• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo počas tehotenstva trpím nespavosťou?

24. februára 2017 
@lalanka mne velmi pomohlo ked som si kupila ten tehotensky vankus v tvare velkeho pismena C, na jednom rohu mam hlavu, obluk je pod bruskom a druhy roh mam medzi nohami, lepsie sa mi takto spi, nepouzivam klasicky vankus, inak by som mala hlavu v neprirozdenej polohe, hoci teraz zacinam castejsie chodit na wc, ale to pri cakani dvojiciek nie je nic nenormalne:slight_smile:
23. jan 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.
@jajka71 jeeej dvojicky :slight_smile: ja este takyto problem nemam brusko je este malicke :slight_smile: ale sestra trpela nespavostou a ked si kupila vyssi vankus a lahsi paplon spalo sa jej lepsie :slight_smile:
23. jan 2015 o 12:19  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,asi to sem nepatri (ale pripajam sa aj ja,tiez nemozem spavat v noci a rano sa ledva o 9 hod vymotam z postele) som v 24 tt,mam zapal oci,ocar ma moze zobrat az zajtra...neni to nebezpecne pre malinke? dakujem za odpoved :slight_smile:
26. jan 2015 o 10:17  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.
@veronikazadana moja svagrina trplela nespavostou preto ze jej bola raz zima a raz teplo hlavne v poslednom trimestri a kupila si taky zvlastny paplon s carbonovymi vlaknami a spalo sa jej ovela lepsie
28. jan 2015 o 08:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.
@vierka74 specialny bol cim? tymi carbonovymi vlaknami? Moja svagrina uz do 5 mesiaca nespi a teraz ju cakaju posledne dva mesiace a nemoze spat tak hladame nieco co by jej aspon trosku pomohlo
30. jan 2015 o 08:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.
@anitta41 ona spala vo svojej polohe (no boku) a musela mat 2 paplony jeden medzi kolenami bez toho skratka nezaspala a jeden s ktorym sa zakryla ale ako brusko rastlo paplon zavadzal a potom niekde uvidela reklamu na paplon s dierou tak ho kupila a vyspala sa v pohode :slight_smile: a tym ze je vhodny pre alergikou tak to pre nu bolo este vacsie +
3. feb 2015 o 10:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.
@vierka74 aj ja tak spávam a musím mať 2 paplóny inak kradnem paplon drahemu :slight_smile: Kde by sa to dalo pozrieť ako to vyzerá ten paplon s dierou??
4. feb 2015 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.
@veronikazadana paplon s dierou mi kupil moj manzel este ked som bola tehotna :slight_smile: lebo som bola v takej divnej polohe a ked ze mi bolo raz teplo a raz zima musela som mat nohu vystrcenu von :slight_smile: je to pohodova vec mna by to nenapadlo kupit :slight_smile:
9. feb 2015 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.
@vierka74 no to som videla zatial len tu na koniku ten paplon a zapojila som sa aj do sutaze :slight_smile:
10. feb 2015 o 11:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aussiegirl Ahoj. Mam rovnaky problem. Je to vraj bezne, takze aspon nic nenormalne. Ja som dnes uz od 4 rana hore. Mojou vyhodou je, ze nepracujem (nieze by som nechcela, ale nemozem) a nemam este ani deti, takze si pospim aspon poobede. Ikeď len na hodinku, ale pomoze to. Tebe teda vobec nezavidim...

@all Vidim, ze niektore sem chodite aj v noci, ked nemozete spat. Dobre vediet. Mozno sa pridam aj ja niekedy. Mna nespavost zacala trapit asi v 2 mesiaci myslim. Ale stupnuje sa to. Na zaciatku to bolo len ze som sa v noci budila. Teraz uz neviem vecer zaspat a v noci sa budim a opät nie a nie zaspat. Boze, nikdy som nemala taketo problemy. Vzdy som tak dobre spavala. Aj burka mohla byt neviem aka vonku, cely dom sa budil a ja som si spinkala.
10. feb 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.
@evicka547 a to kde kupil? moja dobra kamaratka ma problem so spanim potrebuje si vylizit nohu ale s klasickym paplin sa jej to neda lebo sa vzdy odokryje
14. feb 2015 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.
@evicka547 ja som ta zatial videla len na obrazku ale mna to odraza hlavne kvoli tomu ze to nema obliecku :/ co mi dost vadi
17. feb 2015 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.
@veronikazadana ale to má obliečku dá sa kúpit aj obliecka a ked nechceš mať tam tu dieru tak to jednoducho zazipsujes a máš klasický paplón :slight_smile:
17. feb 2015 o 13:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
no už som si to našla a už nad tým zacinam velmi uvazovat ze to objednam tá moja nespavost ma uz vycerpava
24. feb 2015 o 13:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.
@veronikazadana je to zaujímavý výmysel veru a aj pre deti vela deti spi na boku s paplonom medzi nozickami a s holým chrbtom :slight_smile:
25. feb 2015 o 13:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.
@veronikazadana mne pri nespavosti pomohol medovkovy caj a dobrý vankus s paplonom :slight_smile:
27. feb 2015 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@moniciatko9 a ty máš doma ten paplon s dierou ci?
3. mar 2015 o 13:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
Baby naouaj vam pomohol ten paplon s nespavostou v tehotenstve? ja zacinam zit netopieri zivot :/
4. mar 2015 o 10:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.
@veselamirka2 mne veru pomohol a velmi tym ze som nebola zvyknuta spávať na boku mi to dost ulahcil a spávam na boku doteraz :slight_smile: predtým som inak ako na bruchu nezaspala :slight_smile: a ten paplon odporúca aj ortoped
10. mar 2015 o 08:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.
@evicka547 o akom paplone je rec? mne sa to už kráti a už nespím ani cez den pred tym som spala aspon cez den ale neviem si nájst dobru polohu
13. mar 2015 o 11:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@ali223 o paplone s dierou ja som ho objednala pre seba a musim povedat ze sa pod nim dobre spi je lahucky a makucky a vankus tiez :slight_smile:
17. mar 2015 o 13:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
@moniciatko9 asi budem za blbu ale co to je? ja to nepoznam
20. mar 2015 o 13:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@ali223 @veselamirka2 o paplone s dierou :slight_smile: nepoznáš to? je to dobrý výmysel pre ľudi čo spávajú na boku a aj pre tehotné baby :slight_smile: dokonca som čítala že to odporúca aj ortoped :slight_smile: sú aj na FB :slight_smile:
23. mar 2015 o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
@evicka547 aj ja som čitala o tom ortopedovi alebo mi to niekto hovoril uz neviem ale mne sa pácia aj tie ich reklamy a vies o tom ze to ziskalo cenu nápad roka? :slight_smile:
25. mar 2015 o 09:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
@evicka547 už viem co to je videla som reklamu a dobre som sa zasmiala uvazujem nad tym lebo som citala ze je to vhodne aj pre tehotne a ja sa uz chodim ako ziva mrtvola mozno mi to pomoze sa lepsie vyspat :slight_smile:
26. mar 2015 o 15:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
@evicka547 už viem videla som ich reklamu na internete :slight_smile: a zapacilo sa mi to moja polovicka mi vzdy kradne paplon lebo svoj si obmota okolo okolien a je mu zima na chrbat :slight_smile: asi mu ho objednam :grinning:
27. mar 2015 o 12:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@ali223 vies co ja som to najprv pokladala za hlupost a zybtocnost ale ked som to vyskusala tak mi to sadlo a neviem ci by som si zvykla uz na obycajny paplon :slight_smile: @veselamirka2 myslim ze ano za vyskusat sa to oplati
2. apr 2015 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@evicka547 dnes som si ho objednala aj s oblieckami dokonca sdvomi aby sme mali v posteli rovnake obliecky tak som zvedava ked ma drahy videl aka som unavena povedal nech si ho okamzite objednam tak som posluchla :slight_smile:
13. apr 2015 o 13:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky som v 23 tt ja mam zase taky problem ze saspat zaspim aj vez den ale ked vstanem tak som ako keby ma presiel parny valec cela bolava strasne ma bolia cele chodidla a to a to priserne od zadku az po paty strasna bolest snazim sa to rozchodit a ked nepomoze tak si lahnem ale potom ma zacne boliet cely zadok a trpnu mi aj ruky aj nohy proste ma boli celi clovek magnezium sa bojim brat lebo sa vzdy vyhadzem poradte ak mate skusenosti prosim dakujem :slight_smile:
14. apr 2015 o 14:07  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok