• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
ahoj vevuska ako ?
26. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci,len tak narychlo lebo palim pred telku :grinning: Mam sa fajn,len cas sa velmi vlecie.
a ty ako uz miminecko citis?
26. nov 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie...kedy to mam citit?v kolkom som v 16tt.dnes mi trhali zub tak ma to boli....
26. nov 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citila v 18tt,neboj uz pocitis.
26. nov 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bala som sa ked mi trhala zub dufam ze to nezaskodilo babatku....mam nove foto v albume
26. nov 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano mamulky
vevu ako?
27. nov 2007 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko :dizzy_face:
emily v pohodicke :grinning:
lucka pekne brusinko :wink:
27. nov 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac bambule mam 4 dni do terminu.Tak mesiac dozadu som neverila ze sa to da vydrzat tak dlho :grinning:
a co je s emmou? nejako je podozrivo ticho :fearful:
27. nov 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva tak sa drz a uzivaj si :grinning: , uz sa to neuveritelnou rychlostou blizi.
mate tam sneh? vcera vecer tu bola snehova burka chyta ma depka ze nebudeme stihat do porodnice, ze nenajdeme auto a kym ho manzel oskrabe....bude to velmi zaujimave, a este pred nasim vchodom do domu maju kopat, vlastne celu ulicu maju rozkopat a skoncit maju koncom januara..."tak sa veeeelmiiii teeesim"
27. nov 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily sneh nemame a este k tomu byvame v novostavbe a vsade okolo nas sa este stavia.Nemame ani cessty ani chodniky.A ak budem musiet ist este raz peso na autobus v tejto desat cm. vrstve blata tak uvidis kde byvam aj v spravach,lebo zavolam tv v akych podmienkach zijeme.Toto su kvazi socialne najomne byty.Su nadherne,vy z BA by ste dali za taky bytik aj neviem co,ale uz nas tu nastahovali v aprili,platime plny najom a nic ine nerobime len odstranujeme blato.Na aute sa este da aj ked mas niekedy problem,lebo do toho bahna lahko zapadnes.No ale mame iba jedno a sme dvaja.Nehovoriac ze tu ziju rodiny s detmi bez auta.No a obec na to kasle a cesty sa maju stavat niekedy v lete. Tak ked sa pojdem s tomaskom prejst vyveziem sa na hlavnu cestu,tam z auta vystupime,poprechadzame sa a zavezieme domov.A muz koli nasim prechadzkam bude chodit autobusom na ktory ho budem vozit,lebo s takymi zablatenymi topankami ho dnu ani nezoberu.
27. nov 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, emma je tu stale 2-1 len som v piatok robila a cely vikend sme boli busy, uz dokoncujeme detsku izbu
veva, takze uz len 4 dni a bude to...
27. nov 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,
vevus tak to mate s tym blatom poriadne veselo :confused: , ked tam uz byvate tak by vam to mohli aspon trosku skulturnit :sweat_smile:
a uz mas len 4 dnicky, takze cakas do decemra,nechces novembrovciatko :grinning:
27. nov 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janninka ja mam taky pocit, ze aj ty budes decembrovka.... :wink:
inak vy uz mate jedno januarove babo, narodilo sa v 32tt
27. nov 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emus,ja december celkom beriem :grinning:
a o babu som citala v januarovkach,poriadne skoro sa narodilo :confused:
a ty sa mas ako? planujes az do vianoc vydrzat? :wink:
27. nov 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som videla to babo v albume. je to zlatunky bojovnik.
Ja len dufam, ze sa narodi aspon tyzden dopredu. Uz ledva chodim a ani nehovorim o dychani...
27. nov 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim, ja mam problemy hlavne so spanim, vela noci vobec neviem spat, len sa prehadzujem z jedneho boku na druhy :sweat_smile:
27. nov 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to janinka a babo je take tazke, ze ja sa pri kazdom obrate musim opierat o postel...boze uz aby tu bolo...
27. nov 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co meno, este stale ste sa nedohodli?
27. nov 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stale nie, ale najnovsie mam dalsie meno Vivien, to sa mu celkom aj paci volali by sme ju Vivi....
a vy ste si isty Veronikou?
27. nov 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na 90% sme si isty :grinning:
Vivien je tiez pekne :wink:
27. nov 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne mena babulky obidve :dizzy_face:
uz vydrzim do decembra. Emus dychat sa ti bude este chvilu ku koncu lahsie,ked sa babo posunie nizsie.No a noci? Skoda slov,aj ked v poslednom case som taka unavena,ze aj ked sa casto budim,tak zaspim rychlo a sladko.
27. nov 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, ty uz sa len mozes tajne usmievat, pretoze uz v tejto minute to moze zacat a budes uz mat po tom...inak co hovori doktor, ake velke je babo?
27. nov 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktor mi uz nehovori nic.Robi mi len prietoky a zaznam srdiecka.Tak nemam sajnu ake je babo velke a v akom stave je krcok.No manzel uz zvolal na vikend partiu na oslavu,tak sa smejem ze do pondelka este vydrzim :grinning:
27. nov 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva..to ti nezavidim to blato pred domov..."potesi"
emma krati sa ti to :grinning:
27. nov 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vevus 4supis aj ked Tomasko skor ako na Mikulasa nevijde z bruska :wink:
u nas od rana snezi nonstop je to super len fuka vietor a tak sa mi nechce von vobec
som stale unavene po tej vikendovej navsteve stale dospavam :sweat_smile:
27. nov 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,no ziaden mikulas :slight_smile: ,uz v piatok zacnem podnikat urcite kroky. Zajtra nam stierkuju tak v piatok riadim,potom tepla vana,ukecam manzela na keksik a vsetko to zapijem skoricovym cajkom a do soboty Tomaško urcite vykukne :grinning:
28. nov 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze 3 dni :dizzy_face:
28. nov 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva uz aby to fakt zabralo...ja som mala dalsiu neprespatu noc, babuliatko si nevie najst asi polohu a tak tam sarapati a bojuje zo zaludkom. Dufam, ze sa zas neobratilo hore hlavou. ma urcite problemy pretoze ma dlhe nozicky...chuda moje,
28. nov 2007 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus, budes mat modelku ak to bude baba. :slight_smile: . dlhonoha gazelka.
28. nov 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano, len ked zdedi usi po ockovi, neviem, ci jej to nahodou nebude robit problemy... :grinning:
svetlus ty ako? v akom stadiu snazenia si?
28. nov 2007 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok