icon
avatar
nesvadbovo
Správa bola zmenená    23. aug 2022    

Súťaž ukončená!
Súťaž s #dm 🎉
Čo si budeme klamať, škola sa nezadržateľne blíži a my máme pre tri z vás pripravený takýto krásny balíček!
Stačí, keď dáte lajk na tento príspevok a do komentára mi napíšete, komu by ste výhru venovali 😍
Čas máte do nedele 28.8. 🙌
P.S. fotka dózičky je ilustračná, výherkyne dostanú “neutrálnu” zelenú alebo modrú farbu 😉

avatar

Balicek by som venovala synovcovi,ktori sa tesi prvykrat do skoly 😍

23. aug 2022
avatar

Výhra by išla určite môjmu synovcovi Samkovi.

23. aug 2022
avatar

Balicek by si podelili moje 2 slecny 🙂

23. aug 2022
avatar

Baliček by bol pre moju Anit ❤️

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala môjmu synčekovi Jakubkovi, čaká ho 1 trieda, veľmi sa teší (možno preto že nevie čo ho čaká). Ja sa tešim tiež budeme v rovnakej škole budem ho mať pod dohľadom. Nikdy u nás nemôžu chýbať biotyčinky z dm.

23. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala dcerke Lil <3

23. aug 2022
avatar

dcerke Hanke❤️

23. aug 2022
avatar

S vyhrou by sa rozdelili moji dvaja chlapci 🙂

23. aug 2022
avatar

Výhru by si rozdelili moje dve dcéry 🍀

23. aug 2022
avatar

Mojej dcérke Natálke😘

23. aug 2022
avatar

Balíčku by sa potešila mladšia dcéra 🌷

23. aug 2022
avatar

balicek by som venovala mojim detom🙂 4rocna a 7mesacny🙂

23. aug 2022
avatar

balíček by bol pre neterku Tamarku, hrdú prváčku

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala môjmu synčekovi ❤️

23. aug 2022
avatar

Balíček by dostali moje 2 deti Ema a Šimon 🙂

23. aug 2022
avatar

Išiel by mojim deťom

23. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila pre moju krstnu dceru a synovca,ktori obaja idu tento rok do prvej triedy.

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala dcérke Zarke 🍀❤️

23. aug 2022
avatar

Synovi prváčikovi a práve tieto maškrty by boli ideálne na desiatu do školy.😉

23. aug 2022
avatar

Vyhra by isla pre mojich 2 synov

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala dcérke ❤️

23. aug 2022
avatar

Tento balíček by som venovala môjmu malému synčekovi ktorý nastupuje od septembra prvý krát do škôlky,takže dozicka s maskrtkami by ho veľmi potešila

23. aug 2022
avatar

Pre mojho zlateho prvacika...😍

23. aug 2022
avatar

Mojím chlapcom 😊

23. aug 2022
avatar

Sestričke🍀🍀🍀🍀🍀

23. aug 2022
avatar

mojim babam Laure a Miske

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej neterke Lujzicke 🍀🍀🍀🍀

23. aug 2022
avatar

Svojmu budúcemu prváčikovi🙂

23. aug 2022
avatar

Môjmu synovi

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojim deťom a synovcovi, ktorí presne takéto maškrty radi.dostavaju na desiatu do školy ❤️

23. aug 2022
avatar

Mojím deťom,určite by sa potešili 🍀

23. aug 2022
avatar

Syncekovi.

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre moju dcéru a určite by sa rozdelila aj s bratom ☺️

23. aug 2022
avatar

Balicek by si podelili moje dcerky 😍

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala svojim detom

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala našej najmladšej dcérke ❤️

23. aug 2022
avatar

Pre našich chlapcov dvojičky🧑‍🤝‍🧑🥰

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre moju dcéru a syna

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojim deťom

23. aug 2022
avatar

Mojmu synovi

23. aug 2022
avatar

Balicek by som darovala mojmu syncekovi a mojej neterke. Obaja skolkari o par dni, neterka druhy rok 🤩

23. aug 2022
avatar

Balicek by som dala mojej dcere, ktora uz druhy rok chodi do skolky. A vzdy dm smakocinky mame v aute, kedze hlad do skolky a zo skolky je stale. 😁 Niekedy mam pocit, ze mame doma pubertiacku. 🙃

23. aug 2022
avatar

Výhra by sla môjmu drobcovi , ktorý by sa neskutočne tešil a ja s ním 😊

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojim deťom 😊 Mojej školáčke a predškoláčke 🥰

23. aug 2022
avatar

Neteri,ta nastupuje do skoly,cize potesilo by ju to 😉

23. aug 2022
avatar

Venovala by som to mojím 2 deťom, veľmi by sa výhre potešili

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som darovala mojmu malemu skolakovi a rozdelil by sa istotne aj s bracekom skolkarom 💏.

23. aug 2022
avatar

Dobrý deň, balíček by som rozdelila medzi dcérku a neterku.

23. aug 2022
avatar

Vyhra by potesila mojho syna 😊

23. aug 2022
avatar

Tak tento super mega balicek by som rozdelila medzi nasich troch loptosov😊😊😊

23. aug 2022
avatar

Výhru by som môjmu synovi, ktorý ide 1x do školy 😊

23. aug 2022
avatar

Mojej dcerke ❤

23. aug 2022
avatar

mojej dcérke Emmke ❤️

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojej 1,5 ročnej dcérke Dianke 🙂

23. aug 2022
avatar

Môjmu nastávajúcemu prváčikovi

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojim dcéram.

23. aug 2022
avatar

Dcérke Alžbetke - mojej predškolačke

23. aug 2022
avatar

Krsniatku Mimi, ktorá ide v septembri do 1. triedy

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre moju malú skolkarku ale isto by sa podelila aj so staršou sestričkou ♥️

23. aug 2022
avatar

Dcérke a synčekovi.

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala mojej neterke, ktorá ide v septembri do prvej triedy 🍀🥰

23. aug 2022
avatar

Synkovi ❤️

23. aug 2022
avatar

🥰 Mojim dvom princeznam 🥰

23. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi 🙂

23. aug 2022
avatar

Synovi Miškovi, ktorý nastupuje do 1.triedy 😊

23. aug 2022
avatar

Dcérke a synčekovi❤️

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojim dvom detičkám, nech sa naučia kamarátsky podeliť 🙂

23. aug 2022
avatar

Pre moje dietky a ja by som sa s nimi zviezla 😆

23. aug 2022
avatar

Synovi do školy a dcérke do škôlky 🥰

23. aug 2022
avatar

Dcerke Lenke a syncekovi Adamovi.

23. aug 2022
avatar

Deťom a krabičku mne do prace 😁

23. aug 2022
avatar

Mojim drahym deturencom, tretiacke Saske a predskolakovi Petkovi.

23. aug 2022
avatar

Nebudem klamať a rovno napíšem, že by som ju nechala nám, teda mne a synovi. Pretože všetko čo je na fotke milujeme a využívame obaja 😍😍😍😍

23. aug 2022
avatar

Ak by som vyhrala, tak pre dcérku Sári 🥰

23. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala svojej sestre a jej detom ❤️❤️❤️🤗

23. aug 2022
avatar

Mojim detom

23. aug 2022
avatar

Mojej Barborke😘

23. aug 2022
avatar

mojim babam nech si podelia

23. aug 2022
avatar

Mojim deťom

23. aug 2022
avatar

Mojej dcére Emily, ide do prvého ročníka a neskutočne sa teší takže by mala ešte väčšiu radosť 😊

23. aug 2022
avatar

Mojím dcérkam 🙂

23. aug 2022
avatar

Pre syna Miška

23. aug 2022
avatar

Dcere Lenke, ktora ide do druhej triedi a rada maskri 🙂

23. aug 2022
avatar

Mojej tretiačke Adelke 😊💜

23. aug 2022
avatar

Starsieho caka prvy den v skole a mladsieho prvy den v skolke, takze obom 😉

23. aug 2022
avatar

Baliček by išiel pre moju dcerku ,ktora ide prvy krat do školky 🌸🍀😘

23. aug 2022
avatar

Synovi Tomaskovi 💙

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke, ktorá ide prvý krát do škôlky. 😉😍

23. aug 2022
avatar

Mladšia dcéra by sa potešila.Ale určite si tam každý niečo nájde😘

23. aug 2022
avatar

mojmu skolkarovi 🙂

23. aug 2022
avatar

Pre moju druháčku,to by bol krásny darček k meninám☺️☺️☺️

23. aug 2022
avatar

Balíčku by sa potešil syn.

23. aug 2022
avatar

žiakom z chudobných rodín v mojej triede

23. aug 2022
avatar

Synovi ♥️🍀

23. aug 2022
avatar

Venovala by som to mojmu synovčekovi, ktorý nastupuje do novej školy ❤️❤️❤️

23. aug 2022
avatar

Mojej Hanke ♥️

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojim dvom synom.

23. aug 2022
avatar

Mojim deťom Lilke💃, Miškovi 🕺a Nelke💃, ktorá ide 1x do škôlky 🤩..

23. aug 2022
avatar

pre moje dievčatká💞

23. aug 2022
avatar

Pre nášho Lukáška, ktorý prvýkrát nastúpi do škôlky❤️

23. aug 2022
avatar

Môjmu Oliverovi, už sa veľmi teší do školy

23. aug 2022
avatar

Synom

23. aug 2022
avatar

...synovi Lukymu

23. aug 2022
avatar

dcérke Julinke😀

23. aug 2022
avatar

Výhru by si užívali moji 2 drobci Nataša a Eliáš.

23. aug 2022
avatar

Výhru by som dala môjmu synovi Jakubkovi 🍀❤️

23. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi Tobiaskovi ❤️, ktorý sa už teší do školy

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovali synovi, ktoremu sa do tretieho rocnika vobec ale vobec nechce 😂😆

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som darovala môjmu synovi Martinkovi 🍀🌺🥰

23. aug 2022
avatar

Moje dve neterky by mali veľkú radosť z tejto výhry...🍀🙂

23. aug 2022
avatar

Moje dcerke Meliske,ktora bola cele prazdiny moja velka pomocnicka 🍀❤️

23. aug 2022
avatar

Pre môjho syna Tomáška do školy 😊

23. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila synovi a dcére 😊

23. aug 2022
avatar

Balicek by isiel pre moju Sabinku 🥰

23. aug 2022
avatar

Mojej dcerke a synovi. Dcerka ma vazne potravinove alergie a casto nakupujem rozne potraviny vhodne pre nu prave v DM. Okrem toho by vyhru vyuzil aj moj “velky tretiak” ❤️

23. aug 2022
avatar

Mojim na chlapcom

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojmu krsniatku, ktoré ide do 1.rocnika a určite by sa veľmi potešila ❤️

23. aug 2022
avatar

bud dceram alebo neterke co pojde o rok do skoly.... urcite by zostala v rodine

23. aug 2022
avatar

Synčekovi, čoskoro prváčikovi 🥰 už sa nevie dočkať

23. aug 2022
avatar

Výhru venujem mojej dcérke🍀

23. aug 2022
avatar

Dcérke alebo neterke ❤️😊🍀🍀🍀

23. aug 2022
avatar

Mojim milovaným deťom ♥️💙♥️

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synovi ♥️

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojim deťom🥰

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synovi a dcérke ❤️

23. aug 2022
avatar

Výhre by sa potešili moje deti 👦👧

23. aug 2022
avatar

Mojim slečnám.

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala mojim dvom chlapcom.kazdemu nieco.

23. aug 2022
avatar

Výhre by sa potešili naši traja chlapci, budeme mať tretiaka, prváčika a posledný rok domaseda, budúci rok ho čaká škôlka... 🧍🧍🧍

23. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala dcérke 💙

23. aug 2022
avatar

kamaratke ma 4 male deticky zislo by sa im to

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala dcérke, ktorá pôjde prvý krát do školy a už teraz sa teší

23. aug 2022
avatar

Balicek by som rozdelila svojim detom

23. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala mojej dcérke, ktorá by sa určite podelila s bračekom 🙂

23. aug 2022
avatar

Podelili by sme sa so synom. On nastupuje do škôlky a ja po 3 rokoch na RD do zamestnania - školy.

23. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala synovi. Ma velmi rad DM vyrobky 🙂

23. aug 2022
avatar

Mojemu synovi ktorý sa teší do školy a ja ties 😘

23. aug 2022
avatar

Balíčku by sa veľmi potešili naše deti Lety a Simeonko, majú radi prekvapenia a tie dm-kovské úplne naviac 🍀🍀🍀❤❤❤

23. aug 2022
avatar

Mojej dcére 🙂

23. aug 2022
avatar

Aj cere ktorá začne chodiť do skvolky 😘🌷

23. aug 2022
avatar

Jajaj 🙂 balíček venovať svojim štyrom deťom. Je komu, bolo by radosti. Podeliť by išlo jednoducho - box na desiatu najstaršej do školy, vreckovky pre bábätko, papanie každému a gél do kabelky mne, keď spolu cestujeme na rucky.

23. aug 2022
avatar

Pre dcerku 🙂

23. aug 2022
avatar

Pre moje deti 👧👶🤞

23. aug 2022
avatar

moje dve dievčence 😉

23. aug 2022
avatar

Mojim deťom 🙂

23. aug 2022
avatar

Vnúčikovi❤️

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala sebe😜😜😜lebo sa s deťmi natrapim s úlohami lebo same by to nezvládli,katastrofa niektoré zadania a príklady a to sú len prvák a stvrtak,dakujem

23. aug 2022
avatar

Tento balíček by som darovala môjmu malemu kamošovi ktorého mam velmi ale velmi rada
Ide do škôlky prvý krát tak by sa potesil miluje tie bio detske ovocne tyčinky tak tie by si braval v dozičke❤

23. aug 2022
avatar

Venovala by som synovi.

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol cely pre moju dcérku Dianku 🥰

23. aug 2022
avatar

Dcére, tej chutia všetky mlsky z DM 🍀

23. aug 2022
avatar

Dnes nakupene bio tycinky pre maleho kamoša

23. aug 2022
avatar

Môjmu synovi 😀

23. aug 2022
avatar

Venovala by som mojej dcerke 😊

23. aug 2022
avatar

Pre synovca 🥳

23. aug 2022
avatar

Našej Anetke ❤️

23. aug 2022
avatar

Synovi Alexikovi 🍀

23. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila medzi našich: zdravé maškrty by išli synovcovi a neterke keďže majú radi sladkosti a doma ich musia v tom krotiť, dózička by sa hodila synčekovi do škôlky aspoň na raňajky a desiatu z domu, vlhčené obrúsky pre mesačnú dcérku a dezinfekcia mne do kabelky - na výletoch či po doktoroch využijeme všetci

23. aug 2022
avatar

Svojim deťom

23. aug 2022
avatar

Moje dve vnučky....❤

23. aug 2022
avatar

Vyhra by skoncila u nas doma a venujem ju mojich chlapcom❤️

23. aug 2022
avatar

Boxik by som rozdelila mojim dvom detom

23. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila mojim dvom detičkam ❤️

23. aug 2022
avatar

Môjmu krsniatku Dankovi 🍀

23. aug 2022
avatar

Výhra by potešila moju dcérku ktorá bude mať 29.8 20🌜❤️❤️❤️💪

23. aug 2022
avatar

Synom♡

23. aug 2022
avatar

Balicek by som darovala mojej malej susedke Bianke 🙂

23. aug 2022
avatar

výhra by bola pre moju princeznú👶🏻👑🍼❤️

23. aug 2022
avatar

O výhru by sa podelili moje dve detičky ❤️🍀

23. aug 2022
avatar

Vyhrá by bola pre našu Elišku 😀❤️

23. aug 2022
avatar

Výhru by som podarovala mojím dvom synčekom, a určite by sa niečo ušlo aj môjmu zlatému synovčekovi 🙂😉❤

23. aug 2022
avatar

Dobrý deň, balíček by som venovala mojej dcére
Eliske ktorá tento rok nastupuje do prvého ročníka ZŠ.

23. aug 2022
avatar

Moje dve lásky... 4 ročný veľkác co nastupuje do škôlky a jeho 14 mesačná sestrička co ľúbi ovocné kapsičky a tycinky🙂

23. aug 2022
avatar

Balíček by šiel mojej najmilejsej neterke ☺️

23. aug 2022
avatar

pre nasu skolkarku mlsnu ☺️

23. aug 2022
avatar

mojej láske <3

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala mojim 4 deťom,a mojím 2 neterkám 😊 hneď by sa po nej zaprášilo....

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala môjmu prváčikovi Jurkovi 🥳♥️ ktorý sa už teší na školu ,miluje dm dobroty a po dózičke sme už tiež pokukovali 😉

23. aug 2022
avatar

rozdelila by som mojim trom školákom 🙂

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcére Anetke, ktorá ide do prvej triedy 😉😉

23. aug 2022
avatar

Svojim synom 🍀

23. aug 2022
avatar

Synovi k prvemu dnu v skolke🤗

23. aug 2022
avatar

Krstniatku ❤️

23. aug 2022
avatar

Mojím synom

23. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojej dcérke Emke , lebo ju ľúbim najviac na svete a viem , žeby sa potešila krásnej výhre ❤️

23. aug 2022
avatar

Mojej dcérke 🍀

23. aug 2022
avatar

Balicek by som rozdelila mojim dvom detičkám 🍀🍀🍀

23. aug 2022
avatar

Pre moje detičky vanesku a Adamka 🫶🏻 Akurát krpec bude mat 6 mesiacov takze u nás sa výhra na okno využije 🙏

23. aug 2022
avatar

Výhra by potešila našlo Oskarka ❤️

23. aug 2022
avatar

Pre mojich troch synov

23. aug 2022
avatar

Sice som odisla na matersku, no stale myslim na jedneho drobca u mna v triede (ucim autisticke deti). Urcite by som to venovala jemu-a aspon dobry dovod ist pozriet kolegyne a deti do prace.

23. aug 2022
avatar

Najstarší synček nám nastupuje prvý krát do škôlku, tak by si pochutnal. A verím, že by sa podelil aj s jeho mladšími súrodencami 🍀🍀

23. aug 2022
avatar

Výhra by potešila moje dve deticky-Laurinku a Adamka🍀

23. aug 2022
avatar

Balíček by potešil syna.

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre syna 🍀🍒🍏🍉

23. aug 2022
avatar

balíček by veľmi potešil syna,ktorý má rád aj zdravé papanie a maškrty 🍀

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre našu malú , ktorá síce nejde do školy ale využili by sme na výlety 🙂

23. aug 2022
avatar

Balicek by putoval mojim krstniatkam Lujze a Lotke. A urcite by sa uslo aj nasej Tamarke 😉

23. aug 2022
avatar

Balicek by potesil moju dcerku 👧, kedze rada maskrti, tak tento balicek by padol vhod ako zdravsia desiata do skoly 🙂✊🍀

23. aug 2022
avatar

Vyhru by si rozdelila dcerka so synom.

23. aug 2022
avatar

Balíčku by sa potešil môj synček,od septembra bude prváčik ✊🏻

23. aug 2022
avatar

Nechala by som si ho pre seba. 😁🙈

23. aug 2022
avatar

Výhru by som.dalz synčekovi ❤️🙂

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej malej, ktorá sa veľmi teší na školu, že bude ešte múdrejšia, ako je teraz 😂

23. aug 2022
avatar

Výhru by som dala môjmu synovi🍀😉

23. aug 2022
avatar

Balíček by som dala dcérke prípadne sestre

23. aug 2022
avatar

Neterku by isto potešil.

23. aug 2022
avatar

Balicek by potesil hlavne mna, lebo nemam stastie na sutaze 😄 a samozrejme by som sa podelila s detmi 😊

23. aug 2022
avatar

Vyhru by dostal môj prvácik a určite by sa rozdelil aj so sestričkou 😊

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojej dcére ☺️☺️

23. aug 2022
avatar

Mojej prekrásnej lubenej dcerke❤️

23. aug 2022
avatar

Balík by si rozdelili moje dve deti, malý sused by tiež niečo obdržal 😉

23. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala kamaratke, dnes dostala vypoved v praci a ma 2male slecny. Jedna skolopovinna jedna 3.rocna skolkarka.

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala neterke

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala svojím dvom deťom.

23. aug 2022
avatar

Dcerke

23. aug 2022
avatar

Mojim dvom krpcom.

23. aug 2022
avatar

Mojej malej bambulke Barborke.

23. aug 2022
avatar

výhru by som rozdelila mojim deťom a ich kamarátom, keďže štart do nového školského roka budú mať sťažený

23. aug 2022
avatar

Balicek by som rozdelila mojmu skolakovi a mojej skolkarke

23. aug 2022
avatar

Venovala by som malej sestre, školáčke 😍

23. aug 2022
avatar

Svojim trom detickam 🍀

23. aug 2022
avatar

Určite mojim dcérkam ❤️🍀

23. aug 2022
avatar

Mojej dcerke

23. aug 2022
avatar

Mám dvoch sYnov a ten mladší má veľmi rad veci z Dm. Na desiatu, alebo len tak ;)

23. aug 2022
avatar

Mojim 3 dcéram👑

23. aug 2022
avatar

Potesilo by synceka matejka,ide prvy krat do skolky

23. aug 2022
avatar

Ahoj. Veru moje 2 baby školáčky by sa podelili a potešili balíčku, teda by som im výhru dopriala, ak sa šťastena usmeje.

23. aug 2022
avatar

Balík by si rozdelili moji dvaja chlapci, nakoľko tieto dobroty z DM majú veľmi radi 🙂

23. aug 2022
avatar

Mojím detom

23. aug 2022
avatar

Výhru by dostala dcérka, niektoré z týchto veci poznáme a ma ich rada a ostatné radi vyskúšame 🙂

23. aug 2022
avatar

svojej dcérke 👧🏻❤️

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala nasmu synovi 💙 od septembra je z neho velky predskolak. Dozicka by bola preto vyuzivana aj nadalej v skole. A smakocinky z vyhry by si vychutnal spolu s kamosmi zo skolky. 💙💙💙

23. aug 2022
avatar

Moje deti sa radi rozdelia a nebudem klamať, ja si dám tiež 😀

23. aug 2022
avatar

Synovi Samkovi 😊 je to veľký NEjedak no veci z dmky ako kapsicky a snacky by jedol stále 🥰 a dozicka určite poslúži na výlety 😊

23. aug 2022
avatar

Výhra by poputovala dcérke a synčekovi.

23. aug 2022
avatar

Mojím deťom Lili a Olimu 😉

23. aug 2022
avatar

vnučke Miške, ktorá síce nenastupuje do školy, ale prvý krát do škôlky.. 🥰🍀

23. aug 2022
avatar

Synovi, v septembri nastupuje do novej školy.

23. aug 2022
avatar

Svojmu synovi, ktorý nastupuje do školy.

23. aug 2022
avatar

Ruzova- neruzova, synovi 😅💛

23. aug 2022
avatar

Jednej alebo druhej dcérke, ak by bol modrý synovcovi

23. aug 2022
avatar

Dcerenkam 🙂

23. aug 2022
avatar

Svojej dcérke Viki

23. aug 2022
avatar

Svojej dcérke ❤

23. aug 2022
avatar

Mojim dievcatam😍

23. aug 2022
avatar

urcite nasmu krpcovi, kedze tieto vyzivky a celkovo dm pochutky su u nas top ;)

23. aug 2022
avatar

Mojej najmladsej,miluje tieto maskrty!

23. aug 2022
avatar

Synovi Markovi ❤️🍀❤️🍀

23. aug 2022
avatar

Venovala by som ho synovcovi.

23. aug 2022
avatar

mojej dcerke

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre môjho syna, ktorý ide do prvej triedy 🍀😃

23. aug 2022
avatar

Synovi Lukasovi🙂

23. aug 2022
avatar

Tak chalani by dostali kapsičku a tyčinku..
keksy máme radi všetci doma tak o tie by sme sa pobili alebo podelili😂😂😂...v boxe by najprv skončili autíčka od mladšieho a neskôr by putoval so starším do školy. Utierky a gél maminke do kabelky a môžeme vyraziť 🙂🍀🤞

23. aug 2022
avatar

pre mojho syna😊

23. aug 2022
avatar

Mojim dvom babám 😊

23. aug 2022
avatar

Tak to by som rozhodla medzi decka z rodiny, tak aby sa každému niečo uslo😍

23. aug 2022
avatar

Mojim detom

23. aug 2022
avatar

Výhru by si rozdelili moji traja chlapci ☺️

23. aug 2022
avatar

Box by som venovala mojej dcére. Dobroty z dm jej veľmi chutia 🥰

23. aug 2022
avatar

Pre moju skolacku 💝

23. aug 2022
avatar

Tento box by sa hodil pre moje dve deticky. 🥰

23. aug 2022
avatar

Mojim detom, na ktore caka skola a skolka.

23. aug 2022
avatar

Môjmu synovi Martinkovi, ktorý bude prvák a veľmi sa teší do školy a mojej dcére Danielke, ktorá chodí do škôlky a v našej škôlke nemajú desiaty, takže každé ráno chystám a balím desiatu.

23. aug 2022
avatar

Výhru by som dala mojim dvom mladším synom

23. aug 2022
avatar

Synovi 🍀🍀🍀

23. aug 2022
avatar

Tento rok budem učiť prváčikov. Boxík by som darovala prvému nešťastníkovi, ktorý by si zabudol desiatu. Moji veľkáči doma už výživky nechcú.

23. aug 2022
avatar

Box by som si nechala pre seba a nosila si v ňom dobroty do práce 😀 a s ostatným by som sa možno podelila s mojimi krásnymi dvoma prďolkami 😜, alebo potajomky zjedla s mužom v posteli 🫣

23. aug 2022
avatar

Dobry vecer. Vyhra by isla pre mojho synceka a jeho kamosov, ktori idu prvykrat do škôlky

23. aug 2022
avatar

Balíček chcem vyhrať pre môjho synčeka, ktory bude od septembra prvácik

23. aug 2022
avatar

Pre mojich dvoch malých chlapcov 🙂

23. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala môjmu synčekovi.
❤️❤️❤️

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala svojim detickam 😊

23. aug 2022
avatar

Mojím deťom 🙂 určite by sa potešili 🙂

23. aug 2022
avatar

Dcérke, ktorá bude od septembra prvacka 🥰❤️

23. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojmu syncekovi ❤

23. aug 2022
avatar

Pre moju dcéru 💗

23. aug 2022
avatar

Venovala by som ju synovi, nech má veselší začiatok školského roka v škôlke. Nechce tam chodiť 😌

23. aug 2022
avatar

Bol by pre dcérku ♥️ akurát dnes som jej vysvetľovala,čo bude mávať na desiatu( prváčka) a kapsicky plus ovocne tyčinky nemôžu chybat

23. aug 2022
avatar

Tento krasny balicek by bol pre mojich chlapcov 🙂

23. aug 2022
avatar

Darovala by som krsniatkam 🥰

23. aug 2022
avatar

Výhra by určite potešila moju dcérku Sabinku, ktora nastupuje do prveho ročnika❤️🙏

23. aug 2022
avatar

Komu inému ako svojim detom, buduci prvacik Šimonko a vesela skolkarka Dáška ❣️

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala môjmu budúcemu prváčikovi 👍😉

23. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala mojim dvom detičkam 🤗

23. aug 2022
avatar

Výhra by potešila moju dcérku a niečo by sa ušlo aj neterkám ❤️❤️❤️

23. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre moje detičky-školácku a škôlkara

23. aug 2022
avatar

Vyhrá by potešila mojich dvoch synov 💙💙🍀

23. aug 2022
avatar

Výhra by najviac potešila nášho prváka a určite by sa rozdelil aj s mladšími bratmi 🧑🧒🧒🍀

23. aug 2022
avatar

Rozdelila by som mojim 4 deťom🥰

23. aug 2022
avatar

Mojim 3 deťom 💙💛🧡

23. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moju dcérku Lujzu,rada by som ho pre ňu vyhrala 🍀

23. aug 2022
avatar

Nášmu malému veľkému na 1. deň v škole:

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala mojmu uz coskoro druhakovi a urcite by mu s vyhrou pomohol aj mladsi brat 😀

23. aug 2022
avatar

Balíček by mohol dostať náš Juraj, ktorý má o 5 dni narodeniny. Bude tretiak a isto sa podeli s dvoma sestrami...

23. aug 2022
avatar

Mojim 3 detom ❤️

23. aug 2022
avatar

Ninka a Matejko. Ninku by zaujala dozicka (a pokojne aj ruzova ako na fotke, je predsa baba ;) ) a Matejka jedly obsah ( je predsa chlap, tak musi jest aby narastol ).

23. aug 2022
avatar

Vyhrou by som urcite potesila mladsieho syna a zmiernila tak jeho depku z navratu do skolskeho rezimu a nedajboze ucenia 😁

23. aug 2022
avatar

Výhru by som dala mojím dvom detickam a hlavné synovi ktorý sa neteší do škôlky 🤦‍♀️😁 tak aspoň radosť by mal stoho že sme aspoň raz niečo vyhrali aj mi 🙏🍀

23. aug 2022
avatar

Rozdelila by som medzi syna a dcéru ☺️ Dozu by určite vyfasoval syn, od septembra ide do škôlky a pri jeho stravovaní si myslím, že mu budem musieť robiť desiatu 😂 lebo to dieťa nikdy nemá dost jedla ( to ma po svokre) 🤣

23. aug 2022
avatar

rozdelila by som medzi moje dve bambulky 🥰

23. aug 2022
avatar

Mojej dcére ☺️🍀

23. aug 2022
avatar

balíček by som podarovala synovcovi Lucaskovi ❤

23. aug 2022
avatar

Výhra by potešila nášho synčeka Paťka, ktorý nastupuje o pár dní do škôlky💙

23. aug 2022
avatar

Balicek by potesil mojho syna, ktory ide do 1. triedy

23. aug 2022
avatar

Mojim detom

23. aug 2022
avatar

Mojim deťom ♥️

23. aug 2022
avatar

Mojej dcérke Saške, ktorá miluje maškrty z DM 🙂

23. aug 2022
avatar

Vyhru by som urcite venovala mojej dcerke! 🎁
Bude mat teraz meniny...

23. aug 2022
avatar

synčekovi Adamkovi 🍀💚

23. aug 2022
avatar

Rozdelila by som to synovi a synovcovi 🙂

23. aug 2022
avatar

Balicek by putoval moje nastávajúcej prvacke

23. aug 2022
avatar

Mojim dvom dcerkam

23. aug 2022
avatar

Mojej prvacke Linduske

23. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi Erikovi a Matiasovi

23. aug 2022
avatar

Mojmu buduxemu druhacikovi♥️a rozdelil by sa s bratom a sestrickou

23. aug 2022
avatar

Výhra by poputovala mojej neterke ❤🌞

23. aug 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Neterke 🥰😇

24. aug 2022
avatar

Vyhra by isla mojej dcerke ♥️

24. aug 2022
avatar

Syncekovi skolkarovi

24. aug 2022
avatar

Dcérke, ktora ide do druhej triedy🍀📖💗

24. aug 2022
avatar

Dcérke Ley ktorá sa teší do 1.triedy

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synčekovi 🥰🍀

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala vnučke, teší sa do 1.triedy 🙂

24. aug 2022
avatar

Balicek by som dala synovi

24. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre dcérku Hanku 💖

24. aug 2022
avatar

pre môjho synčeka Patrika 😊

24. aug 2022
avatar

Dcerkam, starsia nastupuje do prvej triedy a mladsia prvý raz do škôlky.

24. aug 2022
avatar

Synčekovi, Adamkovi 💙🍀

24. aug 2022
avatar

Vyhru podelim medzi moje 2 dcerky Bianku a Paulinku ❤️❤️🍀🍀

24. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala sebe. Lebo si ju po tých 2 mesiacoch zaslúžim 🤣
Úplne najviac sa teším že začína škola 🤣🤣🤣

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ju dcére ktorá sa veľmi teší do školy, chýbajú jej priatelia aj pani učiteľky (3 na ZŠ)

24. aug 2022
avatar

Vyhru rozdelim mojim chlapcom 🧑🧒

24. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre moje detičky. Matúška a Hanku.

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila medzi moje 3 detičky ❤️🙏🏻

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila medzi moju dcéru Danielku a moje krstniatko Viktorka 🙂

24. aug 2022
avatar

Balicek by potesil moje 3 deticky 🥰

24. aug 2022
avatar

S výhrou by sa podelili moji chalani🙂

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala neterke Arianke, ktorá sa teší do školy 🍀😊

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila medzi mojimi dvoma deťmi👨👧

24. aug 2022
avatar

Výhra by bola určená pre syna

24. aug 2022
avatar

výhru by som venovala mojim detičkám

24. aug 2022
avatar

Mezi moje chalany

24. aug 2022
avatar

Pre dcérku Timejku

24. aug 2022
avatar

Dcérke druháčke 🌷

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala neterke Kristínke, ktorá ide do 1.rocnika ZŠ

24. aug 2022
avatar

Synovi Maťkovi, ktorý ide do 2 triedy🍀

24. aug 2022
avatar

Pre syna Adama. Ďakujeme.

24. aug 2022
avatar

Neteri do 2 rocnika

24. aug 2022
avatar

Mojej princeznej 🌷

24. aug 2022
avatar

Podelia sa moje 2 deti 🌼

24. aug 2022
avatar

Emke ❤️

24. aug 2022
avatar

balíček by bol pre syna Jakuba.

24. aug 2022
avatar

vnucikovi😍

24. aug 2022
avatar

určite mojej dcérke, na úspešný štart v škole 🍀

24. aug 2022
avatar

Mojej malej susedke, ktora ide do prvej triedy a so svojou maminou sú vo veľmi zložitej situácii, pretože sa musia vysťahovať z domu, o ktorý prišiel jej otec "vďaka sikovnenu podnikaniu" ❤️

24. aug 2022
avatar

Vyhru by ocenili moje deti

24. aug 2022
avatar

Určite by sa podelil moje 2 babuľky 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by potešil môjho synčeka Jakubka 🤗

24. aug 2022
avatar

Výhru by určite ocenili moje deti 😍😍😍

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke, ktorá ide do prvej triedy😍

24. aug 2022
avatar

Mojej malej neterke Timejke 🙂

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila mojich dvoch synov ❤️🍀🍀🍀👍

24. aug 2022
avatar

Môjmu synovi Alexkovi, ktorý ide v septembri prvý krát do školy.

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ho mojim detom,mame 4 deti,takze kazdemu cosi 😀

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila hlavne môjho manžela

sticker
24. aug 2022
avatar

Mojej dcere, nastupuje do 1.triedy 🙂

24. aug 2022
avatar

Vlhčené malému s ostatným by som sa podelila s dcérkou:D

24. aug 2022
avatar

Synovi a dcérke

24. aug 2022
avatar

Mojej Melisske na desiatu a tréningy 😋 nech má kvalitne palivo do nového školského roka 💪

24. aug 2022
avatar

Venovala by som dcérke 👩🏼❤️

24. aug 2022
avatar

♥️♥️♥️♥️Mojej malej Zuzanke ♥️♥️♥️♥️♥️

24. aug 2022
avatar

Moje deti by sa takému balíčku určite potešili. 👫🍀♥️

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila dcéru 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

24. aug 2022
avatar

Výhra by bola pre dcérku Natalinku 😍😍😍❤️

24. aug 2022
avatar

vyhru by som darovala synovi,urcite by sa velmi potesil😘

24. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala mojím deťom, určite by si tam našiel každý niečo, čo by ho potešilo 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by si rozdelili moje 2 dievčatá 😍😍

24. aug 2022
avatar

Vyhra by bola pre krst.syna

24. aug 2022
avatar

Dcérke, ktorá už bude piatačka a tieto DM produkty by zaručene ocenila 🤩

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala a rozdelila svojim dvom hladosom a pamlsnikom, syncekom 😊

24. aug 2022
avatar

Balíček by si rozdelili moje deti.

24. aug 2022
avatar

Pre vnučku a vnuka.

24. aug 2022
avatar

Dcérke❤

24. aug 2022
avatar

Mojej dcére a synovi

24. aug 2022
avatar

Krstnej dcére 🥰

24. aug 2022
avatar

Balíček by sa prerozdelil medzi moje milované dcérky ❤️

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala určite môjmu synčekovi🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojim chlapcom Samkovi a Miňovi. Myslím, že každý by si tam našiel to svoje a ešte aj tá dóza vyzerá super. Navyše, Samko je veľký milovník dm-ky, on rád nakupuje takéto "fajnotky" aj bráškovi 😊👍🙏

24. aug 2022
avatar

vyhru by som venovala synom Šimon,,Damian,Alexander

24. aug 2022
avatar

Môjmu krstniatku.

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala môjmu synovi Deniskovi

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojej dcerke, ktora by sa urcite potesila ❤️❤️❤️

24. aug 2022
avatar

O balíček by sa rozdelili moje 2 dievčatá.

24. aug 2022
avatar

našej malej prváčke ❤

24. aug 2022
avatar

Ja mojej dcére ktorá sa strašne teší do školy a nevie sa dočkať. A to ide do piatej 😅. Aj v tom to veku ma rada ovocné kapsičky. A antibakteriálne mydlo a utierky musia byť vždy po ruke.

24. aug 2022
avatar

Dcérke Hannke ❤️👑

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dala môjmu prváčikovi a ten by sa istotne podelil aj s bratom 🙂

24. aug 2022
avatar

Výhru by si podelili dcérky 🥰

24. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi. Ale určite by sa podelil z bratom. Keďže má veľmi dobre ❤️.

24. aug 2022
avatar

Mojim dvom synom

24. aug 2022
avatar

Mam dvoch školákov,tak by ich vyhra určite veľmi potešila ❤️

24. aug 2022
avatar

Môjmu syncekovi

24. aug 2022
avatar

Dcére 🍀

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovi, je posledny rok skolkar. Boxu by sa potesil a braval ho na vylety.

24. aug 2022
avatar

Pre nášho predskolaka Marcela ❤️

24. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi Lukáškovi,ktorý sa neskutočne teší do školy za svojou p.ucotelkou a spolužiakmi,tak už odrwtavame dní kedy sa tam opäť vráti. ♥️

24. aug 2022
avatar

Balicek by som darovala mojej dcerke 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala mojej dcérke Vivienke 😍❤️🍀🙏

24. aug 2022
avatar

mojmu synovi zo ❤

24. aug 2022
avatar

Balíček by veľmi potešil našu školáčku Sofinku a predškoláka Sebinka takže určite by som ho darovala im a niečo by sme nadelili i našemu bratrancovi Jurkovi ,ktorý je tiež školák 👫🌞🤗

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojej ❤️ mojej dcérke Leuške..

24. aug 2022
avatar
24. aug 2022
avatar

Výhru by som.venovala krsnatku 🙂

24. aug 2022
avatar

Pre moju dcérku Sofinku 🙂

24. aug 2022
avatar

Vyhra by potešila naše dve deti 😉

24. aug 2022
avatar

vyhru by som rozdelila mojim dvom dcerkam❤️❤️🍀

24. aug 2022
avatar

Mojej neterke Violke🎁🙂🍀

24. aug 2022
avatar

Mojej najmladšej dcérke Viktorke

24. aug 2022
avatar

Mojim deťom a určite sa ujde aj pre netere, ktoré sú aj susedkami😉😁

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojej malej 2-ročnej neterke. Keďže som ešte v súťažiach na modrom koníkovi nemala šťastie, verím, že tomu bude tak tentokrát.

24. aug 2022
avatar

Pre moju dcerku Haničku, od septembra bude "stredňáčka" a po výdatnom lete, kedy sme vela cestovali, sa teší opäť na kamošky, aj ja sa teším že konečne nabehneme na náš režimový stereotyp 🍀💚🎀👌

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala dcérke 6r, ktorá sa už nesmierna teší do 1. triedy ! PS: dúfajme, že jej to nadšenie vydrží čo najdlhšie 😍

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojej dcerke😍

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila medzi syna a dcéru

24. aug 2022
avatar

pre mojho Tomiho ❤

24. aug 2022
avatar

pre syna Riška ❤️

24. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala nasim dvom syncekom, Oliverkovi a Vilkovi. ❤😇

24. aug 2022
avatar

Výhru by si rozdelili moje dcéry

24. aug 2022
avatar

PRE MOJE KRSNIATKO ♥ Dominik ♥

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala dcerke, urcite by sa potesila 🥰

24. aug 2022
avatar

💓💓💓💓Balíček by si rozdelili moje milované detičky 💓💓💓💓

24. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila pre moje dcérky, staršia sa chystá do druhej triedy a vidím tam aj top produkty mladšej dcéry (1rok)😉

24. aug 2022
avatar

Balicek by som darovala mojej najmladšej dcére, ktorá nastupuje od septembra do škôlky a žiaľ kvôli alergii na kravské mlieko si musíme nosiť jedlo z domu a dozicka by sa sikla na desiaty.

24. aug 2022
avatar

všetko čo robím, robím pre svoje deti - takže pre nich

24. aug 2022
avatar

Mojim chlapcom 🍀

24. aug 2022
avatar

výhra by potešila moju dcérku🍀

24. aug 2022
avatar

Mojmu Mateovi ale kludne i Sofinke :D

24. aug 2022
avatar

S výhrou by som sa rozdelila s mojou dobrou susedkou a jej synom 🙂

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila moju dcérku 💜

24. aug 2022
avatar

určite mojim dievkam 🙂

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ju svojim deťom... Skolakom😂❤️

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala dcérke.

24. aug 2022
avatar
24. aug 2022
avatar

Dcére Karin 🥰

24. aug 2022
avatar

pre našu dcérku Šárku, ktorá je veľký hladoško a aj v škole mala ocenenie "najlepší jedák" 😍 . Určite by sa veľmi potešila

24. aug 2022
avatar

Nelke, ktorá ide 1x do školy ❤

24. aug 2022
avatar

urcite by sa podelili moji dvaja najmensi chlapi, Maximkovi a Damiankovi aby pekne zacali s chutou a energiou novy skolsky rok 🙂

24. aug 2022
avatar

😉 pre syna Martina ♥️

24. aug 2022
avatar

Dcérke do škôlky 🙂

24. aug 2022
avatar

Mojim detom 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by určite potešil moje dcérky 🥰🥰

24. aug 2022
avatar

Pre môjho synčeka Lukáška 👦 ktorý ide do 2. triedy a Zarka, ročná dcérka, by sa potešila kapsičkám a mňamkám z DM 👶

24. aug 2022
avatar

Ahoj.🙂 Tieto vecičky a mňamky by som venovala mojim 3 krsniatkam - školákom, chalanom ❤, takže aj farba dózičky by sedela.🙂

24. aug 2022
avatar

vyhra by bola pre krsniatko Emminku ktora ide do 1.rocnika 🥰🤩

24. aug 2022
avatar

Tomuto balíčku by sa potešili určite náši synčekovia - jeden bude škôlkár a druhý ide do druhého ročníka.

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovcovi🍀😊

24. aug 2022
avatar

vyhru by som rozdelila medzi moje dve dievcata Melisku - nastup do 1. triedy a Vanesku - nastup do 3. triedy, boxik na desiatku by urcite bol pre moju prvacku Melisku a maskrty by som rozdelila medzi obe dievcata a ja by som sa potesila ze maju chutne, zdrave maskrty vdaka DM ❤️🍀

24. aug 2022
avatar

Balicek by som dala synovi Samkovi ❤️

24. aug 2022
avatar

🍀🍀🍀 Dóza na desiatu by sa hodila našej školáčke Johanke a s dobrotami by sa určite podelila so sestričkou Veronikou 🍀🍀🍀

24. aug 2022
avatar

Výhrou by som potešila moje deti - Dorotku a Oskara 😉.

24. aug 2022
avatar

Výhra by bola pre môjho synčeka, ktorý nastupuje do škôlky 😊

24. aug 2022
avatar

Obsah by si rozdelili sestričky škôlkarka a školáčka👭 a dózičiek nie je nikdy dosť

24. aug 2022
avatar

našej Emke 🙂

24. aug 2022
avatar

Vyhra by bola pre moju Lilien ktora pojde do prvej triedy 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by si podelili moje 3 ratolesti 😊❤

24. aug 2022
avatar

Balíček by išiel mojim synom Samkovi a Miškovi

24. aug 2022
avatar

dozičku dcerke do skoly a dobrotky syncekovi

24. aug 2022
avatar

synovi do školy na desiatu

24. aug 2022
avatar

balicek by som dala dcere

24. aug 2022
avatar

Mojim dvom školákom, dcére a synovi

24. aug 2022
avatar

Dcerke a krstnemu synovi🥰🍀

24. aug 2022
avatar

Venovala by som to mojmu synovi buducemu predskolakovi, ktory ma rad snacky v boxikoch 🤣

24. aug 2022
avatar

Dala by som to synovi,ktorý ide teraz do prvého ročníka 🍀🤞😊

24. aug 2022
avatar

Veľkorysé by bolo napísať, že by som to venovala niekomu inému, pravdou je, že box by však najviac potešil moju dcéru, ktorá miluje boxy a miluje zelenú farbu. Viem však s istotou, že s obsahom výhry by sa podelila, nielen so svojimi kamarátkami - spolužiačkami počas desiaty 🙂

24. aug 2022
avatar

Deťom, učite by sa im to páčilo.

24. aug 2022
avatar

Mojim dvom dvojkam 🥰😉😘

24. aug 2022
avatar

Synovi a dcérke 😊

24. aug 2022
avatar

Waw tak to by bomba♥️ pre dcéru alebo syna 👨‍👩‍👧‍👦

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synovcovi Tomaskovi

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila♥️🙏🍀 a rozdelila by sa medzi moje 3 detičky👱‍♀️🧒👶.

24. aug 2022
avatar

Synovi prváčikovi

24. aug 2022
avatar

Potešil a by som moju dcérku.

24. aug 2022
avatar

Našim deťom, ktoré sa už tešia do školy 🙂

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojmu synovcovi,ktorý ide do prvej triedy

24. aug 2022
avatar

venovala by som mojej malej slecne.

24. aug 2022
avatar

Balicek by potesil moje deticky😀

24. aug 2022
avatar

Môjmu synovi a dcére mojej naj kamarátky.

24. aug 2022
avatar

Balíček určite poteší dcérku 🙂

24. aug 2022
avatar

balicek by bol pre moje deťurence 😍

24. aug 2022
avatar

synovi a dcére 🙂 na polovičku 🙂))

24. aug 2022
avatar

balíček by som darovala mojmu synovy alebo krsnatku ktoré ide teraz do 1.triedy:heart_eyes:

24. aug 2022
avatar

Mojim trom detom

24. aug 2022
avatar

Pre mojich 3 vymyselnikov

24. aug 2022
avatar

Neterke Markétke, ktorá nastupuje prvýkrát do škôlky 🙂

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila medzi nás a skvelé susedy kamarátky, ktoré u nás mám ( viaceré majú deti,ktoré idú do školy) 😊

24. aug 2022
avatar

Synovi, ktorý zbožňuje sladkosti babylove a druhému synovi, ktorý používa tejto značky vlhčené 😊

24. aug 2022
avatar

Pre syna a dcéru na desiatu

24. aug 2022
avatar

Vyhru by som darovala dcere ❤️🍀

24. aug 2022
avatar

Darovala by som dcere😊

24. aug 2022
avatar

Synovi k prvému dnu do škôlky 🤗

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala neterke 😍

24. aug 2022
avatar

Vyhra by bola pre moje lasky-dvoch uzasnych synov.Starsi predskolacik a mladsi prvy krat zazije škôlku. 😊

24. aug 2022
avatar

Venovala by som to mojim ratolestiam.Verim,ze by si ho vedeli rozdelit

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke

24. aug 2022
avatar

Venovala by som balíček synovi najlepšej kamarátky, ktorý je môjmu malému ako brat 🍀💜

24. aug 2022
avatar

Môjmu synovi,miluje dobroty z dmky

24. aug 2022
avatar

Mojim dcerkam

24. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila mojim 2-om deťom ❤️💙

24. aug 2022
avatar

Darovala by som mojej dcére 😍😍😍😍

24. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre môjho synčeka Martinka, ktorého v septembri čaká prvá trieda 🧮📚👦 DM-ka nás sprevádza od jeho narodenia, a preto si myslím, že by sa veľmi potešil, keby mu dobrotky z výhry spríjemňovali začiatky v novom a nepoznanom prostredí 💙

24. aug 2022
avatar

synovcovi

24. aug 2022
avatar

venovala by som ju deťom (4), ktoré by sa podelili

24. aug 2022
avatar

Mojim dvom deťom, Filipkovi a Aničke.Ako super štart do školy a predškolského ročníka v škôlke.❤️🤪🤪😜

24. aug 2022
avatar

Pre moje dve baby žaby 🐸

24. aug 2022
avatar

Svojim deťom ❤

24. aug 2022
avatar

dcerke eliške

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovcovi Miškovi, ktorý ide prvýkrát do škôlky.

24. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala môjmu synovi Matúškovi, ktorý nastupuje do 1. ročníka. Keďže je veľký výmyselník, čo sa jedla týka, už teraz sa bojím čo mu budem dávať na desiatu.

24. aug 2022
avatar

Dcerke Eliske a synom Adriankovi a Miskovi, s ktorymi nakupujeme pravidelne v dm🙂

24. aug 2022
avatar

mojim dcéram 💜💜

24. aug 2022
avatar

Našej budúcej prváčke Lilinke🙂

24. aug 2022
avatar

Mojim 2 chlapom ....škola a skolka

24. aug 2022
avatar

Mojmu synovi k zajtrajsim narodkam.

24. aug 2022
avatar

Bolo by to pre syna

24. aug 2022
avatar

Venovala by som to dobrej kamaratke.

24. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre môjho druháčika Peťka a ten by sa podelil ešte s výhrou so svojou sestričkou Nelkou 🍀

24. aug 2022
avatar

Isto synovi

24. aug 2022
avatar

Pre moju sestru....

24. aug 2022
avatar

Balicek venujem mojim dceram 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala dcéram 🤩

24. aug 2022
avatar

Túto výhru by som jednoznačne venovala mojim dvom školakom

24. aug 2022
avatar

Ak by sa šťastie 🍀 usmialo na mňa, tak by som balíček rozdelila medzi moje dve dievčatá 💞

24. aug 2022
avatar

Určite dcére 🙂 ide do prvého ročníka 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovi 🍀

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovi Martinovi 🍀

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala deťom.

24. aug 2022
avatar

Krsniatku♥️

24. aug 2022
avatar

Mojej prváčke Terezke ktorá sa už na školu velmi teší

24. aug 2022
avatar

Balicek by som darovala mojej dcerke budúcej prváčke❤️

24. aug 2022
avatar

Moja E. 👧🏼 by sa potesila❤

24. aug 2022
avatar

Balicek by som darovala mojim dvom synom 😍

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala vnučke Zojke

24. aug 2022
avatar

Vyhra by urcite potesila moje dve deti Romi a Patka

24. aug 2022
avatar

moje dcérke 🙂

24. aug 2022
avatar

Krásna výhra by veľmi potešila moje dve najmenšie lasky a isto by sa podelili i s najstaršou sestrou 🥰🥰

24. aug 2022
avatar

Vyhra by potešila neterky ☺️

24. aug 2022
avatar

Mojemu krstniatku 🙂

24. aug 2022
avatar

Rozdelila by som ju mojim dvom chlapcom 🙂

24. aug 2022
avatar

Rozdelila by som ju mojim 2 deturencom

24. aug 2022
avatar

Pre moje deti Samuela a Giorgiu

24. aug 2022
avatar

Pre moje deti

24. aug 2022
avatar

Balicek by som dala mojmu krsniatku

24. aug 2022
avatar

Ja by som ním potešila nášho malého svišťa, ktorý už ako druhák vie do čoho ide 😅
Teším sa do školy na kamarátov a prestávky 🤭

24. aug 2022
avatar

Dcere 🙂

24. aug 2022
avatar

Kamoskinej dcérke, ktora bude od septembra prváčka.

24. aug 2022
avatar

Pre dcéry 🙂

24. aug 2022
avatar

S vyhrou by sa podelili moji dvaja certi ♥️🍀😉

24. aug 2022
avatar

Mojej dcérke ❤️

24. aug 2022
avatar

Rozdelila by som výhru svojim synom

24. aug 2022
avatar

S vyhrou by sa podelili moje deti ❤

24. aug 2022
avatar

Výhra by bola pre môjho synčeka Matúška

24. aug 2022
avatar

Pre moje dve deti, no ak sa nebudú vedieť pekne rozdeliť, tak kamarátke pre dcérku 😜

24. aug 2022
avatar

Balíček pre moje dcérky ❤️

24. aug 2022
avatar

Nakoľko moje dieťa ešte nenavštevuje ZŠ, výhru by som darovala môjmu bratovi @meri2608

24. aug 2022
avatar

Výhru by si ukoristili moji dvaja synovia a snáď by im tie dobrotky do začiatku školského roka aj vydržali 😀

24. aug 2022
avatar

Rozdelila by som pre dcérky 🍀

24. aug 2022
avatar

Mam troch chlapcov, kazdemu by sa nieco uslo

24. aug 2022
avatar

Darovala by som to mojim dvom drobcom, ktory maju taketo dobroty velmi radi

24. aug 2022
avatar

Vyhru by si rozdelili moje deti🍀

24. aug 2022
avatar

Môjmu Maťkovi 💙

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dala synovi, on má rád maškrty z DM!

24. aug 2022
avatar

Pre moje lásky - dvijičky Emily a Nikiho ❤

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dala svojej dcere 🍀

24. aug 2022
avatar

Balíček by som podarovala dcérke, ktorá sa už teší do školy, určite by sa podelila s bračekom, ktorý navštevuje MŠ.

24. aug 2022
avatar

Pre moje dcerky, do skoly na desiatu ako stvorene

24. aug 2022
avatar

Pre môjho syna a dcéru

24. aug 2022
avatar

Pre môjho syna a dcéru

24. aug 2022
avatar

Ja by som to dala svojej neteri, ktorá ide prvýkrát do školy

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojim detom

24. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moju dcéru, určite by sa podelila aj s bračekom 😍😍💕

24. aug 2022
avatar

Krstný syn bude prvák,tak pre neho 🍀

24. aug 2022
avatar

Pre môjho školáka

24. aug 2022
avatar

Pre skolkara

24. aug 2022
avatar

Pre dcerku skolacku, aby bol pre nu zaciatok skolskeho roka este krajsi 🙂

24. aug 2022
avatar

pre synčeka prváčika 🙂

24. aug 2022
avatar

Pre mojich synov....

24. aug 2022
avatar

Pre môjho krstného syna.

24. aug 2022
avatar

Podelili by si moje 4deti 😉

24. aug 2022
avatar

Pre moje deti 🙂

24. aug 2022
avatar

Našej škôlkarke Marianke 🐰

24. aug 2022
avatar

V pripade vyhry by som podelila medzi synovca a nevlastneho syna 🙂

24. aug 2022
avatar

Venovala by som synovcovi prvacikovi 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dopriala môjmu krsniatku Beatke.

24. aug 2022
avatar

Mojej malej ☀️

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovcovi Martinkovi ☺️❤️

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala bratrancovi Marcovi 😊

24. aug 2022
avatar

Môjmu synovi, ktorý ide prvýkrát do školy ❤️

24. aug 2022
avatar

Synovi ♥

24. aug 2022
avatar

Môjmu prváčikovi, ktorý sa už nevie dočkať školy.

24. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila mojim 2 deťom - synovi prváčikovi a dcére tretiačke

24. aug 2022
avatar

Synčekovi Jakubkovi 😊

24. aug 2022
avatar

Synovi a synovcovi ♥️

24. aug 2022
avatar

Môjmu Oliverkovi, ponesie si svačinu do škôlky, lebo, že dávajú malo papať a on je hladoš 🙂

24. aug 2022
avatar

Pre mojich dvoch chlapov 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke Sofinke a nám by sa veru páčila tá ružová dóza ale nepohrdneme ani neutrálnou 😀

24. aug 2022
avatar

Synovi ❤ 🙂

24. aug 2022
avatar

mojej 1,5 ročnej dcérke , ktorá miluje papkať . dozičku by vyuzila staršia dcérka na desiatu do školy :D

24. aug 2022
avatar

Ja by som balíček venovala obom mojim deťom, lebo mi srdce nedovolí ho darovať len jednému 🙂 A oni si to už podelia....

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojej dcerke, buducej prvacke🥰 uz sa velmi tesi na skolu😊

24. aug 2022
avatar

Mojim deťom 🙂 jednému prvýkrát do školy a druhej prvýkrát do škôlky

24. aug 2022
avatar

pre syna, ktory teraz zacina prvy rok v skole 🙂

24. aug 2022
avatar

Mojim detom😉

24. aug 2022
avatar

Našim trom deťom

24. aug 2022
avatar

Mojmu Matuskovi

24. aug 2022
avatar

Rozdelili by si ju moje deti 😊🍀

24. aug 2022
avatar

Nasmu Adamkovi,ktory bude od Septembra prvak, tak mu vsetci drzime palce🍀🙏👍❤️

24. aug 2022
avatar

Obom našim detičkám.

24. aug 2022
avatar

Výhru by si podelili naši starší synovia, obaja už školáci 🙂 boxik by sa ale isto páčil aj nášmu najmladšiemu drobcovi 😊

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojej dcérke,ktorá bude prváčka a už veľmi sa teší do školy na vzdelanie ❤️ a má veľmi rada zvieratká takže výhra by potešila 🥰

24. aug 2022
avatar

Svojim dcérkam ❤️

24. aug 2022
avatar

Balíček by dostala moja dcérka, babinka je už nemôže dať.

24. aug 2022
avatar

😍 výhru by sme si podelili v rodine, nakoľko je tam pre každého niečo- 2,6 a 10 rokov 😇

24. aug 2022
avatar

Mojim dcéram a synovi na chutné desiaty.

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala nášmu susedovi Martinkovi, ktorý bude prváčik🙂

24. aug 2022
avatar

Dobrotku by som dala môjmu drobcovi...keďže on také luuubi....😋😋

24. aug 2022
avatar

O balicek by sme sa podelili s mojimi detmi, kekse a tycinky by boli ich, moje by boli ovocne kase 🤭l

24. aug 2022
avatar

Urcite by sa moja dcera ❤Dominika❤, nastavajuca prvacka, potesila.

24. aug 2022
avatar

S láskou by som ju venovala dcérke, ktorá ide do prípravného ročníka a už sa nevie dočkať, kedy bude koniec prázdnin 😂

24. aug 2022
avatar

Balicek by velmi potesil moju dcerku Viki 🙂 a isto by sa podelila aj so sestrickou ❤️

24. aug 2022
avatar

Jeeej 😍😍😍 balíček by som venovala synovi ktorý nastupuje do jasly 😍😍😍😍😍

24. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala môjmu synčekovi, ktorý nastupuje do 1. ročníka 😍

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala môjmu prváčikovi 🙂

24. aug 2022
avatar

Výhru by si rozdelili moje dcéry Elka a Adelka a niečo by sa ušlo aj ich veľkému bratovi Lukášovi 😁❤️

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ju dcere 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke, ktorá nastupuje do škôlky 🥰. Miluje dm kapsičky, tyčinky, sušienky a iné dobroty a určite bude mať každý deň nejakú maličkosť pribalenú v ruksačiku 🤗🍀. Výhre by sme sa veľmi potešili. Tak hurá do školy a do škôlky 😊....pozdravujeme všetkých DM lovers ❤️...

24. aug 2022
avatar

Mojej dcerke Veronicke 😉👍

24. aug 2022
avatar

Balíček venujem nášmu budúcemu škôlkarovi Leonardikovi a niečo by sa ušlo aj našej malej slečne Dianke 🥰

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovi Martonovi🍀

24. aug 2022
avatar

Podelili by sa syn a dcera

24. aug 2022
avatar

Mojho Riška by balíček určite potešil

24. aug 2022
avatar

Pre mojho uzasneho synceka ktoreho caka 1.x skolka 🍀🤞

24. aug 2022
avatar

Ja by som venovala mojim dvom dcéram Melanke a Amalke

24. aug 2022
avatar

Mojim detičkam,pre Matka je tento školský rok posledný v škôlke a Zuzanka prvý krát pôjde do jasiel

24. aug 2022
avatar

Jednoznacne mojej dcere a synovi ❤

24. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi 💙

24. aug 2022
avatar

Ja by som vyhru venovala mojim 3 ❤️. PreE kazdeho by sa nieco uslo

24. aug 2022
avatar

Máme doma prváčika, takže boxik by sa ušiel jemu. A dobroty by si podelili súrodenci 🤗

24. aug 2022
avatar

môjmu vnúčikovi Lukáškovi bude prváčik

24. aug 2022
avatar

Balíček by si podelili moje tri "dieťatá" ako hovorí prostredná.

24. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala synovi, ktorý ide prvý krát do školy 🍀

24. aug 2022
avatar

Balíček by veľmi potešil môjho syna ktorý ide prvýkrát do školy a mladšieho syna ktorý bude mať 2 roky.

24. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moju prvacku. Uz sa velmi tesi na školu.

24. aug 2022
avatar

Jednoznačne Mojím detičkám, síce nie sú prváci, Ale veľmi by sa potešili !

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ho synovcovi, ktorý práve nastupuje do školy, dózička sa mu šikne 🙂

24. aug 2022
avatar

Dcerke Terezke

24. aug 2022
avatar

balicek by som venovala svojej krstnej dcére, ktoru by to urcite velmi potesilo 🙂

24. aug 2022
avatar

Ahoj....tak ja by som chcela potešiť syna, druháčika 🤗...och, to by bolo radosti.

24. aug 2022
avatar

Ahoj, ja by som chcela pre svojich synov. Isto by sa potešili. Ďakujem.

24. aug 2022
avatar

Kamaratke, ktorej dcera nastupuje do skoly 😊

24. aug 2022
avatar

Vyhru by som dala neterke 🙂

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ich mojej dcére, ktorá by sa tomu veľmi potešila😍

24. aug 2022
avatar

Vyhra by putovala dcerke Natalke, ktora by sa urcite podelila so sestrickou Eliskou ❤️

24. aug 2022
avatar

Dala by som ho dcére Vaneske❤️

24. aug 2022
avatar

Balicek by bol pre dcerku a niečo by dala aj svojej sesternicke...a ja by som ticho zavidela 😁

24. aug 2022
avatar

dala by som ho vnučke Marianke 👧

24. aug 2022
avatar

Dala by som ho netery

24. aug 2022
avatar

Mojej dcérke Ellke

24. aug 2022
avatar

Môjmu synovi Samkovi, ktorého čaká prestup do novej školy

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dala synovi Luboskovi ktorý nastupuje od septembra do 1.triedy

24. aug 2022
avatar

Synovi.

24. aug 2022
avatar

Mojim dvom 👸👸. Každá by si tam našla to svoje 🙃🙃

24. aug 2022
avatar

Balicek by sme si doma podelili, kazdy z nas si tam najde svoju maskrtku, aj deti aj mamča😄

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojmu synovi, prvýkrát ide do školy a svojej dcérke.

24. aug 2022
avatar

Pre mojho synceka ❤️❤️

24. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moje detičky-dcérku a synčeka😍

24. aug 2022
avatar

Baíček by som venovala môjmu synčekovi 💙💙💙

24. aug 2022
avatar

Určite by som ho podarovala mojej žiačke Amine😍, ktorej pred 2rokmi umrela maminka....😢
Potešili by sa samozrejme aj iné deti, ale jej situácia je naozaj najťažšia spomedzi mojich žiakov a určite by ju to veľmi prekvapilo, tiež nepochybujem, že by sa rozdelila aj so svojou mladšou sestrou.

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke

24. aug 2022
avatar

Mojím deťom 😍😉😚

24. aug 2022
avatar

Mojmu synovi

24. aug 2022
avatar

dcérke Amande, ktorá bude "veľkou" prváčkou 😍

24. aug 2022
avatar

Dcére 😉

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venivala synovcovi Attilovi😊

24. aug 2022
avatar

Dcere Ellinke, ktora si prechadza celkom tazkym obdobim aj pre dospeláka, nie este pre dieta.

24. aug 2022
avatar

Dcérkam 🍀

24. aug 2022
avatar

Rozdelila by som to synom … dózička akurát pre prváčika 😍

24. aug 2022
avatar

Mojim dcérkam🥰

24. aug 2022
avatar

Baliček by som venovala milovanej trojročnej neterke 💗, ktora zbožňuje papať vyživy i ovocne tyčinky 🍀🙏😊

24. aug 2022
avatar

Synčekovi Samkovi ❤️

24. aug 2022
avatar

Mojej dcérke ❤️

24. aug 2022
avatar

Neterke Barborke💕

24. aug 2022
avatar

Balicek by potesil mojich synov, skolaka a cerstveho skolkara 🙂

24. aug 2022
avatar

Baliček by určite potešil dcerku Soničku 😉

24. aug 2022
avatar

Synovi 💚👶

24. aug 2022
avatar

venovala by som to dcérke Danielke 🙂

24. aug 2022
avatar

vyhru by som venovala kamoskinmu synovi

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojej Eliške,ktorá bude prváčka a teší sa najviac na desiate,ktoré jej budem robiť 😀

24. aug 2022
avatar

juuj moja dcerka Lenka, ktorá ide do prvej triedy by sa veľmi potešila, určite by som to venovala jej

24. aug 2022
avatar

Dcere 😉

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila môjho syna 🙂

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojej dcerke ktora tieto produkty zboznuje🍀

24. aug 2022
avatar

... mojmu mladsiemu juniorovi Matkovi 💙

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila medzi mojich dvoch synov

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej dcérke Livke ❤️

24. aug 2022
avatar

Mojej prváčke Emmke

24. aug 2022
avatar

Môjmu Matúškovi❤️💙

24. aug 2022
avatar

mojim dievčatám, že by jedli zdravšie sladkosti🙂

24. aug 2022
avatar

Dcérke Elenke 😍 ktorá ide prvýkrát do škôlky 😍

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ho mojej dcérke, aby sa už aspoň trochu začala tešiť do tej školy 🙂

24. aug 2022
avatar

Dcérke Zojke, ktorá je prváčka 🙂

24. aug 2022
avatar

Venovala by som ho mojim dcérka🙂

24. aug 2022
avatar

Výhru by si rozdelili syn a dcéra

24. aug 2022
avatar

Balíček by som podarovala samozrejme pre dcéru do školy ❤️

24. aug 2022
avatar

Dcerenke.♥️

24. aug 2022
avatar

Svojmu synátorovi 💙

24. aug 2022
avatar

Vyhra by potesila moje dievcata 🥰

24. aug 2022
avatar

Výhra vy potešila moju šibalku Natálku.

24. aug 2022
avatar

Svojej dcere Emmke

24. aug 2022
avatar

Balíček by si rozdelili moje dve dcérky - piatacka a druhacka, niečo by možno zostalo aj najmenšej 🥰

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala synovi, ktorý sa už teší do škôlky 🥰

24. aug 2022
avatar

Určite by výhra potešila obe moje deti Simonka aj Moniku ale malej by som ju dala asi ako štart na ceste do škôlky

24. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala.mojim dceram

24. aug 2022
avatar

balicek by som venovala dcere 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíčku by sa potešili obe dcéry - školáčky.

24. aug 2022
avatar

Deťom a niečo sladké na nervy aj mne😀

24. aug 2022
avatar

Určite deťom - prváčikovi Jakubkovi a siedmačke Sofii 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojmu synovi, ktorý sa teší že už bude veľký predškolák 🍀

24. aug 2022
avatar

S balíčkom by sa podelili tri malé slečny -12 r, 5 r. a 1 rôčik 🙂 a určite by sa balíčku potešili 🙂.

24. aug 2022
avatar

Vyhru by som dopriala mojim dcerkam ktore velmi lubim 🙂 isto by sa potesili

24. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila mojim deťom, Veronike a Vladkovi ❤️💙

24. aug 2022
avatar

Vyhra ako uliata synovi do skoly. Dakujeme.

24. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojej dcerke

24. aug 2022
avatar

Ja mam sice dcérku, ale ročnú 🥰 takže výhrou by som potešila neterku Lilianku, ktorá ide do 1. triedy ❤️

24. aug 2022
avatar

O balicek by sa podelili moje dcerky 🥰

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dala môjmu synčekovi 🥰😟

24. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moje dve ❤️❤️

24. aug 2022
avatar

Balíček by som dala môjmu synčekovi ❤❤❤

24. aug 2022
avatar

Mojej Saške 😊 rada nosí pre detičky do škôlky ovocie v dózičkách 😃

24. aug 2022
avatar

Určite pre môjho škôlkari🙂

24. aug 2022
avatar

Výhra by jednoznačne potešila môjho budúceho prváčika Adamka, ktorý 5. septembra nastupuje prvýkrát do školy 🙏🙂

24. aug 2022
avatar

svojim detom-dcere ku desiate do skoly a synovi na vyhryzanie na ihrrisku

24. aug 2022
avatar

Mojim detickam ❤

24. aug 2022
avatar

Potešila by som svoje dcerky a synovca s neterkou, isto by si spolu pochutili 🙂

24. aug 2022
avatar

Mojim detom 🙂

24. aug 2022
avatar

Mojim dvom chlapčekom by ste urobili veľkú radosť, 🤞🍀

24. aug 2022
avatar

Môjmu drobcovi ❤

24. aug 2022
avatar

pre moju malu vnucku Terezku

24. aug 2022
avatar

Balíček by si užila moja dcéra...🤗

24. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala môjmu synčekovi ❤️🐝

24. aug 2022
avatar

Kamaratkinmu synovi 🙂

24. aug 2022
avatar

Balicku by sa potesili moji syncekovia 💙🍀

24. aug 2022
avatar

Vyhru by som rozdelila medzi dve svoje deticky dievcata 🙂

24. aug 2022
avatar

Mojej dcére 🙂

24. aug 2022
avatar

vyhru by dostala moja dcerka Nikita, ktora by bola stastim bez seba z tolkych mnamiek 🙂

24. aug 2022
avatar

Môjmu Alexkovi, ktorý by sa najviac potešil boxu na desiatu 🙂

24. aug 2022
avatar

Mojim dcérkam ❤

24. aug 2022
avatar

Vyhrá by bola pre nášho synčeka na výlety 😊

24. aug 2022
avatar

Pre môjho syna a dcéru

24. aug 2022
avatar

Pre syna ktorý ide do druhej triedy 🙂

24. aug 2022
avatar

Pre našich dvoch drobcov 🙂

24. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala mojim dcéram Sarah, Sofii a Ester ♥️

24. aug 2022
avatar

Podelili by na výhre naša dcérka Karolínka a naša krstná dcérka Katika.🤩

24. aug 2022
avatar

Výhra by potešila môjho synčeka Oliverka 🤗, pretože pôjde po prvý krát do materskej školy 🤦‍♀️ 😄 😄 😄 😄 😄

24. aug 2022
avatar

Venovala by som sesternici nakoľko ma prvacika

25. aug 2022
avatar

Výhra by bola pre moju dcéru Lujzu

25. aug 2022
avatar

Vyhra by isla môjmu krstniatku, ktoré ide do prvej triedy 😊

25. aug 2022
avatar

Výhru by sme rozdelili dcérke a jej kamošovi Ferkovi 🙂

25. aug 2022
avatar

Mojej dcérke a synčekovi ♥️

25. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojej prváčke 💪

25. aug 2022
avatar

Zo ❤️ Mojej krstnej dcérke Letinke 🥰🍀

25. aug 2022
avatar

Balíček by si podelili moje detičky

25. aug 2022
avatar

Moje detúrence urcite využijú.

25. aug 2022
avatar

Balíček by dostala dcérka ktorá už nevie dočkať školy 😊

25. aug 2022
avatar

neterke dominike❤

25. aug 2022
avatar

susedovi

25. aug 2022
avatar

Svojim deťom, na ľahšii štart v škole🙂

25. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojim drobcom

25. aug 2022
avatar

Ahojte, Balíček by som venovala vnučke, ktorá tento rok nastupuje v spetembri ako prváčik do školy, takáto desiatočka jej dobre padne.

25. aug 2022
avatar

Balicek by som podelila medzi moju nastavajucu prvacku a synceka, ktory este skolkarci 😀

25. aug 2022
avatar

Dami s Nellkou by sa podelili

25. aug 2022
avatar

Mojim školákom. 🍀

25. aug 2022
avatar

Môjmu synovi 😁

25. aug 2022
avatar

Výhru by si u nás doma uricte podelili nasi dvaja huncuti. Natálka síce ešte nejde do školy ale veľa z týchto produktov ma v obľube takže uricte by sa potešila 🍀😊 a Jakubko ten je vďačný za všetko čo dostane takže jeho aj len dozicka poteší 😃

25. aug 2022
avatar

Práve včera som rozmýšľala ze by som mala kúpiť túto dozu pre nášho prváka 😀jednu už doma mám a je super. Takže by išla jemu. A ostatné by si rozdelili všetci 3ja

25. aug 2022
avatar

Venovala by som dceram,idu do 2 triedy.Podelili by sa a popripade dozicku by som dokupila,ak by velmi chceli.

25. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala neterke a synovcovi.

25. aug 2022
avatar

Tento balíček by potešil môjho druháka 🙂 z dózy by mal najväčšiu radosť , pretože on musí mať všetko v dózach, keď som mu zbalila rožtek do vrecka bolo zle nedobre 😀 😀😀

25. aug 2022
avatar

Mojim dcéram 🙂

25. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojmu krsňaťu, ktorý by sa veľmi tomu potešil 🙂

25. aug 2022
avatar

Môjmu mladšiemu synovi síce chodí do školy ale nosí ruksak a musím aj jemu baliť desiatu každý keď a keď príde domov tak si otvorí box a začne jesť..

25. aug 2022
avatar

Synovi 🙂

25. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala môjmu mladšiemu synovi. Určite by ho potešil.

25. aug 2022
avatar

Baliček by bol pre mojich dvoch synov...

25. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre našu skolkarku Aničku 🥰

25. aug 2022
avatar

Balíček by určite potešil moju dcérku Sarah.

25. aug 2022
avatar

Moje 3 ratolesti by si to stihli rozdeliť rýchlejšie, než by som sa nad tým stihla zamyslieť 😅

25. aug 2022
avatar

Vyhra by potešila dcerku Vivien

25. aug 2022
avatar

Svojmu synikovi

25. aug 2022
avatar

Dcérke ❤ do školy na desiatu 🍀

25. aug 2022
avatar

Balicek by bol pre moju dcerku, bude z nej prvacka. Urcite by sa potesila 🙂

25. aug 2022
avatar

Ja by som výhru darovala priateľovej dcérke Agi, veľmi by sa tomu potešila 😇

25. aug 2022
avatar

svojim detom

25. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala najlepšej kamarátke, ktorá je tehotná a okrem toho bude mať doma prváčika.

25. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre môjho syna

25. aug 2022
avatar

Pre moju neterku, z ktorej bude prvacka 😍

25. aug 2022
avatar

Balíček by určite potešil moju neterku Emmu.

25. aug 2022
avatar

Mam dvoch skolakov a jedneho zacinajuceho skolkara, takze u nas by urcite nasla vyhra vyuzitie, kludne aj viacnasobne mnozstvo😂

25. aug 2022
avatar

vyhru by som venovala dcere Mii

25. aug 2022
avatar

podelili by sa moje deti Timotej a Libuška ❤

25. aug 2022
avatar

synčekovi Pierrickovi, ktorý nastupije 1x do školy a podelil by sa s kamarátom Lukáškom

25. aug 2022
avatar

Synovi Šimonkovi, veľmi prváčikovi 🍀

25. aug 2022
avatar

*veľkému

25. aug 2022
avatar

synovi Jakubkovi, ktorému na konci roka pani učiteľka nie naschvál pokazila dózu na desiatu a Jakubko by sa s mňamkami isto podelil aj so svojimi dvoma súrodencami 😍

25. aug 2022
avatar

hádam by sa tie moje dve deti dohodli už dáko keby sme vyhrali 😅

25. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojej dcére 🙂

25. aug 2022
avatar

Dcérke ☺️

25. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala mojmu synovi a neterke, ktori idu obaja do 1.triedy

25. aug 2022
avatar

Emilke 🙂

25. aug 2022
avatar

Výhra by potešila moje dve slečný, ktoré Vaše produkty miluju 🙂)))

25. aug 2022
avatar

Výhra by ma určite potešila, aj mňa aj moje deti, ktoré by sa určite potešili

25. aug 2022
avatar

Výhre by sa potešili moje milované detičky Janko a Lucka, ale aj sestrina Hanka!

25. aug 2022
avatar

Svojej neteri ktorá sa chystá do prvého rocnika

25. aug 2022
avatar

Moja dcérka bude prváčka, balík by bol pre ňu 😊

25. aug 2022
avatar

výhru by som venovala mojej dcérke, ktorá sa už teší do školy 🙂

25. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojej dcére,ktorá bude druháčka

25. aug 2022
avatar

Výhru by si podelili moje detičky - 9 ročná dcéra a 3 ročný syn😉

25. aug 2022
avatar

Výhru by som dala mojej neterke Emikovi... ďakujem

25. aug 2022
avatar

Výhra by putovala mojím dvom ♥️♥️. Starší syn by sa určite v škole podelil s naj kamošom no a mladší by si pochutnal na ceste zo škôlky ☺️

25. aug 2022
avatar

Výhra by išla môjmu synovi

25. aug 2022
avatar

neteri ktora ide do prveho ročnika

25. aug 2022
avatar

Vyhru by som podelila medzi syna a mna, tiez si obcas "zobnem" z tychto detskych dobrot. 🙂

25. aug 2022
avatar

Vyhrá by potešila moju dcéru Lejku 🤩🙃

25. aug 2022
avatar

Niečo z výhry by sme využili aj my, ale niečo by sme venovali neterkám, ktoré sa už na nový školský rok tešia, zvlášť prváčka 🙂

25. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojim dvom synatorom 9r. 1r. oni by sa s balíčkom už popasovali sami 🙂

25. aug 2022
avatar

Dcérke, ktorá pôjde prvýkrát do školy ❤️

25. aug 2022
avatar

balíček by som venovala synovcovi Paťkovi a neterke Vikinke ❤ milujú takéto maškrty 😍 🍀

25. aug 2022
avatar

balíček by bol pre syna lebo vždy keď ideme do DM tak si uchmatne aj niečo pre seba ani neviem kedy a kde :D

25. aug 2022
avatar

Balíček by si podelili moje 2 detičky😊

25. aug 2022
avatar

Balíček by si rozdelili synak aj dcérka😊

25. aug 2022
avatar

Synčekovi prváčikovi ♥

25. aug 2022
avatar

Balíčkom by som potešila svojho syna alebo detičky v rodine. Vždy si niečo dobré aj pod zub kúpime v DM 🙂

25. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre môjho syna - výletníka, čo zje všetko čo ide okolo neho 🙂

25. aug 2022
avatar

Moja dcérka Noemi bude od septembra prváčka, veľmi sa teší do školy a tento box by ju určite tiež veľmi potešil ♥️

25. aug 2022
avatar

Môjmu synovi, od septembra ide do 1triedy

25. aug 2022
avatar

Výhru by som podelila medzi moje deticky, kedze sa vzdy vedia pekne podelit kazdemu by sa usla tycinka aj kapsicka, keksiky by “zmlsli” spolu, no a vlhcenych nikdy nie je dost 😅🥲 deti treba utierat od rana do vecera, ze ano? A keby sa postastilo, dcerke by som dokupila ten chutnucky ruzovy boxik nech ma kazdy svoj 🙂 syncekovi vzdy rano na cestu do skolky prihodim do auta nejaku drobnost aby nemal prazdne brusko tak by sme ho perfektne vyuzili 🙂 ❤️❤️❤️
….. dezinfekcia na seba uz asi tiez nenecha dlho cakat 😅

25. aug 2022
avatar

mojím štyrom deťom , dvaja najstarší syn a dcérka idú do školy treťorodená do škôlky a najmladši do jasličiek ...chystám sa budúci týždeň dokúpiť zásoby na desiatu do DM

25. aug 2022
avatar

Samozrejme mojim dvom detom 🙂

25. aug 2022
avatar

Mojmu synovi, ktory pojde do 2 ročníka 😊😊

25. aug 2022
avatar

Balíček by si rozdelili moje deti-syn školák a dcéra zatiaľ škôlkárka😊

25. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila medzi moje deti.

26. aug 2022
avatar

Pre moje detičky 🥰

26. aug 2022
avatar

Mojim detičkam potešilo 😘

26. aug 2022
avatar

Môjmu riskovi 🍀🍀🍀

26. aug 2022
avatar

Pre môjho maleho

26. aug 2022
avatar

Pre môjho budúceho prvaka a gurmána🙃

27. aug 2022
avatar

Pre moje deti 🥰

27. aug 2022
avatar

Mojím deťom 🙂

27. aug 2022
avatar

Darovala by som to cerstvej skolkarke dcerke🙂

28. aug 2022
avatar

Pre môjho syna o pár dní nastúpi do1triedy😊

28. aug 2022
avatar

Mojim detičkam 😘😘

28. aug 2022
avatar

balíček by som venovala synovi.

28. aug 2022
avatar

Dcérkam a neterkam

28. aug 2022
avatar

Mojej najmilejsie Taminke❤️Dcerka

28. aug 2022
avatar

Balíček by veľmi potešil moje krsniatko Ninku🍀

28. aug 2022
avatar

Synovcovi ❤️❤️❤️❤️

28. aug 2022
avatar

Ak bude krabicka modra, dostane ju syn. Ak ruzova, tak dcera. dobroty si podelia 🙂

28. aug 2022
avatar

mojej malej dcere🍀🍀

28. aug 2022
avatar

Pre mojich dvoch synčekov by veľmi potešilo

28. aug 2022
avatar

Mojmu prvákovi ,ktorý hovorí ,že ked budem mama unavený ľahnem na lavicu 😃😃

28. aug 2022
avatar

Mojím synom 🙂

28. aug 2022
avatar

Synom🍀

28. aug 2022
avatar

Mojim deťom

28. aug 2022
avatar

Rozdelila bu som vyhru nasmu mladšiemu syncekovi a staršej dcerke, ktora ide do 1. triedy a velmi by sa výhre potesila

28. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moju školáčku 🙂

28. aug 2022
avatar

Balíček by potešil našiu dcérku ktorá zbožňuje kapsicky aj ovocné tyčinky 😋

28. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi 👦🏽 ktorého čaká nástup do 1. ročníka 🎒🧑‍🏫🧮📚📝🖍🍀

28. aug 2022
avatar

Balíček by bol pre moju Sãrku

28. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala svojim synčekom - prvák a druhák…to by bol boj 😀😀😀😀

28. aug 2022
avatar

Balíček by si rozdelili moje deturence 😘

28. aug 2022
avatar

Môjmu synovi Patkovi, bude prváčikom 🤩

28. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojim detom,tiw by sa podelili☺️

28. aug 2022
avatar

Balíček by potešil môjho 8rocneho syna a aj 1.5rocneho. Určite by sa rozdelili spravodlivo ;)

sticker
28. aug 2022
avatar

Výhra by išla mužovmu krsniatku , ide prvý krát do školy 🥰

28. aug 2022
avatar

Rozdelila mojmu prvakovi a jeho sestram

28. aug 2022
avatar

Venovala by som ho neteri.

28. aug 2022
avatar

Balíček by som rozdelila medzi mojich synov,DM produkty veľmi ľúbia.

28. aug 2022
avatar

Výhru by som darovala neteriam 🙂 veľmi by sa potešili a výhru by si rozdelili

28. aug 2022
avatar

Balicok by som rozdelía medzi moje dve deti 😊

28. aug 2022
avatar

Potešila by sa moja dcérka😊

28. aug 2022
avatar

Balíček by veľmi potešil moju dcérku ♥️

28. aug 2022
avatar

Mojej dcérke ktorá nastupuje do druhého ročníka 🙂

28. aug 2022
avatar

Vyhrá by si podelili moji synovia 🙂

28. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojim 2 dcérkam 🙂

28. aug 2022
avatar

Výhra by potešila aj dcéru do školy aj malého syna (presnidávočky🤪)
Určite by sa podelili 🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

28. aug 2022
avatar

Určite by sa potešili moje deticky 😊🙏😘

28. aug 2022
avatar

Výhru by si rozdelili dcéra, neter a synovec, každý to svoje podľa veku. 🙂🍀

28. aug 2022
avatar

Výhra by bola pre môjho synčeka a aj krstného synčeka podelili by sa 👶 💙 👶
Určite by sa veľmi potešili aj oni aj ja 🙂

28. aug 2022
avatar

Dcérke 😍

28. aug 2022
avatar

Pre moju dcéru helenku, kt. Vstúpi do školy prvýkrát

28. aug 2022
avatar

Venovala by som najstaršej dcére ktorá je už školáčka a do školy sa už veľmi teší ale isto by sa podelila aj s bratom škôlkarom a malou sestričkou ❤️❤️❤️

28. aug 2022
avatar

Výhra by veľmi potešila moju dcérku Lauru, ktorá ide do prvého ročníka 🙂

28. aug 2022
avatar

darovala by som ho dcerke do skoly 😊❤️ bude z nej 4tacka a velmi sa tesi do skoly 😊

28. aug 2022
avatar

Vyhrá by šla môjmu školákov

28. aug 2022
avatar

Dcerke Lei <3

28. aug 2022
avatar

Mojim dceram. A hlavne mladsej, ktoru caka prva trieda.

28. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala časť dcére a časť synovcovi ❤️

28. aug 2022
avatar

Malému bratrancovi, bude druhacik a Kapsicky teda veľmi ľúbi, lebo vždy keď prídu na návštevu ako aj dnes vyjeda zásoby môjmu krpcovi 😁

28. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojej malej prváčke Anabellke❤️❤️💗

28. aug 2022
avatar

Výhru by si užil určite môj syn Matias, ktorý by sa rád podelil aj so sesternicou ci bratrancom😉

28. aug 2022
avatar

Krstniatku Patrikovi

28. aug 2022
avatar

Výhru by určite potešila moju dcérku. Kapsičky su u nás povinná výbava.

28. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synovi a krstniatku

28. aug 2022
avatar

Pre syna Peťka ❤️

28. aug 2022
avatar

O balíček by sa podelila dcéra tretiacka s bratom skolkarom

28. aug 2022
avatar

Deťom. Podelili by s

28. aug 2022
avatar

Samozrejme mojim dvom detičkám, spravodlivo medzi veľkého školaka a preskolkarku❤️

28. aug 2022
avatar

Mám až dvoch záujemcov - dcérku aj syna. Teda u nás by bola výhra spoločná 😁❤️😉

28. aug 2022
avatar

Mojej sestricke ❤️

28. aug 2022
avatar

Balíček by dom venovala mojim deťom ☺️Adamkovi 10 ❤️a Nadďke 3❤️

28. aug 2022
avatar

synovi, ktorý nastupuje do 1. ročníka🙂

28. aug 2022
avatar

Neterke terezke ❤

28. aug 2022
avatar

synom,jeden do predškolskej a druhý prvý krát do škôlky 😉

28. aug 2022
avatar

Balicek by som rozdelila mojim chlapcom...do skoly, skolky a na vylety ❤

28. aug 2022
avatar

Balíček ako stvorený pre moju dcéru, ale určite by sa podelila s bracekom ❤️

28. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala neterke ❤️ prave ma 5 🌛

28. aug 2022
avatar

Syncekovi, ktory bude prvakom 😊❤️

28. aug 2022
avatar

Synovi Dominikovi 🍀

28. aug 2022
avatar

Mojej dcére Saške 🥰

28. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synom, určite by si pochutnali uz aj najmenší 🙂

28. aug 2022
avatar

Dcerka ma 1.9. meninky tak by ju tento balicek urcite velmi potesil. Dakujem

28. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala dcérkinej naj kamarátke zo školy. Je to milé dievčatko, len nemalo veľa šťastia v živote......

28. aug 2022
avatar

Balíček by som dala sestričke Alici ktorá pôjde do druhého ročníka a do školy sa moc neteší ale takýto nadupaný box by ju určite potešil.

28. aug 2022
avatar

Jednoznacne by som vyhru darovala mojim detom. 🙂😍

28. aug 2022
avatar

Balíček by veľmi potešil môjho škôlkara Damianka🥰

28. aug 2022
avatar

Pre moje detičky 🙂

28. aug 2022
avatar

Pre neterku 😊

28. aug 2022
avatar

Balíček by som dala mojej dcérke,ide prvý krát do školy, bude prvacka🤩

28. aug 2022
avatar

Dcérke určite ♥️♥️♥️♥️

28. aug 2022
avatar

Výhru by si podelili moje deti ❤️

28. aug 2022
avatar

Pre moju dcérku

28. aug 2022
avatar

Mojej láske Jakubkovi,synčekovi 😊

28. aug 2022
avatar

Syncekovi ❤️🍀

28. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala mojim detom Maxikovi, ktory pojde do druheho rocnika a Eliske, ktora nastupi do prveho rocnika 🙂

28. aug 2022
avatar

Dcérke ide prvý krát do škôlky

28. aug 2022
avatar

Synator ide prvýkrát do školy a určite si rad pochuti cez prestávku 🙃

28. aug 2022
avatar

Baliček by som chcela dcérke Emmke ;) velmi by nás potešil.

28. aug 2022
avatar

Našej dcére 😊

28. aug 2022
avatar

Rozdelila by som ho medzi syna a dcérku.

28. aug 2022
avatar

Balicek by bol pre moje deticky

28. aug 2022
avatar

Výhre by sa určite potešil môj malý školáčik 🍀

28. aug 2022
avatar

Môjmu bračekovi, ktorý nastupuje do prvej triedy 🙈

29. aug 2022
avatar

Výhre by sa potešila moja sesternica 🍀

29. aug 2022
avatar

Výhre by sa potešil môj synček ktorý nastupuje 5 do školičky

29. aug 2022
avatar

Vyhru by som venovala synovi Damiankovi ❤️

29. aug 2022
avatar

Vyhra by bola pre moje baby.

29. aug 2022
avatar

Anetke a Tomáškovi

29. aug 2022
avatar

Krásny balíček...venovala by som ho mojim dvojičky, ktoré teraz nastupujú do 1.rocnika. podelili by sa 😊🤗👌

29. aug 2022
avatar

U nás by našiel využitie na mnoho strán nakoľko obe krsniatka idú prvýkrát do školy😍🙏🤞🍀💖

29. aug 2022
avatar

Mojmu synovcovi, ktorý ide do 1 ročníka😊

29. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojmu synovi 🙂

29. aug 2022
avatar

Výhru by sme podelili našim i krstným deťom ❤️

29. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala synovi🥰

29. aug 2022
avatar

Určite by som dala svojej krstnej dcére,ale niečo by sa ušlo aj mojej dcérke 😍

29. aug 2022
avatar

Vyhra by bola pre mojho syna do prvej triedy 🙂

29. aug 2022
avatar

Vnučatkám.🙂

29. aug 2022
avatar

Vyhra by potešila dcéru, ktorá nastupuje do prvej triedy

29. aug 2022
avatar

Tak výhra by bola darčekom pre moje tri deti
Sprijemnilo by im to začiatok školského roka.
A nášmu najmladšiemu začiatok škôlky.......a taký balíček by som potrebovala aj ja, keďže tiež zacinam v práci po troch rokoch na materskej 🙈

29. aug 2022
avatar

výhra by určite potešila môjho syna Martina

29. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala mojej dcérke Emke.

29. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala mojej dcere 😘 to co mi ona dava kazdy den je v porovnani s tym co jej davam ja absolutne nic… a vlastne .. dopriala by som takyto balicek kazdemu jednemu dietatu nech ho vlastne dostane iba z lasky .. 🥰

29. aug 2022
avatar

Výhru by som samozrejme venovala svojim dvom chlapčekom 😊 ❤️

29. aug 2022
avatar

Výhra by bola pre naše 3 deti, ktoré by sa podelili. Čaká nás nástup do škôlky kedy všetci traja budú škôlkari 🤗

29. aug 2022
avatar

Výhra by potešila mojich skolakov -chlapcov - dvojičky, podelili by si ju ...to viem určite 👬🎁🎁

29. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi, ktory od pondelka nastupuje do novej škôlky. Snad prestup bude bezproblémový 😎🙏

29. aug 2022
avatar

Výhru by som venovala svojej dcérke, ktorá sa nesmierne teší do 1.triedy a určite by sa náramne potešila aj takémuto darčeku 🎁❤️🍀

29. aug 2022
avatar

Môjmu synčekovi by išli dobrôtky a dózička by išla krsniatku ktorá už je školáčka a určite by jej z nej chutilo 🤗

29. aug 2022
avatar

DIEVČATÁ ČÍTAJTE RIADNE, ZAPOJIŤ SA DALO LEN DO VČERA

29. aug 2022
avatar

Dcérke

29. aug 2022
avatar

@chandra nedeľa už bola

29. aug 2022
avatar

syncekovi 🌞

29. aug 2022
avatar

Mojim deťom ❤️

29. aug 2022
avatar

Dcérke 💐

29. aug 2022
avatar

Mojej dcérke Adelke, ktorá nastupuje do 1.rocnika na ZŠ.

29. aug 2022
avatar

Balíček by potešil moju Lauru ❤️

29. aug 2022
avatar

O balicek by sa podelili moje tri poklady (druhacka, prvak a rocna dcerka).

29. aug 2022
avatar

Dcere a synovi 🙂

29. aug 2022
avatar

Zienky sutaz koncila vcera treba si to poriadne precitat

29. aug 2022
avatar

Keďže v inej skupine je tento príspevok, niektoré to pochopili inak. Aj ja som pochopila, že dnes sa žrebuje. Až potom som si prečítala , že zapojiť sa dá do nedele , ale žrebuje sa zjavne až v pondelok.

29. aug 2022
avatar

Mojim detom ktorre su stalle hladne 🙂

29. aug 2022
avatar

Vyhra by bola darovaná mojej dcerke,mojej laske ktora je sikovna skolacka a na nový školsky rok sa veľmi teší ♥️🍀😘

29. aug 2022
avatar

Pre mojho maleho syna😊❤

29. aug 2022
avatar

Pre dcerku a synceka

29. aug 2022
avatar

Mojim krsniatkam 👍

29. aug 2022
avatar

Sestre a jej syncekovi Marekovi,ktory ide so prvej. 👌🙏

29. aug 2022
avatar

Výhru by som rozdelila mojim 2 deťom 💚

29. aug 2022
avatar

Balíček by som darovala dcérke Rebeke 🙂

29. aug 2022
avatar

Dcerka by si urcite pochutila..

29. aug 2022
avatar

Balíček by som venovala mojim dcéram. Staršia nastupuje do školy a mladšia do škôlky 👭

29. aug 2022
avatar

Balicek by som venovala nasmu syncekovi 💙

30. aug 2022
avatar

@090255, @09simon11, @1281988, @12adriana12, @148silvia, @1978martina, @1angelika, @1elizabeth1, @1gretka1, @1veroncek1, @30zuzuzu30, @3vita, @55kvetinka55, @7dominik5, @7rebeka11, @80jana, @81zuzka81, @9martinocka, @a_andrejka4, @aaalenkak, @aaugustinova, @adaam, @adapat, @adapodlesom, @adavab, @adellbartos, @adipal, @adka_bh, @adkaa_28, @adriana2503, @adsa214, @adu177, @adulak, @adulienka8, @adulkam, @adusa666, @aduska1611, @aduska8888, @agakoll, @ajino, @ajka2251, @ajocka79, @akvarelka, @alamir, @alena671, @aleshka_supermama, @aleskandra, @alexandra197, @alexandra33, @alexiska, @alieeenka13, @alyses1, @amel, @anavivana, @ancike01, @ancus44, @andeska, @andrea0710, @andrea16, @andrea29krkoskova, @andrea78, @andreafenikova, @andrejka890, @andyta, @anezka666666, @angi_lele, @angiela, @anickaaa6aaa, @anikat88, @anishka, @anitka123, @anjelik2358, @anjelik9993, @anka2015, @annarita, @annlis, @anonymous87, @april_2018, @arcaniss, @arriana29, @arrram, @ask, @aurorastone, @aurra, @ave_eva, @axelka18, @baby2019, @balu248, @bambulka_, @bana1, @barbie1981, @barbie77, @barbora237, @basa29, @bavlnka92, @bea57, @beadygirl18, @beatusik, @beetinkaa, @beruska88beruska, @betamaca, @bianka33, @biba99, @bibancs, @blah24, @blondik85, @blue83, @bori196, @borkens, @bosorkabb, @botka19, @brulka1, @bubusfa, @budembabka, @buzby, @bzuzliq, @cadulka2908, @cambi, @carmela87, @carmen238, @cata_leya, @chandra, @cholitko, @chrobacik31, @chrustik2211, @chudadka, @cicka193, @ciusinka, @comika, @dada252, @dada641996, @dadka151, @dadka_bb, @dadulkaf, @daduska2222, @dani237, @daniela3012, @dankamg, @dankapaj, @danta22, @danusa63, @danushka66, @danuskadominik, @dany85, @dara79, @darling82, @dasiacik, @daska178, @dasus12, @ddanike, @deadlylucy, @debr88, @dema4016, @dendula30, @denisa2019, @denka18, @denkaa1, @denska, @deny81, @desperatefather, @dexemposupoplex, @diana283, @diankadida, @dida333, @didave, @dietatko, @dizzynkaa, @django871, @domculik, @domcurik27, @domi_ch, @domini4, @dominika810, @dominikakkk, @dominikuska, @dominka63, @domka186, @dothyna, @dracica12344, @dracikdrahosko, @drobcek221, @dufajka2017, @dupky1111, @dzulila, @eawynka, @eddrienna, @edien, @edus01, @eduska, @eeeka, @eevviittkkoo, @efaz, @egond, @ela246, @elen83j, @elenatazka, @elinka5, @elirichard, @eliskamajko, @eliz22, @ella024, @ema_lili, @emiliakohutova, @emine215, @emmka0205, @emmka1, @eni0307, @eninka27, @epilynn, @eri_sa, @ericia, @eridani, @erierieri, @erika178, @erika2111989, @erikad82, @erikak123, @erinka1411, @erinka1987, @esprit11, @eva1488, @evajt, @evasvec, @evd, @evi5888, @evicaopica, @evicka2016, @evinku, @evipeti, @evka1247, @evka2666, @evka64, @evkano1402, @evuch, @evushka007, @falcogirl, @fazula123321, @ferret95, @fidel987, @fiofi, @flowerfairy, @franka, @funkadunka, @gaatti, @gabca025, @gabika1976, @gabizabka, @gabriela0077, @gabrielala, @giardia, @giovka, @giselle43, @graft, @greta123, @gretaaa, @gumbelanik, @gyndura22, @h2so4, @haidi, @hama007, @hanka_se, @hanulka23, @hedkoo8, @helena161, @henika263, @hermiona368, @hermionia, @hiuna18, @hranolka22, @hviezdulienka16, @hzkatka, @ibabazar, @ibrunova, @ingrid39, @inguska3, @inkabu, @ituska, @ivami74, @ivana11232, @ivana126, @ivana2209, @ivanazacikova, @ivanuskaa171, @ivetamazan, @ivmave, @ivuliacik, @ivusa156, @ivusa221, @ivusik89, @ivuska_3, @ja11dca, @ja_mi, @jahodka1126, @jajojapo, @jakubik, @jana179, @janabar82, @janaeddie, @janahladka, @janap358, @janasofi, @janba, @jancika1, @jancika82, @jandakovaeva, @jande, @janettka93, @janicqa284, @janinka112, @janinkalc, @janka11.3, @janka1102, @janka565, @janka_21, @jankka1981, @janticka, @janula1502, @janulienka1103, @janulilienka, @janulka578, @janusa1977, @jarka8276, @jarmila85, @jarnajar, @jeane98, @jennifer007, @jgk24, @jhhu, @jjuliaa, @johanajakub, @juliankaaa, @juliastrakovave, @juliet1, @julka1812, @justify, @kacenka123, @kacerkal, @kaciatko1811, @kacka184, @kaja1518, @kaja27, @kajkosilvika, @kaki221, @kalica, @kamagma, @kamca495, @kamowa, @karamelka14, @karina1313, @karolina196, @karolinagabika, @katarina0006, @katarina111, @katarina414, @katarina_012, @katarinahs, @katarka6, @katchaxx, @katharynkaa, @kathrinshop, @katiti, @katjaa44, @katka0987654321, @katka1778, @katka_matka28, @katkaaa14, @katkaksm, @katkamj, @katkasimon, @katkav81, @kattka309, @katulka2709, @katus97, @katy082, @katy2015, @katy22233, @katymt, @keilak, @kejtka87, @ken, @ketinecka, @ketrin_ka, @kika46, @kika499, @kika51, @kika52621, @kikina222, @kikuska872, @kikuszv, @kimiki, @kimmi17, @kiss_me14, @kitty147, @kitzen, @knikoleta, @kolarovska, @kozenka66, @kraska66, @kristina671620, @kristinap13, @krstinymojhosyna, @ktulik24, @kucierkaa123, @kuka221, @kuratko284, @kvojtanikova, @l695, @ladaniva, @lalala15, @laskonka80, @laura156, @laurah, @laurika173, @laurinka147, @laviedeluz, @leaateo, @lemasa, @lenka.25, @lenka00789, @lenka095, @lenkalenka126, @lenkamartinus, @lenkavalova, @lenocka2222, @lentilka135, @lenuskall, @leona2332, @leonia77, @leonie35, @leovamamina, @lettinka, @letuskaaa, @levator, @lewa33, @lhjh, @liana189, @lienka.7, @lienka073, @lienka525, @lienka_x, @liiily, @lilapa, @lili007, @lili1809, @lili763, @lili8836, @lilinka126, @lilli77, @lilly888, @lillyilly, @limok, @linda2985, @linduska1974, @little_pony, @littlelady, @liu71, @livinka1111, @livka_, @livkaslivka, @lkll, @lkpp, @lladybirdd, @llegal_girl25, @lolko_lenka, @lotyka, @luami, @luba129, @lubi47, @lubik002, @lubinka26, @lubka86, @lubomirab, @lucasam, @luci88nka, @lucia2009st, @luciamiklova, @lucik1707, @lucik194, @lucinka0607, @lucinkka29, @lucka2108, @lucka2311, @lucka867, @luckad1, @lucy125, @lucy7718, @lucy_000, @ludiq, @ludkka0407, @ludmiiilka, @lukakralik, @lulabay, @lulala, @lulinqa, @luliu, @lulu0123, @lulu1217, @lusip, @lussya, @lussyita, @lusya20052, @lusyc, @luuubik, @lwi, @lydion20, @lydka99, @m.stanka, @ma_min_ka, @mabliss, @macik166, @macka22, @mackaml, @mackapacka89, @mada111, @maggie20, @magneska, @majcat, @majjjjuska, @majka1231990, @majka991, @majkabajka321, @majoma19, @majta4, @majus2106, @majuska2011, @majusqwa, @malajezibaba1, @malejo, @malicka1986, @malina21, @malinovka333, @mamaadkak, @mamalaskam, @mamamoni, @mamelka, @mami5, @mamicka1986, @mamina321, @mamina6666, @maminka11, @mamulienka135, @mana48, @mandelina, @maniremi4, @manuska84, @manyus, @mapa, @marcellka32, @marcipanovatorta, @margareeetka, @maria577, @mariabol, @mariamedvecka, @marianne35, @mariaveronikag, @mariejenka, @mariii_32, @marika97, @marikaheidi, @mariposa1, @markomonika, @marlenka222, @marsella_22, @martina2ve, @martina374, @martina_mj, @martinamatulka, @martinape85, @martinka354, @martinka_p, @martinsen, @martizv, @martuska174, @maru33ka, @maruska2269, @maruskaw, @mary86, @maryann8, @marygb, @maryon1, @mata248, @mata_2012, @matejkoo, @mathik84, @matkomiska, @matulik236, @matulinka83, @matuska1141, @maykah1, @mazdik, @mazupa, @medynka82, @menoruze, @mia., @michaela_lm, @michaelamim, @michi2912, @micinka1981, @micva, @miiichala, @mikiska1812, @mikusiatko, @miladkaaa, @mimichaelka13, @mimika183, @mimisandra, @minnonnka, @mira04, @miranda23, @mirdita, @miri211, @miricka77, @miriskaz, @mirka17, @mirkri, @miroslavafrombratislava, @mirusssska, @misabo, @misinka0611, @miskajerry, @miskamysi, @miskasiska, @missy89, @mmm310, @mmoni89, @mobanika, @modreocko2, @mokuska123, @molly9991, @mona303, @mone8, @mongo, @moni905, @monika11m, @monika2401, @monikab92, @monikadd, @monikamalinka, @monikamama, @monikas03, @monillia, @monique17, @monkara18, @monni, @montrojruza, @monulik0209, @mooonika1975, @mooonushka, @moosh, @moravcikovalucia, @motylik21, @motyliky, @mskorica, @mt1982, @mucuinka, @n1982, @nafka0483, @nanuska123, @naomielina, @nataliaseidlova, @natalisa, @nelaaa17, @nelka0810, @nene_mamina, @ngl, @nicky1108, @nika3333, @nika4816, @nikanemo, @nikasmile, @nikasnv1, @nikavuk, @nikialexa, @nikinkals, @nikka055, @nikol1316, @nikolka99, @nikusii, @nikusiknika, @nikusss321, @niminka, @ninahal, @nisa7, @nojapredsa, @norikk, @nufacik6, @nyku3ka, @nyunyi, @olivia1092, @ollynka, @olsiv, @ondatra2, @opica_skorica, @opimiriam, @oriesok, @orlikova, @pakaska, @pandica, @papaya308, @papuka205, @papulka1234, @patka27101999, @patka33, @patkah128, @patriciavanesska, @peeeetulka, @peeetulka84, @pesa34, @petka1402, @petka622, @petkovamama, @petra0801, @petrasto, @petronelak, @petronelaura, @petulka00013, @petus164, @petushiq, @pierrick, @pmg, @polly757, @poopsie, @princita, @pstruzik, @puskaruka, @quetinka28, @quixinecka, @qwertyui, @radkasur, @radoslava3, @rafaela555, @ragazzina, @rami12, @rea13, @rejaa, @reklamka, @renata_b, @renatamate, @rendicka, @reni113, @renusssska, @ria13479, @risolino, @rita_malina, @ro_manka, @romana1110, @romca23, @ruahine, @rumalka, @saba2012, @safrani, @samko15, @sandra163, @sandra811, @sandrapal, @sandulienka5, @sanen, @saratamara, @sashlion, @sasitimi17, @sasqia, @saxalendra, @scimmiettka, @scirka13, @sebona, @sebulinko1, @selma775, @selu11, @selwadza22, @sendika1821, @severanka7, @sheena212, @siagaz, @sibrez, @sidney427, @silvinka18, @silvitko1, @sim_icek, @simba, @simioonka, @simka2433, @simona07, @simona_0654, @simonaa94, @simonkasim, @simulienka2207, @simuska1808, @sintia395, @sirotova, @sisa22x, @sisajojo, @sisat30, @sisi1852, @sisi208, @siskaaksis, @sklenka1, @skrekinko, @skrita, @skusihu, @slavaf, @slavica77, @slavka52, @sliac, @slinkaaa, @slovan99, @slove30, @smolo56, @snicek, @snubka1, @solinkarka, @sonasamaj, @sonava, @soncita, @sonica, @soninka34, @sonka15, @sonka5, @sperka, @srferreira, @srnka19, @sssilvuska, @stanislava22, @stanka6722, @stankams, @stanus81, @stasim, @stastnamamana4, @stefi_bazarik, @stella03, @stevlikova, @sumalee, @sunnyday216, @sunsflower, @surrender, @susaanka, @susanap, @susanka421, @suzinka1608, @svetlanka1, @synanjelik, @szandra11, @szjuzi, @tadotami, @tamarkissova, @tana2209, @tani777, @tbd, @teenushka, @terey, @terkarepka, @tery3018, @teuflerin, @tianna, @tifinka, @timejka777, @timi.t, @timinka1984, @tina104, @tina118, @tinadomik, @tinetta, @tinka2610, @tinkavvv, @tintini, @tinuliatko12, @tivka, @tkmama, @tomcimka, @topanocka286, @topier, @traktor, @tripetta, @trnava91701, @ujcka, @uniquegirl, @ursulienka1, @uzlanka, @v3rca11, @valeria198655, @valeriabanas, @vanda83, @vannillka, @vanspis, @vejalm, @velvettka, @vena180, @vero_nika89, @veron28, @veronicka1901, @veronicka256, @veronickasl, @veronika0122, @veronika26r, @veronika65, @veronika729, @veronika_1991, @veronikaa006, @veronikabalgova, @veronikalubko, @veronikaros, @veronikavivien2012, @veronm, @verora, @vesmirnyglobus, @veve13, @veveli, @vevulik18, @vewik, @victory1, @vierocka1490, @vieruna, @vifonka, @vika0308, @vikies, @vikinka292, @viktoriazria, @visi1006, @vivaa12, @vladimira22, @vladimira89, @vokavado, @vonava007, @vtacatko3, @waity888, @weba, @wecenko, @wejuska7910, @weronkakralinska, @wonderbe, @wurschi, @wwwwerunka, @xenia90, @xlolax80, @xxx23, @xxxxxnnnnn, @ywetinka, @zabinkalenka, @zadarmo1, @zafir, @zara2020, @zatn, @zdenkastanka, @zimrich, @zizka1133, @zo_ja, @zoyzana, @zu82, @zu895, @zubrienka87, @zufka10, @zuzana211, @zuzana2910, @zuzanam82, @zuzanasef, @zuzanka156, @zuzavese, @zuzi0911, @zuzik307, @zuzikaaa, @zuzinkka18, @zuzitko74, @zuzka1620, @zuzka2505, @zuzkagm, @zuzki1, @zuzu11166, @zuzu6612, @zuzula118, @zuzuliatko18, @zuzulicek194, @zuzulienka03, @zuzzia, @zuzzuzzuz, @zuzzzka18, @zzzuzzzu Ahojte, súťaž je ukončená, kto vyhral, zistíte tu: https://www.modrykonik.sk/blog/nesvadbovo/messa...
Ďakujem pekne za účasť, výherkyniam blahoželám a ostatným posielam aspoň pár srdiečok. Krásny deň, dámy 😍

30. aug 2022
avatar

Ďakujem☺️a gratulujem výherkyniam

30. aug 2022
avatar

@nesvadbovo ...pár srdiečok? dnes mi ich prišlo cez 15. Ďakujem, potešili 😍

30. aug 2022
avatar

@nesvadbovo dakujem ,🙂

30. aug 2022
avatar

Ďakujem za ❤️. Vyherkyniam gratulujem🤗

30. aug 2022