Tehotná v 40 rokoch. Mali ste aj vy zlý pocit?

trogir
18. jan 2009

dovolim si najs damy, ktore otehotneli v styridsiatkke, hladaju zodpovednost voci svojmu dietatu, obe etuju karieru a situuju sa do pozicie zeny v domacnosti. Ja osobne som pracovala ako fitness trenerka, momentalne som doma, v piatom mesiaci tehotenstva nemozem dvihat cinky a velmi behat po vonku, nakolko baby je nizko, od momentu, ked som zistila, ze mam pozitivny test mam negativny pocit, ze baby sa nenarodi, alebo budem mat problemy velke problemy, nedokazem si uzit radost z tehotenstva, aj moja rodina je rezervovana a irituje ma to. Mam po amniocenteze a cakam na vysledky. Neviem, cim to je, mozno najdem mamicku v rovnakej poziciil.Mam dospeleho syna, na male sa velmi tesi.

katka1601
25. aug 2021

@luccija musim to zvládnuť 😀 skusim to magnezium.a uvidím.musim vysadit uz aj kávu ked uz teda viem ze som tehu. Baby ste zlate dodavate mi lepsiu pohodu.

cuttina
25. aug 2021

@katka1601 to mas uzkostne stavy. Cim viac sa budes bat a mysliet na to, tym to bude horsie a srdce ti pojde vyskocit. Davaj si to magnezium a skus meditacie. Nie, nebola som na amnio, ani na nifty testoch. Bola som len na klasickych testoch a vybionom morfo ultrazvuku. Obidva razy.

maci1127
25. aug 2021

@katka1601 ahoj ja som síce tehotná neni ale bušenie srdca a tažkosti s dýchaním mávam často už pár rokov a mám to od chrbtice ,tak možno aj ty to máš z toho

katka1601
25. aug 2021

@maci1127 ano bola som u fizioterapeuta-chiropraktika v juni ten ma ponapraval a ukazal cvičenie.s krčnou chrbticou mam problemy bola som po vysetreniach a je to pravdepodobne s toho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre