
Štúdium logopédie
Ahojte je tu niekto kto sa dostal na UK na odbor logopédia? Hľadám kamarátov čo nastupujú v roku 2026/27 💋

Dvojičky kúpanie
Dobrý neskorý večer, viete mi niekto poradiť, kde by sa dalo kúpiť plávacie koleso pre dvojičky? Prípadne, nemá niekto na predaj? Ďakujem.“
Premýšľam, čo za decka to rastie. Dnes som zamietla synovi "predaj" niečoho, čo si kedysi veľmi želal a vedela som, že by mu to bolo po čase ľúto. Chalan, pre ktoreho to malo byť mal tu odvahu mi napísať že som p*** (bez hviezdičiek a že som skrata a skončím v školstve. Nahovoril kamarata aspergera, aby mi poslal hlasovku a že nech si neopovazim kontaktovat školu, že riaditel je jeho nevlastný ujo ...Jeden 16, druhy 12...Mali smolu, že to poslali na mužov telefon 😂 Oni vobec nechapali, že ked to vymazu zo svojho telefonu tak to v nasom telefone zostane.😨..vobec si neuvedomuju ze nemozu napisat barsco bars komu... STarsi je adoptovany, adoptivny rodicia na neho kaslu, ---chalan sa ohanal muzovi ked mu cistil zaludok tym ze spravil psychotesty na rušnovodica (tak asi moze vsetko)🙊

Aké máte skúsenosti s materskou a základnou školou v Kalnej nad Hronom?
Tie ktoré ste z Kalnej, ako hodnotíte kvalitu výučby na MŠ, ZŠ? Prístup učiteľov? Možnosti krúžkovych činnosti, resp umeleckého vzdelávania? Je niečo, čo vám tak vyslovene chýba a musíte za tým cestov
Dobry večer. Maminky je tu niektora ktora by mala skusenost ? Dcera 7r mala hemangion pod obocim taku vacsiu cervenu gulicku, kozny povedal ze je to hemangion, vcera ho natrhla a krvacal boli sme s tym na pohotovosti, dnes ho odtrhla uplne ked sme ranku prelepovali a krvaca to zase. Neviete co mame teraz vecer robit prosim vas?

Odtrhnutý hemangión sedemročnej dcérky. Ako riešiť krvácanie?
Dobry večer. Maminky je tu niektora ktora by mala skusenost ? Dcera 7r mala hemangion pod obocim taku vacsiu cervenu gulicku, kozny povedal ze je to hemangion, vcera ho natrhla a krvacal boli sme s ty

Spoločné prechádzky a kávičkyv Komárne
Sziasztok egy anyuka társat keresek aki szívesen jönne kávéra sétára míg a gyerekek játszanak kislányom 1,5 éves ☺️
Ktorý krém na opaľovanie podobný ako bio bronz kúpim v DM,teta,... A ste spokojné. Ďakujem

Elegantné šaty na svadbu
Ahojte ,potrebujem poradiť či si vhodne šaty na svadbu ako hosť. Šaty sú elegantne po kolená,len neviem či je vhodná farba poraďte

Darujem čerešne
Ahojte, darujem čerešne, dnes oberané. Ja ich asi všetky nemám šancu spotrebovať. Ak má niekto záujem...

Pridajte tipy na týždňový výlet s malým dieťaťom
Zdravím Prosím poraďte mi najlepšie z vlastnej skúsenosti tipy na týždňový výlet s 1,5 ročným dieťaťom. Bolo by dobré nejaké miesto vhodné pre dieta aj dospelého teda kde sa da poprechádzať aj niečo p
Chystá sa niekto kúpiť elektroniku ???? Ponúkam zľavu na objednaný kus max do 500€ zlava 100 až 150€
Ak ma niekto záujem píšte správe
Nepíšte negatívne komentáre ponúka je seriózna

Kam ísť na adrenalínovú dovolenku s kamarátkami?
Prosim viete mi odporucit kam ist s kamoskami na kratku dovolenku,chceme si uzit, ruka hore, party, alkohol aj tanec,nieco adrenalinove zazit. Ziadny rezort s detmi. Aku lokalitu pozerat prosim? Ma ni

Máte skúsenosti s injekciami Ovitrelle?
Ahoj má niekto skúsenosti? Ďakujem

Priberá sa z užívania Norethisteronu?
Ahojte chcem sa opýtať pribrali ste po nasadení norehisteronu ? Idem na dovolenku a obavám sa toho .
Baby, neviem ako riešiť situáciu. Mám otca, bude mať 70 rokov, našiel si priateľku, býva v azylovom dome, má 16 ročnú dcéru. Ide o to, že otec jej dáva peniaze a nie malé. Viem, že sú to jeho peniaze ale bojím sa o neho, aby nezostal bez peňazí 😒 čo s tým robiť?som v pozícii, aby som mu radila a niečo "zakazovala"?nemáte podobnú skúsenosť?ďakujem.
Neviem odkedy je pri profile zablokovať používateľa, ale keď zablokujem, neuvidím už nič od užívateľa?
Ahojte prosim vas nema niekto odrážadlo funny wheels ktoré nepoužíva ani už používat nebude, zlomil sa nám volant a ND nikde neviem nájst😢

Máte skúsenosti s predajom na burze v Bratislave?
Zdravim bol už niekto z vás ako predávajúci na burze v BA ? ( Štadión pasienky ) Je na FB skupina ale admin neodpovedá a nič konkrétne sa nepíše pre nováčikov Bola by som rada keby niekto vedel ako to

Ktorý kozmetický salón v Bratislave je najhorší na líčenie?
ahojte prosim vas ktory kozmeticky salon v Ba a okoli je najhorsi co sa tyka líčenia ?





