Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte dobrý obchodík s tehu vecami?

marianka3
31. aug 2012

Potrebujem nejaké tehu veci na jeseň a zimu. Poradte mi dobrý obchodík. Som zúfalá 😖

zuzub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sampo
31. aug 2012

nahodou nohavice sa daju zohnat celkom v pohode vyzerajuce v C&A a ostatne veci - pulovre, tricka, mikiny atd navrch ja tehotenske neriesim 😀 natiahnem aj normalne. Bundu som si pozicala od mamy a je to 🙂

burina111
31. aug 2012

no tak ja som to riešila normálnym oblečením len o pár čísel väčších alebo som nosila manželove 😀

angie267
31. aug 2012

tu je dost peknych veci na predaj 😉

klincek
31. aug 2012

prémaman ma krasne tehu veci, ak ti nevadi dat za nohavice okolo 60 €.
HM a CA maju tiez tehotensku kolekciu, nieco sa vzdy da vybrat a ceny su lepsie.
a skus aj bazar, ja som tu zohnala krasnu riflovu bluzku, par triciek a aj nove tehu rifle este s visackou za 20€, nosili sme ich dve tehule po sebe az do zodratia-fakt vyhodna kupa 😀

anjelicek26
31. aug 2012

Bellybutton a vertbaudet maju krasne veci. Zalezi od toho, kolko si ochotna investovat..

strihalka
31. aug 2012

CAcko, HMko...ty jsou jedny z tech dostupnych cenove...pote mothercare...ten je uz drahsi, lebo napis IP co potrebujes, doma mam zimni tehu veci, za rozumnou cenu.....byla jsem tehu pres zimu🙂

kajkape
31. aug 2012

pozri www.dorothyperkins.com ..... tam su mile tehu veci.... a inak, to, co pisu baby...tricka a topy som kupovala o cislo/dve vacsie a jedine, co som investovala, boli dvoje tehu rifle, jedna sukna, dobra nocna kosela na kojenie (aby mi v zime netahalo na krize) a dobre podprsenky (vyhrali prevazne sportove)....

zuzana76
31. aug 2012

ja som si pokupila na vrch normalne veci, ale elasticke, takze ich nosim aj teraz, ked nie som tehotna, samozrejme nohavice som mala tehotenske, kupovala som to v ma-ma, ci ako sa ta predajna volala v Mlynoch v Nitre, ale najdes aj v HM, CA, alebo si daj do vyhladavaca tehotneske oblecenie a vyhodi ti kopec e-shopov ako maderna, tehotna, mamastyl atd...teraz je zu toho kopec, dokonca aj v bonprixe maju tehotenske veci za prijatelne ceny, bola som tehotna v tych najvyssich stadiach v lete, takze kabaty som nepotrebovala

julllka
31. aug 2012

Ja som v 6. mesiaci a nemam skoro ziadne tehu oblecenie.Bola som v prémaman a skoro som na rit padla, hnusna tvrda riflovina, strih jak z 90.tych rokov a pytali za to 55 eur. A kto si kupuje speci tehotenske tricka alebo bluzky, tak to uz vobec nechapem....
Minule som nahodou natrafila v Gate na tehotenske nohavice, skoro mi sanka padla - 12 eur. Uplne paradne cierne nohavice s tehotenskym pasom, v bokoch sirsie a dole uplne zuzene. Odporucam 🙂

ivett1
31. aug 2012

tak, ja by som si vedela vybrať😀...veď dnes už nemusíš mať vyslovene tehu oblečko, nájdeš pekné kúsky aj v obchodoch s odevmi, stačí keď ti sadne a budeš sa v ňom cítiť dobre ty...inak na nete je dosť obchodov, čo ponúkajú oblečenie pre tehuľky...napr.
Mamastyle
Buduca mamicka
Mojamoda

visna22
5. sep 2012

www.maderna.sk, nová značka branco, aj tehotenské pančuchy rôznych prevedení...

lejlla
5. sep 2012

ja som kupovala v HM-ku a v obchode www.pedeti.sk ale nie cez net u nas maju predajnu...

petruuuska
9. sep 2012

písala som aj do predošlej sekcie že som videla super obchodík v Mlynskej doline, obchodné centrum Cubicon nad Slovenskou televizou, ani som nevedela že to tam je 🙂 no a tam som našla francúzsky obchod, mali už vo výklade nejaký tovar lebo ho už zajtra otvárajú - že vraj budú zľavy!!!!!!!!!!!!! oblečenie sa mi zdalo pekné, hlavne odlišné od ostatných čo sú v Ba. zajtra tam určite pojdem kuk 🙂

sladkasue
1. dec 2012

tehu oblecenie, nocne kosele, spodne pradlo

erienka
20. dec 2012

na asos.com, co je UK online obchod, maju pekne veci. Su sice drahsie, ale stylove. Doprava je zadarmo. Ja som si este nic neobjednala, ale chystam sa:
http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecate...

deepgirl
13. jan 2013

Z vlastných skúseností odporúčam tiež C&A a H&M a potom ešte http://www.mamimo.sk 🙂 - dala som si spraviť také tričká že - strieborná potlač ručičky a nožičky (bez nápisu) na červené a fialové tričko a vyzeralo to výborne a elegantne zároveň, chodila som v tom aj do práce (ministerská organizácia a ministerstvo).

A ešte ak rada nakupuješ na eBayi, tak z UK z druhej ruky sukničky značky Debenhams / Red Herring 🙂

silsil
13. jan 2013

bublinka.sk

ikeashop
17. feb 2014

tehotenské oblečenie nájdete aj na našej stránke.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli