Som tehotná mesiac po pôrode

14. jún 2021

Prosím o podporu, kto bol v podobnej situácii, ako ste to zvládli ? Doma mám ešte aj 3 ročáka, neviem si to vôbec predstaviť, ako to zvládneme prakticky, výchovne, finančne ...Do toho si ešte aj prerábame vlastné bývanie a starí rodičia z oboch strán sú ešte plne pracujúci, takže pomoc minimálna. Som z toho na prášky....

misinka0611
14. jún 2021

Nič stať? Vieš koľké otehotneli v šestonedelí? 🙂

dominikak4
14. jún 2021

Moja mama otehotnela v šestonedelí a narodila som sa ja, mamu museli zašiť a mala dodržiavať kľudový režim, narodila som sa síce o niečo skôr, pretože telo bolo vysilené po predošlom tehotenstve, ale nič vážne, len som bola menšia. Mama bola trochu iný prípad ako ty, pretože sestra zomrela v maternici a mame to povedali pri bežnej prehliadke, takže ona sa úplne zrútila, odmietala sestru aj porodiť a po pôrode bola na tom veľmi zle, tak to otec takto vyriešil a to ju postavilo na nohy, mala zase chuť žiť. Zvládla to, ty to tiež zvládneš, žena zvládne všetko. Buď vďačná za ďalšie dieťatko, vidíš nie každému je dopriate. Držím Ti palce, uvidíš nakoniec budeš šťastná, že ich všetky máš.

stanulienkat
14. jún 2021

@zuzanka.zuzu vieš prečo som pridala príspevok??? Aby o rok nepísala, že je znovu tehotná, lebo si myslela že otehotnieť po pôrode nemôže. Možno jej to pomôže do budúcna.😉

autor
14. jún 2021

@stanulienkat pri prvom synovi som nemenstruovala 8 mesiacov , tak teraz som si naozaj myslela ze moj organizmus je taky, ze tak tesne po porode je to este bezpecne. Nepredpokladala som ze mi teraz zrazu cyklus tak rychlo nabehne este ani prvu menstruaciu po porode som nestihla mat

loginexistuje
14. jún 2021

je plno takych deticiek aj nasich rovesnikov poznam consa narodili presne po roku alebo jednu co po kontrole po 600 nedelu sla s tehu knizkou s dvojkami stava sa na to treba pamatat teraz by som proste to riesila step by step planuj kocik prip satku tak aby si bola mobilna skolku neviem ci dostanes pre starsieho teraz je to des ale skus
postupne nabehnete podla finanii mozno nejaku studentku na kocikovanie nejake prerabky by som teraz neriesila

cecilia29
14. jún 2021

Má.to aj kopec výhod. To malé dieťa ti ešte veľa spinka, tak si pomedzi to trochu oddychnes, keď sa bábo narodí tak ešte bude v období že sa rado kočíkuje ,preto je dobré mať kočík pre 2 deti. Aj žiarliť bude menej .A súrodenci si budú vekovo blízky preto sa pekne spolu zahrajú od určitého veku .

stanulienkat
14. jún 2021

Nemusis ani menstruovat. To neznamena,ze si neplodna. Tento mytus je davno vyvrateny.

miadi
14. jún 2021

@kittykat22 ja som videla maminu 4 ciat vyzerala k svetu stihla upravena kludna ..lepsie ako vacsina matiek s 1 dietatkom. Hoci sa jej 15m deti rozbehli na vsetky svetove strany. To je o cloveku nie o pocte deti. A pochybujem ze boli vsetky mega spave. 😃

semtexka1
13. feb 2023

Mam deti len 2, ale snažím sa vcítiť.. Bude to náročné, asi prvé 2 roky najviac, ale vieš co? Určite to zvládneš, nájdeš si systém, zatnes zuby, deti nastavíš na rovnaký režim, keď vyrastú budú si možno bližšie. Ja so sestrou mame 5r rozdiel, a vlastne sme sa "našli" až keď máme deti. Držím palce, máš teraz niekoľko mesiacov sa na to psychicky pripraviť, keď sa narodí, už budeš vyrovnaná, kludna a pripravená ☺️

simona826
13. feb 2023

Ja mám tiež deti narodené do roka a zvládla som, chlapcov, teraz majú 9 a 8 a sú z nich nerozluční parťáci 😊 Tiež sme to tak neplánovali, hlavne keď máš čerstvo po pôrode a zistíš, že ťa to čaká o chvíľu zase 😄 Neboj, zvládneš aj ty 💪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre