• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
minka heh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa smejem ty čakaš mrchu??? a na čo ked tam máš // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedy ju máš akože dostat?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucialen - áno mala som // :grinning: , ale zatiaľ len strašne slabučké a viete, čo sa mi stalo v nedeľu? Ráno som si robila test a nič! Žiadna čiarka, tak som ostala úplne zmätená, že čo to má znamenať...nedalo mi to a na obed som si urobila druhý test - úplne obyčajný a ukázala sa mi druhá čiarka, slabá, ale už silnejšia ako tie predtým, čo boli skoro neviditeľné :grinning: Normálne si to neviem vysvetliť a pritom ten test bol zo všetkých najdrahší, tak som myslela, že bude aj najcitlivejší :unamused: Vám sa to nikdy nestalo???

Pici, musím ten kočík trio for me preštudovať, osobne si ho pôjdem pozrieť, ale to má ešte čas :wink: Ja mám z tých trojkolesových kočíkov nedobrý pocit, už dvakrát som zažila jeho prekotenie na bok :confused: prídu mi také nestabilné...

Minka, neviem ani ja načo tam sú tie kolieska :grinning:
10. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb mne to robilo pri tom čo som bola na potrate.. že nič vobec nič.. raz sa mi objavila na najdrahšiom a potom za 30sek zmizla uplne ale bola uplne silná a potom zmizla a potom som si o 2dni robila další a palica jak hrom.. takže o tie testy sa nestrachuj.. daktoré blbnú ja viem,že ta to vystraší, ked pri tom vieš že si tehu :grinning: :grinning: :grinning: máj v páčke hlavne že na ostatných ti to krásne ukazuje:wink:
10. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaale kolko nás už je tehuliek juj sa tešííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a za chvílu sa ostatné pridaju ajaaaaaaaaaaaj to bude parááááááááda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dost silne krce,aj nohy ma cele bolia,presne ako pred mrchou,a este viac,:(( tak sa len bojim ci nahodou sa co nepokasle,mam ju dostat zajtra,mavam 31dnovy cyklus,takze zajtra by tu mala byt,ale nebude!!!:slight_smile: vcera bolo ciarka este silnejsia:slight_smile:

ja som si vybrala tiez akoze trojkolesovy ale v predu ma dve kolieska:slight_smile: a vzadu tiez dve,takze vlastne 4:slight_smile: a aj som ho uz skusala a je pevny,a uzasne sa s nim manipuluje,ta casualplayka S4:slight_smile:

mne sa tie moje ciarky ukazali na teste z tesca,tiez najlacnejsie co moze byt:slight_smile:
10. aug 2009 o 09:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka o 3dni si sprav test uvidíš už budeš mat krásne paličky ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásne tmavé obydve :wink: :wink: :wink: ja som si v tedy robila v piatok a bola taká ako máš ty a potom som si robila v pondelok a šupom krásne //
10. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodi, ten co sa mne paci ten perrego trojkolesovy je otestovany kamoskami a velmi si pochvaluju. aj svagrina ho ma a velmi je spokojna... aj ked zatial este iba na pohlad lebo babo budu mat az tento tyzden...
10. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka je to predvest tehu :wink: a ak nejaké aj dostaneš tak to si píš,že to bude také že očista.. :wink: :wink: :wink: nic vic..
Malalady, ty si bola na potrate? A čo sa stalo? Neviem, či si o tom už písala, ale ak o tom nechceš hovriť, tak chápem :frowning2: Mne sa tiež stalo, že čiarka sa ukázala a potom normálne zmizla z testu, nerozumiem tomu :unamused:
no ja som si robila vcera a bola ta druha uz pekne vidiet,:slight_smile:
10. aug 2009 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb no jo bola.. :frowning2: vtedy to bolo tažke.. takže tak.. ale nerada o tom už bavým.. čakám babo a basta nedám už ani čo by bolo! :grinning:
10. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tyzdne sa pocitaju od poslednej mrchy - cize lekar sa ta opyta,kedy ti zacala posledna MS a od toho dna pocita v ktorom tyzdni si.aj ked to nie je presne,lebo napr.ja som otehotnela priblizne treti tyzden cyklu a lekar si myslel,ze to bude nejaky 6tt,ked som bola u neho,ale nakoniec to bol podla vysledkov krvi len nejaky 3tt.takze odporucam pockat este aspon 2tyzdne,aby potom na sone nieco videl :wink:
10. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze som to napisala zrozumitelne :sweat_smile:
10. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malalady, tak to máš dobrý prístup, to sa mi páči :wink: :slight_smile:

Minka, tak kočík je akože trojkolieskový, ale má štyri kolesá :grinning: , to je dobré :grinning:

Pici, idem kuknúť ten tvoj perego...
10. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rhodos myslela som ze konstrukcia :slight_smile:)) hihi,myslela som ze je robeny ako trojkolesovy ale v predu ma o jedno viac:slight_smile: no som sa do toho trosku zamotala:slight_smile:))

cheerlady pochopila som:slight_smile:))takze by som mala byt 3-4tt:slight_smile:
10. aug 2009 o 09:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cheer, ty už máš aj dátum pôrodu? Trio for me - to bola u mňa láska na prvý pohľad, len ešte farbu vybrať :slight_smile:
10. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, aha, tak to už si viem aj predstaviť :grinning:
10. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak si to kukni na nete :grinning: a uz tehulky zacinate s vybavickou?:slight_smile:))
10. aug 2009 o 09:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodi... no kukni ho.. nehovorim ze je najlepsi. ale zamilovala som si ho fakt.
10. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici ty ten peg perrego trojku hej?idem kuk,a viem ze bol peg aj limitovana edicia chlapec a dieca modry a ruzovy,to bolo tiez velmi pekne
10. aug 2009 o 09:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte babule :slight_smile: noo dufam, ze tento mesiac sa pridam k vam aj ja, 22.8. by mala prist mrcha, ale dufam, ze nepride, mam nejake tusaciky, len dufam, ze su to neni nahovaracky, pruh alebo posramoteny cyklus. bolia ma prsia a aj podbrusko :slight_smile: noo ved uvidim, manzel mi uz vravi, ze som tehu, ze mi narastli prsia a ja mu tvrdim, ze nie som, nechcem si to priznat, ze by som mohla byt i ked v to dufam, noo ale ved uvidim :wink:
10. aug 2009 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni tak tie prsia su dost dobre znamenie:slight_smile:) mna zacali ako prve strasne palit bradavky a aj som to tu pisala ze mi vysla taka biela tekutina,a niektore kocky to zhodnotili ze ked si niekto nahovara ze je tehu tak sa im tiez tvori mlieko:slight_smile:tak a potom ma zacali boliet cele prsniky,a bolia este aj teraz:slight_smile: drzim palceky!!!
10. aug 2009 o 09:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka dakujem, noo ved uvidim ci mrcha dojde abo nie, ale nejak tazku hlavu si z toho nerobim, len to podbrusko ma uz vyse tyzdna trapi
10. aug 2009 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez dlho bolelo v podbrusku aj som to tu pisala,a aj som bola u dr,a ten ze je vsetko v poriadku,a som mu hovorila ze sme sa snazilia ze este nic nezisti,az ked nepride mrcha,takze to podbrusko je tiez dobre znamenie:slight_smile: ja som sa uz bala ze to moze byt nieco vaznejsie ale nie je :dizzy_face:
10. aug 2009 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika no ktoho vie skes sa tesne pred mrchou testnut a uvidis :wink: Ja som mala teraz hadam 2 dni krce v podbrusku ale neboli to vajecniky skor to bolelo ako maternica bolo to pesne take ako ked som cakala maleho tak hadam som mala ovu kedze som len tyzden po mrche :unamused:
No a vcera som mala hrozny sen bla som tehotna a sli sme na tu dovolenku ktoru mame v plane v sept. a zacala som tam krvacat a odtvtedy sa tak bijim, ze asi si v snazilkovani dame pauzu a budeme sa snazit az v sept. :frowning2:
10. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady no tak drzim palce na sono :slight_smile: :wink: no mne este 13 dni...najhorsie je to cakanie..ci ani ci nie :angry:

mne pohlavie malej povedali v stvrtom mesiaci ale bolo to na 50% lebo ze to sa do konca siesteho mesiace tie pohlavne organy vyvijaju..ale nakoniec to ostalo ze dievca nastastie....

monka21 a bola si uz u lekara na gyn...alebo nie?
10. aug 2009 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to by bolo super... dalsia tehulka, nebolo by na skodu.... potom sa vsetky s bruchami stretneme xixi a bude nas plna cukraren.. xixixsi
10. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris noo neviem uvidim ci testnem alebo pockam. a nembojkaj sa, nic zle sa nestane na tej dovolenke
10. aug 2009 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady potom nezabudni foto sona hodit aj do albumu :slight_smile:))drzim palceky :slight_smile:))
10. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ale to by bolo uzasne kebyze sa s nas stanu vsetke tehule :sweat_smile: ja sa uz normalne neviem dockat :dizzy_face:
10. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok