Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
13. feb 2010

michalag...vsak to som si aj ja vedoma ze po porode to nepojde, tak aspon teraz kym je vsetko ok si raz za cas treba uzit, nehovorim ze je to na stopro, ale co by sme pre tych nasich chlapov nespravili. jasne niekto nemoze zo zdravotnych dovodov, alebo nasilu je to onicom, len treba chapat aj tie nase polovicky

veve23
13. feb 2010

cheer, tak si z neho urob srandu, ze to bude mat ako vianocny darcek, hmmm, ale to budes trpiet aj ty ☹

evil15
13. feb 2010

brý večer bambulky super tému tu máte ako vidím 😀 😀 😀 np pridám sa aj ja môj mm mi povedal že ho to nebaví takto v tehu tak kašle nato 😠 no ale zase rád si teraz ide von s kamarátmy že na PIFKO 😠 😠 😠 takže ja som doma a nespím kým nedojde domov ☹

silvia7
13. feb 2010

ahojte baby 🙂

dnes som si kúpila tehu podprdu za 7eur - celá bavlnená, veľmi fajn sedí aj všetko, je to nejaký slov. výrobca a tiež potom mali po 12eur také podprdy a to bola taká známejšia značka, ale teraz si ani za toho .. nespomeniem na názov niečo na C ... 😠 no tak som si kúpila zatiaľ jednu, predsalen mne tie prsia nenarástli skoro vôbec a tak neviem ani, či budem mať mliečko alebo nie..
a bola som aj v tescu dnes a zase nejaké 50% zľavy na oblečko pre deti, tak "babka" kúpila Dankovi také gate na traky pásikavé so zebrou a k tomu bodyčko za 5eur - potom pofotím nové veci, ja by som sa tam teda vyjašila vždy riadne, ale naačo.. si tak hovorím..

jaj vy tu sexikujete?? heh.. no na mňa chuť teda ešte stále neprišla.. tak ako ma prešla okolo 3.mesiaca, tak to aj ostalo.. a keď si predstavím, že keď sme spolu naposledy spali, tak som sa cítila tak divne pri tom a všetko.. tak mi to teda vôbec nechýba 😅 😅

zase som dala dlhý príspevok a to sa snažím nerozkecávať :P

cicimon
13. feb 2010

baby ake plienky sa chystate kupovat?

dejna3
13. feb 2010

ludka, si písala o mojom mužovi 😀 😀 😀 si môžu ruky podať 😅

michalag
13. feb 2010

cici, ja do porodky kupujem male Pampersky (2-5kg), domov 1-2 balenia velkych plienok Pampers a potom planujem prejst na Cleveracke (teda ak malej budu vyhovovat), ak nie chcem vyskusat tie z DM drogerie

silvia7
13. feb 2010

cicimon - ja neviem sama, teraz som čítala tému na koníkovi či sú lepšie Pampers alebo Huggies a tak, no ono je to fakt individuálne, že čo mimi sadne na riťku dobre a z čoho sa nevyhádže..
ja kúpim asi Pampersky newborn (č.1) jedno balenie a potom tie 3-6kg budem kupovať a to asi vezmem jedny pampersky a jedny huggiesky a uvidíme.. a možno aj tie Babylove z DMky skúsim to najmenšie balenie..
ale baby tak písali, že za deň dali aj 12plienok!!!!! kks.. to sú aké pálky potom, keď si to vezmeš.. 😖

evil15
13. feb 2010

baby tak toto je dosť zábava jednu muži by mohli stále 😀 a druhý ani počuť 😠 a vždy je to opačne 😉

cici - ja budem kupovať bud babylove čo majú v DMke alebo v Tescu tie fialové počula som na ne dobrú odozvu od vela mamičiek a sú oveľa lacnejšie ako Pampersky alebo Hugies a je to to isté

kika29
13. feb 2010

cheerlady my sme nemali sex už začal 3 mesiac ☹ ja som povedala mm že ked niečo neporieši somnou tak ho znásilním 😠 . Čo by iný dali za to keby mali žienku čo chce sex a týto naši mm si to nacenia.

evil15
13. feb 2010

kikuška to máš pravdu iný by nám dali modré z neba 😉 😉 😉 ale už to nejako vydržíme a potom im to ukážeme 😀 😀 😀

michalag
13. feb 2010

a uz mate vsetko nakupene pre seba a pre mimi?

.... ked nechce drahy teraz potom nebudem chciet ja 😝 😀

veve23
13. feb 2010

ale sranda je ze vascina chlapov je teraz v krcme, na futbale, s kamosmi atd. a my sa tu bavime o sexe, no a potom kde sa koncia vsetky temy 😀 😀 😀 😀
cici...na zaciatok tie new born pampersky a potom neviem...

evil15
13. feb 2010

michalag - ja už mám všetko teda aspoň dúfam 😝

cicimon
13. feb 2010

no praveze ja som pocula vela zlych referencii na Pamperrsky, tak neviem. a hlavne pri tom mnozstve a cene...
ale celkom dobre pisali o Tescovych a nejakych z kaufaca...no ja asi teraz kupim nejake newborn, pre pripad...a do porodu este odsledujem nejake akcie a potom prip poslem mm kupit 🙂)
a ked sa pripadne navstevy budu pytat, co doniest, poviem plienky 🙂)

cicimon
13. feb 2010

mm pracuje z domu a ja kukam OH 🙂

silvia7
13. feb 2010

no ja neviem čo nemám, takžeee... ale teda viem, veci z lekárne a ani plienky a ani zbalenú tašku do pôrodky.. vôbec.. dnes som dala prať nočné košele a aj tú podprsenku, začnem to pomaly chystať :P z netu som si objednala tie popôrodné nohavičky aj vložky.. a ešte nemám pre mimi veci ako kefka na vlásky, vanička (kamoška má doniesť po jej mimi), teplomer do vody (to asi ani nekúpim - uvidím..) a neviem fakt čo ešte 😅 ani odsávačky nemám - či už na soplíky alebo na mlieko.. poriešim za pochodu.. ak budem potrebovať.. lebo ak nevyužijem, tak čo s tým potom..

michalag
13. feb 2010

cici, kazdemu babatku vyhovuje nieco ine treba len odsledovat ... napriklad malickej nemusia sediet Pampersky alebo tescove a mozu jej sediet z Babylove 😉 .... nasmu sedelo vsetko co som mu dala ale najviac sa mi zapacili Cleveracke z Billy 🙂

cicimon
13. feb 2010

no ja tiez nemam kupenu ziadnu kozmetiku, ani odsavacku na mlieku - ale tu by som asi kupila potom z netu. Teplomer detsky do vane asi nebudem kupovat, jeden normalny mam, tak pouzijem ten.
a tasku do porodnice - to vidim cca o 3 tyzdne 🙂

ludka140281
13. feb 2010

dejna 😀 😀 😀 asi schudneme dost rychlo 😀
plienky mam kupene 3 baliky najmensie teraz boli v lidli a este su v 😀 akc 😀 ii 2a 1zadarmo

michalag
13. feb 2010

silvi, tak to ta obdivujem ze uz si v 35tt a este nemas pripravenu tasku 😅

pytala som sa lebo dnes ked som sa pozerala co uz mame a co treba len ma oblial pot co vsetko nam este treba pokupit a z oblecenia sa mi zda ze mame toho fakt malicko, no keby boli euraciky tak sa da nakupit aj za den 😝

michalag
13. feb 2010

ale co sa tyka kozmetiky tak to planujem kupit tesne pred porodom popripade to pojde kupit drahy kym budeme v nemocke

evil15
13. feb 2010

baby asi to bude blbá otázka ale kedy by som už mala mať zbalenú tašku do pôrodnice??? myslím v ktorom týždni

michalag
13. feb 2010

evil ja som uz mala zbalenu od 32tt, ale to len preto ze som bola uz v nemocnici a istota je istota 😉 ... pozeram ze ty si skoro narovnako s TP ako ja 🙂

evil15
13. feb 2010

no mne sa teraz posunul termín na 28.4 ale doki hovoril že to bude asi ešte skorej 😉 😉 😉 tak uvidíme

silvia7
13. feb 2010

michalag - nooo aj ja sa "obdivujem" ale tiež neboli peniažky, tak som nemohla nič kupovať, tak teraz sa snažím to rýchlo dohnať 😅 ale zase tiež si nie som istá tými tt, čo mi dr. posunula z 3.4. TP na 23.3. neviem, či nie kvôli materskej mi nenapísala žiadosť na skorší termín - lebo som dala výpoved v robote kvôli tehu (kaviareň a coctail bar dokopy - kde som robila) a tak aby som mala materskú.. neviem, niečo také hovorila na poradni - a ja som sa opýtala, či mi teda sedí malý na tie tt, čo "akože som zrazu" a ona že hej, že dorástol - tak to je zaujimavé.. lebo mne to podla PM sedelo od začiatku na 22. marec a jej sa to na sone nezdalo, že či som sa nesekla, lebo je menší o tie 2tt.. tak sme to neriešili vôbec - dala mi 2termíny a teraz ho upresnila.. uvidím, čo povie 18.2. na poradni 😕

silvia7
13. feb 2010

ale ako všetky výsledky som vždy mala dobré, no aj tak malý nemá byť po kom veľký obrík.. aj ja a aj drahý sme boli malinké mimi a aj malí ľudia sme (výškovo) 😀 hlasitosťou si to vynahradzujeme 😀

a tiež je ešte otázne, čo do pôrodky so sebou.. nakoľko v tej mojej nemocnici (pokiaľ nie si riziková) ideš na prvú poradnu v 38tt - takže tam sa ja až dozviem, dostanem papier, čo si vziať.. ja nechápem, prečo nechodím aj u mojej dr. každé 2tt teraz 😒

michalag
13. feb 2010

silvi tak to mas zaujimave, ale aspon uz si doma 🙂 .... inak v kazdej nemocke to je inak u nas pred 4 rokmi sa chodilo do nemocky od 36tt raz tyzdenne a teraz sa uz nechodi do nemocky ale kazdy tt ku svojmu dokimu a dovtedy raz mesacne

veve23
13. feb 2010

no ja mam veci do tasky, takk cca necelu polovicu, kozmetiku kupim az neskorej, lebo neviem ako mi bud babo reagovat, teraz len ten lieh, nieco na prdelku a olivovy olejcek z lekarne a odsavacku tiez az ked uvidim ci je potrebna, ....no ja sa ukludem ze keby nieco, de vemocnici su lekarne a zdr. potreby a tam je vsetko, ak by som nieco zabudla, ....

evil15
13. feb 2010

bambulky dobrú noc idem do hajan som K.O želám pekný Valentín každej a užite si ho v rámci možností 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre