Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
23. feb 2010

ten ujo v stv bol moc ftipny, ze sportujte pocas tehu, by som mu povedala svoje 😀

jankako
23. feb 2010

vieš čo fleury,aj mňa vytočil ked vyzdvihoval tie cvičiace..ako sa im dobre rodi,ake životaschopne detičky maju...myslim že je viacpercent žien v dnešnej dobe čo sa musia vzdať nie len cvičenia,ale aj mnohych bežných činnosti...

juliap
23. feb 2010

blbec, to ako myslel, ze tie co mame kludovy rezim nemame zivotaschopne deticky? ... mal by sa dat vysetrit

fleury
23. feb 2010

janka no mna pobavili aj tvrdenim, ze zeny co pred tehu sportuju maju o dost mensie problemy s nevolnostami ..hahaha ja som pred tehu sportovala pravidelne a dost a pregrcala som tri mesiace. Niekedy zasnem nad tymi teoriami, ktore dokazu vymysliet

juliap
23. feb 2010

odporucala by som mu dat si to cvicne brusko, co poskytuju niektore nemocky mm, aby si skusili, ako to je, a nech potom skace a cvici on ... verim ze by odkvacol a bol vo vodorovnej polohe celych 9 mesiacov, este ani s palcom na ruke by necvicil ... 😅

juliap
23. feb 2010

fleury, suhlasim s tebou, ja osm tiez sportovala a praveze som blula jak alik, pri martinke som este sportoval pred tehu aktivne a vracala som az do 6 mesiaca, co mi museli potom davat injekcie a lieky na upokojenie zlcnika ... a teraz som sportovala tiez pred tehu, a tak isto som zvracala, joj, keby si to ten debil mohol vyskusat, co za dristy hovoril ...

fleury
23. feb 2010

pocujte mam taku dilemu..tvrdnutie bruska rozlisim, to je ked mam pocit, ze tam mam skalu a taha ma dole..ale povazuje sa za tvrdnutie aj to, ked sa nalejem vodou a mam ho potom ako balon a pevne? Pripadne ked sa mala zaprie v brusku a je take pevne?

fleury
23. feb 2010

tak tak..keby si to ten srandista mohol sam na sebe odskusat a potom by ho pozvali do telky

civavava
autor
23. feb 2010

ahojte babule, tak som konecne doma, boli sme doobeda u dokiho - zase mi meral cukor, je v pohode, huraaa, takisto mi robil CTG, srdenko pekne bilo, bol so mnou aj mm, tak sa tesil 😵

potom som sla este do roboty odniest kolegovi nabijacku a potom sme sa zastavili s mm na obedik v cinskej restike...takze sme pekne vystipani, Renko aj ja 😉

dakujem vam aj za podporu vcera, 😵 velmi som sa bala,ale potom som sa uz ukludnila, ze co ma prist, nech pride 😝

frucht, naadhrene veci si usila, si velmi sikovna, klobuk dole!

seus, dikes za spravu o tantamke, pozdrav ju a ze velmi jej vsetky drzime palce, ako aj Gretke 😔

idem teraz sup do postielky aj s civavkami 😵 😝 , vecer sa opat pripojim

jankako
23. feb 2010

fleury myslim že nie.to sa nepovažuje za tvrdnutie...
nuž baby moje,vyskum asi nepusti 😀 😀

fruchtbar
23. feb 2010

ja si myslim,ze na tom pohybe nieco pravdy bude,ale ja sa akosi nemozem prinutit....ani len na prechadzky nechodim... 😒 ....ale za to pohybu po dome a pri upratovani mam habadej,len ked 10x za den vyjdem schody hore a dole,z prveho poschodia do pivnice... 😖 .....sa utesujem a potom doteraz som bola v praci,kde som sa nezastavila a nesadla ani na 5 minut !
Ale,teraz,ked uz bude krajsie popcasie,ved ono nas to bude lakat ist von aj same a do zahradky ....

fruchtbar
23. feb 2010

niekedy ked sedim pri compe,sa mi neuveritelne toci hlava,ze m iaz zle pride....asi mi maly tlaci na nejake tie zilky a ukracuje ma o kyslik v mozgu....

fleury
23. feb 2010

civi ti zavidim tu restiku, ja by som uz tak rada zasla ku nam do jednej fajn pizzerky 😝

jankako
23. feb 2010

mne prišlo inak luto ked rozprával o tom pohybe.... 😢 čo by som zato dala,aby som mohla žbrílať,chodiť na prechádzky,cítiť sa dobre..tak,že nevedieť ani že som tehul..nie pri najmenšej námahe cítim akoby išlo mimi vypadnuť....odzačiatku tehul mám vlastne problemy..bud som zvracala,alebo spala,alebo som mala bolesti podbruška...no a behajte potom,ked som bola rada že som...
civi super že kontrola dopadla dobre.včerajšok ta musel inak vyplašiť..
mňa dneska trochu vyplašili akoby ms bolesti s krčami do noh...už začínaju asi posličkovia...

fleury
23. feb 2010

janka tak v tomto ta chapem uplne..ja sa uz tesim ako si sucasnu necinnost po porode vynahradim 🙂

juliap
23. feb 2010

ale ma nasral s tymi zivotaschopnymi detmi, pri emke som tiez lezala od 6 mesiaca vkuse az do konca, len posledny tyzden som si uz robila vychadzky, a my sme isli z porodky na 5 den domov a to emka od zaciatku priberala a v karte ma s vykricnikom napisane ze drzi hlavicku hned po narodeni a baby co sportovali, chodili na cvicenia, tak babatka boli mensie, polovica v inkubatoroch pre infekciu, povrchne dychanie ... tak neviem ake zivotaschopnejsie by chcel

juliap
23. feb 2010

inac nas svist sa neukludnil ani vcera, ani dnes to nie je lepsie, stale ma kope ale neskutocne, ze az mi vypuci to miesto cca o 3-4 cm, tak neviem co mu je, dnes som v noci prvy krat nemohla pol hodiny ani spat, co som sa zobudila na to, ze mi kopol ku pravej panve ale neuveritelna bolest, potom mi to zase preslo az k oblicke, tak som normalne rozmyslal, ci nemam zobudit mm a do nemocky a od rana kopka veselo dalej, tak neviem ci uz trenuje, aby mohol hrat futbal s emkou od narodenie, ci co ... 😅

michalag
23. feb 2010

Ahojte 🙂
tak konecne na chvilku veget 😝

drahy vcera okomentoval ze mame malo halusiek tak som dnes musela este dorabat, len teraz dufam ze sa zjedia lebo ho potom niecim klepnem 😀

jankako, tiez si myslim ze to je kolostrum, niektore ho maju uz v tehu ine az po porode 😉 ... mne sice kolostrum este nevyteka, teda zatial iba raz ale tiez z toho mensieho, ale obcas uz mam pocit akoby sa mi nalievali prsniky

civi aj ja ti zavidim tu restiku ale samozrejme ze v dobrom 😉 ... len pekne oddychuj 🙂

tantamka, drzte sa a myslime na vas 🙂 😉

a o zuzke nemate info ako sa maju aj s Maxikom?

fruchtbar
23. feb 2010

mne vyteka z prsnikov taka velmi zlta tekutinka,vlastne su to iba kvapky a len ked ich stlacim ci vytlacim....uz som sa aj pytala mm,ze ci mu to chuti,ked mi visi na kozach ako male decko....no co budem hovorit,ti chlapi nikdy nevyrastu 🙄

fleury
23. feb 2010

fruchtbar hehe, tak ty budes kojit az dvoch 😀

fruchtbar
23. feb 2010

vdakabohu,ze tie prsniky su dva 😀 ! ...aby sa nebili...

fleury
23. feb 2010

😀 😀

stanusa
23. feb 2010

ked uz sa bavite o prsnikoch a mlieku tak pozrite toto videjko
http://www.dailymotion.com/video/x2ln3q_caffè-m...

fleury
23. feb 2010

stanus 😀 😀 dobre ksichty hadzu najma muzi kupodivu 😀

stanusa
23. feb 2010

fruchtbar musim ta pochvalit aj ked to nemas velmi rada 😉 , chystam sa usit hniezdo, uz mam opranu a vyzehlenu latku tak vo stvrtok zacnem.

idem ja opat do obchodu, lebo uz prislo masko pre nasu havinku, ale ho este vykladali, tak dufam ze tentoraz uz bude

michalag
23. feb 2010

frucht ked vyteka samovolne to nevadi, ale vytlacat by si si ho nemala 😉

michalag
23. feb 2010

stanus dobre video 😀 , som sa zasmiala nad chlapmi ako sa tvarili 😀

stanusa
23. feb 2010

nepodarilo sa mi ho dostat, lebo uz ho vypredali, tak v piatok si dam repete, kazala mi prist uz okolo obeda 🙄
zatial bude na konzervach moja

miska ja si to tiez obcas vytlacim, ale nie casto
aj my sme sa s mm rehotali

fleury
23. feb 2010

stanus to ako maso nakupujes? nedavate granule? ja som sa prave so svojim 4nohym pazravcekom podelila o oriesky, to aby mala dobru pamat a nebola hlupa 😀

moni
23. feb 2010

ahojte, tak som docitala, a pozabudala kto co pisal, takze zas budem reagovat na preskacku 😅

podla pohybov rodim v 36tt 😀 tak uvidime.

inak k tym teoriam, mna dviha az do nebies ked pocuvam niektore nazory o tehotenstve. najlepsie od chlapa 😠
co sa moze, co nemoze, porovnavanie sa medzi sebou...naco robit stresy?! ved kazda z nas je ina, kazde babatko je ine, kazde tehotenstvo je ine 🙄

no a aby som vas pobavila, aktakk minule vrazdila kvoli kocikom v sne, mne sa dnes snivalo ze som zabila andreu veresovu lebo nemala vybielene zuby 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre