Oznámenie tehotenstva

3. aug 2023

Ahojte, keďže toto tehotenstvo je moje 3, neoznamovala som to veľmi nikomu len mužovi rodičom obom teraz som v 8m a sestra sa na mňa urazila že som jej nič nepovedala, veľmi sa nevídame, keď napíše tak len aby sa pochválila a potom že jej nemám písať lebo ona nemá čas, naposledy sme sa videli v máji, to som bola v 4m a mi povedala že mám m niečo so sebou robiť či len sedím na zadku že som tak pribrala na bruchu, ona býva v bytovke( on nemá čas dve izby upratuje celý deň a musí sa starať sa o 1 dieťa, nevari)ja v dome, nemám čas pri dvoch deťoch riešiť jej blbosti upratujem varím, a starám sa o chod domácnosti, a záhradu, a ešte sa bude povysovat

nika3136
3. aug 2023

A aka je otazka?

dzulli1980
3. aug 2023

Tak si jej vtedy, keď Ti povedala, že si pribrala, mala povedať, že si tehotná ... čo je na tom? Nie si prvá ani posledná tehotná ... kvôli čomu také tajnosti? ... medzi vami dvomi bude iný problém, ako Tvoje tehotenstvo ...

janinah
3. aug 2023

Divne vzťahy..a byť tou sestrou sa tiež urazim,ze 8 mes.mi nepovieš o teh,veď to nie je nový sveter co si kúpila,ale jej synovec/ neter.

pribinak
3. aug 2023

Nemáte dobre vzťahy. Je to tvoja vec komu to povieš a komu nie
Ale nechápem prečo si jej už vtedy keď tá označila za tučnú že si jej nepovedala, že hovno tučná, ale v požehnanom stave

autor
3. aug 2023

@dzulli1980
@pribinak
@janinah tak hra sa na panickú z mesta, vždy musela mať všetko ako ja, sa povyšuje lebo ona má muža Ing môj nemá ani maturitu, čo mne absolútne nevadí, ja sa nad ňou nikde nepovysovala a tez mám vysokú školu, sme u rodičov tak ona tu ani dcéru nemôže vtedy dať lebo niečo od nás chytí, ja prídem k rodičom a starám sa o deti plus ponaham mame, ona sadne s mužom na gauč a píšu do mobiloch kukaju tv mama po nočnej a musí ich dvoch obskakovať ich dcéru variť im, mne sa sťažuje na jej správanie ale jej nepovie nič

A nepovedala som to jej lebo už pri druhom keď sme čakali mala blbé reči, že či mi nestačilo jedno, čom nejdem robiť kariéru ale sedím doma s deťmi, mám ísť do školy ďalej sa vzdelávať ako ona

autor
3. aug 2023

@pribinak tak mne to až potom na druhý deň mama povedala že keď sme odišli toto jej hovorila

denithestrange1993
3. aug 2023

Ok ok a co my s tym?

autor
3. aug 2023

@janinah ju nezaujímajú jej netere ani synovci, ju zaujíma len to čo dáme jej dcére na Vianoce a narodeniny

autor
3. aug 2023

@denithestrange1993 nekomentuje keď nevieš čo s tym

denithestrange1993
3. aug 2023

Ale vies,ze toto je forum a zmyslom je opytat sa otazku,ktoru si nepolozila

autor
3. aug 2023

@denithestrange1993 človek sa sem nechodí len pýtať, ale aj vyrozprávať, ak nemáš čo robiť tak zroluj a choď ďalej

petamich
3. aug 2023

evidentne so sestrou nemate blizky vztah a asi ho ani mat nechces (a mozno ani ona), tak ja a nemyslim to v zlom, nechapem co riesis, nepovedala si jej, lebo si nechcela, tak ti vlastne moze byt jedno co si o tom mysli

vanilkovazmrzka
3. aug 2023

Neverim, ze mas vysoku skolu. Podla prejavu a riesenych problemov si este nenastupila ani na strednu.

kikushaa
3. aug 2023

Tiez nechapem vylevu, dobre vztahy asi so sestrou nemate, ved si jej pokojne v tom 4tom mesiaci mohla povedat ze si tehotna. Kriticky prvy trimester si mala za sebou a pokial tehotenstvo nebolo rizikove naco to tajit pred sestrou 🤷‍♀️ Ale samozrejme je to tvoja vec ze si jej nic nehovorila, len nerozumiem co sa pohorsujes, ze sa urazila.

luteam
4. aug 2023

Mozno by ti bolo lepsie keby ste sa niekedy uprimne porozpravali ja by som napr taketo falosne na oko vztahy so sestrou niesla velmi zle. Tak ked sa ti stazuje co si mi nepovedala ze si tehotna? No tak uprimne by som jej povedala dovod aj celkove one veci bu ste si mohli vydiskutovat lebo takto iba vsetci riesite veci za chrbtom to je o nicom

lauriik
4. aug 2023

A preco ked ti hovorila, ze si pribrala si jej nepovedala, ze si tehotna? Ved to bola idealna prilezitost. Keby mi moj brat zataji, ze cakaju dieta a dozviem sa to v 8 mesiaci asi by som tiez bola z toho trochu mimo, sorry😏 A to jej ani nikto iny z rodiny neoznamil, ze si tehotna? To je taka bezna vec u vas, ze to ani nespomenes?

mmooly
4. aug 2023

A ja som na tvojej strane .. aj keď ste sestry, nerozumiete si, nie ste ani kamošky a ak je pravda, ako sa ona chová, tak by som ju odignorovala so všetkým. Sa čudujem, že jej to aspoň tvoja mama neoznámila. Ja som za to, keď mi niekto nepasuje, tak sa mu vyhýbam, aj keď by tom mala byť sestra. Neznášam pretvárku.

autor
4. aug 2023

@luteam
@lauriik
Napísala som jej dnes správu že som tehotná, napísala že vie mama jej povedala, že dobre nič viac
S ňou sa veľmi rozprávať nedá, sám oco mi povedal , že sa strašne zmenila ,že len príde k nim sadne na gauč s mobilom v ruke a starajte sa o ňu aj o muža jej a dcéru ona je unavená, ale moja mama príde z nočnej ona sa tam nasackuje od 20 rána a odchádza o 9 večer s tým že mama vari obed medzitým sa musí venovať jej dcére potom príde jej muž jemu musí dať obed neskorý a ešte večeru, býva v 2izbocej bytovke a nestíha nič pritom je teraz doma lebo sú prázdniny

nika3136
4. aug 2023

Rodicia su svojpravni, vsak? Nech si to s nou riesia oni, ty sa nestaraj do cudzich vztahov. Ak ta trapi vztah medzi tebou a nou, snaz sa ho zlepsit, ak nie, neved tu zbytocne toxicke debaty, skodis samej sebe a aj tak to k nicomu nevedie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre