Je tu tehuľka, ktorej počas tehotenstva nesmrdela káva?

1. máj 2022

Je tu nejaká tehuľka ktorej počas tehu vôbec mesmrdela káva?

mimi_lali
1. máj 2022

Ja

jaskolka
1. máj 2022

Áno. Ja kávu pijem, aj som ju pila počas predosleho tehotenstva, aj teraz. Vôbec mi nesmrdi,naopak, vonia ako vždy

cimage
1. máj 2022

Pri prvom som nepila, pri druhej asi od polovice. Vobec som nemala na nu chut. A pri tretej pohoda az do posledneho trimestra, kde som nemohla kvoli tlaku.

nika0204
1. máj 2022

Ahoj ja som v prvom trimestri nepila kvoli nevolnostiam a teraz nornalne dvakrat denne a vona mi neskutocne ako vzdy😅😅

dennynkoo13
1. máj 2022

Ja som pila kávu pri všetkých troch tehotenstvách a vonala mi normlane 😊

tncka
1. máj 2022

Ja som tiez fungovala normalne az na to ze cesnak ani citit ale aj kava bola 3x denne ako vzdy😅

baska163
1. máj 2022

Dobrý deň 😉 Káva mi nikdy neprestala chutiť ani voňať, stále som rovnako silný kávičkár. Prvého pol roka tehotenstva som to riešila dekofeinovanizovanými verziami kávy (zrnková či mletá), ktoré našťastie chutia podľa mňa ako klasická káva a teraz už si dám 1x denne aj slabučkú klasickú kávu s kofeínom, kvôli nízkemu tlaku 🙂

elizabet173
1. máj 2022

to som ešte ani nepočula, len kedysi pred rokmi kolegyni nechutila, vyliala ju do umývadla, ale smrdieť jej nesmrdela. Ja som pila normálne, počas oboch.

kleopatra114
1. máj 2022

Tu som ☺️Kavu pijem bez prestania 20 rokov , cez tehotenstva som obmedzila na jednu , dve slabšie za den

oblecenie99
1. máj 2022

Mne ani nesmrdela, iba nechutila. Mala som vo zvyku s našimi dať si denne dva krát kávu, a v ten víkend som len vylievala, nie a nie ju dopiť.. ja som ešte ani nerobila test a moja mama už len pošepla otcovi, že aspoň 9 mesiacov si s nimi kávu nedám :D

malinoismum
1. máj 2022

Keby nieje kávy (3x denne) tak mám v oboch tehotenstvách tak nízky tlak, že neprežijem.
Milujem kávu a neprestala som s ňou ani počas prvého tehotenstva , ani druhého a taktiež ani počas kojenia.
☕️ priznávam, som závislá 😊

sono2
1. máj 2022

Mne smrdeli len cudzie vône ako ľudia a parfumy a avivaže a tak. Jedlo vôbec a ani káva

petamich
1. máj 2022

mne nesmrdelo takmer nic 🙂 kavu som uplne v pohode pila aj dalej

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
2. máj 2022

Tri krát som bola tehotná a tri krát mi voňala 🙂 pri prvom som ju zásadne ale nepila, pri ďalších deťoch som už normálne píla aspoň jednu denne..

Smrdeli mi napríklad modré orbitky, úplne ma z nich naťahovalo, alebo bohužiaľ aj muzova voňavka.. keď som čakala druhu dcéru, môj syn mal hrozne rád prikrm tekvica a kuracie mäso a to mi tak strašne smrdelo že som si zapchavala nos keď som ho kŕmila.. dodnes ten smrad neznášam a to už je 9rokov dozadu..

janikk54
2. máj 2022

Heh napisala si to, ako keby to malo byt nejakym pravidlom, no ako sama vidis a citas, tak to tak vobec nie je. Kazda zienka ma ine tehu a inak znasa rozne vone. No je to uplne normalne

mamkalentedkova
2. máj 2022

Mne smrdela ..ráno sa m po nej zvracala . Ale aj tak so si ju ráno musela vždy dať ..ale len tu rannú ...našťastie mi prestala smrdieť hneď po pôrode a pijem ju veselo ďalej 😂

lubi40
2. máj 2022

ano

bielavila
2. máj 2022

Ja som prave ze pocas tehotenstva kavu zacala pit, nenormalne mi vonala, musela som mat 3 denne, plus vsade som mala kavove sviecky a zrna kavy v misticke, jedla som kavove keksiky aj kavovu zmrzku iba, robila som si kavove dezerty… proste som sa nevedela kavy a vsetkeho z kavy dozrat, dopit, dovonat😂

lienka9
2. máj 2022

So synom mi vadila, s dcerkou vobec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre