Poboolievanie brucha v 4. týždni

permanentka
14. jan 2016

Som len na zaciatku a hovorim si ze ja nemam ziadne tehotenske priznanky, nevraciam,..ale dnes nieco zacalo 😀 tak ma boli brucho ako ked ste velmi hladne, ale pritom ja som taka plna ze uz nebudem nic jest. je to ok? proste normalne? 🙂

permanentka
autor
19. jan 2016

@busy 😀 😀 😀 ja uz som aj spat, tiez som bola prva 😀 pvoedala ze este nevidno fazulku lebo je to skoro ale moze potvrdit ze vidno graviditu, ukazala mi tram nejaky vačok kde sa to cele tvori ale viac nevidno. zajtra potvrdi HCG 🙂 juuuj tesim sa 🙂 cakam na tvoje vysledky 🙂

me3
19. jan 2016

baby ja to mam tak isto..som 5tt - nafuknuta jak v 4tom mesici a nemam ziadne ine priznaky...teda okrem toho ze grgam a mam vetry ako najata :DDD strasne zenske chovanie 🙂) trosku ma bradavky svrbeli ale to v ten den ked si test robila..a inak - tiez mi ukazal test tehu este pred kramami - dokonca aj digitalny...mozme sme supertehotne alebo cosi 🙂)

cica120
19. jan 2016

@me3 vidis ze si dalsia co caka v septembri gratulujem ;)

me3
19. jan 2016

@cica120 Ano ano 🙂 uz som aj v septembrovkach 🙂) my mame teraz kludo y rezim na 2 tyzdne lebo mam myom a sa uvidi kde sa drobatko ulozi..hadam na druhej strane :( cize mam taku radost/neradost :/ divny pocit

cica120
19. jan 2016

@me3 co je to ten myom?:O

busy
19. jan 2016

@permanentka mne an krv nezobral. Len vysetril. Videli sme tam take dve male bodecky. Bud jedna bodka to je,alebo druha. Ze mam prist o dva tyzdne a viac to bude vidiet a aj mi zoberie krv. A gratulujeeeeeeeeeem! Uz si spokojnejsia urcite vsak?

me3
19. jan 2016

@cica120 "Myómy sú nezhubné nádory maternice, ktoré vyrastajú z jej svaloviny. Objavujú sa počas celého reprodukčného života ženy.....Ak máte v maternici myóm, tehotenstvo môže byť vážnou komplikáciou. Myóm môže za potrat alebo za predčasný pôrod. „Počas tehotenstva môže meniť veľkosť, niektoré myómy sa zmenšia, iné rastú,“ vysvetľuje gynekológ. Stávajú sa aj prípady, keď myóm odumrie a po pôrode môže stať príčinou vážnych problémov."

busy
19. jan 2016

@me3 aj ty si septembrovka? Mne vypocital datum 22.9.2016 a tebe? A nie sme supertehotne. Sme normalne gravidne zeny 😀

me3
19. jan 2016

@busy haha podla mna sme 🙂 mne na 23.9...ale tak aj tak tomu neverim - ono to pocita od prveho dna poslednej ms ak mas 28dnovy cyklus...ja mam nepravidelny takze tazko povedat...tak mal by to byt september ale neriesim ze kedy...hlavne nech sme zdravi a nech mame autosedacku 🙂

permanentka
autor
19. jan 2016

@busy ano ale ja budem spokojnejsia az ked aj vysledky zajtra budu pozitivne sice povedal aze moze povedat ze som ale az zajtra aj vysledky, jooj super ze ty si videla bodky, ja len ten vacok. ale nevadi aj to je nieco 🙂

kikus1190
19. jan 2016

Ahojte žienky, ja som mala poslednú ms 15.12., testy pozitívne, vo štvrtok idem k lekárovi. myslíte, že na sone už budeme niečo vidieť? a gratulujem všetkým 😉

permanentka
autor
19. jan 2016

@kikus1190 ja som mala poslednu 19.12 a dnes nebolo nic vidiet len vačok kde to vsetko bude rast 🙂 ale bodka ani fazulka este ziadna ☹

kikus1190
19. jan 2016

@permanentka hmm ja som strašne zvedavá. a kedy máš ísť na ďalšiu prehliadku? a bral ti aj krv? a aké vyšetrenia ti ešte robil? som strašne zvedavá 🙂

me3
19. jan 2016

@kikus1190 ja som mala 18.12 a videla uz vacok..povedala ze tak o tyzden dva uz bude vidiet a hadam aj pocut 🙂

kikus1190
19. jan 2016

@me3 to je super 🙂 , ale zas týždeň dva, treba mať poriadnu trpezlivosť

me3
19. jan 2016

@kikus1190 tak to ano ale tak - ja aj tak musim 2 tyzdne brat lieky a sa uvidi ako to dopadne takze co narobim :/

busy
19. jan 2016

@me3 preeesne tak a autosedacku? Existuju predsa bazare,no nie? Tiez nebudem kupovat a zhanat veci znackove a co ja viem jake. Aj tak aj tak to dietatko si zapyta viac nez vela.

busy
19. jan 2016

@permanentka no ale neni iste ze to je ono. Ale ze pravdepodobne. No ked budem cakat dvojicky tak ma picne. Ked obidve bodky sa budu tvarit ako miminka. :D To si od lekara porad vypytam cislo na nejakeho psychiatra. 😀 😀 😀 Staci aj to jedno. Hehe. Nechapem ze mne neurobil ziadne vysetrenia. Az o dva tyzdne. Ah jaj...

busy
19. jan 2016

@kikus1190 ja som mala 16.12. 😀 😀 😀 To sme tu vsetky rovnake??? Podla mna by sme si mali zalozit specialnu skupinu 😀 aby sme tu nespamovali vlakno k teme...

me3
19. jan 2016

@busy hej hej ja len kvoli tomu s tu ta bez autosedacky nepustia domov z nemocnice..mozes byvat aj 15min peso od nemocnice--autosedacka musi byt!🙂)

me3
19. jan 2016

@busy i ak co pises s tymi dvojickami- co som to zatial povedala 2 kamoskam tak obidvom sa snivalo ze mam dvojky..ako...dakujem ti pan bozko ze som tehu ale jedno na zaciatok staci !!!!🙂)))

permanentka
autor
19. jan 2016

@kikus1190 nebola som na preventivke tak mi skontrolovala krcok, sono a potom brala krv 🙂

busy
19. jan 2016

@me3 coze? Tak taketo info som teda veru nemala... esteze ja uz mam. Po mojej neterke. Zelena. Takze taky neutral...

busy
19. jan 2016

@me3 preeeeesne tak. I ja som toho nazoru. 😀 😀

kikus1190
19. jan 2016

@busy tebe už bolo na sone niečo vidieť? a aký mávaš cyklus ak sa môžem opýtať? ja len dúfam, že mi bude niečo vidieť.

nela6
19. jan 2016

@kikus1190
ja som bola počas piateho týždna, začiatkom a bolo to vidno ako guličku 🙂 http://www.patienthelp.org/wp-content/uploads/2...

kikus1190
19. jan 2016

@nela6 ahoj, ja som dnes podľa kalkulačky 5+0, ale k lekárovi idem až vo štvrtok, takže maličké by mohlo aspoň trošku narásť a dúfam, že už budem niečo vidieť. ďakujem za pozitívne správy 🙂

nela6
19. jan 2016

@kikus1190 bude mala gulinka ešte 😉 ale hlavne, že potvrdí tehotenstvo, a že je babo tam kde má byť...

me3
19. jan 2016

@busy ale to s tou autosedackou to je tu v irsku - na slovensku to je ine isto 🙂)

busy
19. jan 2016

@me3 jaaaj ty si v Irsku? To som nevedela. Urcite su tam lepsie podmienky nez tu na SVK...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre