Od kedy sa môže užívať kyselina listová?

fleskoval
12. okt 2014

Viem ze mozno to tu uz bolo. Som v 7tt a kupila som si dnes kyselinu listovu dr. max, nenasla som tam ale pribalovy letacik... kocky od kedy sa moze uzivat , znama mi vravela od tretieho mesiaca az .. a nepamätam sa kedy som ju zacala brat pri malom ..dakujem 😀 😀 😀

veronikazadana
4. feb 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

no bola som v lekarni a odporucila mi kooopec vitaminov no ja sa neviem rozhodnut ktore kamaratka mi odporuca jedny drzha druhe :/

milica313
5. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@veronikazadana a kupila si teda nejake?

anitta41
12. feb 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@veronikazadana veronika ja som uživala femibion a ked ze rozmyslame ze budeme druhe dieta tak ho budem uzivat zase 🙂

agnes9
16. feb 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

aj ja som ho užívala teda oba a bola som spokojná 🙂 Tehotenstvo som zvladla v pohode a nemala som problem ani s pletou ani s vlasmi ked ze telu nic nechybalo 🙂

veronikazadana
17. feb 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

Nakoniec som si kupila Femibion odporucila mi to aj tehotná kamoška 🙂 tak vyskúšam 🙂

milica313
19. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

aj ja som užívala Femibion800 a teraz mám už ten druhý 🙂 som s nim spokojná plet sa zlepsila a aj vlasy mi shustli 🙂

hudecka9
20. feb 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

baby chceme babatko snazime asi od noveho roku a sa opytat ci ste pri brani Femibionu 800 pribrali a ci vam to pomohlo lepsie zvladnut prve týždne tehotenstva a hlavne ked ste ho zacali brat

zanet63
24. feb 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@hudecka9 ja som užívala femibion 800 a myslím že mi to pomohlo zvládnuť tie prvé týždne lepšie ako počas prvého tehu vtedy som aj schudla a bolo mi vkuse zle

mackova11
24. feb 2015

@hudecka9 femibion je vhodné brať aj pred plánovaním tehotenstva 3mesiace kľudne, od femibionu nepriberám teda nemyslím si :D je to vitamín ktorý potrebuješ počas tehu,

milica313
25. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

femibion nie je len o kyseline listovej ale ide o to ze obsahuje aj ine vitaminy preto niektore baby sice beru kyselinu listovu ale maju akne a ine veci ako lamanie enchtov a tak lebo im chybaju potrebne vitaminy

hudecka9
27. feb 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

Vcera som si ho bola kúpit a dnes som ho zacala uzivat tak som zvedava 🙂

luta13
27. feb 2015

@fleskoval, ja som brala "zlty Femibion" odkedy sme sa snazilkovali, no kedze prvy mesiac to nevyslo, vzdala som to a povedala si, ze budem uzivat, az ked otehotniem...na 3.cyklus som otehotnela a odkedy to viem na 100% ( v5tt.), tak uzivam ho skoro kazdy den...mavam pocit na vracanie hlavne v poobednych hodinach, tak sa ho snazim uzit po ranajkach...aj dr. mi tak povedal, ze ked sa rano najem...uziva sa do konca 3. mesiaca...potom sa uziva "fialovy Femibion" az do porodu...

luta13
27. feb 2015

@hudecka9 drzim palceky aby si coskoro tehulkovala...

maca283
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika161
9. mar 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@hudecka9 ja som ho užívala celé tehotenstvo a bola som velmi spokojna aj vysledky krvy som vzdy mala ukážkové 🙂

mimanr
16. mar 2015

pred otehotnenim a potom pocas prvych troch mesiacov

janka874
17. mar 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

Ja som užívala kyselinu listovu celé tehotenstvo a aj železo mala som ho málo ale vtedy este neboli vitaminy pre tehotne ako teraz ziaden Femibion nebol 🙂 teraz je tych moznosti viac 🙂

zanet63
20. mar 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

tak ale vsetko ide dopredu a co sa týka farmacie tiez ja sa zdravo stravujem ale na femibion som nedala a nedam dopustit 🙂

veronikazadana
24. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

no mne to už 3 dni meska tak mozno femibion zabral ale nechcem sa este velmi tesit

jaju_ska
24. mar 2015

baby preco mne vobec gynekologicka nedoporucila kyselinu listovu? ani sa o nej nezmienila ani som ju nebrala a som v 11tt? :(

zanet63
25. mar 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@jaju_ska niektorí to nepovedia beru to ako samozrejmost ze uz ju beries a mozno aj preto berie kyselinu listovu len 17% percent žien učite si niečo kúp s kyselinou listovou u mna bol najlepsi femibion 800

mackova11
25. mar 2015

Neviem ci este ma vyznam kyselina list sa berie uz pred planovanym tehotenstvom a v 3troch mesiacoch je dolezity potim uz nemusis brat ,ale ked sa stravujes pestro tak sa neboj nie kazdy berie

hudecka9
1. apr 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@mackova11 to je pekna blbost dieta sa vyvija pocas celých 9 mesiacov a potrebuje kyselinu listovu tak isto ako aj ine vitaminy

mackova11
1. apr 2015

@hudecka9 sám doktor mi povedal že ak som brala pred planovanim tehotenstva , a potom prvé 3-4 mesiace potom už nemusíš prejsť na femibion 400 ak nechceš alebo sem tam , keď sa stravuješ ako máš , niekto neberie žiadne vitamíny počas celého tehu. ale to je na každom či si zaobstará tú kyselinu listovú alebo nie

evittam
1. apr 2015

@jaju_ska Nemusíš brať vôbec nič - žiadne umelé sprostosti. Lekári to odporúčajú, lebo to majú zaplatené. Stravuj sa normálne ako keby si nebola tehotná - tak ako si bola zvyknutá dovtedy kým si nebola tehotná, samozrejme ovocie,zeleninku-prírodné vitamíny a minerály. Všetky umelé vitamíny a minerály sú len - pardón za výraz - sračky,ktoré nám vyťahujú peniaze z peňaženiek. 😉 Ja som nebrala vôbec nič a mám dve zdravé a krásne detičky. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=r2yjbI-v0is


@hudecka9

margarita
1. apr 2015

@evittam
ak chces, pozri si moj prispevok zo 16.januara na predoslej strane
lebo niekomu naozaj mozu aj tie podla Teba len sracky, brutalne zachranit tehotenstvo.

Inak zdielam Tvoj nazor na rozne supervitaminy a ine umele preparaty, no na druhej strane ta dnesna zelenina a ovocie v obchodoch su uz obcas rovnako umele ako tie tabletky 😔

zanet63
2. apr 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

som zastancom zdravej stravy ale ked som som bola tehotna brala som aj vitaminy a aj teraz beriem femibion a nedam nam dopustit kyselina listova je velmi dolezita pre vývoj babatka

anitta41
7. apr 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@zanet63 vies co velmi malo bab uziva kyselinu listovu mam kamaratku ktora povedala ze to do seba pchat nebude hoci jej gynekolog vysvetlil preco by mala a malý sa narodil s velmi nizkou porodnou hmotnostou, darmo vitaminy vtedy treba viac samozrejme sa aj zdravo stravovat ja som uzivala celé tehotenstvo femibion najprv 800 a potom 400 až kým som neprestala kojit

moonshine1
8. apr 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

Baby včera som sa dozvedela že budeme mat prírastok ešte stále to trošku rozdýchavam ked ze som mala v pláne nestupit do práce ale ked som cakala malu tak bol len jeden Femibion teraz su vraj 2 aký je medzi tým rozdiel??? Ktorý si mám kúpiť?

mackova11
8. apr 2015

@moonshine1 femibon 800 a od 12-13týdzna 400ku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre