• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
idem nieco pracovat,nech nemyslim na hlad,prajem vam pekny den !
24. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, tak aj my sme pozerali hokej, aj ja som skoro porodila ked sme v druhejtretine v poslednej sekunde schytili gola :sweat_smile:

zajtra o kolkej hrame???

stanus, s Normi sme hrali :slight_smile:

frucht, mnaam, nedrazdi!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi....tusim tiez ako dnes o 6.
ale myslim ze zajtra to bude tvrdsie, ......
24. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani s Normi sme vyhrali... Ale ten zaver bol fakt napinavy jak guma na trenkoch :grinning:

Veve noo zajtra to bude fakt adrenalin... mala by som si pobalit tasku do porodky pre istotu :grinning:

Frucht hmmmm, palacinky na ranajky... no pošmáákla by som si....
24. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavava zajtra asi o 2h v noci hráme.

dobré ránko :slight_smile:
24. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiiha takze budicek zajtra! dnes sme zapli TV o 7ej iba..ale stalo to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak pekne ranko vsetkym, ja idem nazad do postele :astonished:
24. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

no ja som tiez skoro z infarktovala ked sme dostali v poslednej sekunde gol, ale hlavne je ze sme to nakoniec vyhrali :slight_smile: , aj ked zajtra to bude o niecom inom a bude to urcite tvrdsie
24. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale niesom si istá na 100% či o 2h? radšej si to pozisťujte aby ste zbytočne nenaťahovali budík na 2h :sweat_smile:
24. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra hrame opat o 6:00 aspon tak som to nasla
24. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooooojte raz zas po dlhsej dobe-teda aspon mne to vzdy pripada dlho bez internetu :grinning:

kde si mozem pozriet fotky malej Vanesky?

uz vam asi vcera civavka pisala, bola som vcera u viacerych lekarov. Ocna ok, prihlasila som sa k pediatricke, strasne zlata, usmievava, podala mi ruku, predstavila sa, ukazala ordinaciu, dala vizitku a zakladne infosky, skoro som spadla z noh, takto presne si to predstavujem a bolo to prvy krat co som sa s takym prijemnzým pristupom v nasom zdravotnictve stretla :dizzy_face: , tak som rada, ze Maxik bude mat taku dobru tetu doktorku :dizzy_face: , potom som bola hodinku na kurze dojcenia, potom na monitore a potom v tehu poradni. Vsetko ok, Maxik ma uz 3075g, mne sa to zda hrozne vela :astonished: , ale je vraj len o 3 dni vacsi, cize v norme...Nastastie sa neotvaram, vsetko vyzera byt ok.
Akurat ma nasrala lekarka, ze vie, ze som slobodna mamicka, ved parkrat bola situacia, ze kazala, nech mi niekto pride pre lieky a ja, ze nikoho nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:, raz to aj sama vysvetlovala sestricke, a dobre to vie a vcera na drzovku, ani sa nespytala ci chcem ci nie, mi strcila zmluvu do ruky a papiere na vyplnenie a zaplatenie tych 7 tisic za porodnika, po prve som bola v soku takze som nevedela ako reagovat, po druhe boli este 2 ludia v ordinacii tak mi to bolo strasne traapne povedat jej, ze na to nemam. Vsak keby som mala prachy tak si nekupujem kocik za 20 euro :stuck_out_tongue_closed_eyes:, Ona ide v marci na 2 tyzdne do Karibiku, tak dufam, ze sa maly narodi akurat vtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a uplne co som nasrata, ze som mala ist kvoli cukrovke v 38tt do porodnice, to je standartny postup pri diabetickach a nakolko ona je na tej dovolenke vtedy, tak uz zacala vcera spekulovat, ze az v 40tt, a to ma serie, ze kvoli prachom nevaha ohrozit maxika a drzat ho v bruchu do 40tt!!!!! Juj keby ste videli ako tam vcera polhodiny vypocitavala a spekulovala moj termin verzus jej dovolenka, len aby jej to casovo vyslo a dostala tych 7 tisic...som myslela, ze sa pogrciam!!!!
24. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukala som na nete, je to opat o 6:00 rano zajtra...so Svedmi...asi nemame sancu... :pensive: ci? :confused: :astonished:

kuk sem - sodoma gomora....to co je za meno uz.... :angry: :angry:

http://www.topky.sk/cl/15/679222/POTVRDENE-Rakovska-je-v-stvrtom-mesiaci-Syn-sa-bude-volat-Tokyo
Asi o druhej, lebo daco hovorili ze maju len 18 hodin pauzu nasi chlapci, ale tiez som si nie celkom ista,,,,

Jak sa mi dnes nechce ist do prace :rolling_eyes: Uz nech je nedela a ideme na lyzovackuuuuuu... teda ja lyovat tento rok nebudem, ale aspon zmenim vzduch a ludi...
Mam uz treti den taku depku nejaku z porodu, mam zo vsetkeho strach, sa rano zobudim a uz som nervozna... bozeee, snazim sa to nejak zvladnut a byt nad vecou, ale nejak ma to ovlada.... :confounded:
civava ak si tam este, mozes prihodit moje posledne brusko z albumu? dik

a s kym hrame zajtra?
24. feb 2010 o 08:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stanus, idem na to :slight_smile:
24. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak chlapec, hlavne mesto Japonska to je uz len fantazia
24. feb 2010 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je meno, to co je :astonished: chudak chlapcek ...
24. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj, prepac ale taku dr. by som poslala do .... je to podla mna nezodpovednost a navyse ak vie v akej si situacii tak .... :angry:
24. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana povedz jej na rovinu, ze na to nemas ved to je strasne vela penazi za 1 porod :angry: mozno sa s nou da dohodnut aj za menej, lebo z tych prachov vraj lekar nema vela, najviac ich ide pre nemocku.
aj ten termin, ved co ked sa maly bude tlacit skor...
je to nehorazne co sa deje v nasom zdravotnictve, mam pocit, ze pokial nedas alebo nemas znamosti sa s tebou ani nebavia ako s clovekom a este si za to platime :angry: :confounded:
24. feb 2010 o 08:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komentatori vraveli ze o 6 a v prgrame nic o 2 nie je, tusim o 21 vecer a potom o 6, nasi hraju o siestej. vsaj "ujo" tak povedal, vidime sa zajtrao takom istom case :wink:
jaaaaaj, uz chapem, ze preco mas Zuzi platit 7000, ona chc aby si si ju zazmluvnila, ja som to pochopila ako uplatok. To aby si sa nedostala do ruk niekoho ineho, co ta nepozna a nevie tvoju diagnozu. No tak t by si sa mala s nou porozpravat, mozno je neprijemna, ale tie peniaze idu nemocnici a ona len chce aby ta ona odrodila, ale cisarak sa robi tusim v 38 .
24. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera mi pisala evil sms, ze je na antolskej v nemocke na rizikovom, neviem ci ma pristup k netu, tak nahlasujem ja, len nepisala, preco tam je
24. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve jej podla mna nejde o to, aby ma ona odrodila, ale o prachy :grinning: teda p[odla toho ako si to vypocitavala :grinning:
ze vraj 5 tis ide lekarom a 2tis nemocke
a myslela som, ze za cisarak sa 7tis neplati vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve na SK sa cisarak vobec nemusi robit v 38 tt, mne vravel ze ak by bol tak v 39tt tak preco nie az v 40 tt ved par dni hore dole :unamused:
sorry ale nase zdravotictvo mi vie pekne zdvihnut adrenalin
24. feb 2010 o 09:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, pokial je cisarsky nutny zo zdravotnych dovodov tak zan neplatis :wink: .... ja by som jej tie peniaze nedala .... ale tot moj nazor
24. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial chces aby ho robila ona tak ju zazmluvnis, alebo sa dohodnes s nou - teda ak sa da
24. feb 2010 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ma pravdu, preco by som si mala zazmluvnovat lekarku, ktora v termine ide na dovolenku a robit sekciu v 40 tt ?
24. feb 2010 o 09:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je to na hlavu .... :angry:
24. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránčo..zuzka vitaj..ako budeš teda riešiť tu lekárku a ten porod....???
moja mala tak silno čká,že mi trepe pomaly celym bruchom..aj v noci tak čkala.neviem čo je aka dosmedovana.
včera mi švagrina doniesla veci do porodky...dve košele s otvormi,žabky do sprchy,podložky,vložky,jednorázove nohavičky,sťahovacie nohav....ostalo jej to po porode zpred roka..dneska si to nabalim do kapse..ešte hyg.potreby pre malu nakupiť,ale to až v piatok ked pojdem z poradne.teda dúfam že zase neostanem v nemocke... :cry: ani zasvet...
hokej,no komment!!!to boli situácie na porod..
ešte sa chcem spýtať,tie čo už máte plienky kupene..je 15 ečiek za dve balenia pampers plienok dobrá???dakujem
24. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankako, zalezi kolko kusove su balenia, ale cena nie je zla :wink: :slight_smile:
24. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok