Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
25. jan 2010

baby co viete o polycystickych vajecnikoch, to nie ja ale moja kamoska
mala strasne bolesti pri ms, a isla k lekarovi, ze jej vajecniky maju vela cysitciek a povedal jej diagnozu ze polycysticke

groka
25. jan 2010

lenka ako velmi ti drzim palce,velmi velmi velmi aby vam to teraz vyslo 🙂

lucialen
25. jan 2010

Miska, teba uz ake veci zaujimaju 😉 My to mame tak, ze ja chodim spat normalne, nie teraz, okolo 22.-23.h a moj mm okolo 3h, takze asi najlepsie by bolo, keby ideme na flase, aspon by male mohol krmit moj mm a ja by som si pospala 😀 Ale chcela by som kojit ak sa bude dat 🙂
Sisa, aj ja som sa uz tak tesila na tu prvu mrchu ako ked som mala 12 a cakala, kedy to uz pride 😀 Potom sa zase posunies o krok vpred. Potom sa zase budu vliect cykly, ked sa treba chranit. potom zase snazenie a stresy a potom strach z noveho tehotenstva a takto to pojde asi az do porodu. 😒 Popri tom depky ked sa malicke malo narodit, ked ste ho splodili, vianoce. Stale nam to bude nieco pripominat.
Janka sa veru niekde pekne zasiva v nemecku a kasle na nas 😠
Peti, tak to sa mm pekne podarilo, ach jaj. Dufam, ze aspon tebe vyjde robota 🙂
Dzou, ja som bola tiez operovana na slepakal v 14tich, podla mna to nema s tehotenstvom nic spolocne 😉 Tu by som pricinu nehladala.
Sisi, ty budes jedna z tych, ktorim bt klesa az v case mrchy 😒
Inak aj ja som si prvy krat objednala z toho bazaru, dufam, ze mi to osoba posle. Objednala som si sako na statnice, dufam, ze sa do toho este vtrepem o dva mesiace. Inak ucenie mi dnes ide uzasne, ako v lete na saniach 😀

groka
25. jan 2010

dzou ja som bola operovana tiez a vidis
ja spinim 😢

lucialen
25. jan 2010

Fazulka, len tolko viem, problemy s otehotnenim, problemy s ms, myslim ze sisa ma PCO

lenka2112
25. jan 2010

groka-ďakujem si zlatá. 🙂 po pravde mám pocit,že už sa to nepodarí.vo februári to skúsime naposledy.vidíš, Matúško bol na prvý šup a druhé nie a nie.je mi to ľúto,lebo vidím na malom,že by potreboval súrodenca a keby si videla ako hladká a kočíkuje všetky detičky z okolia. 😵 ale príroda to takto zariadila.

..ozaj ešte som chcela:stalo sa vám,že by vám na mikroskope neukazovalo papradinky a zároveň ste podľa výtoku,BT,ovu testu...vedeli,že máte ovulku?

brisilda
25. jan 2010

ahoj leni ja som ten mikroskop pouzivala iba jeden mesiac no stale mi ukazalo papradie a potom az v case ked mala prist mrcha asi 4 dni popredu, bola som v soku a myslela si ze mam druhu ovu 😀 inak drzim palce aby vam to uz vyslo
lucka neboj ta kocka ti to sako posle na 100% 🙂 inak slepak vazne nema nic s tehu mna len vtedy pichalo v boku a preto som si myslela ze to je slepak 😒

lenka2112
25. jan 2010

brisilda-no ja som tiež na pochybách z toho "zázračného" mikroskopu. 😀

fazulka1512
25. jan 2010

aj ja som bola operovana na slepak, ked osm mala 6 rokov

miskahryzka8
25. jan 2010

peti, tak s tou letenkou to nastve 😠 , tak snad sa to nejako vyriesi 😉

lenka vdaka 🙂 a kolo ste sa snazili? Drzim velmi palceky na februar 😵

luci, citala som v knizke, tak som rovno hodila do eteru 😉

groak zase 😒 ?

lenka mikroskopy nefunguju, aj ja som za neho zbitocne vyhodila peniazky, ukazuju odvec, jedna bab dokonca dala na rozbor sliny mm a mal papradinky 😀

lenka2112
25. jan 2010

mishka-možno ten muž ovuloval 😀 😀 😀 my sa snažíme tiež od júla.

kkatkaa
25. jan 2010

ahojte co mate nove? idem precitat

tea333
25. jan 2010

lenka ahoj 🙂 skoda ze to nevyslo ☹
ten mikroskop je podla mna pochybny ale psst 😉

fazulka ja o pco az tak vela neviem, skus v teme pco..neboj ved ti doktor povedal ze to nie je z plodu,ci?

dzou ☹ ale aj tak to mohol byt debilny test!!

tea333
25. jan 2010

Sisa drzim palce na mrchu, nech uz dorazi!!

brisilda
25. jan 2010

juuj kocky ale mne ten mikroskop ukazoval papradie iba v case ovu a potom par dni pred mrchou a to som uz bola tehu inak treba davat pozor aby ste aspon hodinu predtym nic nejedli a nepili inak vam to papradie bude ukazovat stale co sa tyka mm slin tak muzi maju ine zlozenie ako zeny podla mna sa k tomu netreba priklanat jednoducho mikroskop je urceny zenam nie muzom a treba ho najskor odsledovat aby ste sa podla neho mohli riadit to je ako BT tiez musiete odsledovat aby ste vedeli co a ako 😀 ja som ten svoj mikroskop nakoniec predala 😉 uz mi ho netreba 🙂 ale spokojna som s nim bola
katka ahoj ja osobne nemam nic nove iba par kg navyse 😝

fazulka1512
25. jan 2010

tea ja som o tom citala uz na konkovi,to nastastie nieje moj pripad ale mojej kamaradky
katka super test v albume, dialnice mas riadne
lenka my sme si dali s mm predsavzatie do noveho roka ze budeme robit vsetko preto aby som v roku 2010 otehotnela, a nevzdam sa kym sa to nepodari

kkatkaa
25. jan 2010

bris ides si dat robit tehu fotky? jeeej to je super mne sa take fotky velmi pacia, niektore su take nenormalne vkusne a krasne ze az 🙂

dzou ☹ ale nevadi este cakame 😉

siska to mi je luto, ale si si poplackala a uz ti bude lepsie uvidis 😉

ozaj baby ked spominate tie aukcie, napr. to e-bay - treba sa zaregistrovat a mat akoze svoj ucet? a z e-bay na slovensko to dorazi bez problemov? a ako za tovar platievate? diky moc lebo aj mna to zaujima ale nemam info

sisi ☹

kkatkaa
25. jan 2010

ahoj lenka 🙂 a dakujeme. drzim palce nech ti to vsetko vyjde

groka dufam ze je vsetko ok? kde si? daj vediet

bris 😀 😀 😀 ale to je ok ty mas mat preco kdezto ja mam tento problem uz peknych par rokov 😀

majuska7979
25. jan 2010

ahojte babule
tak ja som stale hore 😉 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
zatial sa mi to paci 🙂 ale ako dlho 😕

kkatkaa
25. jan 2010

maji supeeer len tak dalej
netestnes? kedy chces testnut?

lucialen
25. jan 2010

Majus, oproti minulemu mesiacu mas krasny grafik 😵 Drzim palce 😵

majuska7979
25. jan 2010

katka asi zajtra rano, ale to uvidim aka bude teplotka,
a este neviem ci sa odvazim, bojiiiimmmmmmmmm sa 😠 ze bude jedna palicka 😖 radsej si pockam na mrchu, ale uvidim zajtra teplotku 😉
lucia, no oproti minulemu je krasny, len aby som sa tak rychlo ako supla nenasla na ritke 😒
baby nechce sa mi verit,

kkatkaa
25. jan 2010

maji tak ako chces ale v pripade ze nevydrzis tak testni a drzim palce

majuska7979
25. jan 2010

katka dakujem a samozrejme ak nevydrzim a testnem to vam hned dam vediet vysledok 😉

miskahryzka8
25. jan 2010

lenka no mozno, novy druh 😀 , tak snad februar bude ten stastny mesiac 😉

vidis bris, aj mikroskop sa da predat 😀 , ved tusim stal 12 Eur ci kolko 😕

ja som dotlacila pred chvilou kuriatko na kapuste este a zajedam kinder cokinou, ale inak nemam chut na to sladke 😀

majuska 😵 😵 😵 a kedy chces testovat 😉 ? JJ testni podla teplotky 🙂

petafr
25. jan 2010

no tak tomuto neuverite... nakoniec sme s mm nasli letenku z Prahy, aby na ten pohovor nakoniec mohol ist, tak som to bookla ja, ze aby sa zase nepomyli... tak som to zaplatila a vytlacila a potom na vytlacene pozeram - zly datum!!! no slak ma moze trafit!!! doparoma!!! no my sme snad asi obaja zakliati alebo co.. tak tam volam, ze zmenit, a oni ze v ten den ziaden let nie je, tak preto mi to hodilo o den neskor... no a zrusit sa to neda, tak ako ta letenka predtym... no tak co nam ostavalo, zase zabookovat dalsi let, tri letenky do prcic, aby mohol ist na ten blby pohovor, no ak ho nevezmu a nedaju mu super plat, tak sa zjasim... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
baby no je to normalne? Este mozeme byt radi, ze sme prisli "len" o sto eur... katastrofa, hlavne teraz, ked sme obaja poriadne v minuse... Ale radsej toto, ako by sme mali lutovat, ze tam nebol a nemal sancu ten job ziskat... no uz sa na tom smejeme, asi by sme mali plakat...
Baby, ak chcete mame jednu letenku do pariza z bratislavy a jednu z prahy, no tak ak si chcete niektora spravit vyletik, dajte mi vediet, radi sa ich zbavime... 😀 😀 😀

majuska7979
25. jan 2010

miska mozno zajtra, este aj tak asi priskoro mrcha by mala dojst zajtra, popozajtra, dam jej este sancu 😕
teraz som bola v sprche a krcok mam velmi nizko a je tvrdy???

petafr
25. jan 2010

Siska, no brusko ma bolelo inak ako mrchovsky ked som otehu, hlavne v case uhniezdovania od 7 do 10 DPO, potom to uz bolo skor mrchovsky... a teraz je to take, ze aj mrchovsky aj este trosku inak... a pritom som pat dni spinila, len vcera som prestala, tak neviem... ale zajtra asi dorazi, nadeje si pravdupovediac nerobim...
A co som sa pytala, ten Smolik ti nic nedal, neporadil na tvoje dlhe cykly?

lucialen
25. jan 2010

Miska, uz si pozrela aukcie? Ja som v ramci ucenia pozrela a nasla som si aj pekny topik pod sako, tak sa tesim 😀 Len dufam, ze tam nikto nebude vo velkom prihadzovat 😠
Maji, testni zajtra, vyzera to velmi pozitivne 😉

majuska7979
25. jan 2010

petra, to mas kurnik z pekla nestastie na tie letenky
lucia no zajtra vam dam vediet 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre