Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lenocka84
13. jún 2011

@aaangella tak potom radsej cestuj cez den, urob si viac prestavok, nechaj malu nech sa vystrie, a ide sa dalej. ja to tak robim a pohoda.
ale bez sedacky ani na krok. inak by ich nikto nevymyslel

a ked sa cestuje tak vela, bud prestavky, alebo iny sposob cestovania ako je auto

aaangella
13. jún 2011

@lenocka84 som rada ze to takto chapes ale dajme tomu ze 2000 km ideme dva dni a dve noci to je naozaj dost

mici111
13. jún 2011

@aaangella SILA!!! tak potom necestuj s tak malym dietatom taku dialku alebo chod lietadlom!!! a neriskuj jej zivot!!! takych lahostajnych ludi ako si ty by som bila! ved ide predsa o bezpecnost tvojej dcery...ze v cestovnej postielke..ako nemam slov..

p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaangella
13. jún 2011

@p4
@mici111 piste si co chcete apsolutne ma nezaujimate je to moj nazor a nase cestovanie po svate a nadavt si mozete dakomu inemu ja nepoznam nikoho z okolia kto da dieta na tak dlho do sedacky tak si robte svoje a ja zase svoje a urazat mozete dakoho ineho a nie mna

mici111
13. jún 2011

@aaangella ja ta neurazam, precitaj si este raz prispevok..ale ide o bezpecnost tvojej dcery..to nepochopis?? ja ti len prajem, aby si toto rozhodnutie naozaj raz nemusela lutovat...pozri si reakcia aj inych kociek..suhlasi s tebou niektora??? ani jedna..to uz o niecom svedci..

p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaangella
13. jún 2011

@p4 prosim ta uz mi sem neis take nezmysly

liv1
13. jún 2011

@aaangella a vieš si predstaviť že by ti zomrelo dieťa, alebo zostalo trvalo postihnuté????????
Prosím ťa ani ja sa nechcem hádať len si uvedom že je to strašne nebezpečné. Tí ľudia si to neuvedomujú, až vtedy keď sa niečo stane 😔 . Ak sa ide na takú dlhú cestu treba prestávky a najlepšie chodiť v noci. My ideme na dovolenku 1000 km a máme spravený plán, dokonca rozmýšľame že by sme v polke cesty 1 noc niekde prespali. V hoteli alebo moteli alebo to je jedno. Len aby to pre malú nebolo také náročné.
To nie je odpoveď že iní robia to a ono. Veď predsa ty si rodič a ty musíš byť zodpovedná. Aj malá rýchlosť môže mať nedozierne následky. Však si to predstav že by hlavičkou narazilo alebo sa auto prevrátilo... Tak rada by som ťa presvedčila, ale asi to nejde. Ale prosím ťa poraď sa ešte s niekým iným keď nám neveríš a nauč Andrejku na autosedačku.

p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaangella
13. jún 2011

@liv1 ja viem ze to myslis v dobrom mala lubi sedacku velmi mne sa jedna len o to ze tolko k ju nenecham sediet samozrejme ze ju tak nevozim kazdy den len ked cestukeme velmi dlhe vzdialenosti inac je v sedacke

aaangella
13. jún 2011

@p4 este raz ti to vysvetlim nepis mi sem uz a tupana a ostatne nadavky si nechaj pre seba

p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaangella
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaangella
13. jún 2011

@p4 ty si vazne trapna

p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annika11
13. jún 2011

bože baby nehádajte sa, ja som presne vedela, že toto bude, hned ako som uvidela správu na ploche....každá si melie svoju pravdu a nikto od nej nepustí....myslím, že táto téma je o inom a ak nechcete, aby ju admini zablokovali, tak mamičky, ktoré nemáte aprílové bábätko 2010, sem nepíšte. Existujú aj IP správy. Myslím, že ak sa to tu blokne, tak sa vám mamičky z tejto témy nepoďakujú 😖

zuzkap2
13. jún 2011

sorry baby za vstup 😀
@aaangella poznas vobec zakony statov kam cestujes??? lebo aj nas zakon nepripusta vozenie dietata inak ako v autosedacke, ak nie tak ti jedine prajem aby Vas niekedy zastavil policajt a potom sa zbadas

aaangella
13. jún 2011

@annika11 myslim ze mas pravdu dakuejm

irsina83
13. jún 2011

aj my sme april 2010 aj ked sme predcasnici 😀 zoberiete nas medzi vas?

irsina83
13. jún 2011

@annika11 uz mam poodsavane a zohrievam malej mliecko a pojdem ju nakrmit 🙂

aaangella
13. jún 2011

@annika11 ta kocka p4 to dala na plochu tak preto sem vsetci pisu ale pockam este chvilku a nahlasim to nenecham sa urazat a dost ma to mrzi

annika11
13. jún 2011

@aaangella vieš, ani ja v podstate neschvaľujem to, ako bude tvoja malá cestovať, ale je to tvoja voľba. Myslím, že táto téma tu nie je na to, aby sa do teba teraz navážala polovica MK a dúfam, že sa neurazia, ale mamičky, ktoré do tejto témy nepatria, zaniká tým hlavná myšlienka tejto témy.

@irsina83 ja som tu už dosť dávno nebola v tejto téme, lebo som mala pocit, že sa tu rieši dookola to isté 🙂 teraz to tu ale ožilo 😀

Inak vtipné, ako jeden koment na ploche preberie celé fórum, odrazu to tu žijéééé 😉

irsina83
13. jún 2011

@annika11 to je dobreeeee, ja s tym tiez nesuhlasim ale tak kazdy je strojcom vlastneho stastia 😉 ja som prisla za vami 😀

annika11
13. jún 2011

ja som tu naposledy bola už ani nepamätááááám 😅 riešili sa tu vtedy príkrmy a stále to isté 😉 tak som chvíľu chodila len fotoblogy očumovať 😀 teraz možno urobím nejaký veľký comeback 😀 😀 😀 😀
malá napapaná ?

p4
13. jún 2011

@annika11
@irsina83 sorac baby,uz padam. keby sa tie prispevky dali vymazat,tak to spravim,ale neda sa.
@aaangella a ta kocka nebola prva ktora to dala na nastenku , nad tebou vela bab tu kruti hlavou a klepe si nanu.

tak sa tu majte a davajte pozor na svoje aprilove babatka,lebo ich zivot je to najdolezitejsie a ja by som aj ten svoj za mojho krpceka dala a preto ho je v aute v autosedacke. 🙂 papa

hajanka
13. jún 2011

@aaangella sorry ze sa mieasm, ale, ty bdro, toto nechapem, ze ty sa staras viac o seba ako svoju dceru 😨 mala lubi sedacku a ty ju len kvoli svojmu hlupemu rozumu do nej aj tak nedas.... no sila!
No verte ci nie, taketo vyroky z ust matky rozprudia krv v zilach viacerym..... to sa neda sa pri tom nezastavit....
@zuzkap2 suhlas tebou, ak nie nejaka nehoda, o ktoru si asi koleduje (neprajem to nikomu, ani jej) tak aspon taka fajne mastna pokuta niekde by sa jej hodila! Ale taka, ze by jej taaak oci otvorili! A zapamatala by si do konca zivota.

hajanka
13. jún 2011

@aaangella a smiem sa ta este opytat, ak ju nechces dat do tej autosedacky (z akehokovelk nazoru), preco potom nekupis car cot? Komfortnu, padovanu vanicku urcenu na cestovanie autom, ktoru si bezpecne upevnis pasom v aute.

aaangella
13. jún 2011

@hajanka a ty si myslis ze mam v aute polozenu celu klasicku postielku co uz ste tu zac poriadne si precitaj co som pisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre