Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
16. mar 2010

fleu - bud rada, nebudes musiet zhadzovat..

moni
16. mar 2010

uufff, docitane 😀
kika, vanduske vsetko najlepsie k narodeninam!

zajtra drzime zuzanke a maxikovi palce!

aktakk, tak dnes vyhravas v divnych snoch 😀

mne zacalo teraz ku koncu chutit sladke, ale nemam pocit ze by som to prehanala. nastastie mm je maniak na stravovanie takze na mna da pozor 🙂
sranda, dalsiu poradnu mam 31.3. a to tu uz niektore budete mat babatka 😵

jankako
16. mar 2010

no jasne fluery,že to bude jeho miláčik rozmaznany..ved to tak býva.. 🙂

tarinka333
16. mar 2010

Ahojte kocky,
Seuska, jj, moj mm planuje byt pri porode, tak uvidime, ci ho to neprejde 😠 a Tvoj?
Zuzke drzim zajtra rano prsteky, to ja budem ete hajat o takom case.
Inak mi teraz volala sestricka od obv. gyne., ze prisli vysledky na streptokoka -akurat mi ich nepovedala a ze potrebuju ete nejake vysetrenie z mocu urobit. Tak nehapem, uz chodim do nemocnice na poradnu a teraz sa mam trepat zas k obv. gynekol,? Neviete, co ete mozu chciet?

Inak, nepije sa okrem ostruziny malinovej na roztahovanie maternice (ci ako to mam sformulovat - na ulahcenie porodu) aj alchemilkovy cajik?

fleury
16. mar 2010

jj moni, dufam, ze uz aj ja to budem mat za sebou 🙂

kika29
16. mar 2010

ja každú poradňu len po kile som pribrala

vejula
16. mar 2010

čafte kočky... 😵

Tak som bola u strarkej, starky našile takého tulaveho psíka, krásneho, takého scvrknutého vlčiačika 😵 Ale ide ho darovať susede, lebo jej pred mesiacom umrel manžel a pred týždnom jej zrazilo psa, tak nech ma kamoša... No ale tak by som bola rada keby sme si ho nechali 😅 ... No ale ten naš havkáč jak sa do neho pustil, teda len brechal, ale jak velký pán do neho . V poslednom čase je akýsi nervák na ostatných psov 😒 Ked sme ho našli tak ani hlasok nevydal, a teraz 😕

Inač mna to bruško tiež svrbí som to včera písala aj také drboné bodky červené som mala, bola som aj u kožnej a tá mi dala akzusi masť a po sprchovaní, taký olejček balmandol sa to volá a to mi pomohlo dnes to svrbi už ovela menej.. A bola som dnes pre istotu na krv na pečenové testy tak snad je všetko OKI 😝

maxii
16. mar 2010

caute baby aj ja som dnes bola na pecenove testy, strasne ma v noci svrbia dlane, takze zajtra sa dozviem verdikt 😉

cheerlady
16. mar 2010

ahojte babule,ja vas citam,aj ked nie pravidelne,ale ja vobec nejak nemam cas na net,az si sama sebe nadavam ako vas zanedbavam! 😲 a to som si myslela,ze na materskej tu budem furt,no a figu,stale nieco robim,aj teraz ma caka zase vysavanie 🙄 teraz som dorobila taku obedoveceru-vyprazany syr,no a s mm sme poskladali postielku 😵 len neviem ani za svet prist na to ako sa dava baldachyn na tu konstrukciu,neviete mi niektora poradit??? 😕 ☹

gratulujem lubiku k Lukaskovi a prajem vela zdravicka! 😵 😵 😵

inak u mna to asi tak skoro nebude,brusko hore-aj ked odkedy som mm povedala,ze mi predtym klesne brusko,tak si ma teraz niekolkokrat denne prezera,ci uz 😀

fleury
16. mar 2010

cheer a kde mas problem staci len navliect baldachyn na tu konstrukciu 🙂

cheerlady
16. mar 2010

fleury lenze mne to tam nejako nepasuje,neviem ktorou stranou to tam dat,kukam na to jak blbec uz hodinu 🙄

gajana1
16. mar 2010

Ahojte baby ja som bola dnes na poradni tak ma Dr. potešil potvrdil nam jedno dievčatko tak to bude parik som strašne rada. 😀
A zajtra idem do nemocky na prietoky a dohodnuť sa ako budem rodiť kedže oba su KP.

Gratulujem Lubke k Lukaškovi a prajem všetko naj a veľa veľa mliečka 😉

fleury
16. mar 2010

no to sa blbo vysvetluje ako to navliect, kedze to nevidim ako to tam navliekas ty 🙂)

fleury
16. mar 2010

gajana tak super, ze dievcatko mate potvrdene 😉

cheerlady
16. mar 2010

fleury a ty ho mas uz navleceny?ak hej,nepridas foto?

gaji no parada,dvojicky parik su super 🙂

majca424
16. mar 2010

ahojte 😀
cheer neboj sa, ja som na to tiež zo začiatku nevedela prísť, ale prekvapivo som potom prišla. Potom som ho išla dať oprať, tak som to musela zase vyvliecť, tak teraz to tam zase asi nebudem vedieť dať 😀 😀 😀
Takže keď pošpekuluješ, určite na to prídeš 🙂

fleury
16. mar 2010

cheer nemam, skusali sme ho dat,ked sme ho kupili, potom som ho uz vyprala a zatial je v skrini, da ho az mm ked pridem z porodnice, nech sa dovtedy nanho neprasi. Ale tiez sme ho davali tak, ze som si nasla na nete nejaku dobru foto baldachynu na postielke a na tretikrat sme to dali uz spravne 😅

cheerlady
16. mar 2010

no na jednej strane je to v strede nastrihnute - ta cast ma byt kde???

evil15
16. mar 2010

zdravím
cheer to je lahké teda aspoň ten náš bol my sme to pripevnili na spodnu lištu a potom sme druhú časť pripevnili na vrchnú no a hore ako je tá tenká obruč tak tá sa dala dole a na tú som navliekla baldachýn a dala späť dúfam, že ti to dáva zmyslel ak nie tak daj vedieť a ja ti to skúsim nejako inak vysvetliť 😀

cheerlady
16. mar 2010

evil ja mam ten stojan namontovany,to nebol problem,len uz ten samotny baldachyn tam neviem navliect 😅 nemas foto?

evil15
16. mar 2010

počkaj pohladám ak nebudem mať tak ti to nafotím aby si vedela a dám to do albumu dobre?

cheerlady
16. mar 2010

super,dakujem 😉

veve23
16. mar 2010

Cheer...to iste som riesila asi pre hodinkou, to kde je nastrihnute je kde ta obroc je otvorena a strci sa do stojana, v predu ostane obluk , tiez som maturovala

vejula
16. mar 2010

jeeej gajanka super, gratulujem ku páriku 😵 Krásne 🙂

ludka140281
16. mar 2010

to je super dvojcata 😀 😀 😀 to su jedine aprilove? 🙂

aktakk
16. mar 2010

Moni- zajtra sa s posnazim opat o prvenstvo s nejakym tym snom 😀 .

Fleury- kde si, ved tie langose sa minaju 🙂 .

Gajana- no teeda, tak coskoro budes mat doma dve zlaticka dalsie.

evil15
16. mar 2010

cheer tu to som ti to nafotila ak ti bude niečo nejasné tak sa opýtaj 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

civavava
autor
16. mar 2010

gajanka, tak gratulujem k pariku 😵

michalka, vysledky mam vo stvrtok...tak som zvedava 😲

a ja som zase bez mm, do piatku,prave odisiel na sluzobku do Nemecka... fnuk fnuk

jankako, tusim sme slamene vdovy obidve teraz ... 😔 😔

idem von so psikmi, vonku je kraaasne 🙂

fleury
16. mar 2010

aktakk ej veru, tie langose by som teraz zjedla ze az!! 🙂

minius
16. mar 2010

no gratulujem gajanka!

Zuzke a Maxikovi drzime palce aby vsetko dobre dopadlo a Zuzka coskoro drzala Maxika v naruci 😉

Civi ako vam dopadlo vyrocie?
Tebe zmenili datum CS, nemala si to mat 26/03

baby ked sa tu bavite o tych kilach tak ja som pribrala 20 kg a to bolo 2 tt dozadu, hlavne ze sme zdravi ale maly bude velikansky lebo ani neviem kde tie kila posli 😕 😕 😕 Asi dam maleho na taku tyzdennu dietku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre