Somat Somat Gold Gel

Značka Somat prichádza s novými gélmi do umývačky, ktoré sú vhodné aj pre kratšie umývacie cykly a dokonale sa rozpúšťajú. Somat Gold Gel je dostupný v 3 variantoch: Somat Gold Gel Anti-Grease, Somat Gold Gel Anti-Grease Lemon a Somat Gold Gel Neutra Fresh. Tiež si ich môžete zaobstarať v 4 rôznych veľkostiach, a to vo veľkosti 30, 55, 76 alebo 110 umývacích dávok.

Keď potrebujete rýchlo čisté a lesklé poháre pre návštevu, volíte na svojej umývačke najkratší cyklus. Ak však používate tablety do umývačky, môže sa stať, že sa tableta nestihne rozpustiť celá a namiesto lesklých pohárov ich máte pokryté zvyškami prášku z tablety. To sa vám so Somat Gold Gel nemôže stať ani pri tom najrýchlejšom umývacom cykle. A vďaka flexibilnému dávkovaniu môžete množstvo Somat Gold Gel prispôsobiť množstvu riadu i stupňu znečistenia. Tak ušetríte a jedna dávka vás oproti umývacím tabletám vyjde lacnejšie.

Somat Gold Gel na umývanie riadu v umývačke vám prináša tieto benefity:

• 2x viac lesku v porovnaní s tabletami Somat All in One.
  • 100 % rozpustnosť: Pri použití tabliet sa môže stať, že sa tableta úplne nerozpustí a zostane v umývačke, prípadne priamo na riade, ktorý potom musíte znova umyť.
  • Vhodný pre krátke umývacie cykly s nižšou teplotou, ktoré spotrebujú menej vody aj elektrickej energie. Práve vďaka rýchlej a úplnej rozpustnosti poskytuje dokonalé výsledky umývania aj počas krátkeho umývacieho cyklu.
  • Flexibilné dávkovanie: Na rozdiel od tabliet so Somat Gold Gel dávkujete podľa toho, ako veľmi špinavý riad máte. Pre ľahko znečistený riad použite 18 ml prípravku a pre stredne alebo silne znečistený riad použite 28 ml.
  • 100 % recyklovateľná fľaša: Odstráňte vrchný obal a recyklujte fľašu.

Viac informácií nájdete na stránkach Somat.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie priamo v domácnostiach mamičiek z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti so Somat Somat Gold Gel do umývačky

Máš skúsenosť so Somat Somat Gold Gel do umývačky?
evanka_j  11. dec 2019

Somat gel se dobře dávkuje

Po týdnu testování Somat Gold Gelu musím říct, že jeho účinky jsou srovnatelné s tabletami, které normálně do myčky používám. Se špínou si celkem dobře poradí. Občas se stane, že najdu na talíři nějaký zaschnutý kousek. Hrnce zanechává stejně jako tableta s fleky a bílými tečkami. Dobře se ale dávkuje a vyhovuje mi, že ho mohu nalít tolik, kolik je potřeba - kolik mám nádobí a jak moc zašpiněné.
  • praktické dávkování
  • příjemná vůně
  • účinnost srovnatelná s tabletami od jiné značky
  • šmouhy a bílé fleky na hrncích
2 ľudia považujú za užitočné
veronikapredaj  9. dec 2019

Testovanie Somat gél

Som rada, že som mohla testovať Somat gél do umývačky riadu. Doteraz sme vždy používali len tabletky do umývačky, ale po tomto testovaní som bola milo prekvapená, že existuje aj gél. Oceňujem, že zaberie menej miesta, ako krabica od tabliet. Po otvorení umývačky ma prekvapila príjemná vôňa a aj to, že si poradil s naozaj zaschnutou špinou. Určite odporúčam všetkým ;)
  • príjemná citrusová vôňa,
  • poradí si so všetkou špinou,
  • zaberá málo miesta
  • Nerovnomerné dávkovanie
2 ľudia považujú za užitočné
dominika74  8. dec 2019

Testovanie Somat

Som veľmi rada, že som mohla Somat gél vyskúšať a napísať naň pozitívne hodnotenie. Môžem povedať, že v obchodoch ma nezaujal, nikdy by som nepovedala, že práve gél môže byť taký super! Skúšala som rôzne druhy kapsúl, rôzne značky, ale ani jeden druh mi nesedel.
Pri Somat gély som sa obávala dávkovania, keďže je dvojzložkový, myslela som si, že sa zložky nebudú dávkovať rovnomerne, ale nebol žiadny problém. Má príjemnú citrusovú vôňu, vonia po ňom aj umývačka. Riad je skutočne lesklý a čistý. Poradí si so všetkým 🍽️
  • Čistota
  • Jednoduchosť dávkovania
majina1974  8. dec 2019

Somat Gold Gél

Patrím medzi šťastlivcov testovania tejto skvelej novinky. Umývačku som mala pustenú na 58 minút. Dala som umývať mix-riadu, teda aj poháre, aj príbory, misky, hrnce. U nás sa toho riadu dosť nazbiera, keďže sme 5-členná rodina a varím denno-denne.
S umytím som veľmi spokojná, aj umývačka zostala po umytí veľmi čistá. Používanie SOMAT GOLD GÉLU môžem len a len vrelo odporučiť, pretože už som s ním umývala 6x a nemám zatiaľ žiadne výhrady. Tak zostanem tejto skvelej novinke verná.
evka1202  8. dec 2019

Test Somat gélu

Moja skúsenosť so Somat gélom dopadla výborne. Na rozdiel od tabliet, neostala po géle ani stopa. Riad pekne voňal, bol čistý, bez zvyškov nečistôt. :)
  • rýchla aplikácia
  • žiadne obaly ako pri tuhých kapsulách
  • pekná vôňa
  • 100% zničenie nečistôt
  • nič
sono2  7. dec 2019

Používanie gélu somat

Ja som kupovala kvôli rozpustnosti. Spočiatku sa zdalo, že bude super, aj som ho dlho používala. Viac už nie. Používam Jar Platinum - fakt top.
  • Plne rozpustný
  • Regulovanie dávkovania
  • Kazil mi poháre, napriek tomu, že mám leštidlo dobre nastavené
  • Neumyl vždy riadne, mala som veľakrát bodky na pohároch, napriek tomu, že umývačku čistím pravidelne
zuzkaemma  7. dec 2019

Testovanie SOMAT GOLD GEL

Vzorke SOMAT gélu som sa veľmi potešila. Doteraz som používala iba tablety, skúšala som rôzne značky a teda musím povedať, že s gélom som absolútne spokojná, keďže tablety mi zanechávali zvyšky prášku. Vzhľadom na to, že umývačka u nás ide pomerne často, využívam kratšie procesy a riad bol krásne čistý, dokonca som bola prekvapená príjemnou vôňou. Ďalším plusom je dávkovanie gélu podľa potreby - odporúča sa 18 ml pri ľahko znečistenom riade a 28 ml pri normálne a veľmi znečistenom riade. Ja som väčšinou dávkovala 25 ml, keďže na umývačke mám vyznačené 15 a 25 ml :D Cena je asi primeraná kvalite, ale budem sa snažiť kupovať v akcii :) Mínusom je asi len nerovnomerné míňanie jednotlivých komôr.
  • žiadne zvyšky prášku z tablety
  • dávkovanie podľa potreby
  • príjemná vôňa
  • účinný aj pri krátkych procesoch
  • nerovnomerné míňanie jednotlivých komôr gélu
martinka_20  7. dec 2019

SOMAT prípravok do umývačky riadu

V našej domácnosti Somat veľmi veľký úspech nezožal. V prvom rade nás odradilo dávkovanie. Je praktickejšie vybrať tabletu a šupnúť ju do umývačky, ako prípravok nalievať priamo z tuby, obzvlášť, keď sa jedná o dvojzložkový gél. Snáď ani raz sa mi nepodarilo naliať rovnaké množstvo z oboch farieb.
Umytému riadu, v porovnaní s iným prípravkom, chýbal lesk a častejšie sa stalo, že riady som z umývačky vybrala špinavé. Neporadí si s obrovskou špinou a mastnosťou. Vhodný je podľa mňa na riady, ktoré sú v podstate čisté a je potrebné ich len opláchnuť.
Čo sa ceny týka, nie je úmerná kvalite, nejedná sa o jeden z najlacnejších prípravkov.
  • Nedostatočné umývacie vlastnosti
00kvetinka00  7. dec 2019

Milé prekvapenie

Život bez umývačky si už neviem predstaviť. Používam väčšinou tablety rôznych značiek, ale časom sa mi osvedčili Somat. Gélom som moc neverila, no ako som zbadala, že sa dá zapojiť do testu a skúšania gélu, neodolala som. Som rada, že som sa zapojila, lebo ma tento gél veľmi prekvapil. Vďaka nemu hrnce a sklo žiaria čistotou a leskom. Tam, kde tablety končia, gél začína😁.
  • Sviežosť
  • Rozpustnosť
nikita305  7. dec 2019

Somat

Ďakujem, že som mohla testovať gél Somat. Bola to dobra skúsenosť otestovať gél, lebo ja používam tablety. Pri menej zašpinenom riade je super, že si dám len 15 ml a pri viac 25 ml. Riad bol čistučký, občas sa stalo, že na pekáči alebo hrnci niečo ostalo špinavé.
  • Vôna
ninka123  7. dec 2019

Testovanie Somat

Život bez umývačky riadu by bol v našej rodine veľmi ťažký. Prípravky Somat teda používam pravidelne. Gél som zatiaľ používala len jednozložkový, preto som toto testovanie uvítala. Umýva pekne aj pri nižších teplotách, riad má lesk, som s ním spokojnejšia ako s jednozložkovým gélom.
  • Výhoda variabilného dávkovania
  • Praktický obal
  • Výborné čistiace vlastnosti
nicci254  7. dec 2019

Lepsie ako tablety

Umýva lepšie ako bežne tablety, hlavne hrnce, tie vyzerajú ako nové :) Aj umývačka je po každom umytí krásne čistá. Určite to budúcna kúpim nejaké výhodné dvoj balenie :)
  • čistiaci účinok
  • vyššia cena oproti tabletám
nicci254  6. dec 2019

Odporúčam všetkými desiatimi :)

Krásne umyté hrnce a poháre, jednoznačne lepší výsledok, ako pri tabletách. Určite odporúčam každému, minimálne na vyskúšanie. A verte, že potom pôjdete do ďalšieho balenia, ako ja :)
  • čistiaci účinok - hrnce, poháre sú krásne, ako nové
  • aj umývačka je po každom umývaní krásne čistá
  • vyššia cena oproti tabletám, ale dá sa kúpiť v akcii
agisyk  6. dec 2019

Umývanie riadu

Určite si získal moju priazeň, vďaka lesku pohárov a čistote riadu.
ikabu  6. dec 2019

Testovanie Somat gélu

Neviem si predstaviť svoju kuchyňu bez umývačky riadu. Prípravky Somat používam, ale gél som ešte nemala, preto som bola veľmi rada, keď ma vybrali na testovanie a mohla som to skúsiť.

Vôbec som nemala potuchy o tom, ako ten gél do umývačky dať a hlavne kde :) Nerobím to často, ale tu som riadne a poctivo čítala návod na zadnej strane gélu. A potom prišla skúška. Pri dávkovaní je super, že sa môžete rozhodnúť, koľko gélu použijete, zo začiatku je to ťažšie odhadnúť koľko ho treba, ale postupne sa to dá naučiť. Tým, že je tekutý, tak sa "rozpustí" čo pri niektorých tabletkách alebo kapsulách nie je samozrejmosťou. Gél bol účinný či som zapla umývačku v skrátenom programe alebo riadnom. Žiadne zbytky gélu som nikde nenašla. Riad bol perfektne umytý, či som zapla umývačku hneď po naplnení riadom alebo tam chvíľku postál (od raňajok po večeru). A čo ma dostalo asi najviac, bola vôňa, pre mňa niečo super - citrusové vône ja môžem kdekoľvek :)
acer11  5. dec 2019

Somat gél

Neplánovala som ho kúpiť a vlastne ani nezaregistrovala, že existuje. Prišlo mi teda vhod testovanie. Používali sme tablety tejto značky. Prvá a vlastne jediná vec, ktorá ma zarazila bola do 3/4 naplnená fľaša. Potom už len pozitíva. Dobre sa skladuje, používa, funguje, aj vonia. Tablety už asi kupovať nebudem 😉
  • Dávkovanie podľa potreby
  • Pekná vôňa
  • Dobre umýva aj na kratší program
  • Vyčistí aj umývačku
  • Veľa zbytočne prázdneho priestoru vo fľaši
eva003  5. dec 2019

Testovanie Somat gél

Gél som doteraz nepoužívala, vždy len tablety, no bola som milo prekvapená. Dávkovanie je praktické. Riad bol vždy čistý poháre lesklé. Príjemná vôňa. Určite odporúčam.
  • praktickosť
  • lesklý riad
  • nenašla som počas testovania nič
motylikova  5. dec 2019

Testovanie Somat gold gélu

Výsledok testovania nás naozaj prekvapil. Treba povedať, že sme k prípravku pristupovali skepticky, keďže s tabletami tejto značky máme zlé skúsenosti. Bežne používame osvedčené tablety inej značky, s ktorými sme vcelku spokojní, i keď sa stane, že občas riad neumyjú dokonale. Zaujímavé je, že hoci tablety sa nám zdali dosť dobré, výsledok použitia gélu bol o dosť lepší - riad už na pohľad čistejší, poháre viac lesklé. Dokonca mi umyl pripálený hrniec, ktorý predtým na dva pokusy s tabletou ostával stále špinavý. Rozhodli sme sa odteraz umývať riady najmä so Somat gélom (kým sa nám neminú tablety, budeme to striedať:) ) Môj ekonomicky zmýšľajúci muž bol nadšený z toho, že pri bežne špinavom riade úplne stačí menšie dávkovanie gélu, ako je uvedené na prostriedku.
  • Ekonomicky výhodné - možnosť rôzneho dávkovania
  • Riad je už na pohľad čistejší a poháre lesklejšie
  • Vyčistí aj odolnú špinu
  • Vhodný aj pre rýchle umytie, nezanecháva film na riadoch
  • Dobre vyriešený uzáver
  • Prehľadne označené pokyny na separovanie nádoby
rosannar  5. dec 2019

Testovanie gélu SOMAT

Bola som potešená, že môžem vyskúšať gél SOMAT. Najviac ma potešilo dávkovanie, keďže mám veľkú umývačku, ale nie vždy sa mi nazbiera riad na plnú umývačku, takže s gélom si to môžem nadávkovať podľa seba. Riad bol lesklý, čistý a žiadny nepríjemný zápach po umytí ma nečakal.
  • dávkovanie gélu
  • lesklý riad
  • dlhá vydrž jednej fľaše
  • žiadne
elaka  5. dec 2019

Veľká spokojnosť

Hneď ako som sa dozvedela, že budem testovať gél, som sa potešila. Priznám sa , že predtým sme ho nikdy neskúšali a nemala som veľké očakávania. Na moje prekvapenie obstál v testovaní perfektne. Poradil si aj s mastným zaschnutým riadom, dokonca aj na krátkom programe. Poháre sú lesklé a neostal na nich prášok, ako sa mi to často stávalo pri tabletách. Určite ho v akcii budeme kupovať :)
  • Lesk
  • Neostávajú zaschnuté zvyšky na pohároch
  • Poradil si aj s mastnými hrncami
strelka3  5. dec 2019

Somat gél je spoľahlivý

Ďakujem za možnosť vyskúšať Somat gél. Doteraz som používala tablety, ale myslím, že Somat gél za nimi nezaostáva ani trošku. Veľmi oceňujem hlavne dávkovanie. Keď som mala pocit, že riadu je veľa alebo málo, tak som tomu prispôsobila aj dávku gélu. Všetko bolo vždy pekne umyté. Poháre sa vždy pekne leskli. Celkovo hodnotím gél pozitívne.
  • Dávkovanie podľa potreby
  • Nie sú
zuzanar2  4. dec 2019

Somat gél testovanie

Ďakujem za možnosť otestovať gél Somat. Bez umývačky riadu si už neviem predstaviť
život. Veľmi mi uľahčuje prácu v domácnosti, mám viac času na rodinu a oddych.
Preto je pre mňa dôležité mať kvalitný prípravok do umývačky. Mala som proti tomuto gélu predsudky, ale hneď po prvom použití moje predsudky boli fuč. Somat gél ma milo prekvapil svojím silným účinkom, svojou vôňou. Určite odporúčam.
  • Svieža vôňa
laraxy  4. dec 2019

Somat gél

Somat gél som už raz dávno vyskúšala a bola som spokojná. Tentokrát tiež nesklamal, naviac ešte krajšie voňal a zanechal väčší lesk. Ale na sklenených pohároch aj tak zostávali stopy po kvapkách vody. Jeho vynovené zloženie si naozaj poradí s mastnou a pripálenou špinou, krásne nám zišiel pekáč, ale samozrejme použila som aj najvyššiu teplotu. V tejto kombinácii - program s najvyšším stupňom teploty + Somat, som bola spokojná.
  • svieža vôňa
  • poradí si s mastnou a pripálenou špinou
  • pri sklenených pohároch je lepšie použiť aj leštidlo
1978martina  4. dec 2019

Test Somat gélu

Ďakujem za možnosť testovať Somat gél. Na začiatok som dala poumývať poháre, šálky a niečo zo skla. Som milo prekvapená, že nezanecháva zvyšky, ako niekedy tablety. Riad je krásne čistý a lesklý, dokonca aj zájdená šálka od čaju je ako nová. Ešte bonus a to pekná vôňa. Hravo si poradí aj s hrncami. Som spokojná, budem ho kupovať.
  • pekná vôňa
  • čistý a lesklý riad
  • dobre sa rozpúšťa a nezanecháva fľaky
  • vysoká cena, budeme kupovať v akcii
baburatko567  4. dec 2019

Testovanie Somat gélu

Veľmi som sa potešila, že ma vybrali do testovania. Ja som bola dlho skeptik voči umývačkám riadu, ale okolnosti nás prinútili si ju zaobstarať. Verili sme overeným veciam, veď predsa do umývačky patria tablety, tak sme sa tým riadili :)
V porovnaní s doteraz používanými tabletami vidím veľký prínos v tom, že nezostáva usadený prášok hlavne na pohároch a šálkach, čo mi dosť prekážalo. Taktiež nie je potrebné používať aj zvlášť leštidlo. Riad je krásne lesklý aj bez neho. Taktiež krásne vonia a aj umývačka sa mi zdá čistejšia ako pri umývaní s tabletami.
Somat gél jednoznačne odporúčam.
  • Lesklý riad bez dodatočného leštidla - úspora nákladov na ďalšie prípravky
  • Neusádza sa prášok na riade ako pri tabletách
  • Krásna vôňa
  • Čistí aj umývačku
8domcatko888  4. dec 2019

Gél do umývačky

Priznám sa, že som gélu veľmi neverila, ale po vyskúšaní som zostala milo prekvapená a veľmi spokojná. Vyhovuje mi jednoduchšie a rýchlejšie dávkovanie. Riad je po umytí krásne čistý, lesklý a voňavý. Nezanecháva na pohároch stopy z tabliet. Sme veľmi spokojní.
  • Rýchle dávkovanie
25sisi26  4. dec 2019

Super

Som rada, že som mala možnosť vyskúšať Somat gél do umývačky riadu. Priznám sa, že toto nebola moja obľúbená značka - v minulosti som používala tablety. Ale tento gél ma milo prekvapil. Riad bol čistý, bez škvŕn a pekne vyleštený (leštidlo som nepridávala). Zhodou náhod mám momentálne v umývačke aj vôňu Somat a táto kombinácia je naozaj super. Odporúčam :wink:
  • čistý riad
  • bez škvŕn
  • pripáleniny - ale s tým má problém asi každý prostriedok do umývačky, preto sa treba spoľahnúť na vlastné ruky a dočistiť to (aby sme celkom nezleniveli)
tatianasevcikova  4. dec 2019

Somat Gold Gél

Ďakujem veľmi pekne za možnosť vyskúšať gél Somat Gold do umývačky riadu. Presvedčila som sa, že je to oveľa lepšie, ako používanie tabletiek. Umývačka je čistá, voňavá a riady perfektne poumývané, lesklé, bez šmúh.
Veľký palec hore dávam práve dávkovaniu, ktoré si môžete prispôsobiť na veľmi znečistený riad. Riad aj umývačka sú voňavé bez usadenín od tabletiek.
  • Precízne umytý riad
  • Prispôsobené dávkovanie pre mierne až veľmi znečistený riad
  • Bez znečistenia umývačky riadu
  • Výborný pomer cena kvalita
  • Nemá
kajkach  4. dec 2019

Som matka a preto používam Somat :D

Do umývačky som používala Somat kapsule, ktoré sa nie vždy rozpustili, neviem či to bolo teplotou alebo našou staršou umývačkou, no proste spolu nespolupracovali. Avšak toto nové balenie gélu Somat ma milo potešilo. Vyskúšala som ho hneď po pečení medovníkov, kedy bol riad dolepený od cesta. Nedávala som tomu sprvu nádej, no milo prekvapil. Hneď na prvé umytie bolo cesto preč a riad pekne lesklý a čistučký. Určite odporúčam. :slight_smile:
  • jednoducho sa aplikuje, máte čisté ruky
  • pekne sa rozpustí v umývačke nezanecháva stopy
  • nie sú šmuhy
  • príjemne vonia
  • dáte si ho koľko chcete
  • ešte som nestihla minúť celý :D
  • Nenašla som žiadny čo sa týka prípravku
pekkka  4. dec 2019

Somat gél gold sa stáva členom našej rodiny :-D

Riady po použitý Somat gélu sú krásne čisté a lesklé. Skúšala som aj pridanie Somat leštidla a leštidla inej značky. Po pridaní leštidla Somat boli poháre oslnivo lesklé. Ďakujem za možnosť testovať Somat gold s jeho krásnou citrónovo-limetkovou vôňou. Budeme ho určite kupovať. Dávkovanie je pohodlné a jednoduché. Mnohokrát stačí aj menej, ako je odporúčané množstvo ( na opláchnutie pohárov). Po použití je aj vnútro umývačky krásne lesklé.
  • vrchnák sa dá zaklapnúť, aby neprekážal pri dávkovaní
  • dávkovanie je jednoduché
  • čistý riad
  • skvelá vôňa
  • vysoká cena - budeme ho kupovať len v akcii
pekkka  4. dec 2019

Somat gél je už trvalým členom našej rodiny :-)

Ďakujem za možnosť testovať Somat Gold. Riad je krásne čistý. Prostriedok úžasne voňavý. Dokonca aj vnútro umývačky sa po ňom krásne leskne. Budeme kupovať už len Somat Gold. V našej rodine nesmie chýbať, keďže umývačka ide takmer non-stop!
  • - viečko na Somate má zarážku, takže po otvorení sa s ním dobre pracuje a pohodlne nalieva.
  • - krásne čistý a odmastený riad
  • - nie je nutné ho liať veľa
  • - pekne umýva aj pri krátkom programe
  • - v kombinácii s leštidlom Somat je lesk pohárov oslňujúci
  • cena je dosť vysoká, kupujeme ho len v akcii.
jujulka  3. dec 2019

Odporúčam

Somat gél až na jeden raz krásne riad vyčistil, zanechal nádherný lesk nielen na pohároch, ale aj na hrncoch. Bola som spokojná a prekvapená, čo dokáže gél v umývačke riadu.
  • Vysoký lesk riadu
  • Čistý riad
  • Čistá, ako vyleštená umývačka riadu
  • Ocenila by som odmerku
mummylina  3. dec 2019

Naše testovanie

Gél do umývačky riadu som vyskúšala úplne prvýkrát. Predtým som využívala len kapsule a som milo prekvapená!
Veľakrát sa mi stalo, že kapsula sa nerozpustila a ostala v nádobke. Tu ten problém nehrozí a okrem toho, riad je krásne čistý, lesklý a bez šmúh.

Veľmi milo som prekvapená a Gél Somat gold zostane v našej domácnosti stálicou. :)
  • Neostávajú zvyšky
  • Lesk riadu
  • Kvalita čistenia
  • Bez zápachu na riade
sisa05092007  3. dec 2019

Funguje to :-)

Konečne niečo, čo perfektne funguje aj v našej kuchyni :-) Stále sme si mysleli, že naša umývačka je nejaká zlá... Raz vyumývala pekne, inokedy celé zle... Skúšali sme meniť tabletky, aj programy, aj soľ či leštidlo. No s týmto :thumbsup: Somatom nám to zatiaľ ide skvele. Sem tam sa stalo, že niečo nebolo úplne top čisté, no to asi bude fakt naša zlá umývačka:-) Takžeeeee... Konečne ma manžel pochválil, že som našla niečo dobré :-) Veľmi pekne ďakujem za možnosť testovania a určite tento produkt odporúčam :-)
princeznickamiska  3. dec 2019

Skvelé na umývanie riadu VRELO ODPORÚČAM

Veľkú radosť mi spravila možnosť testovať tento gél do umývačky riadu 👏 Somat sa mi osvedčil pri umývaní aj silne zašpineného riadu, odstránil takmer úplne aj škvrny od čaju, čo iné prášky a tablety nezvládli. Rozpustnosť gélu mi vyhovuje a pozitívne hodnotím aj jeho konzistenciu, keďže sa nám stáva občas, že tvrdšie tablety sa nerozpustia a sem tam pri zle uložených riadoch ostane aj prášok nerozpustený. Praktická je aj možnosť individuálneho dávkovania, podľa naplnenia umývačky riadu. Obrovská spokojnosť, budem len odporúčať ďalej.
  • 100% rozpustné
  • individuálne dávkovanie podľa množstva umývaného riadu
  • vhodná veľkosť balenia
  • výborne umýva
  • žiadne, hádam len vyššia cena
karin12346  3. dec 2019

Dokonalé umytie umývačky

Prvýkrát som použila gél do umývačky. A bola som milo prekvapená. Testovanie vyšlo akurát, keď mala moja dcéra krstiny. Mali sme veľa špinavého riadu, ale Somat gél si s tým dobre poradil. Tak krásne čisté poháre som nikdy nemala. S výsledkom som milo prekvapená.
  • Krásna vôna
  • Vyčistí i mastnotu
  • Dokonalé umytie zaschnutého jedla
jaja228  3. dec 2019

Lesklé poháre a dokonale čistý riad

Priznám sa, že som doteraz používala iba tablety, nedôverovala som iným formám, ale som naozaj príjemne prekvapená. Poháre sú neskutočne leské bez zvyškov z tablety (čo sa mi doteraz vždy stávalo) a riad je naozaj čistý, bez akýchkoľvek šmúh či potrebného dodatočného umývania.
  • leské poháre a čistý riad
  • môžem si regulovať množstvo gélu podľa potreby
  • nezanecháva čmuhy
  • zatiaľ žiadne neevidujem
bevina  3. dec 2019

SOMAT je naj

U nas sa umyvacka zapina denne, kedze sme 5clenna rodina a mame 45-tku. Pridavam raz za mesiac sol a lestidlo, a pouzivam aj osviezovat do umyvacky. Raz mesacne ju cistim s tabletou popri beznom umyvacom cykle.
Ja som spokojna, tekuty Somat sa dobre davkuje, pekne vonia, je ucinny pri roznych teplotách a nehrozi - nerozpustenie tablety (kedze je to gel) :)
  • - dobre sa davkuje, aj ak nie je umyvacka naplnena, alebo na kratke cykly
  • - pekne vonia
  • - je ucinny pri roznych teplotách
  • - nehrozi nerozpustenie tablety, tak ako pri tabletach
  • - pri nalievani sa niekedy ta flasa zaspini, mozno by stalo za to nieco na to vymysliet
danqs  3. dec 2019

Nová Zakaznicka

Teší ma, že som mohla testovať vzorky zdarma :) keďže mám novú umývačku riadu veľmi má potešilo že práve na začiatok dostala takýto kvalitný výrobok. Skutočne krásne Riady 👌 odporúčam a stala som sa vašou novou zákazníckou
  • Vysoký lesk
  • Trosku vyššia cena s porovnaním od konkurencie
muckom  3. dec 2019

Somat - najlepšia voľba

Ďakujem za príležitosť otestovať výrobky Somat, prípravky do umývačky riadu. Somat je výborný produkt. Umyje vždy výborne. Riad, príbor aj poháre sú nádherne čisté, lesklé a voňavé. Odporúčam aj pre jednoduchú údržbu umývačky riadu. Náklady na údržbu umývačky sa značne znížia nakoľko gélové zloženie nezanecháva v myčke stopy po prášku a systém lepšie umýva, nokoľko sa nezanáša práškom, ako pri konkurenčných produktoch. Množstvo gélu si viem regulovať podľa potreby od toho, ako je riad znečistený. Proste paráda. Pochybujem, že momentálne nájdem lepší produkt na trhu.
  • Gélové zloženie ktorého množstvo si viem regulovať podľa potreby a znečistenia riadu
  • Riad je dokonale čistý a lesklý
  • Náklady na údržbu umývačky sa značne znížia nakoľko gélové zloženie nezanecháva v myčke stopy po prášku a systém lepšie umýva
  • Dlho vydrží balenie - je použiteľné na viac použití ako píše výrobca
nicol_hreg  3. dec 2019

Milo prekvapená

Priznám sa, že gélu som neverila, ale potom si hovorím, že aj v práčke som vymenila gél za prášok, tak že vyskúšam...

No a neľutujem. Riad bol krásny čístý - dokonca aj umývačka bola z vnútra vyblískaná a voňavá. Môžem naozaj len odporučiť.
  • efektívnosť
  • šetrí umývačku viac ako tablety (neusádza sa)
gabriela_obzerova  3. dec 2019

Super

Somat poznam, pouzivam uz dlhsi cas tablety. Gel tiez vyborny, vsetko krasne ciste. Takze asi budem striedat :) Vyhodou gelu okrem ineho je aj to, ze nelaka moje deticky, tablety sa im velmi pacia a vzdy si chcu zobrat, takze gel bude bezpecnejsi...
  • Vona
  • Ciste riady
dominika_c  3. dec 2019

Somat Gold Gel

Ďakujem za možnosť testovať Somat Gold Gel, ako aj ostatné prípravky. Spolu tvorili super balíček, ktorý sa postaral o kompletnú starostlivosť o umývačku riadu.
  • poradí si aj s odolnejšou špinou
  • príjemná vôňa
  • poháre lesklé a vyleštené
rossio  3. dec 2019

Somat gel

Somat gél v našej domácnosti kupujeme už dlhšie, preto ma toto testovanie potešilo, keďže doteraz sa nám osvedčil zo všetkých naviac. Máme veľkú umývačku a sme 5 člena rodina, no cez víkendy je nás doma aj 9-12 ľudí. Takže umývačka ide aj 3-4x denne. Vzhľadom k tomu je potrebné, aby bol riad čím skôr umytí preto používam výlučne rýchly program a tam je somat gél najlepší. Doteraz som nenašla lepší prípravok,:heart_eyes: ktorý by mi na krátkom programe takto dobre umyl s leskom a zároveň sa aj rozpustil, čo je pri tabletách dosť veľký problém. Pozitívne hodnotím aj cenu, výlučne ho kupujem v akcií čo sa oplatí najviac.:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
  • krásne vonia nielen po vybratí
  • vyčistí aj filter
  • nezanecháva šmuhy naopak riad je žiarivo čistý
  • vždy sa rozpustí, čo pri tabletách nieje vždy isté
  • cena
  • ešte som neobjavila žiadne
eliniatko  3. dec 2019

Somat gel (pre nas, zarytych kapsulouzivatelov)

Doteraz sme pouzivali len kapsule. Oproti nim je pouzivanie praktickejsie - nemusim trhat obal kapsule, kde najprv nahanam noznice a potom vyhadzujem miniobal plus umyvam ruky. Tu len otvorim a cvrknem :-) Nic sa nesype vedla, nic sa nezachyta prostriedkom.

Takze to zhrniem ako najlepsi gel, aky sme kedy mali - lebo iny sme nemali ;-) Kazdopadne spokojnost s vykonom i praktickym faktorom.
  • super jednoduche davkovanie, prakticky obal
  • nie su to tablety zabalene do zbytocneho obalu kazda zvlast (ktory casto z kosov vonku vyfukuje)
  • pekne farby gelu, hihi, deti sa tesia ked davkujem ;-)
  • riad je cisty (nestalo by sa nam, ze by ostala spina), umyvacka nesmrdi, takze svoju ulohu plni dobre
  • nie som si ista ci davam spravnu davku, resp. kolko dat (nemam ako odmerat 18 ml, tak davam od oka)
  • flaska sa zda plna len do 2/3, ale zmerali sme to a obsah sedi s udavanymi ml
larina7  3. dec 2019

Skvelý produkt

S gélom do umývačky Somat Gold som sa stretla prvý krát. Ale už som našla svoju "topku". Riad bol čistý, nezostávali na ňom zvyšky a čo ma najviac teší poháre sú lesklé. Aj pri krátkom programe krásne riad umylo, čo pri tabletkách nebolo, lebo na pohároch zostávali zvyšky tabletky. Čo ma ešte potešilo bola tá citrónová vôňa, ktorá po otvorení umývačky krásne rozvoňala celú kuchyňu. Som veľmi spokojná, že som mohla byť súčasťou testovania, lebo konečne som našla to čo som hľadala. Určite ostanem pri SOMAT GOLD GEL.
  • leské poháre a tá vôňa
  • nezistila som žiadne
ivoness  3. dec 2019

Testovanie Somat

Somat Gold Gel zaručí perfektne čisté a oslnivo lesklé riady za každej situácie. Toto som si prečítala a len som si povedala "no určite". Ideme vyskúšať jeho silu. Naša umývačka zažila už viac prípravkov, každý bol v niečom lepší a v niečom horší. Somat gel sa ľahko dávkuje, avšak niekedy môže ujsť ruka ako mne pri prvom dávaní som kus našej umývačke a špinavému riadu dopriala. Hneď na začiatku som mu dala zaťažkávajúcu skúšku, povedala som si že ho nebudem šetriť. Naložila som veľmi mastný a špinavý riad do umývačky a čakala na výsledok. Po dokončení som bola prekvapená. Má vysoký odmasťovací účinok a tak dokonale zatočil s mastnými škrvnami a tiež špinou na riade. Účinne umyl aj zaschnuté zvyšky jedál a špinu, ktoré prípravky pred ním nezvládli. Je len na vás, aký program umývania zvolíte, pretože zaistí perfektný výsledok aj pri krátkych umývacích cykloch a nižších teplotách. Balenie som používala intenzívne tri týždne.
  • umývacia sila
  • umyje aj to čo predchádzajúce prípravky nezvládli
  • odmasťujúci účinok
  • vydrží dostatočne dlho
  • niekoho môže odradiť cena, pretože sú aj lacnejšie prírpavky do umývačky na trhu, avšak za kvalitu je potrebné si niekedy priplatiť.
zuzimpek  3. dec 2019

Už len Somat gél

V prvom rade sa chcem poďakovať za možnosť testovať Somat gél.
Bola som veľmi prekvapená ako krásne vyčistil riad. Vždy sme používali tablety, ktoré nám nechávali špinavý riad a už sme mysleli, že kúpime novú myčku ani nás nenapadlo kúpiť gél. Krásna vôňa ide z umývačky, žiadne fľaky a podobne. Len na jednom pohári zanechal film po čaji inak aj hrnce boli top ❤️😊
  • Krásne vonia
  • Super čistí riad
sofiia87  3. dec 2019

Somat Gold Gel - skusenosti

Dakujem za moznost vyskusat Somat gel. Doteraz som fungovala na tabletach, no toto testovanienma oresvedcilo prejst na gelovu formu prostriesku. Riad bol krasne cisy a leskly, umyl aj nie uplne cerstvo zaspinene, co o tabletach povedat nemozem. Za mna obrovska spokojnost a mozem len vrelo odporucat
  • Ucinnost umyvania
abbies  3. dec 2019

Somat gold

Ďakujem za možnosť testovať tento pripravok.

Dosť pozitívne ma prekvapilo, ze sa na prvý šup umyl hrniec, v ktorom sa varila krupicová kaša, naschvál som ho nechala zaschnúť a tak ho dala do umývačky. Tak isto má príjemnú vôňu.

Čo sa týka dávkovania, mne osobne viac vyhovujú tablety, deti rady púšťajú umývačku samé (samozrejme pod dozorom, keďže sú malé) a gél im zveriť nemôžem.
  • dobre umýva
vall1319  3. dec 2019

Gél SOMAT GOLD

Veľmi, veľmi, veľmi spokojná....👍 Dokonca premýšľam nad tým, že vymením moje obľúbené kapsule *** za Somat gél... 😉 Počkám si na výhodnú akciu a predzásobím sa! 😉😁😉
  • Krásna vôňa
  • Možnosť prispôsobiť si dávkovanie
  • Dokonale umytý riad
miiceencoovaa  3. dec 2019

Somat Gold gél

So Somat Gold gél som bola veľmi spokojná, či sa jednalo o vôňu alebo o čistotu riadu.
  • poradil si aj s mastnotou, odolnou a zaschnutou špinou
  • Príjemná, svieža vôňa
  • Riad sa cely leskol
  • Skladnejšie balenie oproti tabletkám
  • Účinný aj pri krátkych programoch či nízkej teplote
  • Nerovnomerné míňanie dvoch substancií
ooxy  3. dec 2019

Spokojnosť

Bolo to pre mňa prvýkrát, čo som do umývačky použila gél. aplikácia do nádržky je ok, bála som sa, že vylejem, ale dávkuje sa dobre, pekne vonia. výhodou je možnosť nadávkovať si podľa potreby - teda podľa toho, aké špinavé riady sú v umývačke. v zásade umyl riad dobre, nemám pocit, že lepšie ako tabletky, výsledok je pre mňa porovnateľný ako pri somat tabletkách. s čím mal ale problém - a to má väčšina prípravkov - keď je v košíku na príbor veľa príborov, zostanú po umytí nie pekné a fľakaté....ale toto je problém, ktorý nejako neviem odstrániť všeobecne. riady po umytí inak boli čisté a lesklé, produkt si kúpim opakovane.
dala by som 4 a pol hviezdičky - táto možnosť sa nedá dať :)
  • dávkovanie podľa potreby
  • cena
carmen238  2. dec 2019

Naše testovanie Somat

V prvom rade ďakujem, že aj naša domácnosť mala možnosť byť súčasťou testovania vzorky Somat. Doteraz sme používali iba tablety do umývačky takže o to bolo testovanie zaujímavejšie. Po prvom umytí a otvorení umývačky ma hneď prekvapil lesk. Riad bol oveľa lesklejší ako po použití tablety, zacítila som príjemnú citrónovú sviežu vôňu. Na testovanie som sa tešila a som rada, že som nezostala sklamaná, keďže gél Somat ma milo prekvapil, dokonca aj veľmi špinavý riad bol úplne čistý, žiadne zvyšky gélu. Jediná nevýhoda je, že u nás funguje umývačka často a tým pádom sa nám aj rýchlo minie :) S testovaním som bola spokojná a ešte raz ďakujem za túto možnosť :)
  • Vysoký lesk
  • Príjemná citrónová vôňa
  • Rýchlo sa minie pri častom používaní umývačky.
bubli1989  2. dec 2019

Skúsenosť

Ďakujem za možnosť testovať. S výrobkom som bola spokojná. Krásne vonia, prečistí umývačku a riad je voňavý, a lesklý. Umyl aj pripáleniny. Určite odporúčam všetkými 10.
  • Voňavý
angu14  2. dec 2019

Somat gel=Moja topka

Ďakujem za možnosť testovať Somat Gél. Neviem prečo, ale stále som kupovala len tablety do umývačky riadu, no teraz by som Somat Gél nevymenila za nič. Ako prvé sa testovali poháre, keďže je predvianočný čas a ja som sa dala do upratovania vitríniek v obývačke. 😀 Na ne som použila polovičnú dávku prostriedku, čo je za mňa veľké plus aj po finančnej stránke a tabletka sa na polovičku nedá rozdeliť... teda mi to nikdy ani nenapadlo. Výsledok bol nad moje očakávania, krásne žiarivé poháre bez jedinej šmuhy. Ja do umývačky vôbec nedávam hrniec z vývaru, pretože nie som spokojná s umytim, keď používam tabletku, tak som bola zvedavá ako ho dokáže umyť Somat Gél... Opäť nesklamal a hrniec bol dokonale čistý. Somat Gél odporúčam, aj keď neviem, či sa tak rýchlo míňa alebo len ja mam chuť všetko umývať v umývačke. Myslím, že som svoj top prostriedok do umývačky práve našla.
  • Žiarivý lesk
  • Možnosť použiť polovičnú dávku
  • Dokonale odstraňuje mastnotu a nečistoty
  • Trošku vyššia cena oproti tabletám
  • Rýchlo sa míňa 😀
andrea139  2. dec 2019

Gél Somat

Dobrý deň, mala som možnosť vyskúšať si gél. Odporúčam ho, riad bol čistý, lesklý.
Bola som s ním veľmi spokojná.
  • Dávkovanie podľa znečistenia riadu
etnatn  2. dec 2019

Spokojnosť

Doteraz sme mali skúsenosti len s tabletami, a teda som uvítala skúsiť dačo pre nás nové. So Somat gélom sme veľmi spokojní, riad je čistý, lesklý, dokonca sa mi zdá, že aj umývačka sa viac leskne. Za nás teda spokojnosť a určite si gél kúpime aj do budúcna.
bojkovskasona  2. dec 2019

Testovanie gélu Somat

Som veľmi rada, že som mohla testovať, gél ktorý ma príjemne prekvapil. Riady umyté, bez šmúh a aj bez zvyškov drobného piesku, ktorý zostával na pohároch pri nižšej teplote. Som veľmi spokojná a určite zmeníme tablety na gél.
  • Bez šmúh
  • Bez zápachu
  • Krásne lesklé
janka_cerv  2. dec 2019

Testovanie Somat gélu

Bola som naozaj prekvapená výsledkom. Po použití Somat gélu bol môj riad tip top. Žiadne mastné taniere, zájdené poháre. Dokonca by som povedala, že mi vyčistil umývačku. A čo je hlavné, rozpustí sa. Bežné tablety sa občas nerozpustia.
  • Rozpustnosť
  • Rýchlo sa spotrebuje 😢
gujami  2. dec 2019

Tekutý Somat

Potešila ma možnosť otestovať Somat, najmä preto, že používam tablety a tento je tekutý. Príjemná vôňa ma milo prekvapila. 👍🏻 Čo sa mi však vôbec nepáčilo bolo, že najmä žltá zložka tečie veľmi rýchlo na môj vkus a nie je ani jedna zložka gelová ale veľmi tekutá. 🤔 Riad, od pohárov, až po hrnce od obeda, bol umytý dočista, voňavý a lesklý. 👍🏻
  • Veľmi riedky
marianna1971  2. dec 2019

Somat hodnotenie

Som veľmi spokojná... Riad je čistý a pekne lesklý....... Ďakujem
dadda  2. dec 2019

Moje testovanie Somat gélu

Ahojte,
keď som bola vybraná pre testovanie Somat gélu do umývačky riadu, bola som veľmi nadšená, pretože u nás ide umývačka denne.
Mám skúsenosti s rôznymi značkami a tiež typmi, či už sú to tablety alebo gély.

Citujem výrobcu:

Musím povedať, že všetko, čo sľubuje naozaj plní. Myslela som si, že je to dobrý gél do umývačky, ale po pár dňoch som zistila, že nie je len dobrý, je skvelý.
Moje riady boli naozaj bez šmúh, mám pocit, že sú lesklé, čisté a dokonca aj staré škvrny zmizli.

Nechcem sa tu rozpisovať, lebo by som písala dlhé ódy, ale musím povedať, že som veľký kritik a tieto tablety ma presvedčili o svojej kvalite. Už mám kúpené ďalšie balenie a dokonca dvakrát väčšie, pretože je dostupných viacero veľkostí.
Baby ak máte problém s "bielymi" pohármi, bez lesku, vyskúšajte tento gél.
Budete spokojné

Danka :)
  • super dávkovanie
  • dvojzložkový
  • predpokladám, že je to gél + leštidlo
  • krásne lesklé riady
  • žiadne
mmateova  2. dec 2019

Somat tekutý gél

Keďže, som mala možnosť testovania Somat gélu do umývačky riadu, zhrnula by som len toľko: Doteraz som používala čisto tabletkovú verziu do umývačiek riadu, ale táto gélová ma milo prekvapila, a môžem ju 100% odporučiť!!! Nemusíte sa ju báť používať, umyje parádne!!!
  • Vyčistí
  • Vyleští
  • Vonia
monykam  2. dec 2019

Somat skúsenosť na jednotku

Keďže nám bolo umožnené testovanie výrobku Somat Gold, tak sme sa do toho pustili. :-) pravdupovediac som nečakala bohvieaké zázraky. Musím povedať že na moje prekvapenie gél prekvapil hlavne, čo sa týka hrncov, na ktorých som mala po tabletách vždy fľaky, ktoré som po viacnásobnom umývaní musela drhnuť tekutým práškom, aby zišli. Teraz mám hrnce ako nové, krásne, čo som veľmi rada. Určite budem kupovať už len gél na umývanie, aj keď som neverila, že dokáže lepšie umyť ako tabletky. Za mňa určite výrobok odporúčam.
  • * krásne umyje hrnce, dokonca sa lesknú
  • * poháre vyleštené
  • * príbory lesklé
  • * aj vnútro umývačky dokonca krásne lesklé po umývaní
  • * príjemná citrónová vôňa
  • * dosť rýchlo sa míňa :-) aspoň mám pocit že ho rýchlo miniem- skôr ako balenie tabliet
sunsetsunrise  2. dec 2019

Somat gél - testovanie

Dostala som Somat gél na testovanie a musím povedať, že gél je oveľa lepší ako kapsule, ktoré som používala doposiaľ. Riad bol poriadne umytý, napriek nízkej teplote či kratšiemu programu na umývanie.
  • Dobre rozpustný
  • Praktické balenie
  • Stačí málo a umyje riad poriadne
  • Nezanecháva biele čiarky na sklenených pohároch
  • Žiadne som nespozorovala
lucia1209  2. dec 2019

Skvelý pomocník Somat

Nikdy som nebola zástancom využívania umývačiek riadu a vždy som mala pocit, že riad po umytí akosi zvláštne páchne. Používali sme tablety inej značky, a keďže ich tam ešte máme požehnane, zatiaľ som neuvažovala nad kúpou iného prostriedku. O to väčšie boli moje očakávania pri testovaní gélu Somat.
Už pri prvom umývaní som z neho mala dobrý pocit. Riad nemal tú zvláštnu arómu ako doposiaľ, ale pri otvorení umývačky ma zaliala príjemná vôňa čistoty. Riady boli dokonale čisté, aj pri krátkom programe, pričom predtým som kde-tu našla nezmyté nečistoty. A musím podotknúť, že niekedy sa tam špinavé taniere či hrnce sušili aj celý deň, kým sa mi umývačka naplnila. Okrem toho, doposiaľ som mala pocit, akoby bol riad niekedy pokrytý matným filmom, teraz sa krásne leskol. Vyhovalo mi aj dávkovanie, nakoľko som mohla naliať toľko prostriedku, koľko som na množstvo alebo znečistenie riadu potrebovala. Za mňa je Somat skutočný pomocník do kuchyne, až sa za hlavu chytám čo som používala doposiaľ ☺️.
  • lesk
  • dokonale čistý riad aj pri nižšej teplote
  • dokonale čistý riad aj pri väčšom znečistení
  • dávkovanie
  • nenašla som
chmajla  2. dec 2019

Veľmi spokojná

So Somat gélom mám len tie najlepšie skúsenosti. Nie len že je 100% rozpustný (čo sa mi pri tabletách nemôže stať), ale riad je krásne čistý, voňavý a lesklý. Určite môžem odporučiť každej mamičke v domácnosti.
  • 100% rozpustný

Super.
  • Fajn
hajanka  2. dec 2019

Somat gold gél

Moja skúsenosť je pozitívna, gél pekne poumýval všetok riad, púšťam ECO program na noc a ráno ma čaká krásne čistý a suchý riad, nemal problém ani odmastniť taniere, zapečené panvice, plech, silikónovú formu od bábovky, príbor a poháre ostali pekne lesklé.
Jediné minus pre mňa je to, že s gélom mám tendenciu predávkovať prostriedok, čo pri kapsule sa nemôže stať. Ďakujem za možnosť vyskúšania. 😊
  • odmastňuje
  • leští
  • nemá problém so zapečeným plechom
  • množstvo prípravku neviem nikdy správne odhadnúť
tinuska_d  2. dec 2019

Vyborný prostriedok

Posledné 2 týždne som venovala testovaniu géloveho Somatu. Musím povedať, že ma príjemne prekvapil. :) Doteraz som používala hlavne tablety, po ktorých občas ostal na riade prášok. Po použití géloveho Somatu toto nehrozi. :) Riad bol čistý a pekne lesklý. Neskúšala som ho však na krátke programy, takže k tomu sa vyjadrit nemôžem. Väčšinou využívam Auto program.
  • Tekutý, nezanecháva stopy na riade
  • Riad perfektne umytý a lesklý
  • Nezistila som žiadne
zuzkanr  2. dec 2019

Čistý, vyleštený riad bez čmúh

Umývačka riadu je môj obrovský pomocník, keďže ma trápi boľavý ekzém na rukách. Po skúsenostiach s viacerými prípravkami na umývanie riadu do umývačky, som vždy musela riad skontrolovať, či je naozaj všetko dokonale čisté. Keď som začala používať gél do umývačky od Somat bola som milo prekvapená už po prvom používaní. Riad je čistý, nemá žiadne fľaky a aj jemne, príjemne vonia. Vôbec sa nemusím báť, že by niečo zostalo špinavé. Aj poháre sú krásne vyleštené. Vo všeobecnosti uprednostňujem gély, pretože tablety sa nie vždy úplne rozpustia. Gél na umývanie Somat sa stal mojim ďalším obľúbeným pomocníkom v kuchyni. A som rada, že som ho objavila pred sviatkami, kedy chce mať každý všetko čisté.
  • Dokonalo čistý riad
  • Ľahké dávkovanie
  • Lepší uzáver
kajkajanka  2. dec 2019

Gél Somat

Moju skúsenosť so Somat gélom môžem nazvať jedným slovom- pozitívna. Hneď zo začiatku som začala prudko akčne a do umývačky putovali mastné obedáre z obeda, ktoré obsahovali guláš, pečené maso a podobne. Somat aj umytie takýchto vecí a dóz zvládol na výbornú. Tak som vyskúšala aj zaschnuté hrnce, riady od omáčok, cestovín, mäsa a testovaniu sa nevyhol mastný pohár, z ktorého sa minula masť. Všetko bolo skvele umyté, krásne čisté a bonusom bol aj lesk. Jediným negatívom bolo to, že sa pri nalievaní nerovnomerne leje viac jeden gél. Inak nemám žiadne výhrady a už mám jedno nové balenie kúpené na ďalšie používanie. Skúsenosť so Somat gélom ma príjemne prekvapila.
  • lesk
  • čistota
  • viac sa leje jedna strana gélu
barboraletkova  2. dec 2019

Spokojnosť so Somat gél

Somat gél som využívala zhruba týždeň každý deň niekedy aj viackrát za deň. Umylo všetko bez problémov. Doteraz som používala len tablety ale gél sa mi páčil omnoho viac. Bol vyšší lesk a pri väčšom zašpinení bez problémov umyl.
  • Vyšší lesk
  • Umyje aj moc špinavý riad
marianas  2. dec 2019

Somat gél u nás

Počas dní, keď som testovala gél Somat, som ho použila 5-krát. Všetky riady - poháre, šálky, taniere, príbory i špinavé hrnce boli naozaj 100% čisté. Aj umývačka žiarila čistotou. Aj pri zníženej dávke gélu bolo všetko čisté a lesklé. S tabletami sa mi zopárkrát stalo, že sa nerozpustili, čo pri géli nehrozí. U mňa je určite spokojnosť s týmto výrobkom. :)
  • 100% účinnosť v odstraňovaní nečistôt.
  • Žiarivo čistá umývačka.
  • Presnejšie dávkovanie ako pri tabletách.
  • Nezaznamenala som.
andrea_82  2. dec 2019

Somat gél testovanie

Doteraz sme do umývačky riadu používali výlučne tablety, preto som bola zvedavá, ako bude fungovať dávkovanie gélu. Ale nebol žiadny problém, proste som ho naliala do nádržky a zatvorila. Nič nevytekalo ani v nej na konci nič neostalo. Mohla som si zvoliť, či potrebujem naliať viac alebo stačí menej.
Čo sa týka čistoty riadu po umývaní, tiež som bola spokojná. Riady mali celkom pekný lesk a Somat si poradil aj s väčšími zbytkami. Jediné, s čím si neporadil, bol môj test s panvicou od vaječnej praženice. Skúsila som ju dať do umývačky bez akéhokoľvek predumytia a zostali v nej zbytky, čo ma ale vlastne vôbec neprekvapilo. :-) Ale druhý pokus už dopadol na jednotku.
  • - jednoduché dávkovanie
  • - pekný lesk riadov
  • - príjemná vôňa
  • - trochu vyššia cena
18zuzka3  2. dec 2019

Veľká spokojnosť

S používaním gélu umývačky riadu som veľmi spokojná, nakoľko som predtým používala len tablety a tie sa veľakrát nerozpustili. Somat Gold účinne umyl aj tie najšpinavšie hrnce a poháre, aj napriek tomu, že máme tvrdú vodu, su čisté a lesklé.
  • Veľmi účinný prostriedok
  • Ľahké dávkovanie
  • Ľahké uskladnenie
  • Zatiaľ žiadne 😉
katlin7  2. dec 2019

Testovanie vzorky gélu Somat GOLD

Ahojte 😊 S gélom Somat GOLD som spokojná, počas testovania si poradil so zaschnutými zvyškami jedla a riad bol po ňom skutočne pekne čistý a “vyblýskaný”. :-) Gél má 100% rozpustnosť, takže sme s ním riskli aj kratšie programy, i nižšie stupne teploty vody a výsledok bol zakaždým super.
Za mňa má jedinú nevýhodu oproti tabletám - plastový obal. Čo je na jednej strane, samozrejme, pochopiteľné. Inak veľká spokojnosť! :-)
  • 100% rozpustnosť, 100% účinnosť
  • Plastový obal a trošku nerovnomerné dávkovanie 2 zložiek
marwa  2. dec 2019

Somat gél

Odkedy mám umývačku, a to je už vyše 11 rokov, stále som doteraz používala tablety rôznych značiek.
Dostala som možnosť otestovať Somat Gold gél a musím skonštatovať, že mi umyje omnoho lepšie riad. Už keď otvorím umývačku ovanie ma príjemná citrónová vôňa, poháre sa lesknú bez takej tej bielej usadeniny, hrnce sú nablýskané a mám pocit, že aj samotná umývačka je čistejšia :-).
Jedine sa mi zdá, že sa rýchlejšie míňa a teda aj cena je vyššia, tým, že niekedy aj dvakrát za deň pustím umývačku, asi by mi stúpli náklady, ale nevylučujem, že na striedačku s tabletami ho budem aj naďalej používať. :slight_smile:
  • krásny lesk na pohároch
  • výborná rozpustnosť
  • rýchlo sa míňa náplň
  • vyššia cena oproti tabletám
ennyanna  2. dec 2019

Somat Gold gél

Doteraz som používala len tablety inej firmy, ale nikdy nebol riad tak lesklý ako teraz. Umývačka nádherne voňala po otvorení a rozvoňala celú kuchyňu. Určite odteraz budem používať len prípravky Somat. Odporúčam všetkými drsiatimi.
  • Ľahká manipulácia
veve44  2. dec 2019

Testovanie gélu Somat

Dobrý deň,

Ďakujem za zaslanie v prvom rade.

Gél môžem odporučiť,dávkovanie je jednoduché,riad je naozaj lesklejší ako s tabletami.
bibinka379  2. dec 2019

Odporúčam

Somat gél ma prekvapil. Umýva skvele, riad je čistý, lesklý, bez fľakov, umývačka vonia. Ja som spokojná, a keď mi skončí vzorka, mám v pláne si ho kúpiť. Super.
erika630  2. dec 2019

Somat Gold Gél - láska na prvé umytie.

Takže, týždeň spoznávania sa s gélom mám úspešne za sebou a môžem len informovať a odporúčať všetkými desiatimi, že som konečne našla to, čo som hľadala. Popravde, som sa gél bála použiť s toho dôvodu, že budem mať umývačku plnú peny, preto som používala tablety, ktoré sa buď úplne nerozpustili alebo neumyli riad tak ako by som si predstavovala. Po vyskúšaní gélu som ostala milo prekvapená, moje obavy o umývačke plnej peny sa nepotvrdili, riad bol krásne čistý a voňavý. Určite ostávam verná gélu a ďakujem za možnosť vyskúšania. :heart:
  • krásna citrónová vôňa
  • perfektné odstránenie mastnoty a pripálenín v porovnaní s tabletami
  • ľahké dávkovanie, ktoré zvládol aj môj 6 ročný syn a nemusel bojovať s otváraním tablety
  • nerovnomerné míňanie gélu
erb  2. dec 2019

Recenzia

V prvom rade ďakujem za možnosť vyskúšať. Skúsila som použiť Somat na sklenené poháre, na pripečené jenské sklo, pri hrncoch a ostatnom riade, a som veľmi milo prekvapená, že Somat si so všetkým hravo poradil, riady boli čisté, lesklé, a čo som bola prekvapená po otvorení umývačky, keď skončil program, ma ovalila príjemná citrónová vôňa. Páči sa mi aj to, že je to tekuté, že neostane v umývačke nerozpustená tableta. Vrelo odporúčam a som maximálne spokojná.
  • Čisté riady
  • Lesklé poháre
  • Zatiaľ som nenašla žiadne nedostatky
ajja1  2. dec 2019

Maximálna spokojnosť

Somat gélik som vyskúšala po prvýkrát, doteraz som vždy používala prášok. Musím povedať, že som milo prekvapená, riad je bez akýchkoľvek šmúh, pekne lesklý. Pri prášku sa mi niekedy na príborových nožoch tvorí taká akoby hrdza, čo sa mi so Somat gélom ani raz nestalo. Navyše oceňujem jeho príjemnú a nenásilnu vôňu.
Tento produkt odporúčam, sama pri ňom uz ostanem.
  • Jednoduchá aplikácia, pekne lesklý riad.
  • Nenašla som
chrustik2211  2. dec 2019

Vyborná skúsenosť, Somat nesklamal:)

Dobrý deň. V prvom rade chcem poďakovať za možnosť odskúšať si Somal gél do umývačky riadu. Hneď po prvo, vyskúšaní som bola veľmi spokojná, nakoľko sa v umývačke nachádzali neopláchnuté riady a hrnce. Aj napriek tomu bol všetok riad pekne umytý bez jedinej šmuhy. Somat sme testovali aj na skle, keďže sme mali návštevu- poháre, tak s tým nebol už vôbec žiaden problém. Všetko vyšlo bez šmúh, nebolo treba nič doleštiť. Umývačka u nás ide každý deň. Za ten čas sme stihli umývať aj na dlhom, aj na úspornom krátkom umývacom programe. Vyskúšali sme vyššie aj nižšie teploty a všetko bolo vždy krásne čisté. Za mňa veľká spokojnosť.
  • Netreba mať doma veľkú krabicu ako pri tabletách, stačí jedna fľaša
  • Umyje aj neopláchnutý riad
  • Poháre a číre sklo netreba po umytí dolešťovať
  • Žiadne sme neobjavili
evula311082  2. dec 2019

Umývanie so Somatom

Gél Somat mi vyhovoval hlavne kvôli možnosti si ho nadávkovať podľa potreby a podľa toho, aký špinavý bol riad. V umývačke tak nezostávala žiadna nerozpustená tableta, prípadne na riade neboli stopy po tablete. To oceňujem najviac.
Vyčistil vždy všetko - aj panvice a hrnce po varení. Aj so zaschnutým kečupom na tanieri si poradil.
Riad po umytí bol krásne lesklý a aj poháre boli bez šmúh a povlaku. Dokonca aj samotná umývačka sa leskla.
Škoda len, že náš testovací balíček obsahoval len gel Somat.
Určite ale skočíme do obchodu a dokúpime aj ostatné výrobky radu Somat na testovanie
  • tekutý gel
  • vysoký lesk
  • možnosť si nadávkovať podľa potreby
  • vyššia cena
maxdusan  2. dec 2019

Super

Konečne mi na pohároch neostávajú biele fľaky,voliteľné dávkovanie (narozdiel od tabliet), krásne vonia. Určite odporúčam.
  • Recyklovateľná flaša
  • Dávkovanie podľa seba
  • Rozpustnosť na 100%
simonkos  2. dec 2019

Testovanie Somat gélu

Značku Somat doma veľmi dobre poznáme. Myčku máme doma už tretí rok a vždy sme kupovali leštidlo, soľ aj tablety do myčky práve tejto značky. Niekedy sa mi stávalo hlavne pri kratších mycích cykloch, že mi tabletu nerozpustilo celú. Som rada že vybrali na testovanie aj mňa, pretože odkedy používam gél, nemusím sa tohto problému vôbec obávať a páči sa mi aj možnosť dávkovania. Je jednoduché a pri nie veľmi špinavom riade, si môžem dať gélu menej.
  • Šikovné balenie
  • Všimla som si že pri použití gélu mi riad, hlavne nože, nekoroduju
kajaaaa  2. dec 2019

Hodnotenie prípravku Somat

S prípravkom Somat som bola veľmi spokojná. Krásne umyl riad bez toho, že by som musela nejako predumývať.
Tento prípravok rozhodne odporúčam.
lucinka7788  2. dec 2019

Somat gél

Po vyskúšaní prípravku Somat som nadmieru spokojná. Nečakala som také výsledky. Riad bol vždy perfektne umytý, poháre lesklé ako nové. Príbor nemal ani jeden jediný fliačik ako pri ostatných prípravkoch. Aj vôňa je jemná nevtieravá. Nakoľko mi vadia silné vône, tu som ocelnila, že nie je moc silná. Za mňa je Somat top a ostanem verná tejto značke aj ďalej.
  • Jemná vôňa
  • Perfekne umyje riad
  • Vysoký lesk pohárov
  • Žiadne som nenašla
pepca28  2. dec 2019

Test Somat

Ďakujem za skúsenosť. Test bol síce veľmi kratky, ale zato intenzívny, keďže umývačku niekedy púšťam aj 3x do dňa, hlavne, keď máme návštevu... Doteraz som používala tablety, ale veľakrát sa mi stalo, že tableta zapadla tam, kde nemala a nerozpustila sa. V tomto je gél výhodnejší. Po dlhom čase som zmenila umávačku, do starej som už musela pomaly predumyté riady dávať 🙉, A konečne som zažila ten pocit ako v reklame, že total hnus špinavá jenská misa, zaschnutá aj dva dni a ja ju z umávačky vytiahnem, a vyzerá ako z obchodu 😅 Gél Sommat sa oplatí aj finančne, hlavne, keď je v akcii, oproti tabletkám, len sa musí človek naučiť to základne- menej je viac. Len zabiť ten pocit, že viac gélu= väčšia čistota.. použila som ho na všetky pracie cykly a výsledok bol na jednotku. Čiisté,leskle a suché 😉😉😉
  • Pekne vonia
  • Netreba toľko leštidla
  • Neostávajú zvyšky ako po tablete
  • Cena mimo akcie
markus21  2. dec 2019

Nový pomocník

Tak skúsenosť za mňa určite odporúčam. Používať ho budem aj v budúcnosti.
  • Umyje aj zaschnutý riad
  • Netreba leštidlo
ujcka  2. dec 2019

Somat GÉL

Maximálna spokojnosť. Preferujem gélové zloženie saponátu. Tablety do umývačky riadu už vôbec nekupujem.
  • Rozpustiteľnosť
  • Účinnosť
  • Celkový efekt
ludkabenkova  2. dec 2019

Vynikajúci prostriedok do umývačky

Somat Gold Gél je naozaj super. Lesklé poháre, čisté hrnce a panvice. Z príborov odstránené aj posledné zvyšky nečistôt. Naozaj mu nie je čo vytknúť. Môžem len odporúčať.
  • Úplné rozpustenie.
  • Žiadne.
petrasub  2. dec 2019

Somat gél

Gél som už používala aj predtým, avšak neskôr som prešla na tabletky. Teraz ma gél veľmi milo prekvapil. Super dávkovanie, krásne čisté a lesklé riady
  • Spôsob dávkovania
  • Zatváranie fľaše
  • Rýchlejšie sa mi minul lesk
haculik  2. dec 2019

Odporúčam

Somat gél zanechal riady krásne čisté, voňavé a lesklé, praktické dávkovanie je obrovské plus. 👍
  • Voňavý riad
  • Lesklý riad
  • Praktické dávkovanie
  • V podstate nič, iba mi prišlo, že sa rýchlo minul. Pravdepodobne som používala väčšie dávky ako bolo potrebné.