je to silnejsie, nez ja 😂 je tu este niekto, kto nevie ovladat svoje chutky pri kave? 😀

avatar
annaannies založila diskusiu
Dnes o 19:13    

Výlet

Zdravím Prosím poraďte mi najlepšie z vlastnej skúsenosti tipy na týždňový výlet s 1,5 ročným dieťaťom. Bolo by dobré nejaké miesto vhodné pre dieta aj dospelého teda kde sa da poprechádzať aj niečo p

Chystá sa niekto kúpiť elektroniku ???? Ponúkam zľavu na objednaný kus max do 500€ zlava 100 až 150€
Ak ma niekto záujem píšte správe
Nepíšte negatívne komentáre ponúka je seriózna

Ďalšia torta-🙂

(2 fotky)
avatar
katuskamala1 založila diskusiu
Dnes o 18:16    

Kam ísť na adrenalínovú dovolenku s kamarátkami?

Prosim viete mi odporucit kam ist s kamoskami na kratku dovolenku,chceme si uzit, ruka hore, party, alkohol aj tanec,nieco adrenalinove zazit. Ziadny rezort s detmi. Aku lokalitu pozerat prosim? Ma ni

avatar
lenuss1992 založila diskusiu
Dnes o 17:48    
avatar
modravlna32 založila diskusiu
Dnes o 17:43    

Priberá sa z užívania Norethisteronu?

Ahojte chcem sa opýtať pribrali ste po nasadení norehisteronu ? Idem na dovolenku a obavám sa toho .

Baby, neviem ako riešiť situáciu. Mám otca, bude mať 70 rokov, našiel si priateľku, býva v azylovom dome, má 16 ročnú dcéru. Ide o to, že otec jej dáva peniaze a nie malé. Viem, že sú to jeho peniaze ale bojím sa o neho, aby nezostal bez peňazí 😒 čo s tým robiť?som v pozícii, aby som mu radila a niečo "zakazovala"?nemáte podobnú skúsenosť?ďakujem.

avatar
magdalena205
Správa bola zmenená    Dnes o 17:16    

Prosím , viete mi poradiť , čím zalepiť tú odlepenú tkaninu z vnútornej vložky ? Za každú radu budem vďačná 😉

Neviem odkedy je pri profile zablokovať používateľa, ale keď zablokujem, neuvidím už nič od užívateľa?

Dobrý deň
prosím Vás existuje takyto typu termo hrnčeka ale žeby fakt tesnil a nepretiekol ked je zavrety? (foto pre inšpiráciu..)
Ďakujem

Ahojte prosim vas nema niekto odrážadlo funny wheels ktoré nepoužíva ani už používat nebude, zlomil sa nám volant a ND nikde neviem nájst😢

avatar
bbwwoman založila diskusiu
Dnes o 17:03    

Máte skúsenosti s predajom na burze v Bratislave?

Zdravim bol už niekto z vás ako predávajúci na burze v BA ? ( Štadión pasienky ) Je na FB skupina ale admin neodpovedá a nič konkrétne sa nepíše pre nováčikov Bola by som rada keby niekto vedel ako to

avatar
amy2807 založila diskusiu
Dnes o 16:44    

Ktorý kozmetický salón v Bratislave je najhorší na líčenie?

ahojte prosim vas ktory kozmeticky salon v Ba a okoli je najhorsi co sa tyka líčenia ?

Moja krásna rodinka 🩵🩷🩵🩷

💫Čo prinesie najbližšie obdobie💫

Eso holí
Začína sa nová iskra, impulz, nápad alebo situácia, ktorá ťa vnútorne prebudí. Energia začiatku, niečo sa dáva do pohybu.

6 mečov
Presun z náročnejšieho obdobia do pokojnejšieho. Mentálne alebo fyzické odchádzanie od toho, čo ťa ťažilo.

2 pentaklov
Balansovanie viacerých vecí naraz. Hľadanie rovnováhy medzi povinnosťami, emóciami a praktickým životom.

Sila
Vnútorná odolnosť, sebaovládanie a schopnosť zvládnuť aj silné emócie bez toho, aby ťa prevalcovali. Tichá, ale pevná energia.

Rytier pohárov
Prichádza emócia, kontakt alebo človek, ktorý sa prejaví citovo. Môže ísť o prejav lásky, správy alebo zmierenie.

Diabol
Silná väzba, pokušenie alebo niečo, čo ťa ťahá späť do starého vzorca. Intenzívna príťažlivosť, ale aj pripútanie, ktoré nemusí byť zdravé.

Eso pohárov
Nový citový začiatok. Otváranie srdca, liečenie emócií alebo nový vzťahový potenciál.

Eso mečov
Pravda, jasnosť a dôležité rozhodnutie. Niečo sa vyjasní bez ilúzií, prichádza pochopenie reality.

Svet
Ukončenie cyklu. Dosiahnutie bodu, kde sa uzatvára jedna kapitola a ty sa posúvaš ďalej.

7 pentaklov
Trpezlivosť a zhodnotenie výsledkov. Nie všetko je okamžité, ale ukazuje sa rast a smer, ktorý má zmysel.

Najbližšie obdobie prináša posun z ťažších energií do nového začiatku v emóciách aj v živote. Objavuje sa láska alebo citové prebudenie, ale zároveň aj skúška v podobe silnej väzby alebo starého vzorca, ktorý si bude pýtať uvedomenie. Výsledkom je uzatvorenie jednej etapy a postupný rast do stabilnejšej budúcnosti.

Pekný deň ☀️

Medzi svetmi

avatar
marisssa založila diskusiu
Dnes o 16:01    

Aká bola vaša prvá jazda v autoškole?

Aká bola vaša prvá jazda v autoškole? Ja som prekročila rýchlosť a dala som zle smerovku... Ach, necítim sa z toho dobre. Potrebujem vedieť, že v tom nie som sama.....

Pekny den, nemate skusenost, kedy zvykne byt prijem na traumatologickej prijmovej ambulancii v Nitre. Napisali manzelovi do spravy, ze 9:30 - 10:00, ale na webe FN NR maju 7:30 - 8:00. Pisu tam aj, ze obed ma len vtedy, ked ho prijmu do 9tej. Vsimla som si to az teraz, tak uz sa tam nedovolam, az rano...ale ideme taxikom, tak aby sme vyrazili vcas. Dakujem

avatar
jatara založila diskusiu
Dnes o 15:22    

Rodina s deťmi v prenájme: Ako zvládnuť situáciu?

Ahojte žienky, ste tu prosím niekto s 2 detičkami v prenájme? My sme a idem z toho už vyhorieť poslednú dobu, potrebujem nájsť, akoby útechu, že v tom niesme samy, lebo mám pocit že sme. Žiaľ situácia

avatar
catherin4 založila diskusiu
Dnes o 15:17    

Akú sušičku na prádlo si vybrať?

Ahojte, dosluhuje nám sušička a chcem kúpiť novú. Akú máte vy, ako dlho a ako ste s ňou spokojní? Ďakujem.

avatar
baska1212 založila diskusiu
Dnes o 14:52    

Bábätko menšie o týždeň: Je to bežné?

Ahojte žienky, bola som na prvej kontrole a bábätko bolo o týždeň menšie. Srdiečko bilo. Podľa ms by som mala byt 9 týždeň ale doktorka povedala že to vyzerá na 8. Stalo sa vám to tiež a bolo všetko v

avatar
sarita510 založila diskusiu
Dnes o 14:26    

Hľadám spolujazdca na trase Partizánska Ľupča - Liptovský Mikuláš

Ahojte nejazdíte niekto prosím pravidelne rano po 7 hod (ja začinam o 9 ) do Lm ? Ja som z Partizanskej lupce a potom vecer po 20 hod naspat ? Ze by som sa pridala ? Dakujem

avatar
micinkak založila diskusiu
Dnes o 14:25    

Odporučte značky kozmetiky pre bábätká

Čaute, ženy. 😊 Prišla som si po radu. Chcela by som vedieť, akú značku kozmetiky ste kupovali pre svoje bábätká. Viem, že to, čo vyhovovalo vášmu dieťatku, nemusí vyhovovať tomu môjmu, ale zaujímajú m

avatar
zuzulienocka78 založila diskusiu
Dnes o 14:15    
avatar
lorraine90 založila diskusiu
Dnes o 14:09    

Jasle či škôlka? Čo je lepšie pre 2,5 ročné dieťa?

Ahojte malý bude mať v septembri 2,5r. Zobrali ho do štatnych jaslí ale do školky ešte nevieme. Neviem sa rozhodnúť že ak vy ho vzali aj do školky či ho dať tam alebo pol na pol (od januara školka?) a

25x za 5 minút z iného čísla? Tak to je výkon. Už prišlo aj na mňa, volal mi najskôr milý, v druhom telefonáte už arogantný pán s prízvukom východnej Európy. Dajte si pozor. A skontrolujte, či niektoré číslo nie je ukradnuté.

(5 fotiek)
Strana