Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
1. jan 2010

vejula ja som tam ten text jednoducho vlozila nad fotky tusim...

inak dostala som vela IP posty od vselijakych cudzich babuliek co citali moj pribeh a napisali mi, ze mi drzia palce, normalne som sa rozplakala 😲 ja som myslela, ze to ani nikto nebude citat, ked to je take dlhe 😲

stacynka
1. jan 2010

baby som tu len na skok, docitam neskor: prajem vam ten najkrajsi rok 2010, aby sa vam splnili vsetky priania....

sasurin
1. jan 2010

zuzuli, je to fakt dojímavý príbeh, držím ti palce, a verím že všetko dobre dopadne, lebo máš v brušku veľkého bojovníka. 😵

kika29
1. jan 2010

mňa dnes malé akosi velmi kopká na pravom boku skoro pod prsníkom až cítim. dnes mi je nejako ťažko aj bruško mi trocha tvrdlo aj žalúdok pobolieval asi preto že som sa prejedla koláčikmi 😝
dievčatá máte ešte problém s výtokom? ja mám trocha výtok 😒
ešte sa opýtam ked ležíte na chrbte nedýcha sa vám ťašie? mne sa dýcha horšie a musím sa bud posadiť alebo prevaliť na bok.

kika29
1. jan 2010

zuzi a kde si viem prečítať tvoj príbeh?

sasurin
1. jan 2010

kika, ja som sa dnes tiež cítila akosi divne rozbolel ma chrbát a ťažšie sa mi dýchalo, tak si poobede pospala a prešlo to 😀
ja mám pocit, že sa mi dýcha ťažšie ked ležím na boku tak neviem ako ostatným dievčatám

zuzana1971
1. jan 2010

kika v mojom albumceku, klikni na fotak pri mojom mene a potom ten albumcek Maxikov pribeh

saurin a ostatne dakujem

kika ja inak mam problem s dychanim, myslim, ze to suvisi s mojim rychlym tepom, aspon som si citala diskusie tu na konikovi o zrychlenom tepe, a tam mali tiez baby problemy s dychanim, hlavne na chrbte a ten zrychleny typ moze byt ze vraj aj anemiou a mne teraz zistila lekarka z odberov malo zeleza a predpisala mi zelezo, tak dufam, ze sa mi upravi tep a bude sa mi aj lahsie dychat....okrem toho pisali, ze na chrbte nie je dobre lezat, lebo maternica tlaci na dutu zilu a babatku sa tiez moze dostavat potpm malo kyslika....

sasurin
1. jan 2010

asi máš zuzi pravdu s tým železom ja ho tiež beriem už druhý mesiac, lebo ho mám málo, a o tom ležaní na chrbte som tiež počula, že to bábätku vadí, tak ja sa snažím ležať na boku.
už to nemáme ´ďaleko do finále tak to vydržíme 😵

kika29
1. jan 2010

a s výtokom ešte máte problémy?

zuzana1971
1. jan 2010

kika29 ja s vytokom stale v tehotenstve 😝 predtym nikdy 😝 teraz mi zase doktorka predpisala cipky na vytok 😝

sasurin
1. jan 2010

kika, ja občas mám výtok ale taký v norme ale kdesy som čítala, že výtok v tehu je normálny ak necítiš nejaké pálenie alebo svrbenie tak je to ok

zuzana1971
1. jan 2010

dobru nocku babulky, ja som nevyspata z minulej noci kvoli delobuchom, tak dnes zalahnem skor

sasurin
1. jan 2010

zuzi dobrú noc oddýchni si

kika29
1. jan 2010

iné potiaže nemám iba ten výtok trocha.

sasurin
1. jan 2010

kika,podľa mna by to malo byť ok

silvia7
1. jan 2010

čafte 🙂 dnes som sa extrémne dobre vyspala, ráno do desiatej a potom aj poobede, v podstate som celý deň v posteli a lehním a jem.. hmm ako na nový rok 😝 tak aspoň do apríla 😀

inak aj ja mám v poslednej dobe výtok, nie je silný ani nesvrbí ani nič, len mám ho.. a mávala som aj predtým, dokonca mi to aj preliečovala dr čípkami asi pred rokom... hm.. a dosť sranda, že som alergická na kondómy.. teda aspoň keď sme naposledy použili, tak som mala riadne problémy s tým.. predtým nie.. tak neviem, či sa to dá chytiť časom.. 😕

kika29
1. jan 2010

zuzi no máš to ťažké ale ste silný a vy to vyhráte. príbeh dopíš až do výťazného konca 😉

mne doktor preventívne predpísal asi pred 2 mesiacmi čipky také žlté aj ked som nemala nejaké problémy len ma bolelo v podbrušku. napokon mi zistil že som troška otvorená a mám nízko placentu tak som na PN lebo môžem hocikedy začať krvácať.
A tvrdnutie bruška ked nieje často je v raj v norme.

kika29
1. jan 2010

no asi babenky spinkáte po prebdenej noci asi idem aj ja zaľahnúť 😔

stacynka
1. jan 2010

asi uz vsetky spinkate, konecne som vas docitala, ja som tu, lebo o polnoci beriem atb
preberali ste vytok, ja ho mam tiez v podstate cele tehu, a dr. mi tvrdila ze je to ok ked nesvrbi a nepali, len minule preistotu zobrala kultivaciu ze ked to mam stale, a nasli mi tam nieco ,tak teraz musim brat tie antibiotika 1O dni, ze to nie je nutne liecit hned ale ze aspon sa toho zbavime.... co som rada lebo uz ma nebavi stale behat so slipkou, a menit ju aj trikrat denne, co sa stale citim "mokra"
a este k tomu lezaniu na chrbte, vraj to tlaci tu dutu zilu, mala som to aj pri timkovi, ze ked som lezala na chrbte strasne zle sa mi dychalo, som nemohla vydrzat, tak spavam na boku, a to ma zas bolia bedrove klby a tak sa vrtim jak ventilator z jedneho boku na druhy... 😒 ale sak vydrzime 😉
civi krasne fotky, ina kocka si

kika29
2. jan 2010

lenže mňa dnes malé veľa kopká na pravom boku a neviem či si mžem ľahnuť teraz na ten bok. ležím na ľavom ale dlho tak nevydržím. čo je to tá dutá žila?

minius
2. jan 2010

No dobre rano zenulky! Vy este vsetky asi dospavate Novy rok 😀.

Zuzi vy ste riadny bojovnici aj s malickym Maxikom!!!

Ja sa tiez snazim spavat iba na lavom boku ale kolko krat sa zobudim na chrbte a maly kope ako divy. Aj vam sa to niekedy stava ze ho citite jeden den skoro cely den a na druhy den su take lenivejsie?
Nase male kope hlavne v noci a to si vraj teraz buduju tie spanie-nespanie. No to sa mame naco tesit a aj susedia 😕 🙂

My mame dnes 3D scan tak sa uz nevieme dockat len dufam ze sa maly ukaze, naposledy bol akysi trucovity ale cokolada ho vari nejako prehovori 😀

ludka140281
2. jan 2010

vsetko dobre v novom roku prajem buducim maminkam a nasim pokladikom 😀 😀 😀 😀 😀
sasurin,to dychanie je z nedostatku zeleza,ja to mam od zac.tehu,beriem tardyferon 2xdenne a stale jeho malo....doki vravela,ze sa potom tazsie dycha,rychlo sa unavis,si malatna.....
hlavne,ze su slniecka ok

vejula
2. jan 2010

čavte kočky.... tak vy ešte všetky chrapošíte???? Ja som dnes len do 11 ležala v posteli 😀 😀 😀
čo sa týka toho ležania, tak ja si lahnem aj na ten bok kde ma kope, nevedela som že to môže vadiť... Ja by som asi nevydržala celú noc na jednom boku. Môžem mu tým ublížiť??? Alebo prečo by sa to nemalo?

Ludka aj tebe všetko dobré v novom roku, aj tvojim dvom zlatíčkam 😉

roxi
2. jan 2010

ahojte baby,
včera som tu nebola, takže až dnes:

želám všetkým šťastný rok 2010, hlavne veľa šťastia, zdravia, lásky, pohody, no a hlavne krásne a zdravučké bábätká 😵 😵 😵

vejula
2. jan 2010

Aj tebe roxi všetko dobré do nového roka...

A kde ste všetky???? Halo... Ja som ostala sama doma, mm išiel pomáhať bráškovy na byt, bo tam prerába a ja tu s maličkým a s havkáčom kralujem 🙂

ludka140281
2. jan 2010

kocky uz ste rozmyslali v com ponesiete babulko z porodnice?Ja sa dnes nad tymto dost zamyslam,prehadzujem vecicky a stale neviem..... 😉 ja ani neviem ci to bude chlapcek,alebo dievcatko 😀

michalag
2. jan 2010

Ahojte
zuzi, prajem vam obom hlavne vela stasticka, tyki bojovnici ako ste vy dvaja si ho naozaj zasluzia 😵 😉 🙂

s tym spankom, ja som odjakziva zvyknuta spavat na bruchu a teraz ked mam brusko tak si tazko zvykam, ale ked som uz velmi unavena tak zaspim na poloboku a polobrusku, skor mam nohu skrcenu aby som si netlacila na brusko ... ale vobec neviem co budem robit v nejakom 30-35tt 😅

ludka, ja som nad tym uvazovala a uvazujem aj nad tym ake vecicky drobcovi pokupit, ale stale neviem, lebo to je este take vselijake pocasie, moze byt aj teplo ale aj chladnejsie ... zatial mam 2x bodynka s dlhym rukavom a nic viac 😅 😝

kika29
2. jan 2010

minius mne sa to stáva že malé jeden deň akoby išlo vyskočiť z brucha a druhý ho necítim. Napr v čera som tak mala kopalo ma akoby hralo fudbal a skoro celý deň. Dnes je lenivejšie ale teraz zase začína troška kopkať tak uvidíme že čo to bude do večera. 😀

ludka ja sa ešte velmi nezaoberám v čom pôjdeme domov. Mám výbavičku krásnu po malej tak asi aj toto druhé pôjde v tom ešte uvidím. Ja riešim kočík kedže ho ešte nemáme ani len vybratý aký chceme 😒

ludka140281
2. jan 2010

ani ja nemam kocik 😀 😀 😀 😀 😀 a este aj marodim a nemam vychadzky,tak asi cez internet......vecicky mam tiez po malej,ale ju som si niesla v perinke,teraz bude babo v autosedacke,tak perinka nie 😅

vejula
2. jan 2010

joj kočky konečne ste nejaké tu...
No čo sa týka toho v čom babenko ponesem z nemocnice, tak to vôbec neviem a pravdu povediac ešte sa moc nad tým nezamýšlam... Ja najradšej všetko riešim na poslednú chvílu, ani nad kočíkom ešte nepremýšlam ani nepozerám, hlavne drahému sa zdá ešte skoro.

A čo sa týka pohybov tak taký týžden už velmi pekne silno cítim malého, nie len také buchance ale akoby to už cítila jeho telíčko, neviem to inač vysvetliť... Ale sranda že pri sexíku a po nom je vždy jak omráčené a kope ovela menej... Ako včera, ráno bolo tutumutu a potom celý den kopalo len tak decentne, dúfam že mu nespôsobujeme nejaké traumy tým alebo čo 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre