Tehotenstvo som zistila až v 19. týždni a pila som colu

27. nov 2023

Ahojte v 19tt my zistili až že som tehotná fajčíla som aj krabičku denne coca cola redbul káva mám strach o babo môže sa narodiť choré nejaké následky?

egonsk
27. nov 2023

Neboj, je to len 50:50

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
27. nov 2023

Vidím ze každý deň je tu perla za perlou

mamickalisticka
27. nov 2023

Zimné prázdniny sú až o mesiac 🤐

autor
27. nov 2023

@jj298 no lebo som mala stale menzes žeby?

martinkatinka
27. nov 2023

No tak co uz teraz. Treba chodit na pravidelne prehliadky a hadam to bude bez nasledkov.

banderaska29
27. nov 2023

krabička cigariet, cocacola, redbull kava... to by si všetko nemala ani keby si tehotná nebola 😀

stellarstar
27. nov 2023

Na psychiatriu ťa neposielali?

autor
27. nov 2023

@banderaska29
@stellarstar prečo mi tu nadavate?

stellarstar
27. nov 2023

Pretože tu uz taka istá téma bola a ja nenadávam

autor
27. nov 2023

@stellarstar aká téma?

stellarstar
27. nov 2023

Presne toto iste nechápeš?

vahcaac
27. nov 2023

Môže sa niečo stať dieťaťu, ale ani nemusí. Tak ako aj pri žene, ktorá zije zdravo. Akurát pri takomto životnom štýle, ako opisuješ ty je pravdepodobnosť vyššia. Tak isto si asi nebrala žiadne vitamíny ani kyselinu listovú. No už ostáva len dúfať v to najlepšie

autor
27. nov 2023

@stellarstar ja som nič na takuto tému tu nenašla.

stellarstar
27. nov 2023

Lebo bolo adminom zmazané

sense
27. nov 2023

Pozri teraz to už nezmeníš. A ci to bude mať následky to ti teraz nikto nepovie.

karamella0
27. nov 2023

Moja kamoska zistila, že je tehotná až v 5mesiaci. Tiež som nechapala, ako to mohla prehliadnuť, ale nič jej nebolo, nepravidelnú menštruáciu mala celý život a briberala pomaly… ale k téme - čo poznám, niektoré tehotné aj ked vedeli, že sú tehotné, fajčili, hovorili mi, že v klude môžem robiť rtg snímku, ked som im ju odmietala urobiť a deti majú zdravé. Nestresuj sa zbytočne. Určite si dieťaťu tým nepomohla, ale je veľmi velka šanca, že ani neublížila.

autor
27. nov 2023

@karamella0 ja som mala menzes stále nič mi nebolo chudá som celí život keďže robím nočné v práci tak káva redbul Coco cola je u mňa normálna vec aby som prežila 12 hod nočnú. Že by som bola tehotná ma nenapadlo keď mám menzes.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. nov 2023

@jj298 bola som len unavená to bolo celé a bola som v septembri u gynekologicky ťa povedala že som v poriadku na sone nebolo nič vidiet.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
27. nov 2023

Fake

autor
27. nov 2023

@jj298 áno v septembri som bola u gynekologicky a ta mi povedala že všetko v poriadku nič v maternici nevidí.

vahcaac
27. nov 2023

A prečo si bola u gynekologičky??

zuzanockamt
27. nov 2023

Píšeš hlúposti. Na začiatku septembra by si už bola v 7.týždni, takže by lekárka tehotenstvo videla, ak si bola u nej neskôr v priebehu septembra, tak tiež (logicky). Takže opäť trolovina.

autor
27. nov 2023

@zuzanockamt
@vahcaac lebo v auguste som mala iba také slabé spinenie. Tak som tam bola začiatkom septembra a gynekologická povedala že všetko v poriadku.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
27. nov 2023

Ešte raz - v septembri by už embryo videla - aj s bijúcim srdcom. Takže niečo tu nesedí.

autor
27. nov 2023

@zuzanockamt
@jj298 zajtra mám ísť k doktorke zase v septembri nebolo vidno naozaj nič posledný sex som mala v júli tiež tomu nerozumiem čo sa deje z mojim telom. Preto som žila aj nezodpovedné.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre