• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
no vša ja som zvedavá ktorú to chití a roztočí to tu. ja by som mala niektorej z vás poslať číslo na mobil aby som vám vedela posielať infošky keby náhodou niečo vypuklo :grinning:
27. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja nemam na nikoho z tadeto cislo :frowning2:
27. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale snad skôr ako o dva týždne to nebude alebo?..... necháme sa prekvapiť. mimochodom baby už sa cítite niektorá tak ako pred pôrodom? ja zatial nie stále mám pocit že je to ešte daleko.
27. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si dovolila skopirovat ich tabulku
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=582270&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

...davam navrh na kocku, ktora ma posledna termin, lebo ked sa nam narodia tak ani casu na konika nebude vela
inac ja chcem zaucit manzelka, nech si s vami popise aj on
27. feb 2010 o 18:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja neviem ako sa mam citit pred porodom :grinning: ale ja ten steh citim uz aj pri cikani, keby ho tam nemam tak ta mala zo mna asi fakt vypadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manzelika - sorry :sweat_smile:
27. feb 2010 o 18:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanus ale ved uz aj my mame tabulku, civavka uz urobila :wink:
27. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem, dala som pre baby, ktore by chceli pozriet :dizzy_face:
27. feb 2010 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak komu by som mohla napisat cislo do IP ak by nahodou???
27. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj tak som nepochopila :slight_smile:)
27. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michalag aj mne ked chceš a ja pošlem tebe :sweat_smile:
miska mozes aj mne :wink:
mne radsej nie :grinning:
27. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni :grinning:
27. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanusa no neviem či manželia budú mať čas sedieť pri PC a posielať nám infošky. či nebudú sedieť s kamošmy a im podávať info :grinning: a doma dospávať opicu :grinning: Mne ked sa narodila malá tak mm išiel oslavovať v sobotu a v nedelu ked prišiel na návštevu boooože to bol obraz boží :grinning: :grinning: :grinning: umieral mi tam čo ho gebuľa bolela.
27. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som posledna takze uz tu budete mat pravdepodobne vtedy takmer vsetky deticky
27. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme uz dostali pokyny od svokry ako mame informovat :sweat_smile: akurat ze v porodnici nie je dovoleny ani mobil, ani notebook. az potom po porode. tak uvidime ci to tam vobec budeme trepat, kedze nas pustia po 2 dnoch domov.
27. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika tak to si viem predstavit, aj ked moj nepije...tak ale nikdy nehovor nikdy
27. feb 2010 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som po pôrode mohla hned volať ešte som ležala na koze 2h a obvolávala rodinu. aspoň mi rýchlo ubehli tie dve hodinky :grinning:
27. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mm zas nema moc s kym oslavovat...aj ked ako hovorite, nikdy nehovor nikdy :sweat_smile:
27. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika, po porode hej, to uz budem na inej izbe. lenze svokra chce vediet ked budeme na ceste do porodnice, a aj pocas...tak som sa jej snazila vysvetlit ze mozno budem mat ine starosti :grinning:
27. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miska IP

moni to nechate svokrusu cakat az 2 dni :astonished: :grinning: to nemozete mat ani pri sebe mobil a poslat zvonku :confused:
27. feb 2010 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika, tak moj asi nebude dospavat opicu :slight_smile: , kedze velmi tvrdy alkohol nemusi, jemu staci ku stastiu pivo 1-2 0,5 a ak nahodou bude Sami u svokry tak to bude zase cely cas s nami v porodnici, ako pri Samkovi :slight_smile:
27. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stani, no na fotky asi budu musiet cakat. ale jasne ze sa im ozveme ked bude po, to budeme pysni :dizzy_face:
27. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika to si teda neviem predstavit, ze kratim si cas po porode sms a volanim...ani nebudem o sebe vediet tie 2 hodiny :sweat_smile: totalne KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 19:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
babule, pisala zuzka...stale je na pohotovosti, uz 4 hodiny v bolestiach, caka na sanitku....jej doktorka vybavila monitor a gyn. vysetrenie, otvara sa na 1 prst, ale ze ma ist domov....kedze jej odtielko z plodovky, moze ju to hocikedy chytit..... :unamused:

kamilka s nou volala, asi nam napise viac....jasne, ze som ju od vas vsetkych pozdravila...

strasne mi jej je luto, placem nad nou......chudatko...
:pensive: :pensive:
27. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj mm tiež nepije tvrdý alkohol. on si dá radšej červené vínko a sem tam ked ide na pivo s kamošmy. lenže čím je starší tak menej znesie :grinning: a bolí ho hlava
27. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak do IP mozte pisat mne, ja si beriem do nemocky notebook, je tam net..mobily su akoze zakazane, ale viem, ze baby si ich tam nosia a poslat alebo prijat sms nie je problem...takze tabulecku s nasimi pokladikmi mozem priebezne doplnat :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
civi a to ako ju mohli pustit domov s bolestami??? :angry: sak ma mat cisarsky, tak co cakaju, ze sa porod zacne spontanne?
27. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok