Ahojte, poraďte mi kúpanie v Poľsku aj s ubytovaním pre rodinu v lete? Kde je dobre? Ďakujem

Fajn kamarát na zakrytie nedokonalosti (nielen) očného okolia :)

Prečo nezačnete s cvičením? Sú dôvody, ktoré vás brzdia?
Ahojte, ak ste tu niektoré, ktoré dlhšie uvažujete o tom, že by ste chceli začať behať, cvičiť vo fitku, plávať... čo Vás brzdí tu skúsiť? Sú to financie, málo času na seba, pocit hanby? Ako to máte V

Pekne pigmentovaný rozjasňovač

Hľadám kamarátku na behanie v Trenčíne
Ahojte, hľadám kamošku (Dlhé Hony, Noviny a okolie),ktorá by chcela začať behať ale nemá s kým. Som z TN.

Ako zvládnuť rozchod s prvou veľkou láskou?
Ahojte , potrebujem nejakú radu pretože sa neviem na koho obrátiť tak to píšem tu .. Z priateľom sme spolu boli 4,5 roka spolu pred večerom sa rozhodol že ma opustí, keď som sa ho spýtala na dôvod t

Odporučte nechtárku v okolí Levíc a Želiezoviec
Ahojte Baby, Viete mi odporučiť kvalitnú nechtárku (gélové nechty) v okolí Levíc a Želiezoviec, ktorá berie nové zákazníčky? Ďakujem 😊

Môže hematóm ovplyvniť výsledky triple testu na Downov syndróm?
Ahojte, vyšli niekomu pozitívne výsledky triple testov na DS? Viem že tie vysledky sú častokrát skreslené.. už som objednaná na nifty a sono veĺké. Bola som na 1. Sone v Martine u Grochala a tam bolo

Ako často depilovať nos a uši voskom?
Dnes som sa odvážil na depiláciu nosa a uši u barberky. A bolo to celkom v pohode. Nos tak 2,5 z 10 na stupnici bolesti :D A uši ešte menej. Možno tak 2/10. Otázka je - jak často to podstupovať? Raz
Ženy, mám takú otázočku, neviem, či som ja teda padla z hrušky alebo čo.. kúpila som si komodu, z nemenovahého obchodu, vytešená som ho začala montovať a zistila, že nemá na dosť doležitých častiach diery. To je ako bežné, že výrobca si povie, že navŕtajte si tam diery podľa návodu ? Lebo reklamáciu mi neuznali samozrejme, ani nijak nápomocní nie sú. Popravde neviem si to ani predstaviť vrtať si doma nábytok... vraj by tam mali byť šrobiky, čo sa do too samé zarežú, alebo to ani rambo tam nedošróbuje :DD
(jasné, mohla som to vrátiť, lenže komoda ma asi 50kil, krabice som samozrejme vyhodila uz ciastocne vtedy, ja som vobec taketo nieco necakala... :D zatial som nikdy nemala problem cokolvek poskladat)

Aký podsedák odporúčate pre 7-ročné dieťa do auta?
Ahojte, prosím aký PODSEDÁK odporúčate do auta na krátke vzdialenosti cca 5km pre 7r dieťa na občasné vozenie? Ďakujem pekne.
Baby mám takú otázku nenájde sa tu niektorá ktorá bola v genetickej ambulancii v NR na Klokočine prípadne aj inde nie ako tehotná myslím teraz normálne že v rodine mali nejaké ochorenie a bola ste si prezistit či to ochorenie nemáte aj vy a chcem vedieť niečo opýtať sa potom do správy ďakujem 💞
Ahojte žienky,tie ktoré športujete - beháte 🏃🏃🏃užívate nejaké vitamíny,tabletky aleno niečo? Začala som behávať,ale cítim takú slabosť v nohách a kolená akoby ma boleli.
Ďakujem za rady 🩷🩷🩷

Ponúkam zľavový kód na Ksisters kozmetiku
Ahojte baby ponukam vam zlavovy kod na korejsku kozmetiku 5€ na Ksisters pri prvom nakupe nad 30€ 🙂 kod je: F4W9LK1 😊

Kam s trojročnou v auguste, keď je zavretá škôlka?
Poradte prosim kam s 3 ročnou v auguste ? Vsetky školky co volam atd maju v auguste zatvorene..nechapem....v meste z ktoreho pochadzam sa školky striedaju a tu si všetky zatvoria a hotovo....

Odporučte online kurz podvojného účtovníctva
Ahojte, viete poradiť firmu, s ktorou ste boli spokojné s online kurzom podvojného účtovníctva? Ďakujem 🙂
Dievcata, aky mate nazor na Rumunsko? Samozejme pytam sa tych ktore ste tam boli.
Zaujimaju ma ceny, kvalita ciest, ubytovani, jedlo. Bukurest momentalne nepocitam - to by sme dali inokedy, skor sa zatial zameriavame na hrad Bran a Transfagarasan. No a chceme si spravit itinerar na take to okolie. Co nevynechat? Velmi mi pomozete. Dakujem krasne

Našla som svojho favorita 👍
Tento korektor má lahkú krémovú konzistenciu,neutrálnu farbu ktorá mi po rozpracovaní krásne sadla a pritom dokázala "zakryť"čo som potrebovala.
V pomere s cenou produktov z radov Trend !t up je to naozaj dobrá kúpa lebo produkt spĺňa všetky atribúty ktoré sú pri vybere korektora pre mňa podstatné.

Máte skúsenosti s nákupom z eshopu Labellano?
Nasla som tento eshop a zapacili sa mi na nom jedni šaty. Prosím vas objednaval odtiaľ niekto? Skúsenosti?

Má niekto na predaj staré trhacie bločky?
Ahojte nema niekto este doma taketo trhacie blocky co sa kedysi zbierali? Rada by som kupila ak niekto preda




