Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mia258
7. máj 2012

Áno, prvé tehu totálne neplánovane 😅

petkave
7. máj 2012

áno, na prvý šup. 😵

jankako
7. máj 2012

aj mne sa to stalo..ale neskončilo to bohužial porodom.. 😔

amulienka
7. máj 2012

ano, po dlhych 3 rokoch snazenia, skoro denne 😀 nic az to bolo deptajuce, potom bohuzial bolo jedno MA a po tej kyretazi sme mali cakat 6 mesiacov, po 2 mesiacoch sme sa uz milovali a s tym, ze davame pozor, este nechceme a dnes sa na mna smeje moja trojmesacna dcerka 😀 😀 😀
ked ti to je sudene bude to na prvy sup
ja uz verim na zazraky

janulap
7. máj 2012

pri prvej dcerke na druhy krat,pri druhej na prvy krat a teraz tiez na prvy krat 😉

svetllana
7. máj 2012

Druhe vyslo na prvy raz a tretie vlastne tiez..este ani nedorazila prva ms po porode a trafili sme ovulaciu (planovane) 🙂 Myslim, ze tu budes mat vela reakcii s pozitivnym obsahom..lebo stava sa to nie zas tak vynimocne 😉

veronika81
7. máj 2012

ano, naša už skoro dvojmesačná bambula je na prvý šup 😉 A starší syn na druhý 😅

anka772
7. máj 2012

po 13 rokoch brania antikoncepcie na prvý krát 😵

mobilo
7. máj 2012

aj naši obaja sú plánovane na prvý šup 😉

siss_sz
7. máj 2012

nam sa stalo oba razy na prvy sup..vzdy sme chceli "uz zacat skusat" a vzdy uz nebolo treba skusat😀

p4
7. máj 2012

ano, na prvu supu. aj presny datum si pametam. 🙂

mummy01
7. máj 2012

aj u nas boli obe deti na prvy sup-planovane 🙂

katuska169
7. máj 2012

stalo druhe tehotenstvo,moja 10mesacna dcerka,pprva bola tusim na druhy krat 😅

vinifred
7. máj 2012

..otehotnela som vtedy,kedy som chcela..či to bolo na prvý raz,neviem posúdiť.. 😀

k_a_j_k_a
7. máj 2012

Ahoj. Tato otazka tu uz pred niekolkymi dnami bola, tak skus pozriet aj tam a myslim, ze by si nasla aj starsie take iste temy 🙂. Nam sa mladsia podarila na prvy sup. Pri starsej sme zase zabudli na to, ze sa vlastne snazime 🙂

zuzana612
7. máj 2012

prvy syn na prvy a vlastne aj jediny sup 😀 druha dcerka sa tiez podarila hned prvy mesiac snazilkovania 🙂

jabadaba
7. máj 2012

ano, hned na prvy pokus. Druhe dieta hned na druhy. 😀
Takato tema tu uz bola.

lenka311
7. máj 2012

áno - ja dokonca na prvý roztrhnutý kondom v mojom živote po tom čo som zo zdravotných dôvodov musela vysadiť antiku 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
7. máj 2012

ospravedlnujem sa zakladatelke tejto otázky, ale musím reagovať, pretože s úžasom s nadšením čítam tieto príspevky, že wwwwwwwwwwwwwáááááááááááááááwwwwwwww... na prvýkrát...a tolkým kočkám to vyšlo na prvý šup!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 🙂...nám sa to podarilo asi na miliontykrát, aj to insemináciou na tretí pokus 😉

kattarinab
7. máj 2012

prvé tehu na prvý krát - synček - druhé tehu na prvý krát - nedotahli sme do uspešneho konca a tretie tehu na druhý krát - v oktobru čakame drobčeka 😉

lulana79
7. máj 2012

pripájam sa k tým šťastným, ktorým sa to podarilo na prvý 🙂

simi251
7. máj 2012

Prvy syncek hned na prvy krat a druhy syn na druhy krat. 🙂

lucka1987
7. máj 2012

nie. ak to mam pocitat na cykly tak sa podarilo na 18 cyklus kazdodenneho snazilkovania sa . a druhe tehotenstvo , ktore som dotiahla do konca sa podarilo ani neviem ako.. cize na prvy cyklus od nestastneho kyretu

karinka2105
7. máj 2012

ja hej pri oboch tehu

cmulinko
7. máj 2012

5x na prvu supu...z toho 2 spontanne potraty a 3 krasne zive deti. 🙂

monhla
7. máj 2012

Neviem, či na 1. šup 🙂 pretože sme to "nerobili" iba jeden krát ale našťastie hneď ako sme mohli /po nútenej prestávke kvôli chorobe a liekom/ sa nám aj zadarilo. Bola som prekvapená, lebo kamoška v mojom veku čakala na bábko 5 rokov

horalocka
7. máj 2012

tak mne to vyslo na prvykrat aj pri prvom a teraz aj pri druhom... 😉

syslica
7. máj 2012

Áno, na prvý raz pri prvom - okamžite po dokrvácaní po predchádzajúcom spontánnom potrate... aj pri druhom syslíkovi na prvý raz, hoci to som už mala 34 rokov a vôbec sme nečakali, že to príde tak bezproblémovo. Veď podľa OZ Bocian párom nad 30 rokov trvá počatie dieťatka v priemere tak pol roka... sme šťastní, že sa nám takto vydarili a dúfame, že sa to raz podarí aj do tretice. 🙂

tea333
7. máj 2012

Pri prvom syncekovi nie, a pri druhom az tak rychlo, ze sme sa akurat chystali zacat snazit a uz to aj bolo 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli