Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
29. nov 2007

pekny den babulky a vybozkavajte svoje ratolesti

emmaelzer
29. nov 2007

no veva, ved uz musime mysliet na celu rodinku...

veva1
29. nov 2007

joj to je take vzrusujuce ze rodinka.Si to vies predstavit,ze uz budete traja? A navzdy? Je to uzasne,casto o tom s muzom snivame.Sme silna dvojica co sa spolu rozhoduje,co spolu travi vsetok volny cas a teraz budeme traja.To budeme este silnejsi 😵 😵 😵

loss
29. nov 2007

ahojte mamulky aj tehulky 🙂
vevus neboj nejak na to dojdete 😀

emmaelzer
29. nov 2007

ono ja si myslim, ze ked uz bude to babo v naruci, prestane sa filozofovat a cely svet sa pre nas zmeni....

loss, nepovedali ti pohlavie?

loss
29. nov 2007

az v utorok uz sa neviem dockat
inak ine meno aj my sme zmenili ale na chlapcekovi sa este nevieme dohodnut aspon ze pre dievcatko sme sa dohodli

veva1
30. nov 2007

ahojte 😵
😵 😵 😵 😵 1 😵 😵 😵 😵 😵
vcera muzik zacal sma od seba,ze zajtra pride z robotky napustime vanu ... 😨 tak snad ma o pol noci zavezie 😀

emmaelzer
30. nov 2007

no veva, fakt to moze prist dost necakane...hlavne nech mlady ma co jest, aspon nech si pribali nejaky ten sendvic...
ja som vcera v noci skoncila v nemocnici, mala som strasne bolesti brucha, ako zvycajne, ale uz sa to nedalo vydrzat, tak ma zobrali z pohodotovsti na porodnicu lebo si uz mysleli, ze budem rodit, nakoniec mi dali lieky proti bolesti a prestalo to byt tak zle.....

mm1
30. nov 2007

emmus: co???? ahoj moja, ty si skoncila v nemocke???????

emmaelzer
30. nov 2007

no ano, ale bol to len plany poplach nastastie, nech este tyzden babo ostane vo vnutry...
ale nebolo mi vsetko jedno, ked mi povedali, ze to uz zacal asi porod...taky sok, ze mozno o par hodin uvidim babo...

emmaelzer
30. nov 2007

ale ziadne predbiehanie, Tomasko musi von prvy....
takze veva, cakaj dnes polonaha s vecerou...

mm1
30. nov 2007

emus: no to by bolo teda prekvapenie i pre mna, to ti poviem.... 🙂

keikei
30. nov 2007

ahojte tehulky 😉
ako sa dnes máte?
vevik je ešte medzi vami? zatiaľ hneď píšem, nečítala som nič.... idem pozrieť 🙂

keikei
30. nov 2007

emik, tak ty máš za sebou takú pernú noc? no dobre, že ti to prešlo, aj keď si myslím, že už keby sa ti bábo aj narodilo, bolo by to v pohode. ja som mala Tatianku v 37tt a je úplne ok 😵

magdi a ty ako? už sa blížiš ku krásnej 30tt 😵 😵 😵

svetluska.p
30. nov 2007

caute tehulky, co nove?

svetluska.p
30. nov 2007

vevusa je este s tomaskom pohromade 🙂.

keikei
30. nov 2007

ahoj svetlušik 😉

ako sa máš?
ja neviem čo skôr, občas mám takúto chvíľku sem nakuknúť, ale len veľmi zriedka ☹

keikei
30. nov 2007

no vevuška sa drží 😀 asi bude ozaj decembrovka, som zvedavá, či to vychytí presne na termín 😵

mm1
30. nov 2007

kei: mne to ani tak nepríde KEI. vazne, teraz to letí uz strašne strašne rýchlo 🙂

svetluska.p
30. nov 2007

kei, no ja sa mam tak bezne. ale ty sa pochval, ako sa ma svistik?

svetluska.p
30. nov 2007

ja inak tipujem tomaska niekedy medzi 3.12. a mikulasom 🙂!

keikei
30. nov 2007

magdi, pôjde to naozaj strašne rýchlo ale ku koncu sa to zas pribrzdí, čo sa už nebudeš vedieť dočkať kedy to bude... aspoň u mňa to tak bolo 🙂

svetluš, no náš svištík 😀 je taký všelijaký. cez deň je to s ňou v pohodke, veľa prespinká, hore je tak 3 hodinky. ale večer nám to ešte len začína. nevie sa uložiť spinkať, stále plače, nevie čo so sebou. a horšie je, že to veľakrát nevieme ani my s manželom, čo by vlastne chcela. a spávať chodím pravidelne okolo pol 1 ráno ☹ ale hovorím si, že veď to raz prejde 🙂

mm1
30. nov 2007

kei: no hlavne sa teším, keď už budem doma, a nebudem musieť chodiť do robotky....

keikei
30. nov 2007

magdi, tak to ti verím 😉 ja som si v mojom druhom tehotenstve ani nevedela predstaviť, žeby som chodila do roboty 😝
to máš za koľko?

keikei
30. nov 2007

magdi a ako ti bude super, žiadne povinnosti okolo bábätka ešte, budeš mať čas len a len pre seba, poriadne si to potom vychutnaj 😉 lebo to už nezažiješ, taký pokoj a kľud 😀

veva1
30. nov 2007

ahojte 😵
emus tak to muselo byt akcne 😨 to si si robila taku predpripravu na ozajstnu akciu 😀 Aspon uz s muzikom viete co a ako 😉

loss
30. nov 2007

vevus takze zajtra 😀

veva1
30. nov 2007

losik veru zajtra,som sa rozhodla 😀 ked tak rozmyslam tehu som absolvovala cele do jedneho dna tak mi nemoze nikto zazlievat ze zajtra porodim 😀

loss
30. nov 2007

jaska drzim palce a teskam sa na Tomaska a aj na teba 😵 😵 😵 😵

vedvies
30. nov 2007

ahojte bambulky
vevi drzim paste, nech mas super zazitok z porodu 😉 , rada by som si ho zopakovala este raz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre