• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
27. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka tak citologia sa to vola?ja ani neviem,viem len,ze to strasne boli :frowning2:
27. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prve co ma napadlo v tej bolesti bolo,ze uz nechcem rodit,ale potom ma to preslo,ja a bolest sme neni kamarati
27. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysledky budem mat o 3 tyzdne a sestricka mi posle sms ako to bude dobre,tak som sa s nou dohodla,ak nie,tak mi bude volat
27. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne groka, takze si pred ovu :slight_smile: ano vola sa to cytologia, ci nemas nejake zmeny na krcku maternice. trosku je to neprijemne to je pravda :confounded:
27. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase sa mi vypol comp :angry:
no vysetr. krcka maternice je jedine co robia v uk pravidelne a to zenam nad 25r. kazde 3roky cize ja idem zase na bud. rok, potom po30 tusim kazde 2r a potom po 40 uz kazdy rok...aspon daco tu robia...
inac s tym zubarom ta trochu chapem ja sa tiez bojim ako cert svatenej vody ale potom som na to aj doplatila 4 zuby my museli vytrhnut lebo boli v takom zlom stave teraz 2 boli vedla seba mam tam dost dieru ako nevidni to nastastie ale hanba jak svet 26r. zena a taky chrup ako ja teraz uz chodim poctivo a ak aj nieco robia bez injekcie ani za svet a tak som prezila aj trhacku=rezacku zuba mudrosti.... ja chapem ze sa bojis ale neplati sa cakat hovorim z vlastnej skusenosti...
a s tym chlapom :unamused: hmmm no to ti neporadim ty musis vediet ako je to medzi vami
27. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda odkedy chodim pravidelne posledne dve kontroly bez kazu :grinning: to sa mi nestalo od ZS :grinning:
27. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka neprijemnejsie?ano a strasne bolestive,nechutne,no hroza a nevies mi povedat,napisat ze z coho spinim?a na hnedo od ranaa neustupujete to
27. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka mna to tiez bolelo pri prvom vysetreni ale to bolo tym, ze doktor bol neopatrny terajsi doki ked mi robil vyter tak som nic necitila :grinning: ktovie ci aj krcok na tom nema nejaky podiel mozno ked je makky tak je povolnejsi a vtedy to asi clovek tak neciti :grinning:
manzela si nevsimaj su to chlapi s tym nic nenarobis ten moj sa ma tiez nepyta co a ako ja sa mu stale prva pochvalim :grinning: obcas mam pocit ze ma pracu radsej ako mna no ked mi bolo najhorsie tak sa otocil o 180 C :grinning: varil upratoval staral sa o vsetko :wink: dokonca aj zehlil a vasel poprate pradlo :grinning:
27. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem ako to robia tu ale ja som nic necitila pritom :confused: teda si aspon na to nespominam :confused:
27. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka no moj lekar to robi dost sikovne, mna to trosku stipne a je to. asi fakt zalezi od lekara ako hovoru brisilda :slight_smile:
27. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to akoze minuly rok mi robil len stery a cito nie?cito mi spravil tento rok lebo minuly nerobil?ci ako?lebo mi povedal ze minuly rok som mala nieco v poriadku a vy pisete ze cito sa robi kazde 3 rok ci ako,tak potom mozem aj zle ocakavat nie?ked minuly rok mi nebral na cito
27. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on vsetko robi tak ze necitim,ale ja som citlivka ale mna to ozaj dnes velmi bolelo,on je inak perfisny doki
27. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris aj ja si dakdey myslim ze ma robotu radsej jak mna :wink: le nie ja viem ze ma moooooooooc lubi :dizzy_face: len teraz sa konecne stal jeho konicek aj jeho pracou a fuuuuuuuuuuuurt o tom keca a ja uz mam hlavu jak melon dakedy...
inac dnes v robote som zase rozmyslala nad tym ze aka som rada ze vas tu mam sak sa vobec nemam s kym o takychto snazilkovskotehulkovskych veciach rozpravat asi by somsa zblaznila tak sama so svojimi myslienkami :sweat_smile:
27. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co sa tyka zubarov tak ja som tam bola naposledy ked som porodila syna :grinning: vtady mi zablomboval vsetke zuby a pomenil skarede plomby za kasne biele :wink: samozrejme vsetko pod injekciou :grinning: teraz sa tam bojim ist a mam strach uz teraz s toho ked mi jedneho dna bude treba protezu :grinning: resp. implantat na umele zuby :rolling_eyes: doteraz mi este ani len zub netrhali cize ani to neviem ako prezijem mam s toho taky strach ako keby mi mali n ieco amputovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: cize groka chapem ta
27. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no mne tiez asi brali len steri :confused: uz nechapem ale asi ak su stery zle tak potom sa robia dalsie to cito ci nie?
Aj mne to robili pred dvomi mesiacmi, mala som 2 a aj minuly rok som mala 2, ale sestricka povedala ze dobre, len mama bola vyplasena ze preco mam 2 ked ona ma stale 1 :confused: :grinning: Mne to bolo len trosku neprijemne, ale nemozem povedat, ze by to bolelo :unamused:
ja mm milujem,ale nie som stastna,asi som si myslela ze nam babo pomoze,ale ja chcem aj babo,kvoli malemu,kvoli sebe,chyba mi mimi
27. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne dokopy trhali az 5 zubov ked ratam aj zub mudrosti takze ja veeeeeeeeeeelmi dobre viem ake to je :rolling_eyes: ale tak s umrtv. sa to da prezit
27. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nesi sama ja ked komunikujem s manzelom tak sa tvarim, ze ma nesmierne zaujima co bolo v praci a ake polena tam su :grinning: ale inak ked je najhorsie tak sa omna vie postarat lepsie ako ja onho :grinning: neraz mi do postele priniesol cajik a jedenie :wink: hlavne ked som chora vtedy ma asi pocit ze je potrebny a musi sa o mna starat :grinning:
27. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ak ho milujes tak je vsetko v poriadku a urcite sa to vyriesi nic sa neboj laska prekona vsetko :dizzy_face:
Vsak stery z krcku maternice su cyto, nie? :grinning: Mne to robia vzdy v ramci preventivnej prehliadky kazdy rok :wink: Teda, ak tam idem, ale posledny rok aj daco som tam pomerne casto :unamused:
hej ja on sa o mna vie postarat mozno lepsie ako ja o neho ale az ked umieram predtym ked si este mysli ze simulujem tak tie reci okolo toho :rolling_eyes: ale stara sa nemozem povedat ze nie :slight_smile:
27. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gzou ja ocakavam nieco viac od vztahu,to co mi dava mm mi nestaci ani zdaleka
o sexe ani nevravim...
no doki mi povedal ze z krcka sa to robi nejakou kefkou ci co...
27. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no ja uz neviem ze co je co ale proste robili my vysetrenie z krcka maternice a hotovo :grinning: a nenapisali mi cislo len ze je to v norme... a ze ma zase zavolaju o 3roky . ... ale ze keby daco jasne ze mam ist k dokymu no aj pojdem asi ale kvoli otehu :frowning2:
27. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stery to je len taka palicka ktorou kuzi dnu to ma steklilo,ale som citila ako si potom nieco otvoril a skoro som skolabovala
27. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano luckas ma pravdu pravidelne kazdy rok sa robia stery ( na tu rakovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ved preto to je preventivka takze groka neboj bude to OK vramci preventivky to musi byt a zeny ktore cosi nemaju dobre chodia kazdy polrok na kontrolu vramci vyteru
27. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale je to jedno,urobil mi nejake vysetrenie a je to...pridu dobre vysledky a basta
boze sa vobec nebavime s mm :rolling_eyes:
27. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka to ti robil vyskrab s krcka :stuck_out_tongue_closed_eyes: juuj nezavidim
27. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ok,tak som to pochopila,len ma mylilo to ze kazde tri roky :sweat_smile:
baby idem kuk a pojdem si lahnut s malym,rano mam jazdu a nemam naladu byt ani hore a som unavena,som hore od 5:00
27. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok