#dm_sutaz
Tak kedže je vás tu toľko a všetky ste super do súťaže dávam nie jeden, ale rovno päť takýchto krásnych dm boxíkov plných dekoratívnej a telovej kozmetiky 😊
Podmienka súťaže je jednoduchá:
Pravidelne prispievam tipmi na moje overené produkty z dm a teraz budem rada keď sa karta obráti 😉
Napíšte mi pripadne odfoťte do komentára váš overený produkt z dm drogerie, ktorý používate pri starostlivosti o vaše telo napríklad telové mlieko,Peeling, sprchový gel ... (značka nie je rozhodujúca).
Ja v nedeľu vyžrebujem a odmením 5 z vás 😉 všetkým drzim palce a prajem krásny den ☀️
#dm
Najlepší odlíčovač 😊
Pre mna TOP pena na holenie, staci malo, napeni sa.
U mňa je teraz top ten olejček ☺ Kúpila som si ho hneď 25.1😊 ako som išla od dr.už oficiálne ako tehotná 😀Odvtedy to je druhá fľaštička a nemám žiadné strie ☺
Nemám originál fotku, lebo mi tam drobec spí, a teda nič mi nestojí za to, aby som tam vkročila a zobudila ho 😁, ale toto je môj každodenný pomocník už vyše roka 😉
Cistiace pasiky na nos Balea
Ja nedam dopustit roky na klasiku nivea krem,jediny poriadne mastny krem na suchu plet. Tiez milujem sprchace od dermacolu,mala som vsetky vone, uzasne vonaju
Nepouzivam makeup ani nic podobne,ale ked uz treba pouzijem toto...zjednoti plet a nezakryje ju ako omietka 😉 pekne vidiet aj moje pehyy
telové mlieko v spreji pre mňa top
Fuu tak v DM nakupujem uuplne vsetko od dekorativnej kozmetiky az po detergenty...ale naj Telove mlieka neutrogena 🙂 pekny dnik
Momentálne mydla ktorých vôni nikdy neodolam a vzdy sa tesim ked sa míňajú ze budem mocť kupit ďalšie nové 😄
Pár rýchlo pozbieraných kedže malý spinká =D Adidas dezodorant je uzasny uz strasne dlho ho používam a u Vás sa dá kúpiť za najlepšiu cenu =D nadherne vonia a aj plní účel.Šamponik krásne vonia a super regeneruje vlasy...lak na nechty vela vydrží napriek nízkej cene =D a manžel je tiež spokojný =D
balea bodylotion magic summer ,,telove mlieko super na leto zvyrazni a dopomoze opaleniu ,,bez flakov ,,krasne vonia ,,,super..balea creme-oi jablko-skorica piling skvely
fuu tažko sa vybera, kedže mame skoro všetko z DM -- skvela znacka, skvele ceny, skvele akcie .. čo viac treba 🙂 každy ma z niečoho niečo 🙂
keďže značka nie je rozhodujúca - tak môj obľúbený produkt (aj vďaka testovaniu na MK) sa stal Marc Scrub. Všetkými desiatimi ho odporúčam a stojí za všetky peniaze ...
Detský šampón na vlásky a trblietavý spray+minimálne 30 produktov v našej kúpelni..Milujeme Dm
Mne sa pacia sprchace
Aj zuby sa rataju? 🙂
Toto je nase naj vsetky vone
hydratacny krem 😊
Pre mna naj mliečka na telo sú zn. Fenjal
Kto nevyskúšal, môže banovať 😉
jednoznačne tento peeling. Je to niečo nenormálne. Takú jemnú pokožku som po sprche ešte nemala so žiadnym prípravkom a to som toho vyskúšala dosť. Ozaj úžasný výrobok, peeling pekne vyčistí a vďaka olejom, ktoré obsahuje zostáva pokožka jemnučká. Netreba nanášať ani telové mlieko a ešte aj dobre vonia 🙂 len začínam mať strach, že sa stávam závislou na ňom 😀
Toto je
Ja si nedám dopustiť na toto Balea mydielko tekuté...úžasne vonia a perfekne čistí...za mňa SUPER ♥
U nas doma jednoznacne balea sprchove gely kazdy ma svoj oblubeny 😉
Peeling, krem, voda v spreji, balzam na vlasy tot pomocky mojej krasy😆
Ja ako milovník mäty 💙🌿, veľmi oceňujem, že som si práve v DM našla tieto super vecičky. Sprchovací gél s vôňou limetky a mäty, je na leto ako stvorený 🌅 a balzam na pery, na jeho vôni som závislá 😍💄, je dokonalá 👌. Výrobky vrelo odporúčam, zbožňujem DM 😊💚
Moje momentalne naj "kamosky"🙂
Nie je lepší piling 😘😘😘
Micelarna voda Loreal
V dm nakupujem velmi rada. Je tazke vybrat jeden produkt. Momentalne som velmi spokojna a kazdemu odporucam babylove Mama osetrujuci olej. Pouzivam ho cele tehotenstvo, krasne vonia a cele telo je po nom krasne hebke. Milujem ho 🙂
ja milujem kokosový olej a bambucké maslo z DM 🙂
U nás sú určite topky balea sprcháče, skúšame vždy nové a nové... teraz aktuálne je tento top summer a samozrejme to maľovátko na telo pre deti... je s tým kopa zábavy
Tieto tri vecičky,sú momentálne u mňa nenahraditeľné
Neviem ci aj toto moze byt.ale ja v dm kupujem na moje vlasy najlepsiu kefu ;)
U mna je tooooop tento gel na holenie Balea coconut 😍 nenormalne krasne vonia a mam po nom nohy uuplne hladucke 😊 no proste spica 😊
Fuu,v dm nakupujem vsetku moznu drogerku,ci cistiace prostriedky alebo veci osobnej hygieny,aj plienky,ked sa u nas este nosili..ale naj je pre mna balzam na vlasy Balea,bez ktoreho by som sa nerozcesala a super odlicovac,krasne vone sprchacov a mohla by som pokracovat.... 🙂
Toto je len malá ukážka, čo je u nás top.. Cez leto mlieko a gél po opaľovaní, inak naj sprchové gely pre mňa sú zatiaľ Nivea a pre malého Babylove 😆
Mojími každodennými pomocníkmi sú kokosový olej, Balea micelárna voda 🙂
Umna jednoznačne najobľúbenejšie su sprchace a sampony zn, balea . Tá vôňa a cena, môže byť 🙂 a tento krém -top. Milujem všetko kokosove 😂
50% môjho pitného režimu. Najobľúbenejší.
Balea - sprchový gél paradise beach, na prvý pričuchnutie mi v DM voňal najlepšie a naozaj po dlhej dobe nejaký sprcháč čo mi od tejto značky prišiel sympatický. Nemýlila som sa. Vôňa pekná, sladká, kokos-ananás, konzistencia v pohode gélová, farba ružová. Výhladávam ho stale. Keď mi chcu doma urobiť radosť, tak mi ho kúpia. A prešiel so mnou už nejaký kus európy... Tomu boxíku by som sa neskutočne moc potešila, ak by nevyšlo, nevadí. Krásny dník
A ešte tento kokosový olej je super😉
Najlepší krém aký existuje. Overená klasika,používam ho na tvár,na ruky,na telo a je podľa mňa najlepší ☺
Ak si mam vybrat len jedno tak za mna jednoznacna Top na ktoru nedam dopustit.
Aj v prirode treba kozmetiku😃
V mojej kupelni su top tieto 2 produkty a nanajvys dm-acke.
1.telove mlieko v spreji
2. Papieriky,aby sa omylom nezafarbilo pradlo v pracke 😉
Pre mňa momentálne tieto dva produkty musím mať vždy po ruke
Neviem si vybat len jeden ☺ tieto pouzivam skoro denno denne ☺
za mňa určtie gél a žiletky na holenie, taktiež telové mlieko a v tomto letnom období som sa zamilovala do sprcháčov s vôňou melóna 🙂
pre cistu plet 🙂 micelarne obrusky a pasiky na cierne bodky ;)
Pre mna su top balea sprchace...po ziadnom inom neciti tak vonu ako po nich.
Jednoznačne tento gél na holenie a maslo na suchú pokožku 😊 Toto leto pre mňa 🔝 produkty 😊
Tieto výrobky nesmú u mňa chýbať ako je rok dlhý. Pleťová voda od Garnier na prečistenie pleti po tom ako sa odlíčim odličovacím mliekom tiež od Garnier. Balea mlieko na vlasy je skvelá vecička na moje jemné a elektrizujúce vlasy ale mrzí ma, že prestali vyrábať broskyňový. Ďalej balzam na vlasy, ktorý vlasy zjemní, peeling na jemnejšiu pleť a sprchový gél od Balea, vône striedam, všetky su krásne 🙂
Sprchove gely su moja zavislost, hlavne limitovane edicie. Potom telove mlieko s kokosom nadherne vonia. Tekute mydla na ruky, opalovacie kremy,... pomaly vsetko 🙂
U nas doma ma kazdy nieco zn. Balea. Pre mna top tekute mydla a pena na holenie.
Fungujueme s nimi od prveho dna na svete uz 4-ty rok. Ci je zima ❄⛄ci teplo 🌞. Nic ine by som nasej kraske na tvaricku nedala 🔝
U mna to ani tak nie je pripravok, aj ked milujem ovoniavat sprchove gely a potom si vyberat ktory🙂 Ale v poslednej dobe nedam dopustit na Balea strojcek na brusenie chodidiel. Alebo ako to mam povedat. Mavam neskutocne popraskane paty, na pedikuru sa neda chodit kazdy den a teraz na konci tehotenstva som mala problem sa vobec na nohy postavit. Ale kupila som si ten strojcek, o 1/2 lacnejsi ako konkurencnu znacku a je perfektny!!! Konecne nemam popraskane paty a nebolia ma nohy🙂 a su hladke ako detska ritka🙂 navyse oproti pilniku na nohy ci pemze to kozu nerozdriape co je super 🙂
ja som momentalne asi hlavna odberatelka tohto caju 😉bez neho ani den nezacnem a este je aj chutny a bio
tak u mna momentalne vyhrava Balea telovy peeling 🙂 ale moja kupelna je vybavena aj kadecim inym z DM. naposledy mi dcera kupila strojcek na chodidla Balea 😀
U mna je to momentalne toto mlieko po opalovani,krasne sa po nom pokozka trblieta,necitim ziadne svrbenie ako po niektorych inych vyrobkoch po opalovani a velmi prijemne voni 😉
Oblubeny peeling
Milion veci je top ale tak vyberiem jeden 🙂babylove nechtikovy krem proti zapareninam 🙂 aj pekne jemnucko vonia a chrani ritku
Ja jednoznacne odporúčam túto masku. Neem maska od firmy Himalaya. Je ako stvorena na problematickú aknóznu pleť a upchané pory. Nič mi tak nevyčistí pleť ako práve táto maska. Je geniálna ale málo známa. Tak ju dávam do pozornosti. Kupujem ju v DM ❤👍❤👍❤👍
Tento peeling je pre mna TOP topov 🙂Jeho vona je neskutocna a vdaka oleju je pokozka po jeho pouziti super premastena 🙂
Moje oblubene produkty, na ktore nedam dopustit a vzdy si najdu u mna miesto 🙂
Pre mňa je jednoznačne TOP tento sprcháč. Milujem vôňu kokosu. Predtým som používala iný kokosový sprcháč, ale tento sa mi osvedčil. Taktiež kupujem Bio kokosový olej a tento rok aj Sundance sprej na opaľovanie s príjemnou vôňou. 🙂
U mňa momentálne top odličovač 👍
Najlepšia kombinácia peelingu a sprchového gélu! Pokožku som nikdy nemala jemnejšiu ako keď používam tieto dva výrobky a o vôni ani nehovorím. 😊😍
Uz 3,5r jednoznacne tampony do podprsenky 🙂
Momentalne su tieto moje naj. Samozrejme tych produktov a kozmetiky je ovela ovela viacej, ale vsetko fotiti nemozem 😉 ale na toto letne obdobie su to fakt super kombinacie, pena na hoelnie s vonou kokosu a sprchac s vonou nektariniek.
Toto a lovelu gél aj aviváž máme doma vždy a kupujem ich len v DM 😉 a ešte zlcove mydlo 😂
Moje top Balea produkty👌👌👌
Zamilovana som do tohto od prveho nanesenia na tvar. Krasne voni a rozziari ma 👍
momentalne (kedze je leto a chcem mat krasne nozky) je to gel na holenie a krem na popraskane nohy (ktoremu som sice najprv neverila, ale fakt funguje), a samozrejme sprchace, aktualne tento malinkovy 😉
DM produktov mám doma kopec ale bez plienočiek pre svoje bábatko si už život neviem ani len predstaviť 🙂
Telové suflé od Nivea, používam ho roky. Vyhovuje mi viac ako telové mlieka a hlavne ho miniem úplne až do konca 🙂
U nás už od narodenia malinkej Zarky sme mali problém s vláskami. Malinká mala problém pri umývaní vláskov a stále plačkala keď je šamponik vošiel do očí. Odkedy máme Biodermu je umývanie vláskov hračka..🙂)))
že dokym Emka spinka a ahá .. kukučka mala ... 😀 😀
Za mňa určite tento kokosový olej. Používam ako krém , odličovač aj ako telové mlieko. Krásne vonia a sa som s ním už 5 rokov spokojná.
Dcerku som kojila skoro 2 roky a u mna nemohli chybat kojenecke vlozky do podprsenky boli top🔝taktiez som si oblubila pletovy peeling ci ochranny sprej na vyhladenie vlasov....bola by som strasne rada keby vyhram dm box vyskusam nieco nove....pripadne odporucim znamym,rodine❤
Svieži sprcháč , niečo na tváričku a jednoznačne lak
Nemozem fotiť malý pri mne spinka ale pre mňa top balea melonovy sprchac a balea maska.na.tvar ktorá je vyrezana uz vopred 🙂
Neskutocne by nas vyhra potesils
Najcastejsie kupovane vyrobky unassss sprchove a podobne
Urcite by sme radi vyskusali nieco nove
Naša maličká nedá dopustiť na vlhčené obrúsky😃..a nakupujeme kozmetiku len v Dm 😉
fuuu dm je moj raj chodím si tam oddychnut :D aj ked mam zlu naladu a starosti tak si poviem ze idem si do dm neco kupit a zdvihnut naladu ....je to raj voní kde si vzdy nieco vyberem ...najodskusanejsie a najlepsie maam vela vecí kedze chodím len do dm ...ale najviac co mi vie zlepsit naladu je Dermakol belgicka cokolada sprchac ktora ma dostala aj ked som dlho vahala to kupit dalej sprchac Fa fruit me up potom Balea Totes meer mask je to asi najlepsia bahenna maska na tvar a to som ich vyskusala milion jedine tato mi zabera a nakonie Balea serum Q10 ma ocaril ako mi vie rozjasnit tvar a samozrejme ospevovany suchy sampon uplna Topka ...mnou najviac overene produkty ..dakujem dm zane ♥
Najlepšia maska a peeling v jednom ☺👌👌
V našej rodine TOP - Upokojúci krém po holení - používa hlavne manžel po holení tváre 😉 🙂 🙂
Akurát pozerám, že už má len na dne - aspoň mám dôvod na návštevu mojej najobľúbenejšej drogérky 😉 🙂 🙂
Silvi super sutaz 👌 momentalne testujem tento kofeinovy sampon a zatial vyzera velmi fayn 😍
Na ryzove smotany z DM nedam dopustit! Taktiez sprchovy gel Balea - mango sa stal mojim naJ. 🙂
U mňa ma 100bodov, pena na holenie,krem po holeni,krem na chodidla a aj strojcek na tvrdu kozu na nohach +gelik na ruky 🙂
Moj najmilovanejsi sprchac😍Mam citlivu plet a preto pre mna nieke vobec lahke si nieco kupit.Tento mam overeny,navyse krasne "niveovsky" vonia😊No a ako bonus,v dm mavaju na tuto znacku pravidelne akcie,alebo darceky k nakupu,takze nieje o com😆 NIVEA+DM=❤pridala by som aj foto,ale bohuzial,akosi to nejde.Asi preto,ze odpoveda tolko mamiciek,ze to mrzne😂Ale ked napisem tmavomodry nivea sprchac,urcite vsetci vedia😉
..ja si pravidelne v DM, samozrejme okrem inych milion veci, kupujem aj tento moj najoblubenejsi make up😉
Pre mňa top z dm 👍💕
Vazelína - pre mňa to naj na suché lakte a kolená 🙂 za málo peňazí veľa muziky 😀 a už roky rokúce nedám dopustiť na holiace gély 🙂
toho je veľaaa.... ale tak medzi naj patria aj tieto balea vecičky 🙂
Pre mna je toto topka 🙂
Ja sa momentálne citim ako po plastike s týmito prípravkami 😇 Skvelu súťaž si vymyslela fakt, teraz kto ma udrží neísť vyskúšať co tu toľko ospevujete?! 😈
U mňa sú topky tohto leta tieto dva produkty...gél sa rychlo vstrebava, nadherne vonia a hydratuje...a cistaca pena na tvar je asi naj co existuje...krasne peni a nevysuje a vycisti perfektne pory
Milujem tieto ich vône mnam mnam 🙂
Kedze mame doma plno zvieratiek a chlpy nonstop lietaju vzduchom nemozem sa po sprchovani kremovat lebo hned sa na mna vsetko nalepi 🙂 Minule som objavila tento zazrak a mam po probleme 🙂 Co sa tyka kozmetiky je pre mna zaklad aby nebola testovana na zvieratach a aj to je dovod preco je znacka balea u mna top 🙂
Sprchace Balea a pre deti sprchac od hlavy po paty Babylove
Najlepší krém na tehotné bruško!
Pre mna top vôna na relax do vane 🙂
Balea vonavucke sprchove gely ☺
U mňa je to posledný rok tento argánový olej poškodené a suché na vlasy 🙂 Po nanesení ich mám lesklé, zdravšie vyzerajú a ľahko sa rozčesávajú...a kráásne vonia 🙂
Jednoznacne kremy z tejto rady. Zbavili ma vyražkovej tvare ☺
Odlicovacie obrusky balea 🙂, sprchove gely a telove mlieka 🙂
Drobec spí takze len nap. Fa. Adidas sprchace balea
Pre mna top 🙂
V poslednej dobe mam problem s pokozkou na hlave a prijemne ma prekvapil Balea sampon Sensitive s Aloe Vera, presne tento: http://www.dm-drogeriemarkt.cz/linkableblob/cz_... 🙂
Všetkým odporúčam tento úžasný prírodný telový olej prevonia Vás vaše oblečenie ktoré budete mať na sebe.
Nádherná a voňavá pokožka.
Krásna vôňa leta
Adidas sprcháče aj pre mňa aj muža 😀
Ja teraz casto pouzivam "Balea ochranny sprej na vyhladenie a zehlenie vlasov" a Sara male 50ml sprchove sampony Balea... Vysvetlila mi, ze su to sprchace pre deti a male su preto, lebo deti maju male ruky, tak nech sa im dobre drzia 😀
V Dm nakupujem skoro všetko ale teraz hlavne pre 2tyzdnovu princeznicku Ninusku pampersky ktoré po odcítaní bodov z karty vyjdú za super cenu 😉
U mna je top telovy krem s bambuckym maslom 🔝
Tak ja urcite nie som schopna vybrat jedinu vec 😀 tu su moje letne vychytavky 🙂
Top samoopalovací 🙂 inak navrhujem DM aj v Námestovskom kraji, nepomohla by si nám s tým? 🙂 mne tu velmi chyba
Pre mna je TOP stvorica tychto vyrobkov, s ktorymi som nadmieru spokojna...deodorant,peeling,hydratacny krem a maska ktoru treba uz dokupit 🙂👍👌🏻
Pena je suprova jemna pokozka,aj.sprej je sladucky,sprej na.zehlenie celkom fajn,hipp pre moje bejbinko uzasneee a axe pre muza a starsieho syna momentalne nase topky z dm
@kveova aka je cena nefarbi moc? Sa strieka ci nanasa
Ťažká otázka 😀 je toho toľko co by som chcela doporučiť a vychválit ale určite z Balea sortimentu úžasne penové mydlo s vôňou rajskych kvetov a micelarne obrúsky na tvar
Niečo pre drobca a niečo pre maminku 🙂 veľmi obľúbenú mám aj značku dekoratívnej kozmetiky catrice 🙂 keby som mohla tak som tam každý deň 🙂
U mňa jednoznacne vedú obrúsky proti zafarbeniu.bez nich dm ani neopustim 😀
Balea kokosova pena na holenie je u mňa top 🙂
Keďže mám suchú a citlivú pokožku tak na sprchovanie používam detské sprchové gély a na telo to husté telové mlieko alebo krém. Šampón striedam, momentálne mám mangový a balzám vanilkový. Aj na tvár používam krémy z Dm drogérie, používam tie s koenzýmom Q10, celú radu, denný, nočný a aj sérum. Očný mám s ureou 🙂
Okrem iného, kupujem tam aj kokosový cukor, Himalájskú soľ, kokosový olej, puding, slivkovú šťavu, sprchovací gél Mixa pre syna, šampón Babylove... No nechávam tam veľké sumy no stojí to za to.
Momentálne mám doma tieto overené výrobky, ktoré používam, ale používam aj iné ako napr. toaletný papier kupujeme len v DM.
Moja TOPka z Dm😍😍😍
Už roky používam
Momentalne moje naj naj 🙂 Ale je toho omnoho viac 🙂
krasne vonia... kedysi som pouzivala aj marhulovy sampon, ale prestal sa predavat ☹
Toto leto u nas vyhrava jednoznacne repelent, pre nas aj pre maleho
Ani som nevedela čo z toho množstva vybrať ale aspon tieto dve veci dám do pozornosti. Intim sprchac dmkovej zn.Jessa ktorý opakovane kupujem už roky a novinka tonovaci Balea krém ktorý určite znova kúpim.
U mna je momentalne naj toto telove mlieko- krasne voni, nevtieravo, nie je mastne, lahko sa vstrebava, na moju citlivu pokozku ako stvorene 🙂
Super telovy krem a vynikajuce vsetky vyrobky z dm
Najlepšie, čo som objavila vďaka skupine dm drogerie markt, na moje vlnite nepoddajne vlasy...uuuplne top
Som s nimi štíhlejšia💪A pevnejšia,ked už aj manžel povie😍
Kazdy den iny 😉
U nas jednoznacne sprchove mydla 👍👏👍
Jednoznačne táto dvojica. Pre moje vlasy úplná TOPOVICA 😀
Dm a vyrobky Balea su u mna TOP 👌👌👌 od hlavy az po paty a to doslovne...vyskusat nieco nove by ma veeeelmi potesilo.Boxik by naozaj potesil nakolko som vsetky vyrobky z Dm este nevyskusala
Na foto nie je ani tretina konkretne vyrobkov balea ale toto leto bodovali tieto...no a ten peeling neviem ani opisat slovami...pecka 😉
Mame doma vela veci z DM ani fotka by to asi nepobrala, ale tak vyberam nieco ine, co tu este asi nebolo, pouzivame uz asi dva roky, spokojnost velka, cena bola viac nez priazniva, dostupnost vymenitelnych hlavic, je s dobijacou stanicou, nie na baterky, za mna palec hore 🙂
Inak my uz prakticky nikam inam do drogerky nechodime a skupinka DM je proste mor na penazenku 😀 takze male prilepsenie vo forme boxika by prijemne potesila 🙂
Momentálne môj obľúbený sprchový gel je FA ... telové mlieko je značka DM BALEA 🙂
Topka u mňa 👍
moja top 3 toto leto, hlavne, nech to ma pekny farebny obal, sladko vonia a splni svoj ucel 🙂
Moja TOP 5tka🙂
Ja si určite neviem predstaviť fungovať bez tohto kombinovaného roztoku na šošovky, keďže ich už nosím nejaký ten rok...vyhovuje mi či už cenou, kvalitou a aj veľkosťou balenia.
a aj mojej malej "rekvizitke" na fotke sa 👀vidne páči 😄😄😄
Pre mna 🔝produkt na tento mesiac tie pásiky na nos, čelo a bradu.. nič lepšie nepoznám 😎 a muž tiež veľmi spokojný s gélom 🙇👏
Pridávam moj oblubeny produkt a to ten alverde denný krém.. Dobre sa roztiera, pekne vonia a co je pre mna najdolezitejsie je to prirodna kozmetika 🙂
Máme toho viac ale toto je top produkt zatoto by im mali dať nobelovku😁
Som Balea sprchacovo pozitivna 😀
Je tohi vela,ale moje top produkty su tieto 🙂 bez nich momentalne neviem existovat 🙂
Ja mám rada väčšinu kozmetiky z DM, ale zvlášť chcem vyzdvihnúť tento olejček, ktorý už síce nepoužívam, ale počas oboch tehotenstiev som si ním poctivo masírovala brucho a nemám ani jedinú striu. Veľa kamarátiek sa sťažuje, že majú strie, aj keď sa natierali, ja nemám ani náznak, takže určite odporúčam.
Takže u mna sú to rozne značky nakolko mi vonia viac vecí od viacerých značiek, príklad- telové mlieka Dermacol, schauma šampony, balzam na rozčesávanie vlasov, resp, take sérum, HiPP sprcháč, výrobky a hlavné kávové sprchovacie gély od Yves Rocheru- tie momentálne nemám, sú minuté,sprchovacie gely Palmolive, sampony Garnier, Dixi... je tooho veľa . Verím že sa šťastíčko na mna usmeje a vyhrám jeden boxík aspon pretože som tu ešte nič nevyhrala a veľmi by ma to potešilo 😊😊
ja nedam dopustit na miss sporty laky na nechty a dala som na odporucanie a skusam zltu spiralu 😊 balea gel na holenie zensky je pecka a kazdy jeden krasne vonia 😊 mame radi aj sprchace balea, a ja tam nakupujem pre mna aj bezkepkove mnamky 👌
Za mna je to najnovsi objav, tento denny kremik, ktory sa uzasne rozotiera, prenadherne vonia, plet ostava jemna a hladka, nie je mastny odporucam na 100%. Inac v nasej kupelni sa nachadza len drogeria a kozmetika z dm. Dlho som rozmyslala, ktory produkt odporucat 🙂
Neda sa vybrat jedna vec ,proste z DM je vsetko super 🙂 👍🏻👍🏻👍🏻
Tento rok som vyskusala opalovacie kremy aj krem po opalovani DM a topka 🙂
taaaak dva top výrobky mám a to je olejček od Weledy proti striám v kombinácií s Babylove masážnym krémom 🙂 ale nedajú sa zahanbiť ani ďalšie výrobky a to sú : sprchový gél ( je v podstate jedno aký len nech je Balea :D , mydlo na ruky s vôňou melóna je suprový a odličovacie mlieko Balea odporúčam - príjemne vonia a je husté čo veľmi oceňujem. Je ešte kopeeec výrobkov, ktoré si zaslúžia kladnú recenziu. Keď bude nabudúce súťaž pridám iné výrobky :D
je toho veľa čo by som tu mohla pridať, či sprchové balea alebo tekuté mydlo, ale pre mňa aktuálne top sú tieto náplaste (foto net bo mi došli a idem dokúpiť ) na čierne bodky 🙂
toto leto ma v DM potešil telový gél s vôňou červeného melóna - je skvelý 🙂
Mne nejdú pridat fotky
:'( :'( :'(
V každom prípade pena na holenie musí byť a tak isto deo s ceresnovou vôňou. A sprchaci pre mňa,chlapa aj.deti
Pre mna top, kofeinovy sampon proti vypadavajucim vlasom...
V DMke nakupujeme odkedy mame drobca...zakladna vybava:
●plienky (pampers nesadli)
●vlhcene utierky
●sudokrem v kombinacii s pudrom na velmi zaparenu ritusu je TOP
●dologel-bez toho pri prerezavani zubkov ani na krok
●bioderma ABC gel sme dnes kupili v DM 1x lebo doteraz sme nemali stastie...tu vonu proste milujem
A potom klasika veci pre maminku:
●sampon a sprej na blond vlasy
●sprch.gely vsetkych vonu su super
●deo sprej s limetkou a matou-skoda,ze odkedy som znova tehotna,tak mi mata smrdi 😖 (necham na neskor 😉 )
●cistiaci gel s ovoc.kyselinami na zmiesanu plet s peelingovymi ciastockami je uzastny a krasne vonia
●vitaminove serum na plet ma nadhernu vonu a plet mam po nom ,,napapanu" 😀
U nas sa nakupuje uz len v DM 😉
Toť moje top, Babylove thermo-lyzicky😉
mam citlivu pleť, a toto odlicovacie pletove mlieko je pre mna top, a ešte aj pekne vonia..🙂
u nas momentalne naj produkt nie len v starostlivosti o zojino telo, domacnost ale ked nestiham tak aj o
moje odlicenie 😂😂😂
Veľmi rada používam sprchové gély keď vidím nejakú novinku neodolám. A dm výrobky používame aj s malou dcérkou ☺
uplnou nahodickou som kupila tuto vecicku v domienke,ze je to dezodorant.No vecer na mna vybehla hmota ako tuzidlo,zrazu citam ze sprchova pena 🙂 .prvy krat som nieco take skusila a je to uzasne.Pena nepeni ako ine sprchove gely ale je tuha a telo je akoby v kreme.krasne sviezo voni a pokozka ostava jemnulinka 🙂 .takze za mna by takych nahod mohlo byt viac
Tazko vybrat jeden top u mna su to jednoznacne balea sprchace vsetkych voni a momentalne mango sampon balea 😊
Tak ako u väčšiny ,,súťažiacich,, 🙂 aj u mňa vedie značka BALEA hlavne:
-tekuté mydlá
-pleťová maska mlieko a med
-sprcháč (teraz fičí letná vôňa)
-krém Q10
-šampón pre blond vlasy
Vychýrené značky sa majú ozaj čo učiť od zn.Balea 🙂
Jednoznacne plienky! ako starostlivost o telo, teda o zadocek nasho synceka.. ziadne zapareniny 🙂
No a ked sa objavila futbalova edicia tak zacal prebalovat aj Ocko 🙂
U mňa vyhráva Dermacol sprchovací gél, taký ten pomarančovo čokoládový, neskutočná vôňa, človek má chuť sa vkuse sprchovat 😃
Určite stará dobrá klasická modrá Nivea. Nedám na ňu dopustiť. 🙂
Ahoj 😉 ďakujeme za sutaz si super😍 My používané sprchace Dm balea.krásne krásne voňajú.Adamko používa kids pekne voňajú este lepsie penia taaak ke všade pena pri kuplani.a maminka balea Melón mnaaaam.A tato ????? Potajomky používa môj melón a potom povie ked si kupujem zeee tak rýchlo si ho minula????? Hmmmmm😂😂😂😂😂😁😈😘
Určite plienky, nová pena na holenie, myslím tu kokosovu,, 😊 samozrejme mydla sú skvelé, momentálne máme s vôňou melóna na krása, a pre detičky všetky druhy kozmetiky aj vlhčené obrúsky,,, zatiaľ má z dmkovych znaciek nič nesklamalo 😀😘😍
Toho je tak strasne vela,ze si neviem vybrat.Tak reku vbehnem do kupelky a co mi prve padne do oka sfotim..takze bod cislo1 umyvacia detska pena.dokonala vona..lahka manipulacia pre maleho..vyhovuje mi ,ze je to pena a nekvapka po umyvadle ako mydlo..po druhe pletova voda..za tie drobne..najlepsia aku som mala..ano priznavam vacsinu mina moj drahy...mam mastnu plet a krasne mi to vytaha..a ten jemny pocit po... 😉 a najvonavejsia vec telovy olej ..kupila som na skusku..lebo neznasam kremovanie..tak reku skusim olej..a som si hned zamilovala..no a musim spomenut sampony su top..vlhcene detske biele pouzivam uz tri roky...a tak dalej..mna este ozaj nic nesklamalo.. 😉
Telový olej do sprchy, keď sa nestíham nakrémovať 🙂 super vec!
u mňa vyhralo toto trio výrobkov od Balea (samozrejme, sú aj iné super veci) 🙂 kakaové maslo, krém po holení a šampon proti lupinám, čo funguje aj na mastné vlasy 🙂
Balea gel na holenie, balzamy na pery, miceralna voda a teraz v lete aj melonovy deo sprej, je top 😊 takisto nesmie chybat znacka Denk mit - prasky na pranie, avivaz, zlcove mydlo, Babylove detska kozmetika a vitaminy Das gesunde plus 😊
Moje naj produkty su sprchove a pena na holenie, milujem vonu tychto produktov😊
U mna je 🔝 stara dobra nivea😉👍
Ja si vlnite vlasy upravujem vzdy po umyti touto vonavou tuziacou vodou. Vlnky su po nej pevnejsie a vlasy menej krepove. A absolutne najviac nedam dopustit na roky pouzivanu spiralu na oci (hoci som skusala aj mnozstvo dalsich), pretoze robi krasne objemne mihalnice, nerozmazava sa, ale zaroven sa lahko umyva. Oboje odporucam! 😊
Milujem melonovy sprchac
Pre mňa a deti obluuuubeneee ;)
Naša aktuálna zostava, ktorá u nás nemôže chýbať, pretože sú to naše najobľúbenejšie kúsky z DM. Samozrejme celková zostava kozmetiky je u nás omnoho širšia, len by sa mi to nezmestilo možno na foto - veď viete, tri baby toho potrebujú viac...
https://www.dm.de/alverde-naturkosmetik-mamaglu...
ja pouzivam den co den tento prirodny produkt z dm.velmi lahko sa rozotiera prijemne vonia a ma super cenu velmi dobry podla testu a aj podla mna
Balea sprchovy gel limetka/mata,na tom teraz ficim🙂
Používame ich denne🙂 a ja som na nich závislá🙂
Tieto keksiky zo spaldovej muky ochutene jablko z DMka su u nas 🔝 sluzia ako uplatok pre starsieho, ked mu je uz dlho v kociku, ale neodolam nim ani ja 👅
Kto k nemu raz privonia, už sa ho nevzdá 😀 ja som sa na ňho strašne namotala 🙂
Ja som sa zamilovala do nového sprcháča balea, vonia ako cukrová vata, tú môžem 😉
V dm nakupujem vsetko vsetko od plienok, kozmetiky, cistiacich prostriedkov, cize celu domacnost do jednej foto nezmestim😂..milujem to, aj keby som si len palicky do usi mala niest domov😄moj muz si mysli, ze som chora lebo bezne sa idem s malou len tak prechadzat a skoncim aspon na pol hodku v dmke🙈
Ale strasne lubim vonave veci a toto som objavila minuly tyzden a som zavislaaa..neskutocna vona😍😍
U nás sú top sprchace a rôzne dobrotky z predajne DM ... 😉
Pre mňa je momentálne top toto telové mlieko..neskutocne krasne voni,a ked sa s nim ponatieram,ta vona na pokozke je skvela..sladka kvetinova..proste taka letna..a dlho ju na sebe citim..👍 toto telove mlieko si vybrala povodne moja 6 rocna dcera,bol to balicek spolu so sprch.gelom..no ked sme to rozbalili a ja som prvy krat ucitila tu vonu,hned som vedela,ze jej to skonfiskujem 😂😘🌹🌸🌷🌺
Neviem vybrat konkretny vyrobok vsetko co je na obrazku pouzivame ci uz detka kozmetika plienky vlhcene obrusky,pracie prasky,sprchace panske/damske sampony,kremy pletove masky,msky na vlasy kozmetika,no asi najviac zavyslacim na lakoch od essence
U nas doma je vsetko TOP z DM. Dekorativna kozmetika domacnosti znacka Dm, babatko miluje plienky Babylove a HiPP.....pre mna ceresnovy deo spray
Vyssue som pridala foto,blbol mi mobil tak text pridavam teraz 😀 tak u mna top je krem himalaya iny uz pouzivat nebudem. Dcerka iny sprchovy gel nechce,lebo vonia najkrajsie a tel.mliecko je super,vonia kraaasne :-* V nedelu idem dokupit zasoby 😀
moj maly drobec ma velmi rad levandulovu penu do kupela znacky Babylove, rovnako aj olejcek po okupani. Ja nedam dopustit na sprchovy gel Balea s vanilkovo-kokosovou vonou 🙂
U nas su momentalne top plienky babylove a cistiace vatove stvorce, takisto ovocne bio vyzivky🙂 inak si tam pravidelne kupujem dekorativnu kozmetiku (transparent puder catrice, astor mascary, ceruzky, lesky roznych znaciek..)
sprchovy gel balea,kokosovy olej ,protein,nivea atd vsetky vyrobky su dobre
Nasa novinka ktora sa u nas velmi osvedcila a moje dievky hlavne mladsia by si kazdu chvilu rucky umyvala 😂😂😂
Pre mňa momentálne Top a veľmi aktuálna je táto Hojiva masť na bradavky s nechtikom ☺každá kojacia matka vie a pochopí ☺
💜 Moje srdcovky 💞
Toto leto moje topky:D Všetky veci na fotke odporúčam vyskúšať:D
u mňa je top kozmetika babylove pre dcérku 🙂
moja top 3ka 🙂
Krásny večer prajem. DM je naozaj super drogéria a tie produkty všetko len do košíka pýta sa dať, niekedy plné košíky už mám, veď treba stále niečo pre mamku, tatka a naše 4 princezné nakupovať. Ale teraz ak môžem tak moje dve TOP sú teraz v lete- BALEA pena na holenie a BALEA krém na nohy, proste super, nohy krásne hladké, hebké mám, v lete sa proste nohy musia čičíkať, ak môžem tak do súťaže o taký skvelý dm boxík sa pripájam .krásne leto @acernas a všetkým v DM prajem a super náladu vždy mám, keď do skupinky k @acernas zavítam. super dni prajem a uvidíme či šťastie bude priať. krásny večer si užite.
U mna je to tato 5tka 😉
Prostriedok umyvannie riadu feel eco,avivaz feel eco s vonou čerstvého ovocia,sprej na skvrny na dojcensku bielizen a tieto dva uzasne pracie prasky na bielu a farebnu bielizen su skvelé...u mna toto top 😉
Neviem teraz rychlo najst foto, ale pouzivam alverde kozmetiku - sprchovy gel a sampon v 1 pre deti s konikom na vrchu, serum s rakytnikom na tvar s Q10, mydla babylove s harmancekom aj alverde (wild rose, verbena, levandula)....
tento olejček je dobrý a milujem celú túto značku, majú úžasné sprcháče, sol do kúpeľa atd
Na moj problem s nedostatkom železa 😊😊
top z top je pre mna toto:
Pre mňa najlepší a najkrajšie voňajúci telový peeling.. 🙂
tazko sa vybera jeden naj,ale momentalne je pre mna naj telove mliecko z novej limitky BALEA bodylotion Super Soft,je to mnam 😀
pre mna je top krem na telo s bambuckym maslom. pouzivala som ho ako prevenciu proti striam a nemozem sa stazovat
Cistiace pruzky na nos a peeling so solou
Uz nestiham fotit lebo zajtra rodim...ale moj naj naj vyrobok je lak na vlasy ten najsilnejsi...nedam nan dopustit..vydrzi fakt vseeetko..
Takže toto su moje topky. Deooo, olejcek a peeling. Nikdy som nič lepšie nenašla. Odporúčam veľmi.
Super súťaž🙂 Toľko výrobkov ešte musím vyskúšať...ach jáj🙂 Môj obľúbenec je vosk na vlasy so spevňujúcim a zároveň mokrým efektom.
U nás je toho strašne veľa, čo používame.... pridám aspoň niečo 😊
U mna jednoznacne vyhravaju peelingy, odlicovacie tampony a sprchace ❤️👍🏻👏🏻
O týchto dvoch vecickach som sa dozvedela na základe recenzii na mk a ja vlastne ani nechapem ako som mohla donedávna bez nich existovať. U mňa top. Plus veľa iných veci z dm ...
Tekute mydlo Balea a sprchovacie gely Balea
Kedže je toho vela, vyberám aktuálne, ktoré sme použili aj dnes ;)
Na opaľovanie pre mamu a deti a samozrejme aj po opaľovaní 👙👨👩👦👦
Najvacsi top je pre mna sprchovy gel balea detsky,krasne vonia,ale tak isto aj damske, a tiez balea sampon na vlasy 🙂
💙Tak ja som dlhooodobo nadmieru spokojná s týmto Balea šampónom a kondicionérom.💙A vždy musí byť jeden párik pre istotu v zásobe.💙
Asi si ma tu, v tejto záplave nik nevšimne, ale skúsim...☺ Milujem vôňu tejto umyvacej peny na ruky, neviem sa jej doslova nabažiť, je prekrásna.! ☺❤👍😙
Ja vsetkymi desiatimi odporucam telove mlieko Fenjal.Je to nebo 🙂 Skvele zhydratuje pokozku,nadherne vonia a rychlo sa vstrebava👌🏻
Momentálne fičim na tomto oleji 👌🏻 stačí pár kvapiek a namažem sa celaaa.. Inak skúsila som aj Bi-oil, ale zdá sa mi zbytočne predražený. Ďalej používam peeling na tvár od Garnier s grepovou vôňou, veľmi mi voňajú citrusové veci teraz 😄 V kabelke nesmú chýbať vlhčaky babylove, antibakterialny gel na ruky, voňavka Playboy a Labello jahodové ❤️❤️❤️ A bez tehu knižky ani na krok samozrejme 😉
No keďže tých výrobkov je neskutočne veľa...nebudem ich vypisovať...pre mna naj 🔝🔝❤️ obľúbený produkt je pena sprchovanie Hawaiian dream
Keďže žiaľ do vienka som dostala veľmi suchú pokožku skulšam všetko...odkedy používam túto penu nemusím sa po sprche krémovať!!! Čo bola vždy pre mna sci-fi predstava...neutrogena telové mlieko bola nutnosť!!! Teraz to tak už nie je. Táto pena je úžasná, jemná, krásne vonia a čuduj sa svete veľmi dlho vydrží.
Za mňa určite šampón + balzam, sprej a hlavne krásne voňavý sprchový gél 🙂
Nakolko v nasej domacnosti je oblubenych vela produktov, neda sa vybrat top produkt . Preto zdielam foto oblubeneho penoveho mydla a antiperspirantu. ☺
Som rada,ze mozem zohnat kozmetiku pre problematicku plet v Dm 🙂 v poslednej dobe som si oblubila ten stojan 🙂milujem Mixa vyrobky 🙂
Najlepšia micelarma voda, krásne odlici a vyčistí. A olej do vlasov na rozcesanie a aj hebkost
Moje Topky z dm nie len na cesty (nikdy sa nevylejú)sprchovacie peny pre mňa a mm
Premna top, vyskúšala som toho veľa ale naozaj super cena a maximálna kvalita 🙂
Šampón a balzam na vlasy balea, gel na holenie kokos a sprchové gély 😀🙂
Najlepsi sampon. Obycajny zihlavovy 👌😊
U nas jedine nivea pre celu rodinu 😀 naposledy nakupene zasoby v DM akcii 😀
Balea je jednotka 🙂 najviac som si oblubila sampon a pena do kupela 2v1 pre deti "wald", ktoru si sem tam od deti poziciam pre jej krasnu vonu 🙂
Nič lepšie som na odličenie očí nemala..neštípe, ľahko odlíči 🙂 veľmi odporúčam
za mna urcite tento sprchovy gel balea. na nic sa tak netesim ako ked sa pri dvoch detoch dostanem do sprchy a mozem si uzit tu uzasnu malinovu vonu ktora na pokozke ostane aj po kupani. urcite odporucam.
Jaa mam oblubene dva produkty - fa sprchovy gel s trblitkami a gel na intimnu hygienu z dmky 🙂
Odporúčam zázrak menom bambucké maslo. Super na suchú, podráždenú pokožku, slniečkom spálenú, drobné ranky a obzvlášť pre detičky s citlivou pokožkou
jednoznacne nivea 😉
Tento krémik na ruky s praktickým dávkovačom je môj verný pomocník nielen v práci a nikdy nesmie na mojom pracovnom stole chýbať.
Ja nedám dopustiť na Balea púder...perfektne kryje, dobre matný a vôbec sa po ňom nelesknem (tu platí, že nezáleží na značke a na cene)
....tak isto všetky sprchové gély (doma mam nejake tri druhy, nemam foto keďže som v práci 😀 ) veľmi pekne voňajú..
... tie nové spreje, doma mám ten limetkový....je brutááál...krásna svieža vôňa v týchto teplách...
...a samozrejme, nikdy mi v kabelke nesmie chýbať balea balzam na pery alebo balea lip butter vanilkový....zedla by som hooo 😀
u mna je to telovy sprej, tento rok melonovy minuly rok to bol mangovy..tesim sa aky bude na dalsi rok, ja ho ich milujem 🙂 denne ich pouzivam 🙂 a pouzivala som ich aj predtym ako som objavila dmku 🙂
U mňa jednoznačne top sprchovací gel od dermacol /mám ich doma všetky a podľa aktuálnej nálady ich striedam/. Ale nedám dopustiť aj na šampón gliss kurz. A veľa ďalších vecí.
Už by som aj ja chcela niečo vyhrať nikdy sa mi to asi nepodarí tie boxy sú také krásne škoda že nemôžem pridať fotku lebo niesom doma ale milujem ZN.Balea neskutočne krásné vonia krémy sú úplne top;) a milujem kokosové maslo má plet a zatiaľ úplne najlepší odkazovač aký som kedy mala som kúpila V DM a mojou závislosťou tam sú hlavne laky na nechty tých mám strašne veľa keď prídem domov hneď si idem spraviť nové zásoby keď čítam tie recenzie mám chuť všetko vyskúšať ;) ešte jedna vec Silvi moja keby som chcela niečo niekedy vyskúšať a spraviť recenziu ako to funguje? dakujem za odpoveď papa 💋
* odlakovac 😀
TO JE ON!!! TOP PRODUKT, KTORY MAJU LEN V DM . KREM NA KUCERAVE VLASY. KAZDY DEN HO POUZIVAM, PRETO TA ZASOBA
Citrusovo-mätový sprchovací gél z limitky, stihla som si uchmatnúť iba jeden, tak ho šetrím, aby mi pripomenul leto aj v zime 😀
Pre mna je v poslednej dobe top, mätový balzam na pery ❤️
Toto som kupovala naposledy.Mam velmi rada detsky sampon so sprchacom 2v1,a strasne dobre je telove mlieko od nivei a uz dlho pouzivam tuto spiralu ktoru mam velmi rada a aj plienky do vody.to som kupovala pred dovolenkou az nam nic nechyba 😉. Chceeeeeem dm boxiiiiiiiiiiiiik 😊
Skúsim teda šťastie aj ja. Momentálne trosku seba zanedbávam, vždy keď stupom do DM drogérie, si poviem ze si idem konečne nakúpiť aj sebe a vždy to skončí nákupom pre moje tri malé lásky. Momentálne sa mi minul peeling z DM čiže dnes sa chystám doplniť zásoby a určite sa v košíku budú nachádzať viac veci pre detičky. Juj bola by som veľmi rada keby sa podarilo vyhrať, konečne by si aj mamina užila trochu relaxu pri používaní DM výrobkov. Ďakujem
Keďže drogériu nakupujem iba v DMke, celá moja kúpelňa je odtiaľ 🙂 Tak len malá ukážka mojich TOP produktov... a už teraz si uvedomujem, že som tam zabudla prihodiť min. masky na tvár, či čistiace prúžky na nos.... ♥
Kozmetika balea 😉
Rada tu nakupujem,lebo najdem vsetko co potrebujem,ci pre seba,deticky,mazela alebo domacnost ;)
Bez neho ani na krok 🙂
Pre mńa sú top mydla od balea ,kupujem už len tie , kokosovy olej,bez toho už nevydržím a pre malu vlhčené a plienky ,krémik na zadoček
Moje obľúbené😉
"pre čisté a voňavé rúčky" 😋
Vo všeobecnosti veľmi zle znášam vysoké teploty a tak je pre mňa neodmysliteľnou súčasťou voda v spreji. Za tento rok som minula snáď dvadsať balení a momentálne na dovolenke v tomto tempe pokračujem. Ten pocit keď sa po troch rokoch dostanete k moru a hneď prvý deň sa vám objaví šialená alergia na slnko (s ktorou ste predtým skúsenosti nikdy nemali). Tak si aspoň na terase spríjemňujem výhľad na more svojim vlastným "morom" v spreji 🙂
Jednoznacne u mna vyhrava a je TOP zlcove mydlo z DMky😊.
Určite odporúčam odlakovac a upokojujúci krém po holení😃
Tak za mna, kedze sa v ramci mojej ozdravujucej cesty snazim vyradit SLS a hlinkove soli a vsetko rakovin...
Deo roll on , neodporucam nefunguje, alverde sprchovy odporucam funguje
Moja pomocka pri malom babatku ked nic nestiham ani vlasy umyt ;)
Tento sprchovy gél zbožňujem okrem toho že úžasne vonia tak pokožka zostane prijemne jemná a voňavá ;) manžel má potom radosť ;)
Toto je moja slávna päťka 🙂 Vynikajúce výrobky a za rozumné ceny 🙂
Viac menej vsetko pre drobceka
Moje naj z DM teraz 😊
Jednoznačne tieto náplaste na akné. Večer nalepím na akné a ráno ta už nič nemám. Odporúčam všetkými desiatimi 🙂
Toto som pouzivala pred 2 rokmi na brusko a veru aj teraz po nom casto siahnem ako svojmu najoblubenejsiemu telovemu mliecku ....
Pre mna je teraz top tato pena na holenie. Ale vaetky vyrobky balea su super
Tieto výrobky u nás nikdy nesmú chýbať,obrúsky....aj keď sme už bez plienok,vždy dobre poslúžia, tyčinky do uška si deti pýtajú len tieto,lebo sú detské😀 a niečo pre maminku na rozmaznanie 😁
pre mna najlepsi pomocnik pri rozčesavani, kedysi som v cope ani na ulicu nevysla no odkedy mam syna neviem si predstavit den bez gumicky a drdolu na hlave 🙂 niekedy v drdole aj spim takze rano moje vlasy vyzeraju ako po vybuchu, jedina zachrana nastriekam a pekne lahko rozcesem.
To čo najčastejšie kupujem v Dm😃
Mám extrémne citlivú a v zimných mesiacoch atopickú pokožku. Ostatné sprchovacie gély (dokonca aj Dove) mi veľmi vysušovali pokožku a tá ma potom svrbela. Nedávno som si kúpila v dm tento sprchový gél balea pre veľmi citlivú pokožku a žasnem! Je skvelý!
A ešte mi to nedá s musím pridať recenziu aj na tento šampón. Fantázia! Doteraz som musela používať len šampóny z eucerinu alebo oných značiek lebo od iných ma svrbela položka hlavy (len tak mimochodom tie šampóny stáli jeden cez 10€) a tento balea na citlivú pokožku je super. 😊
Pletove Masky himalaya a osviezovac do umyvacky riadu dm
Jednoznačne tento šamponik od Pantene 🙂 je to TOP-ka...vlasky mám po nom hebké, jemné, na pocit lahké a veelmi velmi voňavné 🙂 a to ja milujem ♥
Pre mna TOP kofein ( balzam) na vlasy a plus pouzivam aj sampon ale prave nemam 🙂 je proti vypadavaniu a mozem povedat vidim zmeny 🙂 plus dodava mi lesk a jemne vlasy co prave potrebujem 🙂
Milujem Balea krémy na ruky
👍🔝😉
Tekuté mydlo na ruky skvelá vôna odporúčam 😉
Ja osobne rada pouzivam sprchovy gel s vonou melonu 🙂 nakolko mi pripomina leto.A odlicovac je top.Nasla som ho nahodou a povedala som si ze skusim.A som milo prekvapena aky je uzasny.
Milujem topanky asi ako kazda zienka,ale niekedy vedia potrapit. Na zmiernenie poraneni a otlakov pri novych botickach je takyto vosk ktory vytvori ochranny film a znizi trenie. A posledny mesiac odkedy som mama tak tycinky a napoj nutrimama 😉
posledný nákup v DM : naj mydlo DM /putujú do školy a škôlky/ , sprcháče pre deti, utierky Babylove na všetky časti tela 🙂 a pre mňa naj micelárna voda
U nas su momentalne tieto produkty 🔝pre maleho umyvaci gel s pantenolom;) a za mna po opalovani fluidum s vonou kokosu uzastne vonia a ma jemne trblietky odporucam vyskusat silvi a aby boli aj nozky v lete tip top el.odrstranovac stvrdnutej koze na paty a ktomu tento super kreminik na chodila a nohy su ako pierko jemne 😆🔝🏖
V lete je mojim najobľúbenejším produktom BALEA osviežujúci sprej Aqua....je to úžasné osvieženie pre malých aj veľkých doma, na ihrisku či pri športe 😉.....
Pridavam moje dve letne topky! 🙂
Deodorant s takou mangovou vonou, ze by som ho aj zjedla a pena na holenie v cestovnom baleni, idealna na dovolenky.
Ja nedám dopustiť na penu do kúpeľa od Dr. Kneipp. Táto zelená nemôže nikdy u nás chýbať.
Nedam dopustit na babylove umyvaci gel pre synceka ako sa narodil iba toto pouzivame
Sprchové gély balea pre mňa a tiež umyvaci gél babylove pre deti
Samozrejme každý má svoju obľúbenú drogériu.Klamat a hrať sa tu na to ze drogéria DM je moja najobľúbenejšia( to by som klamala sama sebe,ale aj vás).Nakupovali sme aj v iných drogeriach, ako každá. Ale čo sa týka drogérie DM mám svoje obľúbené značky, ako sprej na vlasy (Leicht-Kamm spray) pre moje baby.Od kedy mi ho poradila predavačka v DM, už nemáme problém rozcesavať tie dlhé vlasy. Nakoľko sme vždy mali problém ich rozcesavat. Za ten sprej dávam 100%😉
Ďalej kokosový olej Bio.Tak ten používame celá rodina.Ten je u nás ďalší super produkt.Ten používame na všetko.Zabal vlasov,na telo,po opaľovaní, každé ráno celá rodina za kavovú lyžičku si dáme. používam aj do kuchyne na koláče, či vyprážanie.Super produk,dávam 100% .A v DM mám rada nakupovať aj kozmetiku pre seba (a tá radosť keď vám pri pokladni predavačka povie, máte tu veľa bodov dáme zľavu😀 😀) To na drogérii DM mám tak isto rada.Tak že určite drogéria DM má unás v rodine zelenú 😉 😉
sprchovy gel balea nesmie nikdy chybat, obmienam len vone 🙂
Sprchový gél Balea, telové mlieko Nivea do sprchy, Babylove celá rada pre detičky
pre deti vlhčené obrúsky a v kuchyni nesmie chýbať na ruky tekuté mydlo
Najlepší drogérkový píling, určite odporúčam. 🙂 Milujem jeho vôňu.
Tych oblubenych vyrobkov je naozaj viacej od znacky balea,babylove pre maleho ale hlaavne alnatura a ked tak rozmyslam nad vyrobkom ku ktoremu sa uz dlho vraciam je to tento. Zachranuje moje vlasy.
Keďže som mini Balea maniak 😅 tak za mňa jednoznačne odporúčam sprchový gél a telový krém s krásnou kvetinovou vôňou ! Po tomto sa cítim ako v kvetovom raji 😉 taktiež vrelo odporúčam svieži gél na holenie pink grapefruit ! a krém po holení s víťažkami z aloe vera 😊 po tomto sú moje nohy vždy voňavé a hladké 😊 mám kopec výrobkov z dm ale tieto sú pre mňa fakt top ! a preto ich odporúčam vyskúšať 😊😉
pre mna je to ten zeleny peeling s citronovou travou + sprchace, u manzela pena na holenie balea a u maleho babylove kapsicky a keksicky 🙂
Toto je pre mna top 🙂
Vazelína bez nej ani deň. Na ruky, pery, chodidlá a dokonca na popáleniny - najlepšia vec akú poznám ☺
Snáď ešte stíham.. Moje topky 🙂
Mam vela oblubenych produktov, ako väcsina zienok som aj ja dm maniacka, ale tento peeling jednoducho milujem a som mu verna uz dlhsiu dobu☺
Ukoncujem sutaz ! Srdecne gratulujem vyherkyniam a tesim sa na dalsiu sutaz s vami 🙂 kazdej leti srdiecko 🙂 Krasny nedelny den prajem !
@ladymaccbeth, @krejminka, @1kacena11, @enkaaa, @aandulinka, @patusik, @hogik, @kikusik88, @julia1234, @holka789, @dzidzibula, @andrejka_misko, @martinusik91, @veronaa16, @marian86, @lucy_m, @cruz741, @dezzdemona, @mabella, @adamkodavidko, @nikanemo, @kim12345, @ladka0911, @beatabuckova, @lylka1, @oxiba, @kamii39, @petka11121991, @lunnan, @aysuna, @nikulkaa, @opicka2, @carrie4, @baraja, @gabikaml, @miselka007, @emarekova, @henuskah, @kristinkashop, @barb93, @yvetulka, @marse, @krisstinkaa, @maryetta, @janussss, @zanka32, @anka2103, @klawdy, @ma_mi, @giowana17, @pelcinka, @ewelinka, @pinksisa, @tinka1993, @katka8855, @jaja011, @dany85, @mamkababkajanka, @bea32, @hviezdicka77, @lllinda, @franzziska, @pumpkincake, @janesa1984, @ciusinka, @verka44, @wierocqa, @katarina121, @11gabrielka, @mita9, @timi1012, @salat, @jananina, @hellionka, @katarinka26, @stryel, @nastickakessinka, @adik64, @najstastnejsia1, @erikaemkina, @elizabetha905, @carol1982, @weronika646, @lujzamisko, @monicqko, @blank..., @mikika77, @akdalv333, @ivulik10, @movin, @monulikk, @lili1809, @zaradaggs, @martinkaha, @patka29, @silvia31, @pehana, @tete31, @nikuska1987, @mary6319, @fifitko25, @haraeva, @evastankovicova18, @micko30, @slinkaaa, @lebo5, @zuzulienka03, @olivieraa, @fintitko, @martinkatinka, @erikab82, @bonnie1, @crazylenka1, @zanet197, @bubloska135, @erikaka, @ariannazara, @petka1701, @smajcii, @tomatooo, @simi15, @sisagrellova, @piacere, @mijabg, @ali22, @janinave, @nikus_123, @lenockaja, @lukika2414, @gradula, @sislik23, @bluevelvet918, @kinlylucia, @zuzanabartkova, @sevzuz, @benkovaalena, @vladulik1, @tenginka, @lienka525, @lucylla, @kunkovadiana, @milkky, @lenkad88, @janinka772, @zuzina24, @nikky23, @lubi051, @buba987, @alantroj, @sajsa_es, @ladylili, @lenka_va, @kvapka95, @lenocka24, @colka, @miysa, @lulita, @purinkaa, @sasienka1, @bajciatko, @zuzka252, @3kids, @araseli, @sisus23, @carea, @evulasl, @dankaav, @zuzulik75, @domizb, @sisi208, @nelluska1510, @daskapp, @vebka12, @topier
Gratulujem vyherkyniam 😘
Gratujem všetkým ktoré vyhrali a užite si boxík.
Dakujem za ❤ a vyherkyniam gratulkaaa
gratulujem babam a dakujem za ❤️😊
Tak nabuduce...a gratulujem zienkam 😉
Gratulujem 😊 a ďakujem za srdiečko, snad sa nabudúce aj na mna šťastie usmeje 😆
Dievčatá gratulujem a ďakujem za 💙
Blahozelam a vdaka za mnohe inspiracie 😉 :-*
Blahozelam babyyy
Gratulujem vyherkyniam, tebe dakujem za srdiecko a zelam pekny vecer 🙂
Dakujem za srdiečko , keby sa to štastie už usmialo aj na Nás
































































































































































































































































sprchový gél najnovšie Balea s voňou cukrovej vaty a telové mlieko Balea s vanilkovou vôňou 🙂