• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Baby podme strajkovat
31. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika, nic ti to nepomoze, lebo registraciou si akceptovala pravidla. a v tych je napisane ako ma profilova fotka vyzerat.
aby bolo jasne, ja sa nezastavam, a nepacia sa mi....
31. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni asi som si ich neprecitala poriadne :unamused:
31. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika, ja az teraz...pssst! ;)
31. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako pozeram polovica z vas uz nema fotku :unamused: , podla mna je to sprostost ked musis byt ako z "atelieru" ved .... skoda slov :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to si mozete pridat foto, alebo budete taketo navzdy????

baby aj vam ostane niekedy jedlo stat akokeby v krku a niekedy vybehne hore?? neni to kyselina len akokeby sa nevedelo dostat do zaludka....posledne 2-3 dni to tak mam, to asi krpec na nieco tlaci....
31. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve aj ja to mávam v poskednej dobe a je ti nepríjemné :unamused: ale už to vydržíme :wink:
31. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evil, jasne ze vydrzime, uz mozme strihat meter :wink: , je to neprijemne, najma ak si chcem odgrgnut a suuup a mam to v ustach, no co uz narobim, ........a ty kde rodis ked si zo Senca, tiez Ruzinov?
31. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
tak ja si ležkám v nemocke, mala som zlý ten záznam aj ked mi ho opakovali viac krát. Teraz večer už bol vraj dobrý, tak uvidíme do rána aký bude ráno. Tak sa tu držkajte a dúfam, že budem mať všetko ok, lebo sa mi tu nechce byť... :unamused: ahojte...
31. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem respektovat pravidla a aby som uz nebola kucerava :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čítam, že vám povymazávali fotky, ono s tým tu na MK už bol viackrát problém a veľa ľudí sa kvôli tomu rozčuľovalo, aj kvôli fotkám v albumoch, veď ich počet je obmedzený, tak prečo by sme tam nemohli mať aj pár foto mimo bábätiek, ale bohužiaľ s tým si nepomôžeme, niekedy až moc dbajú na pravidlá, ktoré postrádajú logiku :confounded:
31. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majca, no teda! dalsia co vylihuje v nemocnici, miesto toho aby tu s nami konikovala :grinning: snad sa chlapciatko umudri, a vysledky sa polepsia. drzime palce!

marika :grinning:
31. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika krasna fotecka

ja som pridala dalsie fotecky maxika a na dnes sa lucim...ale ak sa bude dat este dnes nakuknem :grinning:
31. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem zuzi ale maxik je onmoho krajsi :grinning: :grinning: :grinning: taky na spapanie :grinning:
31. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby boze ja uz sa tak strasne tesim ked vidim tych vasich drobcov, Sa neviem dockat. Kazdy den sa pozorujem ako male decko ci to nahodou na mna nejde a ono stale nist
31. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majca, tak to sme na tom rovnako
prvy zly zaznam, ostatne uz lepsie, tak tiez vyckavame, co sa bude diat
31. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit, ze tu ostanem este aspon tyzden, kym sa mala nerozhybe;)
31. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika, neboj sa, dockame sa :slight_smile: ked sa budes prilis sledovat, bude sa ti zdat ze sa to vlecie. ci to len ja som taka? :grinning:

janka, no mala by si na nu skusit nejake speci hmaty nech sa potvora mala rozhybe :slight_smile:
31. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetky vyzerate rovnako :grinning:
31. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka ale rovnako dobre :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja sa nejako extra nesledujem ale ide mi to strasne pomaly :frowning2:
31. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ked ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: ja uz sa ani bolesti nebojim len nech mam Kubka pri sebe
31. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chodim sem pomerne malo, ale ak viete tak mi prosim napiste, kolko sa plati zazmluvnenie lekara na Antolskej a epiduralka a este manzel pri porode v eurach . dakujem vam
31. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika...uhadla si :grinning: sme hrosice
tesim sa na prvoaprilove babuliatka :grinning: ...kto rano zacne?.....:teraz si kazda v duchu vravime,, dufam,ze ja,, :grinning:
dobru nocku,b :grinning: batka ak nech :grinning: cete vyliest,nechajte maminky hajat :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INak ja som bola dnes v poradni a uzila som si cakania na usg a mala ma taka doktorka, ze ani neviem ci ona moze vysetrovat, lebo najprv lekar odisiel tak hovorila, ze caka na doktora a po 3/4 hodine ked nikto nechodil zacala sama vysetrovat....no tak dufam, ze mozem toto vysetrenie povazovat za relevantne. Mali mi robit totiz prvykrat prietoky a ona povedala, ze su udajne ok, tak dufam, ze bola kompetentna....
a krpana ma 2700g...tak sa tesim, bala som sa , ze to bude cez 3 kila :slight_smile: a krcok mam uz makky...ale nie som este otvorena ani nic...aj ked mam uz tych poslickov hocikedy...tak uz zacinam aj sledovat cas ako je to casto...
No a zbalila som sa na 90% do nemocky...tak som trosku ukludnena :slight_smile:
Dnes boli nejake nove babatka? este som vas necitala...zhrnte niekto pliz... :slight_smile:
31. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, od vcera rana mi nesiel net, tak som teraz mala co robit, kym som ako tak presla, co ste popisali a jasne, ze som zabudla na co chcem reagovat :grinning:
Miska - Samkovi blahozelam k narodkam a posielam veeelke cmuky :wink: :dizzy_face:
Silvi - gratulujem k malemu Dankovi a prajem vela mliecka a skore zotavenie :dizzy_face:
Zuzka - Maxik je krasnucky :dizzy_face: a som rada, ze mas znovu pristup k netu.
Fleury - to je fajn, ze aj ty si znova on-line, uz si tu velmi chybala :wink:

Tarinka - aj ja idem zajtra do poradne, tak sa tam dufam stretneme. Poslala som ti IP :wink:
31. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matat: kuk sem, ked kliknes na to co hladas tak sa ti objaví cena...
http://www.nspr.sk/Sluzby/platene-sluzby/ps-zoznam-platenych-sluzieb.htm
31. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika, aj dupes nozickami, ze chces chces chces? :grinning:
miska, no ja este dufam ze take 2 tyzdne vydrzi, ved to je o chvilu. cakala som na nu vyse 15 mesiacov kym sa podarila, teraz 8, takze tych par dni zvladnem ;)
zuzuj, tak to sme na tom podobne, ja uz som na 1cm.
dejna a alicc mali dnes planovany cisarsky, silvinke sa narodil danko :slight_smile:
31. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni do toho stadia som sa zatial nedostala ale bojim sa ze aj to pride :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ved co je to minimalne 2tt oproti 8 mesiacom :slight_smile:

Monika, dakujem za Samiho :dizzy_face: uz sa mu snivaju snicky :slight_smile:

mne este ani raz doki nepovedal na kolko som otvorena, alebo aky mam krcok :frowning2: :unamused: , vzdy mi povie len ci je to v poriadku alebo nie a "tot vse" :frowning2: :frowning2:
31. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok