Centrum recenzií

9213 produktov, služieb a miest

Najnovšie skúsenosti

Máš skúsenosť s produktom, službou alebo miestom?

GERBER mliečna kaša pšenično-ovsená banán a malina 200 g

baruska666  11. jún 2024 Overená recenzia

Gerber kasa

Táto príchuť 10mesačnej dcérke veľmi chutí. Kaša krásne voni, samozrejme som ju ochutnala aj ja. Príchuť malín je veľmi jemná, príjemná. Je to super voľba na večeru.

mojmacik  10. jún 2024 Overená recenzia

Macko musí byť

Keď boli moje deti malé, volali ich mackovia a jeden bol teda fakt mackomaniak (zostalo mu to tak trochu až dodnes, čo je 15 rokov) . Bolo teda pochopiteľné, že v obchode sa kupovali veci, kde bol zobrazený medvedík. Nuž a tak sme prišli aj ku Coccolino. Pribudol aj plyšáčik a samozrejme spokojnosť s výrobkom. Časom však závislosť už nebola taká veľká a kupovalo sa čo bolo v akcii, keďže aviváž používam stále. Pred pár týždňami sa mi však dostalo do rúk opäť Coccolino, koncentrovanejšie a voňavejšie "Perfume & Care" . Fakt veľmi pekná dlhotrvajúca, intenzívna ale zároveň nevtieravá vôňa. Prádlo ostalo mäkkučké. Zostávam pri ňom, pri našom starom dobrom mackovi.

Balea telový sprej s trblietkami Summer Sunset

pusinka_1  10. jún 2024

Super sprej

Podla mňa super. Nemám nic zle. Prijemne, nedrazdive.

France Lait 2 Následná dojčenská mliečna výživa

janinka112  10. jún 2024

Spokojnosť

Obidve deti odchované na France Lait. Prvorodená veľa grckala a kupovali sme všeličo možné až jej najviac sadlo mlieko France Lait. Keď na svet pribudla aj druhá a bolo treba dokrmovať, hneď som siahla po overenej značke a nebol žiadny problém. U nás spokojnosť od narodenia až po tri roky.

katarina111  10. jún 2024 Overená recenzia

Aviváž Coccolino

Kúpila som si ju predtým viackrát a s vôňou som nadmieru spokojná.

Jessa umývacia emulzia na intímnu hygienu, 300 ml

katarina111  10. jún 2024 Overená recenzia

Jessa, umývacia emulzia

Krásna jemná vôňa, nedráždi pokožku, určite doporučujem!

olivka26  10. jún 2024 Overená recenzia

Coccolino

S coccolino avivážou som maximálne spokojná, je hustejšej konzistencie, čo znamená, že jej naozaj do prania stačí málo.
Prádlo po opraní prijemne vonia, vôňa je jemná, nevtieravá.
Coccolino som použila aj na uteráky a posteľné prádlo, ktoré boli aj po niekoľkých dňoch stále príjemne voňavé a jemné na dotyk.

peony13  10. jún 2024 Overená recenzia

Testovanie novej plechovky dopadlo úspešne :)

Som mamka 9 mesačnej dcérky . Doma mám aj trojročného chlapca , ktorý bol dlho na mojom materskom mlieku. Tak ma ani len nenapadlo , že to môže byť iné pri druhej dcérke , avšak od začiatku odmietala moje mliečko , takže museli sme sa prikloniť k možnosti , že musíme vybrať aj umelé mliečko .
Naša voľba bola stále jasná - ak niečo len HiPP . Tak sme hneď aj prešli na umelé mliečko HiPP , ako sme aj predpokladali nebol žiaden problém . So značkou HiPP sme boli spokojní aj pri príkrmoch alebo pri ovocných kapsičkách pre malého .
Pri mliečku HiPP vždy som chcela hlavne , aby som aj babkám a manželovi uľahčila prácu , tak som mala nachystaný na kuchynskom pulte dávkovače s nadavkovanou porciou , krabicu HiPP, termosku s teplou vodou a dojčenskú vodu prichystané stále k použitiu. Toto všetko nám veľmi zaberalo miesto , takže hneď keď som videla , že sa ide testovať nová krabička už s mliekom dnu tak som neváhala a tento dôvod , prečo by som chcela testovať novú dizajn som uviedla ako prvý . Toto bola aj pravda , hneď som poupratovala všetko zbytočne a nechala som tam len túto nový plechovku, ktorá mala dnu aj mliečko a odmerku na dávkovanie , takže prvý dôvod prečo je to super nové prevedenie je , že vám nezaberá toľko miesta , druhý dôvod je, že má hneď odmerku v sebe , ktorú ľahko príchytíte o vrch , tretí dôvod je že materiál je pevný , vydrží aj pád :) čo ma napadá tu len ako nevýhoda , že na uzávery nie je nejak podchytené bezpečnosť proti otvoreniu dieťaťa , a druhá trošku nevýhoda , je že na okrajoch sa sem tam drží viac mliečka - prášku a tým sa niečo stále maličký kúsok dostane stále von .
Inak by som si už len kupovala túto plechovku určite.
Ďakujeme za možnosť

Hipp mlieko

Akurát som prestala kojiť a tak hľadám, čo bude pre dcéru vhodné. Mlieko sa mi zdalo dosť sladké a riedke, ale keďže ho dcera vypila a nevšimla som si žiadne tráviace ťažkosti, tak ho hodnotím pozitívne, tak isto aj plechovú krabicu.

Testovanie

S mliečkom Hipp už mám predošlé skúsenosti. Je to pre mňa číslo 1 pre zabezpečenie spokojného bruška, hneď po materskom mliečku. Testované mlieko v novom obale malo krásnu farbu, príjemnú vôňu a skvelú chuť. Každopádne tak, ako som u značky Hipp zvyknutá🙂.
Mliečko vrelo odporúčam každej mamine, ktorá ešte nad výberom váha 😉.

Voňavé Coccolino

Presne túto aviváž pravidelne kupujem. Konkrétne aj túto vôňu (Passion flower & bergamot). Vôňa je krásna, svieža, čo mne vyhovuje, lebo nemám rada sladké vône. Mne osobne vyprané a vysušené prádlo vonku nevonia. Používam sušičku do ktorej dám aj voňavý obrúsok od coccolino (modré balenie), vtedy prádlo krásne a dlho vonia. V našej domácnosti ide práčka počas týždňa veľa krát, tak máme aj veľkú spotrebu. Stihla som aj ďalšiu takú istú aviváž dokúpiť, ale väčšie balenie. Produkty od coccolino používam a kupujem pravidelne a aj naďalej budem. Výsledkom je mäkké voňavé prádlo.

123andrea  9. jún 2024 Overená recenzia

Voňavé prekvapenie

Testovala som aviváž Coccolino Parfume &Care. Hneď ma veľmi milo prekvapila jej príjemná vôňa. Konzistencia je super hustá. Oblečenie po vybratí z práčky krásne voňalo. Voňal mi celý dom. Manžel hneď zisťoval, že v čom som prala, vraj je to nejaké voňavejšie. Prádlo aj po vysušení bolo stále krásne voňavé, uteráky jemnučké. Aj po uložení do skrine malo oblečenie po čase stále sviežu a príjemnú vôňu ♥️. Dcéra tiež hneď zbadala zmenu a zisťovala v čom je oprané. Tak aviváž dostala k meninám, nech aj ona má voňavé prádlo. Aviváž ma veľmi milo prekvapila a určite ju budem používať aj naďalej.

jankamrva  8. jún 2024 Overená recenzia

Testujeme HIPP 2 BIO Combiotik

Mliečko HIPP BIO Combiotik dcérka papá už od pôrodnice, kde som ju ním dokrmovala. Na chuti nového mliečka sa nič nezmenilo, len dávkovanie bolo pre mňa jednoduchšie. Pri krabicovom mliečku som mala po každom naberaní naberačku špinavú, takže som zakaždým používala novú. Táto zelená bola zázračne stále čistá. Používala som ju celý deň a len večer umyla. Zakaždým som dala presne toľko mliečka do fľašky, koľko malo ísť. Pri modrej naberačke mi stále išlo viac🙈. Negatívum bolo, že keď bolo mliečko už len naspodu, naberalo sa to horšie.

teystynka  7. jún 2024 Overená recenzia

Hipp Combiotik 2

Dcérka je s mliečkom veľmi spokojná 😊.
Dcérka bola predčasne narodená, bohužiaľ od narodenia musela byť na UM. Mali sme predpísané mlieko pre predčasniatka inej značky, avšak keď sme prešli na normálne, veľmi ju preháňalo. Vyskúšali sme preto viaceré mlieka.
Prišlo obdobie kedy mi 2 týždne odmietala papať a vtedy som siahla po Hipp 2 a to mi zrazu spapala hneď na jeden šup. A tak sme už ostali verní HIPPu 😊🙏
Balenie v krabici bolo nepraktické, presýpala som si do inej dózy. Toto balenie je praktickejšie, i keď dóza je zbytočne veľká. Možno by som ocenila vsunutý riadok na naberačku, osobitne priamo v boxe.
Mliečko odporúčame 😊

Mliečko HiPP

Dcérke mliečko veľmi zachutilo, čo ma teší, nakoľko som sa bála, aký bude prechod z jednej značky na druhú. Mliečko nespôsobovalo ťažkosti a dobre sa rozrábalo. Oceňujem pevné balenie a hlavne to, že lyžička sa dá umiestniť pekne navrch a nemusím ju loviť vo vnútri plechovky ako pri iných mliečkach. Mliečko sa dá pekne uzatvoriť vrchnákom, takže sa nevysype, ani keď ho malá náhodou dostane do rúk. A nakoniec si môžem plechovku umyť, vysušiť a využiť v domácnosti na bylinky, cestoviny alebo iné suché potraviny.

veverka84  4. jún 2024 Overená recenzia

Už 18 rokov😍

Už 18 rokov som verná značke Hipp. Keď sa môj prvorodený syn v 9 mesiacoch sám odstavil, mlieko Hipp bolo jediné, ktoré vypil. Pri štvrtej dcérke, ktorá bola veľká hladoška, som začala večer popri dojčení prikrmovať. Moja voľba bola jasná 😍, išla som na istotu a kúpila som Hipp 2 mliečko v papierovej škatuli. Sáčok s odmerkou som uschovavala v plastovom boxíku Hipp, ktorý som dostala v pôrodnici. Keď som zistila, že Hipp prišiel s novým balením v plechovke, urobilo mi to doslova radosť. Keďže mliečko sme poznali a Eli vyhovovalo, testovali sme skôr nové balenie. Oceňujem plechovú dózu, ktorá je pevná, má jednoduché otváranie, nemusím hľadať kam som položila vrchnák😀. Super je, že dóza je dostatočne široká a aj keď je mliečka už len trochu a zarába ocino, pohodlne naberie aj on s jeho veľkou rukou. Odmerku netreba loviť v mliečku, ale má svoje miesto. Mliečko sme celé minuli a dosypali sme 700g balenie z papierovej krabice. Čo mi trochu vadí, je papierová etiketa, pri ktorej musím dávať pozor, aby som ju nechytila mokrými rukami🤷🏻‍♀️.

Dcérka Hipp mliečko miluje

Dcérka je kojená. Už od jej narodenia som chcela mať doma nejakú istotu v podobe umelého mliečka. Vyskúšali sme 2 značky, ale dcérke vôbec nechutili. Tak som sa rozhodla, že vyskúšam mliečko Hipp. To jej veru pekne sadlo. Nebolí ju bruško, chutí jej. Bola som rada, že ak nebudem mať dosť mlieka, ja viem jej takto pekne dopomôcť. Keď som videla reklamu na internete na nové balenie, potešila som sa, nakoľko to papierové mi manžel stále nejako potrhal a nevedela som si poriadne obtrieť naberačka, keďže to bolo stále odtrhnuté 😄. Nové balenie je fajn, no škoda, že zaberá toľko miesta v skrinke a tiež je tam dosť rozdiel v cene. Je pravda, že je to aj väčšie balenie, ale cena je dosť vysoká.

berus_ka  3. jún 2024 Overená recenzia

HiPP 2 BIO COMBIOTIK® 800 g v plechovej dóze

HiPP BIO COMBIOTIK® je naozaj skvelé mliečko, dcérku nebolí bruško a je spokojná. Jediná vec, ktorá mi však od začiatku vadila, bolo balenie. V sáčkoch je to naozaj otrava. Balenie sa nedalo po otvorení poriadne uzavrieť, nie je to podľa mňa hygienické ani praktické. Bola som preto nútená kúpiť zvlášť plastovú dózu a sypať otvorené balenie do nej. Takisto zarovnávanie o hranu krabice bol fakt des, mliečko padalo kade tade. Preto ma veľmi potešila správa, keď som videla, že je na trhu nové balenie v dóze a že sme ho mohli aj otestovať. Prvé čo som si všimla bola gramáž. Papierové balenie, ktoré kupujeme má 700g, táto dóza má 800g. Je dosť ťažká na manipuláciu jednou rukou. Zloženie je naozaj to isté, dala som si tú námahu prečítať si to. Uľahčil mi to fakt, že na dóze je zloženie pekne pod sebou v tabuľke a podčiarknuté, na krabici je to len farebne vyznačené. Ďaľšia vec je odmerka. Mne sa páči, že má hrubšiu rukoväť, lepšie sa mi drží. Čo už je horšie, je vrúbkovaná strana vnútornej strany dózy. Mlieko sa na ňu zachytáva a posledné odmerky sa veľmi zle naberajú do naberačky. Tým pádom sa dóza ani nedá poriadne vyčistiť od zvyškov mlieka a použiť ju znovu, čo som mala v pláne. Nepríjemne ma prekvapila aj cena oproti papierovej krabici. Tešila som sa na dózu, ale zostávame pri papierovej verzii a budeme presypávať.

Spokojné bruško s Hipp 2 😊

Keď bol synček malý, vyskúšali sme veľa druhov mliek. Z každého ho zapekalo alebo mu po pár dňoch prestalo chutiť. Hipp je super v tom, že po ňom nemá žiadne koliky, žiadnu zápchu a chutí mu stále. Určite odporúčam toto mliečko detičkám, ktoré trápi kolika.

Naša skúsenosti z UM Hipp 2

Hipp je súčastou našich dní už niekoľko mesiacov. Dcérka začala s iným UM, ktoré jej spôsobovalo zápchu. Prečítala som si niekoľko diskusných príspevkov na Modrom koníku a rozhodla som sa práve pre mlieko Hipp. Po tomto UM nemala žiadne tráviace tažkosti. Odporučila by som ho aj kamarátkam. Mám v pláne ho určite dávať dcérke ešte niekoľko mesiacov pre spaním. :)
Nové balenie Hipp 2 v plechovej dóze určite odporúčam vyskúšat, hlavne ak by ste ho zohnali za výhodnú cenu. Myslím, že je praktické na dovolenky a cestovanie. Balenie je pevnejšie a kompaktnejšie ako krabice. Páči sa mi spôsob zachytenia odmerky.