Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

magic08
16. mar 2010

ahojte aprilovky...
mozem sa k vam pridat...?

cicimon
16. mar 2010

tak my sme boli oslavovat kolegynine narodky, celkom dobre sme pokecali a dajak sa mi este nechce spat

ako vas tu citam, tak ja dufam, ze ked odtecie plodovka, ze stihnem rychlu sprchu, zohnat mm, zobrat tasky a hodit do nich este chybajuce veci a snad to do tych 2hod stihneme 🙂

monva
16. mar 2010

ahoj Magic - vitaaaj 😉 😉 😉
pozeram ze si kosice-okolie, kde chces rodit? nejdes nahodou do Sace?

monva
16. mar 2010

cici - jooj to muselo byt super, isla by som sa tiez tak niekde "prevetrat" von s babami 😀

magic08
16. mar 2010

nie, uz nebyvam v KE, len som to nezmenila este.... rodit budem v TV

cicimon
16. mar 2010

magic - vitaj - ja som z KE a mm z TV 🙂

monva - no ja som uz tiez davno nikde nebola, co som na MD tak len sedim doma

magic08
16. mar 2010

cicimon: takze to u nas poznas 🙂
aj mna manzel bol dnes "vyvencit" po niekolkych mesiacoch som bola konecne von... 🙂 dali sme si vybornu pizzu a kavicku... pekne straveny den 😀

monva
16. mar 2010

baby nakoniec zistime aky je ten svet maly, ja som chodila na strednu v TV, teraz byvam v TV okrese, a ak nebudem stihat - tak ma MM alebo sanitka hodi do TV (sice by som nerada, ked uz chodim aj na poradne do Sace, aj dokyho tam mam, no zivot babatka je prednejsi) 😀

cici - ved to, ja som doma uz vyse 3 rokov (pred dankovym narodenim som bola 7 mes. na rizikovom) tak uz mi civilizacia chyba az-az 😀

cicimon
16. mar 2010

aha - takze som to zle napisala - ja byvam v BA, ale pochadzam z KE, mm je z Tv a rodina z otcovej strany a babka tiez. Ale uplne mi staci, ked sme tam tak 3x do roka 🙂)

magic08
16. mar 2010

monva: hi-hi 🙂 mozno sa stretneme na jednej izbe... 🙂 no ked mas dohodnutu sacu, tak nech to vyjde tam..
inak, co je na tej saci take dobre, ze vsetky chcu tam rodit? poznam z mojho okolia veeelmi vela bab, ktore len o saci rozpravaju?

monva
16. mar 2010

cici - chapem 😀 ja som chcela byvat v Ziline, chodila som tam na VS a velmi mi to mesto prirastlo k srdcu, aj minule mi az smutno doslo, ked o Ziline pisala vejulka a moni tusim, hned by som balila kufre a stahovala sa tam 😀

monva
16. mar 2010

magic - mne sa tam velmi pacil personal, pristup, izby, vecko a sprcha na izbe, pride mi to tam take utulne, z TV nemocnice ked si pamatam navstevy pri svagrinach (je pravda, ze uz je to viaac rokov dozadu), tak mi v pamati utkveli navstevy pri okienku na chodbe, hrozny prievan, vysoke poschodie, a vtedy tam boli sprchy len na chodbe. AKo je to tam teraz?

magic08
16. mar 2010

monva - cele oddelenie je zrekonstruovane... hlavne izby su pekne prerobene a tiez moznost rodit do vody, alebo na polohovatelnom kresle... navstevy na izbach povolene kedykolvek, takze ziadne okienko na chodbe a prievan... 😀 a sprchy su tiez prerobene, takze to tam nevyzera tak hrozne a tie 4 dni sa daju vydrzat.... 😀 personal tiez celkom mily, ale to je vzdy o ludoch, nie o nemocnici... 😀

monva
16. mar 2010

magic - a sprchy su na izbach, alebo na chodbe?

pipimiska
16. mar 2010

ahojte 🙂

monva aj ja na 99 percent rodim v saci 😉 ktoreho dokiho si si vybrala?a akym sposobom.. 😉

monva
16. mar 2010

pipimiska - tak sa poponahlaj a pridas sa do "klubu" 😀 (ja, Seuska a Tarinka)
Moj doky je Luptak, pri nom som rodila aj Danka a potom som k nemu zacala chodit aj do ambulancie a som s nim velmi spokojna 😉

monva
16. mar 2010

no babenky lucim sa, prajem dobru noc a o 6 hodin uz bude medzi nami aj Maxik - tesim, tesim 😀

pipimiska
16. mar 2010

monva,som myslela akym sposobom ides rodit 😉 som zle polozila otazku 😝 ..ja som dohodnuta s linkeschom,poznas???aa dobruuu noc

zuzke drzim velmi palce 🙂

monva
17. mar 2010

dobre ranko 😀
pipimiska - meno linkesch som uz pocula, no neviem si k nemu priradit tvar. Rodit budm dufam klasicky 😉

mame uz spravy od Zuzky ???

evil15
17. mar 2010

bré ránko 🙂

no Zuzka má CS tuším o 8.15h tak teraz už určite leží na sále a zachvíločku bude už s Maxíkom 😀 jupííííííííííí

inak chcela by som sa spýtať či aj vy niektorá to máte dole citlivé, mňa to tam bolí ako keby ma tam niekto dokopal ☹ hrúza

monika0001
17. mar 2010

ahojte - Zuzka mala CS o 6,30.. takže už to má za sebou 😉

evil15
17. mar 2010

tak skoro?????

GRATULUJEME K MAXÍKOVI 😀 😀 😀 😀 😀

civavava
autor
17. mar 2010

dobre ranko babule,

jeeeej tak skoro??? zase ti lekari zazmatkovali.....no nevadi, hlavne, ze je vsetko OK a zuzka sa ma fajn, aj Maxik!! 😵 😵 😵

moc moc gratulujem !!!! 😵 😵 😵

monika0001, ak vies viac, ako napr miery maleho alebo mas foto, sem s nou 🙂 a dakujeme za info!!! 😉

fruchtbar
17. mar 2010

dobre ranko,
gratulujeme Zuzke,konecne to ma za sebou....uz som zvedava na infosky! 😉

monika0001
17. mar 2010

takže volala som do nemocnice..

chúďatko Zuzanka to ešte za sebou teda nemá... až teraz o 9-tej ju vraj budú brať a vraj mi info po telefone potom aj tak nemožu...
A to ju mali brať o 6,30 mi včera hovorila.. chuda.. musí mať dobré nervy...

kika29
17. mar 2010

dobre ránko . zuzke všetko dobré aj Maxíkovi len nech sa skoro zotaví po cr a drobec nech vela papá. ked budete vedieť miery hned dajte vedieť aj foto 🙂 ešte raz GRATULUJEM 😵

kika29
17. mar 2010

no fasa tak sme predčastne gratulovali. tak potom držím zuzke palce nech všetko dobre dopadne.

michalag
17. mar 2010

Breee ranko

ak to ma Zuzka uz naozaj za sebou tak jej a Maxikovi gratulujeme !!!!! 😵 😵 😵

My sme mali otrasnu noc 🙄 ... malemu som pred spanim zistila ze ma teplotu 38,6 a chudacik celu noc sa prehadzoval az som mu musela dat cipok od teploty ktory nezabral tak som mu dala druhy (podla vahy som mala dat hned 2, ale pokial by zabral jeden tak naco) a ten konecne zaucinkoval a zaspal o 3:50 a k tomu sa mala strasne prehadzovala v brusku a nenormalne sa zapierala a mala som aj stahy nastastie nie bolestive ..... no super noc ... za chvilku ideme k dokine pre vysledky z vyteru a dufam ze malemu da nieco aj od kasla, lebo homeo nezabrali ☹

roxi
17. mar 2010

ahojte, takže dnes očakávame ďalší prírastok? Zuzke držím palce, nech to zvládne čo najlepšie, teda ak to ešte nemá za sebou, určite sa už teší na Maxíka 😵

roxi
17. mar 2010

michalag - Samkovi skoré uzdravenie, Lea bola včera tiež nejaká nachladená, ale našťastie nemala žiadne teploty a vyzerá to, že to bolo len niečo prechodné, lebo dnes vyzerá byť ok, teda aspoň zatiaľ, no choroby by nás teraz mohli obchádzať, aby sme to nenachytali my a potom aj bába

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre