Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
6. apr 2010

ale meskanie je vysadou kralov..... 😀

unas nechaju prenasat 12 dni a potom to riesia !

kikarv
6. apr 2010

12 dní? fú to nieje dlho?

fleury
6. apr 2010

my mame brokolicovu polievku a palacinkyyyy 😀 Ale mam chut aj na placky
Proti pazravosti dokazem bojovat len vecer, nechce sa mi furt chodit umyvat zuby, tak sa prekonam a uz nevyzieram, cez den dokazem zuby umyt aj 10x 😀 😀

fleury
6. apr 2010

frucht tak to nakoniec mozeme porodit aj v jeden den este 😀

kikarv
6. apr 2010

no ja mám do TP ešte 4 dni. pri Vande som mala prvý TP19.3. a narodila sa 16.3. tak uvidíme ako sa rozhodne táto slečna 🙂

marika1902
6. apr 2010

Frucht by som nechcela prenasat 12dni to je aj dost nie? Radsej nech ti to pride skor co tak dnes. Si pisala ze je u vas krasne tak dnes by to slo 😀 😀

fruchtbar
6. apr 2010

ved prenasat sa moze az dva tyzdne,takze 12 dni je v norme..... 😅

Fleu,tak to by som dostala od teba plaketu vernosti,keby sme to zvladli v jeden den!!!! 😀

fruchtbar
6. apr 2010

no dnes je krasne,dnes by to aj slo,....ale najskor chcem tu pizzu zjest !!! 😀

fruchtbar
6. apr 2010

baby,idem umyvat,lebo kazdym dalsim pismenkom sa vzdialujem casovo od tej mojej pizze,sliny mi uz tecu....

fleury
6. apr 2010

ok, dostanes plaketu odo mna, ti slubujem takto verejne, az porodime v jeden den!! 😀

jaaaj pizza, tiez by som si dala

kikarv
6. apr 2010

robíte mi chute už som aj hladná. len chcem počkať na mm aby sme obedovali spolu. len on príde až 12:30h 😅

fleury
6. apr 2010

kika treba sa najest poriadne, v nemocnici to uz bude horsie 😀

marika1902
6. apr 2010

jeej pizzu by som si veru dala ja mam ryzoto a to mam tiez dost rada 😀 😀

michalag
6. apr 2010

baby, co myslite zoberie nas krcna ked ideme na kontrolu a mam len prefoteny preukaz poistenca???? lebo drahy mi zabudol vcera dat a zajtra sa mi tam uz nechce zase trepat

aktakk
6. apr 2010

Baby, len sa pekne napapajte....Ja som cez tehu zrala ako kyselina teraz som este ani neranajkovala. Akosi mi je slovo "hlad" vzialene na kilometre. Chvalabohu!!! A to som sa bala, ze budem ako kyselina aj po porode.

Marika- ale ved mas este 2tyzdne do porodu. Mne tiez na poslednej poradni povedal lekar, ze na porod to nevyzera a za tyzden sa malinka narodila. Cize to ozaj moze prist kedykolvek.

kikarv
6. apr 2010

mne akosi len teraz došlo že TP mám o 4 dni. boooooooože ako sa ma zmocnil strach. a ja že až 10.4. mám prvý termín a kdeže to ešte je a aha teraz mi to len akosi dochádza 😅 😅

civavava
autor
6. apr 2010

babule ahooj

aktakk
6. apr 2010

Civi ahoj...no ako?

marika1902
6. apr 2010

aktakk ja viem ze este dva tyzdne ved to ako to vydrzim. Vies keby mi dr. nevravel ze uz to pride uz to pride tak sa ani nevzrusujem a cakam pekne v klude ale ked on no to do tyzdna porodite potom uz to moze prist kazdy den tak clovek iba trpne a je nedockavy 😀

civavava
autor
6. apr 2010

frucht ty mas dnes termiiiin 😵 tak nech maly Rene bude prekvapenim dnesneho dna 😵

dnes tu bola porodna sestra,tak maly pomaly dosahuje porodnu vahu, dnes mal 2760g, sa tesim...

ale inak nic moc, pisem si s annoug, tu z konika co radi ohladne kojenia, povedala, ze mam asi infekciu na bradavkach, ze maly nie je spravne prikladany na prsniky a ze nemam pouzivat ochranne klobuciky....ach jaj...to budu galeje zase.... ☹

aktakk, u vas ako, ide kojenie....
nas maly v noci detto, po najedeni okale dokoran a zaspal po 3hodinach..... 😲

marika1902
6. apr 2010

jeeej civi aku peknu fotecku si si dala 😀 😀

civavava
autor
6. apr 2010

aktakk....sodoma gomora, nic moc .... 😔 😔 a ty s malinkou

civavava
autor
6. apr 2010

marika dakejem, 😉
adminky mi furt zmazavali tu predoslu s mm a so psikmi, tak som ju vymenila, nech su spokojne 😠 😎

marika1902
6. apr 2010

No Civi to su tie pravidla na fotke mozes mat mimi ale manzela nie aj mna zmazali 😒

veve23
6. apr 2010

Ahojte, tak ja som dnes prebdela vnoci cca 4 hodiny a nadranom som zaspala a az teraz som vstala. Sa mi snivalo o kojeni, normalne jak sa tu o tom pise zacinam mat z kojenia nocne mory ako to zvladnem 🙄 , no snazim sa na to nemysliet...
inak vsetko v pohode, zajtra ma chce vidiet moj porodnik, tak uvidim co mi povie, lebo poradnu mam az 12.4.
Civi...aj ja si uz priebezne citam temu s Annoug, aby som aspon cca vedela do coho idem.
Idem nieco povybavovat a potom sa dogulam .......

aktakk
6. apr 2010

Marika-no to mas pravdu!

Civi- tak to tusim mame podobne dietky..v noci ked sa napapa oci ako tenisaky a kuka po svete. Namiesto toho aby buvala.
Kojenie vcelku ide, aj ked niekedy robi take sceny...."zdrapi prso" do tych ostrych nechtikov a odtlaca...no vtedy dovi a dopo. Co sa tyka klobucikov, tiez by som ich nedavala, lebo potom menej spapka. Ja mam pravy prsnik okej ale ked mi pije z laveho, tak mi je do placu. Tiez ho mam dobre citlivy, asi tiez niekedy zle chytila a odvtedy ma akoby "stipe".

fleury
6. apr 2010

veve tak ty sa nakoniec tiez predbehnes!! 😀

miska urcite vas zoberie, neboj 🙂

marika1902
6. apr 2010

Civi, veve neda link na tu temu o kojemi nech ju nemusime hladat. 😀 Dakujem 😀 😀 kojenie je moja nocna mora

fleury
6. apr 2010

aktakk ty musis mast poslusne babo, ked stihas tolko konikovat..to mna uz po porode na koniku tak skoro neuvidite 😀

fleury
6. apr 2010

mast rozumej mat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre