Určenie pohlavia bábätka a babské rady

dedusko
19. máj 2019

Ahojte. Chcela by som sa opytat ako ste na tom boli čo sa týka pohlavia dieťaťa keď ste boli tehotné. Cítili ste od začiatku že to bude chlapec, alebo dievča? Ja som nič take necítila... a tiež má zaujíma či Sa Vám potvrdili pri určení pohlavia babské rady, čínske tabuľky aké som videla na nete, pripadne jonasova Metoda.. ďakujem

evittam
19. máj 2019

@dedusko Nie necítila a ani žiadne babské rady sme neriešili.

nini1010
19. máj 2019

Ja som to citila uplne jasne.pri dcerke aj pri synovi.velmi velmi silna intuicia.podla mna to kazda zena svojim sposobom citi ak sa pocuva.

klarissa25
19. máj 2019

Urcite nie, a vsetky blbosti domace na urcenie pohlavia to je vsetko iba o nahode...

lucinika
19. máj 2019

Pri prvom som cítila že bude chalan, a teraz som mala tusaka že bude chlapec no je dievčatko. Určenie pohlavia na základe tých kalendárov, domácich testov so sodou bikarbonou, tvaru bruška je totálna hlúposť, nevyšlo mi to ani pri jednom tehu.

katarina5194
19. máj 2019

Ja som skúšala Sódu BB a aj tak to vyšlo 😁

nika3136
19. máj 2019

Tušila som že chlapca, babské rady ukazovali na chlapca, 3D potvrdilo dievča, máme dievča.

bobo1983
19. máj 2019

Pri oboch chalanoch som od zaciatku citila, ze to budu SULCI, bezproblemove tehu, ziadne nevolnosti..pri tretom zrazu nic, do 14t som sa citila strasne, mamca mi musela chodit domov zehlit, manzel vtedy musel pripravit komplet vianocnu veceru, takze uz som zacinala mat podozrenie na dievku. Este som ani brucho nemala, kolegyna mi tvrdila, ze to bude baba, pediatricka tiez...a mali pravdu...a to co sa pise o babach, v mojom pripade plati...sex 3dni pred ovulkou (ale teda neplanovane, ani som nevedela kedy ju mam 😬) a v zivote som nezjedla tolko sladkeho ako teraz...ale brusko mam tvarovo a velkostne rovnake ako pri chalanoch, len mi to ide viac do bokov.

janickadusicka
19. máj 2019

Ja som chcela chlapceka a aj ho cakam, ale asi to je nahoda. Byvalo mi od zaciatku zle, nechuti mi maso, sladkeho jem tolko, ako som nezjedla za cely zivot. To sedi podla tych babskych reci na dievcatko a cakam aj tak chlapca 🙂

asia83
19. máj 2019

@dedusko Cítila, vždy správne. Žiadne babské rady som nepočúvala, aj tak nemali pravdu, nesedeli. Iba moje pocity boli správne. Ľudia nevedia počúvať svoje pocity.

ddenisa123
19. máj 2019

Ja som od začiatku cítila, že to bude dievča aj mi to vyšlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre