Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
25. feb 2010

jeej fleury, tak budes asi druha mamicka - aprilovka 😵 😵 😵
inak super, ze nemusis do nemocky 😵

cici, dobraaa provokacia, napis potom ako ten Sved reagoval 😀

michalag
25. feb 2010

fleury, pekne oddychuj, uz to dobojujete a 3tt ubehnu rychlo 🙂 😉 a potom uz mozete rodit 🙂

lienkad
25. feb 2010

Ahojte tehulky.Dnes ma začali bojieť križe, može to niečo znamenať alebo je to normalne...Poradte mi prosím...

jankako
25. feb 2010

fleury super že si tu..
baby ja som mala v noci zase ms bolesti.prestáva sa mi to páčiť..už asi 4deň ma to trápi...teraz zatial nič.brucho mi pritom netvrdne...včera tvrdlo len zvečera...dneska ráno trošku,chvilu..ešte aj moj muž sa ráno zobudi a zahlási že sa mu snívalo že som porodila vanesku...no reku dik,tak sa teš že zajtra ostávam v nemocke.. 😖
musime ešte aspoň 2 týž.vydržať...

michalag
25. feb 2010

lienkad, a mas to v kuse alebo nejake intervaly, vystrelovanie z podbruska do krizov?

fleury
25. feb 2010

ja som happy, lebo ten predcasny mi hrozil uz v 22tt!takze sme to kraasne dotiahli az sem 😵 dr mi vravel, ze este tri tyzdne vydrzte a ja ze uz len?? 😀

inak ten hokej..v celej nemocke mali zapnute radia a telky 😀 ked som lezala na pasoch prave koncil zapas, ste mali vidiet ten graf co mi potom vysiel 😀

drzim palceky vsetkym babam, ktore tiez caka poradna dnes a zajtra 🙂

michalag
25. feb 2010

baby a nemate niektora info ako sa dari minke a Vaneske?

fleury, tak to ste naozaj krasne dotiahli 🙂

lienkad
25. feb 2010

michalag asi nie iba ked spravim nejaky pohyb tak ma dosť bolia a ked ležim tak len mierne...

fleury
25. feb 2010

janka no ja som tiez vcera poobede zacala citit kadejake bolesti aj v noci..spala som hrozne dokopy mozno len 3 hodiny, aj mala bola aktivna neskutocne, ved aj teraz, po ctg sa stale rozbesnie chudatko

michalag
25. feb 2010

lienkad, uz to mozu byt poslickovia, pokial sa to nestupnuje tak by to malo byt oki 🙂

fleury
25. feb 2010

miska o minke ziadne nove infos, ale podla mna sa maju dobre, minka je urcite s nou kazdy den co najviac to ide, tak nema cas konikovat 🙂

michalag
25. feb 2010

ja len ci nahodu neviete, ale tiez verim ze sa maju dobre a Vaneska krasne rastie 🙂

lienkad
25. feb 2010

myslíš ako kontrakcie alebo čo?

kiwinka
25. feb 2010

lienka, aj mna bolia krize,, ani lezat som nemohla velmi v noci , rano v posteli,strasna bolest,, som myslela, ze sa ani nepostavym z postele,, ale jak som sa rozbehla a vstala,, teraz polavila bolest... a citim len jemne,,,

mna skor boli pipina akoby som sexovala celu noc,, nechaapem.. 😅
to au ale rozne veci co my tehule citime a prezivame vsak? kazda z nas inak.. 🙂

michalag
25. feb 2010

lienkad, su to falosne kontrakcie kedy sa uz maternica pomaly pripravuje na porod

fleury
25. feb 2010

mne bolesti podbruska vystreluju do stehien, to je tiez zazitok 😝

jankako
25. feb 2010

fleury,nechcem opakovať,ale aj ja to mám tak..take akoby krče...

michalag
25. feb 2010

moze to byt aj do stehien, kazda to moze mat inak

aj u vas je tak skarede hmlisto 🙄 ☹

kiwinka
25. feb 2010

u nas je hnusne v BA,,ale hmlisto ani nie,, skor zatiahnute,,
ale celkom teplo je uz treti den ako to tak sledujem 🙂 este keby som sa mala s kym prejst teraz,,sama nepojdem predsa .. 😠

fleury
25. feb 2010

u nas je konecne slnko!!! 🙂 len dokedy, vsakano

lienkad
25. feb 2010

jankako no mne dala doktorka nospu na krče v brušku som mala občas ked som sa postavila s postele...

aktakk
25. feb 2010

NO teda Fleu- to este nejak vylezis do toho 36tt, ja by som sa nenahnevala, keby mi povie ze je to len otazka casu, ale ja som uz v 36tt, takze je to iny pripad, aj ked 33tt je uz tiez ozaj super.

Kiwi- my sme dnes volali na jeden inzerat ohladne predaja kocika, zajtra ho pojdeme pozriet. Sportak Teutonia Mistral S tiez a zajtra ho pojdeme pozriet. Tak ze by sme rovno potom do Babymarketu skocili nejake tie veci dokupit, som tam volala a povedali mi, ze predavaju prislusenstvo iba v pripade , ze si si tam kocik kupovala. Nie je to trocha trhnute? To asi ked im neurobis trzbu za 1000€ tak na co by ti mali predat nieco za 60€, skoda reci.
Kamaratka si objednavala z tejto stranky , keby nahodou nieco potrebujes posielam, prislo jej to za jeden den. www.babyrenka.cz

kiwinka
25. feb 2010

baby, aj Vam chcu svokri brat vase babetka uz teraz a to sa este ani nenarodili?
ja zacinam mat stavy z toho, co bude ked sa narodi 😢 este to vo mne vyvola nejaku poporodnu depku,,, ja uz teraz sa bojim, ze mi ju chce vziat... nepaci sa mi to!

fleury
25. feb 2010

dnes mi uz dali zoznam veci co do porodnice si mam priniest a nie je toho tak vela 🙂 len ma pobavili, ze aj znacku plienok aku treba..pampers..ja mam huggies, snad to preziju 😀

fleury
25. feb 2010

aktakk no ved pockaj, aby si neporodila skor ako si myslis 🙂)

kiwi ako ti ju chce vziat, pripravuje unos? 😀

kiwinka
25. feb 2010

fleury, zlata si,,, si ma rozosmiala, dakujem 😀 😀 😀
nie,,myslim to tak, ze sa do vsetkeho stara proste, organizuje a planuje a diktuje.. ona chce hento, tamto,... a ja co? ona planuje buducnost malej,,sak toto neni normalne,, proste vo mne vzbudzuje pocit , ze ja som nemozna a ona vie ako sa starat o babo a bude mi pomahat lebo ona robi vsetko najlepsie a ja som neskusena ... chapes ma, vsak fleu? 😅

jankako
25. feb 2010

lienka,krče v nohách som mala namysli...z podbruška mi to ide do stehien..to by mali byť tí nešťastní poslíčkovia... 😖

fleury
25. feb 2010

kiwi jasne, ze ta chapem 🙂 a to bude jej prve vnuca? lebo ak ano, tak chapem aj ju kusok 😀 Rozhodne ti vsak nezavidim, budes musiet vyuzit diplomatickost a vysvetlit jej ako to v skutocnosti bude fungovat 😀 😉

lienkad
25. feb 2010

tak to teda možu byť tí poslíčkovia ale ked som to vravela lekarke tak my predpísala nejaky liek a ak bude ta bolesť v podbruší mam isť do porodnice či je všetko v poriatku aj my napísala odporučanie....

kiwinka
25. feb 2010

ano, prve vnuca u MM aj u nas 🙂
no skvele,tak sa tesim uz teraz,,, 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre