Robia vám na každej poradni sono?

babyttcirl
25. aug 2020

ahojte tehulky,

Zaujima ci vam na kazdej poradni robia sono?

Lebo doteraz mi vzdy robila ale teraz mi nerobila a povedala ze az o 5 tyzdnov velky morfologicky v 20tt.

Tak ja len pre zaujimavost ze ale mate skusenosti?

klarissa25
25. aug 2020

nie, ked som bola tehotna nerobila mi sono, len uplne na začiatku a potom som bola na veľnom utz v 11 tt, 22, a ešte v nejakom 32tt...

s_a
25. aug 2020

Ja mám predplatený balíček, v ktorom je 9 sono vyšetrení za celé tehotenstvo, ale štandardne sa robievajú len 3

mogaa
25. aug 2020

@babyttcirl nie a ani sa nemá robiť sono na každej poradni

barus26
25. aug 2020

@babyttcirl áno robi mi sono na každej poradni, ale aj si za to platím vždy 10€ keďže je súkromnícka, ale asi sa má nespýta či chcem a vždy urobí a som aj rada 😊

arcanne2
25. aug 2020

Mne robi Dr.tiez na kazdej poradni sono, neplatim nic

nikpa
25. aug 2020

@babyttcirl mne robili pri prvom tehu na každej poradni a neplatila som nič. Teraz som druhýkrát tehotná bola som zatiaľ na poradni len dvakrát a tiez mi robil oba razy.

babyttcirl
autor
25. aug 2020

@barus26 no vacsinou mi robi tiez, ale teraz sa rozhodla ze nie a se az o 5 tyzdnov. Mo noc, musom vydrzata

veronikaszabova
25. aug 2020

@babyttcirl pri oboch tehotenstvach mi robil gynekolog sono pri kazdej navsteve

lesanka845
25. aug 2020

Sono pri každej poradni vôbec nie je potrebné.Je to len biznis,ktorý budúce maminu sú ochotne podporovať. Nerozmýšľali,čo je naozaj dobre pre dieťa,ale čo si môžu dovoliť priplatiť,aby sa mohli cítiť niečím extra že na to maju

veronikaszabova
25. aug 2020

@lesanka845 ja som ani za jedno sono neplatila

barus26
25. aug 2020

@lesanka845 to neni tým, že sa budem teraz extra citit🤦🏻‍♀️lebo kvôli 10€ na každej poradni sa teraz cítim, že som niečo extra naozaj 🤦🏻‍♀️ ale o tom, že viem že to bábätko je ok a že ho vidím

barus26
25. aug 2020

@lesanka845 a ako píšem, mna sa nikdy dr nespytala či ho teraz chcem aleho nechcem, proste mi ho spraví

misinka0611
25. aug 2020

Ano a platila som si na kazdej poradni 7€.

hettinka
25. aug 2020

@babyttcirl nie, len 3x

lylyjana
25. aug 2020

@babyttcirl raz mi nerobila, niekedy bolo take dlhsie, ze mi aj ukazala babo, a niekedy len ona narychlo pozrela. Teraz chodim uz do nemonice za porodnikom a tam mi z 3 navstev robil sono raz.

thoughtfulweirdo
25. aug 2020

Robil mi na každej, neplatila som nič 🙂 ale okrem troch morfologickych, ktoré boli ozaj podrobné, boli tie ostatné len tak zbežne, max minutka

misinka0611
25. aug 2020

@lesanka845 Krasne vies odsudit ludi na zaklade nejakych domienok. Si predstav, ze mna sa nepytala proste automaticky ich robila a platila som ich. Kedze som na internete neskumala kazdy prd ci je to potrebne alebo nie myslela som si ze bezne kazdej zene sa takto sono na poradni robi ze sa pozrie babatko. A fakt sa necitim nejak extra ze na to mam preboha. Ale dakujem asi by som sa teda extra mala citit. Podla tvojho kluca by mali byt matky ktore absolvuju 3D pre mna tiez extra ved sa ukazuju ze na to maju ved tiez to nieje potrebne nie?!

iwkaa_97
25. aug 2020

@babyttcirl mne tiež robili na každej poradni ale platila som 30€ za všetky... 🙂 u sukromnika

bjl0803
25. aug 2020

@babyttcirl no napr. Moja dr vraví že ona je kludnejsia keď mi sono spraví a uisti sa že je všetko ok ...čiže sono vždy ! ....asi záleží od dr ....a zadarmo

elanor
25. aug 2020

s dvojickami som mala poradnu kazde 2 tyzdne a kazde 2 tyzdne mi cele tehu aj dr. robil sono.
A aj to sa mi zdalo ze 2 tyzdne dlha doba, ja bych chodila aj kazdy tyzden.
A ked mi kamoska povedla, co bola vtedy tiez tehu, jej gyn. robila za cely cas sono iba 3x, no mna by vystrelo od strachu...

tosomja
25. aug 2020

Áno robil na každej poradni. Ale väčšinou sledoval ozvy prietoky. Bábätko len trikrát, a dvakrát skúšal nový ultrazvuk 3d tak akurát na mňa natrafil 😄 platila som len keď som chcela fotku

jumama
26. aug 2020

Tu sa k problematike sona vyjadruje lekar: https://www.ssum.sk/o-nas/technika/k-otazke-bez...

solinkarka
27. aug 2020

Áno robí na každej poradni

zuzanka.zuzu
27. aug 2020

ano a teším sa z toho 🙂 ja som si aj pre výsledky z iných vyšetrení nevolala ale chodila osobne, aby mi v "medzičase" medzi poradňami urobili sono 😀 no a čo? aj tak si to platím tak prečo nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre