Ahojte, poraďte mi kúpanie v Poľsku aj s ubytovaním pre rodinu v lete? Kde je dobre? Ďakujem

avatar
smajcii pridala hodnotenie
22. máj 2026    
skúsenosť

Fajn kamarát na zakrytie nedokonalosti (nielen) očného okolia :)

Tento korektor je naozaj super produkt, síce farebne by som zniesla aj bledší odtieň, ale keď sa dobre zapracuje celkom sa hodí aj svetlejším typom. Na pohľad pôsobí hutne, ale zdanie klame, je super ľahký a zároveň skvelo krycí. Používala som ho prakticky na všetky miesta na tvári, kde to bolo potrebné a zároveň som ho nemusela dopĺňať mejkapom, takže za mňa fajn. Pod očami pôsobí rozjasňujúco a vďaka svojmu zloženiu sa nezachytáva do vrások. Čo sa týka výdrže tak 18 hodín som ho neskúšala, ale vydržal čo sa dalo, aj pot, takže nejaká vodeodolná zložka tam určite bude. V tomto prípade platí, za málo peňazí, veľa muziky :-)
avatar
lenkit založila diskusiu
22. máj 2026    

Prečo nezačnete s cvičením? Sú dôvody, ktoré vás brzdia?

Ahojte, ak ste tu niektoré, ktoré dlhšie uvažujete o tom, že by ste chceli začať behať, cvičiť vo fitku, plávať... čo Vás brzdí tu skúsiť? Sú to financie, málo času na seba, pocit hanby? Ako to máte V

avatar
smajcii pridala hodnotenie
22. máj 2026    
skúsenosť

Pekne pigmentovaný rozjasňovač

Rozjasňovač sa skvelo hodí na bežné nosenie. Má veľmi peknú farbu, nie príliš zlatistú, ale skôr by som povedala, že do ružova, čím sa hodí aj na neopálenú pleť. Obsahuje drobné trblietky, ktoré pôsobia na pleti prirodzene. Zanecháva aj chladivý pocit bezprostredne po nanesení, časom tento pocit síce zmizne, ale lesk ostane. Ak sa ho použije príliš mnoho, alebo ostane dlhšie nezapracovaný, nedá sa dobre rozotrieť po pleti. Oceňujem praktické balenie v tyčinke vďaka ktorému si ho je možné naniesť na požadované miesta.
avatar
zazu68 založila diskusiu
22. máj 2026    

Hľadám kamarátku na behanie v Trenčíne

Ahojte, hľadám kamošku (Dlhé Hony, Noviny a okolie),ktorá by chcela začať behať ale nemá s kým. Som z TN.

Nový kolega:D

"Mami ja som hral iba futbal...🤷"
😅😅

avatar
cukri_cek založila diskusiu
22. máj 2026    

Ako zvládnuť rozchod s prvou veľkou láskou?

Ahojte , potrebujem nejakú radu pretože sa neviem na koho obrátiť tak to píšem tu .. Z priateľom sme spolu boli 4,5 roka spolu pred večerom sa rozhodol že ma opustí, keď som sa ho spýtala na dôvod t

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
22. máj 2026    

Pred víkendom ešte dôležitá povinnosť – žrebovanie poslednej #dm súťaže 🙂 Tentoraz sa šťastie usmialo na: @lienka175, @queen_el a @patka858 🎉 Gratulujem, žienky, ozvem sa vám v súkromnej správe. Ostatným ďakujem za zapojenie, posielam ❤️ a teším sa na ďalšiu súťaž. Čože to len bude? 😉

avatar
ruby_gold_sima založila diskusiu
22. máj 2026    

Odporučte nechtárku v okolí Levíc a Želiezoviec

Ahojte Baby, Viete mi odporučiť kvalitnú nechtárku (gélové nechty) v okolí Levíc a Želiezoviec, ktorá berie nové zákazníčky? Ďakujem 😊

avatar
barbora533 založila diskusiu
22. máj 2026    

Môže hematóm ovplyvniť výsledky triple testu na Downov syndróm?

Ahojte, vyšli niekomu pozitívne výsledky triple testov na DS? Viem že tie vysledky sú častokrát skreslené.. už som objednaná na nifty a sono veĺké. Bola som na 1. Sone v Martine u Grochala a tam bolo

avatar
thirstymonk založila diskusiu
22. máj 2026    

Ako často depilovať nos a uši voskom?

Dnes som sa odvážil na depiláciu nosa a uši u barberky. A bolo to celkom v pohode. Nos tak 2,5 z 10 na stupnici bolesti :D A uši ešte menej. Možno tak 2/10. Otázka je - jak často to podstupovať? Raz

avatar
felindaOverená organizácia
22. máj 2026    

❤️zo života v zariadení ❤️ dnes prichádzam s prosbou od našich starších dievčat.
Prosím, ak idete triediť svoje ošatenie, pozrite či nenájdete športové podprsenky veľkosť L,M a dáke zachovalé bežecké tenisky veľkosť 39.
Dakujemeeeee

Ženy, mám takú otázočku, neviem, či som ja teda padla z hrušky alebo čo.. kúpila som si komodu, z nemenovahého obchodu, vytešená som ho začala montovať a zistila, že nemá na dosť doležitých častiach diery. To je ako bežné, že výrobca si povie, že navŕtajte si tam diery podľa návodu ? Lebo reklamáciu mi neuznali samozrejme, ani nijak nápomocní nie sú. Popravde neviem si to ani predstaviť vrtať si doma nábytok... vraj by tam mali byť šrobiky, čo sa do too samé zarežú, alebo to ani rambo tam nedošróbuje :DD
(jasné, mohla som to vrátiť, lenže komoda ma asi 50kil, krabice som samozrejme vyhodila uz ciastocne vtedy, ja som vobec taketo nieco necakala... :D zatial som nikdy nemala problem cokolvek poskladat)

avatar
mimusina založila diskusiu
22. máj 2026    

Aký podsedák odporúčate pre 7-ročné dieťa do auta?

Ahojte, prosím aký PODSEDÁK odporúčate do auta na krátke vzdialenosti cca 5km pre 7r dieťa na občasné vozenie? Ďakujem pekne.

Baby mám takú otázku nenájde sa tu niektorá ktorá bola v genetickej ambulancii v NR na Klokočine prípadne aj inde nie ako tehotná myslím teraz normálne že v rodine mali nejaké ochorenie a bola ste si prezistit či to ochorenie nemáte aj vy a chcem vedieť niečo opýtať sa potom do správy ďakujem 💞

Ahojte žienky,tie ktoré športujete - beháte 🏃🏃🏃užívate nejaké vitamíny,tabletky aleno niečo? Začala som behávať,ale cítim takú slabosť v nohách a kolená akoby ma boleli.
Ďakujem za rady 🩷🩷🩷

avatar
livialola založila diskusiu
22. máj 2026    

Ponúkam zľavový kód na Ksisters kozmetiku

Ahojte baby ponukam vam zlavovy kod na korejsku kozmetiku 5€ na Ksisters pri prvom nakupe nad 30€ 🙂 kod je: F4W9LK1 😊

avatar
sarita510 založila diskusiu
22. máj 2026    

Kam s trojročnou v auguste, keď je zavretá škôlka?

Poradte prosim kam s 3 ročnou v auguste ? Vsetky školky co volam atd maju v auguste zatvorene..nechapem....v meste z ktoreho pochadzam sa školky striedaju a tu si všetky zatvoria a hotovo....

avatar
olivierko229 založila diskusiu
22. máj 2026    

Odporučte online kurz podvojného účtovníctva

Ahojte, viete poradiť firmu, s ktorou ste boli spokojné s online kurzom podvojného účtovníctva? Ďakujem 🙂

avatar
katkaseiner
Správa bola zmenená    22. máj 2026    

Dievcata, aky mate nazor na Rumunsko? Samozejme pytam sa tych ktore ste tam boli.
Zaujimaju ma ceny, kvalita ciest, ubytovani, jedlo. Bukurest momentalne nepocitam - to by sme dali inokedy, skor sa zatial zameriavame na hrad Bran a Transfagarasan. No a chceme si spravit itinerar na take to okolie. Co nevynechat? Velmi mi pomozete. Dakujem krasne

avatar
magduska2 pridala hodnotenie
22. máj 2026    
skúsenosť

Našla som svojho favorita 👍

Musím povedať ,že vybrať správny korektor dá tiež niekedy naozaj zabrať 🥴 ..bud nesedí farba,konzistencia,krytie,výdž....ale tu? Tu mi sadlo snád úplně všetko 🤩.Uprimne musím povedať,že ostávam verná.
Tento korektor má lahkú krémovú konzistenciu,neutrálnu farbu ktorá mi po rozpracovaní krásne sadla a pritom dokázala "zakryť"čo som potrebovala.
V pomere s cenou produktov z radov Trend !t up je to naozaj dobrá kúpa lebo produkt spĺňa všetky atribúty ktoré sú pri vybere korektora pre mňa podstatné.
avatar
simona_11 založila diskusiu
22. máj 2026    

Máte skúsenosti s nákupom z eshopu Labellano?

Nasla som tento eshop a zapacili sa mi na nom jedni šaty. Prosím vas objednaval odtiaľ niekto? Skúsenosti?

avatar
petraretra založila diskusiu
22. máj 2026    

Má niekto na predaj staré trhacie bločky?

Ahojte nema niekto este doma taketo trhacie blocky co sa kedysi zbierali? Rada by som kupila ak niekto preda