Súťaž ukončená!
Súťaž s #dm 🎉
Čo si budeme klamať, škola sa nezadržateľne blíži a my máme pre tri z vás pripravený takýto krásny balíček!
Stačí, keď dáte lajk na tento príspevok a do komentára mi napíšete, komu by ste výhru venovali 😍
Čas máte do nedele 28.8. 🙌
P.S. fotka dózičky je ilustračná, výherkyne dostanú “neutrálnu” zelenú alebo modrú farbu 😉
Výhra by išla určite môjmu synovcovi Samkovi.
Balicek by si podelili moje 2 slecny 🙂
Baliček by bol pre moju Anit ❤️
Balíček by som venovala môjmu synčekovi Jakubkovi, čaká ho 1 trieda, veľmi sa teší (možno preto že nevie čo ho čaká). Ja sa tešim tiež budeme v rovnakej škole budem ho mať pod dohľadom. Nikdy u nás nemôžu chýbať biotyčinky z dm.
Balicek by som venovala dcerke Lil <3
dcerke Hanke❤️
S vyhrou by sa rozdelili moji dvaja chlapci 🙂
Výhru by si rozdelili moje dve dcéry 🍀
Mojej dcérke Natálke😘
Balíčku by sa potešila mladšia dcéra 🌷
balicek by som venovala mojim detom🙂 4rocna a 7mesacny🙂
balíček by bol pre neterku Tamarku, hrdú prváčku
Balíček by som venovala môjmu synčekovi ❤️
Balíček by dostali moje 2 deti Ema a Šimon 🙂
Išiel by mojim deťom
Výhru by som rozdelila pre moju krstnu dceru a synovca,ktori obaja idu tento rok do prvej triedy.
Balíček by som venovala dcérke Zarke 🍀❤️
Synovi prváčikovi a práve tieto maškrty by boli ideálne na desiatu do školy.😉
Vyhra by isla pre mojich 2 synov
Výhru by som venovala dcérke ❤️
Tento balíček by som venovala môjmu malému synčekovi ktorý nastupuje od septembra prvý krát do škôlky,takže dozicka s maskrtkami by ho veľmi potešila
Pre mojho zlateho prvacika...😍
Mojím chlapcom 😊
Sestričke🍀🍀🍀🍀🍀
mojim babam Laure a Miske
Balíček by som venovala mojej neterke Lujzicke 🍀🍀🍀🍀
Svojmu budúcemu prváčikovi🙂
Môjmu synovi
Balíček by som venovala svojim deťom a synovcovi, ktorí presne takéto maškrty radi.dostavaju na desiatu do školy ❤️
Mojím deťom,určite by sa potešili 🍀
Syncekovi.
Balíček by bol pre moju dcéru a určite by sa rozdelila aj s bratom ☺️
Balicek by si podelili moje dcerky 😍
Výhru by som darovala svojim detom
Výhru by som darovala našej najmladšej dcérke ❤️
Pre našich chlapcov dvojičky🧑🤝🧑🥰
Balíček by bol pre moju dcéru a syna
Výhru by som venovala svojim deťom
Mojmu synovi
Balicek by som darovala mojmu syncekovi a mojej neterke. Obaja skolkari o par dni, neterka druhy rok 🤩
Balicek by som dala mojej dcere, ktora uz druhy rok chodi do skolky. A vzdy dm smakocinky mame v aute, kedze hlad do skolky a zo skolky je stale. 😁 Niekedy mam pocit, ze mame doma pubertiacku. 🙃
Výhra by sla môjmu drobcovi , ktorý by sa neskutočne tešil a ja s ním 😊
Výhru by som venovala mojim deťom 😊 Mojej školáčke a predškoláčke 🥰
Neteri,ta nastupuje do skoly,cize potesilo by ju to 😉
Venovala by som to mojím 2 deťom, veľmi by sa výhre potešili
Vyhru by som darovala mojmu malemu skolakovi a rozdelil by sa istotne aj s bracekom skolkarom 💏.
Dobrý deň, balíček by som rozdelila medzi dcérku a neterku.
Vyhra by potesila mojho syna 😊
Tak tento super mega balicek by som rozdelila medzi nasich troch loptosov😊😊😊
Výhru by som môjmu synovi, ktorý ide 1x do školy 😊
Mojej dcerke ❤
mojej dcérke Emmke ❤️
Výhru by som venovala mojej 1,5 ročnej dcérke Dianke 🙂
Môjmu nastávajúcemu prváčikovi
Výhru by som venovala mojim dcéram.
Dcérke Alžbetke - mojej predškolačke
Krsniatku Mimi, ktorá ide v septembri do 1. triedy
Balíček by bol pre moju malú skolkarku ale isto by sa podelila aj so staršou sestričkou ♥️
Dcérke a synčekovi.
Výhru by som darovala mojej neterke, ktorá ide v septembri do prvej triedy 🍀🥰
Synkovi ❤️
🥰 Mojim dvom princeznam 🥰
Môjmu synčekovi 🙂
Synovi Miškovi, ktorý nastupuje do 1.triedy 😊
Dcérke a synčekovi❤️
Balíček by som venovala mojim dvom detičkám, nech sa naučia kamarátsky podeliť 🙂
Pre moje dietky a ja by som sa s nimi zviezla 😆
Synovi do školy a dcérke do škôlky 🥰
Dcerke Lenke a syncekovi Adamovi.
Deťom a krabičku mne do prace 😁
Mojim drahym deturencom, tretiacke Saske a predskolakovi Petkovi.
Nebudem klamať a rovno napíšem, že by som ju nechala nám, teda mne a synovi. Pretože všetko čo je na fotke milujeme a využívame obaja 😍😍😍😍
Ak by som vyhrala, tak pre dcérku Sári 🥰
Balicek by som venovala svojej sestre a jej detom ❤️❤️❤️🤗
Mojim detom
Mojej Barborke😘
mojim babam nech si podelia
Mojim deťom
Mojej dcére Emily, ide do prvého ročníka a neskutočne sa teší takže by mala ešte väčšiu radosť 😊
Mojím dcérkam 🙂
Pre syna Miška
Dcere Lenke, ktora ide do druhej triedi a rada maskri 🙂
Mojej tretiačke Adelke 😊💜
Starsieho caka prvy den v skole a mladsieho prvy den v skolke, takze obom 😉
Baliček by išiel pre moju dcerku ,ktora ide prvy krat do školky 🌸🍀😘
Synovi Tomaskovi 💙
Balíček by som venovala mojej dcérke, ktorá ide prvý krát do škôlky. 😉😍
Mladšia dcéra by sa potešila.Ale určite si tam každý niečo nájde😘
mojmu skolkarovi 🙂
Pre moju druháčku,to by bol krásny darček k meninám☺️☺️☺️
Balíčku by sa potešil syn.
žiakom z chudobných rodín v mojej triede
Synovi ♥️🍀
Venovala by som to mojmu synovčekovi, ktorý nastupuje do novej školy ❤️❤️❤️
Mojej Hanke ♥️
Výhru by som venovala mojim dvom synom.
Mojim deťom Lilke💃, Miškovi 🕺a Nelke💃, ktorá ide 1x do škôlky 🤩..
pre moje dievčatká💞
Pre nášho Lukáška, ktorý prvýkrát nastúpi do škôlky❤️
Môjmu Oliverovi, už sa veľmi teší do školy
Synom
...synovi Lukymu
dcérke Julinke😀
Výhru by si užívali moji 2 drobci Nataša a Eliáš.
Výhru by som dala môjmu synovi Jakubkovi 🍀❤️
Môjmu synčekovi Tobiaskovi ❤️, ktorý sa už teší do školy
Vyhru by som venovali synovi, ktoremu sa do tretieho rocnika vobec ale vobec nechce 😂😆
Vyhru by som darovala môjmu synovi Martinkovi 🍀🌺🥰
Moje dve neterky by mali veľkú radosť z tejto výhry...🍀🙂
Moje dcerke Meliske,ktora bola cele prazdiny moja velka pomocnicka 🍀❤️
Pre môjho syna Tomáška do školy 😊
Balíček by som rozdelila synovi a dcére 😊
Balicek by isiel pre moju Sabinku 🥰
Mojej dcerke a synovi. Dcerka ma vazne potravinove alergie a casto nakupujem rozne potraviny vhodne pre nu prave v DM. Okrem toho by vyhru vyuzil aj moj “velky tretiak” ❤️
Mojim na chlapcom
Výhru by som venovala svojmu krsniatku, ktoré ide do 1.rocnika a určite by sa veľmi potešila ❤️
bud dceram alebo neterke co pojde o rok do skoly.... urcite by zostala v rodine
Synčekovi, čoskoro prváčikovi 🥰 už sa nevie dočkať
Výhru venujem mojej dcérke🍀
Dcérke alebo neterke ❤️😊🍀🍀🍀
Mojim milovaným deťom ♥️💙♥️
Výhru by som venovala synovi ♥️
Výhru by som venovala mojim deťom🥰
Výhru by som venovala synovi a dcérke ❤️
Výhre by sa potešili moje deti 👦👧
Mojim slečnám.
Vyhru by som venovala mojim dvom chlapcom.kazdemu nieco.
Výhre by sa potešili naši traja chlapci, budeme mať tretiaka, prváčika a posledný rok domaseda, budúci rok ho čaká škôlka... 🧍🧍🧍
Balíček by som darovala dcérke 💙
kamaratke ma 4 male deticky zislo by sa im to
Balíček by som venovala dcérke, ktorá pôjde prvý krát do školy a už teraz sa teší
Balicek by som rozdelila svojim detom
Balíček by som darovala mojej dcérke, ktorá by sa určite podelila s bračekom 🙂
Podelili by sme sa so synom. On nastupuje do škôlky a ja po 3 rokoch na RD do zamestnania - školy.
Balicek by som venovala synovi. Ma velmi rad DM vyrobky 🙂
Mojemu synovi ktorý sa teší do školy a ja ties 😘
Balíčku by sa veľmi potešili naše deti Lety a Simeonko, majú radi prekvapenia a tie dm-kovské úplne naviac 🍀🍀🍀❤❤❤
Mojej dcére 🙂
Aj cere ktorá začne chodiť do skvolky 😘🌷
Jajaj 🙂 balíček venovať svojim štyrom deťom. Je komu, bolo by radosti. Podeliť by išlo jednoducho - box na desiatu najstaršej do školy, vreckovky pre bábätko, papanie každému a gél do kabelky mne, keď spolu cestujeme na rucky.
Pre dcerku 🙂
Pre moje deti 👧👶🤞
moje dve dievčence 😉
Mojim deťom 🙂
Vnúčikovi❤️
Balíček by som venovala sebe😜😜😜lebo sa s deťmi natrapim s úlohami lebo same by to nezvládli,katastrofa niektoré zadania a príklady a to sú len prvák a stvrtak,dakujem
Tento balíček by som darovala môjmu malemu kamošovi ktorého mam velmi ale velmi rada
Ide do škôlky prvý krát tak by sa potesil miluje tie bio detske ovocne tyčinky tak tie by si braval v dozičke❤
Venovala by som synovi.
Balíček by bol cely pre moju dcérku Dianku 🥰
Dcére, tej chutia všetky mlsky z DM 🍀
Dnes nakupene bio tycinky pre maleho kamoša
Môjmu synovi 😀
Venovala by som mojej dcerke 😊
Pre synovca 🥳
Našej Anetke ❤️
Synovi Alexikovi 🍀
Balíček by som rozdelila medzi našich: zdravé maškrty by išli synovcovi a neterke keďže majú radi sladkosti a doma ich musia v tom krotiť, dózička by sa hodila synčekovi do škôlky aspoň na raňajky a desiatu z domu, vlhčené obrúsky pre mesačnú dcérku a dezinfekcia mne do kabelky - na výletoch či po doktoroch využijeme všetci
Svojim deťom
Moje dve vnučky....❤
Vyhra by skoncila u nas doma a venujem ju mojich chlapcom❤️
Boxik by som rozdelila mojim dvom detom
Výhru by som rozdelila mojim dvom detičkam ❤️
Môjmu krsniatku Dankovi 🍀
Výhra by potešila moju dcérku ktorá bude mať 29.8 20🌜❤️❤️❤️💪
Synom♡
Balicek by som darovala mojej malej susedke Bianke 🙂
výhra by bola pre moju princeznú👶🏻👑🍼❤️
O výhru by sa podelili moje dve detičky ❤️🍀
Vyhrá by bola pre našu Elišku 😀❤️
Výhru by som podarovala mojím dvom synčekom, a určite by sa niečo ušlo aj môjmu zlatému synovčekovi 🙂😉❤
Dobrý deň, balíček by som venovala mojej dcére
Eliske ktorá tento rok nastupuje do prvého ročníka ZŠ.
Moje dve lásky... 4 ročný veľkác co nastupuje do škôlky a jeho 14 mesačná sestrička co ľúbi ovocné kapsičky a tycinky🙂
Balíček by šiel mojej najmilejsej neterke ☺️
pre nasu skolkarku mlsnu ☺️
mojej láske <3
Výhru by som darovala mojim 4 deťom,a mojím 2 neterkám 😊 hneď by sa po nej zaprášilo....
Výhru by som venovala môjmu prváčikovi Jurkovi 🥳♥️ ktorý sa už teší na školu ,miluje dm dobroty a po dózičke sme už tiež pokukovali 😉
rozdelila by som mojim trom školákom 🙂
Balíček by som venovala mojej dcére Anetke, ktorá ide do prvej triedy 😉😉
Svojim synom 🍀
Synovi k prvemu dnu v skolke🤗
Krstniatku ❤️
Mojím synom
Výhru by som venovala svojej dcérke Emke , lebo ju ľúbim najviac na svete a viem , žeby sa potešila krásnej výhre ❤️
Mojej dcérke 🍀
Balicek by som rozdelila mojim dvom detičkám 🍀🍀🍀
Pre moje detičky vanesku a Adamka 🫶🏻 Akurát krpec bude mat 6 mesiacov takze u nás sa výhra na okno využije 🙏
Výhra by potešila našlo Oskarka ❤️
Pre mojich troch synov
Sice som odisla na matersku, no stale myslim na jedneho drobca u mna v triede (ucim autisticke deti). Urcite by som to venovala jemu-a aspon dobry dovod ist pozriet kolegyne a deti do prace.
Najstarší synček nám nastupuje prvý krát do škôlku, tak by si pochutnal. A verím, že by sa podelil aj s jeho mladšími súrodencami 🍀🍀
Výhra by potešila moje dve deticky-Laurinku a Adamka🍀
Balíček by potešil syna.
Balíček by bol pre syna 🍀🍒🍏🍉
balíček by veľmi potešil syna,ktorý má rád aj zdravé papanie a maškrty 🍀
Balíček by bol pre našu malú , ktorá síce nejde do školy ale využili by sme na výlety 🙂
Balicek by putoval mojim krstniatkam Lujze a Lotke. A urcite by sa uslo aj nasej Tamarke 😉
Balicek by potesil moju dcerku 👧, kedze rada maskrti, tak tento balicek by padol vhod ako zdravsia desiata do skoly 🙂✊🍀
Vyhru by si rozdelila dcerka so synom.
Balíčku by sa potešil môj synček,od septembra bude prváčik ✊🏻
Nechala by som si ho pre seba. 😁🙈
Výhru by som.dalz synčekovi ❤️🙂
Balíček by som venovala mojej malej, ktorá sa veľmi teší na školu, že bude ešte múdrejšia, ako je teraz 😂
Výhru by som dala môjmu synovi🍀😉
Balíček by som dala dcérke prípadne sestre
Neterku by isto potešil.
Balicek by potesil hlavne mna, lebo nemam stastie na sutaze 😄 a samozrejme by som sa podelila s detmi 😊
Vyhru by dostal môj prvácik a určite by sa rozdelil aj so sestričkou 😊
Balíček by som venovala svojej dcére ☺️☺️
Mojej prekrásnej lubenej dcerke❤️
Balík by si rozdelili moje dve deti, malý sused by tiež niečo obdržal 😉
Balicek by som venovala kamaratke, dnes dostala vypoved v praci a ma 2male slecny. Jedna skolopovinna jedna 3.rocna skolkarka.
Balíček by som venovala neterke
Výhru by som darovala svojím dvom deťom.
Dcerke
Mojim dvom krpcom.
Mojej malej bambulke Barborke.
výhru by som rozdelila mojim deťom a ich kamarátom, keďže štart do nového školského roka budú mať sťažený
Balicek by som rozdelila mojmu skolakovi a mojej skolkarke
Venovala by som malej sestre, školáčke 😍
Svojim trom detickam 🍀
Určite mojim dcérkam ❤️🍀
Mojej dcerke
Mám dvoch sYnov a ten mladší má veľmi rad veci z Dm. Na desiatu, alebo len tak ;)
Mojim 3 dcéram👑
Potesilo by synceka matejka,ide prvy krat do skolky
Ahoj. Veru moje 2 baby školáčky by sa podelili a potešili balíčku, teda by som im výhru dopriala, ak sa šťastena usmeje.
Balík by si rozdelili moji dvaja chlapci, nakoľko tieto dobroty z DM majú veľmi radi 🙂
Mojím detom
Výhru by dostala dcérka, niektoré z týchto veci poznáme a ma ich rada a ostatné radi vyskúšame 🙂
svojej dcérke 👧🏻❤️
Vyhru by som venovala nasmu synovi 💙 od septembra je z neho velky predskolak. Dozicka by bola preto vyuzivana aj nadalej v skole. A smakocinky z vyhry by si vychutnal spolu s kamosmi zo skolky. 💙💙💙
Moje deti sa radi rozdelia a nebudem klamať, ja si dám tiež 😀
Synovi Samkovi 😊 je to veľký NEjedak no veci z dmky ako kapsicky a snacky by jedol stále 🥰 a dozicka určite poslúži na výlety 😊
Výhra by poputovala dcérke a synčekovi.
Mojím deťom Lili a Olimu 😉
vnučke Miške, ktorá síce nenastupuje do školy, ale prvý krát do škôlky.. 🥰🍀
Synovi, v septembri nastupuje do novej školy.
Svojmu synovi, ktorý nastupuje do školy.
Ruzova- neruzova, synovi 😅💛
Jednej alebo druhej dcérke, ak by bol modrý synovcovi
Dcerenkam 🙂
Svojej dcérke Viki
Svojej dcérke ❤
Mojim dievcatam😍
urcite nasmu krpcovi, kedze tieto vyzivky a celkovo dm pochutky su u nas top ;)
Mojej najmladsej,miluje tieto maskrty!
Synovi Markovi ❤️🍀❤️🍀
Venovala by som ho synovcovi.
mojej dcerke
Balíček by bol pre môjho syna, ktorý ide do prvej triedy 🍀😃
Synovi Lukasovi🙂
Tak chalani by dostali kapsičku a tyčinku..
keksy máme radi všetci doma tak o tie by sme sa pobili alebo podelili😂😂😂...v boxe by najprv skončili autíčka od mladšieho a neskôr by putoval so starším do školy. Utierky a gél maminke do kabelky a môžeme vyraziť 🙂🍀🤞
pre mojho syna😊
Mojim dvom babám 😊
Tak to by som rozhodla medzi decka z rodiny, tak aby sa každému niečo uslo😍
Mojim detom
Výhru by si rozdelili moji traja chlapci ☺️
Box by som venovala mojej dcére. Dobroty z dm jej veľmi chutia 🥰
Pre moju skolacku 💝
Tento box by sa hodil pre moje dve deticky. 🥰
Mojim detom, na ktore caka skola a skolka.
Môjmu synovi Martinkovi, ktorý bude prvák a veľmi sa teší do školy a mojej dcére Danielke, ktorá chodí do škôlky a v našej škôlke nemajú desiaty, takže každé ráno chystám a balím desiatu.
Výhru by som dala mojim dvom mladším synom
Synovi 🍀🍀🍀
Tento rok budem učiť prváčikov. Boxík by som darovala prvému nešťastníkovi, ktorý by si zabudol desiatu. Moji veľkáči doma už výživky nechcú.
Box by som si nechala pre seba a nosila si v ňom dobroty do práce 😀 a s ostatným by som sa možno podelila s mojimi krásnymi dvoma prďolkami 😜, alebo potajomky zjedla s mužom v posteli 🫣
Dobry vecer. Vyhra by isla pre mojho synceka a jeho kamosov, ktori idu prvykrat do škôlky
Balíček chcem vyhrať pre môjho synčeka, ktory bude od septembra prvácik
Pre mojich dvoch malých chlapcov 🙂
Balíček by som venovala môjmu synčekovi.
❤️❤️❤️
Vyhru by som venovala svojim detickam 😊
Mojím deťom 🙂 určite by sa potešili 🙂
Dcérke, ktorá bude od septembra prvacka 🥰❤️
Balicek by som venovala mojmu syncekovi ❤
Pre moju dcéru 💗
Venovala by som ju synovi, nech má veselší začiatok školského roka v škôlke. Nechce tam chodiť 😌
Bol by pre dcérku ♥️ akurát dnes som jej vysvetľovala,čo bude mávať na desiatu( prváčka) a kapsicky plus ovocne tyčinky nemôžu chybat
Tento krasny balicek by bol pre mojich chlapcov 🙂
Darovala by som krsniatkam 🥰
Výhra by určite potešila moju dcérku Sabinku, ktora nastupuje do prveho ročnika❤️🙏
Komu inému ako svojim detom, buduci prvacik Šimonko a vesela skolkarka Dáška ❣️
Výhru by som darovala môjmu budúcemu prváčikovi 👍😉
Výhru by som darovala mojim dvom detičkam 🤗
Výhra by potešila moju dcérku a niečo by sa ušlo aj neterkám ❤️❤️❤️
Balíček by bol pre moje detičky-školácku a škôlkara
Vyhrá by potešila mojich dvoch synov 💙💙🍀
Výhra by najviac potešila nášho prváka a určite by sa rozdelil aj s mladšími bratmi 🧑🧒🧒🍀
Rozdelila by som mojim 4 deťom🥰
Mojim 3 deťom 💙💛🧡
Balíček by potešil moju dcérku Lujzu,rada by som ho pre ňu vyhrala 🍀
Nášmu malému veľkému na 1. deň v škole:
Vyhru by som venovala mojmu uz coskoro druhakovi a urcite by mu s vyhrou pomohol aj mladsi brat 😀
Balíček by mohol dostať náš Juraj, ktorý má o 5 dni narodeniny. Bude tretiak a isto sa podeli s dvoma sestrami...
Mojim 3 detom ❤️
Ninka a Matejko. Ninku by zaujala dozicka (a pokojne aj ruzova ako na fotke, je predsa baba ;) ) a Matejka jedly obsah ( je predsa chlap, tak musi jest aby narastol ).
Vyhrou by som urcite potesila mladsieho syna a zmiernila tak jeho depku z navratu do skolskeho rezimu a nedajboze ucenia 😁
Výhru by som dala mojím dvom detickam a hlavné synovi ktorý sa neteší do škôlky 🤦♀️😁 tak aspoň radosť by mal stoho že sme aspoň raz niečo vyhrali aj mi 🙏🍀
Rozdelila by som medzi syna a dcéru ☺️ Dozu by určite vyfasoval syn, od septembra ide do škôlky a pri jeho stravovaní si myslím, že mu budem musieť robiť desiatu 😂 lebo to dieťa nikdy nemá dost jedla ( to ma po svokre) 🤣
rozdelila by som medzi moje dve bambulky 🥰
Mojej dcére ☺️🍀
balíček by som podarovala synovcovi Lucaskovi ❤
Výhra by potešila nášho synčeka Paťka, ktorý nastupuje o pár dní do škôlky💙
Balicek by potesil mojho syna, ktory ide do 1. triedy
Mojim detom
Mojim deťom ♥️
Mojej dcérke Saške, ktorá miluje maškrty z DM 🙂
Vyhru by som urcite venovala mojej dcerke! 🎁
Bude mat teraz meniny...
synčekovi Adamkovi 🍀💚
Rozdelila by som to synovi a synovcovi 🙂
Balicek by putoval moje nastávajúcej prvacke
Mojim dvom dcerkam
Mojej prvacke Linduske
Môjmu synčekovi Erikovi a Matiasovi
Mojmu buduxemu druhacikovi♥️a rozdelil by sa s bratom a sestrickou
Výhra by poputovala mojej neterke ❤🌞
Neterke 🥰😇
Vyhra by isla mojej dcerke ♥️
Syncekovi skolkarovi
Dcérke, ktora ide do druhej triedy🍀📖💗
Dcérke Ley ktorá sa teší do 1.triedy
Výhru by som venovala synčekovi 🥰🍀
Balíček by som venovala vnučke, teší sa do 1.triedy 🙂
Balicek by som dala synovi
Balíček by bol pre dcérku Hanku 💖
pre môjho synčeka Patrika 😊
Dcerkam, starsia nastupuje do prvej triedy a mladsia prvý raz do škôlky.
Synčekovi, Adamkovi 💙🍀
Vyhru podelim medzi moje 2 dcerky Bianku a Paulinku ❤️❤️🍀🍀
Výhru by som darovala sebe. Lebo si ju po tých 2 mesiacoch zaslúžim 🤣
Úplne najviac sa teším že začína škola 🤣🤣🤣
Venovala by som ju dcére ktorá sa veľmi teší do školy, chýbajú jej priatelia aj pani učiteľky (3 na ZŠ)
Vyhru rozdelim mojim chlapcom 🧑🧒
Balíček by bol pre moje detičky. Matúška a Hanku.
Výhru by som rozdelila medzi moje 3 detičky ❤️🙏🏻
Výhru by som rozdelila medzi moju dcéru Danielku a moje krstniatko Viktorka 🙂
Balicek by potesil moje 3 deticky 🥰
S výhrou by sa podelili moji chalani🙂
Výhru by som venovala neterke Arianke, ktorá sa teší do školy 🍀😊
Výhru by som rozdelila medzi mojimi dvoma deťmi👨👧
Výhra by bola určená pre syna
výhru by som venovala mojim detičkám
Mezi moje chalany
Pre dcérku Timejku
Dcérke druháčke 🌷
Balíček by som venovala neterke Kristínke, ktorá ide do 1.rocnika ZŠ
Synovi Maťkovi, ktorý ide do 2 triedy🍀
Pre syna Adama. Ďakujeme.
Neteri do 2 rocnika
Mojej princeznej 🌷
Podelia sa moje 2 deti 🌼
Emke ❤️
balíček by bol pre syna Jakuba.
vnucikovi😍
určite mojej dcérke, na úspešný štart v škole 🍀
Mojej malej susedke, ktora ide do prvej triedy a so svojou maminou sú vo veľmi zložitej situácii, pretože sa musia vysťahovať z domu, o ktorý prišiel jej otec "vďaka sikovnenu podnikaniu" ❤️
Vyhru by ocenili moje deti
Určite by sa podelil moje 2 babuľky 🙂
Balíček by potešil môjho synčeka Jakubka 🤗
Výhru by určite ocenili moje deti 😍😍😍
Balíček by som venovala mojej dcérke, ktorá ide do prvej triedy😍
Mojej malej neterke Timejke 🙂
Výhra by potešila mojich dvoch synov ❤️🍀🍀🍀👍
Môjmu synovi Alexkovi, ktorý ide v septembri prvý krát do školy.
Venovala by som ho mojim detom,mame 4 deti,takze kazdemu cosi 😀
Výhra by potešila hlavne môjho manžela

Mojej dcere, nastupuje do 1.triedy 🙂
Vlhčené malému s ostatným by som sa podelila s dcérkou:D
Synovi a dcérke
Mojej Melisske na desiatu a tréningy 😋 nech má kvalitne palivo do nového školského roka 💪
Venovala by som dcérke 👩🏼❤️
♥️♥️♥️♥️Mojej malej Zuzanke ♥️♥️♥️♥️♥️
Moje deti by sa takému balíčku určite potešili. 👫🍀♥️
Výhra by potešila dcéru 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Výhra by bola pre dcérku Natalinku 😍😍😍❤️
vyhru by som darovala synovi,urcite by sa velmi potesil😘
Výhru by som darovala mojím deťom, určite by si tam našiel každý niečo, čo by ho potešilo 🙂
Balíček by si rozdelili moje 2 dievčatá 😍😍
Vyhra by bola pre krst.syna
Dcérke, ktorá už bude piatačka a tieto DM produkty by zaručene ocenila 🤩
Balíček by som venovala a rozdelila svojim dvom hladosom a pamlsnikom, syncekom 😊
Balíček by si rozdelili moje deti.
Pre vnučku a vnuka.
Dcérke❤
Mojej dcére a synovi
Krstnej dcére 🥰
Balíček by sa prerozdelil medzi moje milované dcérky ❤️
Balíček by som venovala určite môjmu synčekovi🙂
Balíček by som venovala mojim chlapcom Samkovi a Miňovi. Myslím, že každý by si tam našiel to svoje a ešte aj tá dóza vyzerá super. Navyše, Samko je veľký milovník dm-ky, on rád nakupuje takéto "fajnotky" aj bráškovi 😊👍🙏
vyhru by som venovala synom Šimon,,Damian,Alexander
Môjmu krstniatku.
Výhru by som venovala môjmu synovi Deniskovi
Balicek by som venovala mojej dcerke, ktora by sa urcite potesila ❤️❤️❤️
O balíček by sa rozdelili moje 2 dievčatá.
našej malej prváčke ❤
Ja mojej dcére ktorá sa strašne teší do školy a nevie sa dočkať. A to ide do piatej 😅. Aj v tom to veku ma rada ovocné kapsičky. A antibakteriálne mydlo a utierky musia byť vždy po ruke.
Dcérke Hannke ❤️👑
Balíček by som dala môjmu prváčikovi a ten by sa istotne podelil aj s bratom 🙂
Výhru by si podelili dcérky 🥰
Môjmu synčekovi. Ale určite by sa podelil z bratom. Keďže má veľmi dobre ❤️.
Mojim dvom synom
Mam dvoch školákov,tak by ich vyhra určite veľmi potešila ❤️
Môjmu syncekovi
Dcére 🍀
Balíček by som venovala synovi, je posledny rok skolkar. Boxu by sa potesil a braval ho na vylety.
Pre nášho predskolaka Marcela ❤️
Môjmu synčekovi Lukáškovi,ktorý sa neskutočne teší do školy za svojou p.ucotelkou a spolužiakmi,tak už odrwtavame dní kedy sa tam opäť vráti. ♥️
Balicek by som darovala mojej dcerke 🙂
Balíček by som darovala mojej dcérke Vivienke 😍❤️🍀🙏
mojmu synovi zo ❤
Balíček by veľmi potešil našu školáčku Sofinku a predškoláka Sebinka takže určite by som ho darovala im a niečo by sme nadelili i našemu bratrancovi Jurkovi ,ktorý je tiež školák 👫🌞🤗
Výhru by som venovala svojej ❤️ mojej dcérke Leuške..
Výhru by som.venovala krsnatku 🙂
Pre moju dcérku Sofinku 🙂
Vyhra by potešila naše dve deti 😉
vyhru by som rozdelila mojim dvom dcerkam❤️❤️🍀
Mojej neterke Violke🎁🙂🍀
Mojej najmladšej dcérke Viktorke
Mojim deťom a určite sa ujde aj pre netere, ktoré sú aj susedkami😉😁
Balíček by som venovala svojej malej 2-ročnej neterke. Keďže som ešte v súťažiach na modrom koníkovi nemala šťastie, verím, že tomu bude tak tentokrát.
Pre moju dcerku Haničku, od septembra bude "stredňáčka" a po výdatnom lete, kedy sme vela cestovali, sa teší opäť na kamošky, aj ja sa teším že konečne nabehneme na náš režimový stereotyp 🍀💚🎀👌
Balíček by som venovala dcérke 6r, ktorá sa už nesmierna teší do 1. triedy ! PS: dúfajme, že jej to nadšenie vydrží čo najdlhšie 😍
Balicek by som venovala mojej dcerke😍
Výhru by som rozdelila medzi syna a dcéru
pre mojho Tomiho ❤
pre syna Riška ❤️
Vyhru by som venovala nasim dvom syncekom, Oliverkovi a Vilkovi. ❤😇
Výhru by si rozdelili moje dcéry
PRE MOJE KRSNIATKO ♥ Dominik ♥
Balicek by som venovala dcerke, urcite by sa potesila 🥰
💓💓💓💓Balíček by si rozdelili moje milované detičky 💓💓💓💓
Balíček by som rozdelila pre moje dcérky, staršia sa chystá do druhej triedy a vidím tam aj top produkty mladšej dcéry (1rok)😉
Balicek by som darovala mojej najmladšej dcére, ktorá nastupuje od septembra do škôlky a žiaľ kvôli alergii na kravské mlieko si musíme nosiť jedlo z domu a dozicka by sa sikla na desiaty.
všetko čo robím, robím pre svoje deti - takže pre nich
Mojim chlapcom 🍀
výhra by potešila moju dcérku🍀
Mojmu Mateovi ale kludne i Sofinke :D
S výhrou by som sa rozdelila s mojou dobrou susedkou a jej synom 🙂
Výhra by potešila moju dcérku 💜
určite mojim dievkam 🙂
Venovala by som ju svojim deťom... Skolakom😂❤️
Výhru by som venovala dcérke.
Dcerke
Dcére Karin 🥰
pre našu dcérku Šárku, ktorá je veľký hladoško a aj v škole mala ocenenie "najlepší jedák" 😍 . Určite by sa veľmi potešila
Nelke, ktorá ide 1x do školy ❤
urcite by sa podelili moji dvaja najmensi chlapi, Maximkovi a Damiankovi aby pekne zacali s chutou a energiou novy skolsky rok 🙂
😉 pre syna Martina ♥️
Dcérke do škôlky 🙂
Mojim detom 🙂
Balíček by určite potešil moje dcérky 🥰🥰
Pre môjho synčeka Lukáška 👦 ktorý ide do 2. triedy a Zarka, ročná dcérka, by sa potešila kapsičkám a mňamkám z DM 👶
Ahoj.🙂 Tieto vecičky a mňamky by som venovala mojim 3 krsniatkam - školákom, chalanom ❤, takže aj farba dózičky by sedela.🙂
vyhra by bola pre krsniatko Emminku ktora ide do 1.rocnika 🥰🤩
Tomuto balíčku by sa potešili určite náši synčekovia - jeden bude škôlkár a druhý ide do druhého ročníka.
Balíček by som venovala synovcovi🍀😊
vyhru by som rozdelila medzi moje dve dievcata Melisku - nastup do 1. triedy a Vanesku - nastup do 3. triedy, boxik na desiatku by urcite bol pre moju prvacku Melisku a maskrty by som rozdelila medzi obe dievcata a ja by som sa potesila ze maju chutne, zdrave maskrty vdaka DM ❤️🍀
Balicek by som dala synovi Samkovi ❤️
🍀🍀🍀 Dóza na desiatu by sa hodila našej školáčke Johanke a s dobrotami by sa určite podelila so sestričkou Veronikou 🍀🍀🍀
Výhrou by som potešila moje deti - Dorotku a Oskara 😉.
Výhra by bola pre môjho synčeka, ktorý nastupuje do škôlky 😊
Obsah by si rozdelili sestričky škôlkarka a školáčka👭 a dózičiek nie je nikdy dosť
našej Emke 🙂
Vyhra by bola pre moju Lilien ktora pojde do prvej triedy 🙂
Balíček by si podelili moje 3 ratolesti 😊❤
Balíček by išiel mojim synom Samkovi a Miškovi
dozičku dcerke do skoly a dobrotky syncekovi
synovi do školy na desiatu
balicek by som dala dcere
Mojim dvom školákom, dcére a synovi
Dcerke a krstnemu synovi🥰🍀
Venovala by som to mojmu synovi buducemu predskolakovi, ktory ma rad snacky v boxikoch 🤣
Dala by som to synovi,ktorý ide teraz do prvého ročníka 🍀🤞😊
Veľkorysé by bolo napísať, že by som to venovala niekomu inému, pravdou je, že box by však najviac potešil moju dcéru, ktorá miluje boxy a miluje zelenú farbu. Viem však s istotou, že s obsahom výhry by sa podelila, nielen so svojimi kamarátkami - spolužiačkami počas desiaty 🙂
Deťom, učite by sa im to páčilo.
Mojim dvom dvojkam 🥰😉😘
Synovi a dcérke 😊
Waw tak to by bomba♥️ pre dcéru alebo syna 👨👩👧👦
Výhru by som venovala synovcovi Tomaskovi
Výhra by potešila♥️🙏🍀 a rozdelila by sa medzi moje 3 detičky👱♀️🧒👶.
Synovi prváčikovi
Potešil a by som moju dcérku.
Našim deťom, ktoré sa už tešia do školy 🙂
Výhru by som venovala svojmu synovcovi,ktorý ide do prvej triedy
venovala by som mojej malej slecne.
Balicek by potesil moje deticky😀
Môjmu synovi a dcére mojej naj kamarátky.
Balíček určite poteší dcérku 🙂
balicek by bol pre moje deťurence 😍
synovi a dcére 🙂 na polovičku 🙂))
balíček by som darovala mojmu synovy alebo krsnatku ktoré ide teraz do 1.triedy:heart_eyes:
Mojim trom detom
Pre mojich 3 vymyselnikov
Neterke Markétke, ktorá nastupuje prvýkrát do škôlky 🙂
Výhru by som rozdelila medzi nás a skvelé susedy kamarátky, ktoré u nás mám ( viaceré majú deti,ktoré idú do školy) 😊
Synovi, ktorý zbožňuje sladkosti babylove a druhému synovi, ktorý používa tejto značky vlhčené 😊
Pre syna a dcéru na desiatu
Vyhru by som darovala dcere ❤️🍀
Darovala by som dcere😊
Synovi k prvému dnu do škôlky 🤗
Balíček by som venovala neterke 😍
Vyhra by bola pre moje lasky-dvoch uzasnych synov.Starsi predskolacik a mladsi prvy krat zazije škôlku. 😊
Venovala by som to mojim ratolestiam.Verim,ze by si ho vedeli rozdelit
Balíček by som venovala mojej dcérke
Venovala by som balíček synovi najlepšej kamarátky, ktorý je môjmu malému ako brat 🍀💜
Môjmu synovi,miluje dobroty z dmky
Mojim dcerkam
Balíček by som rozdelila mojim 2-om deťom ❤️💙
Darovala by som mojej dcére 😍😍😍😍
Balíček by bol pre môjho synčeka Martinka, ktorého v septembri čaká prvá trieda 🧮📚👦 DM-ka nás sprevádza od jeho narodenia, a preto si myslím, že by sa veľmi potešil, keby mu dobrotky z výhry spríjemňovali začiatky v novom a nepoznanom prostredí 💙
synovcovi
venovala by som ju deťom (4), ktoré by sa podelili
Mojim dvom deťom, Filipkovi a Aničke.Ako super štart do školy a predškolského ročníka v škôlke.❤️🤪🤪😜
Pre moje dve baby žaby 🐸
Svojim deťom ❤
dcerke eliške
Balíček by som venovala synovcovi Miškovi, ktorý ide prvýkrát do škôlky.
Výhru by som darovala môjmu synovi Matúškovi, ktorý nastupuje do 1. ročníka. Keďže je veľký výmyselník, čo sa jedla týka, už teraz sa bojím čo mu budem dávať na desiatu.
Dcerke Eliske a synom Adriankovi a Miskovi, s ktorymi nakupujeme pravidelne v dm🙂
mojim dcéram 💜💜
Našej budúcej prváčke Lilinke🙂
Mojim 2 chlapom ....škola a skolka
Mojmu synovi k zajtrajsim narodkam.
Bolo by to pre syna
Venovala by som to dobrej kamaratke.
Balíček by bol pre môjho druháčika Peťka a ten by sa podelil ešte s výhrou so svojou sestričkou Nelkou 🍀
Isto synovi
Pre moju sestru....
Balicek venujem mojim dceram 🙂
Balíček by som venovala dcéram 🤩
Túto výhru by som jednoznačne venovala mojim dvom školakom
Ak by sa šťastie 🍀 usmialo na mňa, tak by som balíček rozdelila medzi moje dve dievčatá 💞
Určite dcére 🙂 ide do prvého ročníka 🙂
Balíček by som venovala synovi 🍀
Balíček by som venovala synovi Martinovi 🍀
Balíček by som venovala deťom.
Krsniatku♥️
Mojej prváčke Terezke ktorá sa už na školu velmi teší
Balicek by som darovala mojej dcerke budúcej prváčke❤️
Moja E. 👧🏼 by sa potesila❤
Balicek by som darovala mojim dvom synom 😍
Balíček by som venovala vnučke Zojke
Vyhra by urcite potesila moje dve deti Romi a Patka
moje dcérke 🙂
Krásna výhra by veľmi potešila moje dve najmenšie lasky a isto by sa podelili i s najstaršou sestrou 🥰🥰
Vyhra by potešila neterky ☺️
Mojemu krstniatku 🙂
Rozdelila by som ju mojim dvom chlapcom 🙂
Rozdelila by som ju mojim 2 deturencom
Pre moje deti Samuela a Giorgiu
Pre moje deti
Balicek by som dala mojmu krsniatku
Ja by som ním potešila nášho malého svišťa, ktorý už ako druhák vie do čoho ide 😅
Teším sa do školy na kamarátov a prestávky 🤭
Dcere 🙂
Kamoskinej dcérke, ktora bude od septembra prváčka.
Pre dcéry 🙂
S vyhrou by sa podelili moji dvaja certi ♥️🍀😉
Mojej dcérke ❤️
Rozdelila by som výhru svojim synom
S vyhrou by sa podelili moje deti ❤
Výhra by bola pre môjho synčeka Matúška
Pre moje dve deti, no ak sa nebudú vedieť pekne rozdeliť, tak kamarátke pre dcérku 😜
Balíček pre moje dcérky ❤️
Nakoľko moje dieťa ešte nenavštevuje ZŠ, výhru by som darovala môjmu bratovi @meri2608
Výhru by si ukoristili moji dvaja synovia a snáď by im tie dobrotky do začiatku školského roka aj vydržali 😀
Rozdelila by som pre dcérky 🍀
Mam troch chlapcov, kazdemu by sa nieco uslo
Darovala by som to mojim dvom drobcom, ktory maju taketo dobroty velmi radi
Vyhru by si rozdelili moje deti🍀
Môjmu Maťkovi 💙
Balíček by som dala synovi, on má rád maškrty z DM!
Pre moje lásky - dvijičky Emily a Nikiho ❤
Balíček by som dala svojej dcere 🍀
Balíček by som podarovala dcérke, ktorá sa už teší do školy, určite by sa podelila s bračekom, ktorý navštevuje MŠ.
Pre moje dcerky, do skoly na desiatu ako stvorene
Pre môjho syna a dcéru
Pre môjho syna a dcéru
Ja by som to dala svojej neteri, ktorá ide prvýkrát do školy
Balicek by som venovala mojim detom
Balíček by potešil moju dcéru, určite by sa podelila aj s bračekom 😍😍💕
Krstný syn bude prvák,tak pre neho 🍀
Pre môjho školáka
Pre skolkara
Pre dcerku skolacku, aby bol pre nu zaciatok skolskeho roka este krajsi 🙂
pre synčeka prváčika 🙂
Pre mojich synov....
Pre môjho krstného syna.
Podelili by si moje 4deti 😉
Pre moje deti 🙂
Našej škôlkarke Marianke 🐰
V pripade vyhry by som podelila medzi synovca a nevlastneho syna 🙂
Venovala by som synovcovi prvacikovi 🙂
Balíček by som dopriala môjmu krsniatku Beatke.
Mojej malej ☀️
Balíček by som venovala synovcovi Martinkovi ☺️❤️
Balíček by som venovala bratrancovi Marcovi 😊
Môjmu synovi, ktorý ide prvýkrát do školy ❤️
Synovi ♥
Môjmu prváčikovi, ktorý sa už nevie dočkať školy.
Balíček by som rozdelila mojim 2 deťom - synovi prváčikovi a dcére tretiačke
Synčekovi Jakubkovi 😊
Synovi a synovcovi ♥️
Môjmu Oliverkovi, ponesie si svačinu do škôlky, lebo, že dávajú malo papať a on je hladoš 🙂
Pre mojich dvoch chlapov 🙂
Balíček by som venovala mojej dcérke Sofinke a nám by sa veru páčila tá ružová dóza ale nepohrdneme ani neutrálnou 😀
Synovi ❤ 🙂
mojej 1,5 ročnej dcérke , ktorá miluje papkať . dozičku by vyuzila staršia dcérka na desiatu do školy :D
Ja by som balíček venovala obom mojim deťom, lebo mi srdce nedovolí ho darovať len jednému 🙂 A oni si to už podelia....
Balicek by som venovala mojej dcerke, buducej prvacke🥰 uz sa velmi tesi na skolu😊
Mojim deťom 🙂 jednému prvýkrát do školy a druhej prvýkrát do škôlky
pre syna, ktory teraz zacina prvy rok v skole 🙂
Mojim detom😉
Našim trom deťom
Mojmu Matuskovi
Rozdelili by si ju moje deti 😊🍀
Nasmu Adamkovi,ktory bude od Septembra prvak, tak mu vsetci drzime palce🍀🙏👍❤️
Obom našim detičkám.
Výhru by si podelili naši starší synovia, obaja už školáci 🙂 boxik by sa ale isto páčil aj nášmu najmladšiemu drobcovi 😊
Balíček by som venovala svojej dcérke,ktorá bude prváčka a už veľmi sa teší do školy na vzdelanie ❤️ a má veľmi rada zvieratká takže výhra by potešila 🥰
Svojim dcérkam ❤️
Balíček by dostala moja dcérka, babinka je už nemôže dať.
😍 výhru by sme si podelili v rodine, nakoľko je tam pre každého niečo- 2,6 a 10 rokov 😇
Mojim dcéram a synovi na chutné desiaty.
Výhru by som venovala nášmu susedovi Martinkovi, ktorý bude prváčik🙂
Dobrotku by som dala môjmu drobcovi...keďže on také luuubi....😋😋
O balicek by sme sa podelili s mojimi detmi, kekse a tycinky by boli ich, moje by boli ovocne kase 🤭l
Urcite by sa moja dcera ❤Dominika❤, nastavajuca prvacka, potesila.
S láskou by som ju venovala dcérke, ktorá ide do prípravného ročníka a už sa nevie dočkať, kedy bude koniec prázdnin 😂
Balicek by velmi potesil moju dcerku Viki 🙂 a isto by sa podelila aj so sestrickou ❤️
Jeeej 😍😍😍 balíček by som venovala synovi ktorý nastupuje do jasly 😍😍😍😍😍
Výhru by som darovala môjmu synčekovi, ktorý nastupuje do 1. ročníka 😍
Balíček by som venovala môjmu prváčikovi 🙂
Výhru by si rozdelili moje dcéry Elka a Adelka a niečo by sa ušlo aj ich veľkému bratovi Lukášovi 😁❤️
Venovala by som ju dcere 🙂
Balíček by som venovala mojej dcérke, ktorá nastupuje do škôlky 🥰. Miluje dm kapsičky, tyčinky, sušienky a iné dobroty a určite bude mať každý deň nejakú maličkosť pribalenú v ruksačiku 🤗🍀. Výhre by sme sa veľmi potešili. Tak hurá do školy a do škôlky 😊....pozdravujeme všetkých DM lovers ❤️...
Mojej dcerke Veronicke 😉👍
Balíček venujem nášmu budúcemu škôlkarovi Leonardikovi a niečo by sa ušlo aj našej malej slečne Dianke 🥰
Balíček by som venovala synovi Martonovi🍀
Podelili by sa syn a dcera
Mojho Riška by balíček určite potešil
Pre mojho uzasneho synceka ktoreho caka 1.x skolka 🍀🤞
Ja by som venovala mojim dvom dcéram Melanke a Amalke
Mojim detičkam,pre Matka je tento školský rok posledný v škôlke a Zuzanka prvý krát pôjde do jasiel
Jednoznacne mojej dcere a synovi ❤
Môjmu synčekovi 💙
Ja by som vyhru venovala mojim 3 ❤️. PreE kazdeho by sa nieco uslo
Máme doma prváčika, takže boxik by sa ušiel jemu. A dobroty by si podelili súrodenci 🤗
môjmu vnúčikovi Lukáškovi bude prváčik
Balíček by si podelili moje tri "dieťatá" ako hovorí prostredná.
Balíček by som darovala synovi, ktorý ide prvý krát do školy 🍀
Balíček by veľmi potešil môjho syna ktorý ide prvýkrát do školy a mladšieho syna ktorý bude mať 2 roky.
Balíček by potešil moju prvacku. Uz sa velmi tesi na školu.
Jednoznačne Mojím detičkám, síce nie sú prváci, Ale veľmi by sa potešili !
Venovala by som ho synovcovi, ktorý práve nastupuje do školy, dózička sa mu šikne 🙂
Dcerke Terezke
balicek by som venovala svojej krstnej dcére, ktoru by to urcite velmi potesilo 🙂
Ahoj....tak ja by som chcela potešiť syna, druháčika 🤗...och, to by bolo radosti.
Ahoj, ja by som chcela pre svojich synov. Isto by sa potešili. Ďakujem.
Kamaratke, ktorej dcera nastupuje do skoly 😊
Vyhru by som dala neterke 🙂
Venovala by som ich mojej dcére, ktorá by sa tomu veľmi potešila😍
Vyhra by putovala dcerke Natalke, ktora by sa urcite podelila so sestrickou Eliskou ❤️
Dala by som ho dcére Vaneske❤️
Balicek by bol pre dcerku a niečo by dala aj svojej sesternicke...a ja by som ticho zavidela 😁
dala by som ho vnučke Marianke 👧
Dala by som ho netery
Mojej dcérke Ellke
Môjmu synovi Samkovi, ktorého čaká prestup do novej školy
Balíček by som dala synovi Luboskovi ktorý nastupuje od septembra do 1.triedy
Synovi.
Mojim dvom 👸👸. Každá by si tam našla to svoje 🙃🙃
Balicek by sme si doma podelili, kazdy z nas si tam najde svoju maskrtku, aj deti aj mamča😄
Balíček by som venovala svojmu synovi, prvýkrát ide do školy a svojej dcérke.
Pre mojho synceka ❤️❤️
Balíček by potešil moje detičky-dcérku a synčeka😍
Baíček by som venovala môjmu synčekovi 💙💙💙
Určite by som ho podarovala mojej žiačke Amine😍, ktorej pred 2rokmi umrela maminka....😢
Potešili by sa samozrejme aj iné deti, ale jej situácia je naozaj najťažšia spomedzi mojich žiakov a určite by ju to veľmi prekvapilo, tiež nepochybujem, že by sa rozdelila aj so svojou mladšou sestrou.
Balíček by som venovala mojej dcérke
Mojím deťom 😍😉😚
Mojmu synovi
dcérke Amande, ktorá bude "veľkou" prváčkou 😍
Dcére 😉
Balíček by som venivala synovcovi Attilovi😊
Dcere Ellinke, ktora si prechadza celkom tazkym obdobim aj pre dospeláka, nie este pre dieta.
Dcérkam 🍀
Rozdelila by som to synom … dózička akurát pre prváčika 😍
Mojim dcérkam🥰
Baliček by som venovala milovanej trojročnej neterke 💗, ktora zbožňuje papať vyživy i ovocne tyčinky 🍀🙏😊
Synčekovi Samkovi ❤️
Mojej dcérke ❤️
Neterke Barborke💕
Balicek by potesil mojich synov, skolaka a cerstveho skolkara 🙂
Baliček by určite potešil dcerku Soničku 😉
Synovi 💚👶
venovala by som to dcérke Danielke 🙂
vyhru by som venovala kamoskinmu synovi
Výhru by som venovala mojej Eliške,ktorá bude prváčka a teší sa najviac na desiate,ktoré jej budem robiť 😀
juuj moja dcerka Lenka, ktorá ide do prvej triedy by sa veľmi potešila, určite by som to venovala jej
Dcere 😉
Výhra by potešila môjho syna 🙂
Balicek by som venovala mojej dcerke ktora tieto produkty zboznuje🍀
... mojmu mladsiemu juniorovi Matkovi 💙
Výhru by som rozdelila medzi mojich dvoch synov
Balíček by som venovala mojej dcérke Livke ❤️
Mojej prváčke Emmke
Môjmu Matúškovi❤️💙
mojim dievčatám, že by jedli zdravšie sladkosti🙂
Dcérke Elenke 😍 ktorá ide prvýkrát do škôlky 😍
Venovala by som ho mojej dcérke, aby sa už aspoň trochu začala tešiť do tej školy 🙂
Dcérke Zojke, ktorá je prváčka 🙂
Venovala by som ho mojim dcérka🙂
Výhru by si rozdelili syn a dcéra
Balíček by som podarovala samozrejme pre dcéru do školy ❤️
Dcerenke.♥️
Svojmu synátorovi 💙
Vyhra by potesila moje dievcata 🥰
Výhra vy potešila moju šibalku Natálku.
Svojej dcere Emmke
Balíček by si rozdelili moje dve dcérky - piatacka a druhacka, niečo by možno zostalo aj najmenšej 🥰
Balíček by som venovala synovi, ktorý sa už teší do škôlky 🥰
Určite by výhra potešila obe moje deti Simonka aj Moniku ale malej by som ju dala asi ako štart na ceste do škôlky
Balíček by som darovala.mojim dceram
balicek by som venovala dcere 🙂
Balíčku by sa potešili obe dcéry - školáčky.
Deťom a niečo sladké na nervy aj mne😀
Určite deťom - prváčikovi Jakubkovi a siedmačke Sofii 🙂
Balíček by som venovala svojmu synovi, ktorý sa teší že už bude veľký predškolák 🍀
S balíčkom by sa podelili tri malé slečny -12 r, 5 r. a 1 rôčik 🙂 a určite by sa balíčku potešili 🙂.
Vyhru by som dopriala mojim dcerkam ktore velmi lubim 🙂 isto by sa potesili
Výhru by som rozdelila mojim deťom, Veronike a Vladkovi ❤️💙
Vyhra ako uliata synovi do skoly. Dakujeme.
Balicek by som venovala mojej dcerke
Ja mam sice dcérku, ale ročnú 🥰 takže výhrou by som potešila neterku Lilianku, ktorá ide do 1. triedy ❤️
O balicek by sa podelili moje dcerky 🥰
Balíček by som dala môjmu synčekovi 🥰😟
Balíček by potešil moje dve ❤️❤️
Balíček by som dala môjmu synčekovi ❤❤❤
Mojej Saške 😊 rada nosí pre detičky do škôlky ovocie v dózičkách 😃
Určite pre môjho škôlkari🙂
Výhra by jednoznačne potešila môjho budúceho prváčika Adamka, ktorý 5. septembra nastupuje prvýkrát do školy 🙏🙂
svojim detom-dcere ku desiate do skoly a synovi na vyhryzanie na ihrrisku
Mojim detickam ❤
Potešila by som svoje dcerky a synovca s neterkou, isto by si spolu pochutili 🙂
Mojim detom 🙂
Mojim dvom chlapčekom by ste urobili veľkú radosť, 🤞🍀
Môjmu drobcovi ❤
pre moju malu vnucku Terezku
Balíček by si užila moja dcéra...🤗
Výhru by som venovala môjmu synčekovi ❤️🐝
Kamaratkinmu synovi 🙂
Balicku by sa potesili moji syncekovia 💙🍀
Vyhru by som rozdelila medzi dve svoje deticky dievcata 🙂
Mojej dcére 🙂
vyhru by dostala moja dcerka Nikita, ktora by bola stastim bez seba z tolkych mnamiek 🙂
Môjmu Alexkovi, ktorý by sa najviac potešil boxu na desiatu 🙂
Mojim dcérkam ❤
Vyhrá by bola pre nášho synčeka na výlety 😊
Pre môjho syna a dcéru
Pre syna ktorý ide do druhej triedy 🙂
Pre našich dvoch drobcov 🙂
Balíček by som darovala mojim dcéram Sarah, Sofii a Ester ♥️
Podelili by na výhre naša dcérka Karolínka a naša krstná dcérka Katika.🤩
Výhra by potešila môjho synčeka Oliverka 🤗, pretože pôjde po prvý krát do materskej školy 🤦♀️ 😄 😄 😄 😄 😄
Venovala by som sesternici nakoľko ma prvacika
Výhra by bola pre moju dcéru Lujzu
Vyhra by isla môjmu krstniatku, ktoré ide do prvej triedy 😊
Výhru by sme rozdelili dcérke a jej kamošovi Ferkovi 🙂
Mojej dcérke a synčekovi ♥️
Výhru by som venovala mojej prváčke 💪
Zo ❤️ Mojej krstnej dcérke Letinke 🥰🍀
Balíček by si podelili moje detičky
Moje detúrence urcite využijú.
Balíček by dostala dcérka ktorá už nevie dočkať školy 😊
neterke dominike❤
susedovi
Svojim deťom, na ľahšii štart v škole🙂
Balicek by som venovala mojim drobcom
Ahojte, Balíček by som venovala vnučke, ktorá tento rok nastupuje v spetembri ako prváčik do školy, takáto desiatočka jej dobre padne.
Balicek by som podelila medzi moju nastavajucu prvacku a synceka, ktory este skolkarci 😀
Dami s Nellkou by sa podelili
Mojim školákom. 🍀
Môjmu synovi 😁
Výhru by si u nás doma uricte podelili nasi dvaja huncuti. Natálka síce ešte nejde do školy ale veľa z týchto produktov ma v obľube takže uricte by sa potešila 🍀😊 a Jakubko ten je vďačný za všetko čo dostane takže jeho aj len dozicka poteší 😃
Práve včera som rozmýšľala ze by som mala kúpiť túto dozu pre nášho prváka 😀jednu už doma mám a je super. Takže by išla jemu. A ostatné by si rozdelili všetci 3ja
Venovala by som dceram,idu do 2 triedy.Podelili by sa a popripade dozicku by som dokupila,ak by velmi chceli.
Výhru by som venovala neterke a synovcovi.
Tento balíček by potešil môjho druháka 🙂 z dózy by mal najväčšiu radosť , pretože on musí mať všetko v dózach, keď som mu zbalila rožtek do vrecka bolo zle nedobre 😀 😀😀
Mojim dcéram 🙂
Balíček by som venovala svojmu krsňaťu, ktorý by sa veľmi tomu potešil 🙂
Môjmu mladšiemu synovi síce chodí do školy ale nosí ruksak a musím aj jemu baliť desiatu každý keď a keď príde domov tak si otvorí box a začne jesť..
Synovi 🙂
Balíček by som venovala môjmu mladšiemu synovi. Určite by ho potešil.
Baliček by bol pre mojich dvoch synov...
Balíček by bol pre našu skolkarku Aničku 🥰
Balíček by určite potešil moju dcérku Sarah.
Moje 3 ratolesti by si to stihli rozdeliť rýchlejšie, než by som sa nad tým stihla zamyslieť 😅
Vyhra by potešila dcerku Vivien
Svojmu synikovi
Dcérke ❤ do školy na desiatu 🍀
Balicek by bol pre moju dcerku, bude z nej prvacka. Urcite by sa potesila 🙂
Ja by som výhru darovala priateľovej dcérke Agi, veľmi by sa tomu potešila 😇
svojim detom
Balíček by som venovala najlepšej kamarátke, ktorá je tehotná a okrem toho bude mať doma prváčika.
Balíček by bol pre môjho syna
Pre moju neterku, z ktorej bude prvacka 😍
Balíček by určite potešil moju neterku Emmu.
Mam dvoch skolakov a jedneho zacinajuceho skolkara, takze u nas by urcite nasla vyhra vyuzitie, kludne aj viacnasobne mnozstvo😂
vyhru by som venovala dcere Mii
podelili by sa moje deti Timotej a Libuška ❤
synčekovi Pierrickovi, ktorý nastupije 1x do školy a podelil by sa s kamarátom Lukáškom
Synovi Šimonkovi, veľmi prváčikovi 🍀
*veľkému
synovi Jakubkovi, ktorému na konci roka pani učiteľka nie naschvál pokazila dózu na desiatu a Jakubko by sa s mňamkami isto podelil aj so svojimi dvoma súrodencami 😍
hádam by sa tie moje dve deti dohodli už dáko keby sme vyhrali 😅
Výhru by som venovala svojej dcére 🙂
Dcérke ☺️
Vyhru by som venovala mojmu synovi a neterke, ktori idu obaja do 1.triedy
Emilke 🙂
Výhra by potešila moje dve slečný, ktoré Vaše produkty miluju 🙂)))
Výhra by ma určite potešila, aj mňa aj moje deti, ktoré by sa určite potešili
Výhre by sa potešili moje milované detičky Janko a Lucka, ale aj sestrina Hanka!
Svojej neteri ktorá sa chystá do prvého rocnika
Moja dcérka bude prváčka, balík by bol pre ňu 😊
výhru by som venovala mojej dcérke, ktorá sa už teší do školy 🙂
Výhru by som venovala svojej dcére,ktorá bude druháčka
Výhru by si podelili moje detičky - 9 ročná dcéra a 3 ročný syn😉
Výhru by som dala mojej neterke Emikovi... ďakujem
Výhra by putovala mojím dvom ♥️♥️. Starší syn by sa určite v škole podelil s naj kamošom no a mladší by si pochutnal na ceste zo škôlky ☺️
Výhra by išla môjmu synovi
neteri ktora ide do prveho ročnika
Vyhru by som podelila medzi syna a mna, tiez si obcas "zobnem" z tychto detskych dobrot. 🙂
Vyhrá by potešila moju dcéru Lejku 🤩🙃
Niečo z výhry by sme využili aj my, ale niečo by sme venovali neterkám, ktoré sa už na nový školský rok tešia, zvlášť prváčka 🙂
Balíček by som venovala mojim dvom synatorom 9r. 1r. oni by sa s balíčkom už popasovali sami 🙂
Dcérke, ktorá pôjde prvýkrát do školy ❤️
balíček by som venovala synovcovi Paťkovi a neterke Vikinke ❤ milujú takéto maškrty 😍 🍀
balíček by bol pre syna lebo vždy keď ideme do DM tak si uchmatne aj niečo pre seba ani neviem kedy a kde :D
Balíček by si podelili moje 2 detičky😊
Balíček by si rozdelili synak aj dcérka😊
Synčekovi prváčikovi ♥
Balíčkom by som potešila svojho syna alebo detičky v rodine. Vždy si niečo dobré aj pod zub kúpime v DM 🙂
Balíček by bol pre môjho syna - výletníka, čo zje všetko čo ide okolo neho 🙂
Moja dcérka Noemi bude od septembra prváčka, veľmi sa teší do školy a tento box by ju určite tiež veľmi potešil ♥️
Môjmu synovi, od septembra ide do 1triedy
Výhru by som podelila medzi moje deticky, kedze sa vzdy vedia pekne podelit kazdemu by sa usla tycinka aj kapsicka, keksiky by “zmlsli” spolu, no a vlhcenych nikdy nie je dost 😅🥲 deti treba utierat od rana do vecera, ze ano? A keby sa postastilo, dcerke by som dokupila ten chutnucky ruzovy boxik nech ma kazdy svoj 🙂 syncekovi vzdy rano na cestu do skolky prihodim do auta nejaku drobnost aby nemal prazdne brusko tak by sme ho perfektne vyuzili 🙂 ❤️❤️❤️
….. dezinfekcia na seba uz asi tiez nenecha dlho cakat 😅
mojím štyrom deťom , dvaja najstarší syn a dcérka idú do školy treťorodená do škôlky a najmladši do jasličiek ...chystám sa budúci týždeň dokúpiť zásoby na desiatu do DM
Samozrejme mojim dvom detom 🙂
Mojmu synovi, ktory pojde do 2 ročníka 😊😊
Balíček by si rozdelili moje deti-syn školák a dcéra zatiaľ škôlkárka😊
Balíček by som rozdelila medzi moje deti.
Pre moje detičky 🥰
Mojim detičkam potešilo 😘
Môjmu riskovi 🍀🍀🍀
Pre môjho maleho
Pre môjho budúceho prvaka a gurmána🙃
Pre moje deti 🥰
Mojím deťom 🙂
Darovala by som to cerstvej skolkarke dcerke🙂
Pre môjho syna o pár dní nastúpi do1triedy😊
Mojim detičkam 😘😘
balíček by som venovala synovi.
Dcérkam a neterkam
Mojej najmilejsie Taminke❤️Dcerka
Balíček by veľmi potešil moje krsniatko Ninku🍀
Synovcovi ❤️❤️❤️❤️
Ak bude krabicka modra, dostane ju syn. Ak ruzova, tak dcera. dobroty si podelia 🙂
mojej malej dcere🍀🍀
Pre mojich dvoch synčekov by veľmi potešilo
Mojmu prvákovi ,ktorý hovorí ,že ked budem mama unavený ľahnem na lavicu 😃😃
Mojím synom 🙂
Synom🍀
Mojim deťom
Rozdelila bu som vyhru nasmu mladšiemu syncekovi a staršej dcerke, ktora ide do 1. triedy a velmi by sa výhre potesila
Balíček by potešil moju školáčku 🙂
Balíček by potešil našiu dcérku ktorá zbožňuje kapsicky aj ovocné tyčinky 😋
Môjmu synčekovi 👦🏽 ktorého čaká nástup do 1. ročníka 🎒🧑🏫🧮📚📝🖍🍀
Balíček by bol pre moju Sãrku
Balíček by som venovala svojim synčekom - prvák a druhák…to by bol boj 😀😀😀😀
Balíček by si rozdelili moje deturence 😘
Môjmu synovi Patkovi, bude prváčikom 🤩
Balicek by som venovala mojim detom,tiw by sa podelili☺️
Balíček by potešil môjho 8rocneho syna a aj 1.5rocneho. Určite by sa rozdelili spravodlivo ;)

Výhra by išla mužovmu krsniatku , ide prvý krát do školy 🥰
Rozdelila mojmu prvakovi a jeho sestram
Venovala by som ho neteri.
Balíček by som rozdelila medzi mojich synov,DM produkty veľmi ľúbia.
Výhru by som darovala neteriam 🙂 veľmi by sa potešili a výhru by si rozdelili
Balicok by som rozdelía medzi moje dve deti 😊
Potešila by sa moja dcérka😊
Balíček by veľmi potešil moju dcérku ♥️
Mojej dcérke ktorá nastupuje do druhého ročníka 🙂
Vyhrá by si podelili moji synovia 🙂
Výhru by som venovala mojim 2 dcérkam 🙂
Výhra by potešila aj dcéru do školy aj malého syna (presnidávočky🤪)
Určite by sa podelili 🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Určite by sa potešili moje deticky 😊🙏😘
Výhru by si rozdelili dcéra, neter a synovec, každý to svoje podľa veku. 🙂🍀
Výhra by bola pre môjho synčeka a aj krstného synčeka podelili by sa 👶 💙 👶
Určite by sa veľmi potešili aj oni aj ja 🙂
Dcérke 😍
Pre moju dcéru helenku, kt. Vstúpi do školy prvýkrát
Venovala by som najstaršej dcére ktorá je už školáčka a do školy sa už veľmi teší ale isto by sa podelila aj s bratom škôlkarom a malou sestričkou ❤️❤️❤️
Výhra by veľmi potešila moju dcérku Lauru, ktorá ide do prvého ročníka 🙂
darovala by som ho dcerke do skoly 😊❤️ bude z nej 4tacka a velmi sa tesi do skoly 😊
Vyhrá by šla môjmu školákov
Dcerke Lei <3
Mojim dceram. A hlavne mladsej, ktoru caka prva trieda.
Balíček by som darovala časť dcére a časť synovcovi ❤️
Malému bratrancovi, bude druhacik a Kapsicky teda veľmi ľúbi, lebo vždy keď prídu na návštevu ako aj dnes vyjeda zásoby môjmu krpcovi 😁
Balíček by som venovala mojej malej prváčke Anabellke❤️❤️💗
Výhru by si užil určite môj syn Matias, ktorý by sa rád podelil aj so sesternicou ci bratrancom😉
Krstniatku Patrikovi
Výhru by určite potešila moju dcérku. Kapsičky su u nás povinná výbava.
Výhru by som venovala synovi a krstniatku
Pre syna Peťka ❤️
O balíček by sa podelila dcéra tretiacka s bratom skolkarom
Deťom. Podelili by s
Samozrejme mojim dvom detičkám, spravodlivo medzi veľkého školaka a preskolkarku❤️
Mám až dvoch záujemcov - dcérku aj syna. Teda u nás by bola výhra spoločná 😁❤️😉
Mojej sestricke ❤️
Balíček by dom venovala mojim deťom ☺️Adamkovi 10 ❤️a Nadďke 3❤️
synovi, ktorý nastupuje do 1. ročníka🙂
Neterke terezke ❤
synom,jeden do predškolskej a druhý prvý krát do škôlky 😉
Balicek by som rozdelila mojim chlapcom...do skoly, skolky a na vylety ❤
Balíček ako stvorený pre moju dcéru, ale určite by sa podelila s bracekom ❤️
Balicek by som venovala neterke ❤️ prave ma 5 🌛
Syncekovi, ktory bude prvakom 😊❤️
Synovi Dominikovi 🍀
Mojej dcére Saške 🥰
Výhru by som venovala synom, určite by si pochutnali uz aj najmenší 🙂
Dcerka ma 1.9. meninky tak by ju tento balicek urcite velmi potesil. Dakujem
Výhru by som venovala dcérkinej naj kamarátke zo školy. Je to milé dievčatko, len nemalo veľa šťastia v živote......
Balíček by som dala sestričke Alici ktorá pôjde do druhého ročníka a do školy sa moc neteší ale takýto nadupaný box by ju určite potešil.
Jednoznacne by som vyhru darovala mojim detom. 🙂😍
Balíček by veľmi potešil môjho škôlkara Damianka🥰
Pre moje detičky 🙂
Pre neterku 😊
Balíček by som dala mojej dcérke,ide prvý krát do školy, bude prvacka🤩
Dcérke určite ♥️♥️♥️♥️
Výhru by si podelili moje deti ❤️
Pre moju dcérku
Mojej láske Jakubkovi,synčekovi 😊
Syncekovi ❤️🍀
Vyhru by som venovala mojim detom Maxikovi, ktory pojde do druheho rocnika a Eliske, ktora nastupi do prveho rocnika 🙂
Dcérke ide prvý krát do škôlky
Synator ide prvýkrát do školy a určite si rad pochuti cez prestávku 🙃
Baliček by som chcela dcérke Emmke ;) velmi by nás potešil.
Našej dcére 😊
Rozdelila by som ho medzi syna a dcérku.
Balicek by bol pre moje deticky
Výhre by sa určite potešil môj malý školáčik 🍀
Môjmu bračekovi, ktorý nastupuje do prvej triedy 🙈
Výhre by sa potešila moja sesternica 🍀
Výhre by sa potešil môj synček ktorý nastupuje 5 do školičky
Vyhru by som venovala synovi Damiankovi ❤️
Vyhra by bola pre moje baby.
Anetke a Tomáškovi
Krásny balíček...venovala by som ho mojim dvojičky, ktoré teraz nastupujú do 1.rocnika. podelili by sa 😊🤗👌
U nás by našiel využitie na mnoho strán nakoľko obe krsniatka idú prvýkrát do školy😍🙏🤞🍀💖
Mojmu synovcovi, ktorý ide do 1 ročníka😊
Výhru by som venovala svojmu synovi 🙂
Výhru by sme podelili našim i krstným deťom ❤️
Výhru by som venovala synovi🥰
Určite by som dala svojej krstnej dcére,ale niečo by sa ušlo aj mojej dcérke 😍
Vyhra by bola pre mojho syna do prvej triedy 🙂
Vnučatkám.🙂
Vyhra by potešila dcéru, ktorá nastupuje do prvej triedy
Tak výhra by bola darčekom pre moje tri deti
Sprijemnilo by im to začiatok školského roka.
A nášmu najmladšiemu začiatok škôlky.......a taký balíček by som potrebovala aj ja, keďže tiež zacinam v práci po troch rokoch na materskej 🙈
výhra by určite potešila môjho syna Martina
Výhru by som venovala mojej dcérke Emke.
Balicek by som venovala mojej dcere 😘 to co mi ona dava kazdy den je v porovnani s tym co jej davam ja absolutne nic… a vlastne .. dopriala by som takyto balicek kazdemu jednemu dietatu nech ho vlastne dostane iba z lasky .. 🥰
Výhru by som samozrejme venovala svojim dvom chlapčekom 😊 ❤️
Výhra by bola pre naše 3 deti, ktoré by sa podelili. Čaká nás nástup do škôlky kedy všetci traja budú škôlkari 🤗
Výhra by potešila mojich skolakov -chlapcov - dvojičky, podelili by si ju ...to viem určite 👬🎁🎁
Môjmu synčekovi, ktory od pondelka nastupuje do novej škôlky. Snad prestup bude bezproblémový 😎🙏
Výhru by som venovala svojej dcérke, ktorá sa nesmierne teší do 1.triedy a určite by sa náramne potešila aj takémuto darčeku 🎁❤️🍀
Môjmu synčekovi by išli dobrôtky a dózička by išla krsniatku ktorá už je školáčka a určite by jej z nej chutilo 🤗
DIEVČATÁ ČÍTAJTE RIADNE, ZAPOJIŤ SA DALO LEN DO VČERA
Dcérke
@chandra nedeľa už bola
syncekovi 🌞
Mojim deťom ❤️
Dcérke 💐
Mojej dcérke Adelke, ktorá nastupuje do 1.rocnika na ZŠ.
Balíček by potešil moju Lauru ❤️
O balicek by sa podelili moje tri poklady (druhacka, prvak a rocna dcerka).
Dcere a synovi 🙂
Zienky sutaz koncila vcera treba si to poriadne precitat
Keďže v inej skupine je tento príspevok, niektoré to pochopili inak. Aj ja som pochopila, že dnes sa žrebuje. Až potom som si prečítala , že zapojiť sa dá do nedele , ale žrebuje sa zjavne až v pondelok.
Mojim detom ktorre su stalle hladne 🙂
Vyhra by bola darovaná mojej dcerke,mojej laske ktora je sikovna skolacka a na nový školsky rok sa veľmi teší ♥️🍀😘
Pre mojho maleho syna😊❤
Pre dcerku a synceka
Mojim krsniatkam 👍
Sestre a jej syncekovi Marekovi,ktory ide so prvej. 👌🙏
Výhru by som rozdelila mojim 2 deťom 💚
Balíček by som darovala dcérke Rebeke 🙂
Dcerka by si urcite pochutila..
Balíček by som venovala mojim dcéram. Staršia nastupuje do školy a mladšia do škôlky 👭
Balicek by som venovala nasmu syncekovi 💙
@090255, @09simon11, @1281988, @12adriana12, @148silvia, @1978martina, @1angelika, @1elizabeth1, @1gretka1, @1veroncek1, @30zuzuzu30, @3vita, @55kvetinka55, @7dominik5, @7rebeka11, @80jana, @81zuzka81, @9martinocka, @a_andrejka4, @aaalenkak, @aaugustinova, @adaam, @adapat, @adapodlesom, @adavab, @adellbartos, @adipal, @adka_bh, @adkaa_28, @adriana2503, @adsa214, @adu177, @adulak, @adulienka8, @adulkam, @adusa666, @aduska1611, @aduska8888, @agakoll, @ajino, @ajka2251, @ajocka79, @akvarelka, @alamir, @alena671, @aleshka_supermama, @aleskandra, @alexandra197, @alexandra33, @alexiska, @alieeenka13, @alyses1, @amel, @anavivana, @ancike01, @ancus44, @andeska, @andrea0710, @andrea16, @andrea29krkoskova, @andrea78, @andreafenikova, @andrejka890, @andyta, @anezka666666, @angi_lele, @angiela, @anickaaa6aaa, @anikat88, @anishka, @anitka123, @anjelik2358, @anjelik9993, @anka2015, @annarita, @annlis, @anonymous87, @april_2018, @arcaniss, @arriana29, @arrram, @ask, @aurorastone, @aurra, @ave_eva, @axelka18, @baby2019, @balu248, @bambulka_, @bana1, @barbie1981, @barbie77, @barbora237, @basa29, @bavlnka92, @bea57, @beadygirl18, @beatusik, @beetinkaa, @beruska88beruska, @betamaca, @bianka33, @biba99, @bibancs, @blah24, @blondik85, @blue83, @bori196, @borkens, @bosorkabb, @botka19, @brulka1, @bubusfa, @budembabka, @buzby, @bzuzliq, @cadulka2908, @cambi, @carmela87, @carmen238, @cata_leya, @chandra, @cholitko, @chrobacik31, @chrustik2211, @chudadka, @cicka193, @ciusinka, @comika, @dada252, @dada641996, @dadka151, @dadka_bb, @dadulkaf, @daduska2222, @dani237, @daniela3012, @dankamg, @dankapaj, @danta22, @danusa63, @danushka66, @danuskadominik, @dany85, @dara79, @darling82, @dasiacik, @daska178, @dasus12, @ddanike, @deadlylucy, @debr88, @dema4016, @dendula30, @denisa2019, @denka18, @denkaa1, @denska, @deny81, @desperatefather, @dexemposupoplex, @diana283, @diankadida, @dida333, @didave, @dietatko, @dizzynkaa, @django871, @domculik, @domcurik27, @domi_ch, @domini4, @dominika810, @dominikakkk, @dominikuska, @dominka63, @domka186, @dothyna, @dracica12344, @dracikdrahosko, @drobcek221, @dufajka2017, @dupky1111, @dzulila, @eawynka, @eddrienna, @edien, @edus01, @eduska, @eeeka, @eevviittkkoo, @efaz, @egond, @ela246, @elen83j, @elenatazka, @elinka5, @elirichard, @eliskamajko, @eliz22, @ella024, @ema_lili, @emiliakohutova, @emine215, @emmka0205, @emmka1, @eni0307, @eninka27, @epilynn, @eri_sa, @ericia, @eridani, @erierieri, @erika178, @erika2111989, @erikad82, @erikak123, @erinka1411, @erinka1987, @esprit11, @eva1488, @evajt, @evasvec, @evd, @evi5888, @evicaopica, @evicka2016, @evinku, @evipeti, @evka1247, @evka2666, @evka64, @evkano1402, @evuch, @evushka007, @falcogirl, @fazula123321, @ferret95, @fidel987, @fiofi, @flowerfairy, @franka, @funkadunka, @gaatti, @gabca025, @gabika1976, @gabizabka, @gabriela0077, @gabrielala, @giardia, @giovka, @giselle43, @graft, @greta123, @gretaaa, @gumbelanik, @gyndura22, @h2so4, @haidi, @hama007, @hanka_se, @hanulka23, @hedkoo8, @helena161, @henika263, @hermiona368, @hermionia, @hiuna18, @hranolka22, @hviezdulienka16, @hzkatka, @ibabazar, @ibrunova, @ingrid39, @inguska3, @inkabu, @ituska, @ivami74, @ivana11232, @ivana126, @ivana2209, @ivanazacikova, @ivanuskaa171, @ivetamazan, @ivmave, @ivuliacik, @ivusa156, @ivusa221, @ivusik89, @ivuska_3, @ja11dca, @ja_mi, @jahodka1126, @jajojapo, @jakubik, @jana179, @janabar82, @janaeddie, @janahladka, @janap358, @janasofi, @janba, @jancika1, @jancika82, @jandakovaeva, @jande, @janettka93, @janicqa284, @janinka112, @janinkalc, @janka11.3, @janka1102, @janka565, @janka_21, @jankka1981, @janticka, @janula1502, @janulienka1103, @janulilienka, @janulka578, @janusa1977, @jarka8276, @jarmila85, @jarnajar, @jeane98, @jennifer007, @jgk24, @jhhu, @jjuliaa, @johanajakub, @juliankaaa, @juliastrakovave, @juliet1, @julka1812, @justify, @kacenka123, @kacerkal, @kaciatko1811, @kacka184, @kaja1518, @kaja27, @kajkosilvika, @kaki221, @kalica, @kamagma, @kamca495, @kamowa, @karamelka14, @karina1313, @karolina196, @karolinagabika, @katarina0006, @katarina111, @katarina414, @katarina_012, @katarinahs, @katarka6, @katchaxx, @katharynkaa, @kathrinshop, @katiti, @katjaa44, @katka0987654321, @katka1778, @katka_matka28, @katkaaa14, @katkaksm, @katkamj, @katkasimon, @katkav81, @kattka309, @katulka2709, @katus97, @katy082, @katy2015, @katy22233, @katymt, @keilak, @kejtka87, @ken, @ketinecka, @ketrin_ka, @kika46, @kika499, @kika51, @kika52621, @kikina222, @kikuska872, @kikuszv, @kimiki, @kimmi17, @kiss_me14, @kitty147, @kitzen, @knikoleta, @kolarovska, @kozenka66, @kraska66, @kristina671620, @kristinap13, @krstinymojhosyna, @ktulik24, @kucierkaa123, @kuka221, @kuratko284, @kvojtanikova, @l695, @ladaniva, @lalala15, @laskonka80, @laura156, @laurah, @laurika173, @laurinka147, @laviedeluz, @leaateo, @lemasa, @lenka.25, @lenka00789, @lenka095, @lenkalenka126, @lenkamartinus, @lenkavalova, @lenocka2222, @lentilka135, @lenuskall, @leona2332, @leonia77, @leonie35, @leovamamina, @lettinka, @letuskaaa, @levator, @lewa33, @lhjh, @liana189, @lienka.7, @lienka073, @lienka525, @lienka_x, @liiily, @lilapa, @lili007, @lili1809, @lili763, @lili8836, @lilinka126, @lilli77, @lilly888, @lillyilly, @limok, @linda2985, @linduska1974, @little_pony, @littlelady, @liu71, @livinka1111, @livka_, @livkaslivka, @lkll, @lkpp, @lladybirdd, @llegal_girl25, @lolko_lenka, @lotyka, @luami, @luba129, @lubi47, @lubik002, @lubinka26, @lubka86, @lubomirab, @lucasam, @luci88nka, @lucia2009st, @luciamiklova, @lucik1707, @lucik194, @lucinka0607, @lucinkka29, @lucka2108, @lucka2311, @lucka867, @luckad1, @lucy125, @lucy7718, @lucy_000, @ludiq, @ludkka0407, @ludmiiilka, @lukakralik, @lulabay, @lulala, @lulinqa, @luliu, @lulu0123, @lulu1217, @lusip, @lussya, @lussyita, @lusya20052, @lusyc, @luuubik, @lwi, @lydion20, @lydka99, @m.stanka, @ma_min_ka, @mabliss, @macik166, @macka22, @mackaml, @mackapacka89, @mada111, @maggie20, @magneska, @majcat, @majjjjuska, @majka1231990, @majka991, @majkabajka321, @majoma19, @majta4, @majus2106, @majuska2011, @majusqwa, @malajezibaba1, @malejo, @malicka1986, @malina21, @malinovka333, @mamaadkak, @mamalaskam, @mamamoni, @mamelka, @mami5, @mamicka1986, @mamina321, @mamina6666, @maminka11, @mamulienka135, @mana48, @mandelina, @maniremi4, @manuska84, @manyus, @mapa, @marcellka32, @marcipanovatorta, @margareeetka, @maria577, @mariabol, @mariamedvecka, @marianne35, @mariaveronikag, @mariejenka, @mariii_32, @marika97, @marikaheidi, @mariposa1, @markomonika, @marlenka222, @marsella_22, @martina2ve, @martina374, @martina_mj, @martinamatulka, @martinape85, @martinka354, @martinka_p, @martinsen, @martizv, @martuska174, @maru33ka, @maruska2269, @maruskaw, @mary86, @maryann8, @marygb, @maryon1, @mata248, @mata_2012, @matejkoo, @mathik84, @matkomiska, @matulik236, @matulinka83, @matuska1141, @maykah1, @mazdik, @mazupa, @medynka82, @menoruze, @mia., @michaela_lm, @michaelamim, @michi2912, @micinka1981, @micva, @miiichala, @mikiska1812, @mikusiatko, @miladkaaa, @mimichaelka13, @mimika183, @mimisandra, @minnonnka, @mira04, @miranda23, @mirdita, @miri211, @miricka77, @miriskaz, @mirka17, @mirkri, @miroslavafrombratislava, @mirusssska, @misabo, @misinka0611, @miskajerry, @miskamysi, @miskasiska, @missy89, @mmm310, @mmoni89, @mobanika, @modreocko2, @mokuska123, @molly9991, @mona303, @mone8, @mongo, @moni905, @monika11m, @monika2401, @monikab92, @monikadd, @monikamalinka, @monikamama, @monikas03, @monillia, @monique17, @monkara18, @monni, @montrojruza, @monulik0209, @mooonika1975, @mooonushka, @moosh, @moravcikovalucia, @motylik21, @motyliky, @mskorica, @mt1982, @mucuinka, @n1982, @nafka0483, @nanuska123, @naomielina, @nataliaseidlova, @natalisa, @nelaaa17, @nelka0810, @nene_mamina, @ngl, @nicky1108, @nika3333, @nika4816, @nikanemo, @nikasmile, @nikasnv1, @nikavuk, @nikialexa, @nikinkals, @nikka055, @nikol1316, @nikolka99, @nikusii, @nikusiknika, @nikusss321, @niminka, @ninahal, @nisa7, @nojapredsa, @norikk, @nufacik6, @nyku3ka, @nyunyi, @olivia1092, @ollynka, @olsiv, @ondatra2, @opica_skorica, @opimiriam, @oriesok, @orlikova, @pakaska, @pandica, @papaya308, @papuka205, @papulka1234, @patka27101999, @patka33, @patkah128, @patriciavanesska, @peeeetulka, @peeetulka84, @pesa34, @petka1402, @petka622, @petkovamama, @petra0801, @petrasto, @petronelak, @petronelaura, @petulka00013, @petus164, @petushiq, @pierrick, @pmg, @polly757, @poopsie, @princita, @pstruzik, @puskaruka, @quetinka28, @quixinecka, @qwertyui, @radkasur, @radoslava3, @rafaela555, @ragazzina, @rami12, @rea13, @rejaa, @reklamka, @renata_b, @renatamate, @rendicka, @reni113, @renusssska, @ria13479, @risolino, @rita_malina, @ro_manka, @romana1110, @romca23, @ruahine, @rumalka, @saba2012, @safrani, @samko15, @sandra163, @sandra811, @sandrapal, @sandulienka5, @sanen, @saratamara, @sashlion, @sasitimi17, @sasqia, @saxalendra, @scimmiettka, @scirka13, @sebona, @sebulinko1, @selma775, @selu11, @selwadza22, @sendika1821, @severanka7, @sheena212, @siagaz, @sibrez, @sidney427, @silvinka18, @silvitko1, @sim_icek, @simba, @simioonka, @simka2433, @simona07, @simona_0654, @simonaa94, @simonkasim, @simulienka2207, @simuska1808, @sintia395, @sirotova, @sisa22x, @sisajojo, @sisat30, @sisi1852, @sisi208, @siskaaksis, @sklenka1, @skrekinko, @skrita, @skusihu, @slavaf, @slavica77, @slavka52, @sliac, @slinkaaa, @slovan99, @slove30, @smolo56, @snicek, @snubka1, @solinkarka, @sonasamaj, @sonava, @soncita, @sonica, @soninka34, @sonka15, @sonka5, @sperka, @srferreira, @srnka19, @sssilvuska, @stanislava22, @stanka6722, @stankams, @stanus81, @stasim, @stastnamamana4, @stefi_bazarik, @stella03, @stevlikova, @sumalee, @sunnyday216, @sunsflower, @surrender, @susaanka, @susanap, @susanka421, @suzinka1608, @svetlanka1, @synanjelik, @szandra11, @szjuzi, @tadotami, @tamarkissova, @tana2209, @tani777, @tbd, @teenushka, @terey, @terkarepka, @tery3018, @teuflerin, @tianna, @tifinka, @timejka777, @timi.t, @timinka1984, @tina104, @tina118, @tinadomik, @tinetta, @tinka2610, @tinkavvv, @tintini, @tinuliatko12, @tivka, @tkmama, @tomcimka, @topanocka286, @topier, @traktor, @tripetta, @trnava91701, @ujcka, @uniquegirl, @ursulienka1, @uzlanka, @v3rca11, @valeria198655, @valeriabanas, @vanda83, @vannillka, @vanspis, @vejalm, @velvettka, @vena180, @vero_nika89, @veron28, @veronicka1901, @veronicka256, @veronickasl, @veronika0122, @veronika26r, @veronika65, @veronika729, @veronika_1991, @veronikaa006, @veronikabalgova, @veronikalubko, @veronikaros, @veronikavivien2012, @veronm, @verora, @vesmirnyglobus, @veve13, @veveli, @vevulik18, @vewik, @victory1, @vierocka1490, @vieruna, @vifonka, @vika0308, @vikies, @vikinka292, @viktoriazria, @visi1006, @vivaa12, @vladimira22, @vladimira89, @vokavado, @vonava007, @vtacatko3, @waity888, @weba, @wecenko, @wejuska7910, @weronkakralinska, @wonderbe, @wurschi, @wwwwerunka, @xenia90, @xlolax80, @xxx23, @xxxxxnnnnn, @ywetinka, @zabinkalenka, @zadarmo1, @zafir, @zara2020, @zatn, @zdenkastanka, @zimrich, @zizka1133, @zo_ja, @zoyzana, @zu82, @zu895, @zubrienka87, @zufka10, @zuzana211, @zuzana2910, @zuzanam82, @zuzanasef, @zuzanka156, @zuzavese, @zuzi0911, @zuzik307, @zuzikaaa, @zuzinkka18, @zuzitko74, @zuzka1620, @zuzka2505, @zuzkagm, @zuzki1, @zuzu11166, @zuzu6612, @zuzula118, @zuzuliatko18, @zuzulicek194, @zuzulienka03, @zuzzia, @zuzzuzzuz, @zuzzzka18, @zzzuzzzu Ahojte, súťaž je ukončená, kto vyhral, zistíte tu: https://www.modrykonik.sk/blog/nesvadbovo/messa...
Ďakujem pekne za účasť, výherkyniam blahoželám a ostatným posielam aspoň pár srdiečok. Krásny deň, dámy 😍
Ďakujem☺️a gratulujem výherkyniam
@nesvadbovo ...pár srdiečok? dnes mi ich prišlo cez 15. Ďakujem, potešili 😍
@nesvadbovo dakujem ,🙂
Ďakujem za ❤️. Vyherkyniam gratulujem🤗










Balicek by som venovala synovcovi,ktori sa tesi prvykrat do skoly 😍