Kupovali ste/kupujete tehotenské oblečenie ?

ester_ester
2. sep 2019

Ahojte, rada by som počula Váš názor na kupovanie tehotenského oblečenia. Robím si totiž malý prieskum, či ženy, ktoré boli alebo sú aktuálne tehotné vyhľadávajú na internete alebo v kamenných predajniach nejaké tehotenské kúsky alebo si radšej nakúpia "klasické" oblečenie, ktoré je buď o to číslo-dve väčšie alebo je dostatočne voľné?
Sama som mamou a viem, že zohnať pekné tehotenské oblečenie sa mi nepodarilo. Všetko bolo nejaké čudné, veľké, ľanové, jednoducho škaredé.
Ďakujem za Vás názor🙂

pertu
3. sep 2019

Tiez len tehotenske gate, z C&A. Mozno ani to by ti nebolo treba, podla toho ake nosis teraz. Ale high waist zapinanie jednoducho cez tehotenske brucho nezapnes.

ludmilka2407
3. sep 2019

Kupujem si tehotenske, aspon leginy su ovela pohodlnejsie. Teraz som si musela aj bundu na zimu objednat, v bonprixe maju celkom fajn veci.

eri444
3. sep 2019

Keď som bola tehotná, tak som si kúpila jedny tehotenské gate a to bolo všetko. Ostatné som nosila všetko také volnejšie veci, ktoré som mala doma a vystačila som si. Podľa mňa sú to zbytočne vyhodené peniaze, keďže to potom už nikdy nevynosíte

lucycertik
3. sep 2019

Ja som si pri prvom kupila jedny tehu rifle a cierne gate. Tie som znosila riadne. Inak mi oba tehotenstva vysli na leto. Cize kym bolo brusko male,nosila som svoje bezne veci a ked sa uz oteplilo nosila som vela saty a nosila som ich potom aj po tehotenstve. Brusko mi nenarastlo ani raz do velkycb rozmerov,takze som to takto urobila. Tehotenska moda je dost predrazena a na par mesiacov. Radsej pohladat v bazariku 😉

whatever1
3. sep 2019

V Hm mavaju celkom nositelne veci. V klasickych tehotenskych obchodoch nic moc...

speci_rodinka
3. sep 2019

@ester_ester ja som zacala nosit saty v tehu💃🏻 a este tricka v kaufe boli pekne a u cinaka rifle som nasla lebo inak katastrofa. inak ja osobne mam probl aj s dojcenskymi vecami. hrozne su tie ceny, aspon co som nasla ja... tak som klikla po aliexpresse 🙂 som spoko

jani321
3. sep 2019

Ja len jedny tehotenské rifle. Tričká, legíny, šaty som kúpila v sekaci o číslo väčšie 😄

simca06022011
3. sep 2019

Mne osobne vadili pasy a obycajne gumy na nohaviciach, tehu gate som teda mala 2-3 s tou sirokanskou gumou,perfektne boli.. tricka som mala asi dve, ale to boli take, ze nositelne aj ked som tehu nebola.. zimnu bundu som neviem ako, ale zapla... a slecna je feburarova, riesit oblecenie som musela :D nic ine, ani spodne pradlo ani ine veci som riesit nemusela, spavala som v pyzame mojej polovicky, dokonca uz som mu v zufalstve ako neznasam nic na sebe znarodnila aj trenky.. :DDD no clovek si musi urobit pohodlie :D

veronika4495
3. sep 2019

Ja som mala tehotenské legíny jedny z bonprixu drahé a hrozne boli moc široké a krátke hrozný materiál a ze termo potom som kúpila v lidli a tie boli super aj pohodlné aj keď tenšie ale bola som spokojná, mala som šaty z bonprixu a tými som bola spokojná. Väčšinou som nosila šaty síce to bolo cez zimu ale mala som aj tričká normálne len väčšie takže aj tak aj tak tie tehotenské veci sú väčšinou drahé ale osobne šaty z bonprixu som mala rada 🙂

speci_rodinka
3. sep 2019

@simca06022011 presneee i ja som nosila manzelove trenky

zeytin
3. sep 2019

Ja som kupovala, hľadala som krasne kusky po internete, aj na zahramicnych strankach. Praveze ako tehotna som tiez chcela vyzerat krasne a nie obliect sa do xxl neforemnych veci...

floretine
3. sep 2019

ja som si kupovala len tehotenské rifle z HMka, 34ka veľkosť mi pekne sadla a ten elastický pás čo majú cez brucho pekne bruško podporuje a drží, som v siedmom mesiaci a tričká nosím zatiaľ všetky normálne svoje XSká, keď je tričko elastické tak sa cez bruško pekne natiahne, nekupovala som zatiaľ tehotenské nič. Kúpila som si ešte tehotenské pančuchy 40 denové a 70 denové teraz na jeseň keď sa ochladí, lebo rada nosím šaty a obyčajné sa mi z brucha rolovali, tieto si viem dať pekne nad bruško a nepadajú. A ešte mi mamina kúpila v Lidli dvoje tehotenské legíny na doma.

bert22
3. sep 2019

tiez som si poradila so satnikom, ktory som nosila predtym ako som bola tehotna. celkovo mam rada sirsie tricka, bluzky a tie som mohla tym padom nosit aj ked som bola tehu.

zunolu
3. sep 2019

Tehotenské oblečenie mi príde strašne drahé. Kupovala som len nohavice. Tričká som si kupovala také aby sa mi tam zmestilo brucho, ale aby som ich mohla nosiť aj po pôrode a kojiť v nich

rakahaka
3. sep 2019

Ja mam cely satnik tehotensky :D sukne saty leginy rifle kratasy tricka mikinu bundu :D Nieco z HM, nieco z obchodu vyslovene pre tehotne a pr veci aj z polskeho trhu. Velke veci akoze o cislo vacsie su des, ked sa chce clovek citit aspon trochu zensky v inom stave ;) nehovoriac o pohodlnosti toho oblecenia

originalnemeno
3. sep 2019

Ja si stále kúpim a potom aj tak nosím radšej niečo trochu voľnejšie, väčšie, čo sa mi viac hodí a sedí mi.
Pripadne mi mamka dačo prerobí, ábo ja presijem, užijem. 😍

elementissa
3. sep 2019

@floretine aj ja presne tak ako ty, ved všetky veci sa robia z takých pomerne elastických látok. A hlavne XSka... Pribrala som uz 12 kíl, ale moje pôvodne XS veci sú mi všetky dobre 🤣 okrem teda tých puzdrovych šiat, to je jasne. Sa mi už zdá, že 34 je univerzálna veľkosť od 50 do 70 kíl 🤣

ester_ester
autor
3. sep 2019

Ďakujem vám všetkým za odpovede. Mám totiž v hlave taký nápad s eshopom s tehotenskou módou, tak ma len zaujímalo, či by bol vôbec záujem, nech nevyhodím peniaze z "materskej" zbytočne ;😢

basska_b
3. sep 2019

@ester_ester Aj som si myslela, že to bude nejaký podnikateľský nápad 🙂 Dobre na to ideš, nech nevýhodis peniaze... ja som mala taký nápad že testovací balík plienok. Nepýtala som sa, či by bol záujem, len 3 kamarátok, ktoré by vraj mali... zvolila som veľkosť 3, 8 značiek. Z každej po 3 ks. Cena materiálu, krabice na poštu bola 4.80. Povedala som si, že skusim ponúknuť za 7, potom za 6... nech aspoň za cestu na poštu a za tú námahu mam niečo. Nikto nič. Potom už som ponúkala len za cenu materiálu... Len 3 špekulantky mi napísali, že či im nedám ešte väčšiu zľavu a prečo tak draho, veď to je na kus 22 centov... pritom tam boli aj drahé za 28 centov kus... proste ja som pod cenu materiálu nešla a nepredala som ani kus, úplný fail to bol. Vidno, že predsa len väčšina ľudí nemá na rozhadzovanie, preto nechápem taký Slovak baby box za nejakých 200 či 400 eur neskutocnych, to si niekto kúpi? :O pritom keď tie veci v ňom kúpi sólo, tak to ma isto za polovicu

livia78
9. okt 2019

V HM, lubime.sk, Lidl, asos.com ale ten bol dost o nicom.

interneta
9. okt 2019

Kupila som si len tehotenske rifle a neskor leginy a to je tusim vsetko. Pozicanu som mala zimnu bundu od kamosky. Nosila som normal tricka, a dokonca aj pulovre, ktore sa mi dali natiahnut na brucho. Inak som mala jednu novu netehotensku mikinu a sveter (vsak zima) a s tym som vyzila. Aj kardigan je super.