Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
23. mar 2010

malalady, no tie moje vyzeraju vecer ako jaternicky 🙂 mam pocit ze idu prasknut.
urcite to spomen zajtra na poradni, snad s tym cosi vymyslia!

malalady
23. mar 2010

moni.. však zbalená som a ked ma nehá teda v nemocke tak mám notebook a máte ma na krku 😀 😀 😀

cicimon
23. mar 2010

malalady - ja presne naopak - rano v poho a vecer jaternice. A ruky naopak - cez den v poho a rano a v noci nemozem spat, co ma az klby bolia.

evil - ja mam tie prsty uz cca 6t a ziadna zmena - len nohy sa medzicasom pridali...ale to sa mi vidi mensi problem ako ten tlak.

malalady
23. mar 2010

som zvedava čo mi zajtra povedia babeny v tej poradni, že kedy si mám ist obehat to predoperačne.. no a ked mu zabijem do toho s týmito nožičkami mojimi.. tak si myslím,že aj hned 😖

evil15
23. mar 2010

mne začali puchnúť ked som sa vrátila z nemocnice 🙂 ale už to neriešim ja to nemám také strašné tak ma to tak nehnevaá ako ten môj chrbát ten teda bolí riadne už sami to začína stupňovať cez den sú to len kríže a večer celý chrbát a v noci sa mi ani spať nedá 😠 😠 😠 nič v zlom ale už by som to chcela mať zasebou, začínam mať strach zo všetkého ☹ ☹ ☹

malalady
23. mar 2010

evil teraz ku koncu to chceme mat každá za sebou 🙂 však tie našé babatká aj niečo vážia a roztahujú sa v brušku 🙂 takže tlačia nám na všeeeeeeeeeetko.. tak máme toho dost na tie naše kríže to je pravda... 😉 😉 😉 však to už nejak vydržíme.. a zachvila už je to túúúúúúúúúúúúúú ajaaaaaaaj 😀 😀 😀

evil15
23. mar 2010

ved hej len u mňa je to trošku zložitejšie ale to je nadlho ... tak snád už to máme za pár a potom sa budeme len vytešovať z tých našich anjelikov 🙂

moni
23. mar 2010

no holky, nic ine nam neostava len vydrzat...uz je to len za par 🙂

evil15
23. mar 2010

no nič idem si ja lahnúť a robiť moje sudoku

prajem dobrú noc a pekné sníčky papa 🙂

dejnas
23. mar 2010

civi, gratulujem, želám vám obom veľa veľa zdravíčka 🙂

ludka140281
23. mar 2010

civavka blahozelam,tesim sa,ze ste ok...maly je zlatucky 😀
juj i ja chcem... ..este to napisem 100x a urcite uz porodim 😀 😀 😀
dobru nocku kocky,dnes som unavena 🙄

michalag
23. mar 2010

Ahojte 🙂 , ja len v rychlosti lebo som z dnesneho behania po doktoroch uplne KO 😝

civi, blahozelaaaaaaam a prajem vam obom hlavne vela zdravicka a mliecka a tebe rychle zotavenie po porode 😉 🙂 .... Rene je krasnuckyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

malalady, daj zajtra vediet ako ste dopadli 😉 🙂 .... a Vsetko najsamlepsie Tobikovi k dnesnym krasnym 3 rockom!!!!!! 😵 😵 😵

majca424
23. mar 2010

Ahojteeee 🙂
Booožinku, aký je krásnučky malý Reňko 😵 civi gratulujeeeeem 😉
Aj ja už chceeeem 😀 😉

malalady
23. mar 2010

michalag dakujeme 😀 krpán spí.. bo cez obed už sa mu nechce.. tak o 19tej je už mrtvy :D

grekyna23
23. mar 2010

tak mame dalsieho chlapa v aprilovkach, civi gratulujem a nech ste zdravucky 🙂 🙂 🙂

vejula
23. mar 2010

jej maličký je nádherný civavka, gratulky ku krásnemu chlapčekovi 😵

Inač dnes som bola cvičiť, a celkom tam daju zaberAť, to asi tým že tam chodia samé nebruškaté kočky ešte, tak tam jediná s tým kotlíkom natriasam 😅

vonavakvetinka
23. mar 2010

tak dalsie marcove aprilovcatko je na svete...krasny je Rene, gratulujem 🙂

ja uz by som mojho tiez chcela mat pri sebe, i ked nejake komplikacie nemam, nohy neopuchaju, chrbat boli len obcas a to ked dlho stojim

vejula, co vsetko tam cvicite?

alicc
23. mar 2010

baby tak ja som si myslela, že mna opuchy obídu a veru nie, nohy mám ako papuče 😝 , ale to hádam z toho že stále niečo robím a pobehujem 😠

vonavakvetinka
23. mar 2010

a nemozu mat tie opuchy aj suvis s nedostatocnym pitnym rezimom?

moni
23. mar 2010

kvetinka, mozu veru...ale mne nepomaha ani ked do seba lejem litre vody. ani ked stojim, sedim, nohy vylozene, dobra obuv, ziadna obuv. takze preto si myslim ze to asi tak ma byt 🙂
btw, ty mas termin na moje narodeniny ;)

vonavakvetinka
23. mar 2010

to vazne? je to pekny datum, ale ja sa uz teraz neviem dockat, nie to este cakat tri tyzdne 😝
vcera som upratovala ako o dusu, prala, dlazku umyvala, kupelky, skratka co ma len napadlo, tri hodky v kuse a tomu malemu zlobrovi sa nechce von 😠

alicc
23. mar 2010

možno že je to aj tým, že už mi bruško padlo dolu a bábo tlačí na cievy a vdy fakt vela nepijem, že by to bolo z toho?

cicimon
23. mar 2010

kvetinka - uz vyhanas male von?

vonavakvetinka
23. mar 2010

alicc, mne opuchli raz lytka, ale len trochu, zistila som to, lebo som nemohla poriadne zazipsovat cizmy 😀 a v ten den som pila malo a hlavne by sa malo co najmenej perlivych napojov pit

cicimon, veru, vyhanam, zajtra zacinam 38tt, tak maly by mal byt uz ok, uz sa aj zmierujem s tym, ze mm asi porod nestihne 😖

moni
23. mar 2010

alicc, to zadrziavanie vody je skor vecou obliciek, takze je mozne ze krpce tlacia na ne. podla toho co som citala sa odporuca vela pit, aj ked by si clovek myslel opak. plus tie kilecka navyse su namahou pre telo.

kvetinka, no ber to tak, ze raz vyliezt musi 🙂 ale pokial sam nebude chciet, asi ho nevyduris. lekar naznacoval ze by mohol ist skor?

alicc
23. mar 2010

tak ja sa polepším a budem viac piť vodičku 😉

vonavakvetinka
23. mar 2010

alicc, vsak skus, voda je lacna 😉

moni, maly je otoceny dole hlavou uz riadne dlho a moje brusko ani nie je tak vysoko, takze to uz nema daleko vyjst von 😀
lekarka vravela, ze od 38tt to uz moze prist kedykolvek, ale tak to u kazdej rodicky predpokladam

vonavakvetinka
23. mar 2010

a co ste dnes porabali, tehulky?

alicc
23. mar 2010

babulky idem si teda dať ešte za jeden, potom ešte kuki telku a potom sa pokúsim spať, tak vám želám dobrú noc 😉

vonavakvetinka
23. mar 2010

aj tebe s babatkom dobru 🙂 inac mas velmi pekne fotky v albume, ta trampolina je super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre