icon
1 / 1
avatar

cez leto sme pol na pol doma a na zahradke

7. aug 2020
avatar

Chodime na denne vylety pri zvieratka a do prirody,do bazena k starym rodicom a k vode

7. aug 2020
avatar

Cez leto v pekne dni chodíme k svokrovcom na zahradu kde je príjemné a bezpečné.. 😌 v tie menej pekne sme doma

7. aug 2020
avatar

Sedíme doma

7. aug 2020
avatar

Užívame si pohodu domova🙂

7. aug 2020
avatar

Sme doma na zahrade,u suseda v bazene,pri detoch,co su tu na prazdninach a chystame sa objavit krasy okolia

7. aug 2020
avatar

doma, na záhrade so psom, a na prechádzkach, či minivýletoch- pozrieť kone na ranč, sliepky do susedov, kačky pri Hrone, ovce na paši...zvieratká musia byť 😀

7. aug 2020
avatar

My prácou okolo nášho domu, aby to konečne vyzeralo 😉

7. aug 2020
avatar

Leto trávime vonku, prechádzaním sa a spoznávaním mesta.

7. aug 2020
avatar

Leto trávime väčšinou doma a tato ho trávi v práci 🙂

7. aug 2020
avatar

Väčšinu času sme doma...ale boli sme v Tatrach, chodime do prirody občas sa voziť autobusom do mesta lebo drobec to zbožňuje aj k starým rodičom si vyrazíme spestriť im dníčky ❤😊

7. aug 2020
avatar

Väčšinou doma, keďže syn nevydrží v kočíku keď je moc teplo

7. aug 2020
avatar

Tento rok len dovolenkou na Slovensku a doma na záhrade s priateľmi, kúpaním....

7. aug 2020
avatar

V novom domčeku ❤️

7. aug 2020
avatar

Cez toto leto sme doma alebo u starých rodičov na dvore.

7. aug 2020
avatar

Toto leto travime doma kedze sme sa nedavno prestahovali do nasho noveho domu a rozhodli sme sa upravit fasadu, takze toto leto je skor pracovne.

7. aug 2020
avatar

Doma prip.prechadzkami v prirode

7. aug 2020
avatar

Leto travime doma, vela sa prechadzame a zbierame hriby, trhane kvety a robime si piknik v okoli

7. aug 2020
avatar

Chodíme na vylety, hrame sa vonku, bicyklujeme

7. aug 2020
avatar

Toto leto trávime doma alebo pri rodine v bazéne, keďže máme 3 mesačného Jakubka.

7. aug 2020
avatar

Leto trávime doma, prechadzky každý den. Ale chodíme aj na výlety v okolí nakoľko mám malú dcérku,ktorá zanedlho začne s prikrmami.

7. aug 2020
avatar

My trávime leto momentálne doma keďže nám pribudol prírastok, ale nenudíme sa, mame záhradku, bazén a obrovský dvor

7. aug 2020
avatar

Vela casu travime u babiny na zahradke pri bazene,ale stihli sme uz aj vyletovat-Bratislava vramci tatovej sluzobky spojena s navstevou hradu Devin a minizoo,centrum mesta a hrad.Dalej sme boli na Orave a pobehali co sa dalo s dvomi detickami

7. aug 2020
avatar

Trávime ho doma s vyletikmi po okolí

7. aug 2020
avatar

Leto travim so syncekom vonku na zahradke a chodime sa kupat do termalneho kupaliska

7. aug 2020
avatar
7. aug 2020
avatar

Toto leto trávime doma. Chodíme na na výlety a spoznávame naše krásne Slovensko.

7. aug 2020
avatar

Tento rok sme doma, ale okrem momentálnej situácie je to spôsobené aj tým, že čakáme bábätko 🙂

7. aug 2020
avatar

My sme doma, prerabame dom, takze nie je vela casu a penazi nazvys. Len kvoli detom chodime na take kratke vylety po okoli.

7. aug 2020
avatar

práca - doma - práca doma -dookola

7. aug 2020
avatar

htŕáme sa doma, na záhrade 🙂 opravujeme plot a chodime na vylety po okoli 🙂

7. aug 2020
avatar

Konečne na novej terase a sem tam kúpalisko 😊

7. aug 2020
avatar

Na malych výletoch s malým a s manželom, nech si manžel užije syna a dovolenku a syn nech stále nevidí len naše okolie ale aj iné prostredie

7. aug 2020
avatar

Doma a ked nam je uz dlho, ideme na chalupu a uzivame si okolitu prirodu 😊

7. aug 2020
avatar

Leto travíme v bazéne, na terase a na prechádzkách 😊

7. aug 2020
avatar

Doma na terase

7. aug 2020
avatar

Leto trávime čakaním na bábätko 🙂

7. aug 2020
avatar

Vacsinou sme doma na dvore, niekedy vybehneme na mensi vylet, nieco pozriet, prejst sa a na zmrzlinu 🙂

7. aug 2020
avatar

My trávime leto doma

7. aug 2020
avatar

Leto trávim s rodinou,s manželom a dcérkou a chodíme na výlety vždy keď sa dá🙂

7. aug 2020
avatar

Prazdninami u babky a dedka 🌞

7. aug 2020
avatar

Trávime ho u babky na dedine, ktorá má veľa zvieratiek, občas si odskočíme aj ku vode 😁

7. aug 2020
avatar

Doma na dvore, trampoline, hojdacke 🙂

7. aug 2020
avatar

Väčšinou doma v bazéne alebo sa ideme prejsť 🙂 sem tam ideme na výlet s deťmi 😊💙

7. aug 2020
avatar

leto trávime doma a u starkých na záhrade, zbierame úrodu a zavárame 🙂 a keď ocinko nemusí do práce, tak šup desiata, veľa vody, a ide sa na výlety po okolí 🙂

7. aug 2020
avatar

Sme doma, trávime veľa času na záhrade kde oddychujeme grilujeme, opekáme a užívame si každý dúšok slniečka. Pôjdeme ešte tu u nás do okolia na nejaké hrady 🏚️ale nikam sa nechystáme budeme len tu

7. aug 2020
avatar

My toto leto sme doma. Sem tam skocime na maly vylet po okoli, pozriet zvieratka. Mame polrocneho fesaka, tak daleko chodit teraz nechceme.

7. aug 2020
avatar

Oddychujeme, kúpeme sa, bicyklujeme a aj pracujeme v záhradke. Užívame si leto na dedine 😜💪💪

7. aug 2020
avatar

Na rybach 😀

7. aug 2020
avatar

My sme už stihli krátky pobyt v Tatrách a zvyšok trávime doma s rodinou. Občas ideme k vode a občas na výlety a prechadzky kociarom 😁

7. aug 2020
avatar

Leto trávim u mamky doma .keďže jej robia novú strechu ,tak ja vyvaram a vypekam 🍯☕🍐🍒🌷☕⭐✴💙🍴dobroty PRE nich a PRE moju rodinu☕🌷🍒💚❤🍯💙

7. aug 2020
avatar

Leto trávime hlavne doma na dvore 😉

7. aug 2020
avatar

Leto trávime doma a pripravujeme sa na príchod bábätka 🙂

7. aug 2020
avatar

Od 17.7. Sa nám zmenil život, mame tu nášho Vladka, tak sa celý svet točí okolo neho ❤️ ranné a pod večerné prechádzky si užívame, cez najväčšie teplo sme doma, aby nám zle nebolo.

7. aug 2020
avatar

Doma... Prerabame byt :D

7. aug 2020
avatar

Naše leto sa tento rok nesie v spoznávanie Slovenska 🙂 turistika, história a relax. Objavovanie rôznych zákutí nás všetkých pohltilo 🙂

7. aug 2020
avatar

Kúpeme sa v bazéniku, hráme sa na záhrade (teda malá sa hrá a ja pracujem) 😂😂😂 chystáme sa aspoň na jeden výlet, len nám nevychádza čas

7. aug 2020
avatar

Boli sme sa prvý krát kúpať v Trnave, chodíme na ihrisko na hojdačky a najväčšia vec co nás čaká je budúci týždeň svatba môjho brata a synovho krstného.

7. aug 2020
avatar

Vyletujeme po Slovensku, ihriskujeme, chodime k vode.. k Dunaju, fontanam,jazeram, mini bazeniku a mlakam,ked prsi 🙂 Este nas caka rekonstrukcia izbicky pre buduceho surodencia a snad aj trocha kupania.Pekne leto este vsetkym! 🙂

7. aug 2020
avatar

Toto leto trávime objavovaním sveta pomocou nožičiek, keďže sme sa naučili chodiť a veľmi sa nám to zapáčilo 🤗 a samozrejme nesmú chýbať zvieratká a príroda 👌

7. aug 2020
avatar

Toto leto sme si predstavovali trošku inak, chceli sme ísť s deťmi niekam na dovolenku, do hôr, do Zoo tak ako každé leto, aby videli trochu z nášho Slovenska ☺️ ...nooo trávime ho doma, na dvore (ešte, že ho máme veľký)... kvôli tomu, že mám rizikové tehotenstvo a musím ležať...ale budúci rok si to všetko vynahradíme ☺️🙏 len nech sme zdraví a budúci rok budeme tráviť prázdniny už v pätici ♥️♥️♥️

7. aug 2020
avatar

Toto leto sa držíme toho, že všade dobre, doma najlepšie ☺

7. aug 2020
avatar

Toto leto trávime doma, na dvore, chodíme na prechádzku v dedine. A kebyže nie je voda veľká, ale bohužiaľ je, tak na túru na nádherné Veľkolélské ostrovy v nosiči. ☺️ 😘

7. aug 2020
avatar

Učíme sa chodiť. 🙂

7. aug 2020
avatar

My sme boli na dovolenke s deťmi a inak prechádzky a výlety ☺️😍

7. aug 2020
avatar

Upravujeme zahradu a cez víkend sa snažíme chodiť na výlety 🙂

7. aug 2020
avatar

Leto trávime doma a u babky.

7. aug 2020
avatar

Výletmi a chodíme od jednej babky k druhej 🙏🙂

7. aug 2020
avatar

❤️Momentálne v pôrodnici s druhým našim bábätkom ❤️

7. aug 2020
avatar

Zväčša doma, staršia chodí do škôlky mladšia robí nezbedu a očakávame číslo tri... Absolvovali sme nejaký ten výlet aj návštevu babky na východe SK 🙂

7. aug 2020
avatar

Toto leto zväčša doma na záhrade, pri bazéne a sem tam nejaký výlet po Slovensku aby nebola nuda 😊

7. aug 2020
avatar

Keďže čakáme bábätko 🤰 tak leto trávime pripravovanim veciciek a vybavicky a všetkého čo k tomu patrí keďže som už vo vyššom štádiu tehotenstva tak sem tam večerná prechádzka 🙂 💕 🌞 keďže v týchto teplach mi nie je až tak dobre, ale nevadí zvládneme a už sa tešíme na malého drobca keď tu bude s nami tráviť čas ❣️

7. aug 2020
avatar

Leto travime na Slovesnku. Najcastejsie u nas na zahradke alebo u babky a dedka s dcerkou.

7. aug 2020
avatar

Väčšinu času trávime doma na záhradke alebo na prechádzkach s malinkou sestričkou..a samozrejme prazdniny u starkych nemozu chybat

7. aug 2020
avatar

Ja som v práci a dcérky doma ale keď prídem poobede sa hráme kúpe e kreslíme vytvárame z plasteli y. Krásne leto prajem.

7. aug 2020
avatar

Užívame si leto doma a u babky a dedka pri bazéne 🙂

7. aug 2020
avatar

Doma na dvore ale dufam ze nam vyde aj niaky vyletik niekam sa ist pozriet s detmi

7. aug 2020
avatar

Cez leto sme buď doma alebo na chalupe 😊

7. aug 2020
avatar

Na vyletoch po Sk napr.Cachtice,Cicmany,zelena voda...
A deti chodia aj do tabora😍

7. aug 2020
avatar

Cez leto sme doma a užívame si dni 🤗😍

7. aug 2020
avatar

Sme na mesiac na prázdninách u babičky na dedine 😊

7. aug 2020
avatar

Stále vonku či na záhrade alebo u rodičov na dvore. Kapsičky su u nasich babiek a prababiek velmi popularne, nezaobidu sa ich navstevy bez toho aby deti nejaku nedostali. 😂 tak si takto maškrtia v lete v peknom počasí spolu

7. aug 2020
avatar

Ja trávim vecsinou v chládku nakoľko som v 8 mesiaci tehotenstva ☺️

7. aug 2020
avatar

Leto pekne domka v chladku keďže som v 8 mesiaci tehotenstva

7. aug 2020
avatar

Chodime na prechadzky po okoli,jednej babke,druhej babke a chystane sa na chalupu.

7. aug 2020
avatar

Behame za ritkou najmladšiemu členovi rodiny, starsie deti v záhrade a po vyletoch

7. aug 2020
avatar

Zväčša doma ale momentálne si konečne užívame zaslúžený oddych na chate (ak sa to dá tak nazvať, keďže tu máme každý po 2deti, spolu 6ks) 🙈

7. aug 2020
avatar

Súťažím pre neterku Alžbetku 😊 Ja mám už takmer 8-ročného veľkáča 😉 my trávime leto cez týždeň doma a cez víkend u svokrovcov na záhrade v trampolíne, na bicykli, pri grilovaní. Všetko za asistencie bratranca a sesterníc 🙂

7. aug 2020
avatar

Leto trávime na terase alebo u rodičov na dvore kde ma dcérka trampolínu pieskovisko a podobne a s dcérou chodíme na výlety. Synček je ešte malý tak len domka alebo niekto v okolo smr

7. aug 2020
avatar

leto trávime s dcérkou von, okrem spánkov sme von stále, či už na ihrsku, či na prechádzkách 🙂 snažíme sa využiť každý tepltý deň naplno 🙂

7. aug 2020
avatar

Jeeej u nas sa toto leto len vyletujeme alebo sme doma na dvore 😉

7. aug 2020
avatar

Veľa času trávime vonku doobeda a poobede keď nie je také teplo a keďže princezná konečne začína chodiť tak mame o zábavu postarané ♥

7. aug 2020
avatar

Boli sme v Oscadnici, super bolo a teraz sme doma, chodíme sa kúpať, hrame sa, jazdime na auticku a je nam super 🙂

7. aug 2020
avatar

cele leto travime doma na dvore v bazene alebo na viniciach...tam je nam najlepsieee....

7. aug 2020
avatar

Doma v bazene, u dedkovcov a na malych vyletoch 🙂

7. aug 2020
avatar

Robíme si konečne záhradku a pieskovisko s nejakými preliezkami takze sa teším a jasne aj sa kupeme 👼🏻 A výlety v blízkosti domova

7. aug 2020
avatar

Totálnym relaxom na chalupe 🙂

7. aug 2020
avatar

travime cas s detmi doma ,na jazere,vylety za zvieratkami,bicyklovanie..🙂

7. aug 2020
avatar

Športujeme, chodíme na kúpalisko, v meste mame mini ZOO, tam sme aj 3x týždenne ❤️

7. aug 2020
avatar

Tešíme sa do ekoparku medzi zvieratká.. Môj 15mesacny vyyyyska keď vidí nejaké zvieratko co i len na obrázku, tak to bude radosti.. A inak už sme boli v bazéne aj na záhradke.. Keď sú horúčavy sme ale radšej doma schovaný..😉 A tak.. Rôzne..my len tak doma a okolie ☺️ jednodňové výlety alebo návštevy 😉

7. aug 2020
avatar

Leto travime doma s detmi 5r a 1r, chodime na ihriska a cez vikendy po slovenskych hradoch a kopcoch 🙂

7. aug 2020
avatar

Kazdy druhy vikend sme v Tatrach,samozrejme len tie trasy,kde je malicko ludi. Posilnujeme rodinne vztahy a vztah s manzelom. Chodime sa kupat,zavarame,citame knizky a nasavame dobru energiu zo slniecka. ❤

7. aug 2020
avatar

Zatiaľ doma, na záhrade, bazéne sem tam výlety po Slovensku 🙂

7. aug 2020
avatar

s detmi sme boli na par dni v Tatrach, tam sme pochodili v ramci moznosti malých deti :D navstevujeme babky, dedkov kedze ich mame blizko, sme doma v malom bazeniku kde sa deti clapkaju, chodime na na ihriska, kde je malo deti, potom na zmrzku, alebo len tak sa niekam prejst 🙂 mame radi leto, ale nevadi nam ani dazd, vtedy gumaky na nohy a vyhladavame mlaky 🙂

7. aug 2020
avatar

4 dni na vinianskom jazere,teraz nejake jednodnove výlety urcite

7. aug 2020
avatar

Leto s našimi 3 drobcami trávime vonku, na ihrisku, v Bojniciach sme boli . A najkrajšia časť leta je s babkami a dedkami ♥️

7. aug 2020
avatar

Leto trávime na našej chalupe, odkiaľ chodíme na rôzne výlety do prírody, do Zoo alebo niekde k vode 🙂

7. aug 2020
avatar

Cez tyzden doma cez vikend u rodicov. Tyzden na liptove a obcas nejaky vylet v okoli. Zalezi od pocasia 😉

7. aug 2020
avatar

Boli sme na trojdnovom vylete po severovychode Slovenska a verime, ze sa podari aj dlhsia dovolenka. 🙂

7. aug 2020
avatar

Doma a kratšími výletmi v okolí.

7. aug 2020
avatar

Doobeda na ihrisku s deťmi a poobede rôzne, výlety zatiaľ iba do lesa

7. aug 2020
avatar

toto leto travime doma a na ihrisku. inak vzdy aspon raz rocne nejaka ta dovolenka. nemusi byt vyslovene more. tento rok to mame take neurcite co pride to pride ale nic nesilime

7. aug 2020
avatar

Momentálne trávime leto u babky na prázdninách a u nás vo vinohrade v septembri chceme ísť na Oravu tento rok nám v zahraničí dovolenka nevyjde tak oddychujeme na Slovensku

7. aug 2020
avatar

Leto travime doma a na dvore u babicky v bazene

7. aug 2020
avatar

Kedže byvame na byte tak nam velmi chyba dvor a bazen, ktore si nastastie chodime dopriat k rodinnym znamym 😊

7. aug 2020
avatar

U rodicov pri bazene😊

7. aug 2020
avatar

Toto leto trávim doma na terase a venujem sa nášmu týždňovemu synčekovi a dcerke predškolačke 😉

7. aug 2020
avatar

Leto travime doma a na ihriskach.

7. aug 2020
avatar

Doma a na ihrisku

7. aug 2020
avatar

Leto sme na záhrade doma, s našimi zvieratkami

7. aug 2020
avatar

Leto trávime doma pri bazéne,výletmi a každodennými prechádzkami.

7. aug 2020
avatar

Chceli sme ist na vyletiky po rodinach len zdravotne problemy to nedovoluju ...

7. aug 2020
avatar

Dovolenkujeme na Slovensku

7. aug 2020
avatar

Momentálne si leto užívame s 16 dňovým synom, ktorého s manželom kočíkujeme a tešíme sa na každý deň s ním❤️

7. aug 2020
avatar

Toto leto len doma 🏘 chodíme na ihrisko pri bytovke, 90% času sa prehojdá, chodíme sa kúpať do bazéna malého wellnessu, kde sme skoro sami, syn sa učí na odrážadle a spolu si užívame pekné spoločné dni 😇

7. aug 2020
avatar

Leto trávime väčšinou na dome s napusteným bazénom ☺️ Popri tom uskutočňujeme menšie výletiky na Slovensku 😁

7. aug 2020
avatar

toto leto sme doma, kedze mame 6mesacnu dcerku, kocikujeme so starsim syncekom, kupeme sa na dvore... 🍀

7. aug 2020
avatar

toto leto väčšinou doma, ale dosť času trávime na záhradke a v bazéne

7. aug 2020
avatar

Vacsinu casu travime na dvore ci u babiny v zahrade, len cez obed sa utekame skryt dnu 😉

7. aug 2020
avatar

Doma v bazéne , kúpalisku , na ihriskách , spoločná dovolenka, ale aj práca pri ktorej mám deti vždy pri sebe . Ľúbim naše deti, ale od septembra hádam už pôjdu do škôlky a školy. Nie len kvôli sebe , že mi bude treba už miestami antidepresíva 😂,ale aj kvôli ním, kolektív im už chýba.

7. aug 2020
avatar

Leto trávime vychádzkami do prírody ak je pekné počasie, návštevou starých rodičov, zaváraním ovocia a robením lekvárov keďže je sezóna 🙂

7. aug 2020
avatar

Leto trávime na ihrisku, na prechádzkach a u starých rodičov

7. aug 2020
avatar

dom, zahrada, mesto 🙂

7. aug 2020
avatar

No väčšinou doma. Veď doma najlepšie.

7. aug 2020
avatar

Leto viac menej trávime doma, aspoň zatiaľ. Ale pokiaľ vymyslime nejaký výlet nasadneme a ideme. Večerom sa chodíme prejsť a pozerať traktory.

7. aug 2020
avatar

Toto leto je posledné kedy som na materskej dovolenke a preto sa nám ho urobiť čo najkrajšie. Chodíme na kúpaliska, výlety a snažíme sa byť čo najviac vonku 🙂

7. aug 2020
avatar

Lezime domka 🤣🤣

7. aug 2020
avatar

Potesilo by nas plno dobrôt. My makame na domčeku, keďže sa chceme presťahovať. Deti nám aktívne pomáhajú😍

7. aug 2020
avatar

Pracovne, doma okolo domu stála práce dosť 😄cez víkendy sem- tam výletík, bazény a neustále naháňanie našej 1,5 ročnej dcéry, takže pre ňu by boli takéto dobrôtky akurát 😍

7. aug 2020
avatar

Doma, ale ideme aj do prirody, ihrisko, k vode ak sa da

7. aug 2020
avatar

Väčšinou sme doma, okolo domu práce nekonečne, alebo u babky dedka, po rodine priateľoch návštevy, čo sme počas korony sa nestretli ❤️ a stíhli sme aj Tatry na 3 noci, bolo fantasticky ♥️ po 11 rokoch trávime leto v trojici ❤️ s naším 9 mes. synom Filipkom, ktorého sme si adoptovali 👨‍👩‍👦❤️

7. aug 2020
avatar

V bazéne na zahrade, na vyletoch

7. aug 2020
avatar

Po Bojniciach dnes Zoo Zlín, väčšinou sme na záhrade u mojich rodičov, tam majú súkromné ihrisko 😊

7. aug 2020
avatar

Leto trávime na záhrade v bazéne a v prírode 😊😊❤

7. aug 2020
avatar

Leto travime nadherne, povacine doma. Uzivame si, ze je dcera vacsia, sama sa zahra, ma kopec zabavy na zahrade, takze sme v prvom rade vdacni, ze mozme byvat v rodinnom dome.

7. aug 2020
avatar

toto leto travime navštevou slovenských hradov a zrucanin

7. aug 2020
avatar

Cele leto si užívam posledne mesiace tehotenstva a od septembra nas bude o jedného viac 💝

7. aug 2020
avatar

Leto trávime s deťmi doma, v lese, na bicykli 🙂

7. aug 2020
avatar

Doma na terase a s drobcami v bazéne keď je teplo, samozrejme čo to v záhradke a výletmi do prírody hlavne v našom okolí lebo tu máme veľa krásnych miest 🙂

7. aug 2020
avatar

Detičky sa kúpu aspoň na balkóne 😉

7. aug 2020
avatar

Toto leto trávime prechádzkami po prírode

7. aug 2020
avatar

Leto trávime viacmenej doma, so 7 mesačným bábom sa zle behá kadetade 😂 ale snažime sa aspoň an minivýletiky chodiť, väčšinou cestujeme k niekomu na návštevu - nech si malý zvyká na auto a ľudí. Ale cestujeme max 1 hodinku, aby si v aute akurát pospal, takže kto je v dosahu 60/70 km má smolu - je na rade 😂😂😂

8. aug 2020
avatar

Leto trávime na pechádzkach a výletoch. 😊

8. aug 2020
avatar

Mame doma dvojtýždňové bábätko čiže leto zatiaľ trávime doma poprípade na záhrade v kočiariku

8. aug 2020
avatar

Ak sa podari tak chodime na vylety ako napr.sne aj teraz. Inak v bazene na zahrade.

8. aug 2020
avatar

Vacsina casu sme na zahradke u rodicov 🙂

8. aug 2020
avatar

Kedze som uz vo vysokom stadiu tehu tak tento rok nechodime na stanovacky,ale snazime sa to drobcovi vynahradit pradzninami u starkych na dedine,dennymi vyletmi a navstevami kamaratov...

8. aug 2020
avatar

Priroda, zahradka, bicyklovanie

8. aug 2020
avatar

Vyletujeme, kupeme sa a sme proste spolu ♥️

8. aug 2020
avatar

Doma pri bazéne 🙂

8. aug 2020
avatar

chodime na vylety po okoli, do prirody, na kupalisko, na chalupu k starym rodicom.

8. aug 2020
avatar

My cez leto v priebehu týždňa sme tak napoly von a dnu, podľa slnka, ako silno svieti, cez víkendy sa snažíme už s deťmi ísť na vylet, do zoo, k vode 🙂

8. aug 2020
avatar

Potíme šunky na byte. Keď sa dá vybehneme svokre do bazéne. Staršieho berie babka na dovolenky, s mladším sme boli aspoň v Bojniciach na predĺžení víkend a ďalej potíme šunky v byte 😀

8. aug 2020
avatar

Leto trávime viac u starej mamy, zavarame dobroty, ktoré nás budú čakať na jeseň a v zime. Užívame si prechádzky v prírode v nosiči alebo kočíku a učíme sa stále objavovať celý svet 😉

8. aug 2020
avatar

My väčšinou doma alebo v záhrade v bazéne. 🙂

8. aug 2020
avatar

hladame trezor s nalepkami do mapy pokladov s Legendariom

8. aug 2020
avatar

Leto trávime v bazéne na záhradke, jedenim broskýň priamo zo stromu 🙂 naháňaním bubliniek z bublifuku a spoznávaním sveta okolo nás 🙂

8. aug 2020
avatar

Väčšinou doma,ale podnikáme jednodňové výlety po okolí

8. aug 2020
avatar

Hlavne doma, ale aktívne. Ak sa dá v bazéne 👙, v lese na hubách 🍄, na prechádzkach,

8. aug 2020
avatar

My leto trávime zatiaľ doma zo synčekom, s dcérkou v brušku a manžel v práci❤️ Hráme sa krásne doma a poobede chodievame von, pretože mi doobeda býva zle. Chystáme sa aj na dovolenku na Slovensko, tak uvidíme 😊

8. aug 2020
avatar

Leto trávim momentálne doma , sem tam ráno na prechádzku s bábätkom keď nie je ešte tak teplo 😊

8. aug 2020
avatar

Jul som travila cakanim na drobceka kedze tp bol 30.7 nakoniec ze to bolo zle vyratane tak cakame dalej. 😂😂😂 V pondelok uz bude s nami 💙💙💙🤴💙💙💙

8. aug 2020
avatar

Momentálne doma, dcérka na balkóne bazén, až teraz, keď bude dovolenka dáme nejaké vyletiky v okolí ☺️

8. aug 2020
avatar

Žiadna dovolenka nehrozí, keďže manžel menil zamestnanie a je v skúšobnej dobe 🙃. Ale zato chodíme každý deň dvakrát von, na ihrisko, do detskej herne aj na kúpalisko. Najlepšie je však na dvore u deda. Síce ja by som na nejakú dovolenku išla, syn to nevníma a je šťastný stále a ja s ním.

8. aug 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Leto sa snazime travit akivne,kedze mame doma rocneho neposedka ktory musi byt stale v pohybe a hlavne vonku.. Chodime na kupaliska,bicyklovat sa,casto sme u starkej na dvore ktora ma vela domacich zvieratiek, na ihriskach,navstevujeme prirodu,minifarmy po Slovensku a hlavne travime vela casu s rodinou , prikladam aj jednu fotku od starkej ,kde travime vacsinu casu,kedze my byvame v byte v meste:D (pomahal polievat kvety)
kapsicky od sunarku miluje,musi ich mat kazdy den

8. aug 2020
avatar

My trávime leto dostavbou domu.Minulý mesiac sme zistili,že sa rozrastieme o nového člena,tak by sme si ho už chceli priniesť do nového domova.

8. aug 2020
avatar

Toto leto nakoniec trávime na Slovensku 🙂 chodíme po aquaparkoch, zoo a podobne co sa hlavne deťom paci a chceli by ist pozriet

8. aug 2020
avatar

Mi trávime leto doma

8. aug 2020
avatar

U starých rodičov na záhrade pri bazene

8. aug 2020
avatar

Leto trávime spolu doma a u starých rodicov

8. aug 2020
avatar

Prechadzky v prirode, navstevy po rodine, pri bazene

8. aug 2020
avatar

Leto travime vacsinou doma a u starych rodicov, na prechadzkach v prirode

8. aug 2020
avatar

Boli sme dva krát na chate , poblúznených miesta kde bývame . Menšie dieťa začína stvornozkovat , čo nie je ideálny čas na pobyt mimo domáceho prostredia , takze skôr zostaneme doma , a dovolenku si užijeme neskôr . Ale ak sa dá trávime čas vonku pri bazéne, v parku , v prírode 🙃

8. aug 2020
avatar

Leto travime doma na záhrade, v bazene, na trampoline, sme spokojní, lebo sme všetci spolu😉

9. aug 2020
avatar

Na zahrade

9. aug 2020
avatar

Leto travime na zahrade... este je tam vela roboty, no nasi mali pomocnici to tam maju velmi radi ... bez kapsiciek sunarek by sme cestu davali velmi tazko, kedze nas anticestovatel musi celu cestu jest 🙈

9. aug 2020
avatar

Leto trávime na záhrade, doma, na výletoch a o chvíľu sa chystáme na dovolenku. Už mám prichystané kapsičky na cestu.

9. aug 2020
avatar

Leto trávime doma v rozpálenom meste..máme 3mesacne bábätko ktoré je dosť náročné a k tomu má reflux, dlhšie ako na 2 hodiny sa von nedostaneme. Nastastie mu mlieko Sunar ar aspoň trochu pomaha

9. aug 2020
avatar

My byvame na byte v meste a vzdy sme radi ked vypadneme von.Najcastejsie na bicykle, do prirody a ku babickam na dedinu, tam je to uplne super, vysantime sa v bazene a unavime sa aspon trosku😉😊

9. aug 2020
avatar

Leto trávime doma. Užívame si detske ihrisko, ktoré sme kvôli deťom urobili a hlavne si užívame ako rodina spoločne chvile ❤️

9. aug 2020
avatar

Ako tráviť leto so 17.mesačným synom? Nonstop vonku, v bazéne, v prírode... občas vybehneme k rodičom na Oravu sa trošku schladiť a pokochať sa krásami Slovenska 💚

9. aug 2020
avatar

My leto travime doma, sem tam u babky na dvore alebo na detskom ihrisku 🤩

10. aug 2020
avatar

My trávime leto doma, chodíme s tatinom predávať zeleninu a boli sme aj na rôzne výlety v Bešeňovej, Tatralandii, Energylandii a moja ročná dcérka si to veľmi užíva a my pri nej.

10. aug 2020
avatar

So svojim syncekom v bazeniku na zahrade. Ale boli sme aj na prazdninach u prababky 😊

10. aug 2020
avatar

Naše leto trávime väčšinou pri bazéne (resp v bazéne 😅) a keď je škaredo tak chodievame na rôzne výlety (ZOO, turistika k vodopádom,...) 🥰

10. aug 2020
avatar

Väčšinou doma alebo na záhrade u svokrovcov 🙂 máme len 6 mesiacov takže dlho nevydržíme na slniečku...a sem tam chodíme pomáhať na stavbu , kedze staviame svoj vysnívaný domcek 🙂

10. aug 2020
avatar

Trávime leto vonku na terase, pri bazéne a vacsinou len v prírode 🥰🌻🏵️

10. aug 2020
avatar

Tento rok travime leto doma. Na dvore mame bazen takze sa dcerka kupka. Sem tam nejake to jazero a aj na kupalisku sme uz boli.

10. aug 2020
avatar

Väčšinu času trávime doma keďže mame male dievcatko 5m a 5r chalana rešpekt pred vírusom stale je. Ale ked uz nam to doma ide na mozog, vypadnem trocha do prírody na chalupu. Sunarek by nám bol nápomocný pri cestovaní ❤🙂

10. aug 2020
avatar

Leto 2020 si uzivame so synom ktory sa nam narodil 30.6.2020 ...travime ho na zahrade slebo prechdzkami s kocikom. Mame najkrajsie leto s Filipkom a ocinom 🙏💖💙💙❤️

10. aug 2020
avatar

Cele leto sme doma a na zahrade.

10. aug 2020
avatar

Naše leto trávime prvýkrát vo štvorici s našou skoro trojmesačnou dcérkou a s päť ročným synčekom. Najprv som sa bála, že kvôli korone s maličkou a synčekom nikam nebudeme chodiť...no obavy opadli a chodíme do prírody na prechádzky, na výlety, k vode, na chalupu a keď sa nám nikam nechce, trávime čas na našej záhrade ;) ani nevieme ako a polovica prázdnin zbehla ako voda...

10. aug 2020
avatar

Leto trávime doma v bazéniku a na dvore ☺️ sem tam spravíme malý vyletí v okolí ☺️

10. aug 2020
avatar

Leto si uzivame na chalupe, v bazene, na prechadzkach.uz bol aj vylet vlakom.ak sme v meste travime cas s detskymi kamaratmi a navstevami rodiny.ale dcerke sa zapacila aj jazda v sedacke bicykla takze to pestro kombinujeme 😉a na tychto cestach necestsch nas velmi casto sprevadzaju sunarek dobroty 😋

10. aug 2020
avatar

Leto travime doma kde sa obcas chladime v bazeniku, na zahradke, na prechadzkach a vyletoch do prirody ;)

10. aug 2020
avatar

Leto trávime doma na záhrade. Toto leto sme už štyria. Dcérka sa kúpe v bazéne a ja s mesačnym synčekom sedíme na hojdačke.

10. aug 2020
avatar

Leto travime vyletmi po blizkom okoli, kedze mladsi nerad cestuje a rad krici 🙂

10. aug 2020
avatar

no plan bol dovolenka pri mori ale tak musime si vystacit aj s nasou terasou a zahradou😊

10. aug 2020
avatar

V praci, doma, vyletiky

10. aug 2020
avatar

mali sme dovolenku,boli sme v Patinciach,kde bolo super.Teraz uz len kratke vylety k vode po okoli,uzivame si slniecko

10. aug 2020
avatar

Zatiaľ trávime leto len doma, u starých rodičov alebo u nich na chate, keďže mame 3mesacnu dcérku, tak na nejaké extra výlety sa nedá ísť 🙂 ale stačí nam to úplne, ona nám vynahradza všetko ❤️

10. aug 2020
avatar

Na záhrade v bazéne, pri vode, so sesterničkami a bratrancami

10. aug 2020
avatar

Väčšinou doma...občas nejaký malý výletik...

10. aug 2020
avatar

Pár dni na výlete a inak väčšinu času trávime doma 😊

10. aug 2020
avatar

S manželom sme si to vymenili na par mesiacov. 🙂 Ja som v praci a on na materskej. Ale chodíme na výlety ked sa da. 🙂

10. aug 2020
avatar

Užívame si spoločný čas 🍀❤️🍀

10. aug 2020
avatar

My s našim už takmer 4,5 ročným drobcom trávime leto zväčša na záhrade u oboch starých rodičov kde máme menší bazén alebo na ihrisku, kde sa syn zahrá s kamarátom. A aby sme to ešte spestrili, tak z času na čas naplánujeme nejaký rodinný výletík, ktoré všetci obzvlášť obľubujeme🙂

10. aug 2020
avatar

My práve u babky....napustila veľké vedro vody a Sofi sa čľupká na dvore.....okolo kvitnú ruže, kríky levandule, pri vedre sedí strážca Bobik a o dva metre na to hliadkuje BodajŤa ( kocúr ). K tomu ešte sladké broskyne a punčáky.....ani Costarica sa na toto neťahá 🤩😋🤜🤛♥️

10. aug 2020
avatar

Leto travime doma a obcas vybehneme niekde na vylet alebo len tak sa trosku schladit na kupalisko

10. aug 2020
avatar

Doma na zahrade s detmi, boli sme na chate v horach a mozno vybehneme na jeden, dva vylety v okoli🙂

10. aug 2020
avatar

Na našej chate s našimi dvoma krpcami😉❤️

10. aug 2020
avatar

My sme väčšinou doma, na dvore. Občas zájdeme do zoo, na turistiku. Ale pobaliť 3 deti, to je dostatočne náročné. Takže tento rok tak pasívnejsie.

10. aug 2020
avatar

Cez leto sme väčšinou doma, máme veľkú záhradu, bazén, malá tu má všetky možné hračky na von. Chodíme na výlety a k rodičom 😊

10. aug 2020
avatar

Leto trávime buď prechádzkou po dedine alebo u jednej alebo druhej babky 🙂

10. aug 2020
avatar

My takto trávime leto: V nemocnici na infúziách. ☹

10. aug 2020
avatar

Toto leto trávim s bruškom a očakávaním na našu princeznu

10. aug 2020
avatar

Bláznime sa s tatinom
Užívame si, keď je doma, lebo zasa odíde do práce.

10. aug 2020
avatar

Dino Park Kosice. veľmi sa nám tam páčilo. Určite so to do konca prázdnin ešte zopakujeme.

10. aug 2020
avatar

Čítaním kníh. Milujeme knihy. Tak sa teším, že mám doma knihomolov.

10. aug 2020
avatar

My trávime čas doma. Užívame si chvile spolu.

10. aug 2020
avatar

My travime leto doma 😎...na dome, dvore, prechadzkach..a ked pocasie praje ako teraz tak stale v bazeniku 😊

10. aug 2020
avatar

My sme doma, na dvore v bazéne 🙂

10. aug 2020
avatar

Doma, na chalupe, na vyletoch... Vsade kde sa dá utiecť pred týmto teplom

10. aug 2020
avatar

U babky dedka na vychodze 😁, vylety napr. Sirava, thermal parky, Zoo, ihriska, zmrzliny, navstevy u kamaratiek, proste kazdy den nejaky zaujimavy program musi byt 👍😉

10. aug 2020
avatar

S rodinkou doma alebo u babkovcov ❤️

10. aug 2020
avatar

Leto trávime prevažne doma, podnikli sme niekoľko výletov po Slovensku, chystáme sa ešte na tri dni do Lučenca na predĺžený víkend. Ale všade dobre, doma nám je najlepšie ❤️

10. aug 2020
avatar

Leto tak ako každý rok najmä s rodinou a priateľmi-prispôsobujeme tomu aj program,pretože všetci mávame dovolenky a voľná,takže sa môžeme postretávať a vychutnávať spoločné grilovačky,varenie guláša alebo len také ,,klábosenie,,☺️No a samozrejme spoznávame naše krásne Slovensko-teraz je to o niečo čarovnejšie keďže už máme dcérku,takže vymýšľame program tak,aby oslovil aj ju.Krásne leto všetkým😍

10. aug 2020
avatar

Upravujeme terén okolo domu, betonujeme, lakujeme pieskovisko s domčekom, medzitym sme stihli aj výlet na Liptov 🙂

10. aug 2020
avatar

sme doma, ale skoro kazdy den na kupalisku alebo v prirode 🙂

10. aug 2020
avatar

Sme doma a rodinou 🙂 robine mensie vylety v okoli

10. aug 2020
avatar

Leto mame veľmi radi, pretože detičky sa vysantia ci už na záhrade, v bazéne, v prírode. Menšia dovolenka na Slovensku taktiež nechýbala.

10. aug 2020
avatar

Sme doma na záhrade, terase, máme malých drobcov tak nám je doma zatiaľ najlepšie 😄

10. aug 2020
avatar

Kedze prisla sestra z Uk na dovolenku aj s rodinou,tak travime cas s nimi a spolocne spoznavame Slovensko💙

10. aug 2020
avatar

Len doma na zahrade, synovia sa vytesia v bazene, obcas nejaka partia rovesnikov a mladsi so sunarom vo flasi a sunar ovocnou kapsickou😉

10. aug 2020
avatar

Bud sme doma, alebo ideme ku svokrovcom na zahradu a do bazena 🙂

10. aug 2020
avatar

Leto trávime v spoločnosti priateľov a rodiny, vonku, v byte alebo na záhradke

10. aug 2020
avatar

Leto travime doma, prevazne na ihrisku alebo na zmrzke s dcerkou a nasim 6 tyzdnovym pokladom...

10. aug 2020
avatar

Leto trávime na záhrade a samozrejme aj nejake vyletiky robime 😊

10. aug 2020
avatar

Leto travime vacsinou v prirode a pri vode, vela sa prechadzame a objavujeme nove veci

10. aug 2020
avatar

Doma, na chate a v záhrade 🙃

10. aug 2020
avatar

Leto travime vselijak, Tatry, chata u prastarkej, vylety v okoli bydliska. Nikde nemozu chybat dobroty od Sunar, vzdy s nami😊

10. aug 2020
avatar

Doma a na prechádzkach 🙂

10. aug 2020
avatar

Doma a na dvore u starkých. Tiež po výletoch, aspoň cez víkendy, boli sme na Donovaloch a Zveroparku.

10. aug 2020
avatar

Sme doma,chodime do zahrady a na ihrisko

10. aug 2020
avatar

Boli sme na vylete na strednom Slovensku a inac len doma na zahradke. Maly sa vysali v bazeniku a ja v 7.mesiaci len pri nom odfukujem a uzivam si klud 🙂

10. aug 2020
avatar

leto travime vyletikmi do prirody s detmi, resp. k starym rodicom na zahradu kedze byvame v byte😊😊 uz sme navstivili aj zoo bojnice, zoo spisska nova ves a este mame par vyletov v plane😊

10. aug 2020
avatar

Keďže bývame v bytovke tak tieto sparné dni trávime u babky na dedine kde sa môžem váľať po tráve a šantiť sa s veľkou sestrou a papať čerstvo odtrhnuté maliny, slivky, letné jablká, cukety a uhorky ...

10. aug 2020
avatar

Toto leto skôr doma,v lese,u sestry na dvore dcéry stanuju,kúpené sa v jazere i kúpalisku,obzeráme krásy hôr...👌grilujeme,člnkujeme

10. aug 2020
avatar

V parku...

10. aug 2020
avatar

Doma, u babky, v bazéne, na výletoch, s rodinou, stanujeme, vymyslame program,aktivity.... Zabávame aj spoznávame nové miesta,aj sa niečo nové naučíme 🤩

10. aug 2020
avatar

trávime ho dosť aktívne 🙂

10. aug 2020
avatar

Cez leto sme doma, chodime na 1 dnove výlety.

10. aug 2020
avatar

Momentálne doma s 5 týždňovým bábätkom, ale na 2 dni sme si spravili výlet na chatu k našim ako boli tie horúčavy. Aj nášmu najmenšiemu drobcovi sa páčilo, na čerstvom vzduchu sa hneď lepšie spinkalo 😊

10. aug 2020
avatar

Tak rozne.pri vode,praca okolo domu a momentalne so zlomeným clenkom, a tato sa stara o malú 😉

10. aug 2020
avatar

Doma s krpcom ❤️

10. aug 2020
avatar

Leto travime doma, na zahradke alebo v parku na ihrisku

10. aug 2020
avatar

Striedavo doma a v práci 🙄

10. aug 2020
avatar

Väčšinou doma na záhrade, ale boli sme aj pri vode a na chalupe 🙂

10. aug 2020
avatar

Kupeme sa na zahrade v bazene a chodime na prechadzky do lesa a do mesta 😊

10. aug 2020
avatar

doma na dvore, na zahrade, v bazene 🙂 chodime krmit s drobcom kacky na jazere, na prechadzky

10. aug 2020
avatar

Leto trávime doma na dvore 🙂 kôli pandémii nechodíme ani na kúpaliská tak sa kúpeme v bazéne a po večeroch grilujeme alebo hráme futbal 😀

10. aug 2020
avatar

Leto trávime bud výletmi po SR alebo doma na zahrade😊

10. aug 2020
avatar

doma, prechadzkami po okoli a na zahrade 🙂

10. aug 2020
avatar

leto- nastastie sa nam podarilo po dlhej ceste autom stravit aspon 5 tyzdnov na slovensku, zvycajne je to cele leto, len teraz sa viac nedalo, tak sme prvy krat vyuzili moznost byt dlhsie pri slanej vode

10. aug 2020
avatar

Leto travime vacsinou vonku / kedze balkon nemame, nemame kde vybehnut/.
Su to prechadzky po okoli a ked ma manzel volno, chodime na vylety aj dalej.
Nie je nic lepsie ako travit cas s najblizsimi. Uz ked pride september a zacne skola, skolka a povinnosti...uz vonku velmi chodit nebudeme. Nebude na to cas.

10. aug 2020
avatar

Nase tohtorocne leto travime na Slovensku, v ramci moznosti chodime na vylety, alebo sa stretavame s rodinou. Ked sa nam nikde nechce, cvachtanie v bazene je naj aktivita v tychto horucich dnoch 🙂

10. aug 2020
avatar

Leto travime najma na chate v lese, kedze v meste su horucavy horsie znesitelne..🤯😅

10. aug 2020
avatar

Leto trávime doma na dvore, chodievame občas do lesa na prechádzky alebo na lúku zbierať kvety, počas upršaných dní chodíme po kalužiach 😊

10. aug 2020
avatar

Od 7 rána v lese sa chodievame schladiť s drobcom, potom zabedneni v byte aby sme sa neroztopili🌲

10. aug 2020
avatar

Leto trávime viacmenej doma, sem tam nejaký výlet. Skoro chodíme na prechádzky, cez deň sme doma a ku večeru opäť von.

11. aug 2020
avatar

Kade co robievame.kupko,prechadzky,zoo,vylety so prirody,babky....

11. aug 2020
avatar

cez týždeň sa hráme doma na záhrade, detské ihrisko alebo ideme na prechádzku po okolí a cez víkend ideme niekam na výlet spoznávať krásy a zaujímavosti Slovenska

11. aug 2020
avatar

Leto trávime vačšinou doma, u babiek, chodíme po jednodňových výletoch 🙂

11. aug 2020
avatar

Doma, u babiek, pri vode. S 4 mesacnou tento rok ziadna dovolenka.

11. aug 2020
avatar

Podla počasia. Keď je pekne ideme na záhradu alebo na kúpalisko. Alebo sme doma.

11. aug 2020
avatar

Leto travime jeden mesic u rodiny v Cechach a druhy na zahrade na vesnici😊. Samozrejme s obema dcerkama a muzem.

11. aug 2020
avatar

Máme dvojročnú dcérku takže sa snažíme vždy vymyslieť nejaký vyletik. Chodíme pozerať zvieratká na ranč,zveropark, máme bazénik ktorý má dcérka veľmi rada. A samozrejme chodíme k starým rodičom na dvor kde vždy zažijeme celá zábavy.

11. aug 2020
avatar

Toto leto asi nie každý z nás takto predstavoval. V rámci možnosti sme si dopriali jeden maličký výletík do Jasovskej jaskyne, 1 x kupko a dúfam, že nám vyjde ešte Betliar. Ale inak sme len doma a babky, hlavne že sme spolu.

11. aug 2020
avatar

Aktuálne sa zosulaďujeme s 3-tyzdnovým novorodencom

11. aug 2020
avatar

Leto trávime takto 🙂

11. aug 2020
avatar

Leto trávime s našími 3 deťmi na Slovensku - spoznávame krásy našej nádhernej prírody. 🥰🥰😍😍😍

11. aug 2020
avatar

Doma na dvore, na krasnych kratkych vyletikoch po nasej prirode a snad aj to Chorvatsko sa podari 🙂

11. aug 2020
avatar

Ešte som v 2v1 😁 termin porodu 22.08. takže katastrofa tieto teploty 🤪🥵

11. aug 2020
avatar

Leto travime na zahradke alebo ma vyletoch v prirode ;)

11. aug 2020
avatar

Ahoj,leto travime vseliako,vacsinou na kupalisku alebo na kolotočoch🙂

11. aug 2020
avatar

Ahoj, my trávime ledo doma na záhrade a lebo u starých rodičov a sem tam vybehneme do prírody 🍀😊❤️

11. aug 2020
avatar

Troška more troška bazeník. Užívame si slniečka naplno 🌞🌞🌞🏝👙🏊‍♀️

11. aug 2020
avatar

Toto leto trávome doma na dvore a našom bazeniku. Keď je slniečko tak si ho naplno užívame 🏊‍♀️

11. aug 2020
avatar

Vacsinou travime cas na ihrisku alebo na kupalisku 😊

11. aug 2020
avatar

Vybrali sme sa na dovolenku karavanom, keďže to bolo praktické s 1rocnym a 2,5rocnymi deťmi, neriešili sme presný check in, check out, keď sa nám páčilo, ostali sme dlhšie na výlete a celý "domček" sme mali vždy pre nás pripravení. Teraz už len lenosime pri jazere a užívame si výhody manželovho homeofficu 😁

11. aug 2020
avatar

S deťmi 16r. 7r. a 2 mesiace u babky, lebo u nás doma v podkroví je horúco sem-tam ideme na nejaký výletík😎🌞

11. aug 2020
avatar

Boli sme na rodinnej dovolenke v Terchovej, sem tam chodime raz ku svokrovcom raz k nasim na dedinu alebo sa hrame pri cinziaku

11. aug 2020
avatar

Leto trávime doma čakanim na sestricku čo sa o chvíľku narodí

11. aug 2020
avatar

Leto tento rok trávime väčšinou doma alebo u babky a cez víkendy spoznávame slovenské pamiatky.😎

11. aug 2020
avatar

cez leto travime jedlo

12. aug 2020
avatar

leto trávime väčšinou doma, naším "výletom" je prechádzka na detské ihrisko 🙂

12. aug 2020
avatar

väčšinu leta trávime na dvore v bazéne a v pieskovisku 🙂

12. aug 2020
avatar

Doma🙂

12. aug 2020
avatar

@090255, @111michaela111, @121113, @123bubka, @17kaciatko17, @1978martina, @21kikus22, @25lienka25, @8domcatko888, @9zaja9, @ada_12315, @adel1410, @adussska83, @aliz1, @angelheart, @angelovka, @angiela, @anicka176, @anickaandras, @anja11, @annarita, @anuska300, @arcaniss, @ariannazara, @arriana29, @astra6102, @attenna, @baarborka, @barbara24, @barbora237, @barboramokosova, @beatasari, @bibyke, @blondiegirl, @bona69, @bosorka5, @bosorkabb, @bramborka666, @brm, @bubiadany, @budebambino, @budelepsie, @budembabka, @buzby, @carodejka008, @catattack, @cerealka, @charlot777, @crakesvk, @creeze, @curcuma, @dada125, @dada91, @danadadka, @danta22, @demi1351, @denkaa1, @denska, @dominka63, @domka222, @dracikdrahosko, @drozdajkahra, @dudart, @dzejsik, @eduska, @eeerika33, @efaz, @eja31, @eliz22, @ellie252, @emiliamilka, @enie3, @esterkazasterka, @etnatn, @eva1990, @evicaopica, @evickaovecka, @evinka3007, @evita1233, @evitaa1234, @evka2666, @evkano1402, @gabiq, @gia87, @gkristy, @gloria31, @goldie3, @gunner, @gunzburg, @h2so4, @hanka229, @hankapra, @hen89, @hostacka, @hu3hu3, @hzkatka, @igiana, @inguska3, @irenaliza, @ivec16, @ivusik29, @ja1986, @jamsim, @jana993, @jancejance, @jande, @jane1989, @janinka147, @janka_21, @janka_cerv, @jankajamrozyova, @jankakocanova, @janulienka1103, @jarca1111, @jarka34, @jenniferkam, @jjuliaa, @jowanka, @julinka79, @julka1812, @juluska288, @justify, @k3trin, @kacerik2, @karolin2, @katarinka2185, @katika85, @katushkas, @katuska1985, @katusqa9, @ken, @kika1905, @klami6, @konor1, @koren131, @kormi5, @kristina2708, @krokodilkajmanka, @kule2, @kzuzanka, @lanuska88, @lechtivka, @lejluska, @lenicka777, @lenka398, @lenka9g, @lenkaaa25, @lenqua_12325, @lesna_vila, @lexie3, @lienka175, @lienka353535, @lienka652, @lilien239, @llegal_girl25, @lluciiiii, @luccynkaaa, @luchajda, @lucia300581, @luciadln, @lucialp, @luciella, @lucika6, @lucinka128, @lucyinka16, @lucynecka, @lucyp12345, @ludka140281, @ludkka0407, @lula313, @luluci20, @lumiba, @lusssii, @lusya20052, @mabelnr, @macik166, @majah212, @majka813, @mapa, @mapleol, @mariamimi89, @mariquita007, @markomonika, @marlenka222, @marnka, @marquisse, @martina0511, @martina3687, @martina374, @martina_11, @martina_mj, @martinaseww, @martinita222, @martulka1990, @martuska174, @marybun, @matmak, @megan6, @michaela3682, @michaelak90, @miiceencoovaa, @mikulka25, @mima0, @minnie7, @miriskaz, @mirka479, @misajelka, @mischel218, @mishel789, @misica821, @misinka0611, @miskaa17, @missmich, @misuska251, @mmatta, @monika22011989, @monika420, @monique17, @monka222, @moonikajan, @mtdk, @mummylina, @nanuska123, @natalo, @nelly1412, @nerrynka, @newmommy, @nika3136, @nika3333, @nikiki29, @nikuska00771, @nikuska265, @nikuska744, @nina004, @nitka1157, @nycole, @nyunyi, @oliviakatka, @paladia, @pandica, @patha155, @pattinka, @petka982, @petra0312, @petraa1993, @petrana1, @petronelka1, @rachelkk, @radoslava3, @salonka89, @samkova_mamka, @sandra2004, @sega25, @selest, @shilou, @simaxxx, @simona07, @simond30, @simus0987, @sisa22x, @sisi208, @sisus23, @skrekinko, @slahacqua, @slniecko66, @sondika31, @sunnygirl44, @sweva, @szana, @tanialicka, @tatianasevcikova, @terey, @tibma, @tom_i, @topas103, @tourdebar, @tramtada31, @ufoonka, @v3rca11, @vcelicka2578, @veroluky, @veronika3006, @veronika65, @veronikabarcakova, @veroxy, @veve_noxy, @voja30, @vyhuelka, @wierocqa, @wiqi, @wurschi, @x444x, @xlolax80, @yvynka, @zankakovackova, @zuzanauhrinova, @zuzikaa29, @zuzincek, @zuzka992, @zuzkaa8855, @zuzkazp, @zuzki1, @zuzuka262, @zuzy6, @zuzzzka18

Ahojte 🙂
súťaž o balíčky Sunar produktov bola ukončená.

Všetkým pekne ďakujem za komentáre aj fotky🙂
Výhercov vyžrebujem a zverejním dnes v mojom profile, tak ma sledujte😉

Ak sa chcete dozvedieť viac o svete Sunaru, akciách, novinkách alebo máte nejaké otázky k produktom, pridajte sa do skupiny Sunar pozná tajomstvo detskej chuti https://www.modrykonik.sk/group/11116/

13. aug 2020