Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
26. mar 2010

cicimon niekedy...
tebe ako ide tlak? merias si aj doma...

stanusa
26. mar 2010

nechcem strasit, ale doki vravel ze spodny nad 110 je uz rizikovy

cicimon
26. mar 2010

hej, doma je to celkom ok, cca 110-125/70-80
to bude asi syndrom bieleho plasta a tej nemocky

marika1902
26. mar 2010

Stanusa a ty si kolim comu v nemocnici?

michalag
26. mar 2010

stani, zatial mi nenapisala nic nove, tak su este asi 2v1 🙂

stani a ty si v nemocke ??? 😕 ..... nechce sa mi citat dozadu 😅

cicimon
26. mar 2010

stanusa je tam kvoli tlaku ak sa nemylim

stanusa
26. mar 2010

cicimon tak to je super 🙂

baby kvoli tlaku a opuchom noh - nieco ako mozna preklamsia, jednu kocku tu s tym doviezla zachranka, ale ta mala vysoké tlaky aj ju stabilizovali

miska som od stredy a pozdrav ju ked budes v kontakte 😉

marika1902
26. mar 2010

Stanusa ked si tam koli tlaku preco ti rovno nevyvolaju porod vsak uz si v termine uz by mohli aspon by si mala po tom

michalag
26. mar 2010

stani, tak sa drzte, ved uz to mozes mat kazdu chvilku za sebou 🙂

... a jasne ked mi napise tak ju pozdravim 😉

stanusa
26. mar 2010

marika tu vyvolavaju az po tyzdni prenasania...ja mam este cas
mam pocit, ze este zbehnem aj domkov a potom pridem porodit 🤐 😵

vejula
26. mar 2010

čavte kočky... Tak ja už dnes teplotu nemám ale potim sa jak prasa 😅

Inač tieto dni su pre mna strašne stresujuce, zo všetkého mám strach, či sa niečo nemôže stať, či zistím ked odtečieč ta voda a také hluposti. Ráno som sa tak zohla a čosi mi tak puklo a ja už nervy či mi ten vak nepukol, a na záchode tak dosť hojne výtoku a bol taký žltý, ale to je môžno aj tým čipkom, lenže ten som mala tu noc ešte pred touto, tak fakt neviem či sa to ešte môže od toho zafarobvať. No a potom sa mi vyplavilo také čosi tvrdšie ale tiež žlté, tak neviem či to môže byť tá zátka ked všetci hovoira že je to hnedé alebo s prímesou krvi... Ja fakt neviem čo mám so sebou robiť. Tak sa bojím aby som niečo nezanedbala a nepokazila 😒

stanusa
26. mar 2010

este sa ozvem, zacinaju navstevy tak aspon trochu zivota je tu, papa

marika1902
26. mar 2010

Stanusa tak dufajme zesa ti tlak upravi a ze ta pustia co najskor

vejula
26. mar 2010

stanusa ja by som v týchto posledný dnoch bola najradšej v nemocke nech som stále pod kontrolou, bo doma sa idem z toho všetkého zblázniť 😒

dejnas
26. mar 2010

vejula, ty si brala teraz nejaké čípky? lebo to čo popisuješ, je ako nerozpustený čípok... takže ak áno, buď úplne v pohode, asi si ho len nedobre zaviedla a nerozpustil sa

jankako
26. mar 2010

no vejula neviem neviem..ja by som zase radšej brala aby to prišlo spontánne..nie takto,teraz budem cely vikend v strese..najlepšie ked ťa to chyti a frčiš..
vejula neboj sa...možno to nateba ide...ale čo ťa budem ukludňovať,chcela by som seba vidieť...mne dneska povedal že pondelok nemocka a ani neviem ako som odišla z poradne a prišla dom..my slze tiekli po ceste domov../a to som šoferovala/iná panika ma pochytila..

minius
26. mar 2010

vejulik ten vytok mozes mat z toho cipku. A hlavne je dobre ze sa ti ta teplota znizila 😉
O tej zatke ti neviem, ja som tiez pocula ze je to take ruzovkaste 😕 a skus sa netrapit lebo babo to vsetko citi.
Na tu prasknutu vodu tu niekto davnejsie pisal ze to budes urcite vediet lebo vytok a moc zastavis ked stlacis tie panvove svaly ale ta voda ti bude vytekat stale. Takze ja dufam ze toto pomoze aj mne.
Ale tu ak si si neni ista tak si mas dat vlozku a ist na porodnicu a tam to tie porordne zenske akosi prevonaju a oni vedia ci to je ono alebo nie. Nam to vraj nevonia nicim 😕

jankako
26. mar 2010

fuj baby ja som sa tak dožrala..asi strelim..no čo už 😀 ale nebolo mi treba sa tak napratať...bleeeee

jankako
26. mar 2010

nevoňaju to,ale nejakou tekutinou poleju vložku...tá sa zafarbi na neviem aku farbu ak je to plodovka..ale neboj vejul,plodovka to určite nebude..

minius
26. mar 2010

jankako vsak sa mi to zdalo byt nejake fuj fuj to vonat 😀

grekyna23
26. mar 2010

baby a kolko balikov tych poporodnych vloziek si balite do tasky?

vejula
26. mar 2010

joj baby vdaka.... No ja som to zastaviť mohla, takže voda to nebola, lebo mna už napadali také hororove scenare či nemam plodovu vodu pokazenu, lebo aj také som počula 😖 A to neviem ako vyzerá a aku to ma konzistenciu... Ja som strašný histerik. Ale možno to fakt bude z toho čípku, aj ked sa mi to zdá dosť neskoro že vyteká teraz ked som ho tam dávala už v stredu na noc 😒
No ale nejdem sa stresovať, malý sa hýbe... Ozaj kočky ked odtečie voda tak bábatko sa normálne hýbe či je tichučko????

marika1902
26. mar 2010

grekyna ja som si kupila tri balenia po 20ks ale do porodnice si beriem lemn dve balenia ak by som potrebovala viac mm mi donesie

veve23
26. mar 2010

Grekyna...ja len jedny pre istotu, zevraj to v porodnici dostanem, ale istota je gulomet...ked nebude treba vyuzijem doma

Veji...aj ja si myslim ze to len cipok sa zle rozpustil, to pisu aj v tom letaku ze co sa nevstrebe vytecie ako vytok, hlavne klud, neboj kazda zisti ze uz je to tu........

grekyna23
26. mar 2010

joj vejula, ja sa tiez bojim, ci zistim, ze to na mna ide, vobec netusim ako sa zachovam, ale asi sa tym netreba moc dopredu zaoberat, ked to pride, urcite sa zachovame spravne, je to v nas zakorenene 😉 😉

marika1902
26. mar 2010

aj plienok pre mimi beriem 30ks. na den vraj mimi potrebuje tak 6-7ks zas ak bude treba dam si doniest

vejula
26. mar 2010

Ďakujem veve 🙂

grekyna23
26. mar 2010

vsak to, ze mm moze doniest, ked nieco zachyba a pri nemocnici je vzdy lekaren, tak aj dokupi, ked bude treba 🙂

dejnas
26. mar 2010

my v pôrodke vložky nedostaneme... ale keď som bola minule, tak tie 2 balenia som veru minula...

dejnas
26. mar 2010

baby, ja ani nemám strach z pôrodu, bolesti a ostatných vecí... ale už teraz si občas poplačem, lebo neviem, ako vydržím cca týždeň bez malej 😢 ona je ešte malinká, sme stále spolu a sme na seba naviazané... predpokladám, že ona to zvládne lepšie, než ja, len ja mám obavy, ako to zvládnem ja 😔

veve23
26. mar 2010

Veji..v pohode, radsej byt opatrna ako nieco prepisknut, kazdy ku koncu stresuje svojim sposobom ked nevie co ma ocakavat, to ako ked meskaju kramy, stale behame na wc ci uz je to tu a porod jew nieco podobne pri kazdom inom krci ci pohybe si myslime ze uz to ide, aspon tak si myslim...neboj zvladneme a budeme vytesene maminy 😉

presne ako pise Grekyna,...ked bude nieco chybat v nemocniciach je kopa obchodikov, zdr. potrieb a lekarni a sa da dokupit, pripadne mm poleti do obchodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre