• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
alicc ja tiez zopar ludi prekvapim. Kedze lezim uz nejaky ten mesiac a vonku vychadzam len na kontroly, dost susedov nema ani sajnu, ze o chvilu rodim :grinning:
17. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc tym sa moc nechval leba ta vezmeme za slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej alicc tak ty si zlata s tym zehlenim :wink:
17. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fleury to má...hlavne ked sa začnú biť..koniec!!!take buchnáty si vedia dať po hlave a po chrbte :grinning:
no aj ja zatial hodnotim ten moj tak,má čo som chcela,ešte uvidim ked ho dám dochodu..
baby aj ja strašne rada žehlim...len teraz je to take komplikovanejšie.
17. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne, ja fakt rada žehlím, oddýchnem si pri tom, som divná? :astonished:
17. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj práve mi moja prvorodená vyhráva do uška na flautu a niektoré zvuky sú velmi podivné :grinning:
17. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc ja som tiez pre tehu rada zehlila, len teraz nevladzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bud rada, ze len na flaute hra, keby ste mali doma bicie .. :grinning:
17. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čítali ste,zajtra sme bez konika...niečo upravuju tak nebude dostupny koník..
17. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si to vsimla, ze prechod na novu verziu
17. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už viem ako to je s tými peniazmi, mm mi to objasnil, takže to mám ešte PN-ku+4 dni materskej za február. :dizzy_face:
17. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky moje... konecne som sa v praci trosku uvolnila a narychlo precitala prispevky... uz nech mate deti a netarate tolko, lebo ja Vas nestiham!!!!

Tak ako Zuzka a MAxik? Mame uz daco nove?

Cici ja som dnes aj zajtra v praci, ja nezehliiiiiiiim :grinning: ale vecer ak ma nebude boliet nieco tak par kuskov pozehlim....

Postrehlasom, ze ste zas varili.... :grinning: Ja zo vsetkeho co uvarim odkladam uz polku do mraznicky a jak bude moja piskotka na svete len budem tahat z mraznicky pre stareho nech neumre od hladu a chudak na pastekach asi nebude chciet byt... :wink: :grinning:

Cooooo? zajtra sme bez konika????????? Fleu co budes robit???? :wink: :grinning:

Dnes mi po dlhej dobe striga (svokra) volala. Na neuverenie, ze ako sa citim a ako sa mam? To sa mi za poslednych 9 mesiacov este nestalo!!!!! :grinning: A samzrejme mi popri tom nezabudla porozpravat svoje dva porody a asi 5 x oznamit ze moja leniva svagrinka konecne si nasla pracu.... teda ona za posledneho pol roka vystriedala asi 4 roboty, takze ma novu piatu pracu.... V rodine ideme uzatvarat stavky, ze kolko dlho vydrzi :grinning:
17. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby netrpne vam ....dierka, ja mam take divne pocity je to po tvrdnuti bruska
17. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc, môžeš si dojsť aj k nám oddýchnuť k žehleniu :slight_smile:
17. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K.
citujem sms od Zuzki:
"Moja malá rybička Maxík vplávala do toho svtea 17.3.2010 o 9,20 hod s mierami 3670 g a 49 cm. "
17. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zase som tu zuzka 1971 priviedla na svet syna o 9.20hod 3670g a 49cm :slight_smile:
inak aj mne dnes prislo vyrovnanie za pnku ale tu som mala v januari takze si dali celkom na cas ale kedze som tie peniaze necakala tak celkom potesili :grinning:
jeeeeeeeeeeee super zuzka gratulujem k maxikovi krasne miery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seus no neuveris, ale zajtra nekonikujem, ani keby vypadok nebol, mam poradnu :grinning: sak ked si ma tam nechaju este ti bude za mnou smutno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak mas milu svokru :grinning:
17. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem zuzke k maxíkovi, veľa zdravíčka obom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzke gratulujeme a prajeme skore zotavenie, aby si mohla Maxika uzivat!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzke nesmierne gratulujem, želám jej a Maxíkovi už len všetko dobré na tomto svete, aby boli zdraví a šťastní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzka si to konečne zaslúži!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Gratulujem ZUZKE a prajem veľa zdravička

Ja som dnes bola na prietoky tak o 2tt kontrola a mam si spraviť predoperačne zajta :wink:
17. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzke a Maxikovi gratulujeeeeeemeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , zelame obom hlavne zdravicko Zuzke a rychle zotavenie po CS a vela mliecka pre Maxika :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
zuzke gratulujem, maly ma pekne miery :slight_smile:

fleu, sues - ja som uz dozehlila :grinning: idem dat kavu a pernik :slight_smile:

ja aj celkom uvitam, ak 1 den nepojde konik - konecne nieco porobim :slight_smile: trochu sa mi posuvaju plany :slight_smile:)
zuzi....blahozelam....no riadny chlapisko
to rodila cisarakom? a v ktorom tyzdni?......
maly baculko :grinning:
17. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zuzke gratulujem a zelam vsetko uz len to naj...

u nas vcera mm zehlil plienky a dnes aj vecicky, otvoril si k tomu pivko, kukal TV, najskor som sa nasmiala, lebo sa unadaval na same sviky a zahyby a tie male rukavceky, ale potom mu to uz islo paradne. uz sa aj susi dalsia davka....
17. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujeeem zuzanka! vela sily Maxikovy aj Tebe! cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzka rodila CS a dnes je 37tt+3 :wink:
17. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna- tvoj mm si z toho spravil spolocensku udalost? :slight_smile:
17. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem zuzke a maxikovi želám vela zdravíčka, nech sa rýchlo zotavia.

dejna daj adresu a ja dobehnem :grinning:
17. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok