Asi som tehotná, naši ma zabijú. Koľko stojí potrat?

hilduska96
22. aug 2012

ahojte, som fakt zúfala, pravdepodobne som tehotná, ale nemôžem to nikomu povedať, lebo mám fakt prísnych rodičov, ani nevedia že niesom panna. Neviem na koho sa obrátiť a neviem čo robiť, menzes nemám týždeň a test mi vyšiel pozitívny :( asi .........ja neviem , koľko stojí potrat, nevie niekto? ďakujem za odpovede som fakt zúfala

maslenka47
22. aug 2012

A co, ze ta zabiju, o jedneho forum trolla menej :D
Btw maloletej potrat bez suhlasu rodicov nespravia, takze ta nemusi trapit, kolko stoji :D

henikav
22. aug 2012

@hilduska96 si este strasne mladucka na babatko, ale mozno by stalo za to porozpravat sa s rodicmi, co ak by ti pomohli s vychovou? Viem si predstavit ze sa bojis, iste sa aj v prvej chvili budu hnevat a v druhej sa ti budu snazit pomoct

nicebaculka
22. aug 2012

@hilduska96 ako to ze test ti vysiel pozitivny ASI????kolko mas rokov ak smiem vediet,,, potrat stoji podla toho kde ale okolo 300-500€ ,... naozaj to chces riesit potratom??? skus to povedat rodicom ,,, najprv sa budu isto hnevat ale pomozu ti uvidis...ani ja nie som taka stara mam 21 rokov a som v 32tt .. prvy krats om bola tehotna v 16 rokoch ale moj vtedajsi teraz EX priatel ma zbil lebo to babo nechcel ,, velmi som vtedy bola z toho mimo,, nikto otom nevedel lebo som to chcela akurat povedat mojej mame ked mi hjento spravil,, druhy krat som bola minuly rok s mojim manzelom ale potratila som kvoli liekom na stitnu zlazu,,, babetko je potesenie,,, neber mu jeho pravo zit 😢

ivanka.7
22. aug 2012

profilovy obrazok zo shutterstock... to pridava na doveryhodnosti, len co je pravda

mukiii007
22. aug 2012

nooo, na dôsledky si mala myslieť, keď si roztiahla nôžky... to vás nenapadlo použiť gumu???

nicebaculka
22. aug 2012

@henikav presne tak ako si napisala...

hilduska96
autor
22. aug 2012

moji rodičia mi určite s výchovou nepomôžu, ale ma vyhodia z domu :( oni sú silne veriaci, Bože keby vedeli................. 😢

mirka907
22. aug 2012

@ivanka.7 tak velmi to nemoze povedat, ze si tu rovno capla akoze realny profilovy obrazok a vytvorila temu...a my tu vsetky seno zereme...:D
@hilduska96 prepac ale neverim ti

hilduska96
autor
22. aug 2012

@ivanka.7 jasné že som sem nedala svoju foto, veď predsa nechcem aby ma ľudia spoznali ☹ 😔

dafy
22. aug 2012

@hilduska96 tak už teraz je neskoro nad tým plakať 😖 najlepšie čo možeš spraviť je povedať to mamke 😉 tu na tomto fore su ženy ktoré nemožu otehotnieť a ty položíš otázku či nevie niekto kolko stojí potrat? 😝

danusskaaa
22. aug 2012

@hilduska96 skus si precitat: http://www.porodnicacadca.sk/66/umele-preruseni... poriadne si vsetko zvaz, lebo to nie je jednoduchy krok! kedze nie si plnoleta rodicov neobides. musis to povedat asi mame najlepsie. nepoznam teba ani rodicov, ale nikdy nie je tak zle ako sa zda... vacsinou su rodicia najprv v soku a potom sa na mimi tesia! a ak by si sa pre potrat aj napriek tomu rozhodla pod 300e to nebude!

nicebaculka
22. aug 2012

@hilduska96 prave preto ze su veriaci ti pomozu, a nedovolia ist napotrat uvidis,,,aj ja som veriaca aj cela moja rodina ... povec im to...viem ze sa bojis ale uvidis ze vsetko dpbre dopadne

henikav
22. aug 2012

@hilduska96 vyhodit ta nevyhodia, ano budu zurit, vyzuria sa a potom ti pomozu a ked sa babatko narodi, budu z neho obaja hotovi. Silne veriaci urcite uprednostnia zivot ako vrazdu babatka, ved kazdy robi chyby, robit chyby je ludske. Mimochodom, to dietatko ma aj otca, treba ho tiez vziat na zodpovednost

a baby, nerieste fotku, keby ste boli na jej mieste, asi by ste si tiez dali vlastnu fotku, podla moznosti aj s adresou, ze??

karamel
22. aug 2012

nic ine ti nezostava, len oznamit to rodicom a takisto rodicom nastavajuceho tatika. Ale v prvom rade ti radim zajst na gynekologiu, aby ti tehotenstvo potvrdili ci vyvratili 😉 vela stastia 🙂

hilduska96
autor
22. aug 2012

@henikav no veď práve, 😒 ja neviem ktorý je otec, 😢 oni mi sľúbili že si dajú pozor, že to nerobia prvý krát, bola to taká párty u jedného kamoša, kde som bola ja a moja spolužiačka a tí chalani boli štyria, neviem koľko majú rokov, ale sú už určite dospelí, lebo majú autá ☹

ani3012
22. aug 2012

@hilduska96 a či foto si prebopha dala ak nie svoje ? Svojej kamarátky? no a čo že budú na ňu ukazovať prstom??? to ako si dovoľuješ ? dlho dlho som nebola tak nahnevaná ako teraz ! nech už je to ako chce, či už tvoje tehotenstvo vymyslené alebo nie,iblíži len tomu dievčaťu na fotografií..stačí aby ju niekto spoznal!!!!!!!

a idem ťa nahlásiť!!!! nikto ťa nenúti tu mať aspoň nejakú fotku,tu nie si na Badoo 😝 🙄

karamel
22. aug 2012

@hilduska96 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak väcsiu hovadinu som este nepocula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka907
22. aug 2012

@henikav
a tato jej posledna sprava znie este doveryhodnejsie...ok uz som ticho...ked chcete verit verte, no ja tu stracat cas ozaj nebudem...ostavam s pozdravom...

ani3012
22. aug 2012

@hirjak @martinjasen prosím o zablokovanie tejto osoby ako aj zmazanie tejto témy! stačí si prečítať príspevky od nej...nie je ich veľa
ďakujem

nicebaculka
22. aug 2012

@hilduska96 jezisi ako to ze nevies ktory je otec s kolkimi naraz si spala? co si mala grupak????? tak potom ti ostava test otcovstva

sorciera24
22. aug 2012

boze, uz len tyzden a pol a bude po prazdninach!!!!konecne!

moon1979
22. aug 2012

@hilduska96 nemusela si si davat ziadnu foto ...

henikav
22. aug 2012

@hilduska96 no dobre ja ta sudit nebudem, ale v 16tich sa takto chovat, rozum mi zastava 😖
Takze si na dieta sama, nemas na vyber, pomozu ti len rodicia, urcite ze budu zurit a este viac ak zistia ako si k tomu prisla, ale ked sa miminko narodi, pomozu ti a ak nie, tak ho mozes dat na adopciu
Nabuduce skus rozmyslat a nechovat sa ako posledna ..... aby si sa za seba a svoje ciny nemusela hanbit

cerez
22. aug 2012

Potrat je veľmi drahý a myslíš, že je to dobré riešenie? Aj keď máš prísnych rodičov, ale sú to rodičia a zabiť by ťa určite nezabili. Na výčitky je už neskoro. Povedať to všetko rodičom a začať sa správať zodpovedne. Určite nerobiť hlúposti. Držím ti palce, nech sa správne rozhodneš!

henikav
22. aug 2012

@mirka907 tak to ano, ta posledna sprava uz znie rozpravkovo, alebo ako od niekoho co nerozmysla

hilduska96
autor
22. aug 2012

@ani3012 prečo ste taká zlá a nechápava, ja som chcela pomoc a nie toto, vidím že som sa zmýlila ak som si myslela že na tomto fóre, mi ľudia poradia, nie je to od vás pekné ☹

domyyy
22. aug 2012

@hilduska96 máš sa čím chváliť! 16 rokov, ešte ani nevieš na čo "to tam dole" máš a vyspíš sa za jednu noc so štyrmi chlapmi, ktorých nepoznáš.... GRATULUJEM TI a TLIESKAM TI! dúfam, že si na seba hrdá....

vejula
22. aug 2012

tak na jednej strane tomu človek ani nechce veriť, ale na druhej strane, v dnešnom presexovanom svete to kludne môže byť realne.
Mladí ludia už nevedia, čo je to moralka, nevedia čo so sebou, pripada im normalne na byte si spraviť grupak, a ešte aj bez ochrany - je to vzrušo nie?
Ak je to pravda, tak chuďa dieťa 😔 myslim to v brušku

jasmika
22. aug 2012

Páni..tak to je bud riadna blbosť a ty klameš... alebo nemám slov... 😒 😒 😒 A s tým potratom by som si to rozmyslela.. ked si urobila chybu, tak treba niesť za ňu zodpovednosť... poznám v okolí jednu ženu ktorá bola na potrate, a teraz po rokoch jej z toho úplne preplo... nevravím že to musí byť aj tvoj prípad... ale ak máš pod srdcom dieťa, tak nebud teraz zbabelá... Ja som tiež veriaca...a ak máš veriacich rodičov tak ti pomôžu s výchovou... a po čase si zvyknú a dokonca budú veľmi ľúbiť svoje vnúčatko... a potom po rokoch si uvedomíš ako dobre že si nebola zbabelá a nezbavila sa ho... vtedy bude svetlom tvojho života... Veľa žien tu na mk by dalo čokoľvek ... len aby dieťatko mali...
Dieťa je dar..

dafy
22. aug 2012

@hilduska96 zabávaš sa dobre???? trapko 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre