Je ešte skoro na potvrdenie tehotenstva?

kajka_13
14. feb 2018

Ahojte chcela som sa spýtať už 8.2.mi vyšiel pozitívny test od toho dňa len krásne silneli každé ráno.. 11.2. som robila Digi počet týždňov 2-3 ...poslednú MS som mala 17.1. ...myslíte že na sono je ešte skoro? Podľa appky som 4tyzden

pupavica
16. feb 2018

tiež by som ešte počkala

trinneo
17. feb 2018

Ja som išla potom ako mi meškalo 10 dní a pekne videla vačok, takže mi potvrdila, že som tehotná, ale na viac je ešte skoro a objednala ma o týždeň neskôr, upozornila ma, že čo sa môže najbližšie dni diať, aby som zbytočne nestresovala, a o týždeň už videla viac a aj ozvy srdiečka.... A nepovedala mi nič negatívne, žeby som nemala chodiť skôr a pod. pretože je to moje prvé tehotenstvo a preto človek nevie čo a ako a nemá s čím porovnať... Takže choď ako to cítiš a aspoň budeš mať istotu

kajka_13
autor
17. feb 2018

@trinneo bola som včera čakala som 2 a pol hodiny v čakárni a keď ma zavolala dnu doktor mal pacientku a sestrička má odbila že je skoro nech pridem za 2-3 týždne

vivuska666
17. feb 2018

Idealne je ísť až 8 tt. Vtedy je uz isté že je to tam aj so srdieckom

veronikastrickova
17. feb 2018

@kajka_13 to ma teda mrzi, ich pristup. Ja mam uzasnu gynekologicku a tie sestricky to su proste anjelikovia, uzasne. Nikdy by pacientku neodbili s najmensim problemom.

lavieenrose
17. feb 2018

@kajka_13 asi by som za ich pristup vymenila doktora...ja mam uzasneho doktora teraz a mala som aj pred tym ..nemal problem vysetrit lebo vedel ze mu za to pridu kesule. .plus v ba som este cvakala ja 10€ za utz...ja pojdem zas a znova dat si zmerat hcg chcem vediet na com som..som po mimomaternicovom a po potrate...

jaruskatt
17. feb 2018

Ja som si zavolala a sestricka ma informovala, ze staci prist az ked menzes meska viac ako 2 tyzdne. Aspon 7.tt,vtedy byva vidiet uz aj srdiecko.

kajka_13
autor
17. feb 2018

@lavieenrose no lebo mala dosť pacientov a jak prišla sestrička do čakárne tak zahlásila že ale vás tu je uvidíme ako stihneme kto je ďalší tak som povedala že ja vošla som dnu a hneď ma aj poslala von ...nejde o to v kolkom som týždni ale o to že oni nemali čas 🥂 s takými nervami som odisla

voluntas
17. feb 2018

ja som bola az v 10tt mna tak objednala lekarka

misinka0611
17. feb 2018

Velmi skoro.

lavieenrose
17. feb 2018

@kajka_13 ja by som zmenila doktora

kacena4
17. feb 2018

ahojko po pravde ani sa necudujem sestricke ze ta poslala spat v tomto obdobi este nieje poriadne nic vidiet na ultrazvuku a zvycajne sa robi v obdobi 6-8tt kedy sa potvrdzuje tehotenstvo + odber krvi ak je teda vsetko ok. no ak je napr rodicka "chora" berie lieky a potrebuje upravit liecbu kvoli tehotenstvu spravia jej potvrdenie tehotenstva aj hned ako sa to da, aby sa nasledne mohla upravit liecba (ak je chronicky chora), popr. ak ma za sebou neuspesne tehotenstva ci nieco podobne vtedy sa jej tiez venuje vacsia pozornost. vsetko to zavisi od okolnosti a hlavne komunikacii medzi sestrickou a pacientom. drzim palceky

kajka_13
autor
17. feb 2018

@kacena4 tak všade čítam že aspoň či je hcg v norme mám ísť gynekologovi sono kľudne počká len som chcela vedieť c mi stúpa alebo nie

bibih
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
17. feb 2018

Ja som volala dr ked mi meskalo 2 tyzdne, objednala ma o dalsie 2 tyzdne .. bola som cca 8tt ked som bola 1x na sone

raduska311
2. mar 2018

Ahojte baby, mne meska už 9den,strasne ma boli v podbrušku, mam nechuť do jedla, pri niektorom mi je dokonca na zvracanie, brali mi krvné testy ktoré boli však negatívne, vraj veľmi nízka hodnota a tehotná som není, nikdy si to neviem vysvetliť, keďže som si bola skoro istá ze babo bude, mate niektorá podobnú skúsenosť? 🙂

petrofka
2. mar 2018

Ja som isla hned a mam pocit, ze som tam chodila kazdy druhy den. Najprv kvoli krvi, potom kvoli sonu, kedze nič nevidel bal sa mimomaternicoveho tehotenstva, ale potom sa vsetko ukazalo byt ok.

raduska311
2. mar 2018

@petrofka mňa ani neobjednal na ďalšie vyšetrenie, tak som sa objednala sama, vždy som mala presnú ako Švajčiarske hodinky, toto sa nestalo nikdy, takže viem ze niečo v poriadku nebude, ja len ze ci sú krvné testy 100%.🙂

petrofka
2. mar 2018

@raduska311 mohlo sa stat, ze si tehotna bola, ale vajicko sa neuchytilo alebo ja neviem. Ak si neni tehotna, ziadna hodnota hcg by ti asi vyjsť nemala. Ja som tiez mala nizku hodnotu a obden uz bola vysoka. Otehotnela som o tyzden neskor ako sa zvykne pocitat.. takze ... Ale za to co pisem o hcg ruku do ohna nedam, neviem.. mozno ine maminky vedia..

raduska311
2. mar 2018

@petrofka no ved uvidím časom, skôr dúfam že to nebude nič vážnejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre