• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
baby aj ja som zvedava na fleury.mohla dať niekomu t.č.
27. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak vy takto stavkujete - tipujete? :grinning:
este by som pridala silviu, moze kazdu chvilu - teda podla terminu by mala stihnut marec :wink:

inak mi zase vyskocil tlak...je to fakt na nervy s tym meranim, zase 140/95 :unamused: ja uz chcem porodit uz len z tych tlakov :rolling_eyes: :sweat_smile:

moj chlap sa asi nepojde opit, vobec nepije :sweat_smile:
27. mar 2010 o 16:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankako michala ma s nou kontakt aj minka
27. mar 2010 o 16:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mojho absolutne nič take ,,nevzrušuje,,pohoda klidek,ani okom nemihne..keby tu aj tri hodiny pobehujem v noci po izbe,tak mi určite s kludnym svedomim povie že čo je,lahni si... :confounded: ale som fakt zvedava ako zareaguje ked to naozaj príde..
27. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, ved silvia je uz po termine! tak aj tu pridavam :grinning:

stanusa, uff to je teda vysoky tlak! tu by ta uz indukovali.
27. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak čo nič nepíšu???či je niečo nove o čom neviem?
27. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, asi nemaju nove spravy, a nechcu sa furt vypytovat :slight_smile:

mm bude asi velmi striedmo oslavovat, jednak nema s kym, a jednak budem v nemocnici tak kratko ze nebude mat kedy :grinning:
27. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ze fleury nic nove nepisala, tak su este asi 2v1
27. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa aj ja by som už určite bola hospitalizovana s takym TK.Ja idem len kvoli opuchnutym nohám a TK mám nizky..
27. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak dik za info o fleury.ved jasne,hádam by dala vedieť keby dačo nove..
a moj chlap ako bude natom s pitím??jasne že sa naderie!!!!!!!! :grinning:
27. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem lieky 3 krat denne, ale lekar sa vyjadril ze krvne a pecenove testy mam ok, bielkovinu v moci malinko vyssie ako je norma...preklampsia vraj nehrozi, tak aspon nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2010 o 16:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babule uz to vyzera na finisch podla tych nasich trampot,ja mam tlak v poho,akurat mi z tych liekov ide srdco vyskocit,bo v uc. je tachykardia,tak sem tam infarktove stavy,moj mm pohodicka,on sa bude aj na porodnej sale urcite usmievat,a pri porode chce byt,tak som zvedava
27. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá... Tak z vás su nejaké tiperky... Som si spomenula jak včera v relácii aj mudry schybí, ten čo povedal na otázku čo založili Romulus a Remus a on na to že homosexualitu... a za tým že aký som dobrý tiper :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač neviem či su to prioetoky alebo čo ale v kolonke RI v umbilicalis mam napísane že plan alebo plau 0,93 A ani neviem aké prietoky su to a ako sa to meria teda na aké jednotky a pod tým BFC 0
27. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula skoda, ze tu nemame tv, aspon by bola sranda
s prietokmi neviem, ale vysledok je hlavny ci su ok :dizzy_face:

denisa mam kopec kriizoviek a osemsmeroviek a nejako ma to zacalo bavit :grinning:

jankako aj ja mam a kedy ides? ci si uz bola?
27. mar 2010 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite co som nasla: :grinning:
Lenka,najobľúbenejšie meno mužov: dovoLENKA, miLENKA, páLENKA.
27. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanuša VED JASNE, KED POVEDAL žE ok TAK ok, ALE JA SOM TAKý ZVEDAVEC, VšETKO CHCEM VEDIEť :grinning: :grinning: :grinning:

grekyna to je dobré :grinning:
27. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula to chapem, kto sa pyta sa dozvie :dizzy_face:

grekyna moj nastastie len to prve miluje
27. mar 2010 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten môj ani pálenkou nepohrdne :sweat_smile: Ale tiež som mu už zakázala piť kedže človek nikdy nevie kedy to na neho príde :unamused:
27. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som dopozerala Harryho Pottera asi po 180x ....
Mne je dnes nejako čudne, malá sa strašne málo mrví, už som z nej nervózna.... šťuchám ju ....a len mi tvrdne bruško ....
27. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa donemocky???v pondelok nastupujem..a budu ma stimulovať na porod...či ako mi to povedal,laicky,vyvolávať...
27. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati mne sa malý dnes tiež akosi pomenej hýbe a tiež som z toho akási nervozna, inač tiež mi akosi bruško tvrdne, sme najaké prepojené, resp. naši krpčekovia :grinning:
27. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj mm tiez len tu dovolenku, ale teraz ma poriadne serie uz hodinu nedviha telefon a to mal byt doma o 15, uz som nervozna a este aj svist je dnes nejako malo aktivny ... :frowning2:
27. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ten môj je na toto tiež expert, minule mi nedvíhal tri hodiny, tak som sa bála... A potom ked prišiel tak som bola nasratá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tí naši drobci si to dnes asi nejako dohodli že budu takí kludnučkí....
27. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo je to dnes s tymi deckami našima..Moja besni,bolestivo,aj lubkyna...Vy máte zase prispate deti..ja mám tiež brucho ako kameň,až mi trpne zase pod prsiami..tri krat som už bola dnes na velkej..doobeda mi bolo zle,navracanie..aké sme dneska biedne..
27. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejulka, moj to este nikdy neurobil, ze by nedvihol, tak ma chyta panika, ci nemam volat do nemocky, ci im tam nedoviezli cyklistu po dopravke, alebo ja neviem ... keby som mala aspon fon na nejakeho jeho kolegu, ze by som brnkla, ci ostavali dlhsie v praci, ci co ... :frowning2:
27. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pridavam sa k tvrdnucim bruskam, rano ma trapila ta zapcha, to sa uz vyriesilo a odvtedy mi tvrdne brusko, ale riadne :unamused:
27. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, mojej kamoske sa tak zacal porod, prislo jej zle, zacala zvracat, tak ju mm odviezol do nemocky a tam lekar konstatoval rozbiehajuci sa porod, no a ona blula jak alik este aj na stole, az ked vyletelo mimi von, tak jej to prestalo ... potom si robila srandy, ze mimi zo spodu a ona do misy z vrchu ...
27. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a s tým vyvolávaním začnú hneď v pondelok ???
27. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zase pridavam k besniacim babatkam..teda, pridavam moju malu, lebo ta zas asi spartakiadu nacvicuje :rolling_eyes:
27. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok