Októbrová súťaž s Fred&Flo 💙

Máme tu október a sním aj krásne babie leto 🍂🍁.
Spolu s #fredandflo sme si pre vás pripravili súťaž o balíček produktov. 💦💙.
Podmienky sú jednoduché 🙂
- Dať like na tento článok.
- Napísať do komentára ako najradšej trávite jesenné poobedia. 🍂🍁😊
Žrebovať budem presne o týždeň 21. októbra! 🙂
Okrem toho v skupinke https://www.modrykonik.sk/group/11529/ prebieha ďalšia súťaž k téme mesiaca s hashtagom #unasdoma , ktorá trvá až konca mesiaca.
Ak ste sa ešte nezapojili aj tam tak šup do toho! 🙂

Držím palce! 🙂
Odporúčame
Keď počasie dovolí, najradšej trávime voľný čas s mojou rodinkou v prírode☺
Naše jesenné dni a poobedia sú plné radosti z krásneho slniečka, travene v parku zafarbenie všetkými farbami. A pozorovaním jednej nezbednej ryšavej veveričky 🍁
Jesenne poobedie travime najcastejsie vonku kym je krasne ,prechadzame sa,deti zbieraju orechy alebo gastany...
Jesenne poobedia travime s nasim 1m pokladom tak, ze vyzdvihneme starsie deti v skole a skolke a pri prijemnej prechadzke si uzijem rozhovory, vypocujem zazitky a tesim sa zo zdraveho spanku
Najradsej vonku za kazdeho pocasia. Ked je pekne zbieranim.listov a gastanov, ked prsi, skakanim do mlak😁
Jesenné poobedia trávime vonku, na prechádzke alebo na detských ihriskách☉☉ keď je upršaný jesenný deň tak sme doma tak čítame, hráme sa 💙
Najlepšie je vonku na prechádzke alebo na ihrisku .
Teraz ked mame taketo krasne pocasie tak sme vonku cely den na zahrade. Venujeme sa jesennemu upratovaniu alebo zbierame listy a plody na domace tvorenie ked uz bude skarede pocasie. Najviac sa netesim na zmenu casu ked uz bude skoro tma
Jesenné dní hlavne tie krásne slnečné teplé ako tieto vonku... Prechádzky.. Ihriská...spolu s mojim malym synčekom a aj dcerkou, doobeda a poobede ako ideme domov zo škôlky... Keby pršalo doma kreslime.. Tvoríme hrame sa🍂🍁🍀🍂🍁🍀🍂🍁🍀🌼🌼🌼
Jednoznačne vonku 🙂 ak je škaredo tak sa hráme s tým čo sme nazbierali..gastany,orechy,žalude či listy a tvoríme
Jesenne popoludnia travime najradsej vonku na prechadzke alebo na ihrisku...
najradsej vonku s manželom a dcerkami
.
My sme najradšej vonku a najmä ak je takéto krasne babie leto;) a keď nie sme vonku, tak milujeme vypekat dobroty❤️
Jesenne popoludnia najradšej trávime s mojou skoro 5 mesačnou láskou vonku, pretože tie farby jesene sú dokonale a k tomu krásne počasie, tak si predstavujem jeseň ❤️ Prikladám fotku z dnešnej prechádzky🧡🍂
Snazime sa ho travit vonku ale najprv sa starsia musi poctivo naucit a potom ideme sa ako sa hovori vyvencit
Kedze prave teraz Nam to jeden dovoluje, Tak najradsej sme vonku....ved energiu treba v parku vybehat 🙂
Keď je takto kraasne ako dnes, prechadzami vonku, keď je škaredo, doma, alebo u babky v teplúčku
Jesenné poobedia najradšej trávime vonku, keď je počasie k nám zhovievavé 🌞 a keď je veľmi zima, alebo prší skocime si s babkou na vínko a kávičku, alebo sa hrajeme doma
Velmi sa tesim ze je vonku takto krasne, preto aj napriek soplikom sme doobeda aj poobede vonku 😊 vzdy je to najprv prechadzka a potom sa hraju chlapci na dvore 😊
Najradsej vonku a valame sa v popadanych listoch 😀
Najradšej ho trávime vonku spoločne celá rodinka pokial sa dá a užívame si krásne počasie. Samozrejme aj s novým členom rodiny🙂 dcérka je z neho úplne paaf
Malý poobede spinká, zobudí sa okolo 16, napapa sa, ak stíhame, hor sa von, ak nie, hráme sa doma 🙂
vonku s detmi
Najradsej travime vonku bud na prechadzke alebo v zahradke kde pomaha nasa 1,5 rocna. Ked je mrzko tak si hladame nejaku zabavku, kde ju hlavne bavi skladat
Snažíme sa čo najviac času tráviť von, prechádzky a zbieranie plodov či lístkov ktoré potom využijeme doma 🍂🍁a hlavne ešte využiť tých pár slnečných lúčov.
Najradšej vonku na prechádzkach alebo na dvore 😉🙂
my najradsej travime s dcerkou👧❤👧 chvilkami spolu🍂🍀❤ a to prechadzkou po parku nasom ..cesty okolo rybnika ,,kde pozorujeme vtaciky,,🐝🐝stromy a kapre ,.,zbieranim gastanov ,,❤❤❤
na dvore kde hrabeme liste a pod nasimi gastanmi ..🙂
Slnečnú jeseň trávime najradšej vonku 🙂 ak počasie nepraje, tak poslednú dobu veľmi veľa čítame. Z dcérky sa stala veľká čitateľka, tak to je u nás momentálne najobľúbenejšia aktivita 🙂
Kocikovanim vonku 🙂
Jesenné popoludnie trávim s mojou rodinou menšími výletikmi do lesa, navštevujeme chaty a posedy z ktorých máme krásne výhľady. 🙂
Najradšej vonku ked počasie praje a nefuka tak chodíme do lesa aj so psikom a ked fúka tak sedíme na ihrisku alebo zbierame listy, orechy 🙂 a ked je moc škaredo tak si doma vypekame dobroty aj s teplým cajikom ☺️
Radi chodíme na prechádzky
Jesenné popoludnia a aj tie neskoré najradšej trávime von na odrážadle, alebo na ihrisku. Nepohrdneme ani návštevou ockovej garáže, kde mladý pán strašne rád "pomáha". Tiež chodíme na našu záhradu a ku susedovi na jeho ranč pozrieť zvieratká 🙂
Jesenné popoludnia najradšej trávime vonku, zbieraním gaštanov, ja s kočíkom, deti športovo, ale včera v škôlke takto tvorivo ...
Jeseň je mojím najobľúbenejším obdobím. Milujem jej farby, vôňu a jesenné slnko...vtedy je všetko hneď krajšie. Poobede, kým sa ešte dá, veľa kočíkujeme. Emil si zvykne pospať v kočíku aj 2 hodiny. Ja si čítam, alebo visím tu, na Modrom koníkovi :P. A niekedy len idem, mám riadne kilometre v nohách. Posledné dva týždne som takto pešky, s malým v kočíku, pochodila všetky autosalóny v meste pre ponuky. Všetky sú mimo mesta, riadne ďaleko. Tak sa divili, odkiaľ táto šialená matka chodí po vlastných. Malý sa nesťažoval, pekne si vždy pospal.
Jesenné poobede trávime najčastejšie vonku 🥰 hlavne ,ak je krásne počasie ako bolo aj dnes 🌞 doslova mi vtedy malý skáče z koča len aby mohol bežkať a teší sa z toho až piští od radosti 💙
Jesenné poobedia nám už v tento mesiac prechádzajú veľmi rýchlo. Po príchode dcérky zo škôlky sa pomaly nestihneme ani prezliecť do domáceho a už riešime dcérkinu najobľúbenejšiu aktivitu. Nie, nečakajte telku, telefón, YouTube, maľovanie, hračky ani hry. Od malého dieťaťa ju fascinujú sviečky, oheň, svetielka v tme. Samozrejme... Vianoce sú u nás top a všetky okná, tmavé kúty vysvietené... Niekto si povie- to je paráda. Veru, kocky, nie je. Peňazí to stojí viac ako hračky. Od malička v nej bádam ako reaguje na zmenu svetla v jeseni. Každý podvečer u nás musí byť zapálená sviečka, alebo aspoň baterkový kahanec v lampášiku. Na toto sa celý čas poobedia teší a pri tomto svetielku dokáže presedieť dlho. Každý rok sa desím sviatku všetkých zosnulých, keď spoločne navštevujeme cintoríny, lebo návštevy sú s našou svetluškou nekonečné. Chcela by pozrieť každé svetielko osobne, zapáliť hádam aj za kamión sviečok. Tento rok sa už aj pyta, kedy pôjdeme. Každý deň, ráno pozerá, či je svetielko svietiace ešte vidno. Takže.... Snáď z nej nebude pyroman
Najradsej sme vonku, na ihrisku, zbieram gastany, listy aj orechy 🙂 je to krasny cas, najma ked svieti slniecko 🌞☺️
Teple jesenne dni najradsej travime s drobcom vonku, bud na detskom ihrisku alebo ideme na dedinu k starkovcom. V pripade, ze prsi ostavame doma a vymyslime si aktivity, aby sme sa zabavili vsetci 😍
Najradšej taktiež jeseň trávime vonku na čerstvom vzduchu, mám veľmi rada toto obdobie ale taktiež si vychutnám aj chvíle s dobrým čajom, pri sledovaní filmu 🍁🍵
Najradšej sme vonku.😀
My využívame každucky slnečný aj neslnecny deň na prechádzku s nasou 3mesacnou zabkou a nas velkac 6rocny santi na ihrisku s kamaratmi. Treba naplno ešte využiť toto farebné obdobie, km nezačne ta depresívna skorá tma.
Jesenne dni najradsej travime na prechadzke s kocikom, uzivame si posledne teple dni dlhymi vychadzkami.
V prírode so synom 😉
Jesenné poobedia trávime najradsej vonku na dvore a vychutnavame posledné teplé slnečné dni.
So synčekom trávime čas spolu a vonku, predsa čerstvý vzduch a veľa slniečka prospieva aj na jeho poobedný spánok. Hráme sa s loptou, prechádzame sa a chodíme sa pozerať na vláčiky, naháňame sa, pomáhal mi presádzať levandule, zberali sme spolu lístie a čistili záhradu, robili nejaké to jesenné upratovanie. Zapájam ho do všetkých aktivít, lebo on chce a navyše nebude sa nudiť.Keď sa vonku stretneme so susedmi, detičky sa spolu zahrajú a maminky si pokecajú, vypijú kávičku...
S detmi vonku, alebo doma s kavickou v ruke😉
Keďže malý mi poobede spí približne 4 hodiny, tak spaním, čítaním dobreh knihy 😍
Jesenné poobedia trávime vonku na dvore s mojou ročnou dcérkou...vsade za nôu behám 😘
Vonku samozrejme. Robíme sarkanov z listia❤️
Najradsej sme vonku v prirode, ale hlavne, ked sme ako rodinka spolu,vtedy je jedno kde sme.
Jesenné poobedie najradšej trávime vonku s manzelom a s malým, teplom slniečku s dobrou kavickou😁
Keď sa dá, tak predovšetkým vonku, luskame orechy, zbierame gaštany, listy a skacame do lístia 😉keď je škaredo, vyrábame z toho co sme nazbierali 😉
najradšej vonku, prechádzky,gastany, púšťanie šarkanov...
Väčšinou ich trávim na bicykli s mojou dvojročnou dcérkou, chodíme po rôznych ihriskách a do parku
My sme vonku neustale a gastany a to carokrasne sfarbene listie nam rozvija nase tvorive fantazie takze co nazbierame potom vyrabame dekoracie momentalne sa z prutia a sisiek tvoria vence na hroby

Keď je takto krásne ako bolo dnes, tak vonku. Úplne najlepšie je keď sa nám podarí cez víkend ísť na opekacku do prírody, alebo na huby.
Idealne jesenne popoludnie splna u nas hned niekolko bodov 🙂 :
1. Deti po obede spia a ja si vychutnavam pri krbe a oblubenom programe v radiu svoju poobednajsiu kavicku 🙂👶👦🙏😴☕
2. Ked sa deti vyspia, ideme von a vychutnavame si teple jesenne luce, sustanie listia a pri troske stastia aj zopar hribikov pri prechadzke v lese, avsak radost nam neskazi ani severak a clapkanice, sup do galosi a ziadna mlaka nie je pre nas dost velkou prekazkou ! 🌞🌧🔥❄🐻
3. Ked pride z prace tatinko, spolocne aktivity a hry ! 😍😘
Jesenné poobedie najradšej trávime na prechádzke v parku, chodíme pravidelne , za každého počasia, nás neodradi ani dážď 😂 dcérku mám v nosiči takze beriem dáždnik a sup nám čerstvý vzduch ☺️
milujeme jeseň, šantenie a obsypavanie sa popadanými lístkami.. babie leto a celá rodinka pokope🧔👩🧑👧👦👧
My ako rodinka toto obdobie využívame na prechádzky, ved ta jesen je krásna. To sfarbenie. Zbierame listy na kadejaké tvorenie, keď je škaredé počasie tak si doma tvoríme s dcerkou🙂
Jesenné poobedie trávime najradšej vonku. A keď je takéto nádherné počasie ako dnes, človek má hneď aj lepšiu náladu 🙂 každý si zoberie svoj dopravný prostriedok, dcérka bicykel, synček odrážadlo a ja kočiar s najmladšou dcérkou❤️dnes som aj ja vyskúšala dcerin bicykel, júj veru bavilo ma to, ale radšej aby som jej ho nedajbože nezlomila alebo niečo podobné, vrátili sme sa každý k svojmu prostriedku.😃
Vonku v listi 🙂
Najradsej behame povonku. Uzivame si posledne teple dni. Ci uz na ihrisku alebo na dvore s nasim psikom a macickou.
Jesenne poobedie je velmi carovny cas. Vzdy usilovne carujem nad postielkou nech mi dcera zaspi a ked sa jej to podari skor ako dojde jej velky brat zo skoly, idem si vypit svoju zasluzenu kavu a zapnem www.modrykonik.sk ,tu pobudnem hodku-hodku a pol a opat cakam kedy sa mala bosorka zobudi, ked je pekne pocasie ideme von kym sa nezotmie. Kedze uz byva okolo 18-tej pomalicky tma, "musime" stihnut prechadzku, ihrisko, nazbierat nejake gastany, kamienky, palicky a ine drobnosti na zemi a ideme domov kym nezacnu "lietat netopiere" ako to volam.
Ked sme doma rychlo doupratujem, porobim co treba a venujem sa detom kym nenastane hodina spania.. A mamca opat ide kuzlit aby mi mladsie dieta co najrychlejsie sladko zaspalo...(kedze zaspavanie je u nas nocna mora a trva aj dve hodiny)
Asi tak by som to zhrnula...
pekny zvysok oktobra a snad nam to pocasie vydrzi co najdlhsie... 😊😊😊
Pekne jesenne dni travime najradsej na dvore a v zahrade, zbierame jablcka, orechy, tekvice, nahaname sa so psom a vecer oddychujeme pri krbe 😊
Ked pocasie dovoli, ideme na prechadzku a ak nie, hrame sa doma a oddychujeme ☺
Jesenne dni najradsej travime prevetravanim dcerky na ihrisku a hranim sa d nou vonku kym je este prijemne pocasie 🙂
Jesenne poobedia sa snazim byt co najviac vonku a vychutnavat posledne zablesky intenzivnejsieho slniecka...syncek bude mat za mesiac 1 rocik, tak uz vnima vsetko naokolo.Dnes v parku sa vyvalil v kociku a pozeral ako su nadherne zafarbene listy stromov.Krasny pohlad ;)
Travim cas s rodinou, zvieratkami hlavne koniky a kozicky, syn je alergik, ale tieto zvieratka mu vobec neprekazaju naopak prospievaju, je to uzasna psychohygiena a zaroven si uzivame s ratolestami posledne luce tepleho slniecka🌞
jesen milujeme cela rodinka.posledne krasne slnecne teple dni travime von.mame rodinny dom s dokonalou polohou-smerom nadol minutku chodze mame obrovsky krasny mestsky park a smerom nahor 2 minutky chodze mame les,takze deti si vzdy rozhodnu ktorym smerom sa vydame.v ruksaku mam pre ne vzdy zbalenu nejaku sladku dobrotku,to je potom radost z prechadzky dvojnasobna🥰
Na prechádzkach popri rieke Morave s kocikom
Jeseň je mojím najobľúbenejším ročným obdobím radi sme chodievali so synom na prechádzky zbierali sme gaštany listy alebo šípky a potom z nich tvorili alebo keď ešte rástli huby chodili sme na ne... Teraz je syn prvák takže poobedia trávime pri úlohách väčšinou a keď je pekne vybehneme aspoň na chvíľku na ihrisko a výlety do farebnej prírody si nechávame na víkendy....
Uplne najradsej travime tieto krasne dni s detmi vonku a ak prsi radi si oddychujeme doma 🍂🌳👨👩👧👦
Keďže aj k nám dorazilo babke leto, snažíme sa kazdy poobedie, po vyspinkani, tráviť vonku. Na lúke, v lístí a s najväčšími palicami aké naša bosorka nájde. A ešte ľúbi zbierať šišky 😊
Ja osobne milujem jeseň a hneď po lete je to moje najobľúbenejšie ročné obdobie. Keď je krásne slnečné počasie trávime čas vonku a momentálne sa napríklad celá rodina baví s drevom u babky 😂 manžel reže alebo rúbe, ja nakladám a odvážam do drevárne, starší rád ukladá a najmenší aspoň naberá lopatkou rez 😊 zábavka na pol dňa.
Najradšej hľadáme zaujímavé jesenné živočíchy 🙂
Vonku! Jednoznačne som najradšej s rodinkou vonku, nasávat posledné teple slnečné lúče a tú nádhernú rozmanitosť jesene vo farbách, počasí ❤️
Milujeme dlhé prechádzky v čase aj necase a okrem toho radi zbierame oriešky a hrabe e listie.
S detičkami v prírode, najmä na vzduchu 🙂
Jesenné poobedia najradšej trávime vonku, na prechádzke alebo na detských ihriskách, keď je upršaný jesenný deň tak sme doma, varíme, čítame, hráme sa.
Najradsej travime cas vonku, v peknej jesennej prirode, s 2 rocnym zbierame listy, travu, kamienky, gastany a sipky. A cela rodinka milujeme turistiku, nasim dvom synom ukazujeme krasu nasej krajiny
ked je pekne ako tieto dni tak v okoli v prirode s rodinou 🍀
Najradšej trávime čas vonku 🙂 a hlavne u babky, na dvore s dcérkou a synovcom ❤️
V tomto krásnom počasí trávime poobedie vonku na ihrisku alebo na bicykli
Každý deň na prechádzke, z kociarika synček pozoruje svoju prvú prekrásne sfarbenu jeseň 🙂
Ked je pekne pocasie, vela sa prechadzame, kolobezkujeme, korculujeme, kym sa da. Ked je sychravo citame, pozerame rozpravky, deti sa obcas dotahuju 😉 obcas sa spolu pekne zahraju, snazime sa vymysliet nejake kreativne tvorenie, vela kreslime...
na prechadzke 🍂🍁
Keď je pekné počasie tak chodíme na prechadzky 🍂🍁🍃
Na prechádzkach v prírode so syncekom a drobčekom v brušku
Najradšej vonku a to prechádzkami a zbieraním gaštanov a listov 🌰🍁🍂
Samozrejme vonku 🍁
Kedze mame velikuuu rodinu milujucu tradicie tak hodujeme a kolotocujeme sa o dusu celuu jesen🦆🦆🍗🍗🍰🧁😍😍A cez pracovne dni pustanim sarkanov,tvorenim,maskrtenim a lenosenim pri cajiku s bandou nasich kamosov❤️
Vonku, v parku, na ihrisku 🍁🍂🍃 a ked sa neda ist von, tak doma tvorime z prirodnin.
Vonku, v lese alebo kdekoľvek, kde je veľa listov 🙂
Najradšej samozrejme vonku na dvore, ak to počasie dovolí a obe deti sú zdravé 😉. Ak je škaredo alebo prší, zbavíme sa aj vnútri. Buď hráme nejaké hry, ako je pexeso, Čierny Peter, kvarteto a pod., alebo niečo tvoríme, maľujeme, vyrabame si pečiatky...
Na prechadzke s dcerkou a nasim psikom
Keďže už pracujem, sú tie poobedia s deťmi veľmi krátke...ale ako každý najlepšie je byť na dvore, v záhrade ci na prechadzke
Vždy keď počasie dovolí, chodíme do lesa a zbierame gaštany, machy a rôzne lesné dary na tvorenie do ikeban a najradšej na hriby, ktoré zbožňujeme...
Jesenne poobedia travim vonku s mojou malou sibalkou alebo zbieranim jesennych plodov 🙂
Ked je na jesen taketo krasne babie leto ako teraz,milujem prechadzky v prirode a santenie s detmi v listi.Doma potom zapalit vonavu sviecku a vypit si nejaky chutny cajik schulena v deke.
Bola by veru škoda sedieť dnu...My sme vonku stále...Ihriská, prechádzky, kámoši, hry, bicykel a kopu lístia, to má iné čaro...
Jesenné počasie trávime samozrejme vonku. Užívam si posledné teplé tohtorocne počasie 😊
Jesen travim najradsej vonku s malou. Zboznujem tie krasne farby prirody.
Jesenné poobedie trávime najradšej von v prírode 🍁
Posledne slnecne jesenne dni travime vonku, zbierame listy, gastany, obcas aj chrobaciky😂 ked zacne prsat sme doma alebo v detskych kutikoch 🙃
Najradšej trávim čas s manželom a psom ktorý sa hodí do kôpky lístia 🙂 ten pes nie manžel 😂😂😂
Najradšej tieto poobedia trávim vonku na prechádzke so synčekom, dokonca aj tie chladnejšie dni.. on proste rád spinká na čerstvom vzduchu a najmä nech sa a ním kociarik hýbe ☺️
Najradsej ich travime vonku s detmi na prechadzke. Hlavne teraz ked je teplo.
Najradsej so syncekom vonku v parku ci uz na ihrisku alebo len tak na prechadzke. Idealne je ak moze ist s nami aj manzel😊
Milujem jeseň, zvlášť teda babie leto, krásne sfarbené lístie stromov, prechádzky v parku, kde môžeme zberať gastany.
Milujem jesen pre jej uzasne farby takze ked pocasie a zdravie dovoli, poobedia travime na prechadzke v lesiku alebo pri rieke kde to hraje farbami jedna radost 🙂
Najviac si uzivam na prechadzke s mojimi dvojickami 😘👩👧👧
Každe ráno zbieraním gastanov a listia 🍁
Najradsej vonku travime cas, ked nie je uzvtak horuco, ale prijemne teplo, idealny cas na prechadzky.
V prípade ideálneho počasia sme najradšej vonku, kde objavujeme krásy jesene
Slnečné dni travime vonku. Zbierame gastany a listy,ak pocasie dovoli, vybehneme do poľa púšťať sarkana. Ak prsi, vyuzivame doma na tvorenie nazbierane gastany a listy. Posledne dni venujeme aj priprave na prichod nasich dvojiciek.
Dobry vecer. Kazdy den si uvedomujeme s manzelom, ake vzacne su tie chvile byt spolu. Takze niekedy sme unaveni, ale deti nas zamestnaju aktivitou vonku - suchotanim listia, zbieranim orechov, gastanov, hribov, plasenim holubov, alebo len tak spolocnym hranim v izbicke, akoze spolocnym varenim alebo upratovanim, alebo teraz sa chystame na vymenu pneumatik. Je toho dost, ale to je dobre, ked zaspavame únavou vsetci styria, vieme, ze sme tu este stale pre nich. Dakujeme
Keďže naša ročná dcérka už začala sama chodiť, vždy sa vyberieme na nejakú krátku prechádzku a zbierame listy a oriešky ktoré napádali zo stromov <3
Kedze mam dvoch syncekov,mladsi ma len 1,5 roka tak najradsej sme vonku na prechadzkach, aj mimo mesta vsade kde sa da prechadzat.
Este pred tyzdnom sme chodili kazdy den na hrozno 😁 vcera a dnes zas k babke na jahody, ma take co rodia aj v jeseni. Sme vela vonku, prechadzky, preliezky, zametanie listia 🙂
jeseň trávime často na záhrade- našich 2 synov zapájame do hrabania lístia, či zbierania orechov a hrozna, inak každý víkend prechádzkou aj s naším psom
Najradšej vonku s deťmi . Napríklad dnes v zahrade . Nachytať posledné teplé lúče slnka.
Urcite vonku s dcerkou,uzivame si jesenne teplucke pocasie na zahrade so psikom 😊
Najradšej sme vonku, na ihrisku. Mame dve malé deti, ktoré sa tam vysantia dosýtosti.
Nakoľko môj 6 mesačny poklad najradšej spinká v kočíku, pekne jesenné počasie využívam na prechádzky po okoli a beriem s nami aj psíka aby sa dosytosti vybehal. Rada sa kocham na jeseňou sfarbenu prírodu.
Osviežujúci vánok prinášajúci vôňu pečených gastanov, jemné slnečné lúče vytvárajúce hru svetla, prechádzky lesom plným farieb, zbieranie húb, nočný šum dažďa na streche, komora plná dobrôt a spoločne večery pri hrách a rozprávkach. Takáto je naša jeseň.
Jesenné poobedia trávime najradšej v prírode 🍀❤️🙏🤰👱♂️
Doma v teplucku
Keď je dobré počasie ideme na prechádzku a zbierame jesenné plody. Keď nie sme doma hráme spoločenské hry.
Jesenne poobedie najradsej travime zbieranim hribov, prechadzkami so psikom hlavne sa tesime ked vykukaju luce babieho leta tak to je uplne parada, dame si nanuk a sedime si na terase.
Vonku v záhrade alebo na hríboch.
Toto je vlastne prva jesen, ktoru si s drobcom poriadne uzivam. Tu minulu este nechodil a isli mu zuby, takze som ho uplakaneho tlacila mestom v kociku alebo po nakupnom centre, pretoze ho vedelo rozptylit len vela ludi.
Teraz sa s mojich pesiakom radsej prejdeme parkom, beha po listii, urcuje si trasu a do vrecka si tlaci gastany. Dlhsou zastavkou sa stane detske ihrisko, hlavne ak je tam vela deti. Ak prsi, tak ideme k starym rodicom alebo vybavime nakupy.
Poobedia trávime s deťmi vonku, prípadne výlet 🙂 je krásna jeseň ,tak si ju užívame plnými dúškami🙂 do pol kolien v listoch to je ono😂
S mojou 2 mesačnou dcérkou Neilou si užívame krásne jesenné slniecko
Určite vonku na prechádzke s dcérkou v kočíku a psíkom.
Ak počasie dovolí, jednoznačne vonku v prírode.
Jesenné poobedia trávime najradšej prechadzkami a kocháme sa krásami, ktoré nám toto ročne obdobie prináša.
Pokiaľ je pekne, tak s detičkami vonku, to je ten najlepšie investovany čas. Čerstvý vzduch ten najlepší liek na všetko 🥰
Najradšej s deťmi niekde vonku 🙂 ešte si užívame posledné teplé dni
Jesenné poobedie najradšej trávime vonku v prírode... Bud sme na prechádzke, alebo sa hráme na ihrisku s inými detičkami... 😀
Ak je takto krasne ako tento tyzden, tak sme poobede vzdy vonku na prechadzke.
Jesenné poobedie najradšej trávim so svojimi deťmi Sofinkou a Tobiaskom vonku v prírode, prechádzkami v lese, zbieraním gaštanov, lístia, orechov, objavovaním nových miest a nových vecí a na ihrisku v našej dedine. Užívame si jesenné počasie a hlavne babie leto 🙂
Takto vkuse vonku ❣️
Keď je krásne počasie tak jednoznačne najlepšie vonku, ideálne prechádzka do prírody
V prírode, keď jeseň hrá sa s farbami najlepšie nám je vonku 🙂
Snažíme sa byť keď je krásne vonku ale keďže sme maličký tak menej viac tak to dospavam😂
Je krásne počasie, tak sme, keď sa dá v prírode.
My najradsej travime jesenne popoludnie tiez vonku, ako tu vlastne vsetci 😂
Tieto jesenné dni trávim s dcérkou najradšej vonku,kde môže objavovať nové veci 😊
Najradšej vonku v prírode s manželom a našimi detmi😍👨👩👧👦naše obľúbené miesto♥️
Najradšej sme vonku na prechadzke,alebo na detskom ihrisku
My väčšinou trávime čas vonku a vychutnávame si ešte jesenné krásne počasie 🥰
Zalezi to od pocasia. Ak je von krasne ako teraz, tak brazdime ulice kocikom a spoznavame svet s mojou 7 mesacnou dcerou. Ked nas pocasie nechce pustit von, tak vymyslame nove recepty vo vareni a peceni aby sme pripravili manzelovi nejaku specialitu, ked sa vrati domov z prace. ❤
Poobedia travime vacsinou vonku,ked je pekne,tak na prechadzke alebo ihrisku. Ked je skaredo,tak na stanici pozerame vlaciky 🙂
My podobne ako vacsina...snazime sa co najviac si uzit posledne letne luce vonku...ci uz na prechadzke alebo v zahrade so psikom...
So synčekom sa najradšej prechádzame a nosíme v nosiči keď nám to počasie nedopraje tak si čítame doma rozprávky alebo sa hráme.
Najradšej vyrábame jesenné dekorácie a travime čas vonku na slniecku
Jeseň trávim väčšinou na dvore stále mam co robiť
💜
Keď to počasie praje tak určite vonku, aktuálne pracujeme na základovej platni na náš domček a keď je sychravo tak s teplým čajíkom a zapálených sviečkach romantika 😍
Pokial pocasie dovoli, tak jesenne prechadzky, alebo doma pekne spolu v teple 🙂
Dobrý deň. Tak ako aj po iné ročne obdobia trávime čas vonku ;) Izabelka moc doma neobsedí takže je to prechádzka s s hafanom nasim, kŕmenie sliepociek a ovečiek a kreslenie s kriedou na chodník. Ak prší tak doma omaľovánky, puzzle a hračky 😆. Jasné že nesmie chýbať aj fajnucky teplý čajík na zohriatie 🙂
Jesenné dni majú pre nás svoje čaro. je to priestor na nové príbehy, obe moje deti radi počúvajú rozprávky a keďže som tvorivec, rozprávky pre nich si vymýšľam sama.
Stačí, že mi povedia o čom chcú počuť 🙂 A práve na jeseň sú tie príbehy veeľmi farebné 🙂 Takže cez deň čerpáme inšpirácie vonku a večer si vymýšľame rozprávky 🙂
Ja si tuto jesen mimoriadne uzivam !!! lezim uz 3tyzdne v nemocnici a dufam ze este aspon 8 tyzdnov vydrzim, aby sme na vianoce boli uplna stastna rodina , nezelam si nic ine 🎄
Oddych... Pri vybornej kavicke a cheesecaku😍❤️💕
S knihou v ruke, vysivanim, poslednou prácou v záhrade, prechádzkou so psom.
Najradsej momentalne travim jeden uzivanim si pritomnosti manzela a synceka este v brusku na terase dobrej kaviarne alebo prechadzke lesom 🙂
Jesen si podla mna uziva skoro kazdy a my taktiez .Ta prekrasna priroda doslova nabija pozitivnou energiou.Pestrost farieb mojho synceka doslova fascinuje.Prechadzky su top.
Najradsej sme vonku. Les ihrisko park hlavne ze sa da este slnit a kochat krasnymi farbami jesene 😍
Jesenné poobedie trávime vonku s naším drobcom. Vychutnávame krásne slnečné počasie a rodinnú pohodu. 😊
Najradšej sme v parku, alebo niekde v prírode a samozrejme nesmú chýbať ihriská pre deti. 💓😂
Našu spoločnú prvú jeseň si užívame plnými dúškami 😊 Radi chodievame na prechádzky okolo našej priehrady a spoločne kŕmime kačky... Zbierame farebné listy a šípky a potom doma vyrábame jesenné ozdoby. ❤️
Jesenné poobedie? Nemusí byť jesenné...trávime ho vonku, na prechádzke, v piesku, na návšteve...pre nás je to ako každé poobedie, keď tak krásne a teplo svieti slniečko 😉
V prírode na slnku.
Pre nás je najkrajší pobyt v prírode a púšťanie šarkanov
Najradsej v prirode.ale zboznujem piect s malym v kuchyni a ta radost v jeho ociach je na nezaplatenie❤
Keďže máme doma 4 mesačné bábätko, tak najradšej ho trávime na prechádzke vonku. 🙂
Ked bolo pekne, tak sme sli von. Vcera sme ale napriklad tancovali kolokolo mlynske az do zblbnutia :D
🙂 Keď je krásne a máme čas často chodíme celá rodina do lesa -moje deti zbožňujú les a zbieranie hríbov alebo len tak prechádzku v lese 🙂 Alebo len tak doma -hrabeme všetci opadané lístie 🙂
Mensieho syna(3tyzdnovy)dame do kocika,vacsi(3rocny)bud ide peso,alebo si zobere svoj bycikel a ideme na prechadzku.ide s nami aj manzel,takze cela rodina ideme spolu na cerstvy vzduch.vcera sme cestou nazbierali gastany a doma sme spravili so synom zvieratka.taaak sa tesil
Cestu zo škôlky si v prípade krásneho počasia užívame na prechádzkach, zbieraním gaštanov, šípok, krásne sfarbených listov a konárikov s plodmi, z ktorých potom cez víkend tvoríme obrázky a dekorácie. Momentálne dcérku učím ako spoznať jeseň, najbežnejšie druhy stromov a jesenných plodov. A keď je škaredo hráme sa s gaštanmi a listami ( so zavretými očami dcérka rozoznáva čo je čo, hádžeme gaštany do misky a podobne)
S rodinou v lese obdivujeme krásne pestrofarebné lístie....
Najradšej sme vonku s kočíkom, ak je samozrejme pekne 🙂
Čakám druhé svoje druhé dieťatko a som na rizikovom, počas vychádzky veľmi rada trávim čas so staršou dcérkou prechádzkami, prípadne v záhrade
prechadzky, luky, lesy su v tomto case carovne. Milujeme prirodu a ta nasa Slovenska je naozaj nadherna
Môjho synčeka fancinuje ako padajú listy zo stromov, preto jeseň trávime vonku 🙂
Mam dvoch drobcov a tento krasny cas,ked je slnecno,travime vonku.mensi v kociku a starsia s odrazadlom.ked prsi,tak si hladame zabavu vnutri,kreslime,jasime sa,upratujeme,varime,vacsinou vsetko spolu,starsia rada mamke pomaha❤
Jesenné poobedia momentálne oddychujeme lebo čakáme malinkeho človiečika ktorý má termín už teraz v nedeľu 20.10 a nechce sa mu a užívame si babie leto vonku kým nám slniečko krásne svieti pri dobrej knižke ešte kým stíhame citat
Prechadzky v lese, Backovska dolina ❤
Najradšej jesenné počasie trávim spolu s mojím manželom, na prechádzke po parku, alebo odpočinkom v teple doma pri dobrom čajíku a zákusku najlepšie zakrútení v deke ❤️
Najradsej v spolocnosti partnera a je jedno kde, idealne niekde vonku a aktivne 🙂 ci uz na ture, prechadzke, v zahrade, so psom, na motorke ...
Vonku, na ihrisku alebo prechadzke . Ked prsi u sestry aby sa krpci spolu vyblaznili 😃
My sme s Miuskou vacsinou same, takze nase jesenne poobedia travime viac menej v prirode 😍toto je nase oblubene miesto pod Hricovskym hradom 🤗
Ahoj, my so starším synom tvoríme, hlavne z toho, čo nám jeseň dovolí. Z gastanov sme si spravili postavičky a tak to sme využili farebné listy 🍂🍁🌤
Prechádzkami po lese a zbieraním gastanov.
Najradšej travime čas vonku s dcerkou a manželom 🙂
v prirode 🙂
Vonku v kočíku na prechádzke
Prechadzkami v prirode 🌲🌳
Najradšej v prírode, keď je pekné počasie. Keď je škaredo, tak s knihou v ruke.
Vonku v prirode s detmi 😀
Najradšej vonku a teraz keď je tak krásne sme stále vonku s dcérkou, ale nevadí nam ani dážď
🎃🎃🎃
🌞🌞🌞
⛅⛅⛅
Sme stale vonkuje.a cez vykendy chodime na výlety.Jeseň je na to ako stvorena.
Najradšej sme vonku na prechádzke,alebo na záhrade.Ak je škaredo sme dnu a listujeme knižky s drobcom.
Vonku - na jeseň aj príroda chutí lepšie :D
Určite vonku na dvore led je pekné počasie. To je pre chlapcov nekpnecny zdroj zábavy. A ked je škaredo tak vnutri pečieme kreslime staviame...
Najradšej vonku s mojimi synmi
Najradšej trávime von.
Starsia dcera zboznuje vselijake spolocne aktivity. takze ak nie je pocasie na ihrisko, zbierame gastany ,listy,palicky a tvorime. Vecer si zahrajeme spolocensku hru. zapalime sviecku,uvarime cajik.
Alebo sa zohrejeme v kuchyni pri rure a vypekame dobroty 😊❤
Ak je vonku pekne,tak sa prechazdame s dcerkami,ak je zima a prsi,hrame sa doma,kreslime a tak 😉
Jesenné poobedia trávim najradšej vonku. Mam rada dlhé prechádzky po čerstvo napadanom listi 😀
travime ich hlavne vonku na prechadzkach, lde pozorujeme tie krasne farby a opadane lustie krasne susti pod nohami 🍁🍁🍁
Moja odpoveď urcite nebude ukážková, no bude realna 😌
Som na PN, nakoľko som rok po potrate a konečne sa nám opäť podarilo otehotnieť... PN mam bez vychadzok, z dôvodu obrovských nevoľnosti a hematomu. Jesenné poobedia teda trávim doma v posteli, môj manžel sa o mna stará a snažíme sa myslieť pozitívne a veriť v zázrak ♥️😏😊👶🙏
Poobedia najradsej travime u nas na zahrade alebo v parku, lebo mohi chlapci maju duracel baterky 😄
Tohtorocne jesenne poobedia najradsej travim prechadzkami v prirode, ak pocasie nedovoli tak doma pod dekou pri svieckach a nedockavostou na moje tretie dietatko , ktore sa ma kazdu chvilu vyklubat na svet😊
My sme stale na dvore, na bikoch a uzivame si slniecko.
Pauluska (11m ) miluje tráviť jeseň vonku. Takže naše popoludnia vyzerajú asi nasledovne...keďže je čas hrabania lístia a zberu úrody, slnečné poobedia využívame práve na záhrade, kde sa šantíme v listí,alebo sa slečna hrá s hlinou a konárikmi a ja zberám,čo nám príroda nadelila.
Poobedia a v podstate cele dni travime vonku. Tak krasne pocasie by bolo skoda premrhat sedenim doma 🙂 chodime na gastany a orechy, zbierame pekne listy
Pri peknom počasí vonku na prechádzke alebo na záhrade objavovaním nových vecí.
Pustanie sarkana je u nas v kurze.
Teraz ked je babie leto, tak urcite v parku - krmime zvieratka, zbierame pekne jesenne listy, nasa zabka donekonecna skace na trampoline alebo sa smyka na smykalke... :D
Ak je vonku krásne, určite prechádzkou v lese, kde je teraz krásne farebné alebo v záhrade hrabeme listie
Snažíme byť čo najviac vonku. Jeden ke nádherná a tak plánujeme rôzne hryv prirode zbieranim listia, gastanov a prechádzkami v prírode.
Určite vonku,... krásne babie leto , zbierame v lese huby, žalude, pri lese šípky na čajík a v parku gaštany. Na záhrade hrabeme lístie, z ktorého si dcérka spraví obrovskú kopu a skáče do nej zo stromu. Spravili sme si krásnu jesennú výzdobku a z nej sa teraz tešíme. Tešíme sa všetci z jesene, ktorá sa k nám už priblížila.
Krasne jesenne dni travime so synacikom vonku. Ideme pozriet zvieratka na dedine, zbierame listy, robime srandicky a uzivame si jeden druheho 💖💙💖
Jesenne poobedia travime na zahrade
Jesenné poobedia trávime najradšej vonku v záhrade kde mi môj ročný synček rád pomáha so všetkým od zbierania orechov do vedierka až po vynášanie buriny na koniec záhrady a to teda máme riadne dlhú záhradu 😄
Jeseň máme veľmi radi.Zbierame gaštany,orechy,listy a prírodu máme najradšej,hlavne tie krásne farby. Plánujeme aj púšťanie šarkanov 😉
Najradšej sa prechádzam s malým v kociku a s našim psom po vonku a vychutnávam si posledné teplé slnečné dni
Taketo krasne pocasie si vychutnavam najradsej v prirode, alebo len tak prechadzkami. Milujem jesen😘
Jesenné popoludnia najradšej trávime vonku, v lese na prechádzke 🙂
Ak nám krásne svieti slniečko tak vybehneme za dedinu so šarkanom alebo sa len prejdeme popod les. A keď prší tak si doma vymýšľame hry s gaštanmi, ktoré drobca veľmi bavia.
Jesenne poobedie najradsej travime u nas pri dome na nasej zahrade 😊
Tak ako adi vsetci - kym neprsi tak vonku. Treba vyuzit este posledne slnecne luce a sucho 😊 pokial nahodou nie je priaznive pocasie tak hrame spolocenske hry, prip nieco spolocne vyrabame, kreslime
S mojou malou trávime nielen poobedia, ale ak sa podarí tak aj doobedia vonku na prechádzke v kočíku. Užívame si tieto teplé jesenné dni plnými dúškami. Milujem vôňu opadaného lístia a tie krásne farby, ktoré jeseň prináša 🍁🍂
Jesenné volne dni trávime spolu v prírode ak počasie dovolí, alebo u svokrovcov na záhrade kde sa dcérka vysanti😉🌞🍂🍁🌻
Najradsej s kavou v ruke, pod teplou dekou, pri sviečke a knihe 👌👌
Jesenné poobedia radi trávime von najmä na záhrade, na prechadzkach ale aj na ihrisku, keď je škaredo tak sa oblečieme do zlého počasia a mame radosť z mlák🙂
Jesenné poobedia najradšej trávime von , na prechádzkach, na ihrisku s deťmi
Jeseň trávime niekde vonku alebo doma,tak ako aj iné ročné obdobia 😀
Jesenne popoludnia travime vonku.bud na prechadzke alebo doma na dvore...kde sa najradsej hra s nasim havom 🙂
Ak je takto krásne ako tieto posledné dni,skoro cele poobedie sme von, ak je horšie, tvoríme niečo doma
Ja milujem ak este svieti zubate slniecko,ked vybehneme niekam von,do prirody kde to vsade uz vonia jesenou,krmit rozne zvieratka najradsej ale labute, alebo si len tak sadnem na terasu a vychutnam su kavicku ;)
Akékoľvek ročne obdobie mame najradšej les a prirodu
Jesenné dni najradšej trávim u nás na dvore spolu so svojou dcérkou, ktorú všetko okolo zaujíma - posledne je strašne fascinovaná padajúcim lístim. A ja si užívam to, ako si ona užíva pobyt na čerstvom vzduchu 🙂
Jesenne dni travime najradsej s detmi vonku v prirode alebo na zahrade. Casto chodime na prechadzky a vylety. A vecer si pustime rozpravku a pijeme cajik 🙂
Jesenné dni najradšej trávime všetci spolu, najlepšie niekde vonku v prírode na čerstvom vzduchu, na ihrisku alebo v parku, v lese na prechádzke. Zbierame jesenné plody našej “Matky Prírody” ako sú gasťany, listy, konáriky, šišky a potom spolu so synčekom vytvárame rôzne dekorácie, hráme sa, tvoríme 🍂🌲🌰🍃☺️🍀
Keďže pracujem, mám školopovinné dieťa a som tehotná, tak času je málo a únavy veľa. Počas pekných dní sme vonku, ale keď je sychravo, tak ideálnym časom je pre mňa chvíľka ticha so šálkou čaju alebo kávy pri knihe, filme. 🍫🍪☕
Všetkým ostatným ďakujem krásne za účasť! Na konci mesiaca žrebujem súťaž v skupine 🙂 tak ak ste sa ešte nezapojili šup do toho a ďalšie na vás ešte čakajú. ❤️
Pekný večer!
Moje poobedia patria mojim najväčším laskam- detičkam a to buď prechadzkami kde zbierame listy alebo behanim po tréningoch 😉❤️❤️❤️


















































Jesenné poobedia najradšej trávime vonku na prechádzke a pokiaľ nám počasie po praje tak u nás v dedine na takom kopci púšťame sarkanov a vždy sa k nám niekto z ulice pripojí s deťmi 🍁🍂🌞