Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

  Výsledky vyhľadávania pre slovo #recenzia

  Zruš hľadanie
  tratatundra
  Dnes o 19:00    Čítané 11x

  Sladkí kamaráti zo ZOO Sedita

  „Mamííííí, ja chcem tie zebrové!" „Ja tieeeeež!" „Tak ja tie mackové!" „Aj jaaaa!"

  Typickí súrodenci, čo má jeden, chce aj druhý. Ešteže nám Sedita ponúkla dosť zo všetkého. A o čo sme sa u nás doma takmer pobili? 

  Dôvodom našich svárov boli piškótky Seditky vo veselých zvieratkových obaloch. A tie nielen lákajú zvieracími obrázkami, ale tiež chutia! A ako? No presne tak, ako si ich pamätáme z detstva! 

  Priznám sa, moje deti sú, rovnako ako ja, odchované na piškótkach. Áno, aj v dobe, kedy mnohé mamičky zatracujú lepok a deťom cukor odopierajú snáď do puberty, moje deti v kočiariku „žužľali" piškóty. A moja mamina ich naučila na tie najmenšie mini piškótky. O to väčšia bola moja radosť, keď som zistila, že mini piškóty Seditky sú v regáloch aj v praktických mini baleniach. A tak spolu s fľašou s vodou nikdy nechýbajú v našej výletovacej výbave!

  A áno, Seditky obsahujú cukor aj pšeničnú múku. Avšak k tomu už len vajíčko a nič viac. Takže si stále myslím, že piškótky pre detičky nie sú vôbec zlo. Naopak, aj dospelým zaženú chuť na sladké. Ja osobne ich milujem s čiernym čajom. Namáčať si. 🙂 

  A čo ma prekvapilo je, že dlhé seditky sú bez cukrového posypu. Osobne mi tie s posypom nechutia, ale tieto bez neho v nedeľnom pudingu sú mňam!

  Jednoducho Seditky spĺňajú všetko, čo od piškót očakávam. Čisté zloženie bez pridaných zbytočností, chuť, akú si pamätám z detstva, veselé obaly, ktoré zaujmú deti a, verte či nie, okrúhly tvar. (Až na tie dlhé... 😀)

  A tak môžem povedať, že Seditky sú TIE PRAVÉ PIŠKÓTY a u nás doma majú svoje miesto.

  #recenzia #test_seditky #

  micinka1981
  13. jún 2021    Čítané 79x

  Sladké Seditky

  Naše sladké testovanie Seditiek 😋

  Kto by už len nepoznal staré dobré piškótky... 

  V obchode predávajú rôzne piškóty od rôznych výrobcov a my sme dostali možnosť testovať Seditky od firmy Sedita, tak sme s deťmi testovali.

  Dorazila nám pekná nádielka Seditiek, aj s milým prekvapením pre deti. Prišli malé, veľké, dlhé... a hlavne veľa. 🙂 

  Myslím, že piškóty už ochutnal hádam každý od útleho detstva, až po starších ľudí. 🙂 U nás ich máme radi a vždy máme nejaké v zásobe, keby sme dostali na ne chuť. 

  Zloženie Sedita piškót je z múky, cukru a vajec. Žiadne Éčka ani palmový tuk. 👍

  Seditky dlhé piškóty 🐧

  V balení sú po 2 x 110 g.

  Ako prvé ma zaujali dlhé piškótky. Aj vďaka peknému baleniu, ale hlavne mi pripomenuli detstvo a musela som ich ochutnať. 🙂 

  Majú ideálny tvar pre malé detské ručičky, sú mäkšie ako guľaté a sú bez cukrovej posýpky. Mne a deťom chutili najviac, aj keď chuťovo sú rovnaké ako guľaté, ale tieto sú krehkejšie, nadýchanejšie... Sú proste TOP!!! Pochutnal si aj synovček (17 mesiacov).

  Ideálne sa okrem maškrtenia „len tak" hodia do rôznych sladkých maškŕt. 

  Prvýkrát som do smotanovej torty použila dlhé piškóty, a čo ma potešilo je, že zmäkli rýchlejšie ako guľaté. Robila som ju okolo 13:30 a pochutnali sme si na nej pred 16. hodinou. Piškóty boli už mäké. 

  Dostala som aj pochvalu, že bola vyborná. 🙂 A naozaj aj mne veľmi chutila. 👍

  Ak ste tieto dlhé Seditky zatiaľ ešte nevyskúšali, isto vyskúšajte. SÚ VÝBORNÉ 😊👍

  Guľaté Seditky 🐻

  Klasické guľaté piškóty v 120 g a 240 g balení. 

  U nás najčastejšie používané piškóty. Radi ich používame do smotanovej torty, tiramisu, s banánom obliate čokoládou alebo do strúhaného jabĺčka, výživy... a samozrejme len tak 🙂

  Sú rovnako chutné ako ostatné Seditky.

  Špáratko ide do nich zapichnúť ľahko.

  Jediné čo by som im vytkla je, že nie sú všetky piškótky rovnako veľké. Ale to je len malá chybička krásy. 

  Seditky mini piškótky

  V balení po 120 g a 35 g

  Rovnako chutné piškótky. Chrumkavé a ideálne na výlety, na desiatu do školy, na ihrisko, super sa zmestia do kelímka s jogurtom, či na chrumkanie doma. 

  Ďakujem, že som sa mohla zúčastniť testovania Seditiek. 😉

  #skusenosti_seditky9

  mojmacik
  13. jún 2021    Čítané 74x

  Ako ma Seditky vrátili do detstva

       V prvom rade chcem poďakovať, že aj moja rodinka patrí medzi TIE, ktorým bolo umožnené testovať Seditky od Sedita, hoci nemám malinké deti, skôr už pubertiakov a to hneď trojmo, manžel o pár dní 60 (no bez piškót nie je káva kávou) a ja tiež veľa. 🤪

         Neviem, čím to je, 😀 asi sa usmiala na mňa šťastena, keďže pár dní predtým ako ma vybrali na testovanie, k nám dorazil balík, nie veľký ako svet, ale plný iného sortimentu tiež od Sedity, pretože som to jednoducho vyhrala... Teda posledný mesiac sa to u nás točí okolo Sedity. 

       Testovacia zásielka z Modrého koníka, ktorá v sebe skrývala piškóty Seditky sa tiež nedala zahanbit a veru veľmi potešila.

       Perfektne zabalená aby sa piškóty nepolámali, samozrejme nejaká milá pozornosť v podobe príveskov.

       Deti v rámci „Mamiiii, môžem niečo sladké?" hneď ochutnali výborné, mäkulinké a voňavé perníčky s jahodovou či slivkovou príchuťou. Veru ani kompletnú zostavu mladých 😉 som nestihla odfotit. 

       Ale poďme na to podstatné a to sú piškóty Seditky. Najprv ohodnotím vizuál obalov. Pútavé, s obrázkom zvieratka a keby moje deti boli ešte malinké, určite by ich volali mededíkove, pingiho alebo žebličkove... Viem, že gramaticky je to nesprávne, no píšem rečou malých detí. Prekvapilo zloženie len z troch ingrediencií: pšeničná múka, vajcia, cukor. Nejaké ďalšie kypridlá alebo iné prísady výrobca neuvádza. Z obalu som sa tiež dozvedela o charitatívnom rozmere Seditiek. 

      Ako prvé sme vyskúšali klasické okrúhle piškóty. Po otvorení úžasná čerstvá vôňa, neodolala som, hneď sa varila káva a už sa namáčali v nej a šup do úst. Tvar jednotlivých piškót, nuž akoby ich jedna mater mala, pekné okrúhle, všetky rovnaké, žiadne inotvary iných vyrobcov. Mäkké, lahodné, čo sa sladkosti týka, tak ja poviem akurát. 

      Druhé padli za obeť mini piškóty, opäť pekne okrúhle. Oceňujem aj mini balenie, či už na výlet, do školy na desiatu k jogurtu... Proste deti si hneď povedali: „Tie budú naše, dobre?" Nuž pretlmočím hodnotenie fajšmekrov... No fajné sú. 😉 A fakt jogurt u nás si bez nich už ani nevieme predstaviť. Z môjho pohľadu sú akoby málinko sladšie než klasika okrúhle, ale možno je to len taký môj pocit.

  A do tretice, dlhé - BEZ CUKROVEJ POSÝPKY . Jaaaaaaj moje detstvo, kde si? Konečne sa vrátili. Som veľmi milo prekvapená, to sú piškóty, hodné nosiť titul TOP. Áno piškóty, tvarovo 100% stvorené do detskej rúčky. V porovnaní s ostatnými testovanými sú pevnejšie, no stále nadýchané a veľmi chutné, také ako pred možno viac ako 40 rokmi, keď boli na trhu. Výrobcu neriešim, lebo fakt neviem kto ich vtedy vyrábal. Nepodstatné. Podstatné je, že sú znovu tu s nami. 👍 A práve od Sedita a chuť je tá, ktorá sa hlboko vryla do mojich chuťových pohárikov. Pevne verím, že z pultov nezmiznú, a ak budú v regáli chýbať, tak len z dôvodu, že budú vypredané a obchod čaká na ďalšie naskladnenie. 

  Na záver len napíšem, že použitie akýchkoľvek piškót Seditky je všestranné. Či už samotné, do pudingov, jogurtov, nepečených dezertov aj pečených. Nespomínam recepty, veď povedzme si, že googlit vieme všetci, keď chcem, nájdem si. Ešte raz ďakujem. Bolo mi cťou, určite zostanem Seditkám verná. 

  #skusenosti_seditky9

  vierkaviera
  13. jún 2021    Čítané 51x

  „Pikoty"

       Ak Vás mätie názov článku, tak nevadí. Môj Miško tak totižto volá piškóty a u nás ich teda voláme takto všetci. 🙂 

       V prvom rade by sme sa chceli poďakovať spoločnosti Sedita za možnosť testovať piškótky všetkých druhov. Balík to bol štedrý, a tak sme sa teda podelili s priateľmi, viac ľudí viac chutí. Veľmi sa tešili a v aute za 45 minút stihli zjesť skoro celý balík dlhých piškótiek, takže usudzujem, že im veeeeľmi chutili. 

       My sme začali s testovaním hneď, keď prišiel balík, a to klasikou. Piškóty s výživkou. a malé piškótky hodnotím veľmi dobre. Každá mamka totiž vie, že mäkké piškóty vo výžive sú pri hladnom dieťati nevyhnutnosť. A u nás to je tiež tak, keď je hlad, tak je hlad. A mladý chce jesť hneď a piškóty iných značiek mäknú vo výžive podstatne dlhšie ako Seditky. Myslím, že to bude tým, že sú ozaj nadýchané a vláčne. Počas testovania si moje deti chodili pýtať malé piškótky len tak do misky k rozprávke.

      Spoločnosť Sedita nám na koštovku poslala aj perníčky, a keďže testovanie bolo prioritne o piškótach, tak ich spomeniem len okrajovo. Jednoducho chutili, mne a aj malému Miškovi a aj tatikovi. Moja Emka pohŕdla, ale jej chyba. :D Boli mäkučké, šťavnaté a ku káve ako stvorené. Miško samozrejme kávu nemal, ale zjedol ho skoro celučičký celý.

       A dostávame sa k tomu najlepšiemu, čo bolo v balíku - DLHÉ PIŠKÓTY, tadaaaaaa! :D

  Tieto piškóty ma veľmi milo prekvapili. Po prvé, nejak som nevedela o tom, že Seditky sú aj dlhé a po druhé, nemajú na sebe cukor. :D Čo je super správa pre mamičky, ktoré deťom cukor obmedzujú, a aj pretože sa z nich tak nedrobí. :D Sú veľmi vláčne, nadýchané a ozaj mäkučké. Moje deti ich papali samé, no skúsila som ,ako inak, aj tortičku s kyslou smotanou a s marhuľami.

  Tieto piškóty máme permanentne v kočíku, ako rýchlu a overenú mlsku, keď na drobcov príde hlad a to je pomerne často. :D Aj pri našej nádhernej fontáne sme si mlsali jedna radosť a to, že v kočíku nebol neporiadok ako po II. svetovej, veľmi oceňujem. Nevravím, že sa z nich nedrobí, ale bez cukru je to podstatne menší neporiadok, keď sa papajú.

  A toto bola moja tortička piškótková, teda nie moja. Tatikova. Mal totiž v čase testovania narodeniny, a tak sme spojili príjemné s užitočným. Bola u nás aj babka a tá si tiež pochvaľovala, že aká dobrotka. Postnem Vám tu fotku piškótky zblízka, aby ste aj vy videli aké krásne póry má a aká je nadýchaná. A to pritom sú tieto dobrotky vyrábané len z 3 surovín - múka, vajíčka a cukor. Čo sa sladkosti piškót týka, tak sú podľa mňa a mojej rodiny sladké tak akurát.

  A tu už je spomínaná tortička, na ktorú som použila klasické okrúhle a aj dlhé Seditky piškóty.

  Na tortu som použila aj šľahačkovú a kyslú smotanu, práškový cukor, marhule a šťavu z marhúľ. Na pomer surovín sa ma nepýtajte, bolo to od oka a rýchlovka hlavne. o 16 som si zmyslela tortu a 16:45 sa už chladila. :D Čiže ak hľadáte niečo ozaj rýchle a chutné, tak určite skúste. Pridám Vám aj fotku v reze, no nie je to nič moc, lebo som trošku nedomyslela prerezávanie marhúľ a všetko sa mi ťahalo. :D A ukážem Vám aj, aké krásne póry majú piškóty, a aké sú krásne nadýchané.

     A keďže naše testovanie už skončilo, tak mi neostáva nič iné, ako tieto dobrotky odporučiť aj Vám. A to, že testovanie skončilo neznamená, že končíme so Seditkami. Práve naopak. Ešte len začíname a budeme s nimi pokračovať dlho dlho, pokiaľ sa nám neprejedia a verím, že to tak skoro nebude :D

  Ďakujem Vám za prečítanie a pozornosť a prajem príjemné mlsanie so Seditkami.  🙂

  Vierka a deti a tatik :D

  #skusenosti_seditky9

  gabriella91
  13. jún 2021    Čítané 36x

  Terezkine papaníčko od HiPP

  Terezka pred niekoľkými týždňami dovŕšila 5 mesiacov, to znamená, že v jej živote a v živote mamky (teda mňa) nastalo dôležité obdobie.... Prvé príkrmy. 

  Presne v tom období mi na Modrom koníkovi vyskočilo, že sa chystá testovanie zeleninových príkrmov od značky HiPP. Ideálne, akurát niečo pre nás. Ideálne bolo aj to, že Terezku vybrali na testovanie týchto príkrmov.

  Keď nám balíček dorazil, hneď sme sa pustili do vybaľovania. Balíček obsahoval zeleninové výživky Prvá biela mrkva, Prvá brokolica, Prvá tekvica, Prvý paštrnák.

  Samozrejme, ako každá mamka, aj ja chcem dať Terezke to najlepšie, a po kladných skúsenostiach s HiPP kozmetikou som sa nebála vyskúšať príkrmy Prvá lyžička, keďže zelenina je pestovaná podľa zásad ekologického hospodárstva. Vo všeobecnosti sú požiadavky na detské príkrmy prísnejšie ako na bežnú stravu, prechádzajú prísnou kontrolou a musia spĺňať normy podľa slovenskej aj európskej legislatívy.

  Tak poďme si teda zhrnúť, ako toto testovanie u nás dopadlo.

  Po niekoľkých domácich príkrmoch, ktoré dopadli famózne, vzhľadom na to, ako ma kamošky upozorňovali na to, nech si nemyslím, že zeleninka bude Terezke chutiť. Opak bol pravdou, mamkine domáce príkrmy mali veľký úspech. Nebol dôvod neotvoriť preto Prvú tekvicu od HiPP. No mamka mieni, Terezka mení. Ochutnala jednu lyžičku a viac ústa neotvorila. Mamkina tekvica jej očividne chutila viac. Nevadí, nič sme nesilili, veď máme aj iné zeleninky.

  Druhá na rad prišla Prvá brokolica, stále som podávala pár dní domáci príkrm, aby som odpozorovala prípadné alergické reakcie, a potom prišla na rad výživa od HiPP. Tak teda hlásim, že brokolica mala veľký úspech. Hneď prvý deň prešla polovica čiže 60 g, druhú polovicu sme nechali na nasledujúci deň, kedy jej to veru nestačilo. S hrôzou na mňa pozerala, keď som jej oznámila, že všetko spapala. Takže Prvá brokolica za Terezu veľmi fajn, musíme ju dokúpiť do zásoby.

  Po pár dňoch cez víkend sme sa celá rodina presunuli do záhradky, kde staviame altánok. Prišlo vhod, že sme mali „nachystané" príkrmy od HiPP. Na rad prišiel Prvý paštrnák. Teda poviem vám, ja som túto koreňovú zeleninu ešte nikdy nejedla. Tak len s malou dušičkou som Tereze dala prvú lyžičku. Paštrnák má veľmi príjemnú, sladkastú chuť. A teda, čo by som nepovedala, Tereza zjedla celých 125 g príkrmu. Takže paštrnák nachystaný do špajzky. 

  Posledná bola odskúšaná Prvá biela mrkva, na výlete. Taktiež veľký úspech. Spapal sa celý príkrm. 

  Takže okrem tekvice Terezke chutilo všetko, mama je nadšená, že nemáme problém či s domácimi, alebo kupovanými príkrmami. Určite sa chystám variť Terezke domáce príkrmy, ale nájdu sa aj dni, v našom rušnom živote, kedy mamička siahne po kupovanom príkrme a myslím, že nemusí mať výčitky. Aj my budeme mať nachystané v zásobe príkrmy od HiPP nie len z rady Prvá lyžička, postupne vyskúšame aj iné s mäskom, cestovinou.....

   Zhrnula by som moje plusy a mínusy:

  + príprava bez práce

  + kvalita surovín podlieha prísnym normám

  + rozmanitosť príkrmov

  + veľkosť príkrmu

  + konzistencia príkrmu

  - vyššia cena

  Na záver by som už len rada poďakovala Modrému koníkovi za možnosť zúčastniť sa tohoto testovania. Verím, že naša spolupráca nebola posledná.

  Milé mamičky a Vám prajem veľa síl a trpezlivosti pri zavádzaní príkrmov, lebo viem, že nie každé dieťa je papkáč ako moja Terezka.

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27

  pipinahege
  13. jún 2021    Čítané 47x

  Seditky, vždy po ruke maj a hlavne si ich s láskou vychutnaj...

  Ako každá správna mama, aj ja patrím medzi tie, ktorá nikdy neodíde z domu na prázdno. Vždy musíme mať zo sebou nejaký „snack". Pre moju dcérkou sú najobľúbenejšie produkty od seditky. Do kabelky sa mi vždy šikne hodiť jeden sáčok mini Seditiek a výlet môže začať. Piškótky od Sedity sme si obľúbili hlavne v horúcich letných dňoch, keďže neobsahujú žiadne polevy tak sa neroztopia, ale sú stále chrumkavé a hlavne poruke. 🙂

                                                    ČO SME VLASTNE TESTOVALI?

  Piškóty Seditky, a všetky ich variácie, sú úžasny produkt, ktorý ma, ako správnu mamu, zaujal aj svojim jednoduchým a zdravo vyváženým zložením.

  Vedeli ste že.....

  Tento jednoduchý recept spoznal svet pred stovkami rokov, v období historického Savojska. Mal vzniknúť na počesť návštevy francúzskeho kráľa a dosiahnuť taký úspech, že sa stal oficiálnym dezertom tohto vojvodstva.

  Podľa legendy si dokonca aj ruský cár Peter Veľký pri návšteve pochúťku zamiloval natoľko, že musel so sebou do Petrohradu vziať pekára, ktorý by mu ľahkú a chrumkavú sladkosť naďalej vyrábal.

  Tak ohúrili naše Seditky svet už pred stovkami rokov. 🙂

  Seditky mini piškóty 35 g

  Naša obľúbená pochúťka je vyrobená z kvalitných surovín, len z múky, cukru a vajec. 

  Seditiek nikdy nemáme dosť. :P 

  Z klasických okrúhlych, v kombinácii s dlhými bez cukrovej posýpky, sme si uctili návštevu milovaných starých rodičov, v podobe smotanovej torty. Samozrejme hlavnú úlohu zohrávali naše „Seditky".

  Dcérka sa klasicky pustila do pomoci maminke pri príprave torty a ako to už býva aj v rozprávke o Marienke a Janíčkovi v lese, keď išli na jahôdky - jedna do formy na pečenie a 5 do úst. 🙂

  Na záver by sme sa veľmi chceli poďakovať, za možnosť zúčastniť sa na testovaní práve našich obľubených Seditiek a musím vám povedať, že sme si to naozaj veľmi užili.

  A piškótky môžeme len vrelo odporúčať aj ďaľším nadšencom.

  S pozdravom Baška

  #test_seditky #recenzia
  #skusenosti_seditky9

  adrianapupava
  12. jún 2021    Čítané 59x

  Ako sme ubytovali príkrmy prvá lyžička od Hipp

            Keď mi prišla pošta, že nás vybrali na testovanie, hneď som sa potešila. Dlho som sa rozhodovala aké príkrmy si zadovažim do zásoby pre prípad núdze. A tak bolo rozhodnuté.

          Ako prvé sme vyskúšali paštrnák. Chuť bola sladkastá a musím sa priznať, aj mne chutil. Hlavný testovací profík Š. si tiež pochutil a ja som bola spokojná, že taký krásny slnečný deň môžeme byť dlhšie vonku na prechádzke. 

         Druhú v poradí sme testovali tekvicu. Jej redšia konzistencia bola pre mňa aj pre profíka Š. výhodou.  

         Ako pokračovanie sme si otvorili bielu mrkvu a práve tento pohárik bol u mňa top. Výborná chuť, vôňa. Š. veľmi chutila, ako sa hovorí... spokojné dieťa, šťastné dieťa - šťastné dieťa, šťastná mama. 

       Nadšenie z bielej mrkvy sme vymenili za zmiešané pocity z brokolice. Ale tá u nás nezabodovala a Š. to vôbec nešlo dolu krkom. Vyskúšal pár, hmm, možno jednu lyžičku dokopy a viac nechcel. Konzistencia tohoto príkrmu bola hustejšia a mňa nelákala ani vôňa. 

             Ako poslednú sme vyskúšali mrkvu. Jedna lyžica mne, druhá staršiemu bratovi, ktorý zhodnotil, že môže byť a do tretice sa ušlo aj hlavnému testovačovi, a ochutnal aj on. Mrkva bola o niečo redšia, veľmi podobná hustota, ako mala tekvica. 

            Myslim si, že ak to zhrniem, tak HiPP testovanie Prvá lyžička malo u nás úspech a väčšina príkrmov chutila. Ďakujeme za túto možnosť a určite si musíme nejaké fľaštičky zadovážiť do našich zásob, ak by sme chceli vyraziť niekam na výlet. 

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27

  janicka11
  12. jún 2021    Čítané 45x

  Seditky,seditky naše naj ❤🤌

  Ďakujem za testovanie našich SEDITIEK.

  Najskôr chcem veľmi pekne poďakovať za také úžasné maškrtenie s piškótikami SEDITKY. 🙏

  Piškóty majú radi snád všetci, aj mladšie generácie, aj tie staršie. U nás si ich dokonca babka rada máča v kávičke, a zrovna SEDITKY... Čiže, v skratke, nie je to náhoda...

  Keď mi zavolal kuriér, tak som bola veľmi milo prekvapená. A to na rovinu, čakala som možno 5 balíčkov piškót. No mýlila som sa. Bola to obrovská a celkom tažká nádielka mašrtiek a ako bonus boli prívesky SEDITIEK. 🤗🤭😃

  Tak rýchlo to ubehlo a nám už ostalo len pár balíčkov. No čo, naše baby ich zbožnujú a hlavne tie mini balíčky sú nielen super milé, ale aj praktické - tak si ich pribaľujú naviac na desiatu...💋💋😘

  No, piškótam značky SEDITKY nie je čo vytknúť...

  Sú podľa mňa ľahučké, jemnučké a akurát osladené. Pre deti proste ideálne... Či už ako maškrta na doma, či do auta, či na výlete (ako to máme my)...

  Ako sa vraví V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA - SEDITKY SÚ IBA Z 3 PRÍSAD, PRETO SÚ NAJLEPŠIE!!! 💛 😄 A je úplne jedno, či sa bavíme o menšom balíčku, či o väčšom, či o dlhých piškótach, či mini balíčkoch... Všetky sú naše TOP PIŠKÓTY! Seditky, ste super. Každému odporúčam.

  #skusenosti_seditky9

  mimkad
  12. jún 2021    Čítané 69x

  Naše testovanie s HiPP

  Konečne sa dostávam k písaniu článku, keďže nás nepríjemne prekvapila 1. chorobka a 2 x sa mi podarilo rozpísaný článok stratiť. 🤷‍♀️ Do tretice, dúfam, všetko dobré... 

  Možnosť testovať nás veľmi potešila, keďže sme v tom období začali s prvou mrkvičkou a nejakou zeleninkou, klasicky som naparovala a mixovala, ale len sme ochutnávali, a preto som bola zvedavá na hotové príkrmy, či malému budú chutiť. 

  Kuriér volal, keď sme sa akurát hrali na podložke, tak sme spolu s Mathiaskom rozbalili balíček, kde sme si našli 7 fľašiek - prvú mrkvu, bielu mrkvu, brokolicu, paštrnák a tekvicu. 

  Ako prvú zeleninku sme vyskúšali, netradične, brokolicu. Píšem v množnom čísle, keďže som vždy ochutnala aj ja. Predtým už skúšal brokolicu, ktorú som pripravila ja a veľa nespapal, ale "HiPPková" mi prišla chutnejšia a mala jemnejšiu konzistenciu. Super aj voňala. Myslím, žiadna umelina.

  Ako druhú sme mali bielu mrkvu, tu predtým ešte nepapal. Zohrievala som polku fľaštičky. Aj keď je menšia, nám vydržala 2 dni. 

  Paštrnák sme si zobrali na výlet, ale zabudla som spraviť foto v provizórnych podmienkach. 

  Najviac som sa tešila na tekvicu. Ako som písala aj v recenzii, tá ma dostala chuťou, ktorá mi pripomínala detstvo. Aj Matymu veľmi chutila. 

  Potom prišla chorobka, 3 dni horúčky, nevedela som, či sú to zúbky či šiesta choroba... Nechcel papať, hrať sa... Som veľmi rada, že je to za nami, a tak sme pokračovali v testovaní, ostala mrkvička. Neviem prečo, viackrát som ju skúšala malému ponúknuť, aj v kombinácii s jablkom, ale nechcel ju papať. Podľa mňa bola chutná, sladučká, redšia konzistencia. 

  Celkovo sa mi testovanie veľmi páčilo. A určite ostanem HiPP príkrmom verná a budem ich mať doma v zásobe, keďže je to kvalitné a chutné papaníčko. 

  Chcela by som vypichnúť plusy a mínusy :

  + malé poháriky, z toho vyplýva... 

  + žiadne plytvanie a... 

  + dobrá skladnosť (či už doma alebo v prebaľovacej taške) 

  + výborná chuť 

  + super zloženie 

  + žiadne fľaky na podbradníku (ľahko sa dali vyprať)

  + konzistencia, vôňa 

  - žiadne (možno malý detail, že vrchnák nie je dobre uzatvárateľný po otvorení) 

  🍀

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27

  ludusik2
  12. jún 2021    Čítané 28x

  Testovanie HiPP príkrmov

  Začala by som tým, že som veľmi rada, že ste si práve nás vybrali na testovanie. Akurát sme začali s prvými príkrmami, tak mi padlo vhod vyskúšať, či malej budu chutiť aj nie doma varené. Skúsenosť som už s HiPP mala pri prvej dcérke a tej chutia doteraz vaše ovocné výživky. Tak sme sa pustili do testovania aj s mladším pokolením.

  Ako prvú sme si vybrali mrkvičku. Keď som to pred ňu položila, pozerala že: „Mama, to čo mi chceš dať?" Veľa mamičiek možno skritizuje riedku konzistenciu, ale podľa mňa prvé kontakty majú byť redšej konzistencie, aby im to ľahšie išlo do bruška. Malej veľmi chutila a hňed spráskala celý príkrm. 🙂

  Ako druhú sme išli testovať brokolicu. Bola som kus prekvapená tou chuťou aj konzistenciu, pretože som čakala tiež redšiu, bála som sa, že ju nebude chcieť, ale opak bol pravdou. Spráskala trištvrte pohárika. 🙂

  Ako tretiu sme testovali bielu mrkvu. Pravdupovediac, ešte som ju doma vôbec nemala a ani som nevedela, ako má chutiť. Ochutnala som ako prvá a prekvapila ma sladká chuť. Kedže sme už medzitým skúšali aj batát, tak môžem povedať, že sa tá sladkosť dá porovnať. Tak ak hľadáte náhradu za batát, kľudne môžete vyskúšat túto bielu mrkvu. 🙂

  Ako štvrtú sme testovali tekvicu, tam som išla na istotu, lebo prvej dcérke veľmi chutila. Tiež je redšej konzistencie, ale opäť to vôbec neprekážalo. V týchto horúčavách kus redšieho príkrmu vôbec neuškodí. 🙂😉

  Ako piaty sme skúšali paštrnák, ale ten malej vôbec nechutil, zjedla z neho fakt len pár lyžičiek.

  Na záver len dodám, že ostaneme HiPP verní aj naďalej a v skrinke nám už stoja ďalšie pamlsky od vás do zásoby. Teraz v lete ich veru budeme využívať dosť často, kedže máme na pláne plno výletov. 🙂

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27 #test_hipp_prva_lyzicka #recenzia

  martina_durikova
  12. jún 2021    Čítané 30x

  Valentína testovala zeleninovú HiPP "Prvú lyžičku"

  Som mamina troch detí - dievčat 😁 (11 rokov, 8 rokov a 7 mesiacov). Počas svojej materskej kariéry si nepamätám, či som kupovala hotové príkrmy, fakt, naozaj. Alebo mám už deravú hlavu, alebo to bolo naozaj tak. Možno to bolo tým, že aj moji aj manželovi rodičia majú záhrady, a tak sme nemali núdzu o domáce potraviny. Tak som jednoducho varila, parila (občas som sa sparila aj ja) a mixovala. 

  Keď som však uvidela výzvu na prihlásenie sa do testovania HiPP Bio zeleninových príkrmov, zapojili sme sa s Valentínkou a teraz píšeme recenziu.

  Zaujalo ma, že tieto z radu "Prvá lyžička" sú údajne vyrábané zo starostlivo kontrolovaných BIO surovín. Zelenina je  pestovaná bez pesticídov a syntetizovaných hnojív, dozrieva do plnej chuti na poliach ďaleko od ciest. Navyše maličké 125 g balenie je ideálnou voľbou pre začiatok prikrmovania, kedy deti ešte len spoznávajú nové chute a spapajú naozaj iba pár lyžičiek. Kým k nám papaníčko dorazilo, Vali už stihla čo-to ochutnať, a preto so žiadnou zeleninkou nemala zásadný problém.

  Síce ešte stále nespapá plnú dávku príkrmu tak, aby nahradila svoje najobľúbenejšie maminkine mliečko, ale polovicu pohárika spapala. Každý pohárik mala slečna na dva dni a vždy ten druhý deň som jej do toho niečo pridala, napr. uvarené ovsené vločky, žĺtok, kuracie mäsko, cestovinku. V tom sú tieto hotové prikrmy ozaj variabilné a možno si ich rôzne kombinovať podľa fantázie a chuti dieťatka. Na tejto foto je napríklad paštrnák s ovsenými vločkami. 

  Vždy som ochutnala zásadne ako prvá, na tom som si dala záležať. U nás mala najväčší úspech biela mrkva, tekvica, klasická mrkva a aj brokolica s paštrnákom. Jej vlastne chutili všetky. Mňa osobne najviac prekvapila brokolica svojou autentickou vôňou a chuťou.

  Ohromným plusom je, že príkrmy majú ideálnu konzistenciu, sú bez umelých prísad a konzervantov, majú skvelú chuť aj vôňu a sú kombinovateľné aj medzi sebou navzájom. Určite sa po nich obzriem v obchode a urobím si doma nejakú zásobu, aby sme boli, ako sa hovorí, VŽDY PRIPRAVENÉ. 😁 V situáciách, ako sú horšie noci či dni, na výlete, alebo jednoducho len tak, lebo sa nám chce, sú tieto mini fľaštičky ako stvorené, iba otvoriť a papať.

  Za nás môžem teda HiPPky ostatným maminám len odporúčať.

  Modrému Koníkovi srdečne ďakujem za možnosť podieľať sa na testovaní.

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27

  guiseppinka
  11. jún 2021    Čítané 38x

  Ako sme testovali HiPP

  Písal sa rok 2015, keď som prvý raz začala vedome obzerať HiPPky. Prečo začínam týmto rokom? Pretože vtedy sa mi narodila prvá dcéra a počas podávania príkrmov sme zaradili túto značku. Veľa som si o tom čítala, chcela som vedieť filozofiu, ako pestujú plodiny, aký je spôsob prípravy a výroby... Keď som teraz zbadala, že HiPP hľadá mamičky, resp. drobcov, na testovanie, tak mi ani len nenapadlo, že by sme to nemohli dostať. Zapojili sme sa a práve v tom čase sme začali s príkrmami doma. Bola som na rýchlom nákupe v obchode, keď som počas čakania pri pokladni otvorila MK a tam správa, že sme boli vybraní. Veľmi ma to potešilo, pretože sme sa práve chystali na „veľké turné" po rodine.

  V pondelok, v deň začiatku testovania, nám bol doručený balík, v ktorom nás čakalo 7 125 g fľašiek - biela mrkva, mrkva, brokolica, paštrnák a tekvica. 

  Bola som zvedavá, ako bude chutiť malému princovi brokolica, pretože tú som mu varila a veľký úspech teda nemala, ale na druhej strane mu veľmi chutila tekvica inej značky. 

  Naše testovanie sme začali bielou mrkvou. Samozrejme, že by som to nebola ja, keby som neochutnala aj ja. Biela mrkva chutila sladko. Zloženie je úplne úžasné - iba mrkva a voda... Malému princovi chutila, zjedol skoro celú fľašu. Príjemným bonusom je, že fľaky idú oprať bez nejakej väčšej námahy. 

  Ako ďalšiu sme chutnali tekvicu. Tá mu tiež chutila a doslova spráskal fľašku. Opäť čisté zloženie - tekvica a voda. Brokolica teda nemala absolútne úspech, tam mi doslova vybil lyžičku z ruky. Úprimne povedané, nechutila ani mne. Brokolicu mám rada ako polievku, ale toto bolo na môj vkus moc brokolicové. 😀 Úplne som však bola zvedavá na paštrnák. Túto zeleninu veľmi nepoužívam, pretože u nás v obchodoch je len zriedkakedy. Chutil výborne, ale teda ja si neviem predstaviť to jesť ako čistý príkrm... Malý princ však dal krásne pol fľaše. 

  Ako úplne posledný príkrm som dávala klasickú mrkvu. Znova, ako všetko ostatné, iba mrkva a voda. Chutila výborne. Jedinou nevýhodou tejto mrkvy sú ale škvrny, ktoré treba minimálne opláchnuť hneď. 

  Chcem sa poďakovať za seba a aj za malého princa za možnosť zúčastniť sa testovania. Značka HiPP je pre mňa záruka kvality, a keďže som túto značku využívala už skôr, našla som si medzi nimi obľúbené obedy pre moje dievčatá. Takýto hotový obed je veľmi praktický - netreba riešiť žiadne termosky, čo variť. Stačí otvoriť tajnú skrinku a vybrať niečo z pestrej ponuky HiPP a môže sa ísť na cesty... Uvidíme, čo bude chutiť malému princovi.

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27 #test_hipp_prva_lyzicka #recenzia

  petravelasova
  10. jún 2021    Čítané 22x

  Ako sme s Amiou testovali našu prvú lyžičku od HiPP

  Do testovania som sa zapojila prvýkrát, odkedy som registrovaná na Modrom koníku. Veľmi som sa potešila, keď mi prišla správička, že nás vybrali. Zapojila som sa s našou Ami, pretože občas máme problémy s kakaním a pani doktorka nám odporučila na olovrant podávať práve zeleninové príkrmy. Značku HiPP som spoznala už pri mojich starších ďeťoch, a preto som neváhala ani sekundu. Balíček nám dorazil v poriadku a hneď sme sa mohli pustiť do testovania. 🙂 Samozrejme, ako každá mamina, aj ja si pozriem zloženie výrobku, ktoré ide moje dieťa konzumovať. Bola som veľmi milo prekvapená keď som zo zadnej strany etikety zistila, že pohárik obsahuje len zeleninku v 90 % a vodu, takže žiadne umelé prísady či konzervanty.

  Ako prvú sme išli testovať brokolicu. Bola som opäť milo prekvapená, že Amii chutila aj samotná, takže ju nebolo potrebné zmiešať s inou zeleninkou. Len sa tak po nej zaprášilo. 🙂 

  Na ďalší deň sme skúsili kombináciu mrkvičky s petržlenom. Opäť krásna vôňa a farba v oboch pohárikoch.

  Plusy a mínusy.

  - Výborné zloženie príkrmov. 

  - Bez varenia 🙂, len zbalíte lyžičku a vyrážate za dobrodružstvom.

  - Výborná chuť aj vôňa, ktorú si proste zamiluje každé dieťa.

  -
  U nás žiadne, pretože Amii chutila naozaj každá jedna otestovaná zeleninka. Jediné mínús je asi to, že ich bolo málo. 🙂

  Určite ostaneme verné značke HiPP, pretože jedine pri nich mám istotu, že jej ponúkam jedlo bez chémie a viem, že ich určite spapá. Teším sa, keď jej dám ochutnať aj ďalšie flaštičky, pretože výber je naozaj široký.

  Chcem ešte raz aj touto cestou poďakovať Modrému koníkovi, že nás vybrali a mali sme možnosť vyskúšať tieto úžasné výrobky od značky HiPP. Bude nám potešením aj nabudúce. 🙂

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27 #test_hipp_prva_lyzicka #recenzia

  barus26
  9. jún 2021    Čítané 94x

  Ako sme testovali HiPP - Prvú lyžičku

  V prvom rade by som chcela veľmi poďakovať za možnosť testovať. Bolo to naše prvé testovanie, takže som sa veľmi potešila, keď mi do pošty prišlo, že nás vybrali. 

  A takto sa tešila Tamarka, keď k nám dorazil balíček! 😊

  Tak by som pomaly začala s hodnotením. 

  Ako prvou sme začali mrkvičkou 🥕. Tamarke naozaj chutila, úsmev hovorí za všetko. Krásne voňala, chutnala som aj ja a naozaj môžem povedať, že bola dobrá. 

  Ako druhá prišla na rad brokolica. Moja Tami je naozaj skvelá jedáčka, takže aj tá jej chutila. V ten deň sme sa vybrali na návštevu starej mamy môjho manžela, takže mi naozaj prišlo vhod len zbaliť pohárik s brokoličkou a lyžičku, a bolo vybavené. 

  Ďalší na rade bol paštrnák, ktorý jediný Tamarke nechutil. Bol to boj, zjedla 5 lyžičiek a tam to skončilo.

  Pokračovali sme bielou mrkvičkou a zase sme boli na koni! Keďže Tamarka si na ňom opäť pochutnávala s úsmevom od ucha k uchu!😊

  A ako posledná prišla na rad tekvica. 🎃 Aj tá Tamarke veľmi chutila. Len čo ju videla tiekli jej slinky. 😄

  Keďže Tamarke chutilo takmer všetko, rozhodla som sa, že dokúpime aj ďalšie prikrmy od HiPP, či už zeleninové alebo ovocné. 

  Rada by som teda zhodnotila  plusy a mínusy: 

  + 

  • ako najväčšie plus týchto príkrmov vidím, že v období, kedy si nevieme sami nič dopestovať, je oveľa lepšia voľba si kúpiť už hotový príkrm, ktorý je kontrolovaný, ako kúpiť si zeleninu zo supermarketu 
  • maličké poháriky, takže dobrá skladnosť
  • výborná chuť 

  -

  • žiadne 

  Takže na záver by som naozaj odporučila mamičkám tieto prikrmy od HiPP. Samozrejme, že to nie je na každý deň. Ale keď sme raz za čas lenivé, nechce sa nám variť alebo ideme s drobčekom na výlet, je to skvelá voľba. Veď každá minúta s našimi drobcami naviac sa počíta. 🌸

  Ešte raz by som sa veľmi pekne chcela poďakovať za možnosť testovania.

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27 #test_hipp_prva_lyzicka #recenzia

  ericia
  9. jún 2021    Čítané 36x

  Ako sme s drobčekom HiPP Prvú lyžičku testovali

  Rozmýšľam, ako mám začať. Ešte pred tehotenstvom, kedy sme čakali nášho vytúženého drobčeka, som si celé dni pozerala, ktorá kozmetika, ktoré potraviny budú pre synčeka najlepšie. Rozhodla som sa pre značku HiPP. Všetku kozmetiku pre synčeka mám práve tejto značky. A teda vôbec neľutujem a som veľmi spokojná.

  Ale aby som sa dostala k veci... Hneď ako som zbadala, že je možnosť sa prihlásiť do testovania príkrmov od mojej obľúbenej značky, okamžite som sa prihlásila. Strašne som sa potešila, že z toľkých žien vybrali práve mňa a môjho synčeka. Netrpezlivo sme čakali kedy príde kuriér s balíčkom príkrmov. 

  To bolo radosti, keď prišiel balíček 🙂

  Začali sme s mrkvou, ktorá sa odporúča ako prvá. Dva dni predtým som mu už uvarila mrkvu, tak tú od HiPP jedol vlastne už tretí deň, ako sa odporúča. Popravde ju zjedol rýchlejšie ako tú, ktorú som mu uvarila predtým ja. Ako ďalší som zaradila do synčekovho jedálnička paštrnák. Myslela som si, že táto zelenina nebude vôbec dobre chutiť a synček ju nebude chcieť. Ale opak bol pravdou. Zjedol úplne všetko a to dokonca priamo z pohárika, ohriate vo vodnom kúpeli. Musím napísať, že mimo dom je super si zobrať pohárik a ísť a nemusela som rozmýšľať, kde a ako uvarím, uskladním príkrm.

  Postupovali sme ďalej s brokolicou, ktorá nám s manželom chutí obom. Verili sme, že aj nášmu synčekovi bude táto zelenina chutiť. Zjedol asi polku príkrmu a viac nechcel. Táto zelenina nebude patriť k jeho obľúbeným. Uvidím ešte, ako mu bude chutiť v kombinácii s inou zeleninou. Brokolicu som mu už viac samotnú nedala. Ako ďalšiu ochutnal bielu mrkvu a tekvicu. Tekvicu mal jeden deň samostatnú a posledný deň som skúsila pridať k nej aj teľacie mäsko. Samozrejme, zjedol všetko. 

  Čo napísať na záver? Určite pozitívna je pre mňa konzistencia, chuť a šikovná veľkosť pohárikov - aj keď nášmu hladošovi bolo málo a musel sa "dotlačiť" mliekom. 😀 Verím tejto značke, tak určite aj zloženie je BIO ako píšu. 

  Mamičkám tieto príkrmy odporúčam. Nemyslím každý deň, ale napríklad, keď idete mimo dom, keď sa vám nechce dať variť ani tú jednu mrkvu či brokolicu, a aj tých pár minút naviac strávite s drobčekom. 

  Ja už mám nakúpené ďalšie dobroty tejto značky. 

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27 #test_hipp_prva_lyzicka #recenzia

  mia61
  9. jún 2021    Čítané 103x

  PIŠKÓTY SEDITKY

  Dostali sme možnosť zapojiť sa do testovania piškót od Sedity.

  Možno sa pýtate, čo sa už len dá testovať na piškótach? 🙂 Všetko sa dá testovať.

  Seditu poznáme všetci už roky a na ich výrobkoch vyrástli naše mamy, otcovia, ba aj naši starí rodičia. Predsa je to 70-ročná kvalita na našom trhu.

  Musím sa priznať, že som nikdy nečítala zloženie piškót a naozaj som ostala milo prekvapená, že sú upečené len z troch prísad a tými sú : 

  pšeničná múka,vajíčka a cukor.

  Mini piškóty

  V balíku sme dostali 2 rôzne balenia - jedno klasické 120 g a druhé mini balenie Seditiek 35 g. 

  Menšie balenie som nepoznala, kupovali sme to väčšie. Ako som si všimla aj v obchodoch, nie všade Mini piškóty 35 g majú v ponuke. Za mňa je to super, nemusím riešiť dózičky, či brať veľký sáčok, keď niekam ideme. Obľúbené u syna sú aj do domácej výživy či jogurtu.

  Okrúhle piškóty 

  Stará dobrá klasika, ktorú netreba ani predstavovať. Balenie obsahuje 120 g piškót. Obľúbené u veľkých aj malých. U nás okrúhle piškóty najčastejšie používame do pudingu. 

  Dlhé piškóty 

  Z týchto piškót sa veľmi teším, používame ich často na prípravu dezertov ako je tiramisu, nepečená torta či jahodové tiramisu. Od inej značky sa líšia tým, že nie sú posypané cukrom.

  Naposledy som robila jahodové tiramisu. Poobede som ho spravila, večer boli piškóty ešte tvrdé, plnku používam mascarpone so šľahačkou.

  No na druhý deň sú piškóty mäkké a majú aj dobrú konzistenicu, pekne držia pokope, keď sa naberá dezert na tanier. 

  Dlhé piškóty majú aj praktické dvojbalenie. Každé po 110 g. 

  Na záver by som chcela ešte upozorniť, že :

  Kúpou Seditiek podporujeme šport detí s mentálnym postihnutím.

  Pre mňa je Sedita TOP značka na Slovensku a tieto piškóty, Seditky, sa im podarili a ostávame im verní, ja a moja rodina, ďalšie roky rokúce. 🙂  

  Veľké plus sú aj milé zvieratká na každom balení Seditiek.

  Ďakujeme za možnosť testovať piškóty Seditky 🙂

  #skusenosti_seditky9

  griska11
  8. jún 2021    Čítané 69x

  Piškóty a perníky od Sedity v našej rodine

  Túto recenziu na Piškóty od Sedity už píšem tretíkrát s musím povedať, že toľko slov som napísala, asi koľko piškót sme dostali na testovanie, keď nie viac. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️

  Ale ako sa vraví o dobrom sa ľahko píše. Takže ďakujem pekne za možnosť vyskúšať a otestovať výrobky od Sedity. Dostali sme na testovanie nielen piškóty, ale aj perníky. Najviac ma z celej zásielky prekvapili perníky a dlhé piškóty. Ale pekne po poriadku. 

  Ako prvé som pripravila maškrtu z dlhých piškót na spôsob Éclairs. Kvitujem, že nie sú obsypané cukrom, veď aj načo, keď sú tak akurát sladké. Zmizli rýchlosťou blesku. A vyzerali naozaj luxusne. Zmäkli naozaj rýchlo, čo ma tiež prekvapilo. 

  Nedeľný puding bez piškót je ako kocúr bez čižiem. Proste „must have". 

  A rozkošné a hlavne praktické mini-piškótky sú výbornou alternatívou ako mňamka na desiatu do školy alebo rýchla pomoc na hlad v maminej kabelke. 

  Nakoniec k tomu najlepšiemu, osobne nielen pre mňa, ale aj pre moje deti, k perníkom. Fakt ma milo prekvapili aké sú jemné a čokoláda nechutí umelinou. Mne najviac chutili so slivkovým lekvárom a dievčatám s jahodovým. 

  Odteraz bude výborným a stálym parťákom na našich výletoch. 

  Ešte raz ďakujeme. Zjedli sme ich do poslednej pištotinky-omrvinky. 

  Zuzana

  #test_seditky #recenzia #skusenosti_seditky9

  petulka00013
  7. jún 2021    Čítané 69x

  Ako Damiánko testoval dobroty od Nestlé

  Jedného dňa som natrafila na testovanie od Nestlé, povedala som si: „Veď prečo sa nezapojiť." Popravde, vôbec sme neverili, že by sa podariť niečo také, ako že by nás vybrali. Bol to veľmi pekný deň, keď som si prečítala, že budeme mať tú česť, ochutnať tie dobroty. Ale k veci. Prišiel nám balík a my sme sa veľmi tešili. Tak sme sa pustili s našim Damiánom do práce. Keďže nás trápia zúbky, má dni, kedy spapá aj nás a má dni, kedy mu nič nechutí. Začali sme ovocnou kapsičkou, ktorú si mladý pán vybral ako prvú. Zhodou náhod to bolo mango. No to mu veľmi nechutilo. Ale nič nevyšlo nazmar, keďže máme doma ešte 7-ročného fešáka, ktorý ju ohodnotil na výbornú. Ďalšia kapsička bola na rade jablko-banán-burovka a ostružiny. Tá bola tak lahodná, že ja sama by som ju zjedla, ak by Damiánko špekuloval. 

  Mamka ma už napísaný zoznam, aby sme náhodou nezabudli kúpiť. Moje dojmy boli super z ovocných kapsičiek. Chuťovo su fakt super, nemôžem im dať žiadne mínus. Ako ďalšie sme ochutnali kaše. Bola som veľmi prekvapená vôňou. Bola veľmi prenikavá, ale chuťovo boli perfektné. Žiadne sladké, dokonca sa nám nerobili ani hrudky a top všetkého bolo, že počas papania, ako kaša ochladla, nebola ako betón.

  Banánová kaša chutila aj staršiemu. Po nej sa zaprášilo tak, že už z nej nič neostalo 🤪.

  Ako ďalší v poradí sme ochutnali príkrm. Keďže má náš Damianko ešte len 7 mesiacov, tak sa nepodarilo všetky. Ostatné otestujeme postupne. Za mňa to bolo fajn, ale varené je varené. Nehovorím, že by som nekúpila. Áno, kupim mu, lebo mu chutilo. A ruku na srdce, ktorej mamke sa občas nestalo, že nestihla? Mne osobne áno. 

  A nakoniec môžeme zhodnotiť, že som ochutnala už veľa značiek, ale za mňa osobne je zatial Nestlé NaturNes Bio TOP. Inak, priznáme sa, chrumky malý ani nestihol ochutnať, keďže starší mu ich spapal. Ale odkazuje, že boli fantastické 🥰.

  Testovanie sme si užili všetci. Ochutnali sme zo všetkého, čo Damiánko testoval. Ďakujeme veľmi pekne za možnosť testovať. PS: Keďže nám veľa ostalo na testovanie po každom testovaní pridáme kratučkú recenziu ako nám chutilo-nechutilo.

  #test_nestle_naturnesbio #recenzia  #nestle_naturnesbio_skusenosti10

  ckatka
  7. jún 2021    Čítané 23x

  Testovali sme - prvé prikrmy Hipp

  Tak. Zjedené. Umyté. Viac-menej vypraté. 😂

  Ako zaneprázdnenej dvojmatke, vládkyni domácnosti, dvora a priľahlých pozemkov, pani psom, mačkám, vtákom a inej hávedi... mi takého vychytávky prišli totálne vhod. 

  Takmer polročné polokojené mláďa totiž potrebuje vraj začať jesť aj niečo iné ako umelé mlieko a na BWL zatiaľ nemám odvahu. Na krevety či guláš z môjho taniera je, holt, ešte primalé. 

  Zháňať domáce biobrokolice fakt nemám kde... strúhať, krájať, pariť, mixovať porcie o dvoch čajových lyžičkách mi príde dosť neefektívne, takže toto sa mi mega hodilo. 

  Začali sme mrkvou, pokračovali tekvicou, bielou mrkvou a paštrnákom. Keďže sa vraví, že každá nová potravina by sa mala ochutnávať tri dni, a ja medzi to dávam deň pauzu, viac sme za tie dva týždne nestihli.

  Chutiť chutilo všetko rad za radom. Občas sme dali čisté, občas primiešali do ryžovej alebo pšenovej kaše. Oceňujem veľkosť pohárikov, zloženie, konzistenciu a snáď teda aj biokvalitu, ktorú by som ja doma so zeleninou zo supermarketu ťažko dosiahla. 

  Nepáči sa mi fakt, že poháriky sa nedajú znova dobre  uzatvoriť  a teda miesto využitia na domáce jedlo pripadne džem, ich len vyhadzujeme (samozrejme do separovaného odpadu). Ale to teraz asi všetky detské výživy. 

  Po koreňovej zelenine mal krpec tuhú stolicu, a preto som to prestriedala v druhom týždni s jablkami a slivkami. 

  Odporúčam naozaj všetkým, ktorí sa nechcú babrať hodinu s dvoma lyžičkami jedla, alebo kto nemá zdroj bio zeleniny, rovnako tak na cesty. Za nás super a už sme si dokúpili pár ďalších pohárikov. 

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27 #test_hipp_prva_lyzicka #recenzia

  puskaruka
  7. jún 2021    Čítané 57x

  Testovanie piškót Seditky

  Testovaniu piškót sme sa potešili všetci doma, pretože všetci sme milovníci piškót. A to od veku 3 roky až do 41 rokov. Máme ich radi len tak samé, s mliekom, v pudingu, v rýchlom chladenom dezerte. Zásielka bola ozaj bohatá, posúďte:

  Ako prvé padli vhod jemné, v čokoláde máčané perníčky zlepené ovocným džemom a vôbec sa im nedalo odolať, lebo boli ozaj mäkučké.

  Potom prišli na rad piškóty okrúhle, mini piškóty vo veľkom a v malom balení a dlhé piškóty. 

  Všetky piškóty sú bez kypridiel, dochucovadiel, či iných prímesí. Sú len z múky, vajec a cukru. 

  Možno sa pýtate, čo sa dá na piškótach testovať, samozrejme, že je čo testovať, tvar piškót, chuť, tvrdosť, farba, jemnosť, mäkkosť... V porovnaní s piškótami iných značiek, u nás si tieto piškóty, Seditky, našli miesto aj v budúcnosti. Piškóty nie sú priveľmi tvrdé a ani priveľmi mäkké. Sú také akurát k nahryznutiu. Každá má svoj okrúhly tvar a sú do zlatista upečené. 

  Mini okrúhle piškóty Seditky v malom balení si deti vzali do školy ako menšiu desiatu.

  Okrúhle piškóty klasické nám chutili namáčané do mlieka, do pudingu alebo v rýchlom chladenom dezerte, ktorý sme urobili na Deň detí.

  Seditky dlhé piškóty prekvapili tým, že boli bez cukrovej posýpky, rovnako jemné a nadýchané ako okrúhle piškóty.

  Balenia piškót sú veľmi milé. Každé balenie má svoje zvieratko - medveď, zebra, opica a tučniak.

  Ďakujeme, že sme mali možnosť otestovať piškóty Seditky a týmto sme objavili piškóty, ktoré ozaj chutia. 

  #skusenosti_seditky9

  pexinka
  6. jún 2021    Čítané 26x

  Dobrôtky od Nestlé NaturNes BIO

  Velikááánsky balíček prišiel k nám, plný maškrtiek a dobrôtok od Nestlé, tak sme sa pustili do testovania. Neviem, kto mal z neho väčšiu radosť, moja dcérka Zara alebo ja. 🙂 Ovocné kapsičky a malinové chrumky sme mali už vyškúsané, ostatné bolo pre nás prekvapenie.

  Zarka má 16 mesiacov a momentálne nás trápia zúbky, máme ich „až" 8 a idú nám práve stoličky, takže má chvíle, kedy jej nič nechutí a všetko odmieta papať. Najviac jej chutil príkrm cestoviny s morčacím mäsom a zeleninou, z ktorého spapala takmer všetko, z ostatných ponechávala trošku viac. Vždy som za lyžičku ochutnala aj ja, musím povedať, že boli celkom chutné, najviac mi chutili a voňali špagety Bolognese.

  NESTLÉ NaturNes BIO chrumky malinové sme už poznali, no prekvapenie pre nás boli Nestlé NaturNes BIO NutriPuffs Mrkva, ktoré sme ešte nepapali, no veľmi nám chutili. Musím sa priznať, malej som s nimi trošku pomohla, boli naozaj veľmi chutné, privítala by som ich aj vo väčšom balení, aby sme sa mohli spolu deliť. :D

  Keby si máme vybrať medzi nemliečnou vanilkovou kašou alebo mliečnou banánovou kašou, jednoznačne vyhrá banánová, tá je u nás TOP už odmalička, vanilkovú sme vednovali našej 7 mesačnej kamarátke, nech si pochutná aj ona. Kaša je chutná, žiadna umelina, už máme druhé balenie v zásobe.

  Z ovocných kapsičiek u nás jednoznačne vyhrala kapsička NaturNes Bio mango, pretože Zarka ľúbi všetko kde je mango. Ostatné kapsičky jej chutili tiež, niekedy spapala celú len taký fukot, občas niečo nechala, tak som samozrejme ochutnala aj ja. Tieto kapsičky sú maličké, ideálne na výlety, presuny k babke a podobne, vždy máme nejakú šupnutú v ruksaku pre prípad hladu. Oceňujem dosť dobrý výber príchuti. 

  Toto testovanie bolo super, ďakujeme, Modrý koník, za príležitosť vyskúšať samé dobroty, veľmi sme si to užili a pomaškrtili si.

  #test_nestle_naturnesbio #recenzia  #nestle_naturnesbio_skusenosti10

  katkaba1
  6. jún 2021    Čítané 136x

  Keď "fazule" testujú..😊

  Hneď na úvod vysvetlím: Áno, čítaš správne: „fazule". 😉

  Keď sme s mužom po rokoch neveriacky pozerali na dve čiarky, ani vo sne by nás nenapadlo, že počet čiarok na tehotenskom teste bude aj počet "fazuliek" v mojom bruchu. 🙂 Fazuliek, lebo na prvom ultrazvuku boli mini-pidi a prvé, čo môjmu mužovi napadlo bolo: „Pre Boha... sú tam dve fazuľky!" 😁 A tak sa to u nás udomácnilo dodnes, dvojičkám prezývka prischla, akurát už dnes, ako roční, pokročili na vyšší level. Z fazuliek sa stali krásne, múdre a HLADNÉ fazule. 😀

  Keď nám dorazil balíček, dvojičky práve spali. Po zobudení mali obrovské prekvapenie, vybaľovanie, rozoberanie... To im ide na jednotku. Nevedeli, čoho sa chytiť ako prvého. 😁

  Balíček obsahoval produkty od Nestlé NaturNes Bio, ktoré dvojičky už poznajú. Predovšetkým ovocné kapsičky a NutriPuffky.

  Na ich stravu dbám od prvej chvíle. Je pre mňa, ako matku, veľmi dôležité, aby sa stravovali zdravo, bez zbytočných pridaných cukrov, soli a ideálne v najvyššej BIO kvalite. Tento rad od Nestlé ponúka všetko, čo považujem za dôležité pri stravovaní týchto mini-pidi ľudí.

  Nestlé NaturNes Bio Banánová mliečna a Vanilková nemliečna obilná kaša

  Čo sa týka kaší - idú u nás nadračku. Kaše dvojičky milujú snáď na všetky spôsoby, je to taká istota. Keď už nič jesť nechcú (áno, aj také dni sú), tak kaša ide dole krkom vždy.

  Banánová kaša je celkovo ich obľúbená a táto im veľmi chutila. Kaša je jemná, nerobí hrudky, ľahko sa rozmiešava a jej chuť je naozaj veľmi príjemná. Jediné, čo by som vytkla je to, že je na vkus mojich detí jemná až moc, ale toto je skôr o konkrétnom dieťati.

  Vanilková kaša im už až tak nešmakovala. Vonia krásne, je rovnako jemná, ľahko sa rozmiešava a nerobí hrudky. Myslím si, že im nechutila, lebo chuť je trochu umelá, vanilka je dosť aromatická a mojim deťom evidentne pasujú skôr jemnejšie príchute.

  Nestlé NaturNes Bio NutriPuffs banán a paradajka

  Tieto malé puffky dvojičky veľmi dôverne poznajú. 😀 Kupovali sme malinovo-banánové a mrkvové takže veľmi ich potešili dve nové príchute. Trochu som sa bála paradajky, resp.skôr alergickej reakcie, keďže ju ešte neskúšali, ale všetko prebehlo bez problémov a veeeeeeľmi im chutili.

  Banán je ich obľúbené ovocie, takže toto bola úplná istota. Nestíhala som im puffky dávať.😁 Majú tvar malej hviezdičky a za mňa je to nielen zdravá a chutná maškrta pre malé deti, ale predovšetkým je to super na precvičovanie jemnej motoriky. Dvojičky sa krásne naučili pri malinových puffkách štipcový úchop a dnes už aj tie malinké hviezdičky-puffky dajú do úst.

  Paradajkové puffky s cibuľkou sú ozajstná mňamka. Trošku som im kradla z dózičky aj ja.😁 Sú naozaj veľmi chutné. Za mňa sú skvelou voľbou aj na olovrant v kombinácii so zeleninou. Sú tvarom väčšie ako banánové hviezdičky, takže aj dieťa s ešte nemotornými prštekmi si ich vie bez problémov uchopiť samo.

  NutriPuffky u dvojičiek vyhrali na plnej čiare. S tým som ale tak trošku aj rátala. 😉

  Zeleniovo-mäsové príkrmy NaturNes Bio

  Testovali sme šesť príchutí. Úprimne musím povedať, že čo sa kupovaných príkrmov týka, som trochu skeptická, som zástanca poctivej domácej stravy, aj keď pri dvojičkách je to občas náročné.

  Kúpené príkrmy skúšali asi 2-3x a nikdy im nejak extra nechutili. Ani sa nečudujem, keďže akúkoľvek príchuť a kombináciu som kúpila, všetko mi voňalo rovnako a pripomínali mi vôňou paštétu.

  Ostala som milo prekvapená, keď sme skúšali príkrmy od Nestlé, predovšetkým hráškovo-brokolicovú kombináciu s mäskom. Neskutočne to voňalo a evidente ešte lepšie chutilo, lebo som dvojičkám nestíhala naberať na lyžičku. Taktiež boloňské špagety prevetrali rýchlosť mojej ruky.

  Ostatné kombinácie sice zjedli, ale neboli až tak nadšení. Paštrnák nie je ich kamarát takže ochutnali, niečo zjedli ale dupľu by si nevypýtali.

  V konečnom dôsledku ale hodnotím tieto hotové príkrmy veľmi kladne, krásne voňajú, majú skvelú konzisteniu, krásne farby, skvelo chutia a kombinácie zeleniny a mäsa sú naozaj bohaté.

  Určite využijeme aj v budúcnosti na cestách - necestách. 😊

  Ovocné kapsičky NaturNes Bio

  Ani neviem ako začať. Asi, že dobre bolo, málo bolo. 😁 Kapsičky boli naozaj TOP. Vytkla by som jedine to, že sú dosť maličké, pre väčšie deti už asi nepostačujúce, do malej rúčky ale veľmi šikovné. Inak ale naozaj mňamka. Kombinácie ako tekvica, šípka... Fakt super. Veľmi ma potešilo, že to nebolo len o klasickom jablku a banáne.

  Dvojičkám veľmi-veľmi chutilo a určite budeme kapsičky kupovať aj naďalej. Sú skvelé nie len ak olovrant, osvieženie ale sú super aj na dochutenie kaší.

  V konečnom dôsledku hodnotím naše testovanie ako veľmi úspešné. Deťom veľmi chutilo, boli spokojné, brušká z ničoho neboleli.

  Veľmi vydarený rad od Nestlé a ostávame tomuto Bio radu výrobkov verní aj naďalej.

  Ďakujem za možnosť testovať a dvojičky ďakujú za plné brušká😊

  #test_nestle_naturnesbio #recenzia  #nestle_naturnesbio_skusenosti10

  tatiana269
  6. jún 2021    Čítané 67x

  Daniel testoval NaturNesBio dobroty od Nestlé

  Poznáte to... Príde toho veľa a neviete, kde začať... A tak sme si prizvali aj pomoc, 3-ročnú sestru Sáru. Bol to pre nás krátky čas na testovanie, ešte stále nám zostala polovica produktov. No, napíšem aspoň o tom, čo sme ochutnali.

  V prvom rade musím napísať, že v obchode som túto značku veľakrát videla, no nikdy nič nekúpila. Nikdy ma nejak extra neohúrila. Vždy som zobrala niečo iné, vždy ma zaujalo niečo iné. 

  Prvé sme skúšali banánové chrumky. Ocenili sme výbornú, prirodzenú chuť, čerstvosť a praktickosť balenia. A hlavne, žiadne umelé arómy... Zjedli sme ich na posedenie. Osobne mi vadilo to, že sú príliš malé a malého, skoro ročného syna, som sa bála nechať ich jesť bez dozoru. Odvtedy som kúpila ďalšie dve balenie týchto chrumiek, ale banánové som nezohnala, kúpila som malinové, tiež chutné. Dcére chrumky chutili s ovocnou kapsičkou, čo dávam aj ako inšpiráciu, ako sa to dá pekne kombinovať.

  Keď už spomínam ovocné kapsičky, tak tie sme zjedli všetky, no každý z rodiny niečo. 😄 Mne osobne nevyhovovala nízka gramáž v porovnaní s inými, čo sa dajú kúpiť na trhu. Chuť každej bola prirodzená, bez zbytočného pridaného cukru. Páčili sa mi aj netradičné ovocné kombinácie, napríklad so šípkou, tekvicou, čiernou ríbezľou, či černicou.

  Zeleninové a mäsovo-zeleninové prikrmy boli v réžii skoro ročného syna. Zjedol všetky, ktoré boli nahladko mixované, no tie s kúskami moc nemusel. No, tak mi zatiaľ kúsky netoleruje. Tie mixované mi chuťou pripomínali tie, ktoré mu aj ja doma pripravujem, samozrejme bez soli a pridaných zložiek. 

  Posledné, čo sme skúsili, bola mliečna banánová kaša. Zase musím vyzdvihnúť prirodzenú chuť banánov. Mala som však pocit, že pri jej zarábaní do vody, jej bolo treba veľmi veľa, aby bola dostatočne hustá. Druhú, ktorú sme mali skúšať, bola vanilková bezmliečna kaša, vhodná aj pre deti s ABKM. 

  Na záver sa chcem poďakovať Modrému koníkovi a Nestlé za možnosť testovať tieto produkty a túto značku. Ako som v úvode písala, nikdy som od Nestlé nič nekúpila, no bola to chyba. Vďaka testovaniu sme našli a objavili nové jedlá a dobroty, ku ktorým sa určite vrátime aj v budúcnosti.

  #test_nestle_naturnesbio #recenzia  #nestle_naturnesbio_skusenosti10

  tenderka
  4. jún 2021    Čítané 63x

  Ako sme testovali Nestlé Natur Nes Bio takmer aj s videoparódiou

  Nášmu tretiemu mušketierovi dlho trvalo, kým nabehol na príkrmy. Starších dvoch chlapcov som oboch kojila 2,5 roka, a tak nebol problém hocikedy na požiadanie „vytiahnuť“ a ide sa na vec. Postupne ako rastú, prichádza našťastie aj obdobie, kedy sa začnú zaujímať o naozajstnú stravu, nakúkajú, čo majú dospeláci a starší súrodenci na tanieroch.  A tu nastáva otázka, čo a ako uvariť, aby to bolo vhodné aj pre bábätko. A tak sme začali s prvými príkrmami. Najskôr lyžičku-dve, neskôr bol pohárik na dva dni, konečne je v období, kedy zje celú porciu pre batoľa. V prvom rade varím domáce bez soli a cukru a príkrmy kupujem len také, čo bežne nevarím – teľacie, králik a podobne. Preto som sa zapojila do testovania, lebo som bola zvedavá na nové chute pre drobca, nech má pestrú stravu odmalička.

  Asi ste zvedaví, prečo skoro videoparódia. Totiž, keď som mužovi povedala, že nás vybrali, tak on na to – to akože natočíš video, že mu dávaš prso a on sa odťahuje s kyslou tvárou, že ee, toto nestem, daj mi z pohárika... :D No, našťastie to nebolo potrebné a fotky a písmenká Vám musia stačiť.

  Ako prvú ochutnal náš už ročný drobec Mliečno-obilnú kašu Banánovú. Chutila a malý prespal celú noc. Čo viac si môže matka priať. Druhú, nemliečnu Vanilkovú, sme ešte nenačali, musím zohnať sušené dojčenské mlieko od kamošky, ktorá kŕmi z fľašky.

  Na rad prišli mäsovo-zeleninové príkrmy. Tie od 6 a 8 mesiacov s obsahom 190 g, nakoniec väčšie balenia po 250 g. Jednoznačne vyhrali BIO Spaghetti Bolognese. To spapal do poslednej lyžičky. Trošku sme bojovali so zelenou kombináciou BIO Brokolica s hráškom a morčacím mäsom, predsa len brokolica má svoju vôňu, ale nakoniec zjedol všetko. Mixované príkrmy som pridala k pokrájaným cestovinám a zjedlo sa všetko. Pri ohrievaní vo vodnom kúpeli som všetko ochutnala a chutilo to dobre. Každý pohárik inak, podľa pestrého výberu zeleniny v ňom obsiahnutého. Páči sa mi, že je tam zastúpený aj zabudnutý paštrnák, ktorý sa už teraz nepoužíva tak často ako petržlen. A tiež chválim zloženie bez soli. Bola som totiž v tom, že všetky detské príkrmy musia byť podľa zákona bez pridanej soli a ovocné bez cukru a prekvapilo ma, keď sme mali inú značku, že je to osolené ako pre dospeláka. Takže pozor na zloženie. U Nestlé NaturNes bio si dávať pozor nemusíte. Všetko sme sfutrovali. A keď malý nevládal, mamina sa potešila, že jej zostala posledná lyžička. Škoda, že sa poháriky nedajú odložiť aj s viečkami na zaváranie domácej výživy, no aspoň sa dajú separovať a sklo sa znova použije.

  Ovocné kapsičky majú skvelé kombinácie – jablko + šípka, jablko + banán + čučoriedka + černica, dyňa + banán + mrkva, hruška + jablko + čierne ríbezle... Mňam 🙂 Prvé dve som dávala na lyžičku. Drobec mal prvýkrát kapsičku, tak nevedel, ako sa to cucká. Od tretej ale už všetko spapal sám. Nevýhoda je malé, povedala by som, až polovičné balenie. Kapsičky nekupujem, pretože mi príde nešťastné riešenie dať bio príkrm do nerecyklovateľného obalu, ktorý zaťaží našu planétu. Preto by som uvítala, keby boli napríklad v tetrapakoch, ktoré sa zvlášť triedia a dajú sa ďalej spracovať, alebo teda najlepšie by bolo v skle.

  Chválim plechovky s chrumkami. Malé hviezdičky akurát do detskej ručičky 🙂 Ochutnať museli aj dospelí, čo je to za šmakocinku, a tiež som pristihla starších súrodencov, ako ho síce kŕmia, ale sem-tam skončila hviezdička aj v ich puse. No a lupienky tiež, tie sa zjedli asi ešte rýchlejšie ako hviezdičky. Plechovky som zrecyklovala pre dvoch starších na ich prvé pokladničky. Oblepili si ich obľúbenými samolepkami.

  Takže za nás super, až na tie nerecyklovateľné kapsičky. Chutilo mu všetko, určite sa v obchode ešte poobzerám po príkrmoch od 12.mesiacov, a tiež chrumky a lupienky skončia v košíku.

  #test_nestle_naturnesbio #recenzia  #nestle_naturnesbio_skusenosti10

  peha1606
  4. jún 2021    Čítané 62x

  Prvá lyžička s Nestlé

  Ahoj, volám sa Adam.
  Mám 6 mesiacov a píše za mňa moja mama. Doteraz som poznal iba mliečko, no v jeden deň u nás zazvonil zvonček. Vo dverách sa objavil kuriér s veľkou škatuľou a vtedy sa všetko zmenilo.
  Môj mliečkový svet sa obrátil hore nohami. Odrazu mi mama núkala rôzne nové chute.

  Teraz sa hrám a moja mama ma fotí z jednej strany, z druhej strany, z takého uhla, z iného uhla. Je mi smiešne ako sa snaží, preto sa usmievam. 

  Kŕmi ma. Zase. Vypľúvam výživu, hoci mi chutí. Nemôžem jej všetko len tak uľahčiť.
  Tých krabičiek a pohárikov nám prišlo, inak, neúrekom. Keď ma mama začala kŕmiť, trochu som sa zľakol: „Kam chce do mňa toto všetko napratať?!"
  Po pár dňoch som si však zvykol. Poviem Vám, tie ovocné výživky, ktoré som mohol ochutnať, boli mega pecka dobré. Skoro som zabudol na svoje mliečko. Zjedol som polovicu pohárika na jeden šup.

  Zeleninka s mäskom tiež ušli. Obedy boli chutné ako lusk. Mama bola nadšená. Páči sa mi, keď ma chváli.
  Mama vraví, že moji súrodenci takéto mňamky neobľubovali, a že sa chystá variť obedy aj mne, ale dal som šancu aj tým v sklenenom pohári. Vraj sú bio, mama vysvetľovala tatikovi, čo to znamená, vraj niečo zdravé, bez cukru... Ten nepotrebujem? Fakt sa nevyznám.

  Ukážem Vám pár záberov, ako som spoznával, ochutnával, a pózoval. 🙂

  Verím, že moja skúsenosť pomôže aj iným malým kamošom rozhodnúť sa, čo veselo spapať a s čím sa skôr pohrať.

  Ak budete papať zdravo, budete veľkí, silní a hlavne zdraví. To mi vraví moja mama každý deň. 

  A znie to celkom fajn, čo poviete?

  Kapsičky, dózičky, čipsy, ktoré sme ochutnávali:

  Ovocné BIO kapsičky
  1. Hruška-jablko-banán 90 g
  2. Hruška-jablko-čierne ríbezle 90 g
  3. Jablko-banán-čučoriedka-černica 90 g
  4. Tekvica-banán-mrkva 90 g
  5. Jablko-šípka 90 g
  6. Mango 90 g

  Zeleninové príkrmy
  1. Paštrnák, hrášok, mrkva s ryžou a kuracím mäskom 250 g
  2. Spaghetti Bolognese 250 g
  3. Brokolica s hráškom a morčacím mäsom 190 g
  4. Paštrnák a tekvica s celozrnnými cestovinami a morčacím mäsom 190 g
  5. Sladké zemiaky s paprikou, paradajkami a kuracím mäsom 190 g
  6. Paštrnák so sladkými zemiakmi a teľacím mäsom 190 g

  Kaše
  1. Mliečna kaša banánová 200 g
  2. Nemliečna kaša vanilková 200 g

  Čipsíky
  1. Malinové chrumky 35 g
  2. Mrkvové chrumky 35 g

  Prečo práve BIO od Nestlé?

  Potravina, ktorá nosí zn. BIO musí spĺňať prísne kritériá nariadené ES o ekologickom poľnohospodárstve.
  Dôležité je už to, čo sa deje na začiatku; ešte skôr, ako sa pohárik či kapsička dostane do obchodu, či k Vám domov.
  Pri pestovaní sa totiž nepoužívajú priemyselné hnojivá a pesticídy, preto ovocie a zelenina neobsahuje zvyšky dusičnanov či iných látok; zato obsahuje väčšie % vitamínov, vlákniny a antioxidantov (bez lepku, bez soli).
  Neobsahujú umelé konzervanty a farbivá = ako prírodný konzervant sa používa kvapka citrónu.

  Zabezpečuje tým:
  = zdravý rast a fungovanie imunitného systému
  = vláknina čistí črevá a pomáha udržiavať zdravú detskú črevnú mikroflóru.

  U nás doma sa bio produkty osvedčili. Adamkovi pomohli ochutnávať aj Matúško s Emou, veľkí papkáči, ktorým najviac chutili ovocné kapsičky. Nerozlišovali chuť domáceho ovocia od toho tropického. Jednoducho im chutili všetky.
  A pokiaľ nestíham uvariť čerstvú stravu, ktorú uprednostňujeme, je u nás ovocný a mäskový príkrm tou správnou voľbou. V praktickom balení cestuje vždy s nami aj na výlety, takže hlad nás neprekvapí.

  Kašičky zasýtili Adamkove bruško pred nočným spánkom a mini hviezdičky a zeleninové čipsy nám chrumkali pod zubami počas cesty autom aj na výlete.

  Pre nás platí staré známe:
  Plné bruško = spokojné dieťa = spokojní rodičia.

  PS: Zdravá a vyvážená strava je u nás prvoradá. Eme pomohla „uzdraviť" krvičku a Adamkovi, verím, pomôže udržať zdravú jednu funkčnú obličku.

  Týmto ďakujeme tímu Modrého koníka za možnosť testovať práve bio výrobky od Nestlé. Myslím, že my sme rozhodnutí. ❤

  A úplne na záver dopĺňam info z prieskumu ovocných výživ, ktoré máme na trhu. BIO kapsičky od Nestlé sa zaradili medzi TOP výrobky. 👍 Skvelá práca, Nestlé! 

  #test_nestle_naturnesbio #recenzia  #nestle_naturnesbio_skusenosti10