miriamka24
  22. okt 2021    Čítané 17x

  BUPI ozaj pre celú rodinu

  Patrím medzi tie, ktoré z drogérie neodídu bez akéhokoľvek čistiaceho, pracieho či kozmetického prípravku.
  Novinka od BUPI padla na úrodnú pôdu. Aviváž, prací prostriedok, mydlá na ruky a umývacie gély, hneď oslovili svojou praktickou veľkosťou, vôňou. Po prvom použití milo prekvapili aj účinkom. Jemné na pokožku a dlhotrvajúca vôňa bola ďalším plusom.
  Vrelo teda budem všetkým mamičkám i nemamičkám odporúčať tieto výrobky, a budem po nich siahať aj v budúcnosti.

  #recenzia_bupi_family33 #test_bupifamily #recenzia

  bibyke
  18. okt 2021    Čítané 130x

  Testovanie Bupi family produktov

  Veľmi sme sa potešili možnosti otestovať výrobky Bupi family a rada by som Vám ich predstavila.

  Hneď po príchode domov sme sa vrhli na tekuté mydlo. 😃👋🏼 Krásna citrónová vôňa, ktorú cítiť ešte pekne dlho, jemná konzistencia, nevysušuje ruky, my sme si tento výrobok veľmi obľúbili.

  Ako ďalší sme si vyskúšali 3 v 1 Umývací gél. Dá sa využiť ako sprchový gél, šampón aj pena do kúpeľa, čomu sa deti najviac potešili. 🤭

  Ďalší deň sme vyskúšali sprchový gél, no vôňa nám nesadla až tak ako tá s citrónovou trávou. 🤷🏼‍♀️ Ale musím podotknúť, že oba výrobky boli vhodné pre našich synov, ktorí sú odmalička atopici, tzn. majú citlivú pokožku. V tomto dávam plus obom výrobkom.

  V jeden deň, keď náš mladší syn prišiel zo škôlky domov vo svetlej mikine od piesku, som sa rozhodla vyskúšať prací gél aj aviváž a zabiť tak 2 muchy jednou ranou. 😄 A poviem Vám, ostala som veeeeeľmi milo prekvapená. Mikinu som oprala na 40 ° , použila som prací gél podľa návodu na dávkovanie a mikina ostala úplne čistá, bez škvŕn od piesku. 😱🙆🏼‍♀️

  Aviváž má spolu s pracím gélom silnú citrónovú vôňu, preto som sa rozhodla vyskúšať aviváž pri praní bez gélu, no vôňu má rovnako prenikavú a silnú, čo niekomu môže až vadiť. Ale komu sa páči citrónová svieža vôňa na oblečení, tak vrelo odporúčam. 😏😉

  Na záver len dodám, že s výrobkami sme boli veľmi spokojní a ostaneme im verní. Veľmi sa nám zapáčila tá citrónová vôňa. 🤗 A veľké plus dávam za to, že výrobky sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou! 

  Ďakujeme za možnosť testovania!

  #recenzia_bupi_family33

  matricia
  18. okt 2021    Čítané 97x

  Nový rad Bupi family - čistota a jemnosť pre celú rodinu

  Slovenská značka Bupi je na našom trhu už niekoľko desaťročí. V podvedomí si ju spájame so žabkou Bupi, ktorá sa stala symbolom a maskotom tejto značky v r. 2003. Deti si túto žabku rýchlo obľúbili, keďže majú rady rozprávky a kreslené postavičky. Mamičky zase zaujala kvalita výrobkov Bupi, napríklad u mydielok s lanolínom, olivovým olejom a klíčkovým olejom. Tieto mydielka prišli na trh v roku 1991. Aj ja som ich používala, keď boli moji chlapci ešte maličkí. Nikdy nezabudnem na žlté mydielko a jeho krásnu vôňu.

  Dnes vám však chcem predstaviť nové produkty Bupi family, ktoré som mala možnosť doma otestovať:

  1. Prací gél Sensitive citrónová tráva a breza

  Ako prvý som otestovala Prací gél Sensitive s citrónovou trávou a brezou. Je vhodný pre deti od troch rokov a dospelých s citlivou pokožkou so sklonom k alergiám. Jeho šetrné prírodné zloženie by nemalo vyvolať žiadnu alergickú reakciu v podobe fľakov alebo svrbenia pokožky. Balenie má objem 1,5 l. Prací prostriedok Vám vydrží dlho, ak zvolíte úspornejšie dávkovanie, ktoré je približne dva vrchnáčiky. Ja som prvýkrát zvolila štedrejšie dávkovanie, čo malo za následok vysokú penivosť. Výsledok druhého prania bol výborný, čo som ani nepredpokladala. Na teplákoch mladšieho syna, ktorý sa rád zašpiní pri futbale a strieľaní z Nerfky, nezostali žiadne stopy po škvrnách od trávy alebo blata. 

  Prádlo bolo jemné a príjemne a sviežo voňalo, ako citrón alebo limetka. Oproti iným pracím prostriedkom sa mi táto vôňa páči viac, pretože nie je taká silná, vtieravá.

  2. Aviváž Sensitive citrónová tráva a breza

  Aviváž, podobne ako prací gél, bola v balení 1,5 l. Obsahuje výťažky z citrónovej trávy a brezy, vďaka čomu bola bielizeň mäkká a jemná, či už to boli uteráky, oblečenie alebo posteľná bielizeň. Naša pokožka nemala s takto ošetrenou bielizňou žiaden problém ani alergickú reakciu. Musím sa priznať, že kvôli deťom, hlavne staršiemu synovi, ktorý máva žihľavku a často ho svrbí pokožka, som prestala používať aviváže, ale vďaka testovaniu som sa k aviváži znovu dostala a tento produkt odporúčam.

  3. Tekuté mydlo na ruky s hojivým nechtíkom

  Toto tekuté mydlo sa stalo naším parťákom v akcii Čisté ruky. Používali sme ho všetci členovia našej rodiny dva týždne a ešte v ňom ostala približne polovica. Pre deti bolo dávkovanie pomocou pumpičky zábavnejšie oproti tuhému mydlu a ja som zase ocenila, že nemusím riešiť, čo so zvyškami tuhého mydla, ktoré moje deti zvyknú rozmočiť a rozpoliť. Tekuté mydlo viete využiť bezo zvyšku a bez zbytočného neporiadku. Ďalšou výhodou oproti tuhému mydlu je, že tekuté mydlo pokožku rúk nevysušuje. Ja mávam suché ruky, takže to môžem potvrdiť a aj jemná pokožka mojich detí bola dobre ošetrená vďaka hojivému nechtíku. A ako bonus sme si z kúpeľne odniesli dlhotrvajúcu vôňu nechtíka.

  4. Tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou zložkou

  V súčasnej dobe si často ruky dezinfikujeme a umývame. Naša pokožka tým trpí a vysušuje sa. Tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou zložkou s výťažkom z citrónovej trávy a brezy prirodzene chráni pokožku rúk proti baktériám a zároveň proti vysúšaniu. Počas jeho používania sme sa cítili chránení proti baktériám a infekciám. Tekuté mydlo rýchlo a dobre penilo. Páčila sa nám aj jeho svieža citrusová vôňa. Rovnako ako nechtíkové tekuté mydlo, balenie má objem 500 ml a dávkovač s pumpičkou.  

  5. Sprchový gél s hojivým nechtíkom

  Sprchový gél s nechtíkom vyskúšali deti aj ja. Naša pokožka po jeho použití zostala jemná, voňavá a bez červených fľakov. Prírodný extrakt z nechtíka má hojivé účinky, ale tiež aj antibakteriálne. Predtým sme vyskúšali aj iné sprchové gély od Bupi, napríklad upokojujúci sprchový gél s levanduľou, no radi skúšame nové kozmetické produkty a vône. A je super, že si môžme vybrať z viacerých variantov.

  6. Umývací gél 3v1 s antibakteriálnou zložkou

  Umývací gél s brezou a citrónovou trávou je možné použiť ako sprchový gél, šampón alebo penu do kúpeľa. Pokožku očistí a prirodzene ochraňuje vďaka výťažku z citrónovej trávy a brezy. Chlapcom sa kúpanie s týmto umývacím gélom veľmi páčilo, vďaka pumpičke si ho aj sami naniesli na vlasy, potom sa ponárali s tými vlasmi, že si ich opláchnu a užili si veľa zábavy pri hraní sa s autíčkami vo vode. Urobila som im aj penu vo vani, nech majú penovú párty. Samozrejme, že potom sa im nechcelo ísť von z vane. Ich pokožka kúpaním nijako neutrpela, žiadna alergická reakcia, ani nebola po utretí a osušení dehydratovaná.

  #recenzia_bupi_family33

  23lenka
  17. okt 2021    Čítané 57x

  Bupi Family

  Na úvod by som sa veľmi pekne chcela poďakovať za možnosť testovať tieto úžasné produkty. Už teda v úvode vidíte, že som bola spokojná. Mám doma tri deti a jedno z mojich dvojčiat má ozaj citlivú pokožku na hocičo. Vekom je to určite lepšie, ale nájsť tie pravé produkty, aby neškodili deťom, ani nám mamičkám a oteckom, je niekedy beh na dlhú trať. Jasné, že sme skúšali už viac produktov, niektoré „pohoreli“ hneď na prvýkrát a k niektorým sa rada vrátim. Bupi poznáme snáď každá a vieme, že tieto produkty málokoho sklamali. Ja vám teraz pár produktov od nich opíšem a ponúknem vám svoj subjektívny názor.

  Bupi family aviváž Sensitive s citrónovou trávou

  Ako prvú opíšem túto aviváž, pretože ja ako „kritik“ aviváží musím povedať, že táto už u nás doma ostane. Prádlo jemnučké, aj uteráky a tá vôňa? Keby sa dala preniesť, tak vám sem kúsok z nej úrčite „šupnem".

  Vôňa citrónovej trávy a brezy ma jednoducho dostala. Samozrejme, je vhodná pre deti, čo je základ.

  Pre mňa, čo bolo také najviac, že je bez alergénov, a tým je vhodná aj pre naše detičky. Tým, že mám doma chlapčeka s veľmi citlivou pokožkou a ekzémom, som rada, že táto aviváž mu nijako nerobí zle na jeho telíčko.

  Bupi family prací gél sensitive

  Tento gél je veľmi podobný aviváži. Je rovnako s rastlinnými zložkami a svieža vôňa citrónovej trávy a brezy dostane snáď každú mamičku, ktorá túži po pekne voňavej bielizni. Prací gél je 1,5-litrový, približne na 20 praní. Vhodný je ako pre dospelých, tak aj pre detičky. Ja som matka troch detí, ako som spomenula v úvode, a teda práčka sa u nás točí aj 2-3-krát denne. Gél nám nezanášal práčku ako konkurenčné značky. Po dvoch týždňoch testovania je práčka stále čistá. Po iných géloch by som ju musela čistiť, keďže mi ju zanášalo.

  Ak máte radi sviežu vôňu bielizne, tak určite odporúčam. Rovnako dobre na prací gél reagovala pokožka môjho syna.

  Bupi family tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnym účinkom s citrónovou trávou

  Toto mydlo Bupi je špeciálne vyrobené pre deti aj dospelých. Mydlo obsahuje esenciálne oleje a extrakty z byliniek citrónová tráva a breza, presne, ako aj výrobky pred tým, ktoré majú prírodný dezinfekčný účinok a chránia naše ruky pred baktériami. Výrobca odporúča mydlo pre deti od 3 rokov a pre všetkých dospelých. Príjemná a svieža vôňa osvieži ruky a samozrejme dezinfikuje. Jednoducho sa dávkuje pomocou pumpičky (zvládnu aj detičky). Samozrejme, obsahuje prírodné zložky a nevysušuje ruky, s čím mám celkom ja problém v poslednej dobe v tomto „covid" období, pretože zo všetkých strán na nás „vyskakuje“ dezinfekcia, ktorá naopak vysušuje naše ruky.

  My sme si mydielko obľúbili.

  Bupi family umývací gél 3 v 1 

  Tak ako ostatné produkty z tohto radu, bol navrhnutý pre šetrné umývanie pokožky. Vôňu opisovať nemusím, opísala som ju v produktoch predtým, ide teda o rovnakú vôňu. Rovnako je to aj s antibakteriálnou zložkou, a tiež je vyrobený tak, aby ho mohli používať aj naši najmenší. Výrobca aj pri tomto výrobku odporúča používanie od 3 rokov. Je určený na šetrné umývanie pokožky. Keď si predstavím, koľko chémie dostávame do seba cez pokožku, nie je mi z toho príliš dobre. Preto som sa rozhodla, že sa do testovania Bupi zapojím, keďže chémie je na svete už ozaj dosť!

  Použitie je veľmi jednoduché: stačí malé množstvo tekutého gélu, ktorý sa aplikuje na vlhkú pokožku tela, môže sa aj na vlasy. Dobre pení a klasika, stačí opláchnuť ako po iných sprchových géloch. Ja osobne som roky používala jeden druh gélu, ale nebránila som sa novej veci. Moja pokožka býva často suchá a naozaj sa už od prvého použitia po kúpeli nemusím krémovať. Veď načo premasťovať pokožku zbytočne?

  Sprchový gél Bupi family s nechtíkom lekárskym

  Tento som si nechala nakoniec. Neviem, či len mne pripomína moje detstvo u mojej babky na dedine. Presne takúto vôňu malo jej mydlo, keď som bola u nej. Nechtík lekársky je výrazný a vrátil ma do čias môjho detstva. Mne osobne jeho vôňa veľmi vyhovuje, samozrejme, aj pokožka je hydratovaná, o čo aj ide. Je vhodný aj pre deti, aj pre ľudí s extra citlivou pokožkou, aj pre tých, čo sú náchylnejší k alergiám. Moja osobná skúsenosť je naozaj pozitívna.

  Receptúra vychádza z overených receptúr produktov Bupi BABY.

  Tekuté mydlo na ruky s nechtíkom lekárskym

  Toto mydlo je vôňou úplne rovnaké ako sprchový gél. Obsah blahodarného nechtíka lekárskeho je aj v tomto produkte. Obsah je 500 ml, čo je v celku veľké balenie, rodinné. Vydrží teda dlho. Nechtík lekársky má výrazné protizápalové a hojivé účinky, upokojuje pokožku, pôsobí regeneračne a jemne dezinfekčne.

  Moje hodnotenie tejto novej sady je 5 z 5 naozaj. Nemám vo zvyku vychvaľovať len tak. Naozaj sme si celá rodina skúsili všetko z tohto testovania a určite pri tejto značke aj zostaneme. Pre mňa bola sviežosť bielizne fakt prekvapujúca a dlho vydrží pekne voňavá. Samozrejme, ide aj o pokožku, keďže BUPI FAMILY rad je k nej šetrný. Pre deti chcem to najlepšie, či už v potravinách, zdravej strave, ale, samozrejme, aj v produktoch, ktoré používame na pokožku. Je dôležité, aby sme sa vyhýbali „chémii", veď tej je vo svete už dosť. Ak rozmýšľate, či spraviť zmenu, tak neoľutujete. Za mňa, čo ma najviac dostalo, bol gél a aviváž. Sviežosť, hebkosť, prírodné zložky a, jasné, tá vôňa. Primeraná cena a sú dostupné aj v bežných obchodoch.

  Testovanie ubehlo rýchlo, ale tu nekončí používanie týchto produktov. Určite ich budeme používať aj naďalej.

  Samozrejme, chcem sa znovu poďakovať za možnosť skúsiť tieto produkty, a tým si osobne vyskúšať, aké naozaj sú. Dúfam, že recenzia pomôže maminkám sa rozhodnúť práve pre tieto produkty, pretože tu nebudú mať čo ľutovať.

  #test_bupifamily #recenzia #recenzia_bupi_family33

  silvinka1919
  17. okt 2021    Čítané 50x

  Test Bupi Family

  Milé maminky, 

  posledné dva týždne sme mali možnosť testovať produkty od Bupi family a ja sa vám preto v mojom článku posnažím opísať produkty, ktoré sme testovali a napísať vám moje poznatky z testovania.

  Ako prvé produkty sme vyskúšali prací gél s avivážou Bupi family. Práčka u nás ide skoro denne a ja som, ako môj manžel hovorí, maniak na prášky a aviváže. Preto som bola veľmi zvedavá na produkty Bupi family, keďže doteraz som s nimi nemala skúsenosť v oblasti prania.

  Ihneď po prvom praní s týmito produktami som cítila rozdiel v bielizni. Vecičky boli mäkučké a jemné, s príjemnou citrusovou vôňou. Priznám sa, že ja mám radšej kvetinovejšie a sladšie vône, ale keďže sa jedná najmä o prášky pre detičky a citlivú pokožku, tak je to ok. Tieto produkty obsahujú prírodné zložky - brezu a citrónovú trávu a sú bez fosfátov.

  Keďže máme doma dvoch chalanov, tak si viete predstaviť, aké „čisté" oblečenie si denne v koši na bielizeň nájdem. Preto som bola zvedavá, či tieto produkty zvládnu aj túto výzvu. 🙂 A odpoveď? „Áno!" Prádlo bolo po opratí krásne čisté a po vyschnutí sa mi veľmi jednoducho skladalo. 

  Jediná nevýhoda pracieho gélu a aviváže Bupi family je veľkosť produktov. Určite by som uvítala prací gél väčšej veľkosti, aby som nemusela utekať každý týždeň doplniť zásoby.

  Medzi testovanými produktmi sme mali aj sprchové gély Bupi family. 

  Na výber sme mali z dvoch možností, a to sprchový gél s brezou a citrónovou trávou alebo sprchový gél s nechtíkom. Najviac ma oslovilo praktické balenie s pumpičkovým dávkovačom. Moje deti majú radiy tento spôsob dávkovania a ja tiež. Dokonca v obchodoch dávam prednosť práve sprchovým gélom s pumpičkou.

  Sprchový gél s brezou a citrónovou trávou obsahuje antibakteriálnu zložku, čiže sa nemusíme báť rôznych baktérií. Pokožka po umytí s týmto gélom je svieža a voní po citruse. 

  Sprchový gél s nechtíkom sme využívali viac. Nechtík pôsobí hojivo a regeneruje pokožku, a keďže máme doma dvoch malých športovcov, tak som bola rada, že im môžem poskytnúť skvelú regeneráciu v podobe kúpeľa s týmto sprcháčom. Vždy po kúpaní mali moje deti pokožku veľmi hebkú a voňavú.

  Testovali sme aj tekuté mydlá Bupi family. Tiež si medzi nimi viete zvoliť dva varianty, a to mydlo s nechtíkom alebo mydlo s antibakteriálnou zložkou. 

  Nám viac opäť vyhovovalo mydielko s nechtíkom. Okrem nechtíka obsahuje aj pantenol a je výborný pre suchšie ruky - čiže ideálny na chladnejšie obdobie. Po umytí s týmto mydlom mali moje deti ručičky vyživené a hebké a umývanie bolo sprevádzané príjemnou vôňou.

  Mydlo s antibakteriálnou zložkou je výbornou voľbou v období vírusov, keďže ruky čistí a zároveň zbavuje baktérií. Vôňa je citrusová, čo mne nevyhovovalo, keďže mi to pripomínalo skôr vôňu čistiaceho prostriedku. Toto mydlo sme najviac využívali, keď sme prišli z vonku a môj poznatok je, že nevysušuje ruky ako iné antibakteriálne produkty.

  Veľmi pekne ďakujeme za možnosť testovania týchto produktov. Značku Bupi evidujem už dlhšie, a preto som si rada otestovala ich produkty z radu Bupi family. Dúfam, že vám môj článok pomôže pri výbere a rozhodovaní sa pri nákupe produktového radu Bupi family.

  #test_bupifamily #recenzia #recenzia_bupi_family33

  lilien1914
  17. okt 2021    Čítané 83x

  Jeden produkt pre všetkých členov rodiny – to je BUPI FAMILY

  Keď som si v upozorneniach našla výzvu od @konik_testuje na testovanie produktov od značky BUPI, neváhala som ani sekundu. Radosť po správe, že som vybratá, bola o to väčšia, že ide o rad vhodný pre celú rodinu - BUPI FAMILY. 

  Asi nejedna z vás to pozná, keď riešime kozmetiku, tak zvlášť pre deti a pre nás dospelých. A pri praní ani nehovorím, jeden prací prostriedok pre nás, jeden pre deti... Aviváž vhodná pre citlivú pokožku detí a parfumovaná aviváž pre manžela a mňa. Fakt mi to lezie na nervy.

  Ale Bupi teraz prináša nový UNIVERZÁLNY rad produktov pre celú rodinu - BUPI FAMILY.

  Do našej domácnosti pred dvomi týždňami pribudli nasledovní pomocníci:

  Tekuté mydlo na ruky s nechtíkom Bupi family 500 ml

  Tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou citrónovou trávou Bupi family 500ml

  Umývací gél 3 v 1 s antibakteriálnou citrónovou trávou Bupi family 500 ml

  Sprchový gél s hojivým nechtíkom Bupi family 500 ml

  Bupi family tekutý prací prostriedok Sensitive s citrónovou trávou 1,5 l

  Bupi family aviváž Sensitive s citrónovou trávou 1,5 l

  Čo je o značke BUPI treba vedieť?

  BUPI je slovenská značka detskej kozmetiky založenej na prírodnej báze, ponúka rokmi overené receptúry, ktoré vyhovujú aj tým najcitlivejším pokožkám bábätiek. 

  Je to kozmetika, ktorá neobsahuje parafíny (ropné zložky), ani žiadne alergény a spĺňa najprísnejšie dermatologické kritériá.

  Je čisto prírodná, neobsahuje alkohol, ani umelé farbivá.

  Cenovo dostupná pre všetkých.

  Hlavné vlastnosti tohto radu:

  - 0 % parafínov, parabénov, sulfátov, éterických olejov, alkoholu a farbív

  - parfém bez alergénov

  - dermatologicky testovaný

  - odporúča ich Slovenská pediatrická spoločnosť.                                                         

  Poďme si ich teda predstaviť:

  Tekuté mydlo na ruky s nechtíkom Bupi family 500 ml

  Použitie: deti od 3 rokov + dospelí

  Jednoduchým stlačením dávkovača dostanete jemné tekuté mydlo, ktoré príjemne vonia, ľahko sa zmýva, ale pritom šetrne umýva. Používali sme ho po prechádzke vonku či po použití WC, alebo pred jedlom. Pení tak akurát a naša pokožka rúk neostala suchá. 

  Účinné látky:
  Nechtík lekársky má výrazné protizápalové a hojivé účinky, upokojuje pokožku, pôsobí regeneračne, hojivo a jemne dezinfekčne.

  (MOJE) PLUSY: vhodné pre celú rodinu (aj pre alergikov!), praktické väčšie 500 ml balenie, jednoduchý dávkovač, príjemná nevtieravá vôňa, jemná pokožka rúk po použití, umyje i silnejšie znečistené ruky, slovenský produkt, recyklovateľný obal

  (MOJE) MÍNUSY: možno pre niekoho je mínusom i to, že nie je bezdotykový, ale pre mňa je najväčším mínusom, že ho ešte nedostať v drogérií, v ktorej pravidelne nakupujeme

  (MOJE) HODNOTENIE CELKOVO: spokojnosť, určite ho v našej domácnosti budeme používať i naďalej

  Ďalším "pánom na holenie" je:

  Tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou citrónovou trávou Bupi family 500 ml

  Použitie: deti od 3 rokov + dospelí

  V poslednej dobe sú najviac skloňované slová, ako antibakteriálny a dezinfekčný - a taký veru je ďalší člen novej Bupi rodinky. Tekuté mydlo s pumpičkovým dávkovačom, na ktoré môj syn povedal, že je také FRESH. 😀 Musím uznať, vonia fakt sviežo. Konzistencia je síce trošku taká „ťahavá", ale nemení to nič na tom, že je fakt výborným pomocníkom, keď chcete zabezpečiť svojej rodine dezinfekciu, ALE PRÍRODNÚ, a tým chrániť ich ruky pred baktériami. 

  Účinné látky:
  Citrónová tráva má prirodzene antiseptické a antibakteriálne účinky, zároveň má protizápalové a hojivé účinky na pokožku. Výťažky z listov brezy majú dezinfekčné účinky, súčasne podporujú hojenie malých rán na pokožke, a podporujú pružnosť a zdravie pokožky.

  (MOJE) PLUSY: vhodné pre celú rodinu (aj pre alergikov!), praktické 500 ml balenie, jednoduchý dávkovač, svieža vôňa, prírodný dezinfekčný účinok, obsahuje esenciálne oleje a extrakty byliniek, jemná pokožka rúk po použití, umyje i silnejšie znečistené ruky, slovenský produkt, recyklovateľný obal

  (MOJE) MÍNUSY: nie je bezdotykový, hustejšia konzistencia - pri používaní deťmi sa nám často stalo, že ním bolo umývadlo pokvapkané a tiež ho ešte nedostať v drogérií, v ktorej pravidelne nakupujeme

  (MOJE) HODNOTENIE CELKOVO: spokojnosť, určite ho v našej domácnosti budeme používať i naďalej

  Od umývania rúk si trochu odskočme do sprchy. 😀 Predstavujem vám našich posledných pomocníkov pre šetrnú a bezpečnú osobnú hygienu celej rodiny:

  Sprchový gél s hojivým nechtíkom Bupi family 500 ml a Umývací gél 3 v 1 s antibakteriálnou citrónovou trávou Bupi family 500 ml

  Ďalší člen Bupi rodiny, ktorý obsahuje hojivý nechtík je Sprchový gél. Denne sme ho používali i používame - umýva a ošetruje, má príjemnú vôňu, pokožka ostala vláčna, bez suchých miest. Deti hlásia, že boli s ľahkým dávkovaním a penivosťou spokojné. 😀

  Použitie: deti od 3 rokov + dospelí

  Účinné látky:
  Nechtík lekársky má výrazné protizápalové a hojivé účinky, upokojuje pokožku, pôsobí regeneračne, hojivo a jemne dezinfekčne.

  (MOJE) PLUSY: je vhodný pre extra citlivú pokožku detí i dospelých so sklonom k podráždeniu, k vysúšaniu a alergiám (presne ako my), praktické 500 ml balenie, jednoduchý dávkovač, príjemná vôňa nechtíka, ľahká gélová (potom penová) konzistencia, na každodenné používanie, slovenský produkt, recyklovateľný obal

  (MOJE) MÍNUSY: ešte ho nedostať v drogérií, v ktorej pravidelne nakupujeme

  (MOJE) HODNOTENIE CELKOVO: spokojnosť, ale skôr by som prijala produkt, ktorý má viac využití - ktorý šetrí môj čas i peňaženku

  Takým je Umývací gél 3 v 1 s antibakteriálnou citrónovou trávou.

  Môžem tvrdiť, že tento si gél rezervoval pevné miesto na našej poličke v kúpeľni. Používali sme ho denne ako sprcháč, 2x do týždňa ako šampón pre deti a 1x do týždňa aj ako penu do kúpeľa. Dokonca som ho použila ako šampón i ja a moja pokožka hlavy (so sklonom k seborei) bola spokojná.

  Použitie: deti od 3 rokov + dospelí

  Účinné látky:
  Citrónová tráva má prirodzene antiseptické a antibakteriálne účinky, zároveň má protizápalové a hojivé účinky na pokožku. Výťažky z listov brezy majú dezinfekčné účinky, súčasne podporujú hojenie malých rán na pokožke, a podporujú pružnosť a zdravie pokožky.

  (MOJE) PLUSY: tri možné využitia – sprchový gél, šampón a pena do kúpeľa, je vhodný pre extra citlivú pokožku detí i dospelých, praktické 500 ml balenie, jednoduchý dávkovač, univerzálna svieža vôňa, parádna penivosť, dezinfikuje a zbavuje nežiaducich baktérií, na každodenné používanie, slovenský produkt, recyklovateľný obal

  (MOJE) MÍNUSY: žiaľ ho ešte nedostať v drogérií, v ktorej pravidelne nakupujeme

  (MOJE) HODNOTENIE CELKOVO: spokojnosť nadovšetko, tento produkt Bupi by mala mať doma každá rodina s deťmi od 3 rokov

  Táááák a všetci sme od hlavy po päty čistučký a voňavý. 😀 

  Tak si poďme posvietiť na náš (resp. iba môj) večný kolotoč - PRANIE. 😀 Veď to poznáte, dve deti, škôlka, škola, záhrada... Prázdny kôš na špinavú bielizeň mi nič nehovorí, ale ak sa s ním stretnem, určite s ním hodím selfie ako dôkaz. 😀

  V našej rodine som jediný člen, ktorý zastrešuje pranie oblečenia. V rodine Bupi Family sa ale nájdu hneď aj dvaja pomocníci:

  Bupi family tekutý prací prostriedok Sensitive s citrónovou trávou 1,5 l

   a Bupi family aviváž Sensitive s citrónovou trávou 1,5 l

  Ako som aj vo svojej priebežnej recenzií spomínala, do testovania pracieho gélu som išla s malou dušičkou, keďže moje detičky majú citlivú pokožku. Po použití niektorých pracích prostriedkoch sa syn vyhádzal na trupe a dcérka na nožičkách. Našli sme značku, ktorá im vyhovovala a dookola sme používali iba tú. Až kým neprišla šanca vyskúšať prací prostriedok Sensitive s citrónovou trávou. Veľké plus je pre mňa už len to, že nemusím pri praní zvlášť selektovať naše oblečenie a oblečenie detí.

  Dávkovanie ma síce prekvapilo, keďže máme tvrdú vodu, má sa použiť až 5 vrchnáčikov, ale s výsledkom som bola spokojná. 

  Vyskúšala som gél na svetlom i tmavom prádle. Ručne i v práčke na 40 stupňov. Oblečenie ostalo šetrne, dôkladne vyprané, škvrny zmizli a bielizeň ostala voňavá po citrónovej tráve.

  Použitie: deti od 3 rokov + dospelí

  1,5 L = 20 pracích dávok

  Účinné látky:
  Bylinky citrónová tráva a breza, obsiahnuté v produkte, zabezpečia čistotu a hygienu bielizne vašich najbližších. Vôňa citrónovej trávy prirodzene prevonia bielizeň. Neobsahuje žiadne enzýmy, fosfáty, farbivá či optické zosvetľovače, ani alergizujúce parfumy.

  (MOJE) PLUSY: vhodné na bielizeň celej rodiny, dobre sa rozpúšťa, nedráždi citlivú pokožku, dodá hygienickú čistotu(nemusíte používať ďalšie produkty na dezinfekciu), pracia sila spočíva v mydle, ale pritom jemne vyperie bielizeň, svieža vôňa citrónovej trávy, slovenský produkt, cenovo dostupný, recyklovateľný obal

  (MOJE) MÍNUSY: pre nás osobne malé balenie (1,5 L), iba na bielizeň detí od 3 rokov, dostať ho v drogérií, v ktorej pravidelne nakupujeme, ale zatiaľ iba ONLINE a  myslím, že na pranie veľmi znečisteného prádla nie je vhodný (napr. pracovné oblečenie)

  (MOJE) HODNOTENIE CELKOVO: spokojnosť, ale ak Bupi ostane pri tomto 1,5 L balení, tak praciemu gélu verná neostanem

  Do prania som pridala i aviváž Sensitive s citrónovou trávou. Pomohla vôňu čerstvo vypranej bielizne umocniť a navyše ju zjemniť a zvláčniť. Bielizeň bola po ukončení pracieho cyklu mäkké. Dávkovanie je primerané a praktické. 

  Použitie: deti od 3 rokov + dospelí

  1,5 L = 27 pracích dávok

  Účinné látky:
  Bylinky citrónová tráva a breza, obsiahnuté v produkte, zabezpečia prirodzenú hygienu bielizne vašich najbližších. Vôňa citrónovej trávy krásne prevonia bielizeň.

  (MOJE) PLUSY: vhodné na bielizeň celej rodiny, dobre sa rozpúšťa, zabraňuje tvrdnutiu vlákien, nedráždi citlivú pokožku - parfém, ktorý obsahuje je bez alergénov, nemusíte používať ďalšie produkty na dezinfekciu prádla, po usušení bola bielizeň hebká a príjemná na dotyk, páčila sa mi vôňa citrónovej trávy na našom oblečení, slovenský produkt, cenovo dostupný, recyklovateľný obal

  (MOJE) MÍNUSY: je vhodné iba na bielizeň detí od 3 rokov, dostať ho v drogérií, v ktorej pravidelne nakupujeme, ale zatiaľ iba ONLINE a pri detskom oblečení mi viac vyhovuje taká tá jemná vôňa ako svieža

  (MOJE) HODNOTENIE CELKOVO: spokojnosť, viem jej vytknúť iba tú vôňu na detskom oblečení

  Vo svojej záverečnej recenzií, aj keď uznám, že to nie je krátke čítanie, som sa vám snažila podrobne priblížiť naše dvojtýždňové testovanie. Produkty sme poctivo používali, moje hodnotenia sú pravdivé a zas som sa presvedčila, že keď chceme pre našu rodinu kvalitnú kozmetiku a prostriedky, nemusíme zájsť ďaleko resp. nemusíte ísť nikam. Stačí ostať na Slovensku. 🙂 

  Sabína

  #test_bupifamily #recenzia #recenzia_bupi_family33

  chymenitta33
  17. okt 2021    Čítané 150x

  BUPI 🖤

  Ja som človek, ktorý miluje vôňe. Kvety, parfumy, zamilujem si to a strácam sa v nich. Prinášajú spomienky a pripomínajú mi výnimočné momenty. Tak to mám aj s hudbou. Vedeli ste, že vonné spomienky sú v porovnaní s ostatnými mimoriadne odolné?

  Preto sa treba obklopiť vôňami, ktoré sa nám páčia 🙏 

  Mne sa veľmi páči vôňa čerstvo vypratej bielizne, pripomína mi to moju babičku, pranie s ňou, bezstarostné detstvo, vešanie na špagát v humne. 🖤

  Rokmi overená slovenská značka Bupi dbá na to, aby jej výrobky boli bez parabénov, bez parafínu, bez alergénov, bez farbív a alkoholu a s obsahom prírodných látok. Preto ich odporúča Slovenská pediatrická spoločnosť.

  ▪️Bupi family tekutý prací prostriedok Sensitive s citrónovou trávou 

  ▪️Bupi family aviváž Sensitive s citrónovou trávou 

  Keď som sa vás pýtala na ploche, ako to máte vy doma, tak jedna skupina je so mnou v „tábore”, druhá skupina, si mixuje ako chce 🤫
  Aj keď možno to mám úchylku alebo perfekcionizmus, ale som rada, že nás je viac. Prostriedkom nemám čo vytknúť, oba prostriedky sú na jedničku! Bielizeň bola vypraná, voňavá a jemná.

  Aj keď pre mňa je základ čistá práčka, treba „prať” aj ju.
  Filter, tesnenie, zásobník a nebude problém a prádlo bude krásne čisté a voňavé. 🧺🧼

  ▪️ Umývací gél 3 v 1 s antibakteriálnou citrónovou trávou. Gél počas umývania aj prirodzene dezinfikuje a zbavuje nežiaducich baktérií. Môže sa používať ako sprchovací gél, šampón či pena do kúpeľa. Hodnotím to veľmi pozítivne, nemám čo vytknúť. 

  ▪️Sprchový gél s hojivým nechtíkom si veľmi obľúbil starší syn, ktorému to neskutočne voňalo. A kedže má sklon k suchej kožičke, tak po tomto ju suchú nemá.

  ▪️Tekuté mydlo - oba produkty sú veľmi príjemné na vônu. Aj keď pre mna je nechtík na druhej priečke, očarila ma tráva a sviežosť.

  Ďakujem za možnosť testovať, ja aj moji "ryžáci" sme si to užili.

  #recenzia_bupi_family33

  nikelca
  17. okt 2021    Čítané 75x

  Bupi u nás doma

  Bupi prišlo v dobrom čase
  Treba nám prať (veru zase)!
  Potom synček premilý
  dzigol riadne do hliny.


  Ale teda, naozaj, naše testovanie začalo vybaľovaním po dovolenke. Určite to poznáte, krásne uprataná kúpeľňa pred dovolenkou, sa zmenila na piatu úlohu Squid Game. Triedenie vecí prebehlo v zrýchlenom móde, a len som dúfala, že šetrný prací gél bude naozaj šetrný.
  K tomu, samozrejme, som pridala aj aviváž. Pranie sprevádzala príjemná citrusová vôňa, podobná citrónovému koláču a nie umelým wc vôňam, ktorých sa obávam, keď má niečo nálepku “citrónové”.


  Mydlo na ruky potešilo hlavne deti. Úplne si odvykli od pumpičkových dávkovačov, a tak to pre ne boli malé Vianoce. Nelinka spokojná z nechtíkovej vône Sebi išiel radšej po breze s citrónovou trávou. Neboli sme však na mydlo vôbec mierni, a poslúžilo aj na vypranie blata z teplákov a vydrhnutie gumenej podrážky. Všetko zvládlo na výbornú.

  Večer začalo testovanie, na ktoré sa tešili najmä deti. Umývací gél 3 v 1 - alebo inak „bublinky do vane”. Pumpičkovali jeden aj druhý, ale som ich krotila, predsa len nápis antibakteriálny by našej čističke mohol spôsobiť šok. Napriek tomu, pena bola bohatá, celá kúpeľňa prevoňaná a penové účesy boli dôvodom na umytie vlasov bez protestov a plaču. Predsa len robiť účesy je zábava, a keď skončili, dobrovoľne si penu nechali zmyť. 


  Bupi sa u nás dobre zabývalo, stalo sa súčasťou nášho domova a pomáha nám každý deň. Je jemné, nedráždi pokožku, príjemne vonia a doslova spríjemní deň.
  #test_bupifamily
  #recenzia
  recenzia_bupi_family33

  vika0308
  16. okt 2021    Čítané 50x

  BUPI Family 💚 Produkty pre celú rodinu

  Ahojte 💚 

  Som veľmi rada a vďačná za možnosť testovania Bupi produktov.  

  BUPI značka mi nie vôbec cudzia a som jej verná už niekoľko rokov. No stále som ju považovala za značku určenú pre bábätká a malé deti. Takže z týchto nových produktov pre celú rodinu som bola milo prekvapená. 😊 

  Testovací balík obsahoval tieto produkty: 

  • Bupi family prací gél sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family aviváž sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family 3 v 1 umývací gél s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family sprchový gél s hojivým nechtíkom
  • Bupi family tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family tekuté mydlo na ruky s hojivým nechtíkom 

  Veľký úspech u nás mal Bupi family sprchový gél s hojivým nechtíkom (ktorý nám kradol hlavne ocino 🙈) a Bupi family 3 v 1 umývací gél s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy.  

  Manžel má citlivú pokožku a po ňom to zrejme zdedili aj naše 2 dcérky, ktoré ju majú tiež. Po produktoch iných značiek im zostáva začervenaná pokožka a rôzdne fľaky na tele. No po týchto dvoch produktoch pokožka zostala krásne jemná, voňavá a bez jediného fľaku. 😊 

  Umývací gél 3 v 1 je skvelý aj ako pena do kúpeľa, a tiež obstál aj pri umývaní vláskov ako šampón.☝️ 

  Ako ďalšie sme testovali BUPI Family tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy.  

  A BUPI Family tekuté mydlo na ruky s hojivým nechtíkom.

  Mydielka sú šetrné k pokožke rúk. Očarila ma hlavne ich svieža vôňa. 🥰 Ruky ostali ešte dlho po umytí hebké a jemné.  

  Ako posledný sme testovali BUPI family prací gél sensitive s vôňou citrónovej trávy a BUPI family aviváž s vôňou citrónovej trávy a brezy.  

  Priznám sa, že pri škvrnách, ktoré na oblečení nosia moje baby zo školy a škôlky som praciemu gélu nedávala veľkú šancu. 🙈 Ale☝️na veľké prekvapenie zdolal všetky škvrny. 💪 

  Čo sa týka aviváže, najprv som mala problém zvyknúť si na tú vôňu, ale po viacerých praniach som jej prišla na chuť. Čo bolo u mňa dôležitejšie je to, že prádlo zostalo po vypraní mäkučké a hebké.

  Na záver by som dodala asi len to, že tento rad produktov odporúčam všetkým, ktorí majú citlivú pokožku a siahnu radšej po produktoch s prírodnými zložkami. Tieto produkty budú u nás doma používané aj naďalej, nielen v rámci testovania. Ešte raz ďakujem Modrému koníku a rovanko aj značke BUPI. 💚   

  #recenzia_bupi_family33

  simi252
  15. okt 2021    Čítané 82x

  Bupi pre celú rodinu

  Veľmi som sa potešila keď som zistila, že som bola vybraná na testovanie drogérie od značky Bupi a o to viac, že to bola novinka Family, čiže rad drogérie určenej pre celú rodinu. Modrý koník a Bupi ďakujem za príležitosť!

  Myslím si, že skoro každá domácnosť, kde sú malé detičky už mala ako-takú skúsenosť so značkou Bupi. Mne sa prevažne táto značka spájala s bábätkami (aj s mojimi dvomi dcérkami) - mydielko, sprchový gélik či prací gél. Nový rad Bupi family vo mne vzbudil opäť zvedavosť. 

  Testovací balíček obsahoval toho pomerne dosť! 

  V krabici sa ukrývali tieto produkty: 

  • Bupi family prací gél sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family aviváž sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family 3 v 1 umývací gél s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family sprchový gél s hojivým nechtíkom
  • Bupi family tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy
  • Bupi family tekuté mydlo na ruky s hojivým nechtíkom

  Všetky tieto produkty sú určené pre deti od 3 rokov a dospelých. Svojím označením SENSITIVE zaručujú, že by nemalo dôjsť k podráždeniu citlivej až atopickej pokožky. Poďme si však tieto produkty rozmeniť na drobné. 

  Bupi family prací gél sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy

  Ako prezrádza názov, je to prací gél s vôňou citrónovej trávy a brezy. Ako plusy hodnotím, že vypral skoro všetky škvrny. A verte, že moja mladšia dcéra nosí zo škôlky bohatú škálu fľakov na oblečení. Jediný fľak, ktorý ostal trochu viditeľný, bola stopa po čiernom gélovom pere na bielom tričku. Avšak na to, že veci boli prané prevažne na 40 °C, je výsledok výborný. Na základe testovania si dovolím vypísať aj mínusy z môjho uhla pohľadu. Žiaľ, ako prvý mínus, za mňa, hodnotím vôňu pracieho gélu. Veľmi pripomína vôňu istého čistiaceho prostriedku na riad. Ako druhý mínus hodnotím dosť veľké množstvo použitia pracieho gélu už len pri stredne tvrdej vode = 150 ml na 4,5 kg viac zašpineného oblečenia. 

  Bupi family aviváž sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy

  Aviváž je tiež s vôňou citrónovej trávy. Konzistencia je vyhovujúca ani riedka, ani príliž hustá. Ako plus hodnotím mäkkosť vypratej bielizne a použitie porovnateľného množstva aviváže ako u konkurečných výrobkov, čo predstavuje cca 55 ml na 4,5 kg bielizne. Hlavným mínusom, a vlastne asi aj jediným, je práve tá vôňa. Ale, samozrejme, je to len vec vkusu, no pre mňa je to naozaj krok vedľa. 

  Bupi family 3 v 1 umývací gél s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy

  Tento produkt, ako je zrejmé z názvu, je určený na 3 spôsoby použitia:  

  1. Sprchový gél
  2. Šampón na vlasy
  3. Pena do kúpeľa

  Plusy gélu už plynú z názvu a to je široké využitie. Ako sprchový gél dobre umyje, ako šampón a pena do kúpeľa dobre pení. Najväčiu radosť však deťom urobil ako pena do kúpeľa. Tej peny bolo naozaj veľa a nebolo treba použiť pol fľaše gélu, ako pri konkurenčných značkách. Moje deti s citlivou pokožkou túto penu pekne tolerovali. Nenastal žiaden neželaný efekt na pokožke v podobe začervenanej, svrbiacej či vysušenej pokožky. Vrelo môžem odporučiť! Ďalšie plus je, že ak má niekto problém so zapáchajúcimi nohami, práve tento gél dokázal tento problém diskrétne odstrániť. V tomto je ozaj macher! Skoro by som zabudla spomenúť praktické balenie s pumpičkou, ktoré veľmi oceňujem. No a poďme na mínusy. Hlavným mínusom je opäť vôňa. Tiež horšia rozčesateľnosť vlasov po použití gélu ako šampónu. 

  Bupi family sprchový gél s hojivým nechtíkom

  Tak pri tomto géliku som nenašla snáď žiadne mínus. Je úplne perfektný, vymenujem teda jeho hlavné plusy. Ako prvé, tak ako vyššie uvedený gél, má praktické balenie s pumpičkou, ktorého obsluhu zvládne aj malé dieťa. Má príjemnú, nevtieravú, takú bábätkovskú vôňu, známu už aj z predošlých produktov pre tých najmenších. Dobre sa nanáša, dostatočne pení, nedráždni pokožku a zanechávaju ju jemnú, dostatočne hydratovanú. Moje deti si tento produkt veľmi obľúbili a ja veru tiež. 

  Bupi family tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou prírodnou zložkou s vôňou citrónovej trávy a brezy

  Tekuté mydlo bolo snáď najviac testovaným produktom vôbec. Hygiena rúk je predsa veľmi dôležitá. Plusy tohto tekutého mydla sú praktické pumpičkové balenie, ako aj pri sprchových géloch. Dobrá penivosť mydla a antibakteriálna prírodná zložka. Jediným mínusom u tohto mydla je, pre mňa, zase jeho vôňa.

  Bupi family tekuté mydlo na ruky s hojivým nechtíkom

  A tu sa dostávame k poslednému produktu na testovanie, a tým je tekuté mydlo na ruky s hojivým nechtíkom. Nemám mu čo vytknúť, za mňa nemá žiadne mínusy. Všetky jeho vlastnosti môžem označiť len ako veľké plus. Tiež je prakticky balené ako ostatné, vyššie spomenuté produkty. Má výbornú penivosť. Ako bonus obsahuje pantenol a hojivé výťažky z nechtíka vďaka čomu udržuje pokožku rúk zdravú a chráni ju pred vysúšaním. Vôňa je jemná, veľmi príjemná. 

  Ešte chcem podotknúť, že ja, ako alergik, a špeciálne aj na brezu, som nemala žiaden problém s pokožkou a jej podráždením. Ani moje deti nemali žiadnen nežiadúci efekt po použití produktov od Bupi family a to naozaj majú citlivú pokožku so sklonom k atopii. 

  Musím sa ešte vyjadriť k vôni produktov citrónová tráva a breza. To, že mne a môjmu mužovi evokuje táto vôňa čistiaci prostriedok a nie je nám sympatická, neznamená že niekomu nebude voňať. Práve naopak! Predsa nemôžme mať všetci rovnaký vkus, však?!

  Testovanie bolo zážitkom pre celú rodinu. Mám medzi nimi svojich favoritov, po ktorých istotne siahnem aj v budúcnosti.  

  #recenzia_bupi_family33

  Ja som na avivaž zaťažená 🤣 a do tejto som sa zaľúbila na prvé pranie.. Ta svieža vôňa brezy a citrónovej trávy ma dostala. A to stačí fakt máličko. Veci krásne voňajú 😍 určite odporúčam. Aviváž má rastlinné zložky a je vhodná aj pre deti
  #test_bupifamily

  Testovanie to bolo veru opatrné, keďže máme ČOV a tam platí, že menej je viac. Našťastie sme zistili že aj menej stačí 🙂
  #test_bupifamily

  matricia
  Správa bola zmenená    10. okt 2021    

  #test_bupifamily
  Haló, Bupi? Ten umývací gél 3v1 breza a citrónová tráva je vážne dobrý. Pekne vonia a je s ním kopec zábavy. Mladší braček nechce ísť ani von z vane.

  #test_bupifamily Rada by som vám predstavila posledných pomocníkov od Bupi family - Tekuté mydlo na ruky s nechtíkom a Tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou citrónovou trávou ☺️ Sú vhodné pre detičky od 3rokov i dospelím na každodenné použitie, sú bez alergénov, jemné k pokožke a jednoducho sa dávkujú. Mojím detičkám sa obe páčili, predsa by som asi do budúcna ostala verná variante s prírodnými dezinfekčnými účinkami. 🙂🔝Dnešným dňom končí tento týždeň i naše dvojtýždňové testovacie obdobie. Som vďačná, že som mohla vyskúšať novú radu vhodnú pre celú rodinu - Bupi family. 👨‍👩‍👧‍👦

  (3 fotky)

  #test_bupifamily

  Dnes na záver nášho testovania Vám predstavím tekuté mydlá na ruky Bupifamily.
  Začnem mydlom ktoré nám vyhovovalo viac a teda tekuté mydlo s nechtíkom. Okrem nechtíka obsahuje tiež panenol . Je výborný na suché ruky. Po umytí mali moje deti ruky hebké a vyživené.
  Mydlo s antibakteriálnou zložkou je výbornou voľbou v období vírusov, keďže ruky čistí a chráni. Má jemnú vôňu citrusov a odporúča sa pre detičky od 3 rokov. Toto mydielko sme využívali najmä keď sme prišli z vonku. Nevysušuje ruky ako bežné antibakteriálne prípravky.
  Za mňa majú tieto mydlá perfektné balenie (500ml) a teda dlho vydržia.

  #test_bupifamily Mať doma dve choré a znudené deti je občas už na hlavu... A tak ako správna mama som rozmýšľala čím ich zabaviť? Zrak mi padol na Bupi family 3 v 1. Bohatá pena im vyčarila úsmev na tvári. Pre moje princezné je kúpanie sa v pene malým sviatkom, pretože majú citlivú a suchšiu pokožku. Verím, že Bupi v tomto nesklame a ich pokožka túto "zábavku" stoleruje...

  vika0308
  Správa bola zmenená    10. okt 2021    

  Čisté rúčky sú základ 💚
  Baby si hneď mydla rozdelili a každá má to svoje 😊
  No spokojné sú obidve. 😊 Len tak zo zvedavosti približne koľko krát si vaše deti denne umyjú rúčky? Pretože ja mám pocit,že mám doma v tomto hotové maniačky. 🙈
  #test_bupifamily

  (2 fotky)
  matricia
  Správa bola zmenená    9. okt 2021    

  #test_bupifamily Ani vo sne by ma nenapadlo, že sa pri praní budeme váľať od smiechu a že sa ma môj muž po vstupe do kúpeľne opýta: Prečo mi chceš pokaziť práčku? A že budeme mať penovú party. Takže pekne po poriadku. Išla som testovať prací gél Bupi sensitive citrónová tráva a breza. Pozerám vzadu dávkovanie: na tvrdú vodu toľko a toľko vrchnáčikov. Áno, máme tvrdú vodu. Na silne znečistené veci toľko a toľko pracieho gélu.
  V práčke sa už vytešovali kúpeĺňové predložky, aké budú hebké a voňavé. Zapla som pranie a po nejakej dobe zisťujem, že práčka je plná peny a asi si s tým sama neporadí. Takže len tú penu odstrániť ručne. Čo vám poviem, bola to fuška. Nasledovalo ručné plákanie a žmýkanie. Po tejto skúsenosti potvrdzujem, že menej je niekedy viac. Koberčeky nakoniec naozaj krásne voňali a keď uschli, boli hebučké a pekne našuchorené.
  Aj naše oblečko po mojom ďalšom(úspešnom) pokuse voňalo decentne a sviežo a farby zostali pekné, žiarivé.

  (3 fotky)
  lilien1914
  Správa bola zmenená    9. okt 2021    

  #test_bupifamily dnes večer si vezmem do “parády” ďalších členov Bupi family ☺️ to, že Bupi sprchový gél a Bupi umývací gél 3v1 ľahko porazili sprcháč Spiderman a Elza, vám asi ani hovoriť resp písať nemusím 👍🏼 deti si ich veľmi obľúbili a sami po nich každý večer siahnu ☺️ ja osobne som vďačná za produkty, ktoré sú vhodné na telo i vlásky 🙂 šetria čas i peňaženku 👏🏼 tieto sú konkrétne i pre nás dospelých, tak som sa rozhodla, že ich zajtra vyskúšam na moje vlasy 🤔 som zvedavá na výsledok ✊🏼

  (2 fotky)

  #test_bupifamily Priznám sa, išla som do toho s malou dušičkou, keďže synček má strašne citlivú pokožku a dcérka z nejakého dôvodu "dobre znášala" iba jednu konkrétnu značku pracieho prostriedku. 😕 Ostala som teda príjemne prekvapená po otestovaní noviniek od Bupi : Bupi family TEKUTÝ PRACÍ PROSTRIEDOK SENSITIVE s citrónovou trávou a AVIVÁŽ SENSITIVE s citrónovou trávou. 🙏 Úspech zožali na tmavom i svetlom, na detskom i dospeláckom oblečení. 😂 Vôňa je svieža, ale balenie by som v obchode určite brala väčšie. 😉 Viac v mojej záverečnej recenzií. 😘

  (2 fotky)

  Aj snaha sa cení... #test_bupifamily

  #test_bupifamily Prebieha druhý týždeň testovania Bupi tekutých mydiel a už teraz som si všimla, že moje princezny majú každá svojho favorita. Umývanie rúk ich s Bupi baví, vždy vytvoria množstvo peny. Viac sa dozviete v záverečnej recenzii...

  #test_bupifamily

  Ahojte. Už vyše týždňa mám doma tieto parádne novinky od značky Bupi - Bupi family 🙂 Som veľkým fanúšikom rodinných produktov, takže veľmi pekne ďakujem @konik_testuje za nových pomocníkov ! S príspevkami síce trošku meškám, ale budem sa snažiť dohnať resty 🙂 a vám rozdať ❤ - stačí keď mi pod tento príspevok napíšete, ktorú novinku vám mám predstaviť, ako prvú 🙂

  Toto mydlo mi strašne pripomína detstvo vôňou, ako to voňalo kedysi u mojej babky. Mydlo ruky nevysušuje čo býval môj problém a tá vôňa nechtíka lekárskeho 👌
  #test_bupifamily

  (2 fotky)

  #test_bupifamily

  Už ste vyskúšali tieto sprchové gély Bupi family? Môžete si vybrať buď umývací gél s brezou a citrónovou trávou alebo s nechtíkom. Gél s brezou a citrónovou trávou má antibakteriálnu zložku, čo sa v tomto období vírusov veľmi hodí 👌🏻
  Gél s nechtíkom zas pôsobí hojivo, čiže regeneruje pokožku a celkovo je po jeho použití pokožka hebká.
  Veľmi praktické sú pumpičkové dávkovače👌🏻
  Za nás skvelá voľba ❣️