Vyšlo vám pohlavie, ktoré videl lekár na ultrazvuku?

kondelka
23. okt 2014

Ahojte, zaujímala by ma taká maličkosť 🙂 ako je či vám výsledok z ultrazvuku vyšiel aj v skutočnosti. Stalo sa už niekedy, ale tým myslím teraz niekedy, možno rok - dva dozadu max. že lekár na ultrazvuku videl chlapčeka a narodilo sa dievčatko? alebo naopak? alebo vždy to vyšlo? dajte vedieť :D :D

barbora1992
23. okt 2014

Ahoj mne lekár od štvrtého mesiaca tvrdil že čakám chlapčeka, tak som nakúpila modrú výbavičku, kočík, všetko, a v siedmom mesiaci zrazu mi vraví, že to bol omyl, zrejme pupočník, a je to dievčatko... A dnes mám doma krásnu malú slečnu...

barbara088
23. okt 2014

prve aj druhe vyslo presne ako lekar povedal....chlapec,dievca,pri tretom mi v 14tt.povedal chlapec v 16tt,ze dievcatko,nechapala som...potom si to pozrel blizsie z toho 14tt.a zistil ze tam namiesto pipika videl pupocnikovu snuru,ale aj tak som bola zneistena...v 20tt mi robil velke sono 3D a tam mi ukazal velku pipinku a to bol dokaz ze je to dievcatko aj sa tak stalo

maribell
23. okt 2014

2x ano 🙂

livia341
23. okt 2014

pred 2,5rokov dozadu mi potvrdil dr. v 12 tt., že to bude chlapec aj ho máme.

ichbinich
23. okt 2014

Mne pri synovi moja lekarka na rovinu povedala, ze s jej pristrojom to nevidi, tak nehada 😉 Potom na 3D sone u inej lekarke svietili synovi "rodinne sperky", tak to bolo jasne 😀
Pri dcere mala moja lekarka uz lepsi ultrazvuk, povedala na 90% dievca, a na 3D sono som povedala, ze chcem 100%, ci je to dievca 😀 A tak aj bolo.
Problem j urcovani je preto, lebo chlapci maju casto este schovany penis a preto si lekari myslia, ze dievca, a naopak, mozu mat dievcata take velke pysky, ze si myslia, ze chlapec. Preto seriozny lekar by mal na rovinu povedat, ak to nevie povedat. Casto sa to uz neda prehliadnut, ako pri mojom synovi, tak sa to povedat s istotou da.

marmete
23. okt 2014

Pri oboch mi môj doktor cca. v štvrtom mesiaci povedal čo to môže byť, nebol si istý, ale trafil správne. A to mal podľa mňa predpotopné 2D sono 🙂 Ale zas doktor je už pán v rokoch, takže predpokladám, že na určenie pohlavia nemusí byť až tak kvalitná technika, skôr skúsenosti, odbornosť. Ale je to iba môj laický pohľad 😉 A tým, že mi vlastne do konca tehotenstva nedali jasnú odpoveď žiadni doktori odpoveď na morfo, alebo v 33t., tak som pri pôrode počula moju pôrodníčku ako sa uisťuje, či to naozaj dievča je 😀
Ale poznám prípad, nie osobne, manžel mal klienta, ktorému sa to stalo, bolo to minulý rok, že celé tehotenstvo tvrdili, že to bude dievčatko a z pôrodnice odchádzali so synom v celom ružovom 🙂

katy2
23. okt 2014

Nam to vyslo v oboch pripadoch - prve dievcatko - vedeli sme to od cca 18tt - lekar dokonca povedal, ze ak sa narodi chlapec, tak nam ho vychova na vlastne naklady 😀 a v druhom pripade sme vedeli, ze to bude chlapec od cca 20tt 🙂

mnamko
23. okt 2014

u mňa ano,ale môjmu krsnatu tvrdil,že čaká dievča a aké prekapenie po pôrode,keď jej povedali že má chlapca,normálne neverila ,povedala sestričke nech sa ešte raz pozrie 🙂

katarinka289
23. okt 2014

Ked sa v dnesnej dobe lekar netrafi,tak ma bud nekvalitny ultrazvuk,alebo je dietatko zle otocene a nevidi to 100%tne.Mne moja Dr.uz v 16tt povedala,ze na chlapca to nevyzera,v 20tt potvrdila dievcatko a to iste v 23tt na morfo.Nechapem ako v dnesnej dobe sa moze dobry lekar seknut v pohlavi

janickacrazy
24. okt 2014

@zonjushe No vieš, to bola už jeho tretia dcéra a kedže mu povedali, že to bude syn, tak sa 3 mesiace tešil na syna, pomaly aj futbalku už kupoval, ale akosi to nevyšlo. Ja som takisto chcela dievčatko a ked mi povedali, že to bude zase chlapec, tiež som bola z toho trochu sklamaná, ale samozrejme, že ma to čoskoro prešlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre