Vyhrajte balíček, ktorý vás prenesie na dovolenku
Dnes je prvá adventná nedeľa a s ňou sa začína napĺňať predsviatočný zoznam. Možno aj niekoľko zoznamov: čo treba nakúpiť, čo treba upratať, čo treba ozdobiť, kedy napísať list Ježiškovi atď.. Niekedy sa nám zdajú nekonečne dlhé, ale čo už s nami mamičkami, keď chceme, aby boli sviatky naozaj rozprávkové.

Ja si vždy hovorím, že sa nebudem naháňať a musím si dopriať aj chvíľku pre seba. Od kedy som matka, tak jediný čas pre seba mám večer pred spaním v kúpeľni. Preto si ho chcem spríjemniť tým, čo mám skutočne rada.

Myslím si, že kozmetiku značky Dove pozná každá z nás. Ich portfólio je široké. Každá si príde na svoje či už typom produktu, alebo vôňou, ktorá je s ním spájaná. Napriek tomu, že vonku už primŕza sa vďaka Dove prenesiem na exotickú dovolenku. Tá by mi pri mojej dvojročnej nezastaviteľnej strele padla vhod. Začínam hydratačným sprchovým gélom s aloe vera a brezovou vodou, ktorý sa skvelo postará o suchú pokožku. Dopraje jej hydratáciu, jemnosť a čistotu.

Sprchový gél rada striedam s (pre mňa) objavom tohto roka - sprchovou penou s kokosovým olejom Shower Mousse. Je mäkučká, jemná a najradšej by som sa ňou obalila celá. Milujem kokos a všetko, čo po ňom vonia. Vôňu je na pokožke cítiť aj po osprchovaní, takže pri zaspávaní som zmyslami ešte stále niekde na dovolenke pod kokosovou palmou. Inak táto pena sa dá použiť aj pri holení 😉

Ktoré ovocie vám pripomína exotiku? Mne kivi! A vďaka tomu som si úplne zamilovala exfoliačný telový peeling s jadierkami z kivi a s osviežujúcou vôňou aloe vera. Tento peeling je k pokožke úplne jemnučký, nedráždi ju a zanecháva jú hebkú na dotyk. Pri pravidelnom používaní zjemní drsnú pokožku na lakťoch, alebo kolenách.

Na záver mojej "dovolenky" doprajem mojej pokožke ešte dalšiu dávku hydrátacie a rozjasnenia v podobe telového mlieka DermaSpa goodness. Obsahuje zmes olejov, vďaka ktorým je pokožka rozjasnená s takým efektom, ako keď si na dovolenke po opalovaní nanesiete na pokožku mlieko a krásne sa leskne.

Pomaly sa už prebúdzam z mojej predstavy exotickej dovolenky, keď počujem dupot po chodbe smerom ku kúpeľni s krikom :"mamaaaa, kde siiii poď seeem" a následným buchotom na dvere. Okej späť do reality 😀 Treba ísť zohriať kakauko, napustiť vaňu, pripraviť pyžamko a telové mlieko #baby_dove Calming Nights na dobrú noc pre moju princeznú.

Je aj pre vás čas pred spaním v kúpeľni takou malou dovolenkou po celom dni? Lajknite tento článok, napíšte mi vaše odpovede do komentárov a vyhrajte balíček obsahujúci všetky tieto produkty značky #Dove, ktoré môžu aj vás preniesť do exotiky! 6. 12. 2020 Mikuláš urobí radosť jednej z vás a ostatné dostanú aspoň sladké srdiečko.
Odporúčame
Nie vaňa,ale horúca sprcha je čas čo si užívam sama bez deti😀
Ano, milujem horúcu vaňu!
Zatial mi musi stacit horuca sprcha,ktoru si naplno snazim vychutnat,aj ked mi mala.dcerka bucha na dvere velakrat🙈ale coskoro v novom.domceku bude aj vana ktorej sa uz neviem dockat😍
Ano milujem ked relaxujem len tak vo vani 😊😊
U nás sa sprchuje vo veľkom,ale od jesene do jari sa kúpe,potešilo by určite.
Horúca voňavá vaňa s penou pred spaním je moje úplne TOP! Deti ju milujú tiež ❤
Áno. Milujem oddych a relax vo vani plnej peny, naokolo sviečky v ruke pohár vínka a božske ticho a kľud keď dieta spí 🙂
U nas horuca voňavá
vaňa je top. Výhra by potešila
Keďže máme bábätko, tak veru nie 😂 ale nestrácam nádej dobudúcna
vaňu stíham málokedy, väčšinou je to len sprcha
Najlepšie vaňa po celom dni , ale pri malom bábätku si to človek moc nemôže dovoliť ☺️🍀
Zatial len horuca sprcha kedze prerabame ale co chvila bude dokoncena druha kupelna a uz teraz sa tesim na clapkanie sa v nej
Och 🤩 vaňa, večer hurúca, plná peny a lahodnej vône... to je pre mňa hotová dovolenka. Po celom dni, welness v kupelni, ktorú obsadím na minimálne hodinu a pol, a nikto nech ma neruší 🥰 to je ako raj ☺️
Vyhriata niekedy až zaparená kúpeľ s teplou vodou ,výborný oddych a vôňa peny a soli do kúpeľa, no tomu hovorím relax. Výhra by potešila.
Skvelá sprcha s voňavym sprchovým je to najlepšie po celom dni.
Výhra by potešila ♥️
Áááno, horúca vaňa je pre mňa malá dovolenka 🥰 Muž ju chcel vymeniť za sprchový kút,ale nakoniec vyhral kompromis (😂) a občas to u nás vyzerá aj takto 👇🛀
Aj pre mňa je večerná sprcha pôžitkom po celom dni. Teším sa na teplý prúd vody z užívam si túto chvíľu len pre seba 😊.
Na mňa mi zostáva len chvíľa času na sprchu,ale užívam si tú chvíľu
Milujem horúcu vaňu plnú bubliniek hlavne v takomto počasí 🌬 Len je škoda že sa už momentálne do vane veľmi nezmestím 🤰🙈 ale verím že moje dieťa bude poklad a vydrží s tatinkom 🧑🏻🍼kým si budem užívať horúcu vaňu 🛁 . Zatiaľ mi stačí aj horúca sprcha plná vôní sprchového a po nej samozrejme nesmie chýbať telový olej 😍 .
Vana bolo to,co mi chybalo kedze domcek ktorý sme kupili mal iba sprchovy kut.no dočkala som sa 😉 a keď moja ročná princezná zaspinká, prichádza čas pre mamku 🥰
Milujem horúcu sprchu s aromatickými sprchovacími gélmi alebo pílingom. Keď ostane čas na horúcu vaňu, tak používam levanduľovú soľ do kúpeľa. Super relax pre telo.
Zbožňujem ten kľud v kúpeľni, kde mám čas len pre seba. Zatiaľ len sprcha ale keď bude vaňa už má z tade nikto nedostane 😀
Tak, dlho som si vaňu nenapustila odkedy mame drobnú 😁.... ale už je čas😊aby som si užila relax.
Milujem vaňu a tú krásnu vôňu😊
Odkedy sa snažím šetriť vodou trávim v sprche veľmi krátky čas, ktorý je ale o to vzácnejší 🙂 Milujem dove sprchové gély, takže výhra by ma určite potešila 🙂
Horuca sprcha a vona manga - uzasna kombinacia. Vana len vynimocne, tu vyuzivaju naplno deturence 🙂.
Vaňa plná horúcej vody +vôňa krásnej sviečky=pre mňa dokonalý relax🛀😍
Ja sa nerada kúpem vo vani u nás sa len deti radi kúpu s penou a hračkami!Ja len rýchlo pod sprchu
Urcite ano, najma preto, ze sa kupem so svojou malickou dcerkou.
No vecer je úplne moj po celom dni s deťmi. Kúpeľňa a potom posteľ a Dobry film ❤️
U nás máme "iba" sprchu, ale relaxujem v nej rada😊 vyhrá by potešila ❤️
Určite áno, každý "pobyt vo vani" je u mňa priestorom nielen na očistu tela ale aj mysle 😉.
Možnosť ponoriť sa do vody (samozrejme pokiaľ kapacita vane dovolí 😊) a ponoriť sa aj do snov a predstáv (že raz keď všetko nepriaznivé okolo nás skončí) o dovolenke, inej ako materskej 😊, takej naozaj exotickej, plnej exotických zvukov a vôní, plnej teplých lúčov........../ale to som sa nechala asi uniesť až moc 😘/
Ano, pre mna vana tiez je oblubeny sposob relaxacie. Rada si tam zoberiem aj nejaku knizku a cajik. Vyhra by velmi potesila 🙂
Áno aj očista tela každý večer patrí k mojím rituálom a musím sa natrieť telovým krémom lebo moja pokožka je suchá no a potom šup do pyžama 🙂
Prajem všetkým všetko dobré ❤️
Máme len sprchový kút, ale aj to je pre mňa relax po upotenom dni..mám rada túto značku a v prípade výhry sa veľmi poteším.
Pre mňa je tiež relaxom horúca sprcha a občas aj vaňa, ale tá naozaj len občas, keďže nestíham.🙂
Ja sa veľmi rada rochnim vo vani. 😇 To môžem
Pre mňa je to najväčšiu luxus keď mám svoju hodinu na horúcu vaňu . Vedia že to je to milujem. A takéto voňavé k tomu
Ano, pre mna je cas pred spanim v kupelni malou dovolenkou.Najradsej mam horucu vanu,sviecky a relaxacnu hudbu.Vyhra by ma velmi potesila 🙂
Ano,ja milujem lezat vo vani v horucej vode a relaxovat
Áno, ale horúca sprcha 🙂))
V lete po kosení trávy som mala vo vani horúcu vodu, len tieto výrobky mi chýbali.😉
Horúca sprcha ale ked budú Vianoce (zimné prázdniny) urcite si dám 2h kúpel vo vani. 😉
Pre mňa je relax horúca sprcha 😊
Počas materskej bola vaňa miesto, kde som sa zvykla schovať. Mala som takú taktiku, že vždy, keď sa manžel s deťmi ponorili do hry, v tichosti som sa stratila. To bol relax, dovolenka.. Doslova all inclusive. 😍😍😍😍
Teraz unavená po práci sa takto 'strácam' každý deň 😂
Áno, pred spaním si rada vychutnám horúcu sprchu. Niekedy keď som sama si dám aj voňavú vaňu.
horuca sprcha je asi moj najoblubejsi relax, para vsade a ja ruzova ako prasiatko 🙂
Kúpeľ vo vani po náročnom dní s príjemnou vôňou a totálnym vypnutím, kde nemusím nad ničím rozmýšľať, tak to je pre mňa "dovolenka" 🌞 😎
Nikdy som neprisla na chut relaxu vo vani. Asi preto, ze kazda vana bola pre mna vzdy velka a kazdy pokus o relax skoncil takmer samovrazdou utopenim 🤣🤣🤣 Nepomaha ani jakuzi - sice je mala, ale bublinky moju musiu vahu odplavuju v siru dial 🤭. Doma mame aj vanu aj sprchovy kut. A prave kut je moje miestecko. Miestecko na ocistu aj relax. Ale s vanou maju nieco spolocne - rovnaku spotrebu vody 🤗 - teda aspon v mojom pripade ☺️
vaňu síce nemám, ale milujem horúcu sprchu ♥
Čas pred spaním v kúpeľni je rozhodne malou dovolenkou po celom dni, teším sa na túto moju malu "dovolenku" so všetkým o 2 týždne, nakoľko mám v polovici decembra termín pôrodu a teda padne úplne vhod zregenerovať po takom výkone 🤗🙏🍀🛀
Vždy sa teším po ťažkom dni na horúcu vaňu.Je to pre mňa úplný relax🤗👌
Vana je ten najlepsi relax!!! 🙏
Vsetci milujeme ten relaxik,hlavne sa maly velmi rad hra s penou..akosi sa stale dostane ku mne ked sa kupem...no nevadi🙈 aspon sa zahrame kus pred spanim😊
Chvilka kludu ked drobci na chvilku daju "pokoj" a mat chvilku pre seba, sprcha, kniha ci telka s cajom. na nezapatenie 🙂.
áno, čas pred spaním v kúpelni je veru pre mňa malou dovolenkou, je to čas kedy som sama a môžem sa venovať len sama sebe
áno, zbožňujem horúcu vaňu 🙂
Ked tato hra s chalanmi v byte futbal, mam niekedy aj 20 minut osamote v kupelni 😉
Horúcu vaňu veľmi nemusím ale Dove mám rada takže balíček by potešil Ďakujem
Horúcu vaňu zbožňujem, hlavne je to čas, kedy si môžem oddýchnuť po celom dni
Ja len rychlu sprchu, prave pre to by balicek potesil, pomohol by aj z mala urobiť prijemnu chvilku😍.
Ja som sa ešte za mlada, keď som bývala ešte u rodičov, pravidelne kupala, ľahla do vane a relaxovala, najdlhšie vtedy, keď som mala ísť na rande 🤣😅,teraz som rada,že stíham sprchu, popri práci a dvoch prváčikoch, ale samozrejme je to relax, po celom ulietanom dni... výhra by ma veľmi potešila ,keďže používam len dove, ostatné ani moc nemôžem, bo sa mi vysušuje pokožka
Milujem leňošenie v horúcej vani, no odkedy som mama tak mi stačí aj horúca sprcha a tá chvíľa ticha kým deti prídu a začnú sa dobýjať do kúpeľne.
Zboznujem DOVE kozmetiku,juj ako by ma potesilo vyhrat😘
Každovečerná horúca vaňa s Dove kozmetikou je relaaaax.
Dave kozmetiku zboznujem, potešilo by ma vyhrať
Ja som na kupanie vo vani maniak. Tepla niekedyaz horuca voda plna bubliniek je na nezaplatanie. Chvilka ktoru mozem stravit sama bez deti. Niekedy s muzom 🙈 ale je to relax a ked mam chut tak si zapnem hudbu a zapalim sviecky. Je to moj balzam na dusu. A aj ja sa lepsie citim ked vyjdem s vane cista s relaxovana a vonava 👌👌🥰 vyhru by som dokonale vyuzila. 🍀
Horuca sprcha vo vani je pre mna absolutny relax 🙂 vyhra by potesila.. najma ten kokosovy moouse, ten rozhodne vyskusam 👍
Zbožňujem horúcu vaňu ale aj horúcu sprchu 🙂
Tak nie vždy stiham vaňu, väčšinou je to len sprcha, ALE vyhrať tento balíček by bolo super 🙂
Horúca sprcha je pre mňa malá dovolenka 😆
Hlavne v tomto chladnom obdobi je teplý kúpeľ relax pre moje telo. Dokonale oddýchnem a vypnem aspoň na pár minút. 👍
Juj, neviem sa dočkať večera a sprchy... Raz za čas, keď sa dostanem na dlhšie do vane, tak je to super a nechce sa mi ísť ani z nej von. Je to príjemný relax ❤️
Vaňu síce nestíham ale sprcha je pre mňa najväčší dar po celom náročnom dni 🤩 keď už je tu aj takáto téma tak si musím nájsť čas na vaňu 😁
vaňa naozaj len výnimočne, ale poteší :D
Čas pred spaním je môj najobľúbenejší 😁🤣na vanu si ešte počkám nejaký cas(mam dve dcérky po sebe) a mladšia ešte neprestala celú noc. Takže horúca sprcha a chvíľka len pre mňa po náročnom dní je super!
Oo áno 😁🥰 využívam viac sprchu alee aj to je pre mňa relax, horúca voda 😊
Zbožňujem teplú plnú vaňu, vôňu sprchoveho gélu a ten kľud .
Áno, pre mňa je to najlepší relax ležať v horúcej vani.😀
U nas sa v lete len sprchuje ale v zimnych mesiacoch si vychutnavame horucu vanu je to najlepsi relax🍀😊
Milujeme celá rodina horúcu voňavú vaňu..
Horuci kupel je TOP
Odjakživa sme mali sprchovy kút, až pred pár mesiacmi sme sa presťahovali do domu s vaňou a ja aj dcera si ju naplno užívame
Áno, vaňa je bezpochyby príjemné miesto na relax a k tomu Dove.. Áno! 😉
U mňa určite áno! 😍 zbožňujem napustené vaňu horúcou vodou a je to pre mňa neskutočne odreagovanie a relax 👏💗
Vaňa, horúca voda a dove to je ticho, super relax, oddych proste chvíľa len pre mňa 😃
Aj pre mňa je čas pred spaním v kúpeľni takou malou dovolenkou, keď Vás nikto neruší a to nemusí byť ani vaňa, no príjemná tepla voda, k tomu tá správna a voňavá kozmetika... 🍀
Vaňu si doprajem zriedka,ale vždy je to pre mňa ako výhra v lotte ,ktorú si doprajem keď už všetci spia a nik neruší 🏖
Milujen horucu plnū vanu, s vônou sprchoveho gelu
Vaňa iba občas ale keď už... kopec peny a leňošenie aj hodinu 🙂
Horúca voňavá vaňa je môj relax ale aj horúca sprcha je super❤
nie, nie som takyto "dovolenkovy" typ, na to mam manzela, ten sa rad "rochni" vo vani ako to ja volam. ja som v kupelni velmi strucna, rychla sprcha, zuby, telo/tvar, rychla starostlivost a sup von...
už dávno som takto nerelaxovala ale teším sa na obdobie keď opäť budem a najlepšie s dove 😏
Určite a hlavne v zime, kedy sa každý viac kúpe ❤ Je to veľký relax 🙂
Pre mňa určite áno. 👌
Ano milovala som to ,ale teraz vo vani ked uz mam dcerku tak tam neviem vydrzat veru dlhsie ako 5 min . Ale skor si dam horucu sprchu 👌
Pri deťoch sa veľmi odychovat vo vani už nedá aleee každý večer si doprajem horúcu sprchu a rovno do postele 😉
Kedze mame doma babatko a 3 rocneho šintera tak je to len rychla tepla sprcha😅
U mna víťazi skôr horúca sprcha, ale teda raz za čas vymrznuta z dlhej prechádzky sa ponorim do vane a doslova ,,vypnem´´ telo aj myseľ 👍
Mojim oddychom je rano ked odveziem dcerku Miu do skoly, psika Lokiho vyvencim dlhsou prechadzkou a potom sup do vani, ale nie kupel ale sprcha a to co najviac horuca 😅 dokazem tam stravit vela casu. Vtedy zrelaxujem na 1. A potom sup sa hor pracovat. A s takymto balickom by to bolo na 1*** 🥰
Potesila by vyhra mam aj vanu tak by som relaxovala .na vecer v klude. vo vani .dakujem.:slight_smile
Ano, pol hodinka večer v teplom kúpeli je super vec
Áno áno, milujem len tak po celom dni ležať vo vani 🛁 a v horúcej vode najlepšie 👌
Neviem či sa to dá nazvať malou dovolenkou je to skôr rýchlo a zbesilo 😁😁😁 ale keď bol starší už väčší tak áno horúca vaňa aj na hodinu..to bol život 😁 teraz tak najskôr o 3 roky zatiaľ si musím vystačiť s rýchlou sprchou. 🙏
Horúca sprcha je top👌😉Kupaniu som neprišla na chuť😊
Relax vo vani nemam pri mojich 2 huncutoch 👫pravidelne,ale ked vyrastu bude to lepsie,dufam😁
Čas v kúpeľni je už len na to, aby som sa ocistila, nakoľko mám malé dieťa, niet času na relaxovanie ako som bola zvyknutá :(
Pre mňa je horúca sprcha a aspoň 20 minút len pre mňa relax, ktorý si užívam. Viac sa momentálne nedá.
Ci uz horuca sprcha alebo vana,vzdy to dobre padne na relax😊pri malej je uz ta vana sporadicka,ale za to si ju viac vychutnam,ked sa pohra krpana s ocinom a nechaju mi chvilku len pre mna😊
Máme len sprchový kút, ale aj to je pre mňa relax.
večerná sprcha je ako dovolenka, pod prúdom vody zabudnúť na všetko zlé čo sa cez deň stalo a uchovať spomienky len na to pekné
Urcite ano. Horuca 🛁 je pre mna relax. A balicek znacky dove, urcite potesi 😍
Pri malej veľmi nemám čas na kúpanie, ale ak si ho nájdem tak sa rada okúpem v horúcej vode plnej peny ❤️
Horúca vaňa = absolútny relax
U nas len sprcha ale ani tam niekedy neni klud 🤣
samozrejme, nie je nič lepšie než sa po celom dni vyvaliť vo vode a oddychovať 😊
Ako mama dvoch deti ,možem.si povedat že pol hodina v kupelni pred spanim je premna ako vo welnese🤣 naplno to uživam i ked nevždy sa.minpodari dat horuci kupel ale aj horucá sprcha je fajn a odych a premna uplny relax po naročnom dni😁
Vacsinou sprcha,ale ked mam cas a deti vcas zaspia tak si doprajem aj kupel a relaxujem a vacsinou skoro zaspim😃
Vaňa 👌👌👌najlepšie čo môže byť ❤️❤️❤️
Milujem relaxovanie vo vani plnej voňavej peny ,pri deťoch už to nieje až tak často ,aspoň 1-2x do týždňa však takýto relax musí byť. Je to pre mňa maximálne odreagovanie 😍👍
Vanu som si nedopriala od narodenia deti,musi mi stacit veeeelmi rychla sprcha,rozumej 10 minut aj s osusenim😄😁to je cas,za kt.im skonci v TV rozpravka.ale teda aj ten rychly cas si uzivam,kedze doteraz som mala vzdy nejake dieta v kupelni (ked som zabudla zamknut🙂).taaakze,takato vyhra by bola pre mna nakopnutim na ten pravy relax
Kedze mam doma taku istu dvojrocnu strelu, ktora sa nezastavi cely den 🤣😂 tak cas na seba mam len vecer, ked uz zaspi. Som vdacna, ze sme si nechali vanu a nielen sprchovy kut, lebo relax v nej je na nezaplatenie. Takato vyhra od Mikulasa by ma veeeelmi potesila 😉.
Áno, milujem oddych a relax vo vani 😊
Zbožňujem tento typ relaxu 😍,v podobe teplej vane 🙏.
Relax vo vani,určite áno.
milujem relax vo vani, konecne asi 3 tyzden byvam v byte kde je vana po x rokoch (naposledy som mala vanu u nasich) ❤️❤️❤️
Pri našom malom synovi je odchod do sprchy hotový relax, zavriem sa tam a minimálne 20 minút ma nesmú rušiť 😂😂
Po celom dni sprcha, kedze vanu nemame, ale je tam aspon chvilku klud 😉
Áno, mám rada relax v horúcej vani a knižka k tomu. Nie vždy je na to čas, ale keď si ho nájdem je to super a perfektne si oddýchnem 🙂
Milujem horúcu vaňu,keď mám na to čas. Ale od kedy sme rodina❤️, máme 10 mesačnú dcérku. Väčšinou mám čas len na sprchu. 😊
Aj keď mám nabitý každý pracovný deň cez víkend si malú dovolenku vo vani vždy doprajem takže balíček by potešil😘
Určite áno. Veľmi mám rada dobru horúcu sprchu 👍
je, ale kedže mám babatko, naučila som sa trošku poponáhlať 🙂
Aj ked mame aj vanu aj kut ale milujem.horucu sprchu v klude🙏😂
Ja tiež ako matka mam oddych po celom dni v kúpeľni pred spaním takže to poznám veľmi dobre 😊 horúca sprcha, relax, starostlivosť o seba je na nezaplatenie. Výrobky dove sú jedny z naj, ktoré používam, takže výhra by ma moc potešila 🤗
Zväčša stíham len sprchu, vaňa to je pre mňa sviatok, ale vyhra by potešila.
Ked mam moznost horucej vani nepoviem nie,ale vzdy ma caka doma sprcha a tam si vzdy spravim take sukromne wellness. 😇
Tak urciteee 🧡. Hoci je to iba z casu na cas, zvacsa sa sprchujem, ale ked uz, tak si to vychutnavam. Wellness 🙂.
Áno poriadna horúca dlha sprcha. Užívanie si ticha, uvoľnenie od stresu a este k tomu úžasná vona sprchaca na nezaplatenie.😎
Po tazkom dni je horuca vana raj❤️
Ja mam v sprche kazdy den dvoch malych lapajov ,moje dve deti, ale cez víkend, keď je muž doma, som v sprche sama asi hodinu a miniem na seba celý zasobnik vody a ten nie je maly ,😂😂 na to sa teším celý týždeň
Fuhh,,tak to veru ano či kupel či vana som verna značke dave a vyhrat niečo extra by bol raj
Sprchace Dave
Urcite by som to nenazvala dovolenkou, ale zakladna udrzba vecer v kupelni prebehne vzdy.
Mám rada kúpeľ s teplou vodou a voňavými prípravkami, ktoré ten dobrý pocit z kúpeľa ešte zdvojnásobnia. Je to super relax, ktorý si najčastejšie doprajem v chladných dňoch. 🙂😉❤️
Ano, je to vdy zasluzenybrelax. Hlavne ked uz deti spia a mozem si vychutnat chvilku ticha 🙂
#dove horúca sprcha s milovaným Dove go fresh- hruška a aloe vera,to je denný rituál..a raz za týždeň,keď chlapci skôr zaspinkajú,peeling,zlupovacia maska,pleťový krém..a samozrejme aj chlapcov rozmaznáva Baby Dove Night Time.. jednoducho Dove is Love 🤣🥰
Tato skvela kozmetika by strasne potesila...milujem sprchu s touto znackou.
Wau určite pri 4d erkach večer keď zaspia a ja si dám vanu úplná exotická dovolenka nič lepšie netreba.
Tak ja mám síce už predškoláčku ale málokedy som sama vo vani. dáme plavky a kúpeme sa spolu. To je taký náš spoločný čas a relax, kedy si rozprávame čo máme nové a čo sa cez deň stalo. Taká babská vaňa. Niekedy nám už chlapi klopú na dvere, že treba ísť spať, lebo stále si pripúšťame horúcu vodu, aby sme boli dlhšie. 😀
Teplá vaňa je absolútny relax
Horúca voňavá vaňa je 😍👌
Relaxačný kúpeľ vo vani je pre mňa priam povinný.
kúpeľ s morskou solou a bylinkami 🐙

Dobre padne, keď si môžem konečne odychnut do vane a trosku zrelaxovať 🙂
ja som mozno divna ale ja nemam rada kupel :D:D ja sa tam nudim....vydrzim max 10 minut.... a pri 2 malych detoch a praci ktora mi zacina 20:00 a casto konci o 23:00 som rada ked stihnem aspon rychlu sprchu kym sa najmladsia zobudi na kojenie... ak nestihnem tak rano, ale to mi popritom obe decka buchaju a capkaju na dvere sprchoveho kuta :D:D
Anoo, horuca vana, ked uz cely dom vecer stichne, je pre mna najvacsi relax.. a najma v tychto chladnych dnoch. 😊
Mam naozaj len vynimocne cas sa takto rozmaznavat.. Vacsinou rychla (ale dokladna samozrejme ☝🏻) sprcha a ides 😆 Ale ked sa zadari, tak pena vo vani musi byt, peeling tela, maska na vlasy (okrem klasiky samozrejme ako sprchovym sa umyt a pod...) a pekne si oddychnut, ale nepotrebujem sa macat dlho 😃.. No mojmu rok a pol rocnemu je aj to dlho, nemam kupel bez toho aby nevosiel do kupelne a netahal ma pohladom von z vane 🤣🤣🤣
Horúca sprcha 🚿 😍
Mame doma aj vanu, aj sprchovy kut,ale vanu vobec nepouzivam. Nestiham poriadne ani sprchu. Ale mamina,ta je si to naplno vychutnava kolko len moze. Vyhra by putovala samozrejme jej.
Vaňu síce mám, ale iba sa sprchujem keďže z detstva mám zlú spomienku-šmykla som sa a spadla som (mala som poriadnu modrinu). Ale výrobky značky Dove mám veľmi rada, super voňajú 🙂 👍
Ano. Horuca vana je top
Ano, mám vanu aj sprchu, vyhra by potesila, znacku Dove mam velmi rada.🌹
Keďže nemám veľa času, ktorý by si mohla využiť v sprche, tak je to len rýchla sprcha. Ale keď toto všetko pominie, tak budem ležať vo vani aj hodinu. 😁
Horuca sorcha, pritmie, ticho a klud, len sama so sebou,.. Takto viem naozaj vypnúť aapon na chvíľu, naozaj vypnúť 🙏🙏 10 minutova dovolenka po celom dni😍✌️
Zbožňujem horúcu vaňu a pri tom krásnu vôňu, relaxu a tichá. Vyhrá by ma veľmi potešila
Horúca vaňa musi byt 🙂 hlavne v zime dieta uložím hajat
Šup smer kupelka velaaa peny je to oddych ktorý patrí len mne 🙂 výhra by veľmi potesila keďže travim vela času v kúpeľni 🙂
Väčšinou mám cas len na rychlu sprchu, no keď si uz napustim vaňu tak moja mala dcérka zahodí z ruk všetky hračky a uteká za mnou do kupelne.Takto si teplucku vodu, voňavú penu užívame spolu.
Ahoj! Aj ked mame vanu nie kazdy den ju vyuzijem kupelom ale ked sa tak stane stoji to zato 🙂 horuci kupel,sviecky,hudba,serial al.kniha,hlavne v takomto skaredom pocasi.
Čas strávený v kúpeľni po celom dni je určite malá dovolenka. Či už je to len horúca päťminútová sprcha, tak je to aspoň chvíľkový oddych a relax. Vaňu stíham naozaj len raz za čas, aj to nie vždy keď si ju naplánujem. Častejšie v nej kraľuje malá dcérka 🙂
Keď si už napustím vaňu, tak ostatní majú domácnosť minimálne 40 minút bez mamy 😂
Kúpeľ je to najlepšie na načerpanie novej energie a malú regeneráciu 🤗🙏🏼
Milujem horucu vanu a kozmetiku Dove ⛵🌞💙
Áno.Mám veľmi rada horúcu vodu a všetko voňavé 😁♥️
Ja vodu milujem a najradšej by som vo vani/vode bola hádam nonstop. V budúcom živote budem, hádam, bývať niekde v pokojnej krajine pri mori 😁☝️😅..
Popri krpcovi však takú oddychovú vaňu stíham len cez víkend. Dove je skvelá a hádam jediná značka sprchacov s ktorými som spokojná. Nevysušuje pokožku a veľkým plusom sú vône.
Peeling a pena od nich by boli super novinkou na otestovanie. 😊
Áno je, je to oddych po celom pracovnom dni, potom varení a učení s deťmi. Hlavne v tomto období. Milujem presne tieto kombinácie , aloe, kokos. Potešilo by😍
Najlepsi je upel po cviceni, tato kombinacia je nielen ocista tela ale aj duse. Ach, keby sa tak dalo kvasit vo vani kazdy den... 🙂
Keď sa raz za čas rozhodnem okúpať vo vani spolu so synom, tak je to pocit ako keď sa hráme na brehu pláže s vodou😊a veľmi si to užívam, sama som sa dávno nekupala, ale časom aj na to príde😊a potom si užijem ten oddych
Áno, aspoň na chvíľu sa schovám pred malým 😁
Do kúpelne chodievam ako posledná z rodiny, takže večerná očista môjho tela je spojená aj s očistou kúpelne po dvoch chlapoch. 😂
Urcite by vyhra potesila.Po celom dni pri 3rocnych dvojcatach je horuca vana moj jediny relax.A takto mam aspon ja na chvíľu oddych od celodenneho nahanania sa.😅
Horuca sprcha je momentalne jedine miesto kde si trosku oddychnem od detí 🤣
Presne sa stotožňujem s tým že čas pred spaním je mojou malou dovolenkou, deti sú s ocinkom a ja si užívam svoju pol hodinku dovolenky 😍
Strašne by som si dala horúcu vaňu 😊 doteraz mi to prišlo ako prežitok a kým som dala malú spať už sa mi ani nejak nechcelo a teraz keď už je väčšia som tehotná, tak radšej nechcem riskovať 😂😂😂 ale zase odkedy máme sprchový kút prišla som my nejak na chuť 😂
U nas je to vacsinou horuca srpcha, ale dcera ma kazdu nedelu wellnes vo vani a nevieme ju odtial dostat 😍
Horúca vaňa 😍
Horúca vaňa ❤️za mňa najlepšie, sprchujem sa len na rýchlo, keď nemám čas
Pekny dnik. Ja milujem horucu vaňu. Odkedy však mam malu tak mam na na nu strasne malo času a čas je len na sprchu. Vyhra by ma velmi potešila. Ďakujem
Horúca vaňa, pena a sviečky, kniha... Za mňa naj relax
Horúca vaňa najlepší relax 😍
Pro mě je dovolenka spánek 🤣 ve snu se přenesu kamkoli.... vana je dovolenka pro pritele 😊
jednoznačne 🙂 dobrý kúpeľ a kvalitný dlhý spánok 🙂
Či kúpanie vo vani alebo sprchovanie v sprchovom kúte, vždy je to pre mňa oddych, relax - fyzický aj psychický. A potom šup do teplej perinky. Nie je nad to v týchto chladných dňoch. 🙂
Ano je, aj ked vacsinou len 10 minut v sprche ☺️
máme síce veľkú rohovú vaňu, ale aj dve deti, ktoré ju okupujú a mne veľa času ani miesta neostáva 🙂 Ale raz za čas je kúpeľ to najlepšie na svete
Joooj pre nas matky,sa horuca vana rovna pobytu v kupeloch😁A navsteva hypermarketu,je najvacsia spolocenska udalost roka🤣.
Snazim sa vanu uzit,niekedy sa nepodari ,a ani neviem ako uz tam mam okrem peny aj tri barbie,kacicku,pohariky a vsetko co mi tam moje poklady nahadzu.🙂
Ja sa rada uvarim v sprche. Vo vani mi vadi, ze ta voda chladne😅 a uz ju neviem dopustit do horuca.
Nie je nič lepšie ako dať si pred spaním aspoň rýchlu horúcu sprchu, raz za čas si doprajem aj kúpeľ vo vani s hydromasazou
No pre mna je vecer v kupelni uplna dovolenka, konecne ticho🙏Keby som mohla, lezim vo vani aj hodinu😜
Ja milujem teplu vanu - uzivam si ju ked deticky ulozim spat, inak by som ich mala cely cas pri sebe 😀
u nas je najvacsi relax vana, kde si rada citam
Nezvyknem lezat vo vani, ale mam rada vonave sprchace. Na dovolenky som zvykla mat vzdy ine, ktore sa mi potom spajaju s tym miestom a doma sa potom v sprche prenasam na to miesto
Nie,minimalne lezim vo vani,zato moj manzel si to uziva;)
Milujem cas straveny v kupelni. Pouzivam exoticke peelingy, vonave mydla a telove mlieka. Vecer je to cas iba pre mna .
za mňa sprcha,šetríme vodou,ale voňavé sprcháče musia byť
Mám rada večery keď deti už spia a ja si môžem dopriať chvíľu pre seba a postarať sa o svoju pokožku, či už v sprche alebo vo vani. Zo začiatku bol manžel zhrozený keď vošiel do kúpeľne a pýtal sa ma : "to čo si tu stvárala, je tu horúco a všetko je od pary z horúcej vody " 🛁 , už si zvykol 😂😜
horúca sprcha keď deti spia je vytúžena odmena.... výnimočne som dala sprchu ked boli ešte deti hore a starší syn sa čudoval - to aj ty sa sprchuješ niekedy 🙂 áno aj mama , nielen vy :D
čas v kúpeľni pred spaním? už si ani nepamätám na ten čas, kedy som si z časového hľadiska mohla dovoliť napustiť vaňu 🛁, zapáliť sviečky , urobiť si takú malú aromaterapiu 🌸 a máčať sa vo vode až do rozmokvania😃 ... ale zato.. teraz si ten pobyt v kúpeľni užívam omnoho viac 🙂 je to pre mňa vzácnosť 🚿 ... hotový exotický raj 😍🏝🏖 i keď len na chvíľu 😐
Áno milujem horúcu vaňu❤️keď si na chvíľu oddýchnem a úplne vypnem😊len potom to utieranie vody keďže je všade z tej pary z teplej vody😂
My sme rok a pol v nasom dome, mame zatial vanu, ale ja som sa este nekupala od kedy sme tu :D. Ale rada si doprajem pletovu masku, alebo pedikuru, ked mam chvilku pre seba
Ja preferujem sprchu.To musí byť výnimočne,keď má priestor aj vaňa.To si už vychutnám.Bomba do kúpeľa,sviečka a hlavne zrelaxovať,vypnúť.
Áno, horúca vaňa je najlepším relaxom, ale pred spaním stíham skôr rýchlu sprchu, vaňu a bublinky v kupeli skôr cez víkend.
Plná horúca vaňa je skvelý relax, ale nebýva u mňa často - väčšinou pri našom rýchlom živote je to rýchla sprcha. Keď už vaňa, tak si ju aj poriadne užijem 🙂
Odkedy mam deti je pre mna cas straveny v kupelni hotovy zazrak. Vana nehrozi, rychla tepla sprcha pred spanim je kazdodenny relax na 3minuty 😊😂
Zbožňujem horúcu vanu plnú peny a ak detičky a čas dovolia tak aj s knihou v ruke... To je pre mňa relax
Máme dve deti, ktoré milujú kúpanie sa vo vani, alebo aspoň sprchovanie. A aj my dospelí sa radi zrelaxujeme vo vani plnej horúcej vody (hlavne v zime).Výhra by nás určite potešila.
Milujem chvilku pre seba, ked si mozem lahnut do vane s horucou vodou (zial, iba raz tyzdenne, nakolko mam 16 mes dvojicky). Ostatne dni mam povolenu len sprchu 😂 vyhra by ma potesila. Po dlhych rokoch som nasla najlepsi sampon pre moje vlasy a to je Dove 🤩
Odkedy mám drobca tak to je rozhodne dovolenka... mužovi vždy miniem v sprche všetku teplú vodu 😃
Akákoľvek chvíľka pre seba určite poteší 🙂
Milujem relax vo vani 😀
Jasne horúca večerná sprcha je na nezaplatenie 😉🙏😊
Aspon vecer mam par minut pre seba, takze je to moj kazdodenny povinny wellness 🙂
zimné obdobie,.....horúca voda, voňavý sprchový gél, tel mliečko, manžel číta dcérke rozprávku pred spaním,....relax
Keď sa mi občas podarí, tak si rada doprajem horúcu vanu plnú peny, skvelý relax... ale to je iba občas...
Stiham iba sprchu, vyhra by velmi potesila 🙂
Vanu zboznujem, hlavne v zime. Snazim sa, aby to vzdy malo caro. Kooopa peny, tlmene svetlo, relaxacna hudba, pohar vinka. Vsetko, co clovek potrebuje na dokonale uvolnenie a relax.
horúca vana s penou to je topka po celom dni
Oddych v horúcej vani je úplne najviac 😊
milujem cas, ked su vsetci zalezeni v posteliach a ja sa kludne supnem do vane a mozem mat aspon chvilu pred spanim sama pre seba, nie je nic lepsie ako vana plna horucej vody a bublinky :D
Milujem horúcu ,,sprchu" ( u mňa je to väčšinou kúpeľ, pretože som v nej zakaždým 1 hodinu 😊 ), a niekedy si dovolím v nej byť aj 2 hodiny po náročnom dni... nič viac nepoteší viac ❤️
Tehotná pri malom 10 mesačnom synovi si každú chvíľu osamote v kúpeľni naplno užívam :D taký môj mama wellnes ❤️
po celom dni je to miesto kde môzem byť sama so svojími myslienkami, najviac milujem ten pocit ked si na telo nanasam piling, nic lepsie neexistuje ❤
Horúca sprcha ❤️ to je to, na čo čakám celý deň.
Horúca sprcha a veľmi veľa sprchového gélu 🙂 = chvíľka relaxu pre mňa 🙂
Momentálne pri deťoch stíham, len sprchu 🤷♀️😂
To je najlepsi oddych a relax po celom dni - pokoj, ticho, vona, deti ulozene a cas len pre seba. Hoc si to nemozem dovolit kazdy den, musim si vystacit aj sprchou, ked treba dokladnejsie upratat, navarit na druhy den, aby som mala cas venovat sa detom..ale ked vana,tak si vychutnam,milujem to
najlepsie je vyzliect si podprsenku a dat si horucu sprchu. a ked sa podari, tak sa zavriem a dam si vanu a nieco si v nej precitam. samozrejme, veeeela peny musi byt 🙂
vana vecer je top, horuca voda so svieckami, kopcom peny a poharom dobreho vina, juj, zohriat sa a oddychnut sa, mega oddych, milujem to
U mamy som striedala vaňu a sprchu. Teraz v našom malom domčeku máme miesto len na sprchu. No mne je to v podstate jedno, tak či tak obsadím kúpeľňu na veeeľmi dlho 😁 Milujem vodu a snažím sa teraz v tehotenstve si to ešte v kľude vychutnať 😉
Nemám veľmi času pre seba, ale keď ,tak to stojí zato.
Sviečky, pena, príjemná hudba, pohar(niekedy aj dva) vínka.....
Ja sa veľmi rada sprchujem, nemusím mať plnú vanu a len tak tam ležať 😀.Pri deťoch sa to ani nedá, tak využívam len sprchu. A máme aj vanu aj sprchový kút, ale uvažujeme dat vaňu preč.
Milujem sa valat vo vani, po celodennej starostlivosti o syna je to balzam na dušu aj telo aj keď len na chvíľu 🙂
Tento čas si naozaj naplno vychutnám. Ak to okolnosti dovolia, strávim tam aj hodinu. Buď sa osprchujem alebo si doprajem horúci kúpeľ. Zbožňujem vôňu sprchového gélu a ten pocit očisty. Vždy sa aj celá namastím. Je to pre mňa naozaj malá oslava a relax.
Ano, je to pre mňa taká malá dovolenka a zároveň miesto, kde sa schovám a môžem konečne byť chvíľu sama a vychutnať si aspoň horúcu sprchu 😁
Ano aj pre mna je večer cas na dovolenkovy relax len pre mna rada sa hyckam vo vani a potom kremikujem cele telo .😍
Horuca vecerna sprcha je jediny relax,ktory si naozaj viem vychutnat🙂
Kúpelňa je pre mňa vecer najkrajší a najlepší relax z celeho dňa, či je to kúpeĺ alebo pre mňa dlhá horúca sprcha je to dokonalá očista tela ale aj ducha po nárocnom dni.
ano, vecer je takych casom ticha a relaxu a kozmetiky.. roznej.. vonavej,, prijemnej.. 🙂
Áno taká horúca sprcha a večerná chvíľka len pre mňa to je moje 😉
Ano čas pred spaním vo vani a plno bubliniek to je relax.
Ja tiež milujem horuci kupeľ. Celé tehotenstvo som sa najviac tešila nato, že si po pôrode znova užijem súkromný welness so saunou vo vani 😅 😂
Vaňa plná peny pred spaním to je super oddych po ťažkom dni.
máme síce vaňu, ale kúpeľ si možno vychutnám až o pár rokov, keď môj malý syn už nebude pri mne stáť....... 😀
presne, vaňa plná horúcej vody, šumivá guľa alebo poridna pena a som ako v raji 😉
Niekedy to chce vaňu inokedy zas sprchu. Relax na nezaplatenie a hlavne teraz v chladných dňoch 😊
Voňavá polhodinka v kúpeľni pred spaním musí byť každý deň🙂 To je čistá psychohygiena a jediný čas, ktorý mám iba sama pre seba 🏖
my máme síce len sprchový kút, takže horúci kúpeľ chýba, ale viem si užit tých 5 minút ticha aj tam :D
Zatial mame len sprchu, ale uz teraz sa tesim na vanu plnu peny
Istý čas sme mali iba sprchový kút a to bolo pre mňa strašne ťažké, pretože milujem horúcu vaňu.... dokonca aj v lete a to je čo povedať 🙂
Horúca vaňa je najlepší relax 🙂
Preferujem asi horúcu sprchu, ale aj čas strávený vo vani si viem užiť 🙂
Áno v horucej vani je aj hodinka dovolenkou
Hmmmm, tak zatial je to len sprchova rychlovka, po ktorej sa citim ako olympijsky vitaz, kedze pocas toho ako som v sprche sa skanduje moje meno:"Mamiiiii,mami, pod " 😄. A mne exotiku pripomina mango a kokos ❤
áno je, použili ste veľmi správny výraz pre matkin čas strávený v kúpeľni 🙂
Ano zboznujem horucu vanu a kludne si ju vychutnavam aj s dcerou, ak som tam dlhsie vzdy vlezie ku mne, nastastie mame rohovu takze sa tam zatial v pohode zmestime a co sa tyka pripravkov Dave je to moja znacka a pouziva to aj dcerka (sprchovy, gulicka, tehe mydlo na tvar a deodorant) takze mozna vyhra by bola pre nas obe 😍
áno je, je to nádherný pocit večer pred spaním vojsť do vyhriatej vane a trochu si oddýchnuť
áno, hotový relax <3
áno, je to moja najobľúbenejšia časť dňa 🙂
Keďže bývam večer veľmi unavená a malý mi neskoro zaspáva, neviem si nájsť pravidelne čas na vaňu ako kedysi, ale už dlhšie sa rozhodujem vrátiť sa k tomuto relaxu 🙂
Nepodarí sa to často, ale keď už, tak je to sviatok. Vaňa, hudba, sviečka a pohoda.
Kupel vo vani s bublinkami , nic lepsie si neviem predstavit, ci je leto ci zima.
Za mna urcite ano...Milujem kupel vo vani a naozaj je to pre mna odmena... Jediny problem je ten, ze sa mi tam dost casto "nasackuju" moji mali synovia ;- )))
Milujem horuci kupel😁je to pre mna relax po celom dni a hlavne v zimnych dnoch 🙏 je od odreagovanie sa po celom dni😃
Joj,to ano 🙂) a tie Dove peelingy sú úžasné❤Krásny a voňavý darček 🙂
Ja by som bez vane nemohla......... Milujem horúci kúpeľ, soľ do kúpeľa, horiace sviečky a tma. Relax pre mňa po dni neskutočný, tu vypinam....... Volám to chvíľka pre seba❤️
Relax 😊 Je pre mňa asi ten najvážnejší čas ktorý terás v podstate ani nemám pretože mám malé dieťa 😊❤️ Samozrejme že keď mi dieťa zaspí idem sa zrelaxovať ❤️😊 Napustim si horúcu vodu a ľahnem si❤️❤️😊to všetko na Tom milujem ....to Ticho ❤️☺️ ...... Takže pre mňa je to také malé odreagovanie od celého dňa 😁❣️
Výhra by určite potešila ❣️❣️☺️
áno, zbožňujem kúpeľ je to pre mňa skvelý relax 🍀
Určite horúci voňavý kúpeľ je to práve po ťažkých dňoch v práci, pri malých neposedoch, alebo ak je vonku zima ako na Sibíri 😁
Najlepší relax po náročnom a teraz aj chladnom dni je horúci kúpeľ , maska na tvár a dobrá kniha 🙂 . Lepšie, ako dovolenka pri mori 🙂
Kedysi áno, ale teraz keďže mám skoro 4 mesačného synčeka, ktorému sa nechce veľmi spať, tak som rada keď si stihnem dať rýchlu sprchu 🤣
Mam male dieta, takze ani nie, vacsinou unavou padnem do postele ani neviem kedy a ako, ale snazim sa dopriat si taky maly domaci wellness aspon raz za tyzden, vacsinou cez vikend.
Moja dovolenka v kúpeľni a super relax = vaňa s tryskami a farebnou terapiou, t.j. LED svetielkami po obvode v 14-tich farbách.
U nás zatiaľ sprcha.. ale v novom čoskoro aj vaňa.. Neskutočne sa teším, ako si ju budem užívať aj s takýmito voňavými spoločníkmi.. 🙂
Kedze uz viem, ake "rychle sprchovanie" ma o par dni s prichodom babatka caka, vecerna vana je v tychto dnoch naozaj zasluzenym relaxom 🥰 👌 Ten pocit - mat chvilu pre seba - si vychutnavam ako malu dovolenku, pocas tej ozajstnej, realnej - materskej ❤ 🤭
veru, ci uz teply kupel idealne s vonavou penou alebo sprcha musi byt po celom dni 😊
Mam rada sprchu a dove
jednoznacne 🙂 vecerna horuca sprcha, ked je manzel s malou a ja mam pol hodinku iba pre seba je top ♥
Horúcu vaňu zbožňujem 😍😍😍😍😍
Áno, milujem horúcu vaňu!
Vaňu nie, ale horúcu sprchu milujem❤️
Mame sprchovy kút ale horúca sprcha je pre mna po náročnom dni taka mala dovolenka . Muz mi nechá niekedy tu chvíľku a zabaví alebo aj uloží deti nech si trochu oddýchnem . Niekedy ukončím otužovanim aby som sa rýchlejšie aklimatizovala do reality 🤣
Horúca voda to je reelax (keď nikto meklope na dvere) 😫
Večer po uložení synčeka do postele príde na rad aj môj čas - čas pre mamu 😊🧼🧴🛁 najradšej si dám relax vo vani a doprajem si poriadne oddych 😊💙 no väčšinou som už tak vyčerpaná, že zvládnem rýchlu sprchu, ale voňavú a intenzívnu a je to super pocit ☺️🍀💦
Milujem horúcu sprchu pouzivame cela rodina tuhe mydlá dove aktualne kokos.
Áno, milujem horúcu vanu🙂 aj keď viem, že keď som vo vani, tak mi na dvere budú deti búchať, kde som tak dlho😅
Sprchu milujem. Aj keď máme vaňu, kúpeľ si často nedoprajem😁😇👌
Horúca voda, vaňa a boží kľud 😊 úplný raj
Milujem horúcu sprchu aj kúpeľ, po náročnom dni s malým bábom je to dokonalý relax. ☺
Milujem horuci kupel, super relax 😊
U nas sa len sprchuje, ale niekedy vecnost 🙂
Ja milujem horúci kúpeľ, za mna ten najlepši možný relax ☺
Och...oddych v kúpelni a ten dobrý pocit že sa o seba staráte....som už nezažila rok a pol....od kedy sa drobec uliahol.....väčšinou som taká unavená že padnem do postele ani neviem ako som sa sprchla a umyla zuby 😆😆😆 Ale ten pocit keď sa ponoríťe do voňavého kúpeľa alebo máte čas rozmaznať pokožku krémom je aj pre mňa maximálny relax 😉
Vaňa či sprcha....relax....pohoda...chvíľka pre seba...obľubujem🙂
mám rada sprchu aj oddych vo vani
Ja najskôr uspím deťi, až potom idem do sprchy.
Keď som sa sprchovala cez deň, tak bola sodoma gomora. Ani sa mi nechce všetko písať čo sú schopné spraviť deti za tých 5 minút čo som sa tak narýchlo umyla. Teraz mám aspoň večer klud, aj keď velakrát by som v tej sprche od únavy aj zaspala. Ešte že nemám vaňu, by som sa tam utopila 🤪🤪🤪
Môj muž nerozumie, prečo večer ostávam hore... Lebo si vychutnávam chvíľku pre seba, aj v kúpeľni... Je to čas, ktorý patrí mne 😇
Milujem relax vo vani, keď ma nikto nenahaňam a keď už náš drobček konečne spinka ❤️
Jednoznacne, sprchu alebo vanu mam vzdy za odmenu ked deti zaspia😁
Vanu majú u nas najradšej deticky. Za mňa je relax aj horúca sprcha .🛀.a par minut len pre seba ku koncu každého dňa
tak ako pisu ostatne maminky, pri malej dcerke stiham sprchu ( a milujem ladovu rano), ale kolkokrat som si uz hovorila, ze uz by som si dala vanu..🙂 mozno to bude novorocne predsavzatie 🙂
Horúca vonná vaňa, relaxácia na každý večer.🛀
Horúca vaňa plná peny je super...pri deťoch nie na dlho, ale predsa. Každá máme právo aspoň na chvíľu pre seba❤️.
synceka zverim manzelovi auzivam si horucu dlhu sprchu, niet na to ked spolu s kvapkami vody steka z vas aj stres a unava 😉
Horúca vaňa s penou je vždy super ❤ aspoň chvíľku pre seba 🙂🌞
Och, táto výhra by ma neskutočne potešila ♥ milujem horúci kúpeľ, taktiež aj sprchu a taká relaxácia po celom náročnom dni, a tieto chladné večery si treba spríjemniť, voňavo 🙂
Jej tak toto by som chcela vyhrať ☺️ pre mňa relax vo vani je top hlavne v zimných mesiacoch, keď prídem vymrznutá, viem si to vychutnať aj so sviečkami, vinkom ale aj knihou. Ja by som sa vane nikdy nevzdala😁
Milujem horúcu vanu a ešte viac výrobky dove ❤️
Samozrejme,je to pre mna relax a zaroven sauna kedze sa sprchujem s horucou vodou az mam celu kupelnu v pare 🤣
Keďže je moja pokožka suchá, veľmi rada používam Dove. Pasuje mi a mám rada jeho vôňu. Vaňu si môžem dopriať málo, no keď, tak s bohatou penou ... Relax v podobe Dove produktov by potešil.
Ahoj,mám rada oddych vo vani, keď boli deti malé, kúpali sme sa spolu všetci štyria.
Teraz sme trápni,kúpať sa spolu- lebo puberta🙂
Dove je super značka pre moju suchú pokožku-výhra by potešila celú rodinku,
ďakujem:ň))
Milujem kúpeľ a od kedy mám 2 dieťa (1ročného syna-kúpeľňového leva) tak o masáž hlavy mám vždy postarané. Takže u mňa to je All inclusive 😆. Vždy poslušne stojí bez pípnutia pri vani a keď dôjde na vlasy prsty mu skáčú. Následne mi krémuje nohy a chrbát (nežne a dôsledne) a manžel sa rehoce od dverí, že to bude milovník a zvodca.
Deti používajú detskú radu takže Dove výhra by nás potešila (mňa 😉)
Horúca sprcha ,ale že ozaj vreta voda vždy vyjdem zo sprchy červená ako paprika 🙂vyhra by potešila 🙂
Ja som bola vcera vecer cela happy, ze deti uz spia, vsetko poupratujem, sadnem na gauc, ze si nieco dobre pozriem. Hadajte co som cely vecer pozerala 😂😂 Masa a medved, 😂😂😂😂
Takto si ja uzivam vecer, ked deti spia a manzel je v zahranici, 😂🤦🏼♀️
A samozrejme som sa aj osprchovala 😂😂
Milujem horúcu vaňu, zapálené sviečky a kniha v ruke. To je pre mňa ten naj relax
Keby bola voda zadarmo, tak by u nas bola vana napustena nonstop😅
mám rada horúcu teplú vaňu ale aj sprchu hlavne v zime ticho a relax vo vani v pene do kúpeľa výhra by určite potešila o pár dni k narodeninám. 🙂😍❤🍀

Vana u nas patri detom a hráčkam, takže mama relaxuje v sprche.
Juuj, u mna podobne, vecerna hodinka len pre mna, sprcha (vana) a samozrejme dove musi byt ❤️😇
Keby som mohla, každý večer by som ležala vo vani napustenej horúcou vodou, morskou soľou a obklopená sviečkami.. ale našťastie mi to deti nedovolia, za čo som im aj vďačná, lebo si neviem potom predstaviť ten účet za vodu 😁
Určite! Večer v kúpeľni po celom dni milujem, lebo je to asi jedina tichá časť dňa 😂
Cim som starsia, tym viac si cas v kupelni uzivam 😀 Radsej mam sprchovaci kut, ako vanu. Vana je u nas pre deti, sprchovaci kut mame dospelaci 🤩
Horúci kúpeľ vždy poteší a je to taká bodka úžasná po celom dni a určite by výhra potešila milujem tieto produkty aj pre deturence.
V lete sa rada sprchujem ale v zime sa kúpeme s manželom pri sviečkach-najlepší relax
Kúpeľ je skôr sviatkom,lebo pri troch deťoch mám večer už len vodu na sprchu, bez ktorej si neviem predstaviť záver dňa.
Vecerny pobyt v kupelni je na nezaplatenie.. Odmena za celodenny dobre zvladnuty kolotoc povinnosti.. uff 😉
Keďže mam doma 7mesacnu princeznú a 10 ročného princa tak mam vaňu ozaj za odmenu 🙈
Zbožňujem ležať v horúcej vode a vychutnávať si to ticho 💗
Určite áno, sprcha, alebo vaňa, hudba, dobrá maska na tvár, krém a ten skvelý pocit zo samej seba je neskutočný, samozrejme nie kazdý den je takáto dovolenka , ale niekedy aj par minút stačí pre dobrý pocit .....❤😊
Nie vždy vládzem 🤷😂 niekedy to vybavím len tak nutne rýchlo 😁 ale keď sa dá, rada si to užijem.. ako taký malý súkromný wellness 💕 rada striedam rôzne sprchové gély a pilingy podľa nálady.. niekedy mám chuť na sviežu vôňu, inokedy na sladšiu alebo na takú zmyselnú 😊
Ja mám doma dcéru menšiu a pubertiaka. 😘Niekedy som naozaj rada keď už zaspia a ja si vezmem knihu a urobím si relax vo vani,a oddychujem.😊Keďže realita je ,práca, škola a domácnosť,tak som šťastná keď sa mi podarí aspoň 2 krát v týždni vyliezť do vane.😔Ináč je to len rýchla sprcha a šup,šup do postele🤫
Áno! Presne ako u mňa...milujem horúcu vaňu a celkovo večernú rutinu 🥰
začal mi 38tt a s ním prišla aj odvaha na teplu vaňu, doteraz 8 mesiacov bola len sprcha, tak si to užívam.
Výhra by má potešila 😍
Áno milujem relax vo vani, výhra by potešila 😊
jáááj, jasne, zbožňujem sa o seba postarať aspoň takto v kúpelni 🙂
Keďže mám tri deti tak si aspoň čas strávený v kúpeľni keďže aspoň tam som sama užívam . Výhra by ma veľmi potešila 😍
Čas pred spaním v kúpeľni je pre mňa malou odmenou za celodenné naháňanie, stresovanie, ale aj každodenné výhry či prehry. Trvanie horúceho kúpeľa sa v mojom prípade značne obmedzilo na minimum, na druhej strane množstvo vyšpliechanej vody na podlahe po kúpaní drobcov rastie geometrickým radom každý deň. Vďakabohu za to. Ale keď nastane večerné ticho (niekedy až nočné ticho) a všetci okrem mňa spokojne odfukujú v posteliach, vtedy nastupujem so svojim arzenálom a kúpeľňa sa stáva mojím kozmetickým, estetickým a relaxačným centrom. Nočné štrnganie sklenených nádob s krémikmi a sérami, či víťazoslávny pocit nanášania tvárovej masky má fakt svoje čaro. Vtedy si to užívam a opojená jemnými vôňami kozmetických a telových prípravkov zaspávam spokojná a s úsmevom na tvári. Lebo ... aj malé veci robia deň (či noc?) 🙂
Kym som byvala u nasich, tak som vo vani veru relaxovala. Teraz mame sprchovy kut, tak to nie je mozne, ale niekedy, ked pridem k nasim, tak sa zas vyvalim do vane a aspon na chvilku je to vypnutie od deti (kedze si ich momentalne uzivaju stari rodicia 🙂 ) Po tom kupeli sa vzdy citim lepsie :D vyhra by ma velmi potesila ;)
Pre mňa je vaňa relax, ktorý si môžem dopriať veľmi zriedka. Vždy si to však naplno užívam 🙂
Milujem to ❤ trocha vypnut a vychutnavat si vône aaa ten kluuuud 🙏 je na nezaplatenie 😌
Ja milujem jednoznačne horúcu sprchu a paru všade naokolo 💫 to je pre mna wellness 🙏🏻
Nebýva to často,ale ÁNO, občas si doprajem takýto kupeľnový relax aspoň na hodinku. I keď si chcem híčkať pokožku, chodidlá, nechty, tak ani hodina mi nestačí🙈. Pri troch malých deťoch to u mňa väčsinou končí rýchlou sprchou.
Sprcha každý večer nie je pre mňa taky relax ako keď si vždy raz za 10 dní, keď sa manžel vráti z práce napustim vaňu a zavriem sa tam aspoň na hodinu. Jedine čo mi to trošku kazí je tá neustála otázka mojich malých dvojčiat za dverami, že kde je mama 😀.
iste... uprednostnujem vanu a aspon polhodinku sama bez deti, venovat sa sebe 🙂
Ja si takýto relax denne spraviť pred spaním nemám šancu, no nedeľa je mojím dňom. Vždy poobedem keď sú už všetci najedení, riad umytý, mám svoju hodinku, kedy som konečne všetkých naučila, že mama chce kľud. Dokonca aj ten 5 mesačný vtedy sladko zaspí a mama zrazu v kúpelke nájde žiletku, masku na tvar, masku na vlasy, peeling, krém na cele telo nielen na tvar a ruky. Ono to zrazu v tej kúpelke aj je. 🙂 a vo vode som, pokiaľ sa mi nespravia čiaročky na prstoch 🙂)))
Horúca vaňa je naj.ale teraz není šanca pri mojich deťoch aby som si ju dopriala tak teraz viac sprcha , ale keď si nájdem čas určite vaňa
Keďže mám moju druhú polovičku veľmi rád chcel by som to pre ňu :D keďže 4 dni po ukončení súťaže má narodeniny a miluje dove produkty
Horuca sprcha je top 🤩
Ja sa sprchujem v letnej vode aktuálne 😀.. Horúci kúpeľ pre mňa nie je momentálne možný 🙈 ale každá sprcha padne dobre po náročnom dni 🙂
stačí mi aj horuca sprcha 🙂
Milujem horúci kúpeľ je to najväčší relax pre mňa 😌
Je to relax😀ani sa mi nechce vyliezť z vane, utekám z nej až keď prestane tiecť teplá voda, lebo spotrebujem všetku z bojlera 😁😁
Ja si zväčša dávam iba rýchlu sprchu, ale raz za čas, si dprajem aj hodinovú vaňu 🥰🛀
Veľmi si užívam chvíle keď si napustam horúcu vanu s bublinkami. Pustím si relaxačnú hudbu, zapalim sviečku a len tak oddychujem po celom dni. Skvelý relax 🙂
Ktoré ovocie mi pripomína exotiku? Kiwi, jednoznačne, milujeme kiwi na akýkoľvek spôsob, hoci v kozmetike som ešte neskusala🙂) a kúpeľňa v akejkoľvek forme (výnimku tvorí upratovanie🙂) je pre mna relaxom vždy;)
Mám 2 ročného syna a 3 týždňové bábätko, takze o relaxu v kúpeľni môžem len snívať. Keď sa aj idem osprchovať, tak sa ponáhľam, kým niektoré z deti opäť niečo nepotrebuje. Ale keď bude cez sviatky doma viac aj manžel, určite sa zavriem do kúpeľne na minimálne hodinu a užijem si to o to viac 😀
Zboznujem relax vo vani a doprajem si ho co najcastejsie 😊
Každý deň nie je možné dať si kúpeľ, pri dvoch deťoch sa teším, keď padnem do postele, preto uprednostňujem rýchlosprchu. 🙂 No na poslednej rodinnej rade som mojim chlapom zavelila, že minimum 2x do týždňa mám relax kúpeľ. Kúpila som si predčasne darček na Vianoce a to perlátor do vane a je to perfektná vec po namáhavom dni. A k tomu kvalitná kozmetika s príjemnou vôňou... to by bola čerešnička... Už len vyhrať a vychutnať si ju. 🙂
Ja sa vecer len rychlo osprchujem a relaxujem potom dalej pri kremovani,pedikure,manikure...proste ked mam chvilu len pre seba a starostlivost o seba 😉
Horúca sprcha v sprchovom kúte a k tomu voňavý spr.gél je 👍🚿
Keďže mam dve detičky, sprchujem sa večer jak už spia...milujem horúcu sprchu, taka očista po celom dni 🙂 občas si doprajem aj vaňu
Momentálne stíham len večernú sprchu. Ale už sa teším, keď si napustim vaňu a zrelaxujem. ☺️
Ked sa mi ujde tepla voda, tak uz to je pre mna tutovka 😅 pretoze manzel a syn vacsinou vsetku minu a ja potom musim cakat az kotol zohreje dalsiu. Mam rada horuci sprchu v tomto zimnom obdobi. Doma mame aspon 20 sprchovych gelov, pien, mydiel, olejov, takze si vzdy vyberam podla aktualnej nalady
Ano vana je super po cely rok aj v lete aj v zime, pokym mam v kupelni okno- mozno to znie smiesne ale uz sa mi stale, ze skoro som odpadla vo vani z horucej vody a pary vo "vzduchu" takze opatrne😉
Momentalne sa viac sprchujem ako kupem, kvoli casu. Viete ,ked ma vecer caka najlepsi manzel pod slnkom, tak sa radsej nezdrzujem😉😂👍🏻
Čas v kúpeľni sama so sebou je vždy pre mňa relax. Väčšinou je to skôr sprcha. Ale s touto sadou by som si dopriala aj luxus dlhého kúpeľa.
Každý deň horúca sprcha,keď deti spia a cez víkend relaxačná horúca kúpeľ....to áno
Kúpeľ si doprajem tak raz za týždeň 😉 ale aj sprcha ma svoje čaro 😁
Niekedy, keď malý zaspi a ja sa idem osprchovať, tak najskôr len sedím v tichu na vani a rozjímam 😃
Jasne ze ano. Svoju vanu by som nemenila za nic 😉
Milujem relaxovat vecer v horucej vode s penou 🛀🧼🧽💦🤍 vyhra by potešila🍀
Horuca vana a v nej hodinovy relax. Nesmie chybat pena az po vrch vane.
Milujem vaňu plnú vody, voňavý kúpeľ je to pravé rekaxovanie a ,že milujem Dove💙,to už všetci vedia..nie vždy v tom kúpeli môžem byť sama .moja 2,5ročna divožienka tam vždy vlezie a tak dovolenkujeme spolu 👍
Určite áno, mám rada trochu vypnúť a napustiť si horúcu vaňu.
Urcite ako pisete 🙈 sprcha je ta nasa "dovolenka" a aj moja 🏝
ja uz som v 35 tyzdni tehu, takze horuca vana a sprcha su tabu, ale inak ich milujem. Kremikujem sa ale vonavym kadecim, to si uzivam 🙂
Keďže doma máme len sprcháč, zvykla som.si napústiť vaničku/vedro s vodou morskou soľou alebo eukaliptom a močim si nohy na gauči pri tv (knihu už pri deťoch neriskujem) 😁 top oddych, po pobyte v kúpeľni🌸
No my máme iba sprchový kút 😁 ale keď večer uložím dcérku spinkať tak si pustím horúcu sprchu😍 a zrelaxujem sa po celom ulietanom dni 😁
Večerná sprcha je po celom dni úžasná a vždy dobre padne, občas dcéra príde skontrolovať či som ešte v kúpeľni, ale akceptuje aspoň túto krátku chvíľu, ktorú má mama pre seba... 😉
Mám veľmi rada kúpeľ, ale bývame v menšom byte a tak pri prestavbe jadra vyhral sprchový kút. Čas strávený večer v kúpelni je pre mňa relax, niečo nepredstaviteľné, čo si užívam plnými dúškami. Keďže všetci poznáme to, keď sa chcem sama zavrieť a vychutnať si ten čas, príde za mnou snáď celá rodina s nejakým problémom, ktorý treba urgentne riešiť. Tak som sa začala zamykať a tvárim sa, že neexistujem.
Áno, je. Užívam si, keď môžem v kľudne ležať vo vani a nič neriešiť😍
Večer v kúpeľni je pre mňa taký malý každodenný wellness, ktorý nikdy nevynechám. Veľmi to prospieva môjmu telu ale aj mysli a vždy taká svieža a uvoľnená ľahko zaspím. 😇
Milujem horúcu vaňu ❤️ výrobky od Dove používam už roky a nikdy by som nemenila značku ❤️
Či už horúca sprcha alebo vaňa, dolezite je aby voda bola fakt ze horuca 😁🤩 to uplne na chvilu vypnem mozog a len tak oddychujem, to je jediny cas ktory si drzo uchmatnem len a len pre seba 😁🤩 takze ked zatvaram vecer dvere na kupelni, vesiam pomyselnu cedulu "Nerušiť, obsadené" tak vtedy sa zacina moj domaci wellnes 🛀
áno, rada si užívam voňavý kúpeľ, v ktorom sa pekne uvoľním
Áno 👍 horúca 🛀 je TOP a pritom všelijaké skrášľovacie procedúry 🧖💜
Síce nie vaňa, ale horúca sprcha je po náročnom dni ten najlepší a zaslúžený relax 😍
Určite áno, vanu si napustam len raz za týždeň, ale je to taká moja malá privátna párty.
ja pri mojich deťom stíham len sprchu, ale potešilo by
V sucastnosti to, ze si mozem lahnut do vane a dat si horuci, vonavy kupel je pre mna na rovnakej urovni ako dovolenka❤️ Pri syncekovi nie je vela casu, ale ked, tak je to parada🙏🏻 Dove peeling som este neskusala, velmi by ma potesil😊
Musím si vystačiť s horúcou sprchou, ktorú zakončím minútovým studeným sprchovaním. To je taký môj rituál. Samozrejme sprchovanie dopĺňa príjemná vôňa sprchového gélu.
Ja milujem horúcu sprchu večer a ráno skôr letnú, sviežu.. Pre mňa musí byť sprcha ráno a večer(večer ukludnujuca sprcha a ráno sprcha na prebudenie 😂) ...
Milujem vaňu plnú horúcej vody a peny 🥰
Dovolenka je dovolenka, žiadna vaňa ani sprcha ju proste nenahradí, aj keby som si tam piesok a slanú vodu nazvláčala.....
U mna vecerna sprcha naj relax. Voda tepla, teplejsia a horuca 😊 spotreba vody enormna 😂
za mňa sprcha,šetríme vodou,ale voňavé sprcháče musia byť
Keďže máme sprchový kút tak horúca sprcha, ktorá mi uvoľní aj boľavé svaly a kríže po celom dni musí večer byť a samozrejmosťou je sprchový Dove😍
10 minútový večerný raj v horúcej sprche 🙈🥳❤️
Zial, casu pred spanim nemam vela - veeeeelmi dlho uspavam drobca a potom zalahnem aj ja 😀 ..ale raz sa to zmeni 🙂
Na horuci kúpeľ nie je vela casu, takze musi stacit rýchla sprcha 😁
Zboznujem vecerny relax, teplu sprchu, ale velmi sa tesim do noveho domceka, kde si naplno budem uzivat kupel vo vani 😊🏊
horúci kúpeľ nie je pravidlom, skôr odmenou po náročnom dni 🙂
Och, áno..hlavne teraz keď drobca trápia prvé zúbky a máme všelijaké dni/noci sa veľmi teším do vane. Je to pre mňa oddych,relax a kozmetika dove nemôže chýbať🤩 roky používam túto značku❣️🥳
Áno, máte úplnú pravdu, relax vo vani po celom dni je nevyhnutná súčasť večera😊 k tomu pohár vínka a vonná sviečka, výhľad zo strešného okna na hviezdy, človek sa prenesie do skutočného wellnesu🙂niektoré z produktov Dove, o ktorých píšete, som ešte nevyskúšala, ale podľa Vášho popisu a Vašich skúseností s týmito produktmi vyzerá, že ak by sa im nepodarilo zvíťaziť, tak ich musím mať😊
Myslím, že u nás doma majú skôr “dovolenku” v kúpeľni moje deti. A asi si myslia, že pre mňa je relax upratovanie, tak mi nechajú trošku neporiadku, aby som si aj ja užila tú svojú “dovolenku” 😅
No občas si doprajem namiesto rýchlej sprchy aj ja taký malý welnesík (keď stíham a deti už spia) 😜
Pre mňa je horúca vaňa a kniha najlepší relax po celom dni
Kedže som sa tento rok sťahovala a vymenila sprchu za vaňu, tak je pre mňa horúci kúpeľ úplne top relax a oddych. Taký domáci wellnes keďže sa tento rok nedá wellnesovať. Výhru by som si užila.
Horúci voňavý kúpeľ alebo sprcha je pre mňa top relax. Prehreje kosti a pohladí dušu 😁
Raz za cas urcite vaňa, ale najradsej mam sprchu, kde dokázal stat aj desať minut pod horúcou vodou 🙂
Výhra by ma urcite potesila 🙂
Milujem horúcu sprchu, výborný relax 🙂
Je super ponoriť sa do horucej vody vo vani a naberať energiu👌
Raz za cas si doprajem aj kupel s horucou vodou, vonavou sumivou gulou, ale naozaj iba raz za cas, zato taka horuca sprcha jooj... Aj pol hodiny by som vydrzala 🙂
Všetky produkty Dove ma svojou vôňou vždy vrátili domov, nech som bola kdekoľvek na svete🙂 Vaňu milujem a za zatvorenými dverami s chvíľou kľudu to okrem relaxu považujem aj za skvelú psychohygiénu ! Čo viac si na dovolenke priať :D :D
Relax vo vani po tazkom dni je nieco.uzasne
Ja milujem horucu sprchu...to je taka moja chvilka pre seba...bez deti😊
áno, bez večernej sprchy si dobrý spánok neviem predstaviť 🙂
U mna je teraz relax sprcha. A milujem aj horúci kúpeľ ale ten si terez moc neužívam kvôli mladšej 😄 u mna totiž funguje zákon schválnosti 😄
Teraz sprcha je to rýchlejšie, ale milovala som si naplniť si horúcu vaňu, zapáliť sviečku....
Vecerna sprcha je predohra pred spanim 🙂.
Sice mame tiez len sprchový kut a sprchujem sa rýchlosťou blesku, aj tak je to pre mna 5minutovy oddych 🙂
Mame aj vanu,aj sprchovy kut,osobne sa radsej sprchujem,ale pri 2 detoch je tych 10 min v sprche pre mna velky relax ❤
Večerné vyhriatie po celom dni je veru skvelým relaxom 🙂
Čas pred spaním v kúpeľni je hotový relax. Dám spať malú a oddychujem. Dove milujem a výhra by ma určite potešila 🙂
Málokedy vaňa,väčšinou pri detickach len rýchla sprcha☺️
sice len sprcha,ale to je moj priestor a cas na ktory sa tesim😃
Vaňa a dlhý relx milujem Dove
🍀Ja sa väčšinou sprchujem..vaňu si užívam ozaj ako dovolenku vždy v nedeľu🛀🏖 😃..a táto kozmetika by mi ju určite spríjemnila🧡
Po náročnom dni si niekedy doprajem horúci kúpeľ vo vani. Milujem Dove takže výhra by strašne potešila ☺️
Určite áno, po celom dni je pre mňa horúci kúpeľ najlepší relax🙂
Milujem horucu vaňu🥰🥰
Kedysi mi stacil aj sprchovy kut no ako som na materskej vždy pocujem rychlo rychlo uz plače 😔 takze si horucu vodu neuzijem vobec ale verim ze ked maly vyrastie to bude lepšie a opat sa budem v sprske obarat ako 🐽 😂🙈
... urcite ano 👍, takyto "dovolenkovy" pocit odstartujem kazde rano rychlou sprchou na vonave prebudenie a vecer repete uz v pozvolnom tempe a s doplnujucou pletovou starostlivostou, nech je ten dovolenkovy feeling aj trosku vidiet 😉
Malokedy mam cas dopriat si oddych vo vani, vacsinou len rychla sprcha
ako kedy 🙂 podla toho ci dieta uz spi alebo este nie 🙂
Horka sprcha kazdy den, o vikendu se nekdy podari i napustena vana, kdyz manzel pohlida 😁
Ano je, pokial som tam sama 😀 v kupelke mi manzel spravil nad vanou hviezdne nebo, takze kedykolvek sa kupem... mam cisty relax. a ano, s Dove produktami by to bolo este prijemnejsie 🙂
💙🤍Je to tak! Práve čas pred spaním je pre mňa v kúpeľni posvätný. Je predovšetkým malouVEĽKOU odmenou a teda aj dovolenkou🤭🙂 Je to balzam na dušu, ktorú počas dňa niekoľkokrát stratím, občas aj vypľujem🤣 V tomto zimnom období by som si tento wellness s Dove užila o to viac🛀🍷🕯️🤍💙
Sú dni, kedy nemám čas naplno sa venovať sebe ani minútku, preto po takýchto dňoch je večerný relax v kúpeľni pre mňa ozajstnou dovolenkou. Milujem produkty Dove, preto by ma výhra veľmi potešila ❤️
U mna je top sprcha
Pre mňa je večer sprcha alebo kúpeľ aspoň takým malým utekom od mojich chlapov a chvíľka ticha pre seba😊❤
Milujem kúpanie...keď deti zaspia a ja sa zatvorím do kúpeľne, napustím vaňu s penou...rozložím sviečky a pustím obľúbenú hudbu😊jppoj...hneď by som išla vyskúšať tú kokosovú penu...mňam😄už sa vidím vo vani...Ale samozrejme, nemyslíte, že to mám takto každý deň, deti a manžel ma zamestnávajú celkom dosť..väčšinou si jeden večer v týždni ukradnem pre seba😉☺pssst...😄
ano, raz tyzdenne sa zamknem v kupelni , napustam plnu vanu vody a oddychujem aspon hodinu...je to chvila iba pre mna....a zamykam sa preto, lebo len co deti zistia , ze su dvere otvorene a mama sa kupe, uz aj sa vyzliekaju a letia ku mne 🙂)))))))))))))))))))))))))) cize velakrat z mojho relaxu vo vani stava plavba po mori 🙂))))))))))))))))))) s mojimi dvoma laskami .....
Určite vaňa, je to zaslúžený oddych na materskej 🙂
Už niekoľko rokov je to pre mňa jediná dovolenka.Zamknem sa,skrášľujem sa,rozmaznávam sa...😊😅
Horuca sprcha 😁
Ja sa vzdy tesim vecer do kupelne..kedze mame sprchovy kut a nie vanu tak to tak dlho netrva ako ked sme mali vanu..ale vzdy si relax vychutnam u rodicov aj s prckom...vyhra by urcite potesila 🥰🤩 dnas sa usmeje dakedy stastie 😊
áno, keď si môžem poležať vo vani. avšak momentalne kvoli malej len rýchla sprcha a šup šup von.
Horuca vana je to najlepsie, co doma mame. Aj ked vecer sa k tomu casto nedostanem, lebo uspat troch drobcov da zabrat. Ale v poslednej dobe sa mi parkrat postastilo doobeda
Pre mňa je obrovský relaxom horúca vaňa, tam som sama so sebou, oddýchnem si vyhrejem sa a uvoľním, snažím sa vtedy na nič nemyslieť je to aj taka mala očista mysle.... Ale len keď deti zaspia, vtedy si viem vychutnať aj to liečivé ticho 😃.... Zbožňujem horúcu vaňu, samozrejme vždy v nej mám nejakú penu a občas pohár vina a sviečky 🙂.....
Z času na čas si napustim horúcu vaňu a len tak ležīm a relaxujem, rozmaznavam telo s vonavymi pripravkami
Milujem večer pred spaním pocit sviežosti a čistoty po celom dni.. produkty Dove pravidelne používame všetci v našej domácnosti 🙂
Áno najväčši relax👍
Vanu tak raz za rok, ale ked uz vanu si napustim tak viem byt v nej aj hodinu a vyhra by potesila
Žiaľ relax v podobe vane mám veľmi, veľmi vzácne.
Ale vôňa sprchových gélov Dove ma aj tak úspešne zrelaxuje každý večer 🙂
Voňavá ponúka láka.Kedže mám malé deti na seba veľa času nemám, tak je možno načase to zmeniť a trocha voňavého relaxu by potešilo.
Horúci kúpeľ milujem, je to dokonalý relax po celom dni.
Anoo je to najvacsi relax aj ked sa vacsinou iba sprchujem o to si viac uzivam ked mam cas aj na horuci kupel ;)
Pre mna ano. Hlavne, ak som ten den prezila aktivne, tak tepla sprcha a vona uvolni mysel a pripravi na pekne sny 🙂
Od vtedy co sa narodil malý tak u mňa max pár minútová sprcha som rada keď netrieska na dvere a teraz si ich už vie aj otvoriť čiže relax vo vani nehrozí.
Vaňu využívajú viac deti a manžel ako ja.😏 Takže večerná sprcha je moja bodka za celým dňom,niekedy hektickým inokedy kľudnejším..
Ale celkovo najviac miesta v kúpeľni zaberám ja,teda moje rôznorodé prípravky na očistu a relax. 🤭
Je to relax, vypnem a potom uz len spat.
Áno. Dať si v kľude večer sprchu,keď už dieťa spí a relaxovať.
Ano, zboznujem len tak lezat vo vani, spravim si penu a po narocnom dni tam vypustim vsetky myslienky 🙂 🙂
Áno je to veru pre mňa taká menšia dovolenka keďže za celý deň pri mojich 3 čertíkoch mi energie už veľa nezostáva práve kúpeľ a ticho keď všetci spia mi dodá relax a viac síl do ďaľšieho dňa ✌️♥️
Každý týždeň horúca voňavá vaňa - áno, to je moje, hlavne v zimnom období. Je to moj súkromný wellness ☕
Horuca vana vecer je top relax, i ked sa mi nedari mat tento mini wellness kazdy den pri malom babatku 🙂
Urcite ano, horuca sprcha alebo vana je pre mna uplny relax 😍
4- ročná dcérka sa strašne rada kúpe vo vani, to je vždy potopa aj okolo vane. Vždy ma nahovorí nech k nej vleziem a z peny si robíme bradu, vlasy. Ale večer keď je kľud a dievčatá už spia (a je viacej času ak mám všetko porobené) si rada doprajem horúcu vanu hlavne v týchto zimných mesiacoch. Zavriem oči a relaxujem. Samozrejme keď nestíham a je zhon aspoň rýchlu sprchu dám v kľude pred spanim
Ja som kačica odjakživa 😄a milujem vôňu Dove 😍
Pri 2 malých deťoch nestíham "člapkanie" vo vani, ale zato sa každý večer tešim aspoň na rýchlu sprchu.
Pri dvoch malých deťoch som uz vaňu dlho nemala a aj keď ju mám uz dlho v pláne vždy vyhrá rýchla sprcha😆Výhra by ma veľmi potešila🤩
😉 Po celom dni je horúca voda v napustenej vaničke úplne najväčšia odmena. Samozrejme s Dove, by to bol ešte lepší a dokonalejší relax. 😍
Vaňa plná horúcej vody,voňavé sviečky,to je pre mňa dokonalý relax po celodennej šichte😍
Milujem vaňu! Teraz keď som tehuľka, veľmi preto trpím, tak si aspoň užívam sprchu. Každopádne celé dni sa stále teším iba na vaňu 🥰 Je to taký relax, taký oddych, že aj keď je deň akýkoľvek, vaňa všetko odľahčí 🙂 Výhra by ma veľmi potešila, priznam sa #dove som nepoužívala, ale je tomu asi 5 mesiacov späť, kedy som prešla na tejto výrobky a nedokážem si ich vynachváliť ! ❤️
Tak ak sa dostanem do sprchy tak je to malá dovolenka a ďakujem aj za takú malú dovču ☺️
sprcha a sprej Eukasol na vankúšiku sú dokonalým uvoľnením 🙂
horúca vaňa je len výnimočne a keď, tak sa vždy ku mne pridajú aj dve deti🙂
Relax vo vani je naj, výhra by veľmi potešila 🙂
Pre mňa je večer vo vani zaslúžená odmena po celom dni 🙏❤️
Ja sa neviem dočkať večera na vaňu, keď malá zaspí. Vyložím nohy a veget.
Vaňa je pre mňa nielen očista,ale aj relax.K tomu sviečka,kniha.To môžem.👍
Milujem relax vo vani s dobrou knihou.
Mame doma aj sprchovy kut aj vanu. Radsej mam sprchu, ale ak nahodou mam viacej casu, tak si rada robim wellnes vecer vo vani 😍 Tepla voda, pena, sviecky, ticho 🙂
Určite áno a vôbec to nemusí byť vaňa. Niekedy mi k relaxu stačí aj rýchla sprcha a píling. No a potom si už len vychutnávam tie masky na vlasy, balzamy, telové mlieka, krémy, pleťovú masku atď.
Áno mám rada relax vo vani
Po ťažkom a namáhavom dni veľmi rada relaxujem vo vani s teplou vodou a penou... samozrejme telový a tvárový peeling nesmie chýbať a potom telové mlieko...
Ja sa celý deň teším na večer, kedy si konečne budem môcť dopriať chvíľku relaxu a oddychu, keďže pri mojim 1 a pol ročnom synovi cez deň na seba ale že vôbec nemám čas. Preto keď ho uložím do postieľky a zaspí príde čas aj na mňa 🧖♀️🛀🧘♀️
Neruseny relax vo vani hoc len raz do tyzdna by bol krasny 🤣
Pri dvoch deťoch horúca vaňa plná voňavej peny je premna relaxom a zároveň balzom pre telo,myseľ a dušu.Potom hydratačný krém na pokožku, a šup konečne do postele sladko spat
Ako kedy, horucu vanu som naposledy mala v auguste na vyvolanie porodu 😀 a zatial pri dvoch spuntikoch som rada, ze sa vecer osprchujem a umyjem zuby. Ale horucu vanu si slubujem uz aspon mesiac 🙂
U nás sprcha, osviežujúci sprchový gél.
Milujem horúcu vaňu ♥️🛀 manžel ma vtedy na starosti naše dva poklady a ja si zatiaľ vychutnám pol hodinu len pre seba 🥰 a po kúpeli nesmie chýbať telové mlieko....za mňa DOVE NOURISHING SECRETS INVIGORATING RITUAL topka 👌🥰
Ja mam dovolenku ked dam deti do vane a ja mam pol hodinu pre seba:D Ale vonave pripravky ma vzdy potesia.
Veru ta mala chvíľočka pre seba v podobe horucej sprchy alebo vane je na nezaplatenie 😉 U nás používame Dove celá rodina. Ja a manžel sprchovací gél a pre malinkú telové mlieko calming nights.. To je naozaj TOP ❤️
No momentálne je vaňa plne obsadená deckami, majú kiahne, takže viackrát denne na púšťam "ružovú vodičku" a bojujem s kiahnami. A som rada po celodennom natierani, zrazani teploty, keď stihnem večer sprchu. Poriadne horúcu a voňavu 😉
Ano, vana bez drobca je pre mna vzdy maly sviatok 😊
...vaňa...pena...kniha...a hlavne iba ja...toto je fakt môj relax😉
Pri prerabke bytu som mala jedinú podmienku.. Mať vaňu.. Polovička chcela sprchovací kút... A tak máme oboje 🤷♀️.. Relax v horúcej vani milujem no od kedy som mama už to nieje tak často ako predtým.. Ale je to o to krajší zážitok 😂😂😂
pre mňa je sprcha alebo vaňa vzdy za odmenu ked deti zaspia 🙂
Niet nad relaxacny kúpeľ 😍 balzam prr telo aj dusu...soľ, pena, to je moje 💗
Toto tak potrebujem , nevedela som, kým som si neprečítala tento článok 🙂 ❤️
Mne je úplne jedno, či vaňa alebo sprcha, vždy je to malá dovolenka, oddych od domácnosti, detí a akejkoľvek práce, len pre mňa za odmenu 😊.
Krátka Horúca sprcha
Určite áno ,ale my radšej využívame výrivku od jari do jesene.
Horúca vaňa a dobrá kniha v nej je pre mňa ❤️😍🙏
Milujem horucu vanu a k tomu sem tam pohar vinka 😝
Horúca sprcha je jednoznačnou dovolenkou po náročnom a ešte tak chladnom dni! Výhra by ma veľmi potešila, rada skúšam nové produkty a tieto vyzeraju veľmi lákavo! 😉
Horúca sprcha po lyžovačke je proste top...taká malá dovolenkova relaxacia ❤️
Balíček by určitě potesil vana je relax pre nás ❤️🍹
Samozrejme, pri mojich dvoch nezastaviteľných strelách je to oficiálne najkrajšia časť môjho materského dňa 😉
Zbožňujem plnú vaňu vody , kúpeľ, oddych , relax, ležím tam aj 2 hodiny... Výhra by ma veľmi potešila, lebo značku Dove zbožňujem ❤️
Čo by som len dala za vaňu, síce ju nemáme ale sprcha je najlepšia časť dňa,kedy si porelaxujem a povoniam všetky prípravky čo tam mám 😃
Ano, kupanie vo vani je pre mna oddych. Milujem, ked sa cela uvolnim vo velmi teplej vode. 🍀😃
Ano, kupanie vo vani s horucou vodou a hustou penou je pre mna dovolenkou pred spanim. Dove kozmetika je kvalitna! 👍
Vana je pre mna urcite tym najlepsim relaxom, som vodnym znamenim takze voda je moj zivel;)
Áno, vaňa je pre mňa večer niekedy lepšia ako jedlo 🙂 oddych po celom dni strávenom s našimi 3 deťmi.
Celkovo cas v kupelni a o samote je hotovy wellness
Pár chvíľ, kedy som sama do sebou. Aj keď z poza dverí počuť stále "mami".
Od kedy som mama tak mi uplne staci horuca sprcha v ktorej mam chvilu pre seba, oddychnem si po celom dni s drobcom,vypnem,zaspievam si , sem tam si poplacem, no na tych par minut urcite oddychnem, po skusenosti z leta😅lepsie ako na dovolenke😂
Tých pár minút večer v horúcej sprche bez detí je pre mňa raj.....🙏😂
Jooj, čas v kúpeľni vecer, keď chalani zaspia, je pre mna taký balzam na dušu 🤣je to pár minút, lebo nie som typ , čo používa veľa kozmetiky, ale zase aj tych pár minút si náležite užívam 😉 keby vyhrám, podelím sa s maminkou, tá Dove zbožňuje
Ešte som nebola vo vani, v ktorej by sa mi pohodlne oddychovalo. Zato sprcha ma vie prebrať k životu, k novým myšlienkam. Ak sa k tomu pridá príjemná vôňa a ošetrujúca starostlivosť, mamka opäť môže ísť znovuzrodená do boja... 😁
Ja som opačná 😂
Keďže ráno skoro vstávam do prace tak to je môj čas pre seba 😂
Večer po sprchovaní....,, kde si bola tak dlho? " 😂
Inak, výhru by som venovala svokre 🤷♀️ Používa len kozmetiku Dove
Je to tak. Máme vaňu aj sprcháč a manžel má normálny zákaz ísť sa osprchovať, kým sa kúpem, aby nenarúšal večerný relax 😂
Mám rada horúcu sprchu. Výhra by potešila
Mam rada vaňu a penu... No bez deti... Vcera som sa musela s 2 ročnou kúpať bolo to milé ale kym na mna cakala ze sa o sprchujem este... Vbkupelni hotova spúšť
Sprcha moj relax,kvalitna kozmetika.kedze mame malu kupelnu vanu nemame,ale oto viac si vychutnam po narocnom dni horucu sprchu.
Napustim si vanu s horucou vodou,pridam penu do kupela,zapnem si radio.to je pre mna oddych,relax,ale nie vzdy sa mi podari pri dvoch malych detickach
Vacsinou si kupel doprajem 1x tyzdenne,to sa zamknem v kupelni a keby aj kladiva padali,nevyleziem.Napustim si vanu s kopou peny,pustim hudbu,zapalim sviecky,niekedy si doprajem pohar vinka alebo salku caju.Tento ritual nechavam vacsinou na sobotu.Cez tyzden je to rychla sprcha s dietatom za chrbtom alebo vedla seba v sprche🤣
Áno, rada si večer doprajem teplý kúpeľ/sprchu a potom rovno do pyžama a pod perinu. 🙂
Vyhrá by potešila milujem tu to kozmetiku

Po náročnom dni je teplý kúpeľ na nezaplatenie. Uvoľní sa každý sval, príjemne uspí a upokojí. Zvyknem si dať (keď mám ovšem čas) aj kúpeľnú soľ, pripadne penu. Ale dakedy stačí čistá voda a hlavne pokoj od každého 😁🙉
Dove je super kozmetika, máme ju v rodine radi ☘️
óh, áno, kupelna je domáci wellness, hlavne odkedy zatvorili bazény pre verejnosť kvôli COVID sizuácii :D aspon raz za týžden si doprajem teplú vaňu a trochu rozmaznávania. A ked nie to, tak ma vždy vzpruží ranný rituál čistenia pleti a krémikovania za prítomnosti mojej 16mes dcérky, ktorá sa potom poctivo snaží otvárať všetky krémiky :D je/bude to lejdy 🙂
Večer v kúpeľni je taká extra rýchla dovolenka. Na iné hýčkanie ako kvalitný voňavý sprchovací gél veľmi ani nezostáva čas. Síce mám vaňu, ale naposledy som si do nej ľahla pred tehotenstvom, to už budú 3 roky... 🙃 Jeminenku, taký telový peeling, to by bol už ultra all inclusive. Ale, zaslúžila by som si 😜
Každý večer tlačím hodiny očami, kedy už konečne budú drobci spať a ja si ľahnem do vane...často je však realitou len rýchla sprcha 😀
Ja som popri detoch rada ked stiham sprchu; oddych vo vani je sporadicka ceresnicka na torte, no vyhra by potesila 🙂)
juuuj, veru áno, relax vo vani je nenahraditeľný... škoda, že naň nie je vždy čas :( Ale o to viac si takéto "moje" chvíle užívam a vážim ❤ A takéto wellnesíkové produkty by boli určite najlepšou motiváciou, ako si ten čas nájsť pravidelne každý večer 😇
Väčšinou stíham sprchu,ale raz za týždeň chvíľa relaxu vo vani plnej horúcej vody je na nezaplatenie a ukľudnenie po celom dni
Zbožňujem horúcu vaňu, je to pre mňa neskutočný relax a taký môj večerný rituál 🙂
Och, milujem vecernu horucu sprchu. Viem tam stravit aj hodinu. Uzasny relax.
mám rada horúcu vaňu, vonku plno snehu to je relax 🙂
Je to premena ten najepši relax a oddych 🛀🏖🏝🛥myšlienkami na dovolenke😍vyhra by má potešila
cim horucejsia voda, tym lepsie 🙂
Milujem horúci kúpeľ vo vani ♥️ paradoxne počas strednej školy som sa vo vani väčšinou učila, nie oddychovala 😂 teraz by som dala za oddych a relax vo vani asi všetko 😂 po piatich minútach mám v kupelke prepad môj chlap s dcérkou 🤦😂 hlavne keď je mrzuta 🙉
Jasné,po horúcej sprche som ako znovuzrodená🥰
Áno horúca vaňa je super a ešte lepšia je tato kozmetika
Vždy večer si dávam horúcu sprchu 😁 chlap to nechápe, ako znesiem takú vodu 🤗 po nej sa cítim vždy lepšie 😊
Deti nechám manželovi, zatvorím dvere na kúpeľni a už nič nepočujem, žiaden krik, zvady a pokojne si užijem dlhú, dlhú sprchu 🙂
Zbožňujem relax vo vani plnej peny, dokážem tam ležať až do vychladnutia vody 😀
Jednoduchá odpoveď ÁNO bez toho si záver dňa ani neviem predstaviť ❤️
Presne tak v kúpeľni si viem oddýchnuť a relaxovať po celom dni. Samozrejme, že ku sprchovaniu alebo kúpeľu nesmie chýbať kozmetika, ktorá hýčka našu pokožku a myseľ a na chvíľu sa prenesiem niekam inam ako doma 😀- aspoň v predstavách 💜
Ja mavam relaxacne piatky vecer.Lahnem do vane,dam penu alebo sol,masku na tvar a vegetim.Milujem to!
Urcite je to pre mna maly unik zo stresu vsednych dni..mne kupel pomaha zregenerovat a aj pred spanim vdaka nemu stisim mysel a lepsie zaspavam.
Milujem horucu vanu, vela peny a sviecky pride vhod najma po tazkom dni
Aaaano, horuca vana 🛀
pri malych detoch je cas v kupelni casto minimalizovany na nevyhnutne aktivity potrebne na to, aby osoba pritomna v kupelni spravila zo seba človeka :D kedysi dááávno za čias mýtov a legiend, v čase ked sa voda sypala a piesok lial som mala rada vanu, sviecky, knihy a ticho, teraz som rada, ked si umyjem hlavu bez obdivných pohľadov detí a osprchujem sa :D.. ale zistila som, ze najdlhsi cas venujem cisteniu zubov :D
Veru, po dlhom s deťmi si teplú vaňu užívam 🤣
Mimochodom, peeling Dove ryžový milujem ❤️
Oooocch áno ! Ten pocit keď sa nemusím pozerať na hodinky a môžem si namyslat, že vyjdem krajšia, oddychnutejsia s krásnou pleťou a pokožkou z vani ☺️Ale minimálne spokojnejšia vždy 🌸🌸🌸
Nie je nad to byť sama v kúpeľni! 🙂
Každý deň nemám taký luxus času, aby som si to mohla užiť. Ale vždy sa teším na tú dlhšiu chvíľu horúcej vane, sviečok a relaxačnej hudby 😉
Ja sa milujem dlho sprchovat 😊 vždy sa na to už po práci teším, nie je nad ten pocit čistého tela. 😊 A výrobky dove milujem, používam sprchovacie gély pre seba, takisto manžel, ja ešte aj deo dove a mojej dcérke kupujem mydielko dove baby, má neskutočne krásnu, jemnucku vonu. Tejto značke som verná už niekoľko rokov, iné ani nekupujem. ❤️
Ďakujem za účasť 🙂 Víťaz je už známy v novom príspevku na mojom profile ♥ Prajem peknú mikulášsku nedeľu 😉
@00, @05ada, @090255, @0klaudia0, @13458, @186mery, @1978martina, @1cimina1, @1kriosa1, @1samer11, @202, @2231987, @24zuza, @28romana9, @2916, @3michaela23, @86488648, @89petra89, @9zaja9, @a_b, @abbies, @aculy, @adeline87, @adelka2905, @adka193, @adriana2503, @adulienka8, @adulka25, @agataaghova, @ajino, @ajja1, @ajka6, @ajocka79, @akcul13, @akki6, @alana1, @alexandrag1, @alexej26, @aliquis18, @alisali, @alzbetka1783, @amanta5, @amy84, @anastazia5, @ancike01, @andikaaa, @andrea_82, @andrii, @anetha5, @aninakubi, @anishka, @anjelik9993, @anka2015, @anka772, @anna1992, @anonymdonyma, @anulienik, @arriana29, @arrogante, @astarte123, @atari2502, @babetto, @babyfrog, @bambini7, @bambulienka25, @barbara24, @barbie77, @barbora237, @barboramokosova, @barborkab, @barrabolf, @bbubblinkaa, @beatabuckova, @beberka05, @bibiqa, @bibyke, @blackbarry04, @blah24, @blondik85, @bona69, @bonjovi8, @bony22, @bosorkabb, @branislava1980, @brbla77, @brigelka, @bubiadany, @budembabka, @cambi, @cecille78, @ce...si208, @sisska, @sivana09, @skrekinko, @slavka234, @slavkabridzikova, @sllavienka, @slniecko3071, @smajlik99, @smolinka024, @somtu2019, @sona_matas, @sonasamaj, @sportovkynamia, @spunte, @srdeenko19, @stanislava22, @stanislavkaa, @stanka2510, @stanuska67, @stastnamamulka, @stell117, @strelka11, @surdovag, @susangha, @taminka911, @tanadaf, @tarajkazuzu89, @teletubbies, @terez333, @tibma, @tiha, @tini27, @tinuska7, @tojuska, @tonkaherecka, @topanocka286, @trikolina, @twosegi, @ufoonka, @valika67, @vejkas, @veronika2988, @veronika3006, @veronika65, @veronikabn, @veva155, @veverickav, @vica7, @victoria021, @vieram45, @vierkaaa85, @vifonka, @vikinko204, @vipvip151, @vive, @vivian27, @wawusha, @wenka25, @wiki26, @wolfsk46, @z3, @zabicka79, @zahorackaa, @zahumnicka, @zatn, @ziiziii, @zkatuska, @zojkav, @zsuzsa001, @zu911, @zuzana2910, @zuzanar2, @zuzicka1451, @zuzicka2014, @zuziiiii, @zuzikaa29, @zuzikha13, @zuzka1620, @zuzka168, @zuzka38, @zuzki1, @zuzsiv, @zuzula118, @zuzzzka18, @zzzuzzzu
Ďakujeeeem🤩
Dakyjem strasne sa tesim


Kedže mám doma sprchový kút a nie vaňu tak nie. Vyhra by potešila 🙂