Hodnotenia a skúsenosti s Denkmit nature čistiacim prostriedom na kúpeľne

Máš skúsenosť s Denkmit nature čistiacim prostriedom na kúpeľne?
tinibini  20. sep 2022

Super

Čistiaci prostriedok perfektne odstraňuje vodný kameň. Bola som skeptická voči prírodnému prostriedku na vodný kameň, ale je úžasný.
  • Odstraňuje vodný kameň
  • Prírodné zloženie
  • Recyklovaný obal
mravenek  19. sep 2022

Bojovník proti špine

Veľmi príjemná "zbraň" voči nečistote a vodnému kameňu v kúpeľni. Zanecháva ochranný film.
  • Ľahko odstraňuje nečistoty a vodný kameň
  • Dobrá manipulácia
erikaka  19. sep 2022

Čistá kúpeľňa

V prvom rade musím povedať, že ma potešila farba prostriedku. Nakoľko ja milujem zelenú farbu a všetky doplnky aj kachličky v kúpeľni mám zelené.
Pekne vyčistil všetko, čo som potrebovala, aj vodovodné batérie ostali pekné ligotavé, bez šmúh po vode.
Zaujala ma aj vôňa, nakoľko je jemná, žiadna výrazná.
  • Nedráždi pokožku a dýchanie cesty
  • Jemná vôňa
  • Krásne vyčistí
  • Účinný
zuzanars  18. sep 2022

Čistá kúpeľňa

Tento čistiaci prostriedok si u nás miesto určite nájde. Svojou octovou vôňou mi vôbec nevadí, práveže vďaka tomu octu som tušila, že bude aj účinný. Cenovo určite dostupnejší ako ktorýkoľvek jeho konkurent.
  • Účinok
  • Octová vôňa
katkaseiner  18. sep 2022

Prírodný čistiaci prostriedok do kúpeľne

Účinnosť čistiaceho prostriedku hodnotím ako ktorýkoľvek iný, ktorý zvyčajne používam, je účinný. Žiaľ vďaka smradu, ktorý človeka neminie, asi už nemôžem počítať s manželovu pomocou. Upravila by som tú vôňu prostriedku, lebo je očividné, že sa čistí všetko octom. Nakoľko je ale účinný, nemám výhrady, citrónova vôňa by ma však viac zaujala
  • Účinný
  • Prírodný
  • Šetrný
  • Strašne smradľavý
lienka525  18. sep 2022

Čistiaci prostriedok

Čistiaci prostriedok značky Denkmit, ktorý je cenovo určite lacnejší a rovnako účinný ako drahšie produkty, je citrónovej vône a má účinnú čistiacu penu. Vyčistí a u nás určite ostáva.
ludik3  17. sep 2022

Šetrné čistenie

Denkmit nature čistiaci prostriefok naozaj vyčistí kúpeľňu. Vodovodnú batériu zanechá lesklú bez stôp po vodnom kameni. Stačí nastriekať, nechať pôsobiť, opláchnuť a hotovo.
  • Nedráždi dýchanie a pokožku
  • Krásne vyčistí
  • Odstráni vodný kameň
  • Je šetrný k životnému prostrediu
  • Keďže je nature, tak musíme počítať s jemným octovým zápachom, ktorý po vyvetraní zmizne
katarina111  14. sep 2022

Šetrný a jemný

Ja osobne používam v kúpeľni naozaj všeličo. Máme veľmi tvrdú vodu a nájsť účinný prostriedok bola naozaj veľká úloha. V porovnaní s mojím favoritom mal Denkmit čo robiť. Pre mňa málo účinný, dlhšie trvalo, kým "kameň povolil". Má jemne octovú vôňu, čo je zase jeho výhodou oproti ostatným čističom. Mńa táto skúsenosť nepresvedčila, preferujem rýchle upratovanie.
  • Jemný a šetrný k životnému prostrediu
  • Jemná octová vôňa
  • Malá účinnosť
  • Pomaly pôsobí
blbovina  30. aug 2022

Perfektný pomocník

Čistila som kúpeľňu a wc, úžasný pomocník.
Som spokojná.
  • Jemný
  • Šetrný
  • A vyčistí
anreana  26. aug 2022

Mam s ním výborne skúsenosti

Pekne čistí..ma výbornú cenu aj kvalitu
  • Nechemicky prostriedok
  • Nepoznam
pokladiiik  19. aug 2022

Super pomocník

Používam hi už dlhšie, netreba ho veľa a krásne čistí. Hlavne vodovodné batérie sú krásne lesklé a bez flakov.