Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
8. mar 2010

no sak akurat som toto nasla .... http://www.netmums.com/coffeehouse/antenatal-64...
a babule maju ten isty problem ako ja....
a teda viem o tom ze mozu byt tehu testy neg aj ked je zena tehu ale zeby to bol akurat moj problem sa mi nechce verit 😅

dzou
8. mar 2010

no a inac tam pisu teda tak v skratke ze testovali lacnymi testami a odporucaju testovat PRAVE tym testom co som ja testovala ze ten je velmi dobry 😔 takze nic babule.....z toho nebude zajtra si tam tie // nakreslim 😀 ale idem teda testovat inym testom ani neviem aka to je citlivost 😅 neviem to najst na letaku 😅

monikapd1
8. mar 2010

dzou, ja som mala rozne citlivosti od 10 az do 50 a tie najvysie mi ukazovali najkrajsie 🙂

dzou
8. mar 2010

sak prave monik ze viem ze kopec babam lepsie ukazali testy s vyssou citlivostou ako s nizsou ... nechapem preco ale je to tak.... preto som dnes kupila iny test a myslim si ze ten je menej citlivy 😉

monikapd1
8. mar 2010

no ale este ked som sem chodila pravidelnejsie tak sa tu pisalo ze cim vyssia citlivost tak tym skor ti ukaze //

sisa2
8. mar 2010

dzou ja som uz tak zvedavaaaa 😀

dzou
8. mar 2010

a teda obe baby tam pisu ze nakoniec im mrcha prisla... jednej na 48dc a druhej 50dc ... obe mali pretym normalne cykly 😔 takze stracam nadej 😔 😔

monikapd1
8. mar 2010

dzou nestracaj este nic, kazda zena je ina a kazda aj ked ma rovnako dlhe cykli nikdy nie su rovnake

dzou
8. mar 2010

no ako pisem sis potom co som si precitala je mala pravdepodobnost 😔 tie testy su vraj naozaj dobre 😔

dzou
8. mar 2010

no konecneeeeeeeee som nasla jednu ze co jej neukazalo nic a bola tehu 😀 uz mi je trosku lepsie 😀 😀 😀

dzou
8. mar 2010

baby ale dakujem za podporu 😉 uvidime ako tieto angl ... im meskala mrcha viac ako 2 tt a ani este u dr neboli 😕 tak neviem ci ma nevysmeju ak tam pojdem po tyzdnovom meskani 😒

sisa2
8. mar 2010

dzou necitaj to! kazda sme ina. ja verim, ze tam zajtra budu. aspon slabe, ale budu. ver tomu!!!
a zabudla som ... mas super fotku 🙂

dzou
8. mar 2010

diki 😅 😀 teda za pochvalu foto 😀
no teraz citam take pozitivnejsie.... tak ako napisala luci ze niektorym zenam neukazuje // aj v pokroc. stadiu tehu.... a ze teda je to mozne ze mozem byt aj tehu... no uvidime ak bude neg urcite volam k dr 😉

monikapd1
8. mar 2010

babulky dobru noc vam prajem ajojt 🙂

dzou
8. mar 2010

aj my tebe 😉

sisa2
8. mar 2010

dobru noc moni!

dzou
8. mar 2010

siska a ty uz mas po mrche? kedy zacinate snazit? 😉

dzou
8. mar 2010

jaj a inac som vam zabudla napisat ze zase soplem 😠 to asi preto ze som tu chorobu nevylezala 😒 ....

dzou
8. mar 2010

no nic vidim ze som tu ostala sama.... zajtra nebude kolegyna v robote tak sa mi snad podari prihlasit sa na chvilu a dat vam vediet ze co....... no uz zase ma zacina boliet brucho ako na mrchu tak neviem ci nepride v noci(ale tak toto si myslim uz asi 6dni 😀 ) ...paaaaaaaa

sisa2
8. mar 2010

sorry dzou, som sa zakecala s kamoskou ...
hej, uz som po mrche, dnes 16 DC. v podstate zaciname snazilkovat uz teraz. len som momentalne sama doma, mm isiel na lyzovacku, maly je s mojou mamou na tyzden na dovolenke ... tak mi je dobre 😀 mm sa vrati v stredu v noci, tak mozno nieco stihneme poriesit a pri mojich cykloch myslim, ze ovu tak skoro nebude. ja potom zas v piatok odlietam na 4 dni do rima. no uvidime, ci tento cyklus stihneme ovu. zacala som brat sarapis, tak som zvedava, ci to nieco pomoze.

tie tvoje sople ma mrzia, snad sa uz konecne otepli a bude po chorobach ..... i ked to asi akurat zacne 😖

sisa2
8. mar 2010

a neprivolavaj ju uz tolko! 😀
dobru noc, ja pomaly tiez pojdem, zajtra budem KO v robote.

dufam, ze petka stastne dorazila a uz si to uziva 😀 😀 😀

dzou
9. mar 2010

bre ranko 🙂 takze dnes 39DC..... teplota 37.1!!!! ...... test...................NEG!!!!! 😒
volam dnes k dr 😠

sisa2
9. mar 2010

dobre rano 🙂

teda dzou, ja to nechapem 😕 nie je nic vidiet ani neskor? ziaden tienik???

groka
9. mar 2010

dzou ahoj,ja som nad tebou rozmyslala a ty si bola chora a zase mam sopliky si pisala,takze preto ti meska menzes,je to uplne normalne,niekomu meska den,dva,niekomu tyzden,preto mas aj zvysenu teplotu

brisilda
9. mar 2010

groka a myslis si ze by jej az tak dlho meskala ??? mne sa tomu nechce verit ale zase nechce sa mi ani verit ze tehu test je neg, ten by isto uz ukazal // podla mna ani choroba az tak nedokaze mrchu oddialit ked mala roky stale prav. cyklus

groka
9. mar 2010

bris je to tak ako pisem,choroba,antibiotika,celkovo lieky oddialuju menzes,ved kolko dzou meska?ani tyzden nie,virus v tele urobi velku galibu...

lucialen
9. mar 2010

ahojte, dzou, to je nejake divne, fakt sa radsej objednaj k dokimu a budes na istom 😉

sisa2
9. mar 2010

no mne sa tiez nezda, ze by prechladnutie oddialilo o tolko MS. vsak je dnes 39DC, ona zvykla mavat 28-29 dnove cykly, nie? lieky nebrala ziadne, nie?

v kazdom pripade drzim dzou palce, ked pojde k lekvosovi.

sisa2
9. mar 2010

tehulky nase, ako sa mate?

groka - pekne ti uz narastlo brusko 😵

fazulka1512
9. mar 2010

dobre ranko
dzou lekar to isti, pojdes na krv a ta ti ukaze
viete co, vsetko by bolo super len keby som nemala taku prijeb....nu svokru, mam take nervy
si predstavte ze upodrozrieva moju mamu ze spava s jej manzelom,ako mojim svokrom, no je toto normalne
pritom bola u nas v sobotu a my sme sa to dozvedeli v nedelu
moj svokor tu chodi k manzelovi mu pomahat a ona si mysli ze chodi za mojou mamou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre